اعتراف گیری فرقه‌ رجوی از افراد – حسن ظریف

اعتراف گیری فرقه‌ رجوی از افراد – حسن ظریف

اعتراف گیری فرقه‌ رجوی از افراد - حسن ظریفغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، بیست و هشتم دسامبر 2021:… وقتی حسن شروع به خواندن کرد و شرح فاکتهایش تمام شد بلافاصله احمد واقف گفت حسن آن فاکتهای هتل بغداد را نخواندی پس کی می خواهی آن همه کثافت کاری را صفرصفر کنی؟‍! گویا احمد واقف فاکتهای دقیقی از حسن داشت که اینطوری آدرس می داد. ما هم مات و مبهوت شده بودیم که حسن چه کار کرده است. حسن چیزی نگفت و نشست هم تمام شد ولی مسئول نشست  تاکید کرد که فردا بعداز ظهر دوباره نشست شروع می شود و اولین نفر حسن است که باید صفر صفر کند. اعتراف گیری فرقه‌ رجوی از افراد . 

مــغــز شــوئــی مجاهدین خلق فرقه رجویمــغــز شــوئــی ؛ لازمه فرقه گرائی ! 

اعتراف گیری فرقه‌ رجوی از افراد – حسن ظریف 

” صفرصفرتناقضات جنسی “

فرقه رجوی جنایتکار طبق سنت دیرینش خودش را آویزان هر کسی و ناکسی می کند. آشپز و لمپن  دیروز دراور سور اواز فرانسه و پادگان اشرف عراق صدام. مسئول کمیسیون خارجه در شورای دستساز رجوی و کتاب نویس و زندانی امروز در آلبانی. شیاد و لوطی دست آموز رجوی  به نام محمد سید المحدثین وقتی به سیاست های غلط و فریبکارانه‌ رجوی کوچکترین اعتراضی کرد گوش او را گرفتند وبا یک اوردنگی به قسمت آشپزخانه فرستادند. ولی این مردک شیاد از رو نرفت زیرا بعد از آن با نوشتن توبه نامه به همان شغل قلابی و ناشریف خودش یعنی کمیسون موهوم شورای دست ساز رجوی برگشت که حتی خودشان هم او را قبول ندارند.

محمد محدثین شورای ملی مقاومت ایران یا عربستان؟

اکنون من روی سخنم با این مردک محدثین نیست چرا که او هم مانند رجوی دستش تا مرفق به خون این نسل آلوده است و باید در آینده‌ی نه چندان دور جوابگوی این همه جنایت باشد

ولی در این مقاله می خواهم به فردی به نام حسن ظریف لمپن دیروز در پادگان بدنام اشرف بگویم که این کلمه لمپن که به کار بردم تنها مال من نیست بلکه این را لیلا دشتی و دیگر مسئولان در پادگان اشرف و در نشستهای مختلف در رابط با حسن ظریف بکار می بردند و تاکید هم می کردند که خصلت اصلی حسن ظریف لمپنی و چاله میدانی است. علت آن هم این بود که حسن ظریف در گاراژ بعنوان تراشکار کار می کرد و مسئولین سازمان از همین حرفه‌ او سوء استفاده کرده او را لمپن خطاب می کردند.

اعتراف گیری فرقه‌ رجوی از افراد - حسن ظریف

مسئولین سازمان از جمله همین مریم اکبری که بعد از لیلا دشتی مسئول مقر ما بود همیشه در نشستها به حسن ظریف چون سابقه‌ زندانی شدن در ایران داشت می گفتند حداقل تو یکی نباید در رابطه با زندان طلبکار سازمان باشی چون معلوم است که تو را برای چه به زندان انداخته بودند.

غفور فتاحیان پاریس

آقای غفور فتاحیان پاریس

از آن جا که همین حسن در یگان ما بود و من بخوبی او را می شناختم و در تمام نشستها با هم بودیم، در یکی از نشستها که مربوط به صفر صفر تناقضات جنسی بود و مسئول این نشستها رحمان یعنی عباس داوری بود بعد از یکی دو جلسه که نشست گذاشته شد دیگر رحمان نمی آمد و به جای او احمد واقف می آمد که بعداز آن که تعدادی از نفرات فاکتهایشان را خواندند به یکبار احمد واقف به حسن گفت فاکتهاییت را بخوان. وقتی حسن شروع به خواندن کرد و شرح فاکتهایش تمام شد بلافاصله احمد واقف گفت حسن آن فاکتهای هتل بغداد را نخواندی پس کی می خواهی آن همه کثافت کاری را صفرصفر کنی؟‍!

گویا احمد واقف فاکتهای دقیقی از حسن داشت که اینطوری آدرس می داد. ما هم مات و مبهوت شده بودیم که حسن چه کار کرده است. حسن چیزی نگفت و نشست هم تمام شد ولی مسئول نشست  تاکید کرد که فردا بعداز ظهر دوباره نشست شروع می شود و اولین نفر حسن است که باید صفر صفر کند. ما هم کمی خیالمان راحت شد که بالاخره یک روز از این نشستهای لعنتی گذشت چون واقعا سخت ترین دوران و لحظات برای من شرکت در این نوع نشستها بود که بسیار اعصاب خردکن بودند.

نشست که تمام شد در آن روز حسن را در بیرون سالن غذا خوری دیدم متوجه شدم بسیار پریشان و ناراحت  است و مداوم با خودش حرف می زند.

من دنبال فرصتی بودم که به دور از چشم جاسوسان و خبرچیان فرقه رجوی سوالی از حسن بکنم که موضوع چیست؟ و چرا اینقدر پریشان است؟

فرصتی پیدا نکردم. صبح بعداز صبحانه مسئول ما که برنامه روزانه را ابلاغ می کرد به حسن گفت بدلیل اینکه بعداز ظهر نشست است و برای اینکه تو با دست پر به نشست بروی برایت کار نگذاشتیم که بروی فاکتهایت را بنویسی.

فصل آموزش تخصصی ، تئوری انقلاب ایدئولوژیک مریم (قسمت سی و سوم)

زمان نشست با احمد واقف فرا رسید. او در ابتدای شروع نشست حسن را صدا زد تا فاکتهایش را بخواند که حسن با کمی تآخیر شروع به خواندن کرد و گفت وقتی همسرم از ایران برای دیدارمن آمده بود در هتل من رفتم پیش او و دو نفری تنها بودیم. یک دفعه احمد واقف فریاد کشید و گفت در این تنهایی تو چه کار کردی؟ تا اینکه حسن بالاخره اعتراف کرد که در آن روز در هتل طباطبایی که یکی از پایگاههای سازمان در بغداد بود با همسرش خوابیده است. یک دفعه نشست بهم ریخت و همه‌ دلقک های فرقه کف به دهان فریاد می زدند و به حسن ظریف فحش می‌دادند به رویش تف می انداختند که این به انقلاب مریم خیانت کرده و با همبستر شدن با زنش انقلاب را سوراخ کرده است.

اصل موضوع از این قرار بود که وقتی همسر حسن ظریف از ایران برای دیدن حسن می آید. در بغداد مسئولین سازمان به حسن می گویند که برود با همسرش دیدار کند و او را تشویق به ماندن  در عراق و پیوستن به سازمان و به اصطلاح «ارتش آزادیبخش» و رفتن به قرارگاه اشرف کند که حسن می رود و همانجا او را هم جذب سازمان می کند و بعدها همسر او در چنین نشستی اعتراف می کند که در آن روز با حسن خوابیده است.

حالا بعد از گذشت سالیان از آن جریان و رفتاری که سازمان با همین حسن بر سر یک کار مشروع کرد علیرغم آن امروز می بینیم که همین حسن ظریف مقاله و کتاب نویس فرقه رجوی شده است و با وجود اینکه می داند فرقه‌ی رجوی چه  هست و چه جنایتهایی کرده است ولی باز هم در کنار این فرقه بخاطر ترس از افشا نشدن مانده است و همه چیز خودش را به این فرقه فروخته است.

این است که ما می گویم رهبری این فرقه‌ همه‌ی اسرای خودش را تبدیل به تفاله کرده بطوریکه هیچ عنصر انسانی در آنها باقی نمانده است.

غفور فتاحیان انجمن نجات از فرقه ها ، پاریس .

28 12 2021

اعتراف گیری فرقه‌ رجوی از افراد – حسن ظریف

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/دلیل-پنهان-شدن-مسعود-رجوی-چیست/

چرا مسعود رجوی از سوراخ موش بیرون نمی آید؟

پنهان شدن مسعود رجوی یا مرگ رهبر مجاهدین خلقغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ا، پاریس، اول دسامبر 2021:…  خیلی از دوستان و کلاً ایرانیان مدام از ما جداشدگان فرقۀ رجوی سؤال می کنند که براستی شمایان که این همه سال در فرقه رجوی بودید و تمام زندگی و خانه و خانواده و همه چیز خودتان را در طبق اخلاص برای یک شخص و جریانی به رهبری او گذاشتید که حتی حاضر نیست تصویری جدید از خودش نشان بدهد؛ آیا علت پنهان شدن مسعود رجوی رهبر این فرقه از نزدیک بیست سال پیش تا کنون را می دانید؟ در حالیکه سالهای متمادی قبل از آن در فرانسه و عراق علنی و در امنیت و رفاه کامل در کنار همسرش زندگی می کرد. 

مسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده استمسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده است

چرا مسعود رجوی از سوراخ موش بیرون نمی آید؟

دلیل پنهان شدن مسعود رجوی چیست

خیلی از دوستان و کلاً ایرانیان مدام از ما جداشدگان فرقۀ رجوی سؤال می کنند که براستی شمایان که این همه سال در فرقه رجوی بودید و تمام زندگی و خانه و خانواده و همه چیز خودتان را در طبق اخلاص برای یک شخص و جریانی به رهبری او گذاشتید که حتی حاضر نیست تصویری جدید از خودش نشان بدهد؛ آیا علت پنهان شدن مسعود رجوی رهبر این فرقه از نزدیک بیست سال پیش تا کنون را می دانید؟ در حالیکه سالهای متمادی قبل از آن در فرانسه و عراق علنی و در امنیت و رفاه کامل در کنار همسرش زندگی می کرد.پنهان شدن مسعود رجوی یا مرگ رهبر مجاهدین خلق

حالا چرا این موجود کثیف جنایتکار مخفی شده و از چی می ترسد؟ در حالیکه حتی تحت تعقیب ترین مجرمین از جمله بن لادن و جانشینش ظواهری و دیگران و حتی رهبران تروریست و جنایتکار داعش هر چند وقت  یکبار پیام تصویری با فیلم از خودشان می فرستادند و می فرستند و مثل رجوی در سوراخ موش پنهان نمی شوند.

حال به این سؤال که چرا رجوی خود را در سوراخ موش مخفی کرده است؟ تا آنجا که به نظر و فکر خودم بر می گردد پاسخ می دهم. در مرحله اول باید بگویم که  این یک فرد بسیار بزدل و ترسو و فراری است و شخصا جرات هیچ کاری را ندارد و در تمام سرفصل ها طی چهل سال گذشته همیشه در حال فرار از صحنه بوده است چی در سال شصت که تمام نیروها و حتی همسرش را جا گذاشت و خودش جان کثیفش را برداشت و فراری شد و چه در نمونۀ بعدی در حملۀ اول امریکا به عراق در سال هفتاد تمام نیروهایش را زیر بمباران امریکا رها کرد و خودش به همراه مریم و تعدادی از زنان حرمسرایش به اردن فراری شد و این در حالی بود که نیروهایش در زیر بمباران و کمبود شدید غذا به علت محاصره و تحریمهای شدید عراق، مقاومت میکردند.

همچینن در حملۀ دوم امریکا به عراق  هم قبل از حمله و اشغال عراق و سرنگون کردن رژیم صدام حسین، اول مریم را به فرانسه فرستاد که درنشست هایی که همان موقع برگزار می شد برای رد گم کردن، تعدادی از سران فرقه می رفتند پشت میکروفن و درخواست می کردند که به خاطر شرایط جنگی و حفظ تشکیلات سازمان، مریم به خارج برود و رجوی هم که هنر بیشه قهاری بود به این درخواستها دامن می زد و مریم هم خودش را لوس میکرد و می گفت نه نمی رود و رجوی با عصبانیت فریبکارانه و ظاهری می گفت این یک دستور نظامی است و بدین شیوه اول مریم را فرستاد اروپا و سپس خودش هم قبل از حملۀ امریکا از عراق خارج شد ولی طوری وانمود می کرد که در عراق و در همان قرارگاه بدنام اشرف است ولی همگان دیدند که این یک کلک بیشتر نبود و حال که دستش برای همگان رو شده دیگر هیچ ردی تا به امروز از خود بروز نمی دهد.

همچینن رجوی شخص بسیار شیاد و دجال و حقه بازی است و با این ترفند پنهان شدن از انظار می خواهد بگوید که من فرد مهمی هستم و همه دنیا در تعقیب این مردک هستند و بخاطر حفظ مبارزه با جمهوری اسلامی مجبور است مخفی بماند و فقط هر چند وقت یکبار بعنوان سخنگو از اسلو که حتی زانبی ها و کهنسالان خانۀ سالمندانشان در آلبانی هم خوب می دانند که سخنگوی سازمان در اسلو جز شخص رجوی نیست، با این امضا بیانیه بدهد و گاهی هم با اسم خودش و با نشان دادن عکس سی سال پیش او کادری را درست کرده و در سایتهایشان به عنوان اعلام موجودیت و اعلام حیات رجوی بچسبانند؛ بماند که تمام سرویسهای اطلاعاتی اروپا می دانند که این دلقک در کدام سوارخ موش مخفی شده است.

ولی علت اصلی و اساسی مخفی شدن رجوی این است که او بخاطر فرار از پاسخگویی به این همه جنایت و نابود کردن و آواره کردن یک نسل از ملت ایران خودش را مخفی کرده است تا جوابگوی خیانتها و جنایتهای خودش طی چهل سال گذشته نباشد زیرا اگر آفتابی شود باید پاسخ بدهد و بگوید که تحت عنوان رقص رهایی و تشکیل حرم سرا از زنان عضو شورای رهبری و دفتر خودش و همخوابگی با آنان که تماما با فرار بسیاری از زنان از قلعۀ الموتی او افشا شد و انقلاب مریم و عملیات جاری یعنی جلسات تفتیش عقاید روزانه و غسل هفتگی یعنی جلسات هفتگی کنکاش جنسی ذهن افراد  ونشست دیگ و جانبی برای ضرب و شتم و شکنجۀ جسمی و روحی افراد و صدها عنوان ضد انسانی دیگر برای شکنجه و زندان و قتلهای فیزیکی و روحی و روانی افراد خودش چه جنایتهایی و چرا مرتکب شده است؟ ولی متأسفانه او حتی جرأت پاسخگویی ندارد بلکه سران این فرقه هم شهامت این را ندارند که حتی بگویند او زنده است یا مرده.

ولی تاریخ همه چیز را روشن خواهد کرد و زمستان یخ زدگی و انزوا و انجماد این فرقه با نابودی و ذوب شدن کامل آن سپری خواهد شد و روسیاهی و پیشانی سیاهی در صفحات تاریخ ایران برای زغالهای سوختۀ رجوی و رجوی چیان خواهد ماند.

غفور فتاحیان

انجمن نجات از فرقه ها پاریس

30 11  2021

اعتراف گیری فرقه‌ رجوی از افراد 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/دست-خالی-مریم-رجوی/

دست خالی مریم رجوی در نمایش اخیر

دست خالی مریم رجوی در نمایش اخیرغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، اول نومبر 2021:… فرقه ننه مرده رجوی که برای خودنمایی و فرار از شکسته های روزانه  و منحرف کردن اذعان عمومی از مسئله سالمندان اسیر در آلبانی هر چند وقت یکبار شوهای مسخره با خرج میلیونی برپا می کند. البته این ریخت و پاش ها از جیب ننه مریم رجوی که  خرج نمی شود بلکه دلارها کشورهای مرتجع عرب منطقه است که بخشی از آن به جیب ضد ایرانی ترین جنگ طلبان امریکای ریخت می شود و بخشی هم بعنوان مزدوری در جیب کشاد مریم رجوی و یک تکه استخوانی هم نسیب هوادران این فرقه می شود و آن کسی که سرش بی کلاه می ماند در این وسط فقظ سالمندان و اسیران در خانه اموات در آلبانی هستند. دست خالی مریم رجوی در نمایش اخیر 

استحاله سازمان مجاهدین خلقاستحاله سازمان مجاهدین خلق هم چاره کار رجوی نشد

دست خالی مریم رجوی در نمایش اخیر با آدمهای اجاره ای

اگر بولتون و رودی جولیانی و چندین مهره سوخته اجاره ای دیگر  دردی ازهزاران درد بی درمان  رجوی درمان کردند مایک پنس هم می کند

فرقه ننه مرده رجوی که برای خودنمایی و فرار از شکسته های روزانه  و منحرف کردن اذعان عمومی از مسئله سالمندان اسیر در آلبانی هر چند وقت یکبار شوهای مسخره با خرج میلیونی برپا می کند. البته این ریخت و پاش ها از جیب ننه مریم رجوی که  خرج نمی شود بلکه دلارها کشورهای مرتجع عرب منطقه است که بخشی از آن به جیب ضد ایرانی ترین جنگ طلبان امریکای ریخت می شود و بخشی هم بعنوان مزدوری در جیب کشاد مریم رجوی و یک تکه استخوانی هم نسیب هوادران این فرقه می شود و آن کسی که سرش بی کلاه می ماند در این وسط فقظ سالمندان و اسیران در خانه اموات در آلبانی هستند.

دست خالی مریم رجوی در نمایش اخیر

فرقه بدبخت رجوی چند روز بیش در یک خیمه شب بازی با خریدن مایک پنس و به صحنه  آوردنش می خواهد بگوید که هنوز هم ما هستیم و تمام نکردیم و هنوز همه نیروهایمان ریزش و از دینا نرفتن

ولی باید به این زنک شیاد یاداوری کرد که

اولا همین چند وقت بیش هم نوچه همین آدم یعنی پمپئو را هم آوردی هیچ  آبی هم برایتان گرم نشد و حتی سالمندان آلبانی هم به ریش نداشته رجوی و صورت ماسه مالی شده تو هم می خندند چون دستتان شما سالهاست بیش اعضای خودتان هم رو شده است

چون اگر مریم رجوی راست می گوید به همین مایک پنس یا همان پمپئو بگوید که یک ویزای ناقابل که سالهاست اروزی دیدن ان را دارید را به شما بدهد یک مسافرتی هم به امریکا داشته باشی

دوم اینکه اگر مریم رجوی راست می گوید که اینها از این مقاومت به اصلاح سازمانیافت حمایت می کنند مگر همین اقایان جان بولتون که سینه چاک شما بود و همچینن همین پنس که معاون رئیس جمهور بود چطوری نمی توانست از شما یکبار هم حمایت کند یا یک کلمه در حمایت از شما بگوید ان زمان که ایشان سر کار بودند و یا وزیر خارجه امریکا پمپئو ایا نمی توانست یک ویزا برای مریم بگیر پس معلوم است که همه اینها پولی و خریدنی هستن و هیچ ارزشی هم ندارد

حالا بعداز سوختن جان بولتون و جولیانی مریم دنبال مهرهای جدیدی است که صورت خود را همچنان با آویزان شدن به این و آن سرخ نگه دارد

و تازه من به مریم رجوی می گویم پنس  و پمپئوو و و و که شماها اینها را می خرید کاره ای نیستند اگر خود بایدن که همین الان رئیس جمهور امریکا است هم بیاید برای شما سخنرانی کند نتیجه برد نیست بلکه باخت است.

برد و باخت را پایگاه مردمی نشان می دهد نه حمایت خارجی که با پول اجاره کنید

این در دنیای امروزی برای قدرتهای خارجی بزرگ هم جا افتاده است نمونه اش را هم در عراق دیدیدم خود امریکایها با انکه عراق را گرفتن نتوانستن سلطنت طلبان را که وابسته به انها بودند را سر کار بیاورند .که رجوی این را به چشم کور خودش هم دید و گفت که امریکا بدون پشتیبانی مردم هیچ کاری نمی تواند بکند

واضح ترین نمونه بی پایگاهی بودند این فرقه در میان مردم ایران را هم اگر دقیق گفته باشم هم این بود که یکی از مقالات عربستان هم می خواست که از این فرقه استفاده کند و با مریم رجوی ملاقاتی داشته باشد که پس از تحقیقات  رئیس اطلاعات این کشور گفت بود که اینها در میان مردم ایران هیچ گونه پایگاهی ندارند و در ضمن بسیار منفور هم هستن که ایمیل این هم درتمام دنیا منتشر شد

پس معلوم می شود که داشتن پایگاه مردمی بسیار مهم و تاثیر گذار است نه سخنرانیهای اجاره ای مریم قجر که چهل سال است که ادامه دارد و هیچ ابی برای رجوی گرم نکرد است

و در این میان هم بسیار واضح است که فرقه مفلوک رجوی در میان ایرانیان حتی ایرانیان خارج کشور بسیار منفور می باشد و اگر دقت کرده باشید در هیچ نمایش که این فرقه برگزار می کند یک ایرانی شریف و سرشناس حضور ندارد

مرحوم رجوی هم از مدتهای بیش یعنی زمانی که در عراق بود به این نتیجه رسید که ارتش پوشالی و ورشکسته اش نیست و نابوده شد و این تشکیلات هم در مسیر فروپاشی و ریزش قرار گرفت و نفرات سالخورده و مریض حال و متناقض به سیاست های دجالگرانه رجوی در امر موضع گیریهای سیاسی او هستن و الان دیگر وبال گردن او هستن ولی رجوی می خواهد با گذاشت زمان و سرگرم کردن نفرات پیر و وامانده  و مریض حال می خواهد کمی زمان را طولانی کند که با مردن این نفرات از شر انها خلاص شود

غفور فتاحیان

پاریس انجمن نجات از فرقه ها

01 11 2021

اعتراف گیری فرقه‌ رجوی از افراد 

***

مریم رجوی نعل وارونه و ادعای جنگ طلبی ایران و صلح طلبی امریکا در یمن و خلیج فارساز «جان نثاری و دعای سلامت برای آیت الله خمینی» علیه امپریالیزم تا «خوشرقصی برای امپریالیزم

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/رسوایی-فیسبوکی-رجوی/

سوز و گداز رجوی بعد از رسوایی فیسبوکی

سوز و گداز رجوی بعد از رسوایی فیسبوکیغفور فتاحیان، دوازدهم آوریل 2021:… با یک بررسی می توان به راحتی فهمید که تعداد حساب های جعلی این فرقه در صفحات مجازی و مشخصا توئیتر بیش از پنچاه هزار اکانت است  در صورتیکه کل جمعیت فعال و دارای توانایی کار در کل فرقه حداکثر 1500 نفر بیشتر نیست ومیشود فهمید که هر نفر توانایی کار؛ حداقل 40 آکانت جعلی دارد که بجز افراد شناخته شده آنهم کمتر از صد نفر بقیه نفرات تماما دارای اکانت جعلی هستند. و نه عکس خودشان و نه اسم خودشان در حساب هایشان می باشد. یکی دیگر از مزایای این اکانت های جعلی تولید لایک برای صفحات مختلف مریم رجوی است که بی آبرو نشود چون بجز تعدادی انگشت شمار هیچ کس صفحات این عفریته مرگ را نگاه نمی کند. سوز و گداز و ناله و فغان دار دسته رجوی بعد از رسوایی فیسبوکی 

سوز و گداز رجوی بعد از رسوایی فیسبوکیاتاق پژواک در مزرعه ترول های مجاهدین خلق

سوز و گداز و ناله و فغان دار دسته رجوی بعد از رسوایی فیسبوکی 

دست خالی مریم رجوی 

غفور فتاحیان پاریس 

آقای غفور فتاحیان ، پاریس

بعد از افشا مزرعه ترول پادگان اشرف 3 در آلبانی آب  به لانه مورچه ها سرازیر شد و لرزه بر اندام فرتوت بالا تا پایین  این فرقه انداخت سرگردگان این فرقه از ترس رسوایی جملگی به جنون گاوی مبتلا گشتند ابتدا به ساکن ر ئیس جمهور خود خوانده حسرت به دل دست بکار شد و دستور داد فورا به نام شورای دست ساز رجوی فراری اطلاعیه داده شود که ما جملگی سالم هستیم و حساب های ما دست نخورده باقیمانده و حسابی از ما حذف نشده است حتما مریم قجر به سر اشپز قلعه اشرف در البانی هم دستور داده که اش نذری بار بگزارد  وشله زرد هم در کنارش باشه که فیس بوک حساب های اصلی انها را حذف نکرده انچنان این اطلاعیه را ناشیگرانه منتشرکردند که مرغ پخته با خنده وا می دارد که الحمدالله  حساب های اصلی دست نخورده باقیمانده است

این شتابزدگی و وحشت بیانگر این است  که سران فرقه در وحشت و اضطراب بودند که بخشی و قسمت اعظم حسابهای آنها بسته شود اما وقتی دیدند فقط بیش از  سیصد حساب فیک در آلبانی مسدود شده نفس راحتی کشیدند و در صدد رفع و رجوع این فضاحت شان شدند.

برای اینکه موضوع را ماست مالی کنند به یک بخت النصر بنام محمد سیدالمحدثین فرمان دادند که بنام کمیسیون باسمه ای و موهوم خارجه اطلاعیه صادر کند.  او شروع کرد چند رشته توئیت در این رابطه منتشر کردن که بجدم ما نبودیم این یک توطئه است و استمالت از رژیم ملا هاست اما تا کنون جرات نکردند که با فیسبوک در بیافتند چون ارباب دنیا که اینها دربانش هم محسوب نمی شدند همان ترامپ بی آبرو نتوانست با فیس بوک طرف شود و حساب هایش را در شرایطی که هنوز رئیس جمهور در قدرت بود بستند.

زیرا خود سران فکر می دانند که اگر بخواهند غلط زیادی کنند فیسبوک تک به تک ای پی و آدرس های انها را افشا می کند.

جالب است که فیس بوک برنامه روزانه قلعه اشرف 3را هم بطور دقیق اعلام کرد .در عجبم چرا رجوی خفه شد و جرات نکرد بگوید که غول رسانه ای فیسبوک مزدور جمهوری اسلامی است.

ظاهرا از این بابت هم رجوی فراری خلع سلاح شد.

Link to the detailed report by Facebook (PDF)

بخش عمده این اکانت های جعلی توسط جامعه جداشدگان از این فرقه شناسایی شده اند که به مسئولین ذیربط داده شده است.اگر واقعا حساب و کتابی در بین نباشد و سیستم های مختلف بخواهند این فرقه کثیف را افشا کنند با یک بررسی می توان به راحتی فهمید که تعداد حساب های جعلی این فرقه در صفحات مجازی و مشخصا توئیتر بیش از پنچاه هزار اکانت است  در صورتیکه کل جمعیت فعال و دارای توانایی کار در کل فرقه حداکثر 1500 نفر بیشتر نیست ومیشود فهمید که هر نفر توانایی کار؛ حداقل 40 آکانت جعلی دارد که بجز افراد شناخته شده آنهم کمتر از صد نفر بقیه نفرات تماما دارای اکانت جعلی هستند. و نه عکس خودشان و نه اسم خودشان در حساب هایشان می باشد. یکی دیگر از مزایای این اکانت های جعلی تولید لایک برای صفحات مختلف مریم رجوی است که بی آبرو نشود چون بجز تعدادی انگشت شمار هیچ کس صفحات این عفریته مرگ را نگاه نمی کند.

تعدادی زیادی از این اکانت های فیک کارشان بطور روزانه تهدید به قتل جداشدگا ن و مخالفین این فرقه تروریستی هستند. که بعد از تهدید ههای تروریستی  به دستور فرمانده هانشان سریع آنها را حذف می کنند.

ما بارها و بارها اعلام کرده بودیم که فرقه رجوی همه اعضا را با مغزشویی به ربات تبدیل کرده است .خوشبختانه فیس بوک هم  صحت گفته های مارا تایید کردو در اطلاعیه اش اعلام کرد که ربات هم به غذا نیاز دارند و  همه در یک ساعت شروع می کنند راس یک ساعت همه برای غذا می روند و راس یک ساعت هم خاموش می کنند

باید به اطلاع مسئولین فیس بوک و هموطنان برسانم که ما گفته بودیم که اعضا را فرقه با شیپور بیدار می کند و با شیپور هم همه را بخواب می کند.

و همه کامپیوتر هایش متمرکز هستند و برای هر سه کامپبوتر یک نفر مراقب می گزارند که افراد جرات نکنند وارد سایر بخش هاس اینترنت شوند و به لحاظ فنی کاری کرده اند که هیچ کامپیوتری امکان اپلود و نمایش عکس و فیلم نداشته باشد.

از این بابت خوشحالیم که یک رسانه معتبر  جهانی تمام حرفها و افشاگری های ما را در رابطه با این فرقه تروریستی تاییدکرد.ما اعضا جداه شده از تمام مجامع حقوق بشری در خواست داریم که برای آزادی اعضا اسیر این فرقه امکان گفتگوی ازادانه با خانواده هایشان داشته باشند و به افراد موبایل داده شود که بتوانند با خانواده هایشان ارتباط برقرار کرده و ازادی تردد در شهر را برا اساس پروتکل های پزشکی داده شود متاسفانه اکثریت این اعضا در بدترین شرایط زندگی هستند و با مغزشویی این فرقه از هر گونه احساس و عاطفه تهی شده اند چون داشتن هر گونه احساس و عاطفه بجز برای رهبر در این باند مافیایی ممنوع است  و عملا این افراد به ربات تبدیل شده اند

همچنین ما از توئیتر هم خواستاریم که حساب های جعلی و فیک این را فرقه رسیدگی و مورد بازبینی قرار داده  و همانند فیس بوک حساب های این فرقه تروریستی تروریستی را مسدود کند.

غفور فتاحیان انجمن نجات از فرقه ها پاریس
آوریل 2021

سوز و گداز و ناله و فغان دار دسته رجوی بعد از رسوایی فیسبوکی 

دلیل پنهان شدن مسعود رجوی چیست 

***

Lucrative MEK Fake Accounts Interfering In American PoliticsLucrative MEK Fake Accounts Interfering In American Politics

مریم رجوی حشمت علوی ، اقدام علیه مصالح عالیه امریکا MEK Cult Operatives Undermining American Democracy

همچنین: