اعتراف سایت مریم رجوی : ملاقات با خانواده در آلبانی باعث فروپاشی تشیلات مجاهدین میشود

اعتراف سایت مریم رجوی : ملاقات با خانواده در آلبانی باعث فروپاشی تشیلات مجاهدین میشود

اعتراف سایت مریم رجوی : ملاقات با خانواده در آلبانی باعث فروپاشی تشیلات مجاهدین میشودصابر تبریزی، ایران اینترلینک، بیست و سوم اوت 2020:… کسانی که میخواهند به ملاقات شما بیآیند، مسلما که نمیتوانند حکومتی باشند . آنها خانواده های شما هستند وچرا سازمان فکر میکند این خانواده ها طی یک ملاقات ساده ودر کشور دوری مانند آلبانی تشکیلات شما را متلاشی میکند؟ چه راز ورمزی دراین سماجت سازمان وجود دارد وآیا اینقدر پوشالی است که باین سادگی فرو میریزد؟؟!! وبعد : ” باشد تا روزی که دولت مهر تابان ایران زمین بر میهن شیر و خورشید دامن‌گستر شود. آن روز دیر نیست و به‌زودی خواهد رسید “. جریانی که از انجام یک ملاقات ساده بترسد ، قادر به استقرار دولت نیست و  وبطور طبیعی آن روز هرگز فرا نخواهد رسید! اعتراف سایت مریم رجوی : ملاقات با اسیر در آلبانی باعث فروپاشی تشیلات مجاهدین میشود 

اعتراف سایت مریم رجوی باند رجوی مجاهدین اولیه را بلعید!

اعتراف سایت مریم رجوی : ملاقات با خانواده در آلبانی باعث فروپاشی تشیلات مجاهدین میشود

سران باند رجوی، فکر میکنند که انجام ملاقات باعث فروپاشی تشکیلاتشان است؟!

(توضیح: ما به کرات شاهد بوده و هستیم که کسانی که از نامشان برای نوشتن در سایتهای مجاهدین خلق استفاده میشود نه تنها موافق این سوء استفاده نیستند که در بسیاری مواقع حتی از پخش چنین مطالبی تحت نامشان خبر هم ندارند. ما شاهدیم که در مواردی همچون مورد خانم سمیه محمدی که فشار بین المللی باعث میشود مجبور به اجازه ملاقات با مقامات را بدهند، حتی بعد از ماهها و سالها مغزشویی هرگز حاضر به تنها گذاشتن وی برای چند دقیقه نیستند. ما ضمن محکوم کردن سوء استفاده از نام آقای علی قلیزاده و دیگر اسرای فرقه منفور رجوی در آلبانی از همه جوامع حقوق بشری و بین المللی دعوت می کنیم تا با فشار بر دولت آلبانی اجازه دهند تا آقای علی قلیزاده بدون حضور مامورین مجاهدین خلق و با حضور خانواده محترم ایشان با نمایندگانی از سازمان ملل و یا صلیب سرخ در دفاتر رسمی در تیرانا ملاقات کنند – مخاطب پاسخ ذیل طبعا نه آقای قلیزاده که نویسنده مطلبی است که تحت نام ایشان منتشر کرده اند – ایران اینترلینک). 

02/06/1399

سران مجاهدین هنوز ازسندرم امضای طومار 12 هزار نفری خانواده ها که هدف آن صدور ویزا برای حضور در آلبانی ودیدار باعزیزان خود که زمانی فکر میکردند مجاهدند وما بدرستی درک کرده بودیم که فقط عضو مفلوک فرقه ی سیاسی- مافیایی هستند ، خلاص نشده اند وازهمین روست که مرتب بنام این بخت برگشتگان مفلوک مقاله منتشر کرده واظهار دلواپسی میکنند.

ثریا عبداللهی: آلبانی ملاقات با خانواده ها تسهیل کند

دریکی ازاین مقالات که کماکان ، مسئله ی رونوشت برابر اصل را تداعی میکند ، چنین آمده است :

” من … متولد ۱۳۴۳ از استان گیلان هستم که بیش از ۱۴سال در اشرف و لیبرتی زیر فشار ارتجاع و استعمار که خواب نابودی ما را می‌دیدند، به‌همراه یاران و همرزمانم ایستادیم و جهانی را به‌مقاومت و ایستادگی واداشتیم “.

مگر راهی جز ایستادن وحرکت نکردن هم داشتی که اسیر چنگال درنده ی رجوی بوده ای؟

توبجای اینکه مجاهد باشی تبدیل به القاعدون شده بودی وایستادگی تو از جنبه ی مثبت پایداری خالی بود وتنها استصال سبب این ایستادگی بود.

این ایستائی بی افتخار شما، مویی را دراینجا تکان نداد چه برسد که جهانی را به مقاومت وایستادگی حق طلبانه واداشته باشد.

مگر اینکه قبول کنیم که جهان شما همان جهان واقعی نیست که اکثریت مردم وبدرجات مختلف وبا اشتراک نظر زیاد  آنرا درک کرده ودر آن زندگی میکنند!

اعتراف سایت مریم رجوی : ملاقات با خانواده در آلبانی باعث فروپاشی تشیلات مجاهدین میشود

همینطور :

” در دوران پایداری پرشکوه، مالکی جنایتکار پسرخوانده خامنه‌ای، اشرف را در سخت‌ترین شرایط ممکن از نظر غذایی و دارویی و لجستیکی قرار داده بود تا ما را به‌تسلیم وادار کند. وقتی این حربه کارساز نشد، بریده مزدوران و مأموران وزارت اطلاعات را با کمک نیروهای مسلح عراقی تحت پوش خانواده وارد کرد. از یک طرف موشک‌باران می‌کرد، از طرف دیگر مزدورانش را تحت عنوان خانواده به‌اطراف اشرف و لیبرتی می‌آورد. در اشرف با بیش از ۳۲۰بلندگو به‌صورت شبانه روزی و به‌مدت دوسال با عربده‌کشی دیوانه‌وار به‌تهدید و لجن‌پراکنی پرداختند و آسایش را حتی از بیماران مجاهدین نیز گرفته بودند “.

هرگز جریان غذا ودارو بر روی شماها بسته نشد و تنها بازرسی هایی بود که سران شما اشیای غیر مجاز وخطرناک را به داخل کمپ وارد نکنند واین حق هر دولتی است که چنین بکند.

درمورد کنترل اشخاص خواستار ملاقات، تمامی اسناد ومدارک آنها توسط شما وسپس نیروهای عراق اخذ میشد واین مدارک بعد از بررسی دقیق نشان میداد که این مراجعین بدون وجود حتی یک استثناء ، اعضای  خانواده ها ی شما هستند و هیچ حرف وادعایی نمیتوانست نسبت به اصالت آنها شک وتردید ایجاد کند.

تنها زمانی از بلندگو استفاده شد که سران سازمان اجازه ی دیدار ندادند و اعضای خانواده ها که با تحمل مرارت ورنج فراوان خود را به این سرزمین نا امن رسانده بودند ، خواستند که اقلا فرزندانشان یادوستان وهمزنجیری های آنها از حضورشان اطلاع پیدا کنند که بلندگو های موج شکن سازمان مانع جدی این کار بود والبته شما نباید این قسمت قضیه که پاتک بزرگ سازمان علیه خانواده ها بود مطرح بکنید که اگربکنید ، مزدورتان میخوانند ودچار مشکل میشوید!

از سی هزار اتصال یکی نصیب خانواده ها نمی‌شود

بازهم :

” جهت اطلاع هموطنان عزیزم می‌گویم که خانواده من بعد از سقوط دولت سابق عراق به‌دلیل فشارهایی که رژیم به‌آن‌ها آورده بود به‌دیدار من آمدند که من با آن‌ها صحبت کردم و …اینکه هر وقت خواستند می‌توانند به‌صورت مستقل به‌دیدار من بیایند ولی از طریق وزارت اطلاعات رژیم نیایند چون آن‌ها می‌خواهند از این مسأله سوءاستفاده کنند و به‌آن‌ها تأکید کردم که اگر با مزدوران آخوندی برای ملاقات من بیایند من با آن‌ها ملاقات نخواهم کرد”.

این حرف های کلیشه ای بارها مطرح شده و ماها که بعضا موفق به این ملاقات بشدت امنیتی شده گردیدیم ، همین حرف ها را شنیده و با جمع بندی آنها معلوم شد که این سخنان بخشنامه ای است و فرزندان ما مانند ضبط صوتی، حرف های رجوی و گماشتگان طراز اولش را برای ما پخش میکنند وخود هنر بحث وگفتگو را با بی ارادگی تمامی که درجریان نشست های دائمی برآنها تحمیل شده ، ازدست داده اند وما وقتی این مسئله را با پوست وگوشت واستخوان خودلمس کردیم، دلمان بیشتر ازگذشته بحال فرزندانمان سوخت و عزم مان برای کمک به آنها جزم تر گردید.

دوباره :

” این چندمین بار است که وزارت اطلاعات بریده مزدوران را به‌خدمت گرفته و به‌اسم پدر، برادر و یا خواهر و خواهر کوچک‌تر من وارد شده و از قول آن‌ها نامه نگاری می‌کند و برای من کاملا معلوم است که نویسنده‌های این نامه‌ها وزارت اطلاعات و مأموران هرزه و پلیدی مثل … است “.

من بیشتر این نامه ها را ازروی وبسایت ها و شبکه های اجتماعی دیده ام که کاملا  مختصر ومفید وخیلی ساده نوشته شده و احتیاجی به نوشتن این نامه ها ازطرف دیگران نیست وهرچه درآنست لب کلامی است که هر خانواده ی گرفتار فراق چندین دهه ای دروجودش  هست ومطرح نموده است.

مریم عضدانلو در کنفرانس هیچ اشاره ای به خانواده ها نکرد

سپس :

” ما مجاهدین یک هدف داریم و آن هم آزادی مردم ایران‌زمین از لوث وجود این آخوندهای پلید و کثیف و آدم‌کش است. خامنه‌ای بایستی بداند تا یک مجاهد باقی است این جنگ تا سرنگونی رژیم جنایتکارش ادامه خواهد داشت “.

شما نه مجاهد هستید ونه اراده وهدفی دارید.

فقط عمرتان را میگذرانید ومختصر توجهی هم به معجزه ی ای که بشما گفته اند بدست رجوی اتفاق خواهد افتاد، دارید

کسی که نتواند ازحق وحقوق ابتدائی خود دفاع کند و بگذارد که به خانواده اش انگ بزنند وبنام او علیه عزیزانش دروغ گفته ولجن پراکنی کنند، قدرت کمک به آزادی مردم را ازدست داده است.

مجددا :

” … قیامی در راه است و رهبری آن نیز با همین مجاهدین است. از طرفی چون  حکومت نمی‌تواند مثل اشرف و لیبرتی موشک بزند و یا اقدام به‌تهاجمات نظامی نماید، با ترفند خانواده وارد شده و می‌خواهد نیات پلیدش که جدا کردن مجاهدین از تشکیلات‌شان است را محقق کند. اما باید به خلیفه ارتجاع گفت آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت “.

قیامی که بدرد ملت بخورد، در راه نیست وشما قلعگی شدگان در آلبانی قدرت تاثیر بریک اعتصاب کوچک مدنی را هم ندارید و سران سازمان ب این لاف زنی ها را بانام شما میکنند که تاثیری در فرآیند های اجتماعی ندارد.

کسانی که میخواهند به ملاقات شما بیآیند، مسلما که نمیتوانند حکومتی باشند .

آنها خانواده های شما هستند و چرا سازمان فکر میکند این خانواده ها طی یک ملاقات ساده ودر کشور دوری مانند آلبانی تشکیلات شما را متلاشی میکند؟

چه راز ورمزی دراین سماجت سازمان وجود دارد وآیا اینقدر پوشالی است که باین سادگی فرو میریزد؟؟!!

استیصال فرقه مجاهدین در  آلبانی از کمپین خانواده ها

وبعد :

” باشد تا روزی که دولت مهر تابان ایران زمین بر میهن شیر و خورشید دامن‌گستر شود. آن روز دیر نیست و به‌زودی خواهد رسید “.

جریانی که از انجام یک ملاقات ساده بترسد ، قادر به استقرار دولت نیست و  وبطور طبیعی آن روز هرگز فرا نخواهد رسید!

صابر تبریزی

ایران اینترلینک

اعتراف سایت مریم رجوی : ملاقات با خانواده در آلبانی باعث فروپاشی تشیلات مجاهدین میشود

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/اراجیف-تازه-ی-منتسب-به-مسعود-رجوی/

اراجیف تازه ی منتسب به مسعود رجوی !

اراجیف تازه ی منتسب به مسعود رجویصابر تبریزی، ایران اینترلینک، چهارم اوت 2019:… شواهد وقراینی که دلالت برمرگ او داشته باشد ، قابل توجه است واگراین شواهد قانع کننده نباشد، باکی نیست! چرا که او از خرداد 1360با اعلام جنگ مسلحانه ، دست زدن به ترورهای وسیع واعدام های مربوط به این کار، بعنوان یک مجاهد خلق وحتی یک انسانی که قدری عرق وطن دوستی داشته باشد ، مرده است وبقول شاعر: فرقی نمیکرد بود ونبودش! البته وجودش برای ساکت ومطیع نگه داشتن اعضای مسخ شده ی این سازمان که مرید او هستند و ازمریم بخاطر اوست که اطاعت میکنند، لازم است واگر مرده، بایدبنوعی زنده نگه داشته شود تا چه پیش آید! اراجیف تازه ی منتسب به مسعود رجوی !

اراجیف تازه ی منتسب به مسعود رجویمجاهدین خلق مرگ رهبرشان را پنهان می کنند. چرا؟

اراجیف تازه ی منتسب به مسعود رجوی !

ایران اینترلینک، 13مرداد1398

درزمانی که کارناول قلعه ی مانز آلبانی برقرار بود ، عکس مسعود رجوی درکنار درگذشتگان اولیه ی این سازمان نصب شده بود واین شبهه را دربین بینندگان بوجود آورد که او مرده است.

گرچه حایلی بنام پرچم بین او و ازدست رفتگان بود و بنوعی آنها را ازهم جدا میکرد وکسان دیگری میتوانستند بگویند که این نوع الصاق عکس ها ، نمیتواند دلیل بر مرگ رجوی باشد!

با این حال ، شواهد وقراینی که دلالت برمرگ او داشته باشد ، قابل توجه است واگراین شواهد قانع کننده نباشد، باکی نیست!

چرا که او از خرداد 1360با اعلام جنگ مسلحانه ، دست زدن به ترورهای وسیع واعدام های مربوط به این کار، بعنوان یک مجاهد خلق وحتی یک انسانی که قدری عرق وطن دوستی داشته باشد ، مرده است وبقول شاعر:

فرقی نمیکرد بود ونبودش!

البته وجودش برای ساکت ومطیع نگه داشتن اعضای مسخ شده ی این سازمان که مرید او هستند و از مریم بخاطر اوست که اطاعت میکنند، لازم است واگر مرده، بایدبنوعی زنده نگه داشته شود تا چه پیش آید!

دراین بین، ذکر یـک نکته نیز خالی ازفایده نیست وآن اینکه بحران ها انسان های محکم وخارق العاده ی بوجود میآورد که مسعود شامل این قاعده نشد بخاطر بیماری خود شیفتگی واینکه همواره متکلم وحده بود بخاطر ضعف مفرط تئوریکی اعضای سازمان مجاهدین سابق!

اگر مسعود رجوی خود را درمعرض محک انتقاد دیگران قرار میداد ، این سرنوشت تراژدیک شامل حال او نمیشد.

درهر صورت، با تحریم دکتر ظریف که قبلا هم شده بود ، باند رجوی با اینکه میداند که این تحریم بنفع او وبنفع سیاست خارجی ایران تمام شده و کشورهای بیشتری بدرجات مختلف – با قاطعیت یا ترسان ولرزان- طرف ایران را گرفته وامریکا این بار هم مانند دوران تشکیل ” ناتوی عربی ” ، دچار شکست بزرگی شد!

دراین شرایط است که پیام شماره 14 مسعود رجوی از سیمای ضدآزادی او پخش شد واین بار لطف کرده و بصورت نوشتاری هم آنرا منتشر نموده اند.

در پیام آمده است :

” طناب تحریم بر گردن ظریف پیچیده شد. همزاد قاسم سلیمانی، کارچاق‌کن و پاچالدار بین‌المللی ولایت در مقام وزیر خارجه دولت اعتدالی که به امید استحالة رژیم توسط دولت سابق آمریکا باد شده بود، هم‌چون بادکنک ترکید. این بمثابهٔ تیر خلاص به برجام و دولت اعتدالی آخوند روحانی است “.

این کار احمقانه ی آمریکا که مسلما هم ازموضع ضعف وهم ازبابت اعمال جنگ روانی است ، دکتر ظریف را به شخصیت مهم ومشهور جهانی تبدیل کرد ومسلما حکومت ایران هم بهره های کافی ازاین حماقت بازی های آمریکا میبرد وخواهد برد!

ابتدا رفتار ترکیه وقطر وحالا امارات، بگونه ای شده که آمریکا بزرگترین ضربه را خورده واین، محصول زیاده خواهی های آمریکا از یک طرف و برخورد هوشمندانه ی دستگاه دیپلماسی ایران ازسوی دیگربا این لغزش های وحشتناک دیپلماسی ترامپ است!

بنظر میرسد که باند رجوی هراسان ازاین تحولات ، خواسته که جنجال ایجاد نموده و کاری کند که اعضایش و آن دسته از مردم کم تعداد که تسلطی برچم وغم سیاست ندارند ، از سیر تحولاتی که بنفع آنها واربابان شان نیست ، بی خبر بمانند!

“وزیر خارجه آمریکا هم می‌گوید: وزارت‌خارجه ایران صرفاً یک بازوی دیپلماتیک جمهوری اسلامی نیست بلکه همچنین ابزار پیشبرد بسیاری از سیاست‌های بی‌ثبات‌کننده ولی‌فقیه می‌باشد. وزیر خارجه ظریف و وزارت‌خارجه‌ای که او اداره می‌کند دستوراتشان را از ولی‌فقیه و دفتر او می‌گیرند.وزیر خارجه ظریف کارچاق کن کلیدی سیاست‌های خامنه‌ای در کل منطقه و سراسر جهان است “.

ایران یک دولت قانونی وعضو معتبر سازمان ملل متحد دارد واگر این دولت کارهای دکتر ظریف را تایید میکند ، کاراو از هرحیث وهرجهت جنبه ی قانونی دارد.

اگر آمریکا ازمنطقه بیرون رفته و دست ازسلطه گری وقلدری بردارد، صلح وثبات به خاورمیانه باز میگردد وتسلیم ایران دربرابر این قلدری ، این جانیان گرداننده ی آمریکا را جری تر نموده و منطقه نا امن تر ازآنی میشود که حالا هست والبته امتحانش مجانی است!

وانگهی، مگر قرار است که وزیر خارجه ی یک کشور مفروض ، کاری برخلاف سیاست های حکومت بکند؟؟!!

بدون توجه به مشکلات داخلی که مطمئنا حاصل سیاست های  نادرست ما درپاره ای ازجنبه هاست! براحتی میتوان گفت که  مقامات اصلی ومسئول ایران سیاست خارجی متین ومنطقی و در راستای منافع ملی را دنبال میکنند؟!

درادامه :

” ظریف دقیقاً همانند بقیه مافیای خامنه‌ای شریک جرم در رفتار یاغی‌گرانهٔ این رژیم است “.

برابر حرفهای خود ترامپ که در کارزار انتخاباتی وبعد از آن با صراحت تمام مطرح گردید ، ایران یک کشو.ریاغی نیست وبرعکس ازمعدود کشورهایی است که باتروریزم واقعی درخاورمیانه مبارزه میکند وبنابراین، دکتر ظریف جرمی دراین مورد ندارد!

بازهم :

” جان بولتون مشاور امنیت ملی رئیس‌جمهور آمریکا نیز به درستی ظریف را «یک کلاهبردار و حقه‌باز بی‌سر و پا و بلندگوی رژیمی نامشروع» توصیف می‌کند “.

عجب سند وشاهدی!

جان بولتون که خواستار بمباران 10 طبقه از ساختمان ملل متحد بود ، به دیگران اتهام کلاهبرداری وحقه بازی میزند و البته حرف های ابلهانه اش برجان ودل باند رجوی هم مینشیند!

ضمنا مشروعیت  هر رژیمی را جان بولتون تایید نمیکند که ازاین حرف او، بعنوان ” حبل المتین ” استفاده کنید!

دوباره :

 ” از حق نگذریم خامنه‌ای در این شرایط یعنی تعادل‌قوای بسیار نابرابر، به‌خوبی دریافته است که مذاکره برای رژیمش سم مضاعف است “.

در زمانی که آمریکا باقدرت های همطراز خود – چین، اروپا وروسیه – حاضر به مذاکره ی واقعی نیست وصرفا میخواهد این قدرت ها دربرابرش تسلیم شوند تا قدرت وعظمت گذشته اش را باز یابد که غیر ممکن بنظر میرسد ، ازایران هم توقعات بیشتر این خواهد داشت ونام این چیزها مذاکره نیست تا مقامات ایران متهم شوند که آنرا نمی پذیرند!

صابر  تبریزی

اراجیف تازه ی منتسب به مسعود رجوی !

***

اعلام رسمی مرگ رجوی بعد از هفده سال . چرا؟مرحوم همیشه بیدار مسعود رجوی

محمد حنیف نژادابراهیم خدابنده: تاریخچه ۵۰ ساله سازمان مجاهدین خلق

مواضع خائنانه فرقه رجوی در تنش ایران و امریکااز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

Sir_David_Amess_MP__Maryam_Rajavi_Cult_MEK_Mojahedin_Khalq_Saddam_TerrorismSir David Amess MP, paid head lobby for Mojahedin khalq terrorists
(aka Maryam Rajavi cult, MKO, MEK, Saddam’s private army)
in British Parliament

همچنین: