اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیان خارج کشور چه کسانی بودند؟

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیان خارج کشور چه کسانی بودند؟

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیانمنصور نظری، ایران اینترلینک، بیست و ششم ژوئن 2021:… من نمیدانم کدام احمق ودیوانه ای برای این افراد بدبخت و مفلوک وهرزه سناریو نوشته اما هر که بوده چنان خرمن این اپوزسیون جعلی را شخم زده که بعید است بتوانند به این سادگی ازآن سربلند کنند. همه این اتفاقات نشانگر پدیده ای است به نام هویت. وقتی جریانی هویت ملی ومیهنی خود را از دست میدهد  میتواند تبدیل به هر چیزی شود الا اپوزسیون.  برای درک بهتر اتفاق پیش آمده بهتراست کمی تامل کنیم و ببینیم این ارازل و اوباش چه کسانی بودند؟ و ازکدام جریان فکری تغذیه میشدند؟.  مهمترین جریان شرکت کننده دراین رسوائی بزرگ سازمان مجاهدین خلق است که برخلاف دیگر جریانات که ساز و دهل آورده بودند ، مجاهدین با  چراغ خاموش آمدند. اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیان خارج کشور 

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیانتناقض فرقه رجوی با جهان امروز 

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیان خارج کشور چه کسانی بودند؟ 

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیان

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیان

منصور نظری پارسا سربی مردم تی وی

 مصاحبه با آقای منصور نظری

اتفاقی که این روزها دهان به دهان و رسانه به رسانه میچرخد و یا در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته میشود. موضوع بسیار جدیدیست که حتی میشود گفت در جهان بی سابقه است و کمتر مورد این چنینی میتوان در اپوزسیونهای دیگر کشورها یافت. موضوع از این قرار است که در 28 خرداد 1400 انتخابات ریاست جمهوری ایران برگزار میشود وهمزمان در بسیاری از کشورها امکان رای گیری فراهم میشود. تعداد زیادی از ایرانیان که قصد رای دادن را داشتند، عمدتا به همراه خانواده به حوزه های رای گیری مراجعه میکنند اما وقتی به حوزه های رای گیری میرسند با تعدادی عربده کش و چماق بدست مواجه میشوند.  فحش و ناسزا به خواهر و مادر و به نوامیس رای دهندگان کمترین واکنش ارازل و اوباش وعربده کش ها چماقداران است. همچنین در بسیاری موارد ارازل واوباش پا را فراتر گذاشته و با ضرب و شتم رای دهندگان از آنها میخواهند توبه کرده و به جمع ارازل بپیوندند و سپس تهدید به قتل درانتهای کار. نکته جالب ماجرا آنجاست که شعار ارازل و اوباش، دمکراسی در ایران است که گویا قرار است توسط این اوباش هرزه در ایران پس از سرنگونی محقق شود و جالبتر اینکه از رای دهندگان میخواهند توبه کرده والا حتما در فردای سرنگونی مجازات و به قتل خواهند رسید .

من نمیدانم کدام احمق ودیوانه ای برای این افراد بدبخت و مفلوک وهرزه سناریو نوشته اما هر که بوده چنان خرمن این اپوزسیون جعلی را شخم زده که بعید است بتوانند به این سادگی ازآن سربلند کنند. همه این اتفاقات نشانگر پدیده ای است به نام هویت. وقتی جریانی هویت ملی ومیهنی خود را از دست میدهد  میتواند تبدیل به هر چیزی شود الا اپوزسیون. 

برای درک بهتر اتفاق پیش آمده بهتراست کمی تامل کنیم و ببینیم این ارازل و اوباش چه کسانی بودند؟ و ازکدام جریان فکری تغذیه میشدند؟.  مهمترین جریان شرکت کننده دراین رسوائی بزرگ سازمان مجاهدین خلق است که برخلاف دیگر جریانات که ساز و دهل آورده بودند ، مجاهدین با  چراغ خاموش آمدند. از جریانات دیگر شرکت کننده در این سناریو وحشت سلطنت طلبان بودند که به شاخه های مختلف تقسیم میشوند. از هواداران رضا پهلوی تا هواداران همایونی تا نوچه های معصومه قمی و همچنین تجزیه طلبان با چندین شاخه عربی ، ترکی ، وکردی ، که با ساز و دهل وپرچم های مخصوص خود آمده بودند و در آخر گروههای مارکسیست کمونیستی وا مانده وهزار شاخه شده.

اما سوال اینجاست چگونه این جریانات مفلوک با همه اختلافاتی که با یکدیگر دارند به اشتراک عمل رسیدند ؟ از آنجا که تمام این جریانات مفلوک که نام بردیم با کمی پس و پیش زیر خیمه ترامپ یا بی بی یا بن سلمان سینه میزنند، سناریو در اندیشکده ها و اطاق فکر صهیونیست ها برنامه ریزی شده بود و مجریانش نیز همان سینه زنان نام برده بودند. نکته جالب اینجاست که اصلی ترین جریان حامی حمله و هجوم و تهدید رای دهندگان خارج از ایران سازمان مجاهدین خلق بود ولی همه چراغ ها را خاموش کرده بودند تا اگر گندش درآمد به اسم آنها تمام نشود. 

نکته بسیار جالب دیگر که توجه همه را به خود جلب میکرد این بود که عربده کش ها و قداره بدستان به رای دهندگان میگفتند بی ناموس ها …….و……. اگر میخواهید رای بدهید چرا ایران نمیروید. این درحالیست که تعداد بسیار زیادی از رای دهندگان دنبال سیاست نیستند واگر هم در خارج هستند یا بدلایل کار و شغل و یا خانواده شان است که در خارج از ایران زندگی میکنند و یا اینکه استاد دانشگاه خارج ایران هستند و یا نه خودشان دانشجو هستند والبته هستند تعداد زیادی از ایرانیان بدلایل سیاسی از ایران خارج شده اند و ترجیح میدهند در خارج از ایران در کشورهای آزاد جهان باشند و مبارزه سیاسی هم بکنند و این حق آنهاست اما موضوع از جائی عجیب تر میشود که بسیاری از این قداره بندان مدعی مبارزه مسلحانه هستند و میخواهند مثلا براندازی کنند. خوب اولین سوالی که پیش می اید این است. آقا یا خانم که میخواهی سرنگون کنی. سرنگونی از اروپا و یا کازینوهای امریکا انجام نمیشود. اگر مرد و یا زن جنگی برو ایران و بجنگ. از اروپا و امریکا نمیشود سرنگون کرد. و اگر بخواهیم به زبان خود قداره بندان وعربده کشان بگوئیم، آقا یا خانم جنگجو شما که میخواهید بجنگی ومبارزه مسلحانه کنی در اروپا وامریکا چه غلطی میکنی؟ اگر مرد و زن جنگی معطل چه هستی برو بجنگ ، چرا بجای رفتن به جنگ به جان مردم کوچه و بازار در خارج از ایران افتاده ای ؟

متاسفانه واقعیت این است بیشتر این فحاشان وعربده کشان که ایرانیان ساکن درخارج را تهدید میکنند ، افرادی بزدل وترسو و بی بته هستند که اگر نبودند، به اعتقادات خودشان احترام میگذاشتند و به ایران میرفتند وجنگ میکردند.  سردسته این بزدل ها مسعود رجویست. پس از آنکه فرمان جنگ مسلحانه را داد از ایران فرار کرد و اعضا وهوادارانش را به کام مرگ کشاند و سپس دوباره از فرانسه به عراق فرار کرد و بناگاه  از عراق هم فرار کرد وهمچنان دارد شعار سرنگونی میدهد. مسعود رجوی الگوی خوبی برای همه این ارازل و اوباش است. به باور من حمله کنندگان به رای دهنده ها هرکدامشان یک مسعود رجوی بزدل و ترسو هستند که همیشه درحال فرار بوده اند و وقتی که دستشان بسته است  و جربزه ندارند زورشان را برسر مردم خالی میکنند. مسعود رجوی وقتی شکست را با تمام وجودش حس کرد و از آنجا که فردی بزدل وترسو بود، تمام دق ودلی هایش را برسرافراد و اعضایش خالی کرد تا آرامش بیابد وامروز اپوزسیون جعلی ، بزدل ، وترسو همان کار مسعود رجوی را وهمان دق و دلی ها را بر سر ایرانیان خارج از ایران خالی میکند.

