اعتصاب غذای لیبرتی ، فرایندی کورکورانه (اعضای نگونبخت، بردگان قرن حاضر)

اعتصاب غذای لیبرتی ، فرایندی کورکورانه (اعضای نگونبخت، بردگان قرن حاضر)

اعتصاب غذا مریم رجویانجمن نجات مرکز تهران، چهاردهم اکتبر 2013: … اعتصاب غذا در لیبرتی ، فرایندی کورکورانه و در ادامه سلسله اعمال برنامه ریزی شده فرقه رجوی است و برای اعضای نگون بختی که بیشتر به بردگانی در قرن حاضر می مانند، طراحی شده است . تصویرها بیانگر گواه هزار توی اذهان آنان است . چهره ها ماتم زده و پریشان . به هیچ وجه نمی توان حتی در تصاویری که خود فرقه رجوی آنها را انعکاس داده است ، خطوطی از انگیزه و یا …

اعتصاب غذا مریم رجوی

مجاهدین خلق کمپ لیبرتی اکتبر 2013

ائتلاف نوری المالکی: عراق نوکر آمریکا نیست / واشنگتن منافقین (فرقه رجوی) را سریع تر ببرد

لینک به منبع

اعتصاب غذای لیبرتی ، فرایندی کورکورانه

اعتصاب غذا در لیبرتی ، فرایندی کورکورانه و در ادامه سلسله اعمال برنامه ریزی شده فرقه رجوی است و برای اعضای نگون بختی که بیشتر به بردگانی در قرن حاضر می مانند، طراحی شده است .

تصویرها بیانگر گواه هزار توی اذهان آنان است . چهره ها ماتم زده و پریشان . به هیچ وجه نمی توان حتی در تصاویری که خود فرقه رجوی آنها را انعکاس داده است ، خطوطی از انگیزه و یا نشاط را یافت. اعضا بیشتر به روباتهایی می مانند که به آنها گفته شده است ، برای ساعت ها فقط روی صندلی مشخصی نشسته و صدایشان هم در نیاید.

جالب تر ازهمه این است ، که در وسط بیابانهای عراق ، در قرارگاه متروکه آمریکایی ها که به گفته سران فرقه ، فاقد اندک استانداردهای بهداشتی است ، و جایی که به غیر از سیم خاردار، نیروی نظامی ارتش عراق و گاه گداری نماینده های سازمان ملل ، کسی رغبت سرک کشیدن به آنجا را هم ندارد. اعضا و یا بهتر است بگوییم ، بردگان ایدئولوژیک رجوی ، به طرز مسخره ای جلیقه های تبلیغاتی بر تن کرده اند و برای خودشان گردهم آیی شکل داده اند.

چندی پیش 2 بار نیروهایی با موشک به لیبرتی حمله کردند و انزجارشان را از حضور آنها در خاک عراق ابراز داشتند و تاکید کردند باز هم تهاجم خواهند کرد.

در چنین وضعیتی که هر عقل سلیمی ، ابتدا موضوع امنیت جانی اعضا را مرتفع می کند ، سران فرقه رجوی همه را به خط کرده و نشانده اند. صف نشستگان بیشتر به صف انتظار کشندگان مرگ می ماند.

رجوی ، مرگ را در گوش آنان زمزمه می کند و همه چون ماشین کوکی هایی ، پلاکارد بر گردن ، منتظر می مانند تا آنکه در حال اعتصاب است بر زمین بیافتد ، و دیگری بر جای او بنشیند.

این رسم و رسوم رجوی است . سالیان است که انسانها را از خود بیخود کرده ، تحت شدیدترین شیوه های مغزشویی تشکیلاتی قرار داده ، و آنان را به ماشین هایی کوکی تبدیل کرده است . که فکر نمی کنند و فقط عمل می کنند.

البته در اعماق درون ذهنشان می فهمند ، هجو و تهی گشته اند ، ولی قدرت ابراز وجود را ندارند. رجوی قدرت ابراز وجود را در آنها کشته است .

وقتی تصاویر آنان را نگاه می کنم ، خاطراتی از هر کدام برایم تداعی می شود ، پیش خودم می گویم ، ای کاش آنها نیز خیلی پیش تر از این مثل من ، از آن جهنم فرار کرده و خود را خلاص کرده بودند . ولی واقعیتی سخت تر جلوه نمایی می کند و اینکه آنها هنوز آنجایند ، و بدتر از آن ، اینکه می دانم ، همه آنها طعمه های قتلگاه رجوی خواهند بود. خیلی سخت و باور نکردنی است ، ولی واقعیت دارد، که در قرن حاضر ، هنوز برد گانی یافت می شوند که قبل از هر چیز خود را به مالکشان فروخته اند .

حسینی

The Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters

همچنین:

اعتصاب غذا در لیبرتی؛ به چه جرمی قرار است تک به تک کشته شوند؟

عاطفه اقبالعاطفه اقبال، پژواک ایران، دوازدهم اکتبر 2013: … درخواست استقرار کلاه آبی ها بصورت دائمی! این سئوال را مطرح میسازد که مگر مجاهدین قصد دارند بصورت دائمی در عراق بمانند که درخواست استقرار دائمی تیم ناظر ملل متحد و کلاه آبی ها را دارند؟ چرا در این درخواست تاکید نمیشود ” استقرار کلاه آبی ها تا انتقال ساکنان لیبرتی به کشور ثالث” !؟ و این سئوال پیش می آید که اگر بواقع جان این انسانها مهم است چرا حداقل …

پیام مریم رجوی به اجتماع اعتصابیون

مریم رجوی و خودسوزی های سال 2003محمد ب، وبلاگ باند رجوی، دوازدهم اکتبر 2013: …  در جاي ديگري از اين پيام مضحك اين خانم هپروتي اعلام كرده كه : «ـ این مقاومت، تهدید اصلی رژیم ملاها «در جهان اسلام» است.» عجب مقاومتي؟ عجب تهديدي؟ از مقاومتي كه رهبرش بيش ازدوازده سال است در غيبت كبري بسر مي برد و رئيس جمهورش در شرايط خطر جاخالي داده است، در ضمن رهبر مقدسي همچون مسعود  رجوي دارد كه شرعا ميتواند عاشق همسر دوستش شود …

رجوی، رهبر مجاهدین خلق مامور بر هم زدن خشونت آمیز مذاکرات ژنو شد (نامه سرگشاده به کاترین اشتون)

مسعود خدابنده، ایرانیان دات کام، یازدهم اکتبر 2013: … شما بخاطر دارید که مجاهدین خلق از طریق واسط استخدامی شان در پارلمان اروپا، آلجو ویدال کوادراس، شما را هدف قرار دادند تا قربانی “تایید گفتاری غلط و دروغ” شوید. بخاطر دارید نامه ای را که در جواب وی در تاریخ 19 سپتامبر با کمال اعتماد و خلوص نیت نوشته بودید. و بخاطر داریم که این دسیسه و کلاهبرداری ویدال کوادراس …