اشک تمساح برای کشته های اعمال تروریستی پاریس به دست “عشایر انقلابی”!!

اشک تمساح برای کشته های اعمال تروریستی پاریس به دست “عشایر انقلابی”!!

قربانعلی حسین نژاد، وبلاگ امید آزادی، پاریس، یازدهم ژانویه 2015:… به این خانم باید گفت: مگر سازمان تو و شوهرت نبود که در دهه های شصت و هفتاد شمسی دقیقا همین خط مشی ترور و انفجار و کشتار را داشت و هنوز هم به آن افتخار می کند؟؟!! مگر شما شروع کنندۀ ترور و خشونت و مشخصا عملیات انتحاری در دهه های اخیر در منطقه نبودید و قبل از آن خبری از این کارها در منطقه نبود؟؟!! از کی شما این قدر …

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIفیگارو: مجاهدین خلق در کنار تکفیریها در سوریه می جنگند
Le Figaro: Mojahedin Khalq (aka MKO, MEK, Rajavi cult) Fight alogside insurgents in Syria

لینک به منبع

اشک تمساح برای کشته های اعمال تروریستی پاریس به دست “عشایر انقلابی”!!

محکوم کردن خط مشی مسلحانه و ترور توسط فرقۀ تروریست رجوی!!

به قلم قربانعلی حسین نژاد عضو قدیمی و مترجم ارشد جدا شدۀ بخش روابط خارجی سازمان مجاهدین

مریم رجوی طی دو اطلاعیه جنایتهای تروریستی در فرانسه را محکوم کرده و از راهپیمایی روز یکشنبۀ مردم فرانسه به دعوت فرانسوا اولان رئیس جمهور فرانسه در محکوم کردن حمله به دفتر یک مجله در پاریس و کشتار کارکنان آن و نیز گروگانگیری و قتل عده ای از یهودیان در پایتخت فرانسه اعلام حمایت و استقبال کرده است.

به این خانم باید گفت: مگر سازمان تو و شوهرت نبود که در دهه های شصت و هفتاد شمسی دقیقا همین خط مشی ترور و انفجار و کشتار را داشت و هنوز هم به آن افتخار می کند؟؟!! مگر شما شروع کنندۀ ترور و خشونت و مشخصا عملیات انتحاری در دهه های اخیر در منطقه نبودید و قبل از آن خبری از این کارها در منطقه نبود؟؟!! از کی شما این قدر مهربان و ضد خشونت و ضد ترور و مسالمت جو شده اید؟؟!! همه حق دارند این جنایتهای تروریستی باندهای مرتجع مذهبی داعشی را محکوم کنند به جز شما که همین چند ماه پیش با همسنگران همین داعشی ها در مقرتان در حومۀ پاریس عکس گرفتید و با افتخار منتشرش کردید که بله ما با رهبر رزمندگان سوریه دیدار و گفتگو کردیم!!… گذشته از اینکه همین داعشی هایی را که امروز در خیابانهای با پاریس جنایت می کنند شما مردم انقلابی و عشایر انقلابی نام می نهادید حالا چه شده که تروریست شده اند؟! به این می گویند حزب باد!! یعنی تنظیم استراتژی و تاکتیک با باد جهانی!!

اگر مریم رحوی راست می گوید تروریسم را محکوم می کند باید خودش به تظاهرات روز یکشنبۀ پاریس می آمد در حالیکه اصلا اشاره ای نمی کند چگونه و در چه سطحی در این تظاهرات شرکت خواهند کرد. اگر واقعا در ادعایش مبنی بر اینکه رئیس جمهور تنها آلترناتیو ایران می باشد چرا جرأت نمی کند نه تنها در میان خارجیها بلکه در میان مجامع و محافل علنی اپوزیسیون ایران نیز در خارجه ظاهر شود.

از وقاحتی که در رهبران فرقۀ رجوی در این سالیان دیده ایم هیچ بعید نیست اکنون که مثل مردم عراق مردم فرانسه نیز در خطر مرگ توسط تروریستهای داعشی (مورد تعریف و تمجید سابق مریم رجوی و نوچه هایش) قرار گرفته اند مریم رجوی از دولت فرانسه بخواهد که تا انتقال یعنی برگشت دادن آنان یعنی ساکنان قلعۀ اور سور اوایز به عراق و اشرف!! نیروهای کلاه آبی سازمان ملل را در اور سور اوایز مستقر کند و کلاه خود و جلیقۀ ضد گلوله به مریم رجوی و شوهر سابق و پرده دار کنونیش و نوچه ها و درباریانش در اور سور اوایز بدهد و ده درصد آن 11 میلیون دلاری را که پلیس فرانسه ده سال پیش از آنان مصادره کرده به آنها بازپس بگرداند یعنی معادل ده درصد سلاحی که در عراق خواستار آن شده اند!! البته بعید نیست که بگوید آن ده درصد سلاح را به علت اوضاع خراب امنیتی در فرانسه تقسیم کنند و 5 درصد آن را به مقر مریم رجوی در فرانسه بفرستند!!!.

Sleepwalking – Mojahedin Khalq Rajavi cult MEK mercenary terrorists


http://youtu.be/oScrIJO6q0M

Maryam Rajavi terrorist syriaThe Mojahedin Khalq (Rajavi cult) and Saddam’s daughter support the Islamic State of Iraq and the Levant (ISIS)

مریم رجوی داعش تروریسم European MEK Supporters Downplay ISIS Role in Iraq (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Rajavi cult)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15380

واقعیت پشست صحنه قتل عام ۱۲ ژورنالیست در فرانسه چیست؟

کریم غلامی، ایران فانوس، دهم ژانویه ۲۰۱۵:…  اشاره می کنم. در کشوری که تروریستها از خاک همان کشور در آزادی کامل “آزادی بیان” دیگران را تهدید به قتل و ترور می کنند و از طرف سیستمهای قضایی و امنیتی این کشور، هیچ اقدامی صورت نمی گیرد. بطور مسلم تروریستها دست خود را برای عملی کردن این ترورها باز می بینند. مسعود و مریم رجوی، رهبران گروه تروریستی سازمان مجاهدین، در کشور فرانسه …

مریم رجوی داعش تروریسم گروهک منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) رسما از داعش حمایت کرد

لینک به منبع

واقعیت پشست صحنه قتل عام ۱۲ ژورنالیست در فرانسه چیست؟

این روزها خبر قتل عام ۱۲ ژورنالیست در فرانسه یک شوک قوی را در جامعه جهانی ایجاد کرده است. طیفهای مختلف جامعه، واکنش های مختلفی را برانگیخته است. بعضی ها احساس همدردی می کنند و بعضی گروه های ضد خارجی از این خبر استفاده کرده و موجی برعلیه خارجی ها در کشورهای اروپایی راه انداخته اند و بعضی ها هم سکوت اختیار کرده اند، زیرا با این گرایش فکری تروریستی هم جهت و هم فکر هستند. اما واقعیت پشست صحنه این عمل تروریستی چیست؟ قطعا کشور فرانسه یک کشور آزاد و دمکراتیک است با آزادی بیان و تفکر و مذهب. اما بنظر می رسد که رهبران کشورهای اروپایی بخصوص فرانسه، تعریف دقیقی از آزادی ندارد. احتمالا رهبران فرانسه فکر می کنند که هر کسی آزاد است که در فرانسه به هر شکلی که دوست دارد زندگی بکند. مثل آزادی عمل تروریستها در فرانسه با قتل عام ۱۲ ژورنالیست.

این نکته را هم باید یادآوری بکنم که رهبران دولت فرانسه از تهدید گسترش تروریسم و آزادی عمل آنها بی اطلاع نیستند. زیرا دائما این تهدید توسط گروه های فکری مختلف گوشزد شده بود. ما به عنوان جداشدگان، همیشه این تهدید را اعلام کرده بودیم، چه از طریق نامه نگاری به رهبران کشور فرانسه و اتحادیه اروپا و چه با مقالات افشاگرانه، آزادی عمل تروریستها را به اطلاع عموم رسانده بودیم. به عنوان مثال، مقاله “گسترش تروریزم در غرب”

http://iran-fanous.de/gholami%2016.html

و یا نامه به رییس جمهور فرانسه

http://iran-fanous.de/gholami%2023.html

 اشاره می کنم. در کشوری که تروریستها از خاک همان کشور در آزادی کامل “آزادی بیان” دیگران را تهدید به قتل و ترور می کنند و از طرف سیستمهای قضایی و امنیتی این کشور، هیچ اقدامی صورت نمی گیرد. بطور مسلم تروریستها دست خود را برای عملی کردن این ترورها باز می بینند.

مسعود و مریم رجوی، رهبران گروه تروریستی سازمان مجاهدین، در کشور فرانسه در آزادی کامل همه را تهدید به ترور می کنند (فرامین جدید مسعود رجوی فراری، قتل و کشتار و خونریزی بیشتر

http://iran-fanous.de/gholami%2020.html

 آخرین فرامین مسعود رجوی برای ترور مخالفان رسماً از خاک فرانسه منتشر می شود و دولتمردان فرانسه هیچ اقدام و واکنشی نشان نمی دهند. فردا روز است که چماق داران و سگهای زنجیری سازمان مجاهدین با کلاشینکف در خیابان های اروپا اقدام به کشتار جداشدگان و منتقدین خود بکنند. سازمان مجاهدین، از روز اول ظهور داعش بطور رسماً در رسانه ها خود از این گروه تروریستی اسلام گرای افراطی حمایت کرده و آن را قیام دهقانان، خوانده و چه در عمل و چه در تبلیغاتش از آن حمایت کرده است.

گسترش تروریسم در اروپا، تماما حاصل بی عملی دولت های اروپایی در مقابله با گروه های بینادگرایی مثل سازمان مجاهدین و داعش است. این روزها خیابان های آلمان نیز شکل بسیار زشتی به خود گرفته است. همه جای آلمان مملو از اسلامگرایان افراطی با آن چهره های زشت و پلید، گشته است و معلوم نیست امروز و یا فردا همین افراد با کلاشیکف در خیابان های آلمان، اقدام به قتل عام مردم این کشور بزنند و در نهایت هشدار مجدد و صدباره به دولت های کشورهای اتحادیه اروپا، همین الان نیز برای مقابله با گسترش تروریسم در اروپا دیر شده است. تا جامعه جهانی شاهد فاجعه جدیدی مثل و یا بدتر از ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ نشده، اقدام کنید. دست و پای گروه های تروریستی و پلیدی مثل مجاهدین و داعش، را دوباره به زنجیر بکشید تا این جامعه بتواند در آسایش و امنیت و آزادی بیان زندگی بکند.

“پایان”

***تهدید به مرگ آن خدابنده توسط مریم رجوی مجاهدین خلق

Anne Khodabaneh  (Singleton): In a democracy we don’t beg terrorists not to kill us
(Open letter to President Hollande)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15305

نامه سرگشاده به مسئول حقوق بشر اتحادیه اروپا (دستور مستقیم رجوی بر قتل منتقدین در اروپا را جدی بگیرید)

کریم غلامی، ایران فانوس، هفتم ژانویه ۲۰۱۵:…  مسعود رجوی خواهان اعدام منتقدین خود شد:  مسعود رجوی، خواهان اعدام تمامی کسانی است که به روش های فرقه گرایانه و تروریستی او انتقاد می کنند. این شامل همه احزاب ایرانی موجود در خارج از ایران و تمامی افراد مستقل سیاسی که در خدمت سازمان مجاهدین نیستند، در راس این لیست اعضای جدا شده از این فرقه تروریستی هستند. در بیانیه ۲ نوامبر …

رجوی شورای ملی مقاومت ایرج مصداقی 5مرگ بر مصداقی اما زنده باد مصداقی

لینک به منبع

نامه سرگشاده آقای کریم غلامی به مسئول حقوق بشر اتحادیه اروپا

با احترام،

اینجانب کریم غلامی یکی از اعضاء و مسئولین سابق سازمان مجاهدین هستم که به مدت ۲۵ سال عضو این سازمان بودم. من در ماه می سال ۲۰۰۹ توانستم از سازمان مجاهدین فرار کنم و به کشور آلمان پناهنده شوم. همانطور که سازمان مجاهدین یک سازمان فرقه گرای تروریستی است و ۴۰ سال سابقه خشونت و ترور در ایران و اروپا دارد، رهبر این سازمان مسعود رجوی، به جرم ترور تحت پیگرد می باشد و همچنین در ۱۷ ژوئن سال ۲۰۰۳ پلیس ضد تروریسم فرانسه در یک یورش گسترده به پایگاه های مجاهدین، مریم رجوی و تعدادی از مسئولین این سازمان را دستگیر کرد. مجاهدین با دست زدن به اعتصاب غذا و اقدام به خودسوزی، پلیس فرانسه را مجبور به آزادی تمامی دستگیر شدگان کردند. قاضی تحقیق ضد تروریسم دادسرای پاریس، پرونده ای را تشکیل داد، ولی متاسفانه در تاریخ ۱۶ سپتامبر سال جاری، قاضی تحقیق ضد تروریسم دادسرای پاریس، پرونده ۱۷ ژوئن را مخطومه اعلام کرد. این پرونده با سئوالات بسیار زیادی که پاسخ داده نشده بود و هنوز در پرده ای از ابهام باقی مانده، بسته شد.

سازمان مجاهدین به رهبری مسعود و مریم رجوی، یک سازمان فرقه گرای تروریستی است. اگر بندهایی که آن را مهار کرده است باز شود، اقدامات تروریستی خود را چه در اروپا و چه در ایران گسترش خواهد داد. چنانکه مسعود رجوی در تاریخ ۲ نوامبر سال جاری در بیانیه ای، خود با اشاره به بسته شدن پرونده ۱۷ ژوئن و باز شدن این بندها، تاکید بر کشتار و خون ریزی بیشتری کرده است. بیانیه او را می توان به ۳ قسمت تقسیم کرد:

۱٫ مسعود رجوی خواهان حکم اعدام و قصاص در ایران است:

در ایران افرادی زن ستیز با پاشیدن اسید بر صورت زنان به آنها آسیب جدی رسانده اند که این اقدام غیر انسانی چه در ایران و چه در جهان، مورد انزجار عموم مردم و دولت ها قرار گرفت اما مسعود رجوی این اقدام غیرانسانی را به دولت ایران نسبت داد و خواهان اعدام و قصاص مجرمین شد. هر چند که این اقدام اسید پاشی یک امر غیر انسانی است، اما اعدام مجرمین نیز یک عمل غیر انسانی دیگری است که در کشورهای متمدن سالیان است که لغو شده است، زیرا هیچ کس حق گرفتن جان انسان دیگری را ندارد.

۲٫ مسعود رجوی خواهان کشتار سران حکومت ایران شده است:

مسعود رجوی در این بیانیه، خواهان اعدام تمامی سران حکومت ایران و تمامی کسانی که در ارگانهای این دولت کار می کنند شد. یعنی این لیست شامل اعضای پارلمان و ارتش و پلیس و کارمندان دولت و کارمندان رادیو تلویزیون نیز شده است. با این حساب، اگر به تمامی خواسته های مسعود رجوی پاسخ داده شود و احکام او اجرا شود، باید نصف مردم ایران را اعدام کرد.

۳٫ مسعود رجوی خواهان اعدام منتقدین خود شد:

مسعود رجوی، خواهان اعدام تمامی کسانی است که به روش های فرقه گرایانه و تروریستی او انتقاد می کنند. این شامل همه احزاب ایرانی موجود در خارج از ایران و تمامی افراد مستقل سیاسی که در خدمت سازمان مجاهدین نیستند، در راس این لیست اعضای جدا شده از این فرقه تروریستی هستند. در بیانیه ۲ نوامبر، مسعود رجوی با نشان دادن عکس های جداشدگان، دستور قتل آنها را دوباره صادر کرد. اعضای جداشده از این فرقه تروریستی، سالیان است که با افشای جنایات و خیانت های این فرقه، چهره واقعی آن را در معرض عموم قرار داده اند.

سازمان مجاهدین، یک تشکیلات فرقه ای است که اعضای آن هیچ اختیاری برای تصمیم گیری ندارند. ایرانیانی که درون این فرقه اسیر هستند، سالیان زیادی است که از هر گونه دسترسی به رسانه های جمعی محروم بوده اند. اعضای این سازمان، از ابتدایی ترین امکانات مثل رادیو، تلویزیون، تلفن، اینترنت و روزنامه محروم هستند. اخباری هم که به اعضای این گروه داده میشود، تحریف شده و دست چین شده است. به همین دلیل، اعضای این فرقه هیچگونه آگاهی نسبت به حق و حقوق خود و قوانین بین المللی ندارند که بتوانند آزادانه و آگاهانه تصمیم بگیرند.

رهبران این فرقه، با اختناق و سرکوب شدید از درون و شانتاژ علیه تمامی اعضای جدا شده از این فرقه، ترس شدیدی در درون تشکیلات ایجاد کرده اند که اعضای این فرقه از ترس مجازات جدا شدن، این فرقه را ترک نمی کنند. اعضایی که میخواهند جدا بشوند، با مجازاتهای شدیدی روبرو میشوند، مانند برگزاری نشست های مغز شویی و ضرب و شتم افراد در این نشست ها و در ادامه، زندان و شکنجه و حتی مواردی بوده که افراد ناراضی سربه نیست و اعدام شده اند.

من به عنوان یکی از جداشدگان از فرقه مجاهدین، در رابطه با خطر این فرقه تروریستی به شما هشدار می دهم که بسته شدن پرونده ۱۷ ژوئن، دست این فرقه را در اروپا باز می گذارد تا به جنایات و ترور خود شکل جدیتر و خونین تری بدهد.

با احترام مجدد، کریم غلامی

عادل اعظمی: فرمان قتل مزدوران و آداپتاسیون (از دفتر خاطرات یک لیبرتی نشین) – طنز

***

نگاهی به اطلاعیۀ فرقۀ رجوی و ضوابط استعفا از “شورا”ی آن

قربانعلی حسین نژاد، وبلاگ امید آزادی (حسین نژاد)، بیست و یکم اکتبر ۲۰۱۴: …  چرا مهوش سپهری و فاطمه رضایی (از خانوادۀ رضایی ها و معروفترین چهرۀ زن مجاهدین در ایران) از اعضای قدیمی شورا و نیز حمید رضا طاهر زاده و مرجان از هنرمندان عضو شورا در این اجلاس حضور نداشتند؟ به دنبال اعل

مصاحبه انجمن ایران ستارگان با آقای قربانعلی حسین نژاد (قسمت دوم و سوم)

ایران ستارگان، پانزدهم اکتبر ۲۰۱۴: … عده ای از جوانان شهرمان آمده بودند و از من می خواستند که فرماندار شهر میانه بشوم و اداره شهر میانه را داشته باشم , که من به درخواستشان پاسخ مثبت دادم , اینها فعالیت کردند که من را از آموزش و پرورش به وزارت کشور بدهند , درخواستشان را دادند به شورای انقلاب ؛ اونجا چون دکتر باهنر

خاطراتی از دستور رهبری برای دزدی از مغازه ها (اصطلاح آزاد کردن!)

مریم رجوی مجاهدین خلق تروریستهاقربانعلی حسین نژاد، وبلاگ امید آزادی (حسین نژاد)، هفتم اکتبر ۲۰۱۴: … همه جور دزدی شنیده بودیم به جز گل دزدی از قبرستان حتی دزدی سنگهای قبر را در عراق شنیده بودم چون به عنوان مصالح ساختمانی می فروشند و نیازشان به پول را تأمین می کنند ولی دزد

مصاحبه انجمن ایران ستارگان با آقای قربانعلی حسین نژاد (قسمت اول)

ایران ستارگان، هفتم اکتبر ۲۰۱۴: … من آن زمان جوان مذهبی بودم که خوب در دهه ۵۰ فضای دانشگاهها بیشتر با مارکسیستها بود و طرفداران فدائیان بیشتر بودند , فضای دانشجویی و دانشگاهی کم مدهبی بود , خوب مجاهدین افراد مذهبی دانشگاهها را جذب کرد و یا افراد بینا بینی را هم جذب کرد چون اغلب خانواده هایشان مذهبی بودند , خوب پا

نامۀ آقای علی حسین نژاد به رئیس جمهور فرانسه فرانسوا اولاند

ایران قلم، بیست و دوم سپتامبر ۲۰۱۴: … رهبری سازمان مجاهدین در فرانسه به دستور مریم رجوی رهبر این سازمان که مقیم شهر اور سور اواز در استان والد اوایز فرانسه می باشد دختر بزرگم زینب را بعد از بیشتر از ده سال اقامت و تحصیل در فرانسه در سال ۱۹۹۵ در حالیکه فقط ۱۷سالش بود از فرانسه به پایگاههای سازمان در عراق منتقل کرد و