نکته قابل توجه اینجاست که همه کسانی که در خارج از ایران بسر میبرند چه سیاسی چه غیر سیاسی باید این عمل وحشیانه قداره بندان و فحاشان را محکوم کرده و از دولتهای اروپائی یا انگلیس یا امریکا بخواهند جلوی این ناقضان آزادی بیان را بگیرند. اگر کسی فکر میکند میشود زیر سبیلی آنرا رد کرد و یا با سکوت از کنار آن گذشت باید بدانند این اوباشان وعربده کشان فردا به سراغ آنها هم خواهند آمد. 

به امید روزهای بهتر برای ایرانیان آزاده در همه جای جهان

منصور نظری، پاریس

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیان خارج کشور چه کسانی بودند؟

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/اشرار-چماقدار-فرقه-رجوی-در-انگلستان/

دستگیری سه تن از اشرار چماقدار فرقه رجوی در انگلستان

دستگیری سه تن از اشرار چماقدار فرقه رجوی در انگلستانخبرگزاریهای فارس و ایرنا، لندن، بیست و پنجم ژوئن 2021:… روز انتخابات 28خرداد بود که اشرار وابسته به گروهک منافقین در بیرمنگام انگلیس به یکی از خانواده‌های ایرانی که در انتخابات شرکت شرکت کرده بودند، حمله و آنان را ضرب و شتم کردند که جزییات آن در یک گفت‌وگو تشریح شده است. به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، روز انتخابات 28خردادماه بود که عده ای از اشرار وابسته به گروهک منافقین در بیرمنگام انگلیس به یکی از خانواده‌های ایرانی که برای رای‌دهی به مرکز اسلامی امام رضا(ع) مراجعه کرده بودند حمله ور شدند. متن گفت و گوی فارس با این آقا و خانم به شرح ذیل است. اشرار چماقدار فرقه رجوی در انگلستان دستگیر شدند 

کتک زدن رای دهندگان در اروپاحمله مجاهدین در انگلستان به مراکز رای گیری و ناتوانی پلیس بریتانیا

دستگیری سه تن از اشرار چماقدار فرقه رجوی در انگلستان 

1- روز انتخابات در بیرمنگام انگلیس چه گذشت؟ گفت‌وگو با بانویی که مورد ضرب و شتم منافقین و سلطنت‌طلب‌ها قرار گرفت
(خبرگزاری فارس)

دستگیری سه تن از اشرار چماقدار فرقه رجوی در انگلستان

اشرار چماقدار فرقه رجوی در انگلستان

روز انتخابات 28خرداد بود که اشرار وابسته به گروهک منافقین در بیرمنگام انگلیس به یکی از خانواده‌های ایرانی که در انتخابات شرکت شرکت کرده بودند، حمله و آنان را ضرب و شتم کردند که جزییات آن در یک گفت‌وگو تشریح شده است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، روز انتخابات 28خردادماه بود که عده ای از اشرار وابسته به گروهک منافقین در بیرمنگام انگلیس به یکی از خانواده‌های ایرانی که برای رای‌دهی به مرکز اسلامی امام رضا(ع) مراجعه کرده بودند حمله ور شدند.

متن گفت و گوی فارس با این آقا و خانم به شرح ذیل است:

فارس: خانم هموطن! میزان جراحات وارده بر اثر حمله اشرار در روز رای‌گیری چقدر است و آیا الان حالتان بهتر هست؟

خانم: شکر خدا بهترم و جراحات جزئی کنار چشمم بود که با چوب خورده بود ولی الان شکر خدا بهترم و خدا خیلی به چشمانم رحم کرد.

آقا: اگر فیلم را دیده باشید، کسی که پیراهن زرد دارد من خودم هستم.

فارس: اتفاق رخ داده برایتان را توضیح می‌دهید؟

خانم: من به همراه پسر و شوهر و یکی از دوستان پسرم به مرکز اسلامی امام رضا در بیرمنگام برای رای‌گیری رفته بودیم و عده ای آنجا علیه رژیم شعار می دادند و به هرکس که بالا می رفت ناسزا می‌گفتند. ما در ماشین بودیم ولی صدایشان را می شنیدیم که هرکس می خواست بالا برود با بلندگو حرفهای زشت می زدند و تروریست و مزدور بی شرف می گفتند. هرکس که می آمد از دور برایش فحش های رکیک می دادند و مخصوصا به خانم‌هایی که تنها بودند و مرد همراهشان نبود خیلی فحش‌های رکیک می‌دادند.

بعد شوهرم به پسرم تاکید کرد که مواظب باش و خودت را با اینها درگیر نکن. ما سمت مرکز که رفتیم، یکی نفرشان در گوشه ای ایستاده بود و با گوشی موبایل از صورت همه فیلم می گرفت و تهدید می کرد که فیلمتان را پخش می کنیم و به حسابتان می رسیم و پدرتان را در می آوریم. من به آنها تذکر دادیم که فیلم نگیرید و پسرم هم دوبار تذکر داد و شروع به بد و بیراه گفتن به ما کردند. یکی از آنها هم با گوشی به صورت پسرم زد که یعنی دخالت نکن و حرف نزن که پسرم عصبانی شد و زیر گوشی او زد و در اینجا با هم درگیر شدند.

فارس: شما اصلا چرا می خواستید رای دهید؟ شما که ایران نیستند؟

خانم: من ایران نیستم ولی ایرانی که هستم. وطن من ایران است و سرنوشت و اقتدار کشورم مسلما برایم مهم است. اگر کشورمان دست یک آدم مطمئن باشد هم مردم و هم کشورمان در امنیت است و دست بیگانگان نمی افتد و کسی نمی تواند به آنها زور بگوید.

فارس: از نظر روحی به حالت قبل برگشته اید؟

خانم: حقیقتا نه. خیلی استرس و تپش قلب دارم و نگران هستم چون بالاخره ما را تهدید کردند.

فارس: ظاهرا پسرتان را هم نگذاشتید به مدرسه برود.

خانم: بله. دیروز خیلی استرس داشتم و می ترسیدم به مدرسه برود و امروز هم خیلی با ترس و اضطراب به مدرسه بردم و خیلی سفارش کردم که با کسی نرود و مواظب باشد. به خاطر فیلمهایی که آنها از صورت ما دارند و تهدیدمان کرده اند آدم مقداری نگران می شود.

فارس: از سمت سفارت ایران کسی پیگیر حالتان نیست؟

خانم: چرا؟‌ شکر خدا همه پیگیر هستند. آن روز با سفیر انگلیس در تهران در مورد این مسائل صحبت شده و اینجا هم پیگیر هستند و پلیس اینجا تا الان سه نفرشان را دستگیر کرده اند.

فارس: می توانید آن حادثه که برایتان رخ داد را با جزئیات بیشتری شرح دهید؟

خانم: جزئیاتش همین بود. با همان درگیری که شروع شد و یقه پسر من را گرفتند و دوستش که آمد کمک کند. آن یک نفر بقیه را صدا زد و از آن طرف خیابان آمدند و با چوب پرچمشان به سر و صورت ما زدند و به سر پسرم زیاد مشت زدند و الان پسرم به همین خاطر سردرد دارد. زیاد دوست ندارم در این مورد حرف بزنم چون وقتی حرف می زنم حالم بد می شود.

فارس: ‌متوجه هستم که اذیت می شوید ولی برای منافع خودمان و برای تکمیل این کار این سوالات پریده می شود و مردم ایران هم از شما متشکر هستند و این مسئله بازخورد زیادی داشته است.

خانم:‌ خیلی ممنون. ولی به آنهایی که نیامدند رای بدهند می گویم که می دانم به خاطر کرونا یا فشارهای اقتصادی یا هردلیلی رای ندادی ولی ما خارج نشینان در غرب حامیان و مدافعین حریم وطنمان هستیم.

سوال: قبلش هم تهدید میکردند یا نه؟

آقا: بله

سوال: با وجود این تهدیدات رفتید؟

آقا: بله. برای ما مهم نبود.

سوال: خود شما در آن فضا می دانستید که ممکن است اینها حمله کنند.انگیزه تان چه بود که تصمیم به رای دادن گرفتید؟

خانم: من یک ایرانی هستم و وظیفه من است و اقتدار و سرنوشت کشورم برایم مهم بود و هرطور که بود باید می رفتم و اصلا برایم مهم نبود که آنها آنجا بودند یا نه. باید در سرنوشت کشورم شرکت می کردم.

آقا: مردمی که در داخل رای ندادند بدانند اگر منتظر چنین اشخاصی هستید که بیایند ایران را درست کنند حال، سلطنت طلب باشند یا مجاهد، سخت در اشتباه هستید. با رای ندادن چیزی عوض نمی شود و فقط جبهه دشمنانمان تقویت می شود.

خانم:‌ مردم ایران نباید کشور و دولت را تنها بگذارند و نگذارند بیگانگان هر تصمیمی دوست داشتند برای کشور ما بگیرند. آنها هیچکسی نیستند و هر کاری نمی توانند بکنند.

آقا: به رسانه ها گفته ام و تا آخرش می روم و پای اقامتم هم می ایستم. حقوق بشر را هم می خواهند بکشانند وسط و هر اتفاق کوچکی می افتد دائما دم از حقوق بشر می زنند. آیا این حقوق و بشر است و دموکراسی هست در کشوری که ادعای دموکراسی می کند؟

خانم: آزادی بیان و دموکراسی این نیست که به یک زن حمله کنند و 10نفر وحشیانه به خانواده ای که آمده اند تا رای دهند حمله ور شوند و این در حالی است که این حق طبیعی ما هست.

آقا: شاید بگویید شما در آن طرف دنیا نشسته اید و می گویید لنگش کن ولی نه!‌ ما اگر تیم طرف باشیم دلمان با ایران است. یکی هم اینکه اگر حساب کنیم، گاهی می‌نشینم و با خودم حساب می کنم و می گویم خیلی از چیزهایی که سر مردم می‌آید فقط بابت ناشکری هست. ناشکری این است که ما در منطقه کشوری هستیم که امنیت و قدرت نظامی مان از همه کشورهای منطقه بالاتر است و باید شکر کنیم ولی وقتی عده‌ای ناشکری کنند خدا هزار بلا سر آدم می آورد.

قسمت ما بوده که اینجا باشیم ولی اینجا هم ما با مخالفان می جنگیم.  خدا خواست اینها یک خطایی بکنند تا دوستان ما در ایران هم بفهمند که ما با چه کسانی طرف هستیم. دوست دارم از طرف وزارت امور خارجه رسیدگی کنند تا چنین اشخاصی نتوانند به مردمی که اینجا زندگی می کنند آسیب برسانند. فرق داعش با اینها هیچ چیز نیست و نباید توانند چنین حرکت هایی انجام دهند و نتوانند به ایران بروند چون خیلی از اینها به ایران هم می روند و کسی با آنها کاری هم ندارد.

سوال: وزارت خارجه برای برخورد با اینها کاری می کند؟

خانم: بله. از سفارت پیگیری کردند و از مرکز امور فرهنگی امام رضا وکیل گرفتند و ما خودمان وکیل گرفتیم.

فارس: ‌راهی برای ارتباط مردم ایران با شما هست؟

خانم: من اکثرا پیام ها را می بینم و کامنت‌ها را می‌خوانم.

انتهای پیام/

لینک به منبع

2- ۳ نفر در ارتباط با حمله به شهروند ایرانی در بیرمنگهام دستگیر شدند
(ایرنا) 

لندن – ایرنا –کاردار سفارت ایران در لندن اعلام کرد که به دنبال حادثه تعرض گروه‌های معاند به یک شهروند زن ایرانی که برای شرکت در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شعبه بیرمنگهام حاضر بود تاکنون سه نفر دستگیر شده‌اند.

به گزارش روز شنبه ایرنا، سید مهدی حسینی متین در توئیتی عنوان کرد: «با این خانم محترم و خانواده (پسرو همسرشان) که روز انتخابات در شهر بیرمینگهام توسط عوامل تروریست وابسته، ناجوانمردانه موردضرب وجرح واقع شدند، درتماس هستیم.»

وی با بیان اینکه «عوامل حمله هنوز آنها را تهدید می کنند» خاطر نشان کرد: سفارت جمهوری اسلامی ایران درلندن باجدیت موضوع را پیگیری خواهد کرد.

در جریان این حادثه عناصر ضد انقلاب دیروز یکی از هم‌وطنان زن ایرانی را به طرز وحشیانه‌ای مورد ضرب و شتم قرار داده که از ناحیه سر آسیب می‌بیند. به دنبال این حادثه دلخراش نیروهای امدادگر و پلیس در محل حاضر شده و حادثه را صورت جلسه می‌کنند.

گروه‌های معاند دیروز مقابل شعب مختلف اخذ رای حاضر شده و تلاش کردند تا روند رای‌گیری را مختل کنند. در لندن معترضان مقابل بخش کنسول‌گری سفارت تجمع و با توسل به اهانت علیه رای دهندگان و پاشیدن رنگ تلاش کردند تا آنها را از شرکت در انتخابات منصرف کنند.

حسینی متین پیش‌تر به ایرنا گفته بود: گروه‌های معاند و مخالف در خارج از کشور به انواع ترفندها متوسل شده‌اند تا ایرانیان را از شرکت در انتخابات منصرف کنند. وی تصریح کرد با وجود مشکلاتی که گروه‌های معاند و مخالف ایجاد کردند؛ گروه‌هایی که سوابق تروریستی آنها برای همه هم وطنان و جهانیان عیان و آشکار است؛ استقبال مطلوب بوده است.

در همین حال سخنگوی وزارت امور خارجه از احضار سفیر انگلستان در تهران به این وزارتخانه و اعتراض به بروز مشکلاتی برای رای‌دهندگان ایرانی در کشور متبوعش خبر داد.

به گزارش ایرنا به نقل از اداره‌کل اطلاع‌رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، «سعید خطیب‌زاده» سخنگوی وزارت امور خارجه با اعلام این خبر گفت: به دنبال اخلال در برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران در برخی شهرهای انگلستان از جمله لندن و بیرمنگام که با توهین به رای‌دهندگان و عوامل اجرایی و ضرب و شتم یکی از رای‌دهندگان از سوی عناصر تروریست ضد انقلاب و مخالف دمکراسی همراه بود، «راب مک» ایر سفیر بریتانیا امروز ازسوی دستیار وزیر و مدیرکل غرب اروپا به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران به این تحرکات آشوبگرانه و تروریستی به وی اعلام شد.

وی با بیان اینکه به سفیر انگلستان گفته شد که دولت و پلیس این کشور در عمل به وظایف خود مبنی بر تامین امنیت حوزه‌های رای‌گیری و رای‌دهندگان ناموفق عمل کرده‌اند، اظهار داشت: مدیرکل غرب اروپای وزارت امور خارجه همچنین یادآور شد دمکراسی در پای صندوق‌های رای محقق می‌شود و نه در تحرکات عده‌ای قلیل آشوبگر در خیابان‌ها.

سخنگوی وزارت امور خارجه ادامه داد: در این ملاقات نسبت به عملکرد شیطنت‌آمیز و نفاق‌افکنانه رسانه‌های فارسی‌زبان مستقر در بریتانیا از جمله بی‌بی‌سی فارسی و ایران اینترنشنال که با برنامه‌ها و نوع خبرسازی‌های خود سعی در تقویت تحریم انتخابات، تشویق مردم به اعتراضات خیابانی و اخلال در روند انتخابات داشتند نیز شدیداً انتقاد و تاکید شد این اقدامات خلاف دمکراسی و مشوق تحرکات آشوبگرانه، در حافظه مردم ایران ثبت خواهد شد.

سفیر انگلستان در جریان این احضار گفت، مراتب را به لندن گزارش خواهد کرد.

لینک به منبع 

دستگیری سه تن از اشرار چماقدار فرقه رجوی در انگلستان 

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیان 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/کارت-هویت-معضل-رجوی-مجاهدین-خلق-معضل-آ/

کارت هویت معضل رجوی – خاتمه برده داری فرقه مجاهدین شرط اتحادیه اروپا برای پذیرفتن آلبانی

کارت هویت معضل رجویمنصور نظری، ایران اینترلینک، ششم ژوئن 2021:… موضوع عضویت کشور آلبانی در اتحادیه اروپا از سالها پیش روی میز اتحادیه اروپا بوده و همچنان روی میز اتحادیه اروپا قرار دارد، اما اتحادیه اروپا برای پیوستن آلبانی به اتحادیه از آن کشور خواسته به تصحیحاتی در ساختار حکومتی بپردازد از جمله آنها از بین بردن “جنایت های سازمان یافته” و” فساد دولتی”  و اخیرا هم مهمترین شرطی که اتحادیه اروپا مطرح کرده است شامل بر “اصلاحات قضائی و حقوقی “است که با این شرط کشور آلبانی میتواند تا سال 2025 وارد اتحادیه اروپا شود . کارت هویت معضل رجوی  

کارت هویت معضل رجویسازمان مجاهدین خلق در آلبانی ثبات منطقه را تهدید می کند

منصور نظری 2021

آقای منصور نظری، پاریس

کارت هویت معضل رجوی 

آلبانی در مسیر پیوستن به اتحادیه اروپا مجبوراست و باید زندان رجوی را برچیند

موضوع عضویت کشور آلبانی در اتحادیه اروپا از سالها پیش روی میز اتحادیه اروپا بوده و همچنان روی میز اتحادیه اروپا قرار دارد، اما اتحادیه اروپا برای پیوستن آلبانی به اتحادیه از آن کشور خواسته به تصحیحاتی در ساختار حکومتی بپردازد از جمله آنها از بین بردن “جنایت های سازمان یافته” و” فساد دولتی”  و اخیرا هم مهمترین شرطی که اتحادیه اروپا مطرح کرده است شامل بر “اصلاحات قضائی و حقوقی “است که با این شرط کشور آلبانی میتواند تا سال 2025 وارد اتحادیه اروپا شود .

در کشورهای اتحادیه اروپا تمامی افراد حقیقی و یا حقوقی باید دارای شناسنامه و هویت باشند. هیچ فردی در اتحادیه اروپا وجود ندارد که احراز هویت نشده باشد و یا کارت هویت نداشته باشد. به محض دریافت کارت هویت تمامی افراد به عنوان یک فرد به رسمیت شناخته میشوند و دارای حقوقی برابر با تمام احاد مردم  خواهند بود. هویت هیچ فردی در اتحادیه اروپا ناشی از یک سازمان یا گروه و یا یک تشکیلات نخواهد بود و همه افراد بصورت فردی مسئول خواهند بود و میتوانند مانند شهروندان دیگر از حقوق مساوی برخوردار باشند.

از ماهها پیش موضوع کارت هویت برای افرادی که هیچ مدرک هویتی ندارند در دستور کار دولت آلبانی قرار گرفته و به تصویب پارلمان هم رسیده است. انجام این کار در حقیقت در اثر فشار اتحادیه اروپا در زمینه تصحیح ساختار قضائی وحقوقی بوده و دولت آلبانی برای پیوستن به اتحادیه اروپا باید خود را منطبق با این شرایط کند.

توضیحات بالا ضروری بود تا موضوع اصلی یعنی وجود سازمان مجادهدین خلق در آلبانی مورد بررسی قرار گیرد. همچنین  واکنش مجاهدین خلق را نسبت به این اتفاق بسیار مهم را ببینیم.  پس از علنی شدن موضوع کارت هویت افراد در کشور آلبانی و تائید مجلس آلبانی هیچ کسی به اندازه سازمان مجاهدین خلق یعنی رهبران مجاهدین مسعود ومریم رجوی به وحشت نیافتادند. مسعود رجوی بیشتر از همه این خطر را فهمیده است ومیداند پس از پیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا  مجبور است اشرف 3 را جمع کند وحتی اربابانش در امریکا هم نمیتوانند کاری برایشان انجام دهند مگر آنکه به کشور جایگزین دیگری در قاره افریقا پناه ببرنند. حتی دولت آلبانی هم با توجه به اینکه میخواهد به اتحادیه اروپا ملحق شود حاظر نخواهد بود منافع کشورش را به فرقه مجاهدین ترجیح دهد و مجبور است وباید  در مورد حضور مجاهدین خلق در آلبانی تصمیم گیری کند ، تصمیمی که قطعا به فروپاشی پادگان مجادهدین در اشرف 3 منجر خواهد شد

از سوئی دیگر سازمان مجاهدین خلق نیز در معرض 2 انتخاب خواهد بود 

یکم – تسلیم شدن در برابر قوانین جدید و به رسمیت شناختن هویت تک به تک افراد و خارج شدن از وضعیت پادگانی در اشرف 3 و بازگشت به خانه ها در شهرها.

دوم – از آنجائی که سازمان مجاهدین خلق همیشه بدنبال جائی برای قربانیانش است که بصورت پادگانی باشند و بیست وچهارساعته تحت کنترل، باید از کشور آلبانی نقل مکان کند و به جائی که چنین امکانی در آن باشد برود. قطعا در اتحادیه اروپا چنین جائی پیدا نخواهد شد و مجبور است کشورهای افریقائی را بعنوان جایگزین انتخاب کند.

درحالت اول اگر تسلیم قوانین جدید آلبانی شود، دیگر نمیتواند زندگی پادگانی را به قربانیان تحمیل کند و مجبور است و باید پادگانهایش را برچیند. چرا که در اتحادیه اروپا همه پادگانها دولتی هستند وهیچ سازمان و یا گروهی نمیتواند وحق ندارد برای خودش پادگان داشته باشد. نه تنها نمیتواند پادگان داشته باشد،  بلکه تمام امورات مربوط به تک تک نفرات باید توسط خودشان بعنوان یک فرد حقوقی حل وفصل شود. مثلا حقوق پناهندگی باید به تک به تک نفرات پرداخته شود وهیچ کس نمیتواند طرف حساب نفرات باشد چرا که در اتحادیه اروپا و طبق قوانین اروپا هر فرد دارای هویت مستقل است و هیچ کسی حتی خدا نمیتواند به جای او مثلا حقوق پناهندگی یک فرد دیگر را بگیرد  یا از طرف او سخن بگوید.

در اتحادیه اروپا تمامی افراد دارای حقوق مساوی هستند و میتوانند ازادانه تلفن همراه داشته باشند و به اینترنت متصل شوند، به سفر بروند و یا هرجائی که دوست دارند زندگی کنند. نقض این قوانین تحت هر عنوانی توسط هر گروهی و یا سازمانی که مانع اینکار شود جرم تلقی شده و بر طبق قوانین باید محاکمه شود. از یاد نمیبریم که در عراق تحت تسلط صدام حسین جنایتکار که هیچ کس کارت هویت نداشت ، مسعود رجوی گفته بود هر جا از شما سوال کردند کی هستید بگوئید جماعت رجوی. او فکر کرده خارج از عراق هم هر غلطی بخواهد میتواند بکند اما آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت.

در حالت دوم هم اگر سازمان مجاهدین نخواهد به قوانین اتحادیه اروپا تن در دهد باید از کشور آلبانی خارج شده و به کشوری دیگر برود. قطعا اتحادیه اروپا چنین جائی برای سازمان مجاهدین خلق با این ساختار ندارد و سازمان مجاهدین باید به کشورهای افریقائی کوچ کند که این هم دور از ذهن نیست.

بی جهت نیست که مسعود رجوی در وحشت از شرایط پیش آمده سازمان مجاهدین را دوباره منحل کرد و به قول خودش موسسان پنجم را به قربانیان باقیمانده قالب کرد. مسعود رجوی با شم ضدانقلابی که دارد میداند هر چه زمان میگذرد او به فروپاشی بیشتر نزدیک میشود و دیر یا زود باید این دکان شیادی را جمع کند. مسعود رجوی هر راهی را انتخاب کند ته آن به فروپاشی خواهد رسید او چه بخواهد چه نخواهد محکوم به فروپاشیست.

به امید انکه قربانیان گرفتار بتوانند در شرایط جدید خود را بیابند و خود را از شر ستمگران فرقه رجوی برهانند.

منصور نظری، پاریس، هفتم ژوئن دوهزار و بیست و یک

ایران اینترلینک

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیان

***

کارت هویت معضل رجویمدارک هویتی موجب رهایی اعضای مجاهدین خلق در آلبانی می گردد

همچنین: