اعزام تیمهای ترور توسط شخص مریم قجر و مهدی ابریشمچی از اردوگاه اور سوراواز

اعزام تیمهای ترور توسط شخص مریم قجر و مهدی ابریشمچی از اردوگاه اور سوراواز

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سیزدهم می 2015:…   به اطلاع افکار عمومی و ارگانهای ذی ربط و امنیتی کشورهای اروپائی می رسانم که مطلع باشید تیمهای تروریستی رجوی داعشی با هدایت شخص مریم قجر و مهدی ابریشمچی زیر پوش انجمنی که وجود خارجی ندارد شروع به فعالیت کرده اند و برای از میان برداشتن شاهدان زنده جنایات رجوی داعشی دست به هر عمل خونین زده و خواهند زد و تاکید می کنم که …

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیافشای مزدوران اعزامی ارتش خصوصی صدام، مجاهدین خلق، در کشور البانی (افشین ابراهیمی، علی رئوسان، سید حمید ملکی، عطا حسینی، …. )

مریم رجوی داعش تروریسم فرانسه، مقصر یا قربانی

لینک به منبع (وبلاگ آقای رزاقی)

اعزام تیمهای ترور توسط شخص مریم قجر و مهدی ابریشمچی از اردوگاه اور سوراواز

هفته گذشته محاکمه یکی از سران فرقه تروریستی رجوی داعشی ( مهدی ابریشمچی ) در دادگاه فرانسه شروع شد .

همزمان با محاکمه مهدی ابریشمچی داعشی اکسیون افشاگرانه از طرف جدا شده ها که شاهدان زنده جنایات رجوی داعشی و دیگر سران جنایتکار فرقه رجوی هستند در میدان سن میشل پاریس برگزار شد .

قبل از اکسیون جدا شده ها تیمهای تروریستی اعزامی از اور سوراواز با نام جعلی ( انجمن گناهندگان سیاسی ) که دست ساز رجوی داعشی می باشد اقدام به پخش اعلامیه هایی نموده بودند که جزء ترس ؛ وحشت رجوی داعشی و مریم قجر حرمسرادار شخصی رجوی پیام دیگری نداشت .

البته مریم قجر به همراه شوهر قبلی و زاپاس فعلی خود از مدتها پیش تیمهای تروریستی سازماندهی و در خانه های امن توجیه می کنند و این تیمها تمامآ اموزش دیده های فدائیان صدام و گارد جمهوری صدام ملعون می باشند که متخصص ترور و بمب گذاری و ساختن متفجرات هستند و از عراق زیر نظر مستقیم مریم قجر به اردن و از انجا به اروپا منتقل شده اند و در اروپا با دروغ و فریب ارگانهای پناهنده پذیر اینطور وانمود کرده اند که گویا از ایران به خاطر مخالفت و فعالیت سیاسی خارج شده اند و کیس پناهندگی این افراد از طرف وکیل هایی که توسط رابطین فرقه رجوی داعشی فریب داده شده اند به دولتهای اروپائی داده شده و بطور مشخص مریم قجر از این افراد برای پولشوئی ؛ تامین خانه های امن برای تروریستهای اعزامی از عراق ؛ برای فعالیت علیه جدا شده ها در سایتها و دنیای مجازی ؛ و تعدادی از این افراد برای ترور و کشتار ناراضیان و جدا شده ها سازماندهی شده اند .

مریم قجر و مهدی ابریشمچی داعشی بهتر از هر کس می دانند که جدا شده ها شاهدان زنده جنایات رجوی داعشی و دیگر سران فرقه می باشند و به همین خاطر زمینه ترور و کشتار جدا شده ها را بطور کامل اماده کرده و بطور خصوصی شخص مریم قجر و مهدی ابریشمچی نقشه و طرح ترور جدا شده ها را هدایت می کنند و پخش اعلامیه؛ شناسائی محل زندگی جدا شده ها تماما اماده کردن و مقدمه ترور می باشد .

لذا از این طریق به اطلاع افکار عمومی و ارگانهای ذی ربط و امنیتی کشورهای اروپائی می رسانم که مطلع باشید تیمهای تروریستی رجوی داعشی با هدایت شخص مریم قجر و مهدی ابریشمچی زیر پوش انجمنی که وجود خارجی ندارد شروع به فعالیت کرده اند و برای از میان برداشتن شاهدان زنده جنایات رجوی داعشی دست به هر عمل خونین زده و خواهند زد و تاکید می کنم که مقر جاسوسی و ترور داعشی ها کرواتی ( مقر رجوی داعشی در اور سوراواز ) باید کنترل و بسته شود .

به رجوی داعشی ومریم قجر و مهدی ابریشمچی داعشی هم می گویم اوردن تروریستهای اموزش دیده از اور سوراواز به همراه یک مشت اراذل و اوباش از المان و هلند برای ضرب و شتم و ترورجدا شده ها راه به جایی نخواهد برد و همانطور که درب اردوگاه اشرف بسته شد باید درب اردوگاه اور سوراواز مقر تروریستهای داعشی های کرواتی هم بسته شود و رجوی داعشی مطمئن باشد این امر نیز محقق خواهد شد .

پاریس : محمد رزاقی

تهدید به مرگ آن خدابنده توسط مریم رجوی مجاهدین خلقآن خدابنده (سینگلتون): در جوامع دموکراتیک ما از تروریستها تقاضا نمی کنیم که ما را نکشند (نامه ای به پرزیدنت اولاند)

گزارش سحر، ۲۰۰۹: پادگان مریم رجوی (فرانسه) از بیرون و از درون 

قرارگاه اروپایی سازمان مجاهدین خلق در نزدیکی شهرک حومه ای اورسورواز Auvers-sur-Oise در استان سرژی پونتواز Cergy-Pontoise در کشور فرانسه از زمان پیدایش خود با تأیید دولت وقت فرانسه نقش مقر سرفرماندهی جنگ مسلحانه این سازمان را به اشکال مختلف ایفا کرده است.

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18295

محاکمه داعشی کرواتی فرقه رجوی ( مهدی ابریشمچی ) با نام مستعار مهدی تهرانی …

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هشتم می ۲۰۱۵:…  البته این شروع رسیدگی به جنایات رجوی داعشی کرواتی و دیگر سران فرقه رجوی داعشی می باشد و مطمئن هستم اگر فشارهای لابی های موساد وسیا از روی دولت عراق کنار برود رسیدگی به پرونده رجوی داعشی در عراق اغاز شود می تواند ابعاد زیادی از جنایات داعشی های کرواتی را به نمایش بگذارد و باعث روشن شدن واقعیتهای درونی تشکیلات رجوی داعشی …

محمد رزاقی پاریس محاکمه مهدی ابریشمچیامروز ، مهدی ابریشمچی در دادگاه پاریس به اتهام فعالیت های تروریستی محاکمه شد (آکسیون میدان سن میشل)

نگاهی به گزارش عملیات جاری مهدی ابریشمچی؛ بی‌مسئولیتی، خیانت و جنایت

لینک به منبع (وبلاگ آقای رزاقی)

محاکمه داعشی کرواتی فرقه رجوی ( مهدی ابریشمچی )

با نام مستعار مهدی تهرانی مقیم مقر اور سوراوازمرکز فرماندهی تیمهای ترور؛ جاسوسی در فرانسه !

امروز ۰۷٫۰۵٫۲۰۱۵ برابر با ۱۷ ـ اردیبهشت ۱۳۹۴ دادگاه فرانسه رسیدگی به جنایات یکی از خطر ناکنتری اعضاء فرقه رجوی ( مهدی ابریشمپی با نام مستعار مهدی تهرانی در فرانسه وبا نام بی مسماع شریف در تشکیلات ) را برگزارکرد .

البته سران فرقه در مورد محاکمه شوهر زاپاس مریم قجر هیچ خبری در سایتهای فرقه جنایتکار رجوی درج نکرده و این نشاندهنده ترس ؛ وحشت سران فرقه رجوی را نشان می دهد .

امروز قبل از تجمع رها شده گان از فرقه تروریستی و مافیائی رجوی به دستور شخص مریم قجر از اردوگاه اور سوراواز مرکر جاسوسی و تروریستی داعشی ( کرواتی ) از ترس افشاگری جدا شده ها سران فرقه رجوی قبل از شروع دادگاه مهدی ابریشمچی داعشی کرواتی اقدام به پخش چند تراکت نموده بودند تا بدین وسیله به خیال خام و ابلهانه رجوی گونه باعث ترساندن وسست کردن عزم و اراده ما جدا شده ها شوند .

غافل از اینکه ما رها شده گان از فرقه تروریستی و مافیائی رجوی که از تمامی شیوه های سرکوب و ترور این فرقه خبر داریم مصمم تر در مرکز پاریس در جنب دادگاهی که مهدی ابریشمچی را محاکمه می کرد به افشاگرهایمان پرداختیم و تاکید کردیم همه سران جنایتکار فرقه رجوی که دستشان به خون ملت ایران؛ عراق ؛ اعضاء ناراضی آغشته هستند باید در پیشگاه عدالت جوابگوی جنایتهایشان باشند و مورد محاکمه قرار گیرند .

حضور جدا شده ها و قربانیان فرقه تروریستی رجوی بار دیگر ثابت کرد با هیچ تهدید ؛ و شامورتی بازی از طرف تروریستهای داعشی کرواتی به فرماندهی مریم قجر که از اور سوراواز پاریس هدایت می شود از افشاء جنایتها ؛ وطن فروشی تجاوزات رجوی زنباره ؛ مریم قجر و دیگر سران تروریستی و مافیائی رجوی کوتاه نیامدیم ونخواهیم امد .

همچنین پخش تراکت به شیوه بوزینه وار بار دیگر برای من و همه رها شده گان ثابت کرد که هر کجا جدا شده ها حضور دارند رخسار و شلوار رجوی و مریم قجر و دیگر سران فرقه جنایتکار رجوی زرد می شود و تنها یک سوال پیش می اید که :

این همه زردی رخسار ؛ پشت شلوار از بهر چیست ؟!

البته این شروع رسیدگی به جنایات رجوی داعشی کرواتی و دیگر سران فرقه رجوی داعشی می باشد و مطمئن هستم اگر فشارهای لابی های موساد وسیا از روی دولت عراق کنار برود رسیدگی به پرونده رجوی داعشی در عراق اغاز شود می تواند ابعاد زیادی از جنایات داعشی های کرواتی را به نمایش بگذارد و باعث روشن شدن واقعیتهای درونی تشکیلات رجوی داعشی و جنایات مریم قجر حرمسرادار رجوی که زنان نگون بخت فرقه را مجبور به جهاد نکاح با رجوی داعشی می کرد برملا سازد.

همچنین ما اعضاء جدا شده از این فرقه تروریستی رجوی که شاهدان زنده جنایات رجوی داعشیها هستیم خواستار رسیدگی به شکایات قربانیان فرقه رجوی داعشی در عراق هستیم و مطمئن هستیم با باز شدن پرونده جنایات رجوی داعشی در دادگاه های عراق همه خواهند دید که رجوی جنایتکار هزازان هزاربار از داعش بدتر در حق مردم ایرن ؛ عراق و اعضاء ناراضی مرتکب جنایت شده است .

بنابر این در شرایطی که جهان برعلیه بنیاد گرایی و تروریسم کتحد شده است. بسیار ضروری است که پرونده تروریستی سراسر جنایت فرقه رجوی در تمام دادگاههای گشورهای اروپایی و هم چنین در عراق گشوده شود . تا چشگ جهانیان وافگار عمومی بدانند انهایی که در حال حاضر با دموکراسی و با بزک دوزک کردن چهره واقعی انها روشن شود . مانند مریم قجر سرکره باند تروریستی فرقه رجوی در غیاب همسر فراری اش برای همگان واضح و اشکار شود

.لذا رجوی داعشی که در سوراخ موش خزیده است باید مثل ابریشمچی داعشی به زودی در مقابل دادگاه عادلانه جوابگوی جنایت هایش باشد. آنروز دیر نیست . دیرو زود دارد اما سوخت و سوز ندارد…….

پاریس : محمد رزاقی

محمد رزاقی پاریس محاکمه مهدی ابریشمچی

مسعود رجوی، مهدی ابریشمچی، ژنرال حبوش و کشتار اکراد عراقی

مهدی ابریشمچی را بهتر بشناسیم

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18206

مریم قجر بعنوان قارا کنیز اسرائیل به هر رذالت دست می زند !

محمد رزاقی، پاریسف چهارم می ۲۰۱۵:…  اما واقعیت چیست ؟ هماهنگی کال کنفرانس مریم قجر با یک مشت لابی اسرائیلی توسط موساد اسرائیل ترتیب داده شد تا مریم قجر برای پاک کردن رد پای اسرائیل و شیوخ مرتجع عرب در ساختن داعشی های وحشی برای چند نماینده در یک جلسه فرعی کمیته نمایندگان سخنرانی کند . البته این کال کنفرانس مایه ننگ و خفت و …

رابطه مالی تد پو با مجاهدین خلق میتواند دلیل دعوت وی از رجوی به کنگره باشد

لینک به منبع

مریم قجر بعنوان قارا کنیز اسرائیل به هر رذالت دست می زند !

هفته پیش مریم قجربعنوان رئیس جمهور باسمه ای و حسرت به دل با فریبکاری و شیادی اعلام کرد می خواهد در یک جلسه کنگره امریکا شرکت کند ! فرقه رجوی با شیادی طوری تبلیغات می کرد که گویا مریم قجر می خواهد با یک پرواز مستقیم از اور سوراواز به پشت بام کنگره امریکا پرواز کند و در انجا به ایراد سخنرانی بپردازد !

اما واقعیت چیست ؟

هماهنگی کال کنفرانس مریم قجر با یک مشت لابی اسرائیلی توسط موساد اسرائیل ترتیب داده شد تا مریم قجر برای پاک کردن رد پای اسرائیل و شیوخ مرتجع عرب در ساختن داعشی های وحشی برای چند نماینده در یک جلسه فرعی کمیته نمایندگان سخنرانی کند .

البته این کال کنفرانس مایه ننگ و خفت و خواری و تف سر بالا برای رجوی و مریم قجر شد . قبل از کال کنفرانس وقتی چند نماینده و مقام امریکائی متوجه شدند سرکرده یک گروه تروریستی می خواهد در کال کنفرانس سخنرانی کند از شرکت در این کنفراس انصراف دادند !

علاوه بر انصراف سوالاتی را هم مطرح کردند مبنی بر اینکه :

ـــ ایا سازمانی که تا سال ۲۰۱۲ در لیست تروریستی بود می تواند منبع خبری درستی باشد؟

ــ سازمانی که در دهه هفتاد افسران امریکائی را ترور می کرد می تواند منبع خبری باشند؟

ــ سازمانی که به ملت خود خیانت کرده و در زمان جنگ به عراق زیرچتر صدام رفته می تواند مورد اعتماد باشد ؟

ــ نیروهای سازمانی که در اردوگاه اور سوراواز و کمپ لیبرتی توسط سران سازمان کنترل می شوند و خق هیچ گونه تردد ندارند می توانند خبری برای ما داشته باشند؟

ــ سازمانی که در داعل ایران هیچ پایگاهی ندارد و ملت ایران از این سازمان متنفر هستند می تواند ادعای کند دارای خبر های خاصی هست ؟

البته این سوالات از طرف مقاماتی طرح شده که خود سالها سابقه خدمت و حضور در خاور میانه را دارند و رجوی نتوانسته این مقامات فریب بدهد و فقط چند نماینده که لابی اسرائیل هستند و در جهت منافع شخصی خود با سرویسهای اطلاعاتی سیا ؛ موساد اسرائیل همکاری می کنند فقط در حد گوش دادن به صحبتهای جند دقیقه ای مریم قجر در این کال کنفرانس شرکت کردند تا بتوانند جیره و مواجب خود را برای گذراندن تعطیلات در سواحل فلوریدا و یا عیاشی در لاس وگاس در یافت کنند .

اما صحبت چند دقیقه ای مریم قجر خود سر تا سفسطه ای بیش نیست !

در خواست سلاح و مسلحکردن سنی ها ! شخصا فکرمی کنم سران فرقه کاملا طبقه بالا را اجاره داده اند و یا فکر می کنند می توانند با این ادعاهای مضحک خودشان را مطرح کنند .

ــ البته بهتر بود مریم قجر بعنوان ریئس جمهور باسمه ای می فرمودند چه کسی و کی و کجا مقام سخنگوئی سنی های عراق به وی داده شده؟

ــ مریم قجر برای اثبات قارا کنیزی و منحرف کردن افکار عمومی مدعی داعشی های وحشی حاصل بودن مالکی در عراق و اسد در سوریه می باشد و نتیجه بنیاد گرائی در ایران !

خوش رقصی قارا کنیزانه مریم قجربی دنده و ترمز برای اسرائیلی که بردن زخمی های داعشی را برای بستری کردن و درمان در بیمارستانهای اسرائیل و ملاقات پرز با زخمیهای داعش بارها در روزنامه و تلویزیونهای خود اسرائیل به نمایش گذاشته شد ( البته چند سال پیش موساد و سیوخ مرتجع عرب در حال ساختن داعش بودند اسم رسمی این گروه وحشی بطور رسمی اعلام نمی کردند و مثل فرقه رجوی از تروریستهای وحشی بعنوان رزمندگان ازادی و سوری نام می بردند )

البته فرقه رجوی همین داعشی ها وحشی راکه در کشتار و تجاوز هم سنگ رجوی زنباره هستند در موقع حمله به موصل و رمادی عشایر انقلابی عراق و نیروهای مردمی و انقلابی عراق می نامد و برای انها مقالات به به ؛ جه جه می نوشتند !

نکته دیگر اینکه سران فرقه مافیائی رجوی و مریم قجریک کلاه گشاد سر چند لابی مفت خور گذاشتند و به جای دادن اطلاعات داعش به کمیته فرعی بی مصرف درخواست حمایت از امریکاییها کرد و خواهان حفاظت برای اسرای تشکیلات فرقه در کمپ لیبرتی !

روزگاری رجوی زنباره و مریم قجر حرمسرادار شخصی رجوی با بستن کلت اهدائ صدام به کمرشان در عرض و طول روی سن راه می رفتند برای کشته شدن امریکاییها در عملیات تروریستی ۱۱ سپتامبر ۳ روز پشت سر هم جشن برگزار می کردند و شیرینی پخش می کردند ؛ سرود سرکوچه کمین ؛ مجاهد پر کینه …. امریکایی بیرون شو خونت روی زمین پخش می کردند !

حالا به روزی افتاده اند که از یک مشت جنایتکار و جنگ طلب امریکائی برای ادامه حیات خفیف و خائنانه شان طلب کمک می کنند !

اری این است نتیجه کسی مثل رجوی که مدعی بود با امام خدا صحبت می کند و امام زمان هست و تنها جوابگوی خداست !

حال باید از یک مشتی که به هیچ اصول اخلاقی پایبند نیستند و به ناویس خودشان هم تجاوز و خیانت می کنند از انها خواست کمک کند ؛ اینچنین است که می گویند :

سیلـــــــــــــــــــــــــــــــــی خــــــــــــــــــــدا صـــــــــــــدا نـــــــــــــــــدارد ! و مطمئن هستم از فردا شروع می کنند به گفتن اینکه کال کنفرانس مریم قجر باعث وحشت سران رژیم ایران شده ! و برای اعضاء نگون بخت هم نشستهای پی در پی می گذارند و فشار میاورند که بنویسید از کال کنفرانس مریم قجر چی گرفتنی؟ رزیم داره سرنگون می شود و شما هنوز اهمیت کنفرانس مریم قجر را نگرفته اید !

اعضائ نگون بخت هم باید تو سر خود بزنند که ای داد خواهر مریم تا کنگره امریکا رفت من هنوز در دنیای جنسیت و دوران گیر کرده ام !

بیچاره ها الان مشغول پروژه نویسی و نشستهای مختلف تو سری خوردن هستند ! خدا کمکشان کند تا از این اسارت ذهنی و جسمی نجات پیدا کنند و به چشم خود شاهد شیادی و فریبکاری رجوی زنباره و مریم قجر شوند . به امید ان روز

پاریس : محمد رزاقی

***

همچنین:

فرقه رجوی جنایتکار چه فرقی با داعش دارد؟ (هشدار به ارگانهای امنیتی غرب)

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، شانزدهم ژانویه ۲۰۱۵:…  سرویسهای امنیتی به جای استفاده از فرقه رجوی بعنوان یک برگ فشار به ماهیت و عملکرد سران این فرقه در اروپا و مناسبات درون تشکیلاتی فرقه رجوی دقت کنند و اجازه ندهند اموزش دیده های فدائیان صدام و گارد جمهوری صدام ملعون سنگ فرش خیابانهای شهرهای اروپا را ب�

نـــــــــــــــه بــــــــــــابــــــــــــــا !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هشتم ژانویه ۲۰۱۵:…  برای روشن شدن افکارعمومی و کسانی که از درون اردوگاه بد نام اشرف خبر نداشتند لازم می بینم به چند نمونه از گفته های شخص رجوی زنباره در مورد سلاح اشاره بکنم و همچنین روند خلع سلاح تا ماهیت کثیف رجوی جنایتکار بر همه اشکار شود . زمانی که رجوی زنباره توسط ارباب

چرا رجوی خود را به کوچه علی چپ میزند ؟

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دوم ژانویه ۲۰۱۴:…  اما اینبار رجوی زنباره ؛ مریم قجر حرمسرادار شخصی رجوی و دیگر سران فرقه خود را به کوری مطلق زدند و از بازدید تفریحی سفیر ایران از حرمسرای زیر زمینی رجوی زنباره اصلا حرفی به زبان نمی اورند . اما چرا؟ چون رجوی زنباره و مریم قجر به روشنی و بهتر از هر کس می دانن�

حمایت فرقه جنایتکار رجوی از جنایتکاران و دزدان مسلح

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیست و نهم دسامبر ۲۰۱۴:…  سایت فرقه مافیایی و جنایتکار رجوی خبر درگیری دزدان مسلح گلپایگان را طوری درج کرده هر کس اصل خبر را نداد فکر خواهد کرد همان قیام خونین خیالی رجوی رخ داده است . سابت رجوی زنباره نه تنها اصل خبر را درج نکرده بلکه درگیری نیروهای انتظامی با دزدان مسلح را طوری د�

رجوی ماهیت تروریستی و خشونت طلب خویش را به نمایش می گذارد !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و هفتم دسامبر ۲۰۱۴:… درخواست بغایت ابلهانه رجوی از امریکاییها اما اینبار از زبان سخنگوی مجهول الهویه فرقه تروریستی رجوی روی سایتهای خبری فرقه جلب توجه می کند . این درخواست که تمامآ خواسته وحرف شخص رجوی زنباره می باشد مبنی بر بر گرداندن ۱۰ درصد از سلاحهایی که موقع خلع س