اشک تمساح مریم قجر (رجوی، مجاهدین خلق) داعشی برای دانشجوها !ا

اشک تمساح مریم قجر (رجوی، مجاهدین خلق) داعشی برای دانشجوها !ا

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، اول ژانویه 2019:…  مریم قجر داعشی با سوء استفاده از حادثه پیش آمده طبق معمول اقدام به در آوردن ادا ؛ اطوار بوزینه وار می کند . در حالی که در نشستهای درونی شخص رجوی روح پلید و مریم قجر؛ مهدی ابریشمچی شوهر سابق مریم قجر معروف به مهدی قواد ( مهدی زن فروش ) و دیگر سران فرقه رجوی داعشی کین حیوانی خود را نسبت به دانشجویان … 

شکست مریم رجوی موساد و عربستان در سوء استفاده از دانشجویانحادثه دانشگاه آزاد و تبلیغات ناکار آمد مریم رجوی و مجاهدین خلق

لینک به منبع

اشک تمساح مریم قجر داعشی برای دانشجوها !

با عرض تسلیت به خانواده جان باختگان و آرزوی شفا برای زخمی های  حادثه دلخراش واژگون شدن اتوبوس دانشجویان  .

در پی حادثه دلخراش ؛ مصیبت بار و دردآور واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان واحد علوم و تحقیقات  دانشگاه آزاد،  که منجر به در‌گذشت  ۱۰ تن و زخمی شدن تعدادی از دانشجویان این دانشگاه شد .

دانشجویان با تجمع  در محوطه دانشگاه به حق اعتراض خود را به حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس و عدم رسیدگی به مشکلات دانشجویان ؛ بر کناری و محاکمه مسببین حادثه شدند .

بعد ازاین حادثه مریم قجر داعشی با سوء استفاده از این وضعیت پیش آمده با شیادی و کلاشی اقدام به صدور اطلاعیه و توئیت نموده و گفته :

درود بر دانشجویان، جوانان و زنان شجاع در تهران که در میدان انقلاب و دانشگاه تهران دست به اعتراض و راهپیمایی زدند و با شعارهای مرگ بر دیکتاتور و نترسید نترسید ما همه با هم هستیم به مقابله با نیروهای سرکوبگر پرداختند.

مریم قجر داعشی با سوء استفاده از حادثه پیش آمده طبق معمول اقدام به در آوردن ادا ؛ اطوار بوزینه وار می کند . در حالی که در نشستهای درونی شخص رجوی روح پلید و مریم قجر؛ مهدی ابریشمچی شوهر سابق مریم قجر معروف به مهدی قواد ( مهدی زن فروش ) و دیگر سران فرقه رجوی داعشی کین حیوانی خود را نسبت به دانشجویان و قشر آگاه جامعه را بعد از انتخاب خاتمی به ریاست جمهوری را در جمع و نشست درونی به نمایش گذاشتند .

در انتخابات ریاست جمهوری سال 1376 که رقابت اصلی بین ناطق نوری و خاتمی تحلیل و تاکید رجوی این بود که چون ناطق نوری از جناح محافظه کاران و نزدیک به فکر و نظر اقای خامنه ای هست بعنوان ریئس جمهور انتخاب خواهد شد و از اینکه این اتفاق به افتد خیلی ابراز خوشحالی می کرد و ادعا داشت با انتخاب ناطق نوری که افکار محافظه کارانه ای دارد بس فضاء جامعه بسمت بسته شدن خواهد رفت که این فضاء برای تبلیغات در مجامع بین المللی به نفع ما خواهد بود و مهمتر اینکه محافظه کاران صلح بین ایران و عراق نخواهند پذیرفت و جنگ بین ایران ؛ عراق دوباره شروع خواهد شد و ما از فرصت جنگ برای سرنگونی رژیم استفاده خواهیم کرد !

بعد ازاینکه در انتخابات خاتمی بعنوان رئیس جمهور مشخص شد رجوی وقتی دید طبق معمول تحلیل های ابد دوغ خیاری اش درست از اب در نیامده و نمی تواند به  نیات و اهداف  پلید خود برسد بعد چند ماه برای اعضاء اسی ذهنی و جسمی نشست درونی بر گزار کرد و ادعا کرد شما هم مثل مردم ایران خاتمی زده شده اید و باید خاتمی زدائی شوید !

ادعاء خاتمی زدگی اعضاء از طرف رجوی داعشی زمانی بود که خیلی از اعضاء نگون بخت اصلآ شناختی از خاتمی نداشتند و حتا خیلی ها برای اولین بار بود که اسم خاتمی را می شنیدند . اما رجوی داعشی برای توجیه و سر پوش گذاشتن به تحلیل های آبدوغ خیاری خود دست به هر شیادی و کلاشی  می زد و برگزاری نشست خاتمی زدائی هم یکی از این نشستها بود .

اما انچه در آن نشست بر جسته و قابل توجه بود کینه حیوانی شخص رجوی و مریم قجر نسبت به مردم ایران و بطور خاص نسبت به قشر اگاه جامعه ( دانشجویان ؛ دکتر ها و مهندس و .. ) بود .

رجوی بعد از اینکه در رابطه با گذشته خاتمی صحبت کرد گفت  : مسبب انتخاب شدن خاتمی ملت بی بخار و غرق در جیم ( مسائل جنسی ) و بطور خاص دانشجویان  ؛ دکتر ها و مهندسانی هستند که از خاتمی حمایت کردند و مردم برای رای دادن به خاتمی فرا خواندند و در حمایت از خاتمی میتینگ برگزار کردند و این دانشجو ها؛ مهندس ها را باید چسباند به سینه دیوار و تیر باران کرد !

سپس مهدی ابریشمچی میکرفون به دست گرفت و با  غیض وکین فریاد و کف بر دهان داد می زد که : چسباندن به سینه دیوار اعدام  دانشجو ؛ دکتر ؛ مهندس و هر کسی که به خاتمی رای داده کمترین حکم و جزاء هست که بتوان حق رهبری  شما (مسعود ومریم ) را از گلوی دانشجو های سوسول در اورد ؟

بعد ازعربده کشیهای مهدی ابریشمچی ؛ مریم قجر نیز به صدور حکم اعدام برای دانشجوها ؛ دکتر ها و مهندسین پرداخت و گفت : اگر اینها ( دانشجو ها و دکتر ها و .. ) اعدام شوند باز گناهشان بخشوده نخواهد شد ! چون به رهبری مثل مسعود خیانت کرده اند و به جای اینکه به مجاهدین و ارتش ازادیبخش بپیوندند به خاتمی پیوسته اند و این بزرگترین خیانت مردم بی غیرت؛ دانشجوها … به مسعود می باشد !

رجوی روح پلید ؛ مریم قجر داعشی و شوهر سابق اش و سران فرقه رجوی در ان نشست ماهیت و کین حیوانی خود را نسبت به ملت ایران و بطور خاص نسبت به دانشجو ها و قشر آگاه جامعه به نمایش گذاشتند و همه اعضاء شاهد بودند که رجوی بر خلاف ادعا هایش و دم زدن از خلق قهرمان ایران ؛ دم زدن دروغین از؛ ازادی و دمکراسی چگونه با غیض و کین در رابطه با مردم ایران و قشرهای اگاه یاوه سرائی می کرد .

حال سوء استفاده مریم قجر داعشی از حادثه پیش امده  برای دانشجویان اوج شیادی و کلاشی سران فرقه رجوی را به نمایش گذاشته و به مریم قجر داعشی می گویم مطمئن باش هیچ دانشجوی با شرف  ؛ میهن پرست نه تنها به یاوه سرائی ؛ ادا اطوار بوزینه وارتان توجه نخواهد کرد . بلکه به خاطر نفرتی که از فرقه رجوی وطن فروش ؛ مزدوران دیروز صدام ملعون و مزدوران امروز آمریکا ؛ اسرائیل ؛ عربستان  دارند اجازه نخواهند داد که مریم قجر داعشی ازاین اتفاقات به نفع و اهداف پلید ش سوء استفاده کنند .

به مریم قجر داعشی نیز باید گفت برای اینکه شانس و موقعیت خودت را درمیان مردم ایران و بطور خاص در میان دانشجویان ؛ دکتر ها و مهندس ها و … بشناسی بفرما تشریف ببرید در میان همان دانشجوهائی که برایشان اشک تمساح می ریزید . مطمئن هستم و با اطمینان می گویم آقایان و پسر های دانشجو به کنار خانمها و دختران دانشجو وطن فروش ؛ خائن ؛ جنایتکار ؛ زن بیار حرمسرای شخصی رجوی داعشی را با چنگ و ناخن ؛ دندان جر بدهند و دانشجو ها نیازی به  ریختن اشک تمساح شما را ندارند .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

دانشجویان دانشگاه آزاد علیه مسعود رجوی مریم رجوی صدام حسین مزدوری خیانتشکنجه رزمندگان؛ اوج خیانت منافقین (فرقه رجوی، مجاهدین خلق) در جنگ تحمیلی

غواصان شهید و جشن مجاهدین خلق فرقه رجویپایکوبی مجاهدین بخاطر شهادت غواصان ایرانی (رجوی: این کارناوال استخوان بود)

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/حال-و-روز-مجاهدین-خلق-فرقه-رجوی-در-آلبا/

حال و روز مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در آلبانی

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، نوزدهم دسامبر ۲۰۱۸:… مریم قجر داعشی به دروغ و با چسباندن نام فرقه اش به خبر می خواهد اعضاء نگون بخت باز به هر شیوه ممکن در اسارت نگه دارد . به مریم قجر داعشی و سران فرقه می گویم برگزاری شوهای رنگارنگ ؛ کال کنفرانس ؛ آوردن چند نماینده سابق و یا نماینده آلبانی هیچ دردی از دردهای بی درمان فرقه رجوی را حل نکرده و نخواهد کرد … 

بردگی مدرن مجاهدین خلق فرقه مریم رجوی آلبانیما همه در فرقه رجوی به یک عنصر بی اراده و برده  تبدیل شده بودیم

لینک به منبع

حال و روز امروز مریم قجر در آلبانی می ماند مثل :

الغریق یتشبث بکل حشیش

محمد رزاقی فعال حقوق بشر پاریس

محمد رزاقی

مریم قجر داعشی با مستقر شدن در آلبانی به هر ادا اطواری دست می زند روشی که مریم قجر داعشی در آلبانی بکار گرفته  برای ما جدا شده ها از این فرقه کاملآ شناخته شده است و به خوبی می دانیم هدف مریم قجر از مستقر شدن و برگزاری شوهای رنگارنگ چیست ؟!

از همان روز اولی که مریم قجر پا برهنه و بر سر کوبان به آلبانی رفت من و دوستانم به درستی گفتیم و نوشتیم که هدف مریم قجر جلو گیری از جدا شدن اعضاء و نگه داشتن یک اعضاء در اسارت است لا غیر .

مریم قجر با پرداخت دلارهای خونین به یک مشت نماینده ؛ کاندید سابق انها را به اسارتگاه آلبانی کشاند تا زمینه را برای به اسارت نگه داشتن اعضاء اماده کند .

نماینده ؛  کاندید های سابق هم برای دریافت دلار برای خرج سال نو و رفتن به تور زمستانی و تعطیلات سال نو برای خوش آیند مریم قجر با یاوه سرائی و در کردن بادهای مخصوص درشوء مریم قجردر البانی شرکت کردند .

مریم قجر داعشی برای نگه داشتن اعضاء در اسارت ذهنی و جسمی  با بر پائی یک شوء رنگارنگ بنام کال کنفرانس برای اینکه ذهن اعضاء را مشغول کند شخصآ به میدان امد و با یاوه سرائی و تحریف واقعیت به دادن خبر های دروغ برای اعضائی که از دنیای بیرون خبر ندارند پرداخت .

مریم قجر سعی می کند شوهای مسخره در البانی را قدرت نمائی برای اعضاء نگون بخت جلوه بدهد ولی با شناخت کامل از شیوه های سران فرقه رجوی به جد و دقیق بگویم  حال و روز مریم قجر داعشی می ماند مثل ؛  الغریق یتشبث بکل حشیش .

مریم قجر داعشی در شوء کال کنفرانس ادعا کرده و گفته :

۳ روز پیش خامنه ای گفت که آمریکا و مجاهدین ! ممکن است جنجال را برای سال ۹۷ بکنند . اما نقشه را برای سال ۹۸ کشیده اند !

در صورتیکه اقای خامنه ای در سخنرانی چند روز پیش و دادن هشدار به سران و سیاستمداران در داخل ایران می گوید :

همه باید هوشیاری خود را حفظ کنند زیرا امریکا، دشمنی خبیث و حیله گر است و ممکن است قصد فریب داشته باشد تا برای سال ۹۷، جنجال کند اما مثلاً برای سال ۹۸ نقشه ای بکشد.

سوال مهم اینکه چرا مریم قجر داعشی به این حرف اتکاء می کند و ان را بطور تحریف شده به خورداعضاء نگون بخت می دهد  ؟

باز برمی گردیم به ان وعده تو خالی مریم قجر داعشی به اعضاء نگون بخت که به گفته بولتون رژیم ایران برگزاری جشن ۴۰ سالگی را نخواهد دیدی و تا ۲۲ بهمن ۹۷ سرنگون خواهد شد !

مریم قجر داعشی که با پرداخت صدها هزار دلار به بولتون از وی خواسته بود یک حرفی یک بادی در کند تا خوشایند ساکنان سالمند اردوگاه اشرف ۳  در آلبانی باشد و مریم قجر هم بر همان اساس برای ماندن اعضاء در اسارتگاه اشرف ۳ تعهد بگیرد .

حال که طبق ۴۰ سال گذشته وعده سرنگونی کوتاه مدت ؛ میان مدت ؛ دراز مدت محقق نشده مریم قجر داعشی با استناد به حرفهای آقای خامنه ای می خواهد از اعضاء نگون بخت تعهد بگیرد . در صورتیکه آقای خامنه ای در سخنرانی چند روز پیش و دادن هشدار هیچ اسمی از فرقه رجوی نبرده اما مریم قجر داعشی به دروغ و با چسباندن نام فرقه اش به خبر می خواهد اعضاء نگون بخت باز به هر شیوه ممکن در اسارت نگه دارد .

به مریم قجر داعشی و سران فرقه می گویم برگزاری شوهای رنگارنگ ؛ کال کنفرانس ؛ آوردن چند نماینده سابق و یا نماینده آلبانی هیچ دردی از دردهای بی درمان فرقه رجوی را حل نکرده و نخواهد کرد .

به مریم قجر داعشی و سران مخ پوسیده فرقه رجوی می گویم میزان دلارهائی که به بولتون ؛ جولیانی ؛ کندی ؛ استیونسون و …  پرداخت کرده اید  و همچنان پرداخت می کنید من اگر جای شما بودم می نشستم روی سبیلهای بولتون ناقارا می زدم یا اگر مثل جولیانی سبیل نداشتند می خواباندم می نشستم پشتشان تخته نرد بازی می کردم .

ولی شما انقدر ابله؛ مخ پوسیده  تشریف دارید که به یک مشت یاوه سرائی و بادهای که نماینده های سابق ؛ کاندید های سابق  و … از خودشان در می کنند صدها هزار دلار پرداخت می کنید . همه ما می دانیم که این یاوه سرائی ها و در کردن بادها سفارشی از طرف سران فرقه برای مصرف داخلی در درون تشکیلات فرقه رجوی می باشد و لا غیر .

خدمت انور بولتون ؛ جولیانی ؛  کندی ؛ نماینده های سابق ؛ کاندید یهای سابق  و ..می گویم اقایان و خانمها اگر ملت ایران می خواستند به هر کسی که بر علیه ایران و ایرانی  یاوه سرائی  کند و بادی در کند پنبه بچپانند انوقت قیمت پنبه از؛ زعفران ایران گران تر می شد .

به مریم قجر داعشی و سران فرقه هم می گویم دلارهای مزدوری برای صدام ملعون و عربستان ؛ موساد به جای خرج یاوه سرائی و باد های بی خاصیت نماینده های سابق و … بهتر است خرج اعضاء نگون بختی بکند که مجبورند در این سن و سال مثل برده اسارتگاه بسازند و دور خود سیم خوار دار بکشند که هر کدام دچار چندین بیماری هستند .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/چرا-مریم-رجوی-درب-را-بروی-خانواده-ها-باز/

چرا مریم قجر داعشی درب اردوگاه آلبانی را به روی خانواده ها و ایرانیها باز نمی کند؟!ا

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و نهم نوامبر ۲۰۱۸:… حالا که با وعده بولتون و جولیانی رژیم تا ۲۲ بهمن ۹۷ سرنگون نمی شود بس در یک گذار از دورا ن به دوران دیگر با اروپاییها سرنگون می کنیم . یعنی وعده سر خرمن دیگر به اعضاء نگون بخت . در فیلم پخش شده از دیدار دلار دوستان اروپائی علاوه بر یاوه گوئی و تعریف تمجید احمقانه که گویا فرقه رجوی اسارتگاه زیبا و دلگشا برای اعضاء … 

تلویزیون انگلستان اردوگاه تروریستی مجاهدین خلق فرقه رجوی تیرانا آلبانیکمیتهٴ آلمانی همبستگی برای ایران آزاد فرقه رجوی محرم تر ازخانواده؟!ا

لینک به منبع

چرا مریم قجر داعشی درب اردوگاه در آلبانی به روی خانواده ها و ایرانیها باز نمی کند؟!ا

محمد رزاقی

محمد رزاقی

مریم قجر داعشی با پرداخت دلارهای خونین یک مشت سیاستمدار سابق ( نماینده سابق ؛ کاندیدی سابق و … ) برای دیدار از اردوگاه اشرف ۳ در البانی به اردوگاه برده و با شامورته بازی و شیادی می خواهد وانمود کند که اوضاع در اسارتگاه فرقه رجوی داعشی گل و بلبل هست و اعضاء نگون بخت درآسایش ؛ آزادی و راحتی کامل بسر می برند ودر حال مبارزه با رژیم ایران سخت در تلاش هستند !

واقعیت اینکه با دیدن این خبر در سایت فرقه رجوی داعشی یاد سال ۸۷ افتادم زمانیکه من و دوستانم توانستیم از اسارتگاه ذهنی و جسمی و همچنین از زندان تیف ساخته رجوی روح پلید و جنایتکاران امریکائی قدم به دنیای آزاد بگذاریم و لب به سخن باز کنیم از جنایتهای رجوی و مریم قجر داعشی ؛ دیگر سرا ن فرقه بر علیه ملت ایران ؛ عراق و بطور خاص از جنایتهای رجوی در حق اعضاء نگون بخت سخن بگوئیم و بنویسم و در مورد انچه در اردوگاه بد نام اشرف و دیگر اردوگاههای اهدائی صدام ملعون به رجوی بگوئیم  مریم قجر مزد بگیران و جیره خواران خود را به صف کرد و هر آنچه لایق خودشان و رهبر مفقود الاثرشان و مریم قجر داعشی بود به ما گفتند . غافل از اینکه روزی خواهد رسید همان تهمت و افترا هائی که این مزدوران و جیره خواران رجوی کف بر دهان به ما می گفتند از طرف شخص رجوی روح پلید و مریم قجر داعشی به این مزدوران ؛ جیره خواران و حقوق بگیران که ادا اطورا مبارزه را در می اوردند گفته شد !

آن زمان تازه قدم به دنیای ازاد گذاشته بودیم و تازه یک درهزارآنچه رجوی روح پلید برسر اعضاء نگون بخت اورده بود گفتیم مریم قجر با فرستادن همین جیره خواران و مزد بگیران به میدان مدعی شدند اردوگاه بد نام اشرف در عراق مدینه فاضله ای هست که لنگه اش در دنیا پیدا نمی شود ورجوی داعشی ۲۴ ساعته در حال تولید و صدور ازادی ؛ دمکراسی و … از ارودگاه بد نام اشرف در عراق به دیگر سیارات مثل ماه ؛ مریخ و … می باشد و چنان توصیفهای سخیفانه در مورد اردوگاه اشرف به زبان اوردند که اوج شیادی و کلاشی  البته درمقابل دریافت حقوق  چند هزار یوروئی در ماه را به اوج رساندند !

مزدورخود فروخته ای که با دریافت حقوق ماهانه که سند آن توسط فرقه رجوی منتشر شد  مثل رهبر مفقودالاثرش در مقابل افشاگریهای جدا شده ها چنان عنان از دست داد که کف بر دهان در مقابل دوربین بی شرمانه به مجری برنامه بی بی سی گفت : آقا ایا می دانید بزرگترین مرکز کامپویتر جهان در اردوگاه اشرف می باشد !

آقا می دانید اشرف شهر بی همتاء هست !

الان هم مریم قجر برای نگه داشتن اعضاء در اسارت ذهنی و جسمی با پرداخت دلارهای خونین یک مشت سیاسیون سابق می خواهد به اعضائ نگون بخت اینطور القاء کند که گویا در اروپا از فرقه رجوی داعشی برای سرنگونی رژیم ایران حمایت می شوند . و از طریق حمایت اروپاییها رژیم سرنگون خواهند کرد !

به قول مشهدی عباد: او اولماسین .. بو اولسون ( اگه آن نشد این بشه )

حالا که با وعده بولتون و جولیانی رژیم تا ۲۲ بهمن ۹۷ سرنگون نمی شود بس در یک گذار از دورا ن به دوران دیگر با اروپاییها سرنگون می کنیم . یعنی وعده سر خرمن دیگر به اعضاء نگون بخت .

در فیلم پخش شده از دیدار دلار دوستان اروپائی علاوه بر یاوه گوئی و تعریف تمجید احمقانه که گویا فرقه رجوی اسارتگاه زیبا و دلگشا برای اعضاء درست کرده این شیادها مجبورند در مقابل دریافت دلارهای خونین از فرقه رجوی داعشی از این تعریف و تمجید ابکی را به زبان بیاورند .

اما واقعیت اینکه با دیدن اعضاء سالخورده نگون بخت کاملا معلوم بود که ان اردوگاه بیشتر به خانه سالمندان میماند تا یک اردوگاهی بر انداز و نیروی رزمنده ! و کاملا مشخص بود که اعضاء نگون بخت برای ساختن اسارتگاه و کشیدن سیاج و سیم خاردار دور خود مثل برده کار کرده اند و خواهند کرد .

در قسمتی از فیلم یکی از دلار پرستان اروپائی خطاب به اعضاء نگون بخت بی خبر از همه جا مدعی می شود که ازلان در اروپا همه برای بدست اوردن دنبال فرقه رجوی دنبالشان هستند !

معلوم می شود این سیاستمدار سابق از گوبلز هم سبقت گرفته است .

از این شیاد دلار دوست باید پرسید اگر همه در اروپا دنبال بدست اوردن فرقه رجوی داعشی هستند چرا اعضاء بدبخت در المان قبول نکردید ؟

چرا همین الان اعضاء نگون بخت به المان و یا به یکی از کشورهای اروپائی منتقل نمی کنید ؟ ایا حیف نیست شما این شانس از دست بدهید ؟ زود صاحب مالی شوید که همه در اروپا دنبالش هستند .

اما واقعیت اینکه همه این حرفها توسط سران فرقه به سیاستمداران سابق یاد داده شده و مجبورند در مقابل دریافت دلارهای خونین از مریم قجر داعشی یک مشت یاوه سرائی بکنند و مریم قجر و دیگر سران فرقه برای نگه داشتن اعضاء نگون بخت در اسارتگاه البانی به یک مشت یاوه اتکا کنند .

اما یک نکته  و سوال مهم در این خبر وجود داشت و دارد که مریم قجر داعشی هیچ وقت به پرسشها جواب نداده ومطمئن از این به بعد هم نخواهد داد .

سوال اساسی و مهم اینکه چرا مریم قجر داعشی با پرداخت دلارهای خونین به نماینده سابق ؛ کاندید سابق و … درب اسارتگاه در البانی به روی انها باز می کند ولی اجازه نمی دهد خانواده های اعضاء نگون بخت حتا در خارج از اردوگاه با عزیزان خود دیدار داشته باشند؟

در حالی که خانواده ها نه پولی می خواهند و نه نیاز به دلارهای خونین دارند و با هزار زحمت و مشقت حاضر هستند تمام خرج سفر را خودشان بپردازند ولو برای ۵ دقیقه با عزیزان خود ملاقات حضوری داشته باشند . نمونه این خانواده ها زیاد هستند مثل اقای مصطفی محمدی به همراه همسرشان ماهها در البانی در خیابانها چرخیدند و درد خود را به همه گفتند تا شاید بتوانند برای ۵ دقیقه با دخترشان ملاقات داشت هباشند اما سران فرقه این اجازه را به خانواده اقای محمدی ندادند و حتا فراتر از این در یک زد و بند کثیف و پرداخت رشوه به یک عده دست اندرکار البانیائی حتا از ورود ایرانیها به البانی جلو گیری می کنند که باز نمونه هایش هست .

مریم قجر داعشی با راه اندازی این شوء ها بار دیگر ثابت کرده که از نه تنها دشمن خانواده و ایران ؛ ایرانی هست . تمامی این شوها ادا اطوارهای بوزینه وار برای نگه داشتن اعضاء نگون بخت در اسارتگاه البانی می باشد و لا غیر .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

مسعود خدابنده آن سینگلتون پارلمان اروپا 2018Secret MEK troll factory in Albania uses modern slaves (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI ,Rajavi cult)

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-قجر-داعشی-پا-برهنه-بر-سر-کوبان/

مریم قجر داعشی پا برهنه بر سر کوبان در آلبانی

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، نوزدهم نوامبر ۲۰۱۸:… مریم قجر داعشی بر اساس وعده بولتون که رژیم ایران تا ۲۲ بهمن سرنگون خواهد شد از اعضاء نگون بخت تعهد گرفته بود و از اعضاء اسیر خواسته بود تا ۲۲ بهمن ۹۷ برای ماندن در اسارتگاه فرقه صبر کنند و تعهد بدهند تا ان زمان خواهان جدائی از تشکیلات و مناسبات فرقه نباشند ! با نزدیک شدن ۲۲ بهمن ۹۷ شخص مریم قجر … 

مریم رجوی سرنگونی آلبانی مجاهدین خلقشتاریخچه «مجاهدین خلق» از زبان گاردین: تروریست؛ فرقه‌گرای متعصب، یا قهرمان دموکراسی ایران؟ (بخش نخست)ا

لینک به منبع

مریم قجر داعشی پا برهنه بر سر کوبان در آلبانی !

مریم قجر داعشی بر اساس وعده بولتون که رژیم ایران تا ۲۲ بهمن سرنگون خواهد شد از اعضاء نگون بخت تعهد گرفته بود و از اعضاء اسیر خواسته بود تا ۲۲ بهمن ۹۷ برای ماندن در اسارتگاه فرقه صبر کنند و تعهد بدهند تا ان زمان خواهان جدائی از تشکیلات و مناسبات فرقه نباشند !

با نزدیک شدن ۲۲ بهمن ۹۷ شخص مریم قجر داعشی بهتر از هر کس می داند که در ۲۲ بهمن ۹۷ هیچ اتفاق خاصی نخواهد افتاد به همراه شوهر سابق خود مهدی ابریشمچی که در بین ایرانیان به مهدی قواد ( مهدی زن فروش ) معروف می باشند  از چند هفته پیش به آلبانی می روند تا با سناریو از پیش تعیین و طراحی شده به همراه دیگر سران فرقه برای گرفتن تعهد دیگر برای ماندن اعضاء نگون بخت در اسارتگاه اشرف ۳ در آلبانی اقدام کنند و به هر طریق ممکن مانع جدا شدن عده دیگر از تشکیلات فرقه شوند .

اما مریم قجر به همراه شوهر سابق از ترس اعتراض و شورش اعضاء ابتدا در هتل اینترناشنال تیرانا مستقر می شوند و چند نشست کوچک با سران فرقه که کنترل اعضاء نگوبخت در اردوگاه اشرف ۳ را در دست دارند نشست بر گزار می شود تا راه چاره ای برای شروع بحثهای از پیش تدوین شده بیابند و اولین فیلی که مریم قجر هوا می کند پیام شماره ۱۱ منتسب به رجوی روح پلید برای اعضاء پخش می کنند و بعد ان سران فرقه برای زنان نگون بخت نشست تشکیل می دهند تا بدین شیوه نشستهای تعهد گرفتن برای ماندن در اسارت فرقه رجوی  را شروع کرده باشند .

بنا بر خبرهای رسیده از آلبانی  دوستانی که خبر های فرقه رجوی از داخل تشکیلات می گیرند مریم قجر به سران فرقه تاکید کرده که خبرهای درونی به هیچ عنوان نباید به بیرون درز کند و به همین خاطر از سرا نفرقه خواسته اعضاء فرقه بشدت کنترل شوند و از اعضاء بخواهد هر کس تلفن بصورت غیر تشکیلاتی در دست دارد تحویل بدهد وگرنه اگر مشخص شود کسی تلفن داشته و ان را تحویل نداده بعنوان نفوذی و .. برخورد خواهد شد و سران فرقه حتا شایعه کرده اند که در اردوگاه اشرف ۳ دستگاه شنود گذاشته شده و اگر کسی بصورت غیر تشکیلاتی تماس تلفنی داشته باشد در هر کجا که باشد شناسائی خواهد شد !

برای همین هم سران فرقه به اعضاء نگون بخت گفته اند در صورتی که بدون هماهنگی و غیر تشکیلاتی با بیرون از تشکیلات رابطه تلفنی دارید در پیام برادر ( مسعود رجوی روح پلید ) هم امده که شیرجه بزنید و با دستان خود تلفن تحویل بدهید !

مریم قجر داعشی از سران فرقه در آلبانی خواسته که نشستهای درونی باید طوری برگزار شود که تلفات نداشته باشد ! ( منظور مریم قجراز تلفات اینکه کسی خواهان جدائی از تشکیلات فرقه رجوی نباشد ) .

قبلا در مورد نشستهای موسوم به حوضی که رجوی روح پلید در سال ۱۳۷۴ در بغداد راه انداخته بود و در ان اعضاء را مجبور می کرد که اعتراف کنند که اگر رژیم ایران سرنگون نشده به خاطر اینکه بصورت جدی وارد بحث های ایدئولوژیک نشده وکامل اعتراف نکرده !

مریم قجرداعشی هم با الگو برداری از نشستهای موسوم به حوض رجوی روح پلید در اردوگاه اشرف ۳ البانی می خواهد نشستهای مشابه نشستهای زمان رجوی روج پلید بر گزار کند و از اعضاء اعتراف بگیرد که اگر تا بحال رژیم سرنگون نشده مقصر رهبران فرقه نیستند بلکه مقصر اعضاء نگون بخت هستند که باعث شده اند رژیم تا حال سرنگون نشود !

مریم قجر داعشی می خواهد با ترفند جدید که گویا رجوی گفته :  دوران اماده باش سرنگونی !

پس اعضاء نگون بخت تا پایان دوران آماده باش سرنگونی و سرنگون شدن رژیم تعهد بدهند که در مناسبات فرقه گرایانه بمانند !

مریم قجر داعشی سعمی می کند تمامی شیاد بازی و کلاشی  خود وشوهر مفقود الاثر و مفقود القبرش را که در گذشته هر ماه و یا ۶ ماه و یا د آغاز سال جدید هر سال وعده سرنگونی میداند را ماست مالی و لاپوشانی کنند و با ترفند حقه بازی از اعضاء نگون بخت برای ماندن در اسارتگاه اشرف ۳ در تیرانای آلبانی  تعهد جدید بگیرند .

 همچنین به دستور شخص مریم قجر داعشی برای جلو گیری از بیرونی شدن اخبارداخل تشکیلات ترددات اعضاء نگون بخت به بیرون متوقف و حتا بردن به دکتر بیرونی هم متوقف شده مگر اینکه اتفاق خاصی به افتد و مجبورشوند فرد به بیرون از اسارتگاه با چند نگهبان بفرستند وگرنه تردد به بیرن بطور مطلق ممنوع می باشد . البته به غیر از تیمهای ترور که در خیابانهای آلبانی به دنبال جد اشده ها هستند .

قصد و نیت مریم قجر داعشی از رفتن به آلبانی :

ــ برگزاری نشستهای سرکوب و اعتراف گیری .

ــ گرفتن تعهد به بهانه پیام  شماره ۱۱ منتسب به رجوی روح پلید .

ــ ادامه نگه داشتن اعضاء در اسارت ذهنی و جسمی  .

به همین خاطر مریم قجر داعشی به همراه شوهر سابق پا برهنه و به سر کوبان به البانی رفته تا این اهداف پلید خود را پیاده بکند .

 همچنین مریم قجرداعشی برای به سکوت کشاندن اعضاء جدا شده به تیم های سایبری خود دستور داده در فضاء مجازی جلو جدا شده ها را به هر طریق ممکن بگیرند و به همین خاطر سگان ولگرد خود را به میدان فرستاده که با فحش دادن و عربده کشیدن در فضاء مجازی جلو فعالیت جد اشده ها را بگیرند . ( البته  با پوزش از همه سگهای با وفا ) که برای مثال مجبور شدم تروریستهای رجوی داعشی را با مثال سگان ولگرد معرفی کنم .

در همین راستا تیم سایبری رجوی داعشی ۲ سایت جدا شده ها را با ترفند و گرفتن ایمیل هک کرد که باید به مریم قجر داعشی بگویم بدبخت مگرما در زندان تیف وبلاگ یا سایت داشتیم ؟ اما با همان زبان و بیان واقعیتهای درون فرقه رجوی و جنایتهائی که در حق مردم ایران ؛ عراق ؛ اعضاء خود کرده اید شلور رجوی پائین کشیدیم وبا اینکه در زندان ساخته رجوی داعشی ویک عده از افسران جنایتکار پنتاگون بودیم چنان سیلی از جدا شده ها در همان زندان خوردید که هنوز هم هنوز از سوزش آن افشاگری ها در نزد مقامات و نهاد های دولتی و غیر دولتی امریکا و … آه و ناله سر می دهید و بخود می پیچید .

به همین خاطر برای یاد اوری به دوستان جد اشده که سایت ؛ وبلاگ دارند پیشنهاد می کنم به هیچ عنوانی از طریق ایمیل با کسانی که با اسامی مختلف و گاهی وقت به اسم دوست ؛ خانواده جدا شده ؛ یا فعال سیاسی و … تماس می گیرند جواب ایمیلی ندهید و سعی کنید  بصورت چت و انهم انلاین صحبت کنید انوقت خواهید دید که اگر طرف از مزدوران مریم قجر داعشی باشد دم خودش می گذارد روی کولش فرار برای ماندن ترجیح می دهد و اگر دوست و یا خانواده واقعی بود بدون هیچ مشکل صحبت خواهد کرد .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-قجر-داعشی-و-سران-فرقه-رجوی-قصد-سر-ب/

مریم قجر داعشی و سران فرقه رجوی قصد سر به گونی کردن – اعضاء نگون بخت دارند  ؛ نه سرنگونی رژیم  .

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی پاریس، دهم نوامبر ۲۰۱۸:… چند روز پیش سایت فرقه رجوی داعشی بار دیگر پیام منتسب به رجوی روح پلید منتشر کرده و گویا رجوی داعشی مفقودالاثر و مفقود القبر به اعضاء نگون بخت اسیر در اردوگاه شماره ۳ آلبانی پیام داده و دوران اماده باش سرنگونی را برای ارتش ازادیبخش صادر کرده است ! برای کسانی که در سالهای گذشته اخبارمربوط به فرقه رجوی را دنبال … 

Mossad To Use MEK Maryam Rajavi For Fatal False Flag Op In AlbaniaMossad To Use Mercenary MEK For Fatal False Flag Op In Albania

Edi Rama, Prime Minister of Albania | CEEC-China 2018Open Letter to Prime Minister Edi Rama – Secure the lives of all current and former MEK members

لینک به منبع

مریم قجر داعشی و سران فرقه رجوی قصد سر به گونی کردن

اعضاء نگون بخت دارند  ؛ نه سرنگونی رژیم  .

چند روز پیش سایت فرقه رجوی داعشی بار دیگر پیام منتسب به رجوی روح پلید منتشر کرده و گویا رجوی داعشی مفقودالاثر و مفقود القبر به اعضاء نگون بخت اسیر در اردوگاه شماره ۳ آلبانی پیام داده و دوران اماده باش سرنگونی را برای ارتش ازادیبخش صادر کرده است !

برای کسانی که در سالهای گذشته اخبارمربوط به فرقه رجوی را دنبال می کنند حتما بیاد دارند که رجوی روح پلید خرداد سال ۶۰ بعد از اعلان جنگ مسلحانه خود از ایران فرار کرد و یک عده را با شعارهای دهان پرکن به کشتن داد و وقتی در پاریس مستقر شد ادعا کرد با اب شدن اولین برف زمستانی رژیم ایران سرنگون و به یرا نبر خواهد گشت ! البته برفهای  که هیچ یخ های الاسکا  هم آب شدند اما از برگشت رجوی روح پلید خبری نشد .

زمانیکه رجوی در خدمت صدام ملعون بود و به جاسوسی ؛ وطن فروشی ؛ ترور ؛ کشتار مشغول بود در زمانهای مختلف با عناوین مختلف وعده سرنگونی می داد و با اسامی مختلف سرنگونی را اعلام می کرد از جمله :

مرحله سرنگونی ، سین سرنگونی ، استارت سرنگونی ، مرحله آ برای سرنگونی ،  دیده شدن دکل سرنگونی ؛ شروع سرنگونی ؛ آغاز سرنگونی و ….

اما واقعیت اینکه تمامی شامورته بازی و کلاشی شخص رجوی روج پلیید و مریم قجر و دیگر سران فرقه یک هدف بیشتر نداشت و آن نگه داشتن اعضاء در اسارت ذهنی و جسمی و لا غیر .

در یکماه گذشته به صحنه اوردن سران فرقه و حلوا ؛ حلوا کردن کانونهای شورشی و پیام شماره ۱۱ منتسب به رجوی داعشی تمامی اینها سناریو از پیش تعیین شده  تسوط مریم قجر داعی و شوهر سابقش مهدی ابریشمچی معروقف به مهدی قواد ( زن فروش ) برای گرفتن تعهد ونگه داشتن اعضاء در اسارتگاه اشرف ۳ در البانی می باشد .

مریم قجر با خرج ملیونها دلار از دلارهای اهدائی صدام و عربستان برای بولتون ؛ جولیانی ومک کین سقط شده و یک مشت جنگ طلب و ضد ایران ؛ ایرانی و بر اساس وعده بولتون به مریم قجر که  وعده داده بود رژیم ایران جشن ۴۰ سالگرد انقلاب ضد سلطنتی را نخواهد دید تا  ودر ۲۲ بهمن ۹۷ رژیم ایرا ن سرنگون خواهد شد و مریم قجربه همراه جولیانی و بولتون در میدان ازادی جشن پیروزی خواهند گرفت مثل وعده های گذشته رجوی و مریم قجر داعشی وعده سر خرمن  و تو خالی از اب در امد شخص مریم قجر به همراه شوهر سابقش و یک دسته از سران فرقه شتابان به البانی رفته تا قبل از بهمن ماه سناریو خود را عملی کنند .

در پیام شماره ۱۱ منتسب به رجوی روح پلید شیادی ؛ کلاشی ؛ شامورته بازی و یک مشت جفنگیات موج می زند و نیات پلید سران فرقه رجوی داعشی کاملا مشخص واضح است  .

در پیام شماره ۱۱ رجوی روح پلید طبق معمول نه صدائی از خودش هست نه تصویری که نشان بدهد پیام واقعا از طرف ان روح پلید مفقود الاثر و مفقود القبر می باشد .

سرا ن فرقه برای اینکه به خیال احمقانه شان چیزی را لو ندهند در زمانهائی که می خواهند به اسم رجوی پیام صادر کنند سعی می کنند ازروی پیامها و صحبتهای سابق رجوی کپی برداری کنند تا وانمود کنند که پیام از طرف شخص رجوی صادر شده است !

در صورتیکه همه اعضاء و کسانی که شخصیت رجوی می شناسند بخوبی می دانند رجوی فردی نبوده که برای یک موضوع با نوشتن و یا دادن پیام نیم صحفه ای و یا ماگزیمم یک صحفه ای بحثی را به پایان برساند .

رجوی برای کوچکترین موضوع ساعتها و روزها حرف می زد ؛ تابلو نویسی می کرد کلی یاوه گوئی می کرد و تازه می گفت به خاطر نبودن وقت بحث خلاصه می کند وسران فرقه دستور می داد که ادامه بحثها را  دیگر سران فرقه در قرارگاههای خود ادامه بدهند ! حال چه شده که رجوی در چند سطر فرمان و بحث سرنگونی را صادر می کند ؟!

اما اصل موضوع و بحث یک چیزی بیشتر نیست انهم نگه داشتن اعضاء بع ترفند و حقه بازی بنام ماده باش دوران سرنگونی .

درپیام شماره ۱۱ منتسب به رجوی چند موضوع اساسی هست که به صورت مختصر به هر کدام اشاره می کنم :

 یکم : بحث زمان می باشد در این پیام مشخصآ به اعضاء اسیر گفته می شود که قول سرنگونی تا ۲۲ بهمن ۹۷ را داده بودم طبق معمول کشک از اب در امده و ۲۲ بهمن از سرنگونی خبری نیست !

در این پیام به زبان فرقه به اعضاء نگون بخت و اسیر گفته می شود :  هرچند طول بکشد وهر چند نشیب و فراز داشته باشد ؛ سرنگونی دشمن ضد بشری محتوم است .

سران فرقه به عمد در پیام منتسب به رجوی اماده باش دوران سرنگونی را اورده اند چون می خواهند برای سالهای اینده هم از قبل سندی داشته باشند که اگر یک روزی اعضاء نوگون بخت و یا هر کسی پرسید که بحث سرنگونی چه شد  با استناد به پیام منتسب به رجوی بگویند برادر ( رجوی ) گفته بود که اماده باش دوران سرنگونی این دوران می تواند یک ماه ؛ یک سال ؛ یک دهه و حتا یک قرن هم طول بکشد و یا مثل گذر از دوران غار نشینی و پارینه سنگی به دوران برده داری یک دوران طول بکشد .

شاید برای کسانی که از شیوه و رفتار شیادانه سران فرقه خبر نداشت هباشند ولی ما اعضاء جدا شده ازحقه بازیها و شیوه های فریبکارانه  سران این فرقه بخوبی اشنا هستیم .

دوم : در قسمت دیگری از پیام منتسب به رجوی امده است :

 ارتش ازادی قبل از هر چیز عزم جزم کند و برای اماده سازی خود در دریای شورش و انقلاب شیرجه بزند . شمشیرها را باید جلا و سیقل داد …

 این هم ترفند شناخته شده سران فرقه می باشد . قبلآ هم رجوی داعشی در سال ۷۴ برای گرفتن تعهد و نگه داشتن اعضاء در بغداد نشستهای موسوم به حوض راه انداخت و از اعضاء می خواست که با بیان نتاقضات وانچه در ذهنشان می گذرد و برای پاک شدن از تناقضات به اصطلاح از هم شبقت بگیرند و شیرجه بزنند !

 این یک شیوه  ناخته شده  درون مناسبات  و تشکیلات فرقه گرایانه  رجوی داعشی هست که سران فرقه از این طریق می خواهند به ذهن و فکر اعضاء اشراف داشته باشند و بر اساس ان تصمیم می گیرند که با عضوء نگون بخت چه برخوردی بکنند .

همچنین با گرفتن دست خط  تحت عنوان  بیان تناقضات و نوشتن گزارش ازاعضاء نگون بخت بعنوان سند در اینده اگر کسی از فرقه جدا شد و زبان با سخن گفت و افشاگری کرد از ان دستخطها بعنوان سند بر علیه فرد استفاده کنند .

در حقیقت اعتراف گرفتن از اعضاء به جرمی که مرتکب نشده اند .

 منظور از جلا ؛ صیقل دادن شمشیرها هم به جان هم انداختن اعضاء نگون بخت در نشستها ی درونی فرقه هست که سرا نفرقه با برگزاری نشستهای موسوم به دیگ و عملیات جاری ؛ نشست غسل ( بیان مسائل جنسی که به ذهن فرد زده و یا در باره ان فکر کرده و یا شب در خواب دیده ) که باز اینهم یکی از شیوه های شناخته شده برای در هم کوبیدن شخصیت انسانی اعضاء نگون بخت در اردوگاههای رجوی داعشی اعمال می شد و همچنان تا به امروز ادامه دارد .

اما خنده دارترین نکته ای که در پیام منتسب به رجوی عنوان شده بحث شیرین ارتش ازادیبخش ملی هست !

رجوی داعشی زمان صدام با دریافت چند قرارگاه  وسلاح ؛ توپ و تانک با صادر کردن فرمان اماده باش برای سرنگونی اعضاء نگون بخت مجبور می کرد از بوق سحر تا شب در روز بیش از ۱۴ ساعت به سمبه زدن ؛ سمباده کشی ؛ تعویض شنی تانک و نفر بر ؛ تعویض چرخ  کامیون و کمر شکن و … بپردازند و در حقیقت از اعضاء نگون بخت مثل برده کار بکشد .

رجوی داعشی با از دست دادن ارباب سابقش قرارگاهها و سلاحها ؛ توپ و تانکها را هم از دست داد و بعد ان برای بدست اوردن دل ارباب جدید ش در اردوگاه بد نام اشرف در عراق با چوب و چماق و دسته تی به اسم رژه انواع و اقسام ادا اطوارها را در اورد ولی در نهایت همان بلوز شلوار خاکی و سبز رنگ هم از پای ارتش دست ساز رجوی در اوردند و با پست گردنی ازعراق بیرون انداختند در اردوگاه اشرف ۳ در اطراف آلبانی پیرمردها و پیر زنانی که هر کدام به چندین مریضی دچارهستند که همین الان یک تیم پزشکی بین اللملی و یا هر تیم پزشکی که با سران فرقه ارتباط پولی نداشته باشند اعضاء نگون بخت معاینه بکنند خواهند دید هر کدام از اعضاء نگون بخت به چند عمل جراحی نیاز دارند که در اسارتگاه فرقه رجوی داعشی دوران طاقت فرسا را سپری می کنند و خیلی ها هم منتظرند تا مرگشان فرا برسد . اما در پیام منتسب به رجوی از ان نگون بختها بعنوان ارتش ازادیبخش نام می برند تا بدین شیوه اعضاء نگویند که دراردوگاهی که دربهایش به رویمان بسته هست و هزاران کیلومتر با مرزهای ایران فاصله داریم چه می کنیم ؟ !

در قسمت دیگری از پیام منتسب به رجوی امده است :

کانونهای شورشی به عنوان جرقه و آتشزنه قیامها وارد کار می شوند ! این نوک هرم قیامها و معین عمل و سمت دهنده و راهنماست .

گویا سران فرقه فراموش کرده اند که چند سال پیش رجوی داعشی مدعی شده بود در داخل ایران یکانهای ارتش ازادیبخش برای سرنگونی تشکیل داده .

و گویا باز مریم قجر و شوهر سابقش فراموش کرده اند که یکی از میرزا بنویسهای مقیم اردوگاه اور سوراواز در تاریخ ۱۱٫ ۷٫ ۹۷ مدعی شده بود که :

 در بستر همین بحران اجتماعی است که کانونهایشورشی، به آرامی در حال خارج کردن مهار اوضاع از دست رژیم و به‌دست‌گرفتن کنترل وقایع است .

به مریم قجر و شوهر سابقش پیشنهاد می کنم  به موقع قرصهای این میرزا بنویس بدهند و یا اینکه این میرزا بنویس زیر ابی می رود یک چیزی میزند بعد میاد در مورد موضوع مقاله ای که برای نوشتن به وی سپرده اید بر اثراستعمال مواد به تخیل و خیالات موهوم می پردازد که نتیجه اش می شود اینکه ادعا کند کانونهای شورشی کنترل اوضاع از دست رژیم گرفتته اند !

آخه مخ پوسیده های اسکول مورچه چی که کله پاچه اش چی باشد ؟

 شما که با پرداخت پول به چند نفرخود فروش ؛ اینکه بروند در باغچه خانه شان عکس بگیرند  و شما ان را در سیمای اسارت و یا سایتهای فرقه رجوی داعشی حلوا حلوا بکنید اینهم شد کانون شورشی؟

چند بندی هم که در پیام منتسب به رجوی در مورد وضعیت ؛ اینده و … رژیم ادعا شده همان چیزهای ثابت و به قول معروف کپی برابر اصل می باشد که سالیان سال  از شخص رجوی روح پلید تا مریم قجرداعشی  و سران فرقه در هر مجلس و شوء ؛مصاحبه و … طوطی وار تکرار می کنند اینکه : رژیم در بحران هست ؛ در بن بست هست ؛ راه برون رفت ندارد ؛ راه عقب گرد ندارد ؛ و…

اما اصل موضوع یک چیز بیشتر نیست انهم مریم قجر و شوهر سابقش به همراه سران فرقه نشسته اند طرح ریخته اند که اینبار به چه شیوه و حقه بازی ؛ کلاشی سر اعضاء نگون بخت گونی بکشند تا بتوانند اعضاء نگون بخت در اسارت ذهنی و جسمی نگه دارند  .

مریم قجر داعشی و سران فرقه رجوی قصد سر به گونی کردن اعضاء نگون بخت دارند  ؛ نه سرنگونی رژیم  .

ــ پاریس :  محمد رزاقی

*** 

Mojahedin Khalq Maryam Rajavi Terrorists, cultists – or champions of Iranian democracy?Terrorists, cultists – or champions of Iranian democracy? The wild wild story of the MEK

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33792

مرگ و حذف خاشقچی خبر نگار مخالف عربستان به شیوه فرقه رجوی داعشی

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، شانزدهم اکتبر ۲۰۱۸:… این شیوه مهندسی و طراحی شده قبلآ در ۲ زمان مشخص توسط فرقه رجوی داعشی صورت گرفته. یکم: بعد از انقلاب ضد سلطنتی برعلیه پاسداران و یا کسانی که به تشخیص رجوی داعشی طرفدار رژیم ایران بودند . دوم : درسال ۷۳ در اردوگاه بد نام اشرف به دستور شخص رجوی داعشی که بیش از ۵۰۰ نفر از اعضاء مخالف رجوی … 

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

لینک به منبع

مرگ و حذف خاشقچی خبر نگار مخالف عربستان به شیوه فرقه رجوی داعشی!

بیش از ۲ هفته از ناپدید شدن و به احتمال زیاد از مرگ خبر نگار مخالف عربستان در کنسولگری عربستان در استانبول می گذرد .

شیوه مرگ طبق شواهد موجود ازطرف عربستان و به دستور بن سلمان از قبل مهندسی و طراحی شده بوده . ( روزی که برای خاشقچی قرار می دهند تا امورات اداری کنسولی برای ازدوج انجام دهند یکساعت قبل از ورود خاشقچی به کنسولگری ۱۵ نفر از عربستان با ۲ هواپیمای خصوصی وارد ترکیه می شوند که در بین انها از اسکورت نزدیک بن سلمان و دکتر کالبد شکافی و .. وجود داشته .

این شیوه مهندسی و طراحی شده قبلآ در ۲ زمان مشخص توسط فرقه رجوی داعشی صورت گرفته

یکم: بعد از انقلاب ضد سلطنتی برعلیه پاسداران و یا کسانی که به تشخیص رجوی داعشی طرفدار رژیم ایران بودند .

دوم : درسال ۷۳ در اردوگاه بد نام اشرف به دستور شخص رجوی داعشی که بیش از ۵۰۰ نفر از اعضاء مخالف رجوی داعشی که در هنگام دستگیری و یا بازجوئی توسط شکنجه گران بد نام فرقه رجوی داعشی صورت می گرفت که من شخصا شاهد این شیوه بودم .

برای اینکه موضوع شیوه مهندسی و از قبل طراحی شده برای عموم و بزور خاص کسانی که از این شیوه اطلاع کافی ندارند مختصری از این شیوه را بیان کنم .
بعد از انقلاب ضد سلطنتی شخص رجوی داعشی یک عده از اعضاء و کادرهای مورد اطمینان خود را در خانه های تیمی مخفی مستقر می کند و به دستور شخص رجوی این کادرها به هر طریق ممکن باید از پاسداران و کسانی که در محل و یا ادارت به طرفداری از رژیم مشهور بودند و یا در انجمنهای اسلامی فعال بودند برای گرفتن اطلاعاتشان توسط کادرهای فرقه رجوی داعشی که در ان زمان به اسم سازمان مجاهدین فعا لیت می کردند و از کارتهای جعلی سپاه یا کمیته استفاده می کردند دزدیده شده و به خانه هی تیمی مخفی برده می شدند و در ان خانه های تیمی که از قبل به همین منظور آماده سازی شده بود با اعمال شکنجه های مختلف سعی در گرفتن اطلاعات می کردند و بعد هم اجساد افراد دزدیده شده در بیابانهای اطراف تهران سوزانده می شدند تا قابل تشخیص نباشند .

در اردوگاه بد نام اشرف نیز به دستور شخص رجوی برای شکنجه اعضاء نا راضی از این شیوه استفاده می شد . که در زیر این شکنجه های تا سر حد مرگ چند نفر از اعضاء نگون بخت نیز جان باختند .

در اردوگاه بد نام اشرف رجوی روح پلید و سران فرقه رجوی چند ماه قبل از دستگیریها محل دستگیری و زندان و شکنجه و بازجوئی را اماده کرده بودند و وظایف هر کدام از شکنجه گران و زندانبانان مشخص شده بود .

دقیقا به یاد دارم در پائیز سال ۷۳ عضاء ناراضی که باید دستگیر می شدند بصورت تکی از طرف فرمانده هان ان قسمت خواسته می شد و گویا برای رفتن به ماموریت به هرماه یکی از فرمانده هان رده بالا برای توجیه باید برود .

بعد عضوء نگون بخت بدون اینکه بداند چه اتفاقی قرار به افتند همراه همان فرمانده می رفت در ان زمان خانه هائی که به اسکان معروف بود برای این کار در نطر گرفته شده بود .

همان فرمانده نفر را تا درب یکی از همان خانه ها می رساند و می گفت تو برو داخل من بعد اینکه کارت تمام شد بر می گردم ! درست بلادی که سر خود من ان زمان امد .

همین که از درب وارد شدم به یک مرتبه ۴ نفر از کشنجه گران روی سرم ریختند و با دادن فحش ناسزا سروع به کتک زدن وحشیانه کردند .

واقعیت اینکه شاید کسانی که با این صحنه ها مواجه نشده اند خوب ان حس و درک نداشته باشند ولی واقعیت امر اینکه حمله وحشیانه و ضرب وشتم در یک لحظه بدون اینکه ا قبل اماده گی ان را داشته باشی علاوه بر درد جسمی یک شوک به ادم وارد می شود که در ان لحظه هیچ درک و فهمی از اتفاقی که می افتد ندارد دقیقا همین بلا سر من و اعضاء مخالف رجوی داعشی که در ان روز به دستور شخص رجوی حکم دستگیرشان صادر ده بود اعمال شد .

این شیوه در باز جوئی ها در شکنجه گاههای اردوگاه بدنام اشرف نیز صورت می گرفت .

در زمان بازجوئی ها افراد بصورت دست بسته و چشم بسته روی صندلی می نشاندند و بازجوئی می کردند و روزی به همین شیوه ( از قبل شکنجه گران بصورت اماده در اتاق بازجوئی اماده بودند و به محض ورود به اتاق بازجوئی چند نفر از شکنجه گران رو سرنفر می ریختند و تا سر حد مرگ با مشت ولگد به پهلو سر و صورت می زدند . چون در ان زمان رجوی داعی با تکیه به ارباب ملعون خود هر بلائی می خواست سر اعضاء نگون بخت می اورد و می دانست به کسی حساب نخواهد داد ولی غافل از انکه روزی ان جنایتها رو خواهد شد .

حال ۲ موضوع می تواند مشخص کننده وجه مشترک اعمال فرقه رجوی داعشی با اعمال ضد انسانی اربابان عربستانی خود را به نمایش بگذارد .

شیوه جنایتهائی که داعشی ها مرتکب شدند و می شوند دقیقآ کپی اعمالی هست که فرقه رجوی تقریبآ ۴۰ سال پیش آغاز کرده ولی داعشی ان را عراق؛ سوریه و حتا در اروپا اعمال می کند یعنی کپی برابر با اصل .

شیوه قتل مخالف عربستانی در داخل کنسولگری هم دقیقآ به شیوه مهندسی و طراحی شده از قبل با همان متد و روشی که به دستور شخص رجوی داعشی ۲۲ سال پیش در اردوگاه بد نام اشرف ابداع و بر اعضاء مخالف پیاده شد .

ایا این اتفاقات و این هم نوعی در اعمال داعشی ها و اربابانش ( عربستانی ها ) اتفاقی هست یا یک هماهنگی و همکاری نزدیک وجود دارد و سران فرقه رجوی داعشی با توجه به غلام حلقه به گوشی برای عربستان نقل و انتقال تجربه ها وجود دارد ؟ !

البته این نکته را بباید اضافه کنم بعد از مرگ خاشقچی و بیرونی شدن خبر ناپدید شدنش از داخل کنسولگری عربستان در استانبول سران عربستان تلاش زیادی کردند تا منکر جنایت در حق خاشقچی شوند و با پیگیری نامزد خاشقچی و همکارانش همچنان شیوه و علت ناپیدی شدن و مرگ خاشقچی ادامه دارد .

اما اعضاء ناراضی که در زندان و شکنجه گاههای فرقه رجوی داعشی سال ۷۳ در زندانهای اردوگاه بد نام اشرف کشته شدند حتا محل دفن و مزارشان از طرف سران فرقه بصورت یک سر مانده و تا بحال هیچ ارگان و یا دولتی از سران این فرقه را برای بدست اوردن اطلاعات مزار کشته شده ها به پای میز عدالت نکشیده ولی مطمئن هستم خونهای نا حق ریخته شده یقه رجوی روح پلید و مریم قجر داعشی و سران و شکنجه گران فرقه رجوی را خواهد گرفت همانطور که خبرزندان شکنجه و مرگ اعضاء نگون بخت در زیر شکنجه های وحشیانه پشت ابرها نماند و بقیه اسرار جنایات رجوی داعشی هم دیر یا زود بیرونی خواهد شد .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33761

دروغ و دغل ؛ وقاحت مریم قجر داعشی حد و مرز ندارد !ا 

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سیزدهم اکتبر ۲۰۱۸:… چند روز گذشته روز جهانی نه به اعدام بود که مریم قجر داعشی با سوء استفاده از این فرصت و به بهانه این روز دست به ادا اطوار بوزینه وار زده که میماند مثل آن مثلی که : میمون هر چه بیشتر ادا اطوارش بیشتر . مریم قجر داعشی با شامورته بازی و کلاشی ؛ دروغ و دغل و شیادی مختص خود و شوهر روح پلیدش ( رجوی داعشی ) … 

Rudy_Giuliani_Maryam_Rajavi_Terrorists_MEK_Albanian_Mafia_The MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیBBC: Who are the Iranian dissident group MEK? (Mojahedin Khalq, MKO, PMOI, …) 

لینک به منبع

دروغ و دغل ؛ وقاحت مریم قجر داعشی حد و مرز ندارد !

چند روز گذشته روز جهانی نه به اعدام بود که مریم قجر داعشی با سوء استفاده از این فرصت و به بهانه این روز دست به ادا اطوار بوزینه وار زده که میماند مثل آن مثلی که : میمون هر چه بیشتر ادا اطوارش بیشتر .

مریم قجر داعشی با شامورته بازی و کلاشی ؛ دروغ و دغل و شیادی مختص خود و شوهر روح پلیدش ( رجوی داعشی ) می خواهد دستان خون الود خود را با حرفهائی که خود و سران فرقه اش ذره ای به ان اعتقاد ندارند پاک نشا ن بدهد و افکار عمومی بطور با خرج کردن دلارهای خونین اهدائی صدام ملعون و اربابان جدیدش (عربستان و اسرائیل ) فریب بدهد .

مریم قجر در روزهای گذشته با درج مقاله ای به مناسبت روز جهانی نه به اعدام و برگزاری جلسه ای در شهرداری منطقه ۵ پاریس با وقاحت بی حد و مرز و با وارونه گوئی ماهیت جنایتکارانه خو و سران فرقه رجوی داعشی را لا پوشانی می کند .

فرقه رجوی داعشی و بطورخاص رجوی روح پلید و مریم قجر داعشی دستورترور ۱۷ هزار ایرانی از هر طبقه از کودک تا پیررا صادر کرده و به ان اسم اعدام انقلابی را داده اند در کارنامه سیاه و ننگین خود را دارند .

علاوه برترور ۱۷ هزار ایرانی به اسم اعدام انقلابی به دستور شخص مریم قجر داعشی اعدام کردهای عراق را در سال ۱۳۷۰ از پشت بی سیم را صادر کرد و دستور داد کردها زیر زنجیر چرخهای تانک ها و نفر برهای زرهی له شوند .

مریم قجر داعشی که دستانش تا مرفق به خون الوده هست و همه اعضاء فرقه شاهد بودند که مریم قجر داعشی در هر نشست درونی به همراه رجوی داعشی روی سن دستوراعدام اعضائی که خواهان جدائی از فرقه رجوی را بودند صادر می کرد و تازه با پر روئی می گفت :

هر عضوی بخواهد از سازما ن جدا شود این حق سازمان هست که وی را اعدام کند و در صورت اعدام عضوی که خواهان جدائی هست تازه کمترین حق رهبری که از فرد گرفته می شود !

سال ۷۴ در نشستهای موسوم به حوض شخص رجوی روح پلید دستورترور و اعدام کسانی که خواهان جدائی از مناسبات فرقه رجوی بودند را صادر کرد و علاوه بر ان افزود کسانی هم که قبلآ از فرقه رجوی جد اشده اند و در اروپا دست به افشاگری می زنند را در خیابانها اعدام انقلابی ( ترور ) کنند .

رجوی داعشی در ان نشست گفت :

پول و سلاح از من ؛ اعدام انقلابی و شلیک و کشتن از شما !

در داخل مناسبات فرقه گرایانه فرقه رجوی و بطور خاص در سال ۷۳ تا ۷۴ بیش از ۵۰۰ عضوء به دستور شخص رجوی زندانی و شکنجه شدند و چند نفر در زیر شکنجه های وحشیانه شکنجه گران جان باختند که نه شخص رجوی روح پلید ؛ نه مریم قجر داعشی هیچ وقت حاضر نشدند به سوالاتی که در مورد کشته شدن اعضاء نگون بخت در زندانهای ساخته رجوی در اردوگاه بد نام اشرف جواب بدهند .

مریم قجر داعشی شخصآ بارها در اروپا تیمهای تروریستی از اردوگاه اوور سوراواز مقر شخصی مریم قجر و دیگر سران فرقه رجوی که در عراق دوره اموزشی ترور و حتا کشتن بدون سلاح از فدائیان و گارد جمهوری صدام ملعون را برای ترور گذرانده اند برای ترور اعضاء جد اشده که جنایتها و خیانتهای رجوی و مریم قجر داعشی را افشا می کنند اعزام شده اند ( که مریم قجر داعشی و شوهر مفقود الاثرش ان را اعدام انقلابی ) نام گذاشته اند . که اسناد انکار ناپذیر این ترورهای نا فرجام و تهدید به ترور و ضرب وحمله ؛ ضرب و شتم جدا شده ها در نزد مقامات امنیتی فرانسه و کشورهای دیگر اروپا موجود می باشد .

مریم قجرداعشی در اطلاعیه خود به مناسبت روز جهانی نه به اعدام مدعی می شود :

ما در ایران آزاد شده فردا، از لغو حکم اعدام دفاع می‌کنیم و نسبت به آن متعهدیم

طرح ما برای آینده، یک ایران بدون اعدام است. مقاومت‌ ایران از سا‌ل‌ها پیش اعلام کرده که خواهان لغو حکم اعدام و پایان شکنجه و هر گونه نقض حقوق در ایران است.

تا زمانی که در یک دادگاه عادلانه مریم قجر داعشی و دیگر سران فرقه به جنایتهای سرا نفرقه رسیدگی نکند و یا اینکه شخص مریم قجر تن به یک مناظره رو در رو ندهد دروغ و دغل؛ وقاحت بی حد و مرز مریم قجر داعشی پایانی نخواهد داشت .

مریم قجر داعشی نمی تواند و نمی خواهد بصورت علنی دستور ترور جدا شده ها و مخالفان فرقه رجوی داعشی علنآ لغو کند و جوابگوی ترورهائی باشد که به اسم اعدام انقلابی مرتکب ده اند .

اما به یک نکته اساسی اشاره کنم . شاید مریم قجر داعشی بتواند با پرداخت دلارهای خونین و یا با فریبکاری واز بی اطلاعی یک عده از سیاستمداران اروپائی از مناسبتهای مختلف سوء استفاده کند ولی با اطمینان کامل می گویم با سعی و تلاش وافشا گریهای جد اشده ها از فرقه رجوی که شاهدان زنده جنایتها ؛ خیانتها ؛ زندانی کردن ؛ شکنجه و کشتار ترور … هستند ؛ مریم قجر داعشی و دیگر سران فرقه با آب هفت دریا هم نمی توانند دستان خون آلود خود را تمیز کنند و مردم ایران و یا ایرانیان مقیم خارج از کشور فریب بدهند .

این را با اطمینان می گویم و خو شاهد بودم با برخورد با ایرانیانی که بطور مستقیم در برخوردهایشان از وجود زندا ن وشکنجه ؛ مرگ اعضاء نگون بخت درزندان اردوگاه بد نام اشرف که از طریق افشاگریهای جد شده ها مطلع شده اند و یا در داخل ایران که باز از طریق افشاگریهای جدا شده هائی که در داخل ایران دست به افشاگری می زنند و یا از طریق خواندن خاطرات جد اشده ها و یا تماشای مصاحبه ها و فعالیت جدا شده ها در کانالهای مجازی که در اروپا به افشاگری جنایات و خیانتهای فرقه رجوی داعشی و ماهیت کثیف و پلید رجوی و مریم قجر داعشی می پردازند مطلع شده اند و همین افشاگریهای جد اشده ها باعث شده مردم ایران بیشتر از فرقه رجوی نفرت داشته باشند .

در آخر به مریم قجر داعشی پیشنهاد می کنم به جای ادا اطوارهای بوزینه وار که گویا مخالف اعدام هستید ! بصورت علنی و کتبآ با دست خط خود بنویس و اعلان کنید که دستور ترور و کشتن جدا شده ها و افشا کننده های مناسبات فرقه گرایانه و مخالفان خود را لغو می کنید و حاضر هستید در یک دادگاه عادلانه به ترورهائی که به نام اعدام انقلابی انجام داده اید جوابگو باشید وگرنه ادعاهایتان یک پاپاسی هم ارزش ندارد .

لغو اعدام و شکنجه در ایران اینده پیش کش شما دستور لغو ترور ( اعدام انقلابی ) جدا شده ها را لغو کنید و باز تکرار می کنم شما هرگز آب تهران نخواهید خورد . شکم خود را برای آیران اینده صابون نزنید که ادعاهایتان فقط موجب خنده می شود لا غیر .

پاریس : محمد رزاقی

(پایان)

*** 

False_Flaq_Albania_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_Cult_MKO_MEKFalse Flag Op In Albania Would Drive A Wedge Between The EU And Iran

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33731

یاوه سرائی نتانیاهو و قارا کنیزش مریم قجر داعشی 

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دهم اکتبر ۲۰۱۸:… مریم قجر داعشی رئیس جمهور حسرت به دل بهتر از هر کسی می داند که هر پیامی که در رابطه با خواسته های مردم می دهد . از انجا که مردم ایران از هر طبقه و صنفی که باشد از فرقه رجوی داعشی نفرت دارند و حتا نمی خواهند اسم این فرقه را بشنوند در خیلی مواقع از حق و حقوق به حق خود عقب نشینی کرده اند تا … 

مجاهدین خلق فرقه رجوی اسرائیل عربستان سعودی مطبوعات و تبلیغات خارج از کشوری 1پنکیک نیانیاهو و فرقه رجوی (افشای سری ترین انبار اتمی مخفی ایران)ا

لینک به منبع

یاوه سرائی نتانیاهو و قارا کنیزش مریم قجر داعشی .

چند هفته پیش نتانیاهو بچه کش و قاتل مردم فلسطین در سازمان ملل با یک مشت یاوه سرائی احمقانه مدعی شد که بعد از خارج کردن یک کامیون اطلاعات اتمی ایران از شور اباد اینبار نیروهایش ! در داخل ایران موفق شده اند در تورقوز آباد یک انبار تسلیحاتی و اتمی ایران کشف کنند !

یاوه سرائی نتانیاهو نه تنها توجه هیچ دولت و سازمانهای بین المللی را جلب نکرد بالعکس باعث ابروریزئی برای نتانیاهو شد و مردم ایران با خنده به ریش نداشته نتانیاهو یک دل سیر خندیدند .

بعد از نتانیاهو یک قلاده بوزینه که ریاست جمهوری اسرائیل یدک می کشد در دیدار با مرکل ماهیت ضد ایران و ایرانی خود را به نمایش گذاشت و با زوزه های جانسوز بر علیه ملت ایران روده درازی کرد و ایرانیان با شرف و وطن پرست جواب دندان شکنی به یوه سرائی بوزینه دادند .

البته مثل همیشه یک مشت وطن فروش و جیره خوار عرعرستان و اسرائیل ( فرقه رجوی داعشی و شازده و … ) در مقابل توهین این بوزینه سکوت کردند و برای اینکه جیره مواجبشان قطع نشود خود را به کر ولالی زدند و بار دیگر دشمنی خود با ایران و ایرانی به نمایش گذاشتند و بار دیگر ثابت شد تمام ادعاهائی که این مزدوران وطن فروش گویا به خاطر مردم ایران و در دفاع از حق و حقوق مردم ایران مبارزه می کنند ! حاضر نشدند بر علیه یاوه سرائی این بوزینه حتا یک کلمه اعتراض کنند و همین نشاندهنده پوچ بودن ادعاهای این مزدوران وطن فروش می باشد .

دیروزهم مریم قجر داعشی در ادامه یاوه سرائی ارباب خود مدعی شد در ۵۰ شهر ایران بازاریان و کسبه بازار در اعتصاب هستند و گفته :

از صبح امروز بنا‌ به فراخوان قبلی و به‌رغم تدابیر سرکوبگرانه رژیم، بخشهای زیادی از بازار تهران و شهرهای مختلف از جمله مشهد، تبریز، آذرشهر، مراغه، اصفهان، شهرضا، مبارکه، ارومیه، میاندوآب، سردشت، پیرانشهر، شیراز، کازرون، زاهدان، کنارک، هیرمند، چابهار، ایرانشهر، سراوان، سنندج، مریوان، بانه، سقز، کرمانشاه، پاوه، رشت، گرگان، ترکمن، اراک، کرج، مغان، برازجان، بندرگنابه، زنجان، ابهر و رفسنجان دست به اعتصاب زدند.

یاوه سرائی اعتصاب در ۵۰ شهر ایران توسط مریم قجر داعشی و نشان دادن فیلم بازار در دم صبح که معلوم هنوز ساعت کاری نیست میماند مثل یاوه سرائی نتانیاهو بچه کش که در سازمان ملل با گرفتن عکس یک انبار در تورقوز اباد که گویا توانسته انبار تسلیحاتی و اتمی ایران کشف کند !

این هماهنگی در یاوه سرائی اصلا هم عجیب نیست قبل از این هم مریم قجر در هماهنگی با اربابان جنایتکار خود به سفسطه و یاوه سرائی پرداخته بود و هر بار که نتانیاهو بر علیه ملت ایران موضع می گرفت و خواهان تحریم ملت ایران بود بعد از ان بلافاصله مریم قجر هم همان خواسته را تکرار می کرد و این روزها هم بعد از یاوه سرائی نتانیاهو در سازمان ملل و نشان دادن عکس یک انبار در تورقوز اباد مریم قجر یک فیلم از ساعات قبل باز شدن بازار را نشان می دهد تا یاوه سرائی خود را ثابت کند .

البته مریم قجر داعشی فکر می کند بازاریان هم مثل اعضاء فرقه خو که از کله سحر با شیپور بلند می شوند بازاریان هم باید از ساعت ۵ صبح با شیپور بلند شوند و کرکره مغازه هایشان را بالا ببرند وگرنه از نظر مریم قجر داعشی انهائی که ساعت ۵ صبح مغازه هایشان را باز نکنند معلوم می شود در اعتصاب هستند ! خخ
معلوم می شود یاوه سرائی ها و دروغ پردازیهای نتانیاهو و مریم قجر داعشی ابشخور مشابهی دارد و ادعاهائی که می کنند تمامآ دروغ و دغل بیش نیست و نه تنها از داخل ایران خبر موثق ندارند .

مریم قجر داعشی همچنین مدعی شده :

خانم مریمرجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت به بازاریانوکسبهشجاع که در تهران و دهها شهر کشور دست به اعتصاب زده و به ‌اعتراض علیه رژیم غارتگر آخوندی برخاسته‌اند درود فرستاد و گفت اعتصاب بازاریان در ادامه اعتصابرانندگانزحمتکش از خواست عموم مردم برای تغییر خبر می‌دهد.

مریم قجر داعشی رئیس جمهور حسرت به دل بهتر از هر کسی می داند که هر پیامی که در رابطه با خواسته های مردم می دهد . از انجا که مردم ایران از هر طبقه و صنفی که باشد از فرقه رجوی داعشی نفرت دارند و حتا نمی خواهند اسم این فرقه را بشنوند در خیلی مواقع از حق و حقوق به حق خود عقب نشینی کرده اند تا اسمشان به این فرقه منفور الوده نشود و دخالت مریم قجر داعشی همیشه به ضرر مردم ایران بوده و خواهد بود و مطمئن هستم روده درازی مریم قجر داعشی اینبار هم به ضرر خواسته های مردم خواهد شد و بار دیگر قشرهای مختلف با گذشت از خواسته های خود اجازه نخواهند داد مریم قجر داعشی و اربابانش از نام انها برای منافع و اهدف پلید خود سوء استفاده کنند .

البته در این میان بی بی سی هم فورآ خبر دروغین مریم قجر داعشی در اخبار خود نقل کرد و بار دیگر معلوم شد که هدف بی بی سی همانطور که تروریستهای وحشی داعشی را پیکار جویان اسلامی می نامید و از طرف مردم ایران به بی بی داعش معروف شد اینبار هم با ننه داعش ( مریم قجر داعشی ) همزمان خبردروغین اعتصاب در بازار به خورد شنونده گان خود داد و بار دیگر ثاب کرد که لایق لقب بی بی داعش می باشد .

اما به نتانیاهو بچه کش و یک قلاده بوزینه که عنوان رئیس جمهوراسرائیل یدک می کشد و قارا کنیزشان مریم قجر رئیس جمهور حسرت بدل می گویم که اگر قرار بود مردم ایران به هر کسی که از خود صدا خارج می کند پنبه بچپانند انوقت قیمت پنبه از زعفران گرانتر می شد .

هر ایرانی با شرف ؛ وطن پرست به یاوه سرائی ؛ ادا اطوار بوزینه وار شما یک پاپاسی هم اهمیت نمی دهند . شما همچنان به در اوردن صدا از بالا و پائین خود ادامه بدهید تا جانتان در بیاد .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

Rudy_Giuliani_MKO_MEK_NCRI_Rajavi_Cult_Truth_Isnt_Truth_LOLUS envoy to UN denies Giuliani’s claim that Trump wants ‘revolution’ in Iran

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33687

سازمان بی اعتبار مجاهدین خلق . ( ۲ )ا 

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سوم اکتبر ۲۰۱۸:… واقعیت اینکه رجوی در همکاری با ساواک خوب فهمیده بود که دیگر از ان بنیان گذاران گروه کسی زنده نخواهد ماند و زنده  نیست که در مقابل رجوی پزونک خود فروش ابراز وجود کند و با حس فریبکارانه و شارلاتان بازی که بلد بود به کمک ساواک  زمینه سازی ساواک با ارائه یک اطلاعیه ۱۲ ماده ای که توسط ساواک نوشته … 

محمد حنیف نژادآیا کسی هنوز به رجوی چشم امید بسته است؟

لینک به منبع 

لینک به قسمت اول

سازمان بی اعتبار مجاهدین خلق . ( ۲ )

( فرقه رجوی داعشی )

از نوشته قبل :

رجوی روح پلید سعی داشت با دروغ و دغل و یاوه سرائی در نشستهای درونی با تعریف از زندان زمان شاه بدون اینکه اعضاء نگون بخت  از سابقه همکاری وی با ساواک خبری داشته باشند خود را زندانی مقاوم در مقابل  دار و درفش و شلاق ؛ شکنجه های ساواک جا بزند و تا جائی پیش می رفت که مدعی می شد در زنده ماندن وی حتما حکمت ودست خدا در کار بوده !

ولی با اسناد انکار ناپذیر و شاهدانی که خود در مقام و ریاست ارگانهای امنیتی ان زمان بودند اثبات می شود نه حکمتی در کار بوده نه دست خدا بلکه دست همکاری با ساواک باعث زنده ماندن رجوی بز دل شده .

واقعیت اینکه بعد از دستگیری سران گروهی که بعدآ در زندان سازمان مجاهدین خلق برای خود نام نهادند در زندان بی اعتبار شدند و این بخش از تاریخچه کوتاه زندان که باعث بی اعتباری سازمان شده در ان زمان برای عموم مردم و بطور خاص قشر اگاه و روشنفکر نا مشخص مانده بود .

این بی اعتباری هم از ان زمان هست که رجوی شخصا به همکاری با ساواک روی می اورد ولی با وارنه جلوه دادن حقایق می خواهد نقش قهرمان بازی کند که این نقش بازی رجوی لو می رود و به همین خاطر از طرف خیلی از زندانیان سیاسی ان زمان ترد می شود .

همکاری رجوی با ساواک نه تنها باعث بی ابروئی خودش می شود بلکه اعضاء گروه هم در بین زندانیان بی اعتبار می شوند و در همان زندان جبهه بندی حتا بین خود اعضاء گروه  بین شروع می شود که نتیجه این جبهه بندی جدا شدن یک عده از اعضاء از این گروه و اعلام مارکسیست شدن خود را در درون زندان اعلام می کنند که نهایت این اعضاء ساب  بعنوان سازمان پیکار اعلام موجودیت می کنند .

یک عده هم از باند رجوی جدا شده و بر روی خود نام مجاهدین انقلاب اسلامی را انتخاب می کنند مثل گروه میثم و گروهی هم کلا راه و روش و حتا اسم مجاهدین را بقول معروف عطا اش را به لقاعش بخشیده به سمت کسانی می روند که ان موقع در زندان مارکسیستها و یا همین گروه بی اعتبار رجوی به انها مذهبی های سنتی می گفتند .

ولی هر چه بود در یک جمله باید گفت گروه بی اعتبار رجوی .

 واقعیت اینکه رجوی در همکاری با ساواک خوب فهمیده بود که دیگر از ان بنیان گذاران گروه کسی زنده نخواهد ماند و زنده  نیست که در مقابل رجوی پزونک خود فروش ابراز وجود کند و با حس فریبکارانه و شارلاتان بازی که بلد بود به کمک ساواک  زمینه سازی ساواک با ارائه یک اطلاعیه ۱۲ ماده ای که توسط ساواک نوشته و طراحی شده بود رجوی روح پلید اطلاعیه ساواک را به اسم خود ضرب کرد و به بقیه زندانیان گروه شایعه کردند که گویا رجوی شخصا این اطلاعیه ۱۲ ماده ای را نوشته است .

مصاحبه اقای معتمد یکی از ماموران اطلاعاتی ساواک که رجوی روچ پلید با اقای معتمد برای شناسائی ئ دستگیری همراه می شود ( اسناد انکار ناپذیر  )

https://www.facebook.com/sahand.faryad.9/videos/1067726736734839/

در حالی که اقای معتمد از ماموران بلند پایه ساواک در ان دوران به صراحت از خیانت و خوش رقصی رجوی روج پلید برای ساواک می گوید و همکاری رجوی روح پلید تا انجا پیش می رود که یکی دیگر از رئیسان ساواک یک جزوه ۱۲ ماده ای در ساواک طراحی و نوشته می شود ولی از انجا که معلوم نشود این ۱۲ ماده توسط ساواک نوشته شده ان را به سست ترین ؛ بزدل ترین؛ شخص در زندان ( مسعود رجوی ) می دهند تا به اسم خود در بین زندانیان پخش کند و زندانیان را توجیه کند .

۱۲ ماده ای ادعائی رجوی و چند قلاده که هیچ وقت با رجوی در یک ندان نبودند ولی با پفیوزی ؛  شارلاتان بازی گوبلزی یک ۱۲ ماده ای که ان ۱۲ ماده از طرف شخصی بنام  رضا عطارپور رییس کمیته اوین وکمیته مشترک تدوین وبدست رجوی داده است که گویا جدا کردن مذهبی ها با غیر مذهبی ها

ساواک یکی را می خواست که تمام کمال همکاری کند و یک شخصیت دروغ و دغل بازی داشته باشد که بتواند اهداف ساواک را پیش ببرد .

به همین خاطر رجوی روح پلید  خود را تنها باز مانده بنیانگذارن مرکزیت گروه جا زد و توانست اسم سازمان مجاهدین خلقی که حتا در زندان برای گروه انتخاب شده وآرم انهم در زندان طراحی شده بود را به خودش نسبت بدهد و البته رجوی شارلاتان این دست بازی در زندان را به یمن همکاری با ساواک بدست اورده بود .دقیقترباید گفت ساواک یک شخص مفلوک ؛ رذل ؛ بزدلی را در زندان رهبر ساخت تا بدین شیوه خط و خطوط خود را به شیوه ای که می خواهند پیش ببرند .

اینجا یک پارانتز باز کنم و به یک نکته اشاره کنم که باید به ان دقت شود و شاید هیچ وقت مورد اشاره قرار نگرفته است  !

ساواک ان زمان با ۲ سازمان اطلاعاتی ( سیا امریکا و موساد اسرائیل ) همکاری نزدیک داشتند حتا نوع بازجوئی شیوه های بازجوئی را به ماموران ساواک اموزش می دادند ) .

از انجا که رجوی هم جزو افرادی بود که قبل از دستگیری به کمپ های فلسطینی ها رفته بود وقتی همکاری رجوی با ساواک برای دستگیری حنیف نژاد را در کارنامه سیاه و خائنانه خود دارد صد در صد تمامی راهها و رابطینی که اعضاء گروه به فلسطین می بردند انها را هم لو داده . شاید ان پرونده در نزد موساد مجزا باشد بیائید منطقی فکر کنیم :

ادامه دارد ….

پاریس : محمد رزاقی

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33638

فرقه رجوی داعشی ؛ الاهوازی داعشی ؛ البغدادی داعشی همسوء ؛ همفکر ؛ همکار با اربابان مشترک 

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و نهم سپتامبر ۲۰۱۸:… نتیجه همکاری رجوی بزدل با ساواک و پا در میانی برادر مسعود رجوی ( کاظم رجوی )  که ان زمان درکشور سویس بعنوان خبر چین ساواک به شغل خبر چینی از مخالفان رژیم شاه برای ساواک مشغول بود با گرفتن یک درجه  تخفیف مورد عفو ملوکانه قرار می گیرد و بر خلاف سران گروه از اعدام به حبس محکوم می شود … 

Terrorist_Attack_in_Iran_Sepember2018_al_Ahwaz Arab_Peoples_Democratic Front_MEK_Albania_Rajavi_Cult_1عملیات تروریستی مشترک امروز “مقاومت ملی الاحواز” از انگلیس و “سازمان مجاهدین خلق ایران” از آلبانی ده ها کشته و مجروح بجا گذاشت

al_Ahwaz_Arab_People_Democratic_Front_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_Terrorists_2018Terrorists were from “al-Ahwaz Arab People’s Democratic Front” based in London and “Peoples Mojahedin Khalq Organisation” based in Albania 

 فرقه رجوی داعشی ؛ الاهوازی داعشی ؛ البغدادی داعشی همسوء ؛ همفکر ؛ همکار با اربابان مشترک .

لینک به منبع

مجاهدین خلق داعش مزدوران تروریست وابسته

هفته گذشته جناتکاران الاهوازی داعشی دست به جنایت وحشتناک زدند وباعث جان باختن ۲۵ نفر از هموطنانمان شدند که در بین شان از کودک ۴ ساله تا مجروح جنگی که روی ویلچر نشسته شدند . این عمل وحشیانه از طرف هر انسان با شرف ؛ وطن پرست و هر انسانی که ذره ای انسانیت در وجودش بود محکوم شد به جزء فرقه رجوی داعشی و شخص مریم قجر داعشی و عربستان ؛ موساد چند کشور ضد ایران و ایرانی .

ضمن عرض تسلیت به باز مانده گان این حادثه تروریستی و ارزوی بهبودی برای همه زخمی ها این حادثه وحشتناک و غیر انسانی دارم .

جنایتکارانی که دست به این عمل وحشیانه زدند و خون بی گناهان را به زمین ریختند بدانند با این جنایتها ماهیت داعشی و ضد انسانی خود را به نمایش گذاشتند .

واقعیت اینکه اگررسانه ها مختلف و یا سخنرانان و نویسنده گان صدها برنامه می ساختند یا در مورد شناساندن ماهیت ضد انسانی و اهداف پلید تروریستهای وحشی سمینار برگزار می کردند و سخنرانی می کردند و یا صدها مقاله ها نوشته می شد نمی توانست ماهیت ضد انسانی و درون مایه کثیف این تروریستها را به این شفافی نشان بدهد البته مردم ایران با جان و خون خود بهاء ان را پرداختند .

اما انچه بعد از این حمله وحشیانه باز شفاف و مشخص شد دوست و دشمن ایران و ایرانی را برای همه مردم ایران شناخته شد .

چند نفری که با سم دهان پر کن مدافعان حقوق بشر بیل به هوا در امریکا ؛ اروپا ؛ نشسته در حمایت از تروریست ؛ قاتل ؛ متجاوز به ناموس مردم را اطلاعیه صادر کنند اما چشم به جنایت داعشی ها ببندند و مهر سکوت بر لب بزنند .

در این حادثه تروریستی فرقه رجوی داعشی که دم از خلق قهرمان ایران می زند ضد ایران و ایرانی بودن خود را باز به اثبات رساند نه تنها سکوت کرد و کشتار مردم بی گناه محکوم نکرد بلکه با نیم بند خبر انهم با استناد به خبر های رسانه های داخل ایران این جنایت و حمله تروریستی وحشیانه را بنام سازمان مقاومت ملی اهواز اعلام کرد !

البته نباید از فرقه رجوی داعشی انتظار داشت که جنایات داعشی های الاهوازی که همکار ؛ همفکر ؛ هم ارباب خود را محکوم کند . چون بمانند ان مثل میماند که چاقو هیچ وقت دسته خود را نمی برد .

اما یک نکته دیگری هم لازم به ان اشاره کنم .

بعد از حمله تروریستی وحشیانه به مردم اهواز خبر گزاری رسمی بی بی سی با سخنگوی این گروه تروریستی در دانمارک ارتباط مستقیم بر قرار کرد .

از بی بی سی و یا هر رسانه ای که سران داعش را پای خط تماس می اورند و مصاحبه می کنند یک سوال می کنم :

اگر ؛ اگر بر فرض مثال یک گروه جنایتکاری در اروپا و یا امریکا و … این جنایت را انجام میداد و یکی سخنگوی ان گروه تروریستی هم در داخل ایران بود و یک رسانه ایرانی با وی مصاحبه می کرد واکنش مقامات کشورهای اروپائی و امریکا و … چه می شد؟

مگر غیر از اینکه دولت ایران محکوم به حمایت از تروریستها می کردند و یا حتا می گفتند تروریستها مورد حمایت ایران بوده و از مقامات ایرانی دستور می گیرند وایران تهدید به حمله نظامی ؛ تحریم و می کردند .

ــ چرا سران تروریستهای وحشی به راحتی در کشورهای اروپائی و امریکا دست در جیب به راحتی از همه امکانات برخوردار هستند و هیچ محدودیتی برای هدایت و طراحی نقشه های تروریستی ندارند ؟!
ــ چرا دولتهای اروپائی و امریکا اجازه می دهند یک مشت تروریست جنایتکار و مزدور عربستان و موساد با سوء استفاده از قانون دمکراسی برای خود با عناوین حقوق بشری ؛ تلاش برای ازادی و دمکراسی و … در ایران جا بزنند و در شبکه های خبری مصاحبه کنند و خود را تحلیل گر جا بزنند جلسه بر گزار کنند ؟!

البته می دانم که نه بی بی سی نه هیچ رسانه دیگر این سوال از دولتمردان انلگیس و اروپا ؛ امریکا نخواهند کرد .

اما تروریستهای جنایتکار فرقه رجوی داعشی که مریم قجر به انها لقب کانونهای شورشی داده ویا ؛ الاهوازی داعشی ؛ ابوبکر داعشی بدانند با ریختن خون مردم بی گناه ایران نه تنها به اهداف پلید خود نخواهید رسید بلکه نفرت مردم ایران روز به روز به شما داعشی ها بیشتر شده و خواهد شد و مطمئن هستم خونهای ریخته شده در اهواز بدون جواب نخواهد ماند وسران تروریستها بدانند یک روزی ؛ یک جائی تاوان سنگینی را به خاطر این جنایتهایتان خواهید داد .

دیر یا زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد . خونهای ریخته شده یقه شما را خواهد گرفت .

پاریس : محمد رزاقی

(پایان)

***

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33390

سازمان بی اعتبار مجاهدین خلق . ( ۱ )

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هشتم سپتامبر ۲۰۱۸:…  چند روز گذشته  تلویزیون فرقه رجوی معروف به سیمای اسارت وسایتهای فرقه رجوی داعشی به مناسبت تاسیس سازمان بی اعتبار مجاهدین با پخش ودرج مصاحبه های سران جنایتکار خود سعی دارد سازمان بی اعتبار مجاهدین خلق را با کلمات سلمبه ، قلمبه و دروغ و دغل به خیانتها و جنایتها ؛ وطن فروشیهای … 

محمد حنیف نژادآیا کسی هنوز به رجوی چشم امید بسته است؟

سازمان بی اعتبار مجاهدین خلق . ( ۱ )

چند روز گذشته  تلویزیون فرقه رجوی معروف به سیمای اسارت وسایتهای فرقه رجوی داعشی به مناسبت تاسیس سازمان بی اعتبار مجاهدین با پخش ودرج مصاحبه های سران جنایتکار خود سعی دارد سازمان بی اعتبار مجاهدین خلق را با کلمات سلمبه ، قلمبه و دروغ و دغل به خیانتها و جنایتها ؛ وطن فروشیهای خود و نفرت مردم ایران از این فرقه سرپوش بگذارند  تا به خیال احمقانه و ابلهانه خود به بیش از پنجاه سال  جنایت ؛خیانت ؛ جاسوسی ؛  وطن فروشی خود رنگ انقلابی ؛ مبارزه  و… بدهند .

مصاحبه ها سران فرقه از جمله :

ــ مهدی ابریشمچی شوهر سابق مریم قجر با نام مستعار مهدی تهرانی معروف به مهدی قواد ( مهدی زن فروش ) .

ــ عباس داوری با نام مستعار رحمان معروف به جاسوس الدوله .

ــ مهدی برائی با نام مستعار احمد واقف معروف به احمق واق واق .

نکته مهم در این مصاحبه ها اینکه سران فرقه با نعل وارونه زدن در همه زمینه ها به خیال احمقانه خود تاریخ گندیده و ایدئولوژی دست سازکه بنای ان اسلام و مارکسیست درهم و برهم را بعنوان ایدولوژی مشعشع اسلام انقلابی  سازمان موسوم به مجاهددین خلق را در زر ورق پیچیده و دراصل سازمان بی اعتبار موسوم به مجاهدین خلق را که به فرقه رجوی داعشی معروف شده یک سازمان گل و بلبل نشان بدهند !

شاید خیلیها فکر کنند که رجوی داعشی بعدآ و با قرار گرفتن درمقام رهبر؛ سازمان را به انحراف و بی راهه برد .

واقعیت اینکه من خود نیز جزو همین دسته بودم . اما با مرور زمان و هر چه به عملکرد گذشته این سازمان از روز تاسیس تا به امروز نگاه می کنمو با توجه به تجربه نزدیک به ۲۰ سال عضویت در این فرقه و زندگی شبانه روزی در اردوگاههای این فرقه می بینم خشت اول کج بوده و عصاره ان ایدئولوژی دست ساز درنهایت می شود رجوی داعشی و هیچ تضمینی وجود ندارد که اگر حنیف نژاد؛ سعید محسن و … زنده بودند بهتراز رجوی داعشی از اب در می امدند !

ولی از انجا که بحث اصلی عملکرد رجوی داعشی و دیگر سران فرقه می باشد بپردازیم به مسئله امروزی .

سران جنایتکار ؛ وطن فروش فرقه رجوی که سالیان سال دست در دست رجوی روح پلید در کشتار ؛ ترور ؛ جنایت ؛ علیه مردم ایران و عراق و شکنجه و زندان ؛ کشتن اعضاء ناراضی نقش اصلی را دارند با مخ های پوسیده فکر می کنند می توانند تاریخ گندیده یک سازمان بی اعتبار با پاشیدن عطر و ادکلن پرافتخار به دیگران قالب کنند .

 ــ  در این مصاحبه ها سران فرقه رجوی داعشی طبق روال معمول و با یاوه سرائی می خواهند از رجوی بز دل پسرشجاع و قهرما ن بسازند !

در حالی که اسناد انکار ناپذیر از همکاری رجوی با ساواک در زمینه لو دادن اعضاء و رهبران گروهی که  آن زمان اسم و رسم سازمانی نداشتند وجود دارد و ثابت می کند رجوی بز دل بدون خوردن حتا یک سیلی مشخصات و کروکی خانه اعضاء گروه را برای ساواک رسم می کند وبا دست خط خود هر انچه را برای دستگیری دیگر اعضاء گروه بوده بطور خاص مشخصات حنیف نژاد را  می نویسد و فراتر از ان حتا برای دستگیری اعضاء گروه با ماموران ساواک در خیابانها همراهی می کند و سوار بر ماشین ساواک تا خانه مورد نظر ماموران را همراهی می کند .

نتیجه همکاری رجوی بزدل با ساواک و پا در میانی برادر مسعود رجوی ( کاظم رجوی )  که ان زمان درکشور سویس بعنوان خبر چین ساواک به شغل خبر چینی از مخالفان رژیم شاه برای ساواک مشغول بود با گرفتن یک درجه  تخفیف مورد عفو ملوکانه قرار می گیرد و بر خلاف سران گروه از اعدام به حبس محکوم می شود . ( نوشته های پرویز ثابتی در کتابی بنام در دامگه حادثه ) همکاری رجوی بز دل با ساواک کاملا به تائید یک از ریاست وقت ساواک و همچنین مصاحبه اقای معتمد افسرعملیاتی ساواک در دستگیری حنیف نژاد و … که می گوید :

همین مسعود رجوی را با ماشین گشت می‌بردم تو خیابان که آدرس نشان بدهد. خانه‌‌ محمد حنیف‌نژاد رهبر مجاهدین به اتفاق محمد حیاتی که الان در لیبرتی است را او لو داد. من رنگ در خانه دقیق یادم هست. من در دستگیری حنیف نژاد شرکت داشتم. به خاطر همین همکاری‌ها بود که با تلاش مسئولان ساواک، رجوی تخفیف مجازات گرفت.

اما رجوی روح پلید به همان مثال گ …. ز در مسگر اباد و لاف در غربت .

سعی داشت با دروغ و دغل و یاوه سرائی در نشستهای درونی با تعریف از زندان زمان شاه بدون اینکه اعضاء نگون بخت  از سابقه همکاری وی با ساواک خبری داشته باشند خود را زندانی مقاوم در مقابل  دار و درفش و شلاق ؛ شکنجه های ساواک جا بزند و تا جائی پیش می رفت که مدعی می شد در زنده ماندن وی حتما حکمت ودست خدا در کار بوده !

ولی با اسناد انکار ناپذیر و شاهدانی که خود در مقام و ریاست ارگانهای امنیتی ان زمان بودند اثبات می شود نه حکمتی در کار بوده نه دست خدا بلکه دست همکاری با ساواک باعث زنده ماندن رجوی بز دل شده .

مدارک همکاری مسعود رجوی با ساواک علیه سازمان مجاهدین خلق ایران

مدارک همکاری مسعود رجوی با ساواک علیه سازمان مجاهدین خلق ایران

مدارک همکاری مسعود رجوی با ساواک علیه سازمان مجاهدین خلق ایران

مدارک همکاری مسعود رجوی با ساواک علیه سازمان مجاهدین خلق ایران

همچنین:

 • محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، نوزدهم دسامبر 2018:… مریم قجر داعشی به دروغ و با چسباندن نام فرقه اش به خبر می خواهد اعضاء نگون بخت باز به هر شیوه ممکن در اسارت نگه دارد . به مریم قجر داعشی و سران فرقه می گویم برگزاری شوهای رنگارنگ ؛ کال کنفرانس ؛ آوردن چند نماینده سابق و یا نماینده آلبانی هیچ دردی از در

  Read More….

  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و نهم نوامبر 2018:… حالا که با وعده بولتون و جولیانی رژیم تا 22 بهمن 97 سرنگون نمی شود بس در یک گذار از دورا ن به دوران دیگر با اروپاییها سرنگون می کنیم . یعنی وعده سر خرمن دیگر به اعضاء نگون بخت . در فیلم پخش شده از د

  Read More….

  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، نوزدهم نوامبر 2018:… مریم قجر داعشی بر اساس وعده بولتون که رژیم ایران تا 22 بهمن سرنگون خواهد شد از اعضاء نگون بخت تعهد گرفته بود و از اعضاء اسیر خواسته بود تا 22 بهمن 97 برای ماندن در اسارتگاه فرقه صبر کنند و تعهد بدهند تا ان زمان خواهان جدائی از تشکیلات و مناسبات فرقه 

  Read More….

  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی پاریس، دهم نوامبر 2018:… چند روز پیش سایت فرقه رجوی داعشی بار دیگر پیام منتسب به رجوی روح پلید منتشر کرده و گویا رجوی داعشی مفقودالاثر و مفقود القبر به اعضاء نگون بخت اسیر در اردوگاه شماره 3 آلبانی پیام داده و دوران اماده باش سرنگونی را برای ارتش ازادیبخش صادر کرده است ! برای کسانی که در سالهای گذشته اخبارمربوط به فرقه

  Read More….

   کانون آوا (مردم تی وی)، ششم نوامبر 2018:…  روزدوشنبه پنجم نوامبر2018 برابر با 14 آبان ماه 1397 ساعت 12 ظهر بوقت واشنگتن – ساعت 18 بوقت آلمان وساعت 20:30 بوقت ایران آقای محمدرزاقی عضوسابق فرقه رجوی از فرانسه دررابطه باموضوعات زیر: 1ـ هدف سران فرقه رجوی از مطرح کردن کانونهای شورشی . 2 ـ چرا فرقه رجوی از حضور خانواده ها در البانی جلو گیری میک

  Read More….

   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، شانزدهم اکتبر 2018:… این شیوه مهندسی و طراحی شده قبلآ در 2 زمان مشخص توسط فرقه رجوی داعشی صورت گرفته. یکم: بعد از انقلاب ضد سلطنتی برعلیه پاسداران و یا کسانی که به تشخیص رجوی داعشی طرفدار رژیم ایران بودند . دوم : درسال 73 در اردوگاه بد نام اشرف به دستور شخص رجوی داعشی که بیش از 500 نفر از اعضاء مخالف رجوی ..

  Read More….

  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سیزدهم اکتبر 2018:… چند روز گذشته روز جهانی نه به اعدام بود که مریم قجر داعشی با سوء استفاده از این فرصت و به بهانه این روز دست به ادا اطوار بوزینه وار زده که میماند مثل آن مثلی که : میمون هر چه بیشتر ادا اطوارش بیشتر . مریم قجر داعشی با شامورته بازی و کلاشی ؛ دروغ و دغل و شیادی مختص خود و شوهر روح پ

  Read More….

   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دهم اکتبر 2018:… مریم قجر داعشی رئیس جمهور حسرت به دل بهتر از هر کسی می داند که هر پیامی که در رابطه با خواسته های مردم می دهد . از انجا که مردم ایران از هر طبقه و صنفی که باشد از فرقه رجوی داعشی نفرت دارند و حتا نمی خواهند اسم این فرقه را بشنوند در خیلی مواقع از حق و حقوق به حق خود عقب نشینی کرده ا

  Read More….

   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سوم اکتبر 2018:… واقعیت اینکه رجوی در همکاری با ساواک خوب فهمیده بود که دیگر از ان بنیان گذاران گروه کسی زنده نخواهد ماند و زنده  نیست که در مقابل رجوی پزونک خود فروش ابراز وجود کند و با حس فریبکارانه و شارلاتان بازی که بلد بود به کمک ساواک  زمینه سازی ساواک با ارائه یک اطلاعیه 12 ماده ای که توس

  Read More….

  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و نهم سپتامبر 2018:… نتیجه همکاری رجوی بزدل با ساواک و پا در میانی برادر مسعود رجوی ( کاظم رجوی )  که ان زمان درکشور سویس بعنوان خبر چین ساواک به شغل خبر چینی از مخالفان رژیم شاه برای ساواک مشغول بود با گرفتن یک درجه  تخفیف مورد عفو ملوکانه قرار می گیرد و بر خلاف سران گروه از اعدام به حبس محک

  Read More….

   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هشتم سپتامبر 2018:…  چند روز گذشته  تلویزیون فرقه رجوی معروف به سیمای اسارت وسایتهای فرقه رجوی داعشی به مناسبت تاسیس سازمان بی اعتبار مجاهدین با پخش ودرج مصاحبه های سران جنایتکار خود سعی دارد سازمان بی اعتبار مجاهدین خلق را با کلمات سلمبه ، قلمبه و دروغ و دغل به خیانتها و جنایتها ؛ وطن فروشیه

  Read More….

   کانون آوا (مردم تی وی)، چهارم سپتامبر 2018:…  آقای محمدرزاقی عضوسابق فرقه رجوی از فرانسه دررابطه باموضوعات زیربمدت یکساعت: 1ـ وضعیت حقوقی اعضاء فرقه رجوی در آلبانی ایا پناهجو هیتند ؟ پناهنده هستند ؟ استاتو اقامت دائم در البانی دارند؟ 2 ـ پاسخ به دو سئوال خانواده ها و بعضی هموطنان و آقای منصور نظری عضوسابق فرقه رجوی از فرانسه 

  Read More….

  Mis_Information_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Cult_Terrorismمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، اول سپتامبر 2018:…  عکسی که از عبور موشکها از سمت ایران به عراق هست عکسها مربوط به سال 2014 می باشد که دولت رسمی عراق از متحدان خود در مقابل همبه داعشی های وحشی کمک تسلیحاتی خواسته بود ولی هیچ کدام از  کشورها حاضر نشده بودند بر

  Read More….

  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سی و یکم اوت 2018:…  درچند ماه گذشته ترامپ ؛ پمپئو ؛ جان بولتون بصورت ابلهانه و احمقانه دم از دوستی با ملت ایران می زنند برای ملت ایران اشک تمساح می ریزند خواهان ازادی و دمکراسی برای ملت ایران هستند ! ولی اجازه ورود ایرانیان به امریکا را ممنوع کرده اند ! ملت ایران تحریم کرده اند ! به کشورهائی که با

  Read More….

  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و هفتم اوت 2018:… قارا کنیزانی مثل مریم قجر داعشی ؛ وطن فروشان و مزدوران سعودی ؛ امریکا و اسرائیل باید خوب به این نکته توجه کنند که آویزان شدن از خایه های جنگ طلبان و جنایتکاران جنگی نه تنها هیچ دردی از آنها علاج نخواهد کردهمانطورکه در بین مردم ایران منفور هستند منفورتر می شوند و انها نیز مثل مک

  Read More….

   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پارس، بیست و دوم اوت 2018:…  خبر اتوبوس کودکان یمنی عالم گیر می شود ولی مریم قجر داعشی لال و خودش را به کوچه علی چپ می زند و به اصطلاح شتر دیدی ندیدی ! 2 روز پیش درعربستان به دستور اربابان مریم قجر داعشی یک زن فعال درحقوق زنان و حقوق بشر (اسراء الغمغام ) بطور وحشیانه در وسط خیابان بوسیله شمیر گردن زده … 

  Read More….

  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پانزدهم اوت 2018:… دادن مهمانی های خصوصی به نیروهای ارتش امریکائی و نشاندن اعضاء زن بر سر میز هر امریکائی و زدن گیتار ؛ خواندن ترانه های انگلیسی برای نیروهای ارتش امریکا ! البته اینهمه ادا اطوار بوزینه وار کفاف نکرد و  اعضاء فرقه رجوی داعشی دست از پا درازتر از اردوگاه بدنام اشرف اخراج و به کمپ ترانزیت

  Read More….

   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، ششم اوت 2018:… نویسنده مخ پوسیده با این پیام کلا ان مرحوم روح پلید زیر سوال برده اند !در پیام منتسب به رجوی روح پلید امده است :ــ قیامی است تا سرنگونی و پیروزی ! اگر واقعا معتقدی که این قیامی است تا سر نگونی و پیروزی ! بس بهترین زمان و فرصت برای بیرون امدن از سوراخ موش اگر … 

  Read More….