اشک تمساح برای بند 350 اوین

اشک تمساح برای بند 350 اوین

سایت مجاهدینمجاهدین دات کام، تهران، بیست و چهارم آوریل 2014: …  چرا در مورد زندان تیف که با همکاری پنتاگون و برای شکنجه جداشدگان از گروهک درست کردید و جداشدگان از گروهک را در بدترین شرایط و همراه با وحشیانه ترین شکنجه ها در این زندان نگهداری می‌کردید، چیزی نمی گویید؟ مگر شما که مدافع حقوق زندانیان نیستید!؟!؟ شما که مدافع حقوق زندانیان هستید، چرا در مورد گزارش صریح مارتین کوبلر نماینده رسمی …

(Maryam Rajavi directly ordered the massacre of Kurdish people)

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsRudy Giuliani with MEK leader Maryam Rajavi

لینک به منبع

اشک تمساح  برای بند 350 اوین

یکی از راهبرد های همیشگی و صد البته شکست خورده منافقین همواره این بوده است که به محض بروز حادثه ای هرچند کوچک و ناچیز در کشور بلافاصله با به کارگیری همه امکانات و وب سایت های وابسته به خود با ریختن بنزین به این آتش خیالی مثلا بحرانی در کشور ایجاد کرده و با موج سواری بر روی آن به اهداف پلید خود برسند و نشان دهند که هنوز تاریخ مصرفشان برای اربابان غربی و صهیونیستشان به پایان نرسیده است.

به گزارش “پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین”، در همین راستا طی هفته اخیر به دنبال بروز اندک مسئله‌ای در بند 350 زندان اوین، تلویزیون و سایت گروهک تروریستی منافقین همراه با شبکه های ماهواره ای و مخصوصا صدای آمریکا و بی بی سی فارسی با پخش انبوهی از گزارش ها و اخبار کذب، نظام را به بدرفتاری با زندانیان و نقض حقوق آنان متهم کردند.

از گروهک تروریستی منافقین باید پرسید شما که داعیه حمایت از حقوق زندانیان را دارید و برای رعایت حقوق آنها پیراهن پاره می کنید؛

1.چرا تا کنون اجازه نداده‌اید زندانیانتان نه درپادگان اشرف و نه در کمپ لیبرتی کوچکترین تماسی با اعضای خانواده خود داشته باشند؟

2.چرا به خانواده‌های اعضای نگون بخت عضو گروهک که سه سال در پشت در پادگان اشرف منتظر بودند، تا اجازه پیدا کنند حداقل 5 دقیقه با این افراد ملاقات کنند، اجازه ندادید با عزیزان فریب خورده خود ملاقات کنند؟

3.شما که مدافع حقوق زندانیان هستید، چرا در مورد پرونده ده ها عضو گروهک که به بهانه‌های مختلف از جمله فرار و انتقاد از مسعود رجوی و مریم قجر و سرپیچی از دستورات در داخل پادگان اشرف توسط شکنجه گران شما کشته شدند، سکوت کرده اید؟

4.راستی نظرتان درمورد منافقین درمانده و بخت برگشته‌ای که توسط شما مجبور به خود سوزی و اعتصاب های غذای طولانی شدند و جان خود را به خاطر اهداف پلید شما از دست دادند، چیست؟

5.چرا در مورد زندان تیف که با همکاری پنتاگون و برای شکنجه جداشدگان از گروهک درست کردید و جداشدگان از گروهک را در بدترین شرایط و همراه با وحشیانه ترین شکنجه ها در این زندان نگهداری می‌کردید، چیزی نمی گویید؟ مگر شما که مدافع حقوق زندانیان نیستید!؟!؟

6.شما که مدافع حقوق زندانیان هستید، چرا در مورد گزارش صریح مارتین کوبلر نماینده رسمی سازمان ملل در عراق که شما را متهم به نقض حقوق منافقین حاضر در کمپ لیبرتی کرد، چیزی نمی گویید؟

7.شما چطور مدافع حقوق زندانیان هستید، در حالی که هیچ حق و حقوقی برای انسان‌های بیرون از فرقه شیطانیتان و مخالف افکار پوچتان قائل نیستید؟ کشتار هزاران هزار انسان بیگناه در ایران و عراق و صد ها مورد ترور و بمب گذاری و هزاران جنایت دیگر به وضوح موید این مسئله است.

می توان صد و شاید هزارن چرا به این چراهای گفته شده اضافه کرد؛ ولی چه سود که قلب های منافقین توسط شیطان قفل شده است و غیر از مسیر باطل خود که شیطان برایشان ترسیم کرده است، چیز دیگری را نمی بینند و سرانجامی نیز جز نیستی و نابودی برایشان متصور نیست.


https://www.youtube.com/watch?v=SIfKfTXW_WQ


http://youtu.be/2mRG-zoGnAo

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1استراتژی که در عراق جا ماند

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

خانم نسرین ابراهیمی: زندگی ما در پادگان مخوف اشرف و زندگی مریم رجوی ! خود قضاوت کنید

مریم رجوی ملکهمصاحبه خانم مریم سنجابی با مسعود خدابنده. وضعیت روحی روانی مسعود و مریم رجوی

همچنین:

مریم رجوی، قاتل ۱۷۰۰۰ ایرانی، در جمع مدعیان حقوق بشر: امریکا بجای ابوطالبی به من ویزا بدهد

سایت مجاهدینمجاهدین دات کام، تهران، هفدهم آوریل 2014: …  مریم رجوي سرکرده منافقین نیز در قسمتی از ادعاهای خود می گوید: كشورهاي غربي بايد روي تعطيلي سايت‌هاي اتمي و توقف غني‌سازي اورانيوم اصرار كنند … هر گونه امتياز دادن و يا مماشات غرب به [روحانیون] اجازه خواهد داد كه به بمب اتمي دس

گاف بزرگ گزارش آمریکا  آیا وزارت دفاع امریکا به لابی مجاهدین خلق تبدیل شده است؟

ابراهیم خدابنده، ایران اینترلینک، بیست و یکم فوریه ۲۰۱۳: … نه تنها این موضوع صحت ندارد، بلکه یک گاف دیگر هم داده شده است. گزارش اصلی نمیگوید که من در آن زمان در زندان بوده ام و نویسنده مقاله یا به خودش زحمت نداده که یک بار گزارش اولیه را بخواند، یا احتمالا به اندازه هر کس دیگری که این

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی (RAND) (گزارش کامل بعلاوه پیوست ها)
انستیتوی تحقیقات دفاعی ملی امریکا، (ترجمه ایران اینترلینک):… تحقیق انجام شده در این گزارش برای دفتر وزیر دفاع آمریکا صورت گرفته است. تحقیق در انستیتوی تحقیقات دفاعی ملی (RAND) که یک مرکز تحقیقات و برنامه ریزی است و از جانب دولت فدرال آمریکا تأمین مالی میشود و مورد حمایت دفتر وزیر دفاع، ستاد مشترک، فرماندهی نبرد متحد، نیروی دریایی، سپاه تفنگداران دریایی ،آژانس های دفاعی، و جامعه اطلاعاتی دفاعی تحت قرارداد … .

در رابطه با امریکایی هاای که برای لابی کردن قاتلین سربازانشان زیر پرچم مجاهدین خلق می ایستند چه باید گفت؟!!

. ایران اینترلینک، سوم ژانویه ۲۰۱۱: … مسعود رجوی در بالای سن در حال رجز خوانی برای آمریکا بود. وی دست به کمر زده بود و با اشاره به القاعده و شخص بن لادن می گفت و با اشاره به خودش و ارتش دست ساز صدام که بنام ارتش آزادیبخش نام نهاده بود ادامه داد پس از سقوط صدام حسین و مصاحبه هایی که برای تعین هویت افراد این سازمان توسط مامورین وزارت خارجه ، سیا