اسرای جنگی مجاهدین خلق اجازه ملاقات میخواهند

اسرای جنگی مجاهدین خلق اجازه ملاقات میخواهند

اسرای جنگی مجاهدین خلق اجازه ملاقات میخواهندپرویز حیدرزاده، نجات یافتگان در آلبانی، بیست و ششم سپتامبر 2020:… در این نامه 123 نفر از کمیسر حقوق بشر خواسته شده تا از کمپ اشرف سه و همان زندان فرقه بازدید کند تا ببیند چگونه حقوق آنها را ما جدا شده ها نقض کردیم که دو نفر از دوستان با تلویزیون بی بی سی مصاحبه کردند ؛ حال که یازده هزار نفر از اقوام نزدیک اعضای خودت نامه نوشتند و خواهان دیدار با عزیزان خود شدند را نادیده می گیرید و الان خود را مظلوم جا می زنید, از این فرقه باید پرسید زجه های پدر و مادر پیر که خواهان دیدار با عزیزان خود هستند و تو مانع از دیدار می شوی نقض حقوق بشر نیست اما مصاحبه دو تن از اعضای جدا شده نقض حقوق بشر است؟؟؟؟   حال اگر ریگی به کفش نداری راه خانواده ها را باز کن , مگر از تشکیلات و انقلاب مریم شک داری که نمی گذاری خانواده با فرزندان خود حتی تلفنی هم صحبت کنند !!!! خودت گفتی کسی که مسلح به انقلاب مریم است تنها هم باشد باز کم نمی آورد , پس چی شد آن مزخرفات ؟؟؟  اسرای جنگی مجاهدین خلق اجازه ملاقات میخواهند

اسرای جنگی مجاهدین خلق اجازه ملاقات میخواهنداسرای جنگی سازمان مجاهدین خلق . از عراق تا آلبانی

اسرای جنگی مجاهدین خلق اجازه ملاقات میخواهند

سرکرده فرقه مجاهدین خلق !

اگر ریگی به کفش نداری راه ملاقات خانواده ها با این 123 نفر را باز کن

“اسیر جنگی” یک افتخار است

همکاری رجوی و صدام حسین در سرکوب اسیران چنگ

ادعای فرقه رجوی مبنی بر نامه 123 اسیر جنگی با قی مانده در مناسبات لجن مجاهدین به کمیسر عالی حقوق بشر ملل متحد

پرویز حیدرزاده، تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 25.09.2020

اگر کسی که این فرقه تبهکار را نشناسد قکر می کند این افراد با اصرار خود این نامه را نوشته اند باید یاد آوری کنم این نامه در دفتر مریم خانم نوشته شده و بعد از مسئولین خواسته است تا با گذاشتن یک نشست از همه افراد بخواهند این نامه را امضا کنند که ابتدا با کلی توضیحات از همه اسیران سابق که اسیر شده فرقه تبهکار شده اند خواسته شد باید این را امضا کنند.نکاتی را باید بگویم که تا بحال گفته نشده است .

سرنوشت اسرای فرقه رجوی . اهدایی های صدام به مجاهدین خلق در جریان جنگ ایران و عراق

من اسیر جنگی که توسط همین فرقه با آتشباری ارتش صدام (بهتر است بگویم ارتش مسعود تحت امر ارتش صدام البته با اسم ایران ) در منطقه کوشک طلایه اسیر فرقه شدم که اصلا اسم ما در هیچ ارگان بین المللی و صلیب سرخ ثبت نشد من و امثال من در اردوگاه فرقه فریب تبلیغات آنها را خوردیم و وارد مناسبات آنها شدیم و سی سال از بهترین عمرم را در فرقه تباه کردم . این قیمتی بود که برای شناخت ماهیت کثیف این سازمان باید پرداخت می کردیم. برای ثبت در سینه تاریخ اسیران عملیات چلچراغ را که حتی اسمشان در فرقه رجوی هم ثبت نشد وارد عملیات فروغ (مرصاد) کرده است نه عکسی از آنها دارد و نه اسمی فقط با یک ستاره  در اسامی کشته های فروغ مشخص است .

بعد از آتش بس تعداد افرادی که از اردوگاه صدام به اسارت گاه رجوی در اشرف آمدند خیلی بالا بود که اشرف آنزمان جاکم بود که شروع به ساختن مقرات جدید کردند و چندین مقر جدید ساخته شد فکر می کنم بالای 1500نفر وارد اشرف شدند  اما رفته رفته آمار کم شد یعنی اسیران جنگ که آمده بودند هر روز کمتر می شد که امار مانده بعد از سقوط صدام نزدیک به 600 نفر بود و همین آمار بعد از آخرین بازدید صلیب سرخ در زمان آمریکایی ها به 412 تفر کاهش یافت و همین آمار در لیبرتی کمتر وکمتر شد  و الان افراد باقی مانده از اسیران جنگی در فرقه رجوی 123 نفر می باشد این آمار افرادی است که از اردوگاه عراق امده و خود را اسیر فرقه رجوی کردند این ریزش افرادی که این فرقه از کشور های دیگر با وعده سر خرمن به اشرف آورد و یا از کمپ پناهندگان رومادی عراق و از ایران آمدند و بعد ها رفته اند محاسبه نشده است این محاسبه را می گذارم بر عهده هموطنان و مسئولین سابق بالای قدیمی که از سازمان جدا شدند و الان در اروپا و آمریکا هستند .

اسیر جنگی یا مجاهد لم یرتابو ا؟ 2000 نفر کجا 123 نفر کجا؟

در این نامه 123 نفر از کمیسر حقوق بشر خواسته شده تا از کمپ اشرف سه و همان زندان فرقه بازدید کند تا ببیند چگونه حقوق آنها را ما جدا شده ها نقض کردیم که دو نفر از دوستان با تلویزیون بی بی سی مصاحبه کردند ؛ حال که یازده هزار نفر از اقوام نزدیک اعضای خودت نامه نوشتند و خواهان دیدار با عزیزان خود شدند را نادیده می گیرید و الان خود را مظلوم جا می زنید, از این فرقه باید پرسید زجه های پدر و مادر پیر که خواهان دیدار با عزیزان خود هستند و تو مانع از دیدار می شوی نقض حقوق بشر نیست اما مصاحبه دو تن از اعضای جدا شده نقض حقوق بشر است؟؟؟؟   حال اگر ریگی به کفش نداری راه خانواده ها را باز کن , مگر از تشکیلات و انقلاب مریم شک داری که نمی گذاری خانواده با فرزندان خود حتی تلفنی هم صحبت کنند !!!! خودت گفتی کسی که مسلح به انقلاب مریم است تنها هم باشد باز کم نمی آورد , پس چی شد آن مزخرفات ؟؟؟

اسیر جنگی یک افتخار است برای من که در دفاع از وطنم اسیر شدم نه مثل فرقه وطن فروش رجوی در رکاب ارتش صدام بر روی هم وطنش آتش بریزد تا دلار و دینار از صدام در یافت کند. مسعود رجوی بار ها در نشست گفته بود که دیگر اسیر جنگی نداریم و حتی آخرین بازدید صلیب که ضمیمه همین نامه 123نفر هست گفته چیزی بنام اسیر جنگی نداریم اما فرد از این فرقه جدا می شود می شود او را اسیر جنگی و مزدور نامیده می شود  از همینجا به رجوی می گویم اگر اسیر جنگی برای تو ننگ عار هست برای من که سرباز ارتش وطنم ایران بودم باعث بسا افتخار و سر بلندی است ؛ تف بر تو و اون تشکیلات پوسیده ات.

لینک به منبع

اسرای جنگی مجاهدین خلق اجازه ملاقات میخواهند

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/توطئه-شکست-خورده-رجوی-مجاهدین-خلق-در-آ/

توطئه شکست خورده رجوی . مجاهدین خلق در آلبانی

توطئه شکست خورده رجوی . مجاهدین خلق در آلبانیپرویز حیدرزاده، نجات یافتگان در آلبانی، دوم سپتامبر 2020:… در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با این کار غیر اخلاق و غیر قانونی مخالف بودند این توطئه شکست خورد و این فرقه باز هم بور و کور شد. جدا شده دشمن اصلی این فرقه است چون تمام عملکرد این فرقه را افشا  میکند به همین دلیل است که رجوی حکم مرگ همه جداشده ها  را صادر کرده است. فرقه دو موضوع را دنبال میکرد در وحله اول زهر چشم گرفتن از بقیه جدا شده ها بود و در درجه دوم تبلیغات و مصرف داخلی برای نیروهای وارفته خود در کمپ بسته مانز بود تا شاید در کالبد بی روح اعضای خود بدمد ولی فرقه باز شکست سختی خورده است . آری  فرقه مجاهدین خلق در گل مانده دست از این توطئه بر نمی دارد و باز هم بر علیه ما جدا شدگان  هر طور شده می خواهند فتوای آن موش کور را عملی کنند، اما ما از دولت آلبانی خواهان اخراج این فرقه تروریستی از خاک این کشور هستیم . توطئه شکست خورده رجوی . مجاهدین خلق در آلبانی 

توطئه شکست خورده رجوی . مجاهدین خلق در آلبانیاحسان بیدی مریم رجوی را سر جایش نشاند

توطئه شکست خورده رجوی . مجاهدین خلق در آلبانی

توطئه شکست خورده فرقه مجاهدین خلق

پرویز حیدرزاده

آقای پرویز حیدرزاده

پرویز حیدرزاده ، تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 01.09.2020

از یک سال پیش فرقه رجوی  با کمک لابی هایش در آلبانی که خودشان هم می دانستند کارشان غیر قانونی است احسان را زندانی کردند و او یک سال را  در زندانی بسته و بدون ملاقات و در یک سلول انفرادی بسر برد او دارای برگه اقامت ده ساله بود و همچنین او قانونی وارد این کشور شده بود اما فرقه رجوی با همدستی یکسری از عناصر در دولت موفق به دستگیری و زندانی کردن او انجامید .

فرقه چند روز قبل از اخراج آقای بیدی در سایتهای خودش شروع به نشر اخبار کرد از اینکه آلبانی احسان بیدی را اخراج کرده و این بیانگر رابطه نزدیک این فرقه با بخش مافیایی در دولت آلبانی میباشد و بیانگر دست داشتن فرقه در دستگیری و به زندان انداختن آقای بیدی میباشد و ما متوجه شدیم یک خبر هایی هست  بله دقیقا خواسته بودند فتوای علنی رجوی مبنی بر قتل جداشدگان را اجرا کنند همانطور که در اواخر دهه هفتاد افراد جدا شده را با حمایت صدام به مرز ایران می بردند تا کشته شوند و حتی ناراضیان داخل تشکیلات را برای عملیات داخل یا بعد از سقوط صدام جلوی نیروهای عراقی می فرستادند تا کشته شوند که دهها نفر از آنان اینگونه کشته شدند.

احسان را به مرز یونان بردند تا در آنجا بقول خودشان دیپورت کنند  و در آنجا پلیس یونان با شلیک به سمت احسان  اورا سر به نیست کند و این را هم عملی کردند و اورا در اون طرف مرز رها کردند  ازآنجایی که جدا شدگان افشا کننده ماهیت و عمق فساد در این تشکیلات هستند و وجودشان سند زنده بن بست خطی و ایئولوژیک این فرقه است فرقه رجوی همیشه بدنبال توطئه بر علیه این جداشدگان است توطئه اخیر برعلیه آقا بیدی هم در همین راستا بود ک باصرف مبالغ هنگفت و کمک لابی هاش در آلبانی تلاش داشت دولت و پلیس این کشور برخلاف تمایل این دولت را وادار و مجبور کند که آقای احسان بیدی رابعد تحمل بی دلیل یکسال زندان سر به نیست ویا حداقل به شکل فجیعی اخراج کند و بقول خودش از شر آقای بیدی خلاص شود اما با هشیاری دوستان و مقامات آلبانی که با این کار غیر اخلاق و غیر قانونی مخالف بودند این توطئه شکست خورد و این فرقه باز هم بور و کور شد. جدا شده دشمن اصلی این فرقه است چون تمام عملکرد این فرقه را افشا  میکند به همین دلیل است که رجوی حکم مرگ همه جداشده ها  را صادر کرده است.

فرقه دو موضوع را دنبال میکرد در وحله اول زهر چشم گرفتن از بقیه جدا شده ها بود و در درجه دوم تبلیغات و مصرف داخلی برای نیروهای وارفته خود در کمپ بسته مانز بود تا شاید در کالبد بی روح اعضای خود بدمد ولی فرقه باز شکست سختی خورده است .

آری  فرقه مجاهدین خلق در گل مانده دست از این توطئه بر نمی دارد و باز هم بر علیه ما جدا شدگان  هر طور شده می خواهند فتوای آن موش کور را عملی کنند، اما ما از دولت آلبانی خواهان اخراج این فرقه تروریستی از خاک این کشور هستیم .

لینک به منبع

توطئه شکست خورده رجوی . مجاهدین خلق در آلبانی

***

تعریف رجوی از بیدی غلط از آب در آمد احسان بیدی پیروز شدتعریف رجوی از بیدی غلط از آب در آمد

حقوق انسانی احسان بیدی . تسلیم نامه اعتراضی به سفارت آلبانی در پاریساحسان بیدی قربانی دسیسه های مجاهدین خلق و رژیم فاسد آلبانی

زندانی کردن احسان بیدی در آلبانی بی دلیل، Albanian Police No Match For MEK Commanders Trained By Saddam’s Mukhabarat

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/حق-پایمال-نمی-شود/

حق پایمال نمی شود

احسان بیدی مریم رجوی را سر جایش نشاندمالک بیت مشعل، نجات یافتگان در آلبانی، بیست و نهم اوت 2020:… بله این خط آخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند . وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش را یک جوری بریزد . و ما منتظر زهر این فرقه هستیم که در گلویش بریزیم . بله عزیزان .ب ا اینکه همه چیز را از ما گرفتن وخیانت کردند وهیچکس را نداریم . اما خدایی داریم که پشت وپناه ما باشد. این همه پول و رشوه که خرج کردند با آزادی احسان بیدی به باد رفت. امید وارم که خدا پشت وپناه همه ی مظلومان باشد. حق پایمال نمی شود

