اعدام شیخ نمر وسکوت فرقه رجوی (+ جنایات آل سعود را قویا محکوم میکنیم)

اعدام شیخ نمر وسکوت فرقه رجوی (+ جنایات آل سعود را قویا محکوم میکنیم)

علی مرادی، انجمن نجات، مرکز لرستان، چهارم ژانویه 2016:… در پی به هلاکت رسیدن زهران علوش مزدور تروریست دست نشانده عربستان در سوریه و دیدار رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه و طبعا مباحث مطروحه در این دیدار پیرامون اوضاع سوریه که در حمایت از تروریست ها هردو کشور منافع و اهداف مشترک دارند ، ضربات مهلک و پی در پی که از ارتش سوریه با حمایت های ایران و روسیه دریافت …

مسعود رجوی عربستان سعودی فرقه رجوی٬ فاحشه سیاسی (گدایی رجوی از مقامات سعودی در ازای ترور در ایران)

کلمه: مجاهدین خلق؛ همچنان نماد وابستگی، خشونت و ترور

اعدام شیخ نمر وسکوت فرقه رجوی

لینک به منبع

کشور عربستان را همه میشناسند ، کشوری که توسط یک خانواده دزدیده شده است و اداره میشود ، کشوری که بوی از دمکراسی نبرده و کمترین آزادی های مردمی و اجتماعی بر آن حاکم میباشد و کشوری که هنوز زنان آن از رانندگی ممنوع و حتی تا چند روز پیش از دادن رای نیز محروم بودند و اینگونه این کشور با دلار های نفتی خود چشم و گوش سازمان های مدافع حقوق بشری و شخصیت های حقیقی و حقوقی را بسته و هیچ دیده بان حقوق بشری از دیکتاتوری این خاندان اعتراضی نمی نماید و این در حالی است اگر در جای دیگر مانند ایران، دستفروشی در خیابان توسط شهرداری جمع آوری و در این بین بساط وی در خیابان می ریزد در آن سر دنیا رسانه جهانی ، بی بی سی و صدای آمریکا و سپس به تبع آن گروه های اپوزوسیون و امثالهم و بخصوص مریم رجوی و فرقه منتسب به وی با دادن انواع بیانیه و غیره از ظلم و ستم نظام تا پایمالی حقوق بشر و نبود دمکراسی و با شانتاژ آن گوش جهانیان را کر میکنند .

دیروز در اخبار آمده بود که شیخ نمر همراه با 46 تن از مخالفین خاندان سعودی در عربستان اعدام ویا گردن زده شده اند و این در حالی بود که این افراد نه مبازه مسلحانه ای را کرده بودند ونه اعمال تروریستی را انجام داده بودند و جرم آنان فقط اعتراض به رژیم آل سعود و نبود دمکراسی در عربستان بوده است و ضمنا این تعداد اعدام آن هم در یک روز نشان از جنایت پیشگی و سرکوب در خاندان ال سعود را نشان میدهد ، با درج این خبر ما شاهد بودیم که تمامی مسلمانان جهان چه شیعه و چه برادران اهل سنت با دادن اعلامیه و بیانیه های مختلف اعدام شیخ نمر را محکوم نموده و انزجار خود را ازاعمال دولت عربستان اعلام نمودند ویا کشورهای اروپایی و امریکا با دادن بیانیه اعتراض خود را اعلام نمودند .

فرقه رجوی که تا دیروز برای زهران علوش سرکرده گروه تروریستی جیش الاسلام اشک تمساح میریخت و با دادن اعلامیه خبر کشته شدن وی را بعنوان رهبر سپاه اسلام و مجاهد بزرگ در بوق و کرنا میزد و در سیمای نفاق برای وی برنامه خاصی تدارک داد و این در حالی بود که زهران علوش بعنوان مزدور عربستان و گروه وی منتسب به عربستان و جزء گروه های تروریستی در کشور سوریه معروف میباشد و فرقه رجوی بنا به وابستگی خود از این تروریست دفاع و وی را مورد ستایش قرار داد . اما اکنون این فرقه در مقابل اعدام 47 نفر در عربستان و همچنین اعدام شیخ نمر که عالم دینی بوده و در بین علما اسلام چه سنی و چه شیعه دارای جایگاه خاص بوده و اعدام وی با واکنش های مختلف در بین علما و مراجع دینی مواجهه گردیده و دولت های جهانی این عمل را محکوم نموده اند این فرقه در مقابل این خبر هیچ واکنشی نشان نداده و در سکوت خبری خود را قرار داده و حتی اقدام به نشر تیتر کلی آن نیز نمی نماید و جالب خبر آتش گرفتن سفارت خانه عربستان در ایران را در سایت و سیمای خود پوشش داده اما چرایی آن را نمی گوید .

زهی بیشرمی به نفاق و دورویی که در این فرقه خود را نشان می دهدوآنان سر خود را مانند کبک در برف فرو برده و گویی هیج اتفاقی نیفتاده ، اما این مخفی کاری و نفاق تا کی میتواند ادامه یابد و تا کی با این روش میتوانند افراد این فرقه را در نادانی و جهل قرار بدهند مطمئنا بزودی واقعیت ها بر روی این افراد گشوده و طشت رسوایی سران فرقه بام خواهد افتاد .

جنایت آل سعود در اعدام روحانی برجسته شیعه شیخ نمر باقر النمر را قویا محکوم میکنیم

لینک به منبع

رژیم جنایکار آل سعود با دنائت و رذالت وصف ناپذیری آیت الله شیخ نمرباقرالنمر روحانی شیعه رهبر شیعیان عربستان را در جوار حرم امن الهی اعدام نمود و بار دیگر دامن هزار بار آلوده حکومت قرون وسطایی و شیوخ پلید سعودی را آلوده تر نمود.

اعدام شیخ نمر در این زمان اما بیانگر حقایقی بود که حکومت سعودی را بیش از پیش رسوا نمود ،‌

در پی به هلاکت رسیدن زهران علوش مزدور تروریست دست نشانده عربستان در سوریه و دیدار رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه و طبعا مباحث مطروحه در این دیدار پیرامون اوضاع سوریه که در حمایت از تروریست ها هردو کشور منافع و اهداف مشترک دارند ، ضربات مهلک و پی در پی که از ارتش سوریه با حمایت های ایران و روسیه دریافت نمودند ، پیروزی جبهه مقاومت در مقابل خط صدور تروریست ، بحران در سوریه و یمن ، ترس از شکل گیری اعتراضات داخلی توسط شیعیان عربستان همه و همه این تحولات بر بطلان اهداف شوم اتحاد امریکایی ، صهینونیستی که به سعودی و قطر و ترکیه دیکته میشود صحه گذاشته که حکومت سعودی را ناگزیر به این واکنش هیستریک و ظالمانه نمود .

در حالی موج محکومیت های بین المللی ،‌حکومت ها ، ارگانهای حقوق بشری ، مراجع شیعه در سراسر دنیا و حتی رهبران اهل سنت و….. نثار حکومت عربستان میشود (ذیلا به نمونه هایی از آن میپردازیم .)

دیده بان حقوق بشر، روز شنبه اعدام آیت الله شیخ نمر باقر النمر روحانی برجسته عربستانی را محکوم و تاکید کرد: اعدام های گروهی، سبب تیره تر شدن \’پرونده پیشاپیش خدشه دار سعودی\’ در زمینه حقوق بشر خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، «سارا لیا ویتسون» مدیر حوزه خاورمیانه در سازمان دیده بان حقوق بشر در این باره گفت: جلسه محاکمه النمر \’ناعادلانه\’ بود و اعدامش نیز تنها به اختلاف های فرقه ای و ناآرامی ها دامن خواهد زد.

آسوشیتدپرس نوشت: النمر پیش از دستگیری در سال ۲۰۱۲، یکی از منتقدان سرسخت کشتار معترضان و مخالف بی عدالتی در عربستان سعودی بود

و این تنها سه نمونه آنهم از واکنش های غیر مسلمانان ، اما موج سراسری محکومیت و ابراز انزجار و تنفر و خشم و کینه از جانب مسلمانان سراسر جهان وصف ناپذیر است.

اما در این میان نقش مجاهدین را بنگرید که اسلام و عدالت ، حقوق بشر و آزادی ومبارزه را که تاکنون اگرچه اعتقاد نداشتنداما زیر علم شان سینه میزدند رها نموده و به تبلیغ علیه افرادی که ساختمان خالی سفارت آل سعود را محاصره نموده اند پرداخته است و تمام رسانه ها و سیمای رسوای خود را روی همین موضوع متمرکز نموده که یاللمسلمین بشتابید آجرهای ساختمان سفارت عربستان در تهران مورد تعرض قرار گرفت .

و دریغ از ذره ای وجدان و شرافت ، اسلام و مسلمانی ، انسانیت و آزادگی که بر همه منافع و مصالح مادی پشت پا بزند و قبای سرسپردگی و مزدوری و پادویی را رها کرده و حداقل بخاطر همرنگ شدن با دنیا هم که شده تلویحا این جنایت را محکوم نماید یا به آن بپردازد .

و خوش بود گر محک تجربه آید بمیان تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد

دنیای آشفته بازار را ببینید که در این وانفسا هرکس دنبال یارگیری خود است و افتراق و اشتراکات چگونه پرده های نخ نما را کنار میزنند و ماسک ها کنار میروند و چه خوب مجاهدین اگر چه سالیان است رسوای خاص و عام شده اند اما با ماهیت ضد میهنی و ضد انسانیشان درست در سنگر سران مرتجع عربستان جاده صاف کن های صهیونیسم قرار میگیرند .

اما درپایان با درود به روان پاک انقلابی روحانی شیعه شیخ نمر باقر النمر برایش علو درجات را نزد خداوند متعال خواستاریم وسپاس خدا را که انسانهای پاک و درستکار با خونشان هم مسیر های مخدوش و مکدر را برای مردم روشن و آشکار میسازند و غبار های آلودگی و ابر های تیره را کنار میزنند .

علی مرادی

***

مصاحبه شبکه “سبلان” با آقایان کرم خیری – اسفندیار پناهی – رضا رجب زاده و علی مرادی


https://youtu.be/UEwFH7uzTOg

مریم رجوی کشتار یمنمحدثین و حملات عربستان به کشور یمن

پیام تسلیت داریم تا پیام تسلیت!

مریم رجوی صدامیان داعش تروریسمحنیف حیدر نژاد: جنایتکار خوب، جنایتکار بد!

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسمدست به دامن شدن عضدانلو این بار به سعودی

(مسعود رجوی و مهدی ابریشمچی در خدمت استخبارات صدام حسین)

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

مزدور هادی روشن روانروزنامه سعودی دست به دامان مسئول جاسوسی «منافقین» شد

بهزاد نظیری مجاهدین خلق فرقه رجویمصاحبه بهزاد نظیری با العربیه سعودی، نماینده اسیران لیبرتی در ژنو؟!

alerabiehالعربیه از طریق سازمان مجاهدین چه هدفی را دنبال می کند؟

عربستان سعودی رجوی را بی پشتوانه میدانداطلاعات عربستان سعودی: مجاهدین خلق در ایران بی اعتبار و در خارج پر از نفوذی اطلاعات ایران هستند

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویاعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

***

همچنین:

https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15105

سناتور مک کین، حامی داعش و مجاهدین خلق، حامی قتل عام فلسطینیان، این بار نگران تروریسم در منطقه شد

مجاهدین دات کام، تهران، سی و یکم دسامبر ۲۰۱۴:… اما حمایت مک کین از تروریسم و گروه‌های تروریستی تنها به گروهک تروریستی منافقین محدود نمی شود؛ شاید هیچ کس در منطقه خاورمیانه به اندازه وی طی سالهای گذشته از تروریستها و تسلیح آنها حمایت نکرده است. او در این مورد گوی سبقت را از همه دولتمردان آمریکایی ربوده است. در سال ۲۰۱۱، مک کین پیشتاز و حامی طرح‌های سیا برای پشتیبانی …

What makes Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) and ISIS brothers

در رابطه با امریکایی هاای که برای لابی کردن قاتلین سربازانشان زیر پرچم مجاهدین خلق می ایستند چه باید گفت؟!!

لینک به منبع

سناتور حامی نفاق نگران گسترش تروریسم

نگرانی از گسترش تروریسم از سوی مک کین در حالی است که علاوه بر حمایت آشکار وی از گروهک تروریستی منافقین تصاویر دیدار وی با ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی تکفیری داعش نیز در فضای مجازی منتشر شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجاهدین”؛ سناتور مک‌کین اخیرا در سفر به عراق و برای هزارمین بار در یک مصاحبه با تلویزیون الحره مدعی شده است که «ایران تروریسم را در منطقه منتشر می کند». نگاهی به سوابق وی به خوبی می‌تواند مشخص کند که چه کسی حامی تروریسم است؟ و چه کسی به راستی تروریسم را در منطقه گسترش می‌دهد؟

مک‌کین دو هفته پیش به همراه گروهی از سناتورهای آمریکا با تشکیل جلسه‌ای در سنای آمریکا ضمن ابراز نگرانی در مورد وضعیت گروهک تروریستی منافقین و اعضای حاضر در لیبرتی از دولت این کشور خواست که هوای تروریستهای منافق را داشته باشد. جان مک‌کین آبان ماه گذشته نیز با ارسال نامه‌ای به جان کری، وزیر خارجه آمریکا از وی خواسته بود به وضعیت اعضای گروهک منافقین و ساکنان لیبرتی در عراق توجه بیشتری کند. در نامه وی آمده بود: «ما برای محافظت از این گروه از مخالفان حکومت ایران کمیته‌ای تشکیل داده‌ایم و مشتاقانه منتظر همکاری شما با این کمیته در روند اقدامات آن هستیم»

در بحبوحه جنگ غزه نیز زمانی که زنان و کودکان مظلوم فلسطینی زیر بمبارانهای بی‌امان صهیونیستها پر پر می‌شدند، جان مک‌کین به همراه تنی چند از دیگر سناتورهای آمریکایی طی نامه‌ای به جان کری نگرانی عمیق خود را در مورد سلامتی منافقین ساکن لیبرتی اعلام کردند و از کری خواستند که به تعهد آمریکا در حفاظت از منافقین عمل کند.

پیش از نامه به جان کری مک کین در نامه‌ای به اوباما نیز مدعی شده بود که «در صورت ادامه فعالیت‌های داعش، منافقین در خطر جدی قرار خواهند گرفت. وی به همین بهانه از دولت آمریکا خواسته بود که به دنبال یافتن جایی «ثابت و امن» برای ساکنان کمپ لیبرتی، باشد.» ادعای مک‌کین در مورد تهدید جانی منافقین از سوی گروه تکفیری داعش در حالی است که طی ماه‌های گذشته اخبار و گزارشهای متعددی در رسانه‌های منطقه و حتی خبرگزاری‌های غربی از همکاری داعش و منافقین منتشر شده است. منابع فرانسوی مرداد ماه گذشته از مشارکت عناصر گروهک تروریستی منافقین در جنگ علیه دولت عراق در کنار تکفیری داعش پرده برداشته بودند.

«حیدر الشرع»، نماینده پارلمان بین المللی امنیت و صلح در عراق نیز در همین زمان افشا کرد که گروهک تروریستی منافقین از مدت‌ها پیش ماموریت رساندن کمک‌های مالی مورد نیاز عناصر تکفیری داعش در کنار تامین حمایت‌های لجستیکی و نظامی این گروه تکفیری را برعهده دارد. در زمان تصرف موصل توسط داعش نیز منافقین با ذوق زدگی تمام از تروریست های داعش به عنوان انقلابی یاد کرد.

اما حمایت مک کین از تروریسم و گروه‌های تروریستی تنها به گروهک تروریستی منافقین محدود نمی شود؛ شاید هیچ کس در منطقه خاورمیانه به اندازه وی طی سالهای گذشته از تروریستها و تسلیح آنها حمایت نکرده است. او در این مورد گوی سبقت را از همه دولتمردان آمریکایی ربوده است. در سال ۲۰۱۱، مک کین پیشتاز و حامی طرح‌های سیا برای پشتیبانی از “شورشیان لیبیایی” بود. حتی با وجود آنکه رهبر شورشیان لیبی یعنی عبدالحکیم الحسیدی به همکاری با القاعده اقرار کرد و تنها چند ماه بعد، همان “شورشیان” پرچم القاعده را روی کاخ دادگستری بنغازی برافراشتند. در سوریه نیز مک کین از ابتدای شروع بحران خواستار تسلیح تروریستهای سوری بود. سال گذشته، مک کین به سوریه سفر کرد تا با اعضای ارشد گردانهای عصیفت الشمال دیدار کند.(گروهی که با القاعده بیعت کرده اند) بعد از اینکه مشخص شد چند نفر از حاضران در این جلسات در ربودن ۱۱ مسافر لبنانی نقش داشتند بحث و جدلهای گسترده‌ای در مورد این جلسات به وجود آمد. دیدارهای مکرر مک کین با تروریستهای جگرخوار سوری حتی صدای هم حزبیهای وی را نیز درآورد. لوی دومرت که خود از اعضای حزب جمهوری‌خواه است، صراحتا اعلام کرد که مخالفان سوری که مک‌کین با آنها دیدار کرده است از تروریستهای وابسته به شبکه القاعده هستند. نگرانی از گسترش تروریسم از سوی مک‌کین در حالی است که علاوه بر دیدارهای مرتب با تروریستها در سوریه طی سه سال گذشته حتی تصاویر دیدار وی با ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی تکفیری داعش نیز در فضای مجازی منتشر شد.

حال شما قضاوت کنید کسی که هیچ رسالتی برای خود غیر از حمایت از تروریسم و تروریستها در منطقه خاورمیانه برای خود قائل نیست و طی سه سال گذشته تمام توان خود را صرف تجهیز و بسیج تروریست ها در سوریه و عراق کرده و تصاویر دیدارهای او با سران داعش و النصره نیز منتشر شده و نامه ها در حمایت از منافقین نوشته و سخنرانیها در حمایت از تروریسم کرده، چگونه مدعی می‌شود که ایران حامی تروریسم است؟

***

همچنین:

تمامیت ارضی ایران فدای مطامع منافقین (فرقه رجوی) + مصاحبه کامل مزدور مریم رجوی با شبکه العربیه

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسممجاهدین دات کام، هفدهم اوت ۲۰۱۴: … شبکه تلویزیونی العربیه وابسته به رژیم عربستان سعودی که ارتباطات بسیار نزدیکی نیز با مفتی‌های وهابی سعودی دارد در برنامه موسوم به «نقطه نظام» روز جمعه خود با مریم قجر سرکرده گروهک تروریستی منافقین گفت و گوی مفصلی را انجام داد که روز بعد نیز سایت فارسی العربیه متن کامل ترجمه شده آن را در خروجی سایت خود منتشر کرد. این …

باند رجوی توسری خور بین اعراب و غرب؛ قرائت کیفرخواست باندرجوی از شبکه العربیه

ایران دیدبان، هفدهم اوت ۲۰۱۴: …  کشورهای عرب و مسلمان به همراه مجاهدین می توانند و باید رژیم ملاها را از منطقه جارو کنند و صلح و همزیستی را به منطقه برگردانند.» آویزان شدن بقایای رجوی به کشورهای عربی نشان می‌دهد گزارشهایی که در مورد بکارگیری دار و دسته رجوی توسط کشورهای عربی منتشر شده است، صحت ندارد و حتی آنان نیز اعتنایی به این دار و دسته ندارند و می دانند که از این گروه به گل نشسته کاری …

اشتباه فاحش شیخ عبدالله عربستان سعودی در قبول جایگزینی صدام حسین (ملک عبدالله ولینعمت جدید گروه مزدور مجاهدین خلق، فرقه رجوی) + متن کامل حرفهای مریم رجوی در تلویزیون العربیه (عربستان سعودی)

به نقل از مجاهدین دات کام (تهران) و شبکه العربیه (عربستان)، شانزدهم اوت ۲۰۱۴: …  اشتباه فاحش اول این کشورها این است که هیچ شناخت درست و دقیقی از تحولات داخلی و درجه استحکام و ثبات سیاسی و اجتماعی ایران ندارند و به خاطر همین فکر می کنند می توانند در ایران انقلاب یا تنش سیاسی یا اجتماعی ایجاد کنند قطعا در صورت اراده، جمهوری اسلامی ایران امکانات بسیار بیشتری برای …