اشرف نیوز خبر داد: ملاقات حمایتی بارزانی با سرکرده گروهک منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

اشرف نیوز خبر داد: ملاقات حمایتی بارزانی با سرکرده گروهک منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

ایسنا به نقل از اشرف نیوز، دهم ژوئن 2014: …  مسعود بارزانی طی سفر ماه گذشته‌اش به فرانسه با مریم رجوی از سرکردگان گروهک تروریستی منافقین ملاقات کرد که البته این ملاقات بعد از دیدار رجوی با احمد جربا، رییس ائتلاف مخالفان سوری انجام شد. این منابع افزودند که این دیدار محرمانه و پشت درهای بسته انجام شده است. این منابع مدعی شدند، اطلاعات به دست آمده حاکی از آن است که بارزانی به سرکرده منافقین قول داده …

به یاد حلبچه

‘No Exit’ – Human Rights Abuses Inside the Mojahedin Khalq Camps – Human Rights Watch, May 2005

(Maryam Rajavi directly ordered the massacre of Kurdish people)

لینک به منبع

لینک به متن اصلی (عربی)

اشرف نیوز خبر داد: ملاقات حمایتی بارزانی با سرکرده گروهک منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

اشرف نیوز به نقل از منابع آگاه در سفارت عراق در پاریس از ملاقات مسعود بارزانی رییس اقلیم کردستان عراق با مریم رجوی از سرکردگان گروهک تروریستی منافقین خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) این منابع که نامی از آنها برده نشده، اعلام کردند که مسعود بارزانی طی سفر ماه گذشته‌اش به فرانسه با مریم رجوی از سرکردگان گروهک تروریستی منافقین ملاقات کرد که البته این ملاقات بعد از دیدار رجوی با احمد جربا، رییس ائتلاف مخالفان سوری انجام شد.

این منابع افزودند که این دیدار محرمانه و پشت درهای بسته انجام شده است.

این منابع مدعی شدند، اطلاعات به دست آمده حاکی از آن است که بارزانی به سرکرده منافقین قول داده است که به نوری المالکی، نخست وزیر عراق اجازه نخواهد داد که برای دور سوم نخست وزیر شود.

بنا بر ادعای این منابع، بارزانی هم‌چنین به او (رجوی) تاکید کرده است که شرایط منطقه‌ای به کردها اجازه نمی‌دهد که حمایت‌شان را از گروهک منافقین اعلام کنند.

مسعود بارزانی اواخر ماه مه طی سفری به فرانسه با برخی از مسوولان فرانسوی و هم‌چنین احمد الجربا ملاقات کرد.

.

مصدر دبلوماسي لـ”أشرف نيوز”: بارزاني التقى مريم رجوي في باريس

http://ashraf-news.com/news_view_2203.html

الإثنين 09-06-2014 07:12 مساء

كشف مصدر مطلع يعمل في السفارة العراقية في باريس، أن رئيس إقليم كردستان مسعود بارزاني التقى زعيمة منظمة خلق الإرهابية مريم رجوي خلال زيارته التي قام بها إلى فرنسا الشهر الماضي، مشيراً إلى أن اللقاء جرى بعد لقاء رئيس الائتلاف السوري المعارض أحمد الجربا بمريم رجوي.

ووصف المصدر الذي اشترط عدم ذكر اسمه لـ”أشرف نيوز” أن اللقاء الذي جمع مسعود بارزاني ومريم رجوي بالمغلق والسري، مبيناً أن معلومات حصلت عليها السفارة تفيد بأن بارزاني أكد لزعيمة منظمة خلق الإرهابية عدم السماح لرئيس الوزراء نوري المالكي بتولي منصبه في ولاية ثالثة.

ولفت المصدر إلى أن بارزاني شدد لمريم رجوي على أن ظروفاً إقليمية لم تسمح للأكراد بإعلان دعمهم ووقوفهم إلى جانب منظمة خلق وعناصرها المتواجدين في معسكر ليبرتي قرب بغداد.

وكان رئيس إقليم كردستان مسعود بارزاني زار نهاية مايو الماضي فرنسا والتقى خلالها عدد من المسؤولين الفرنسيين ورئيس الائتلاف السوري المعارض أحمد الجربا.

بارونس نیکلسون عراقخاموش شدن صدای طبل جنگ طلبان و رجوی (مجاهدین خلق) توسط سفیر تجاری بریتانیا در عراق بارونس نیکلسون

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIIntroducing Maryam Rajavi as a human rights activist is the wrong tool for the wrong job

همچنین:

مریم رجوی، ملکه ترور و جنون سخنرانی در میان عده ای تندرو

مزدور مریم رجوی انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، نهم ژوئن 2014: …  نکته جالب توجه اینکه  هیچ ایرانی را نمی توان پای صحبت های وی پیدا کرد. همان چند نفری که او را همراهی می کنند تندروها و افراطی های غیر ایرانی هستند که این کار را در ازاء دریافت پول و با بهانه مخالفت با سیاست های جمهوری

هزینه های شوی ولیپنت از کجا تامین میشود؟ منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) از مزدوری اسرائیل تا قاچاق مسلحانه انسان و مواد مخدر در هلند

مجاهدین دات کام، تهران، هفتم ژوئن 2014: …  براساس تحقیقات انجام شده، مرکز این گروه قاچاق انسان که از اعضای منافقین هستند، در آمستردام هلند قرار داشته و با کشف و شناسایی این گروه از قاچاچیان انسان، پلیس کشور مربوطه در بررسی های به عمل آمده پس از کشف و ارتباط این افراد با گروهک تروریستی منافقین، تعدادی

اعتراض رسمی عراق به فرانسه بخاطر دخالت تروریستهای مقیم پاریس در امور سوریه

بنیاد خانواده سحر به نقل از  المؤتمر الوطني العراقي، بغداد، چهارم ژوئن 2014: …  وزارت خارجه عراق نامه اعتراضی را به “دینی گویر” سفیر فرانسه در بغداد ارائه نموده که در آن مراتب اعتراض خود نسبت به اقدام حکومت فرانسه در پذیرش دیدار میان رهبر سازمان خلق با “احمد الجربا” رئیس ائتلاف مخالفان سوری که روز شنبه در پاریس برگزار شد را اعلام کرده است.