احسان بیدی مریم رجوی را سر جایش نشانداحسان بیدی مریم رجوی را سر جایش نشاند

حق پایمال نمی شود

مالک بیت مشعل، تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 27.08.2020

با عرض سلام خدمت همو طنان عزیز

مالک بیت مشعل تیرانا آلبانی نجات یافته از مجاهدین خلق

آقای مالک بیت مشعل

این جمله را که بارها ومیلیون بارشنیده بودم که حق له شدنی نیس ,ولی ایمانم به این جمله وکلمه کم بود تا با چشم وتمام وجود لمس کردم .حالا گوش کنید داستان ما را .

همه میدانید که ما از دیدن خانواده و فامیل واشنایان وبخصوص وطن ودیار خودمان محروم هستیم .علاوه براین در غربت که هستیم وکسی رو نداریم .حتی از نظر سیاسی هم کسی رو نداریم .نه سازمانی.حزبی.دولتی یا ارگانیزمی از حمایت مبکند .وحتی دولت اینجا که ما را به عنوان انسان دوستانه قبول کرده هم از ما حمایت نمیکند . حسابش را بکنید رییس جمهور اینجا با همسرش به محل مریم قجر میرود .انتظار دارید از ما حمایت کند . بگذریم که حامی اصلی ما خداست نه کسی دیگر .

خلاصه توی این کشور وشرایطی که داریم دشمنی داریم که حتی به اعضای خودش هم رحم ندارد ونمیکند .از پارسال بعد اینکه همه چیز را قطع کردن وکمیساریا هم کشید کنار .فرقه دید ما تکون نخوردیم وما را باکی نبود ونیست ,خط جدیدی بکار گرفت.که با دولت همدست شده و به بهانهای مختلف یکی یکی را از سر راه بزنه کنار یا سر زیر آب بره.که اقدام اولی فرقه پاپوش درست کردن برای احسان بیدی بود.

که به مدت یکسال در کمپ بسته بود.و بعد از احسان بیدی .حسن حیرانی در برنامه ی دوم خودشون گذاشته بودند.که در یکی از نشستهای داخلی فرقه از گرفتن احسان بیدی سه روز جشن و نشست گذاشته بودند. وجواد خراسان گفته بود .امروز بیدی وفردا حیرانی ودوستان ما گفتند نگران نباشید .به وقتش یکی یکی آنها را به بهانه ای جمع میکنیم.وهمه را جمع میکنند .

که در این مدت که بیدی در کمپ بسته بود.خیلی تلاش کردند که حسن حیرانی وبعدی وووورا کمپ بفرستند . ودر خواب وخیالشان ,حیرانی باید بعد سه ماه پیش احسان باشد . که شکر خدا نتونستند غلطی بکنند ,هیچ, تازه احسان بیدی ازاد شد .

بله عزیزان حق همین است .کسی نمیتونه لهش کند.چون حرف درست وبر حق بوده وهست .سیاهی رو در صورت فرقه وتشکیلاتشون آدم مییند .ببینید خدا چطور پشت وپناه حق هستش.اخر مگه ما چکار کردیم وگناه ما چی بوده.بجز اینکه بعد کل سالیان همه چیز را فدای شما کردیم .وخواستیم دنبال زندگی خودمان بریم .جواب این همه اعتماد وفدایی که برای شما نثار کردیم همین توطئه ها هست .

باشد که خدایی داریم واون فقط میدونه که بر حقیم.بله عزیزان ما کسی کسی رو نداریم که از ما حمایت کند .ولی خدایی داریم که نگاهمون میکند.آزآدی احسان بیدی پیروزی حق بر ظالم ضد ومزاحم خلق بود

واین پیروزی دماغ مریم گجر را سوزاند .وفکرشو نمیکرد .که ما پیروز میشویم واحسان بیدی ازاد بشه.والان ما درشادی وفرقه در غم بسر میبرد.وانشالله همیشه حق پیروز هست.

بله این خط اخر فرقه مجاهدین خلق بود که به خیال خودش ما را اینطوری سر به نیست  کند که شکر خدا نتونستند کاری بکنند .وبعد از این ,این مار زخمی شده به این سادگی دست بردار نیست وحتما باید زهرش را یک جوری بریزد . و ما منتظر زهر این فرقه هستیم که در گلویش بریزیم . بله عزیزان .با اینکه همه چیز را از ما گرفتن وخیانت کردند .وهیچکس را نداریم .اما خدایی داریم که پشت وپناه ما باشد .این همه پول و رشوه که خرج کردند با آزادی احسان بیدی به باد رفت. امید وارم که خدا پشت وپناه همه ی مظلومان باشد.

لینک به منبع

حق پایمال نمی شود

***

همچنین: