اعضای شورای ملی مقاومت مقاله قابل انتشار نمینویسند؟

اعضای شورای ملی مقاومت مقاله قابل انتشار نمینویسند؟

اعضای شورای ملی مقاومت مقاله قابل انتشار نمینویسند؟غفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، ببست و پنجم ژانویه 2021:… سوال اینجاست که  چرا اعضای پیر و پاتل شورای به اصطلاح مقاومت رجوی که در اروپا با پول باد آورده از مزدوری رجوی روزگار کثیف خود را می گذارند از طرف سران جنایتکار تهدید به قطع کمک مالی نمی شوند؟ البته جواب آن خیلی روشن است. چون فرقه رجوی به پیسی و ورشگستگی افتاده است و اتفاقا پول بیشتری به آنها می دهد فقط برای ماندن  درزیر یوغ رجوی جنایت کار و حالا هم  به همین اعضای باقی مانده شورای دست ساز رجوی نگاه کنی اکثرا از کثیف ترین و بی شرم و بی حیا ترین نفرات هستند که فقط به خاطر پول ایستاده اند و پول را می شناسند نه رجوی را. اعضای شورای ملی مقاومت مقاله قابل انتشار نمینویسند؟ 

اعضای شورای ملی مقاومت منوچهر هزارخانی و شهر اشرف!؟

اعضای شورای ملی مقاومت مقاله قابل انتشار نمینویسند؟

اعضای پولی شورای دست ساز رجوی چرا (مقاله قابل انتشار) ! نمی نویسند و شناسایی یک دکان دو نبش به نام شورای ملی مقاومت

فرقه هرزه گوی رجوی که اخیرا افراد خودش را که سالیان عمر  وجوانی خودشان را در این فرقه جهمنی گذارند و الان که  از این فرقه جدا شده اند بدون هیچ امکاناتی از قبیل پول غذا ووووو آ ن هم در کشور فقیری همانند آلبانی که هیچ امکانات رفاهی در اختیار پناهندگان قرار نمی دهد و حالا بماند که انتخاب رجوی برای آمدن به آلبانی همین بود تا جلوی فرار و جدا شدن افراد را بگیرد. 

در این شرایط فرقه رجوی برای به زانو در آوردند این نفرات و درخواست بیشرمانه از این افراد در قبال نوشتن مقاله قابل انتشار در سایتهای اجاره ای فرقه رجوی یا اینکه کمک هزینه این افراد قطع می شود.

امضای مجاهدین و شورا پای سند کشتارکودکان ایران توسط امریکا

رجوی جنایت کار که خودش تجربه مزدوری و وطن فروشی را از عراق شروع کرده بخوبی میداند که نقطه ضعف کجاست ولی نمی داند که همه مثل خودش مزدور و وطن فروش نیستند. همانند نفراتی همچون خلیل انصاریان که دست رد به سینه رجوی و شرکای نابکارش زدند و حالا سوال اینجاست که  چرا اعضای پیر و پاتل شورای به اصطلاح مقاومت رجوی که در اروپا با پول باد آورده از مزدوری رجوی روزگار کثیف خود را می گذارند از طرف سران جنایتکار تهدید به قطع کمک مالی نمی شوند؟

البته جواب آن خیلی روشن است. چون فرقه رجوی به پیسی و ورشگستگی افتاده است و اتفاقا پول بیشتری به آنها می دهد فقط برای ماندن  درزیر یوغ رجوی جنایت کار و حالا هم  به همین اعضای باقی مانده شورای دست ساز رجوی نگاه کنی اکثرا از کثیف ترین و بی شرم و بی حیا ترین نفرات هستند که فقط به خاطر پول ایستاده اند و پول را می شناسند نه رجوی را.

ولی برای اسیران در بندی که تن به خواسته های رذیلانه رجوی نمی دهند رجوی فورا به کثیف ترین شیوه ممکن برخورد می کند. البته این از مرام و ماهیت رهبرفراری این فرقه نشات می گیرد. آن ترسوی بزدل فراری که حتی جرات انتشار یک عکس از خودش را هم ندارد.

رجوی و حقوق بشر – امتناع اسیر جنگی صدام و رجوی خلیل انصاریان از موضعگیری قابل انتشار

و الان هم برای اطلاع خوانندگان نحوه درست کردن شورای دست ساز را بیان می کنم. شورایی که فقط برای فریب افکار عمومی است و اگر نه هیچ خاصیتی ندارد و در آن زمان که من در اشرف بودم رجوی در اکثر نشستها اعضای همین شورا را وحوش شورا خطاب می کرد و می گفت این ها جوهره انقلابی گری و مبارزه را ندارند و اگر سازمان کمک های مالی اینها را قطع کند تا کمر به سمت جمهوری اسلامی خم میشوند.

جایگاه رجوی، مجاهدین و شورا در سیاست های امریکا

و به همین خاطر است که باند مافیای رجوی یک دکان دو نبش تقلبی به نام شورای ملی مقاومت باز کرده و یک رئیس جمهور مادالعمر هم برای آن گذاشته است که همه اینها برای فریب افکار عمومی است زیرا

اینجانب سالیان متمادی عضو سازمان مجاهدین و در تشکیلات این سازمان بوده ام لذا اطلاع کامل دارم که تشکلی به نام شورای ملی مقاومت به هیچوجه وجود خارجی ندارد و چیزی جز نام تقلبی سازمان مجاهدین خلق و ویترین خارجی آن سازمان نیست و تمام اطلاعیه ها و بیانیه هایی که با امضای شورای ملی مقاومت ایران منتشر می شود توسط رهبران این سازمان نوشته می شود. همچنین عبارت «استقرار یک جمهوری دموکراتیک، سکولار و غیر هسته ای» که این سازمان در فرم ثبت نام خود به عنوان هدفش از لابی گری در آمریکا و کشورهای اروپای آورده است تنها به منظور جلب رضایت و حمایت طرفهای آمریکایی و اروپای است زیرا این سازمان در برنامۀ رسمی خودش برای ایران آینده یعنی در صورتیکه خودش حکومت را در ایران به دست بگیرد تحت عنوان «برنامۀ شورای ملی مقاومت ایران برای تشکیل دولت» نام حکومت مفروض خودش را «جمهوری دموکراتیک اسلامی ایران» اعلام کرده ولی در فرم ثبت نام یاد شده کلمۀ اسلامی را حذف کرده است. همچنین این سازمان ادعا کرده که از هیچ دولت، حزب یا منبع خارجی کمک مالی نمی گیرد در حالیکه همگان می دانند که منبع مالی اصلی این سازمان هدایای هنگفت نفتی صدام حسین به این سازمان می باشد که همان موقع توسط دفاتر و تشکیلات سازمان در کشورهای مختلف به اسامی افراد مختلف وابسته به خود سرمایه گذاری شده که هم اکنون درآمدهای هنگفت حاصله از این سرمایه گذاریها منبع واقعی مالی این سازمان را تشکیل می دهد و این جدا است از میلیونها دلاری است که برخی کشورهای عربی به این فرقه کمک می کنند.

دزدی دفترخاطرات خانم مرضیه و توهین در شورا (شورای ملی مقاومت ایران، فرقه رجوی)

غفور فتاحیان
انجمن نجات از فرقه ها پاریس

25 01 2021

تویتهای دختر بهزاد معزی – پدرم از کارهای مریم رجوی متنفر بودتویتهای دختر بهزاد معزی – پدرم از کارهای مریم رجوی متنفر بود

غفور فتاحیان علی جهانی میهمانان مردم تی ویغفور فتاحیان علی جهانی میهمانان مردم تی وی

اعضای شورای ملی مقاومت مقاله قابل انتشار نمینویسند؟ 

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/وصله-کردن-شورا-به-مبارزین-راستین/

وصله کردن شورا به مبارزین راستین

وصله کردن شورا به مبارزین راستینادوارد ترمادو، کانون آوا، سی و یکم اوت 2020:… اگر رجوی از تجارب این سرداران استفاده می کرد کارش به اینجا نمی رسید, جهت اطلاع نویسنده بایستی یادآوری کرد که هیچکدام از سردارانی که درمطلبتان نام برده اید در دوران مبارزه خود نه به دامن روسها پناه برده اند و نه به دامن انگلیس و دشمنان ایران، آنها در شرایط بسیار سخت تر از امروز با تکیه به مردم ایران مبارزه خود را ادامه دادند و نامشان در تاریخ ثبت شد، کدام یک از این مردان فراموش ناشدنی تاریخ یکصد ساله ایران در مواقعی که جانشان در خطر بوده نیروی خود و مردم خود را به حال خود رها کرده و به فرنگ گریختند؟ آیا یکی از این بزرگان کودکان دبستانی و راهنمائی را تحت عنوان میلیشیا با تحریک احساسات کودکانه به خیابان ها کشاندند تا به کام مرگ بفرستند؟ وصله کردن شورا به مبارزین راستین

وصله کردن شورا به مبارزین راستینبا اظهار تالم از یکصدمین سال درگذشت ستارخان اعلام میدارم فرقه رجوی چهره ی سالار ملی را ملکوک میکند!

وصله کردن شورا به مبارزین راستین

ادوارد ترمادو، آلمان

آقای ادوارد ترمادو ، آلمان

یکی از قلم بدستان رجوی در سایت همبستگی ضد ملی مجاهدین مطلبی نوشته که تلاش کرده نهایت چاپلوسی و خوشرقصی را برای سران فرقه رجوی اجرا کند و با تعریف و تمجید از رهبران جنبش های مردمی میهن مان مثل ستارخان ، میرزا تقی خان امیرکبیر و قائم مقام فراهانی، میرزا کوچک خان سردار جنگل و کلنل پسیان و شیخ محمد خیابانی و قاضی محمد در کردستان و در پایان دکتر محمد مصدق پیشوای ملی شدن صنعت نفت سعی در گره زدن این مردان بزرگ تاریخ ایران به ریش نداشته رجوی نموده و تلاش کرده تا با گزاف کویی شورای دست ساز رجوی را که مترسکی بیش در دست رجوی نیست به با ارزشترین و مبارزترین مردان تاریخ این میهن وصله پینه کند که شورای دست ساز و بی اختیار رجوی را به مردم ایران فالب کند.

وی ادعا می کند (شورای ملی مقامت عصاره یک قرن مبارزه و تنها امید ایران)، با این جمله آرامش روح مردان بزرگی چون ستارخان ، میرزا تقی خان امیرکبیر و قائم مقام فراهانی، میرزا کوچک خان سردار جنگل و کلنل پسیان و شیخ محمد خیابانی و قاضی محمد در کردستان ودکتر محمد مصدق و حتی بنیان گزاران سازمان مجاهدین بهم ریخته و مطمعنآ رجوی را لعنت خواهند کرد.

دارو دسته فرقه رجوی برای تحمیل خود به مردم شریف ایران همیشه تلاش نموده اند تا از نام سردارن بزرگ ایران سواستفاده نمایند و طوری جلوه کنند که گویی راه آنان را ادامه می دهند، وی می نویسد:

نکته مهم این است که در این کشاکش تاریخی صدساله بین آزادی و استبداد، مردم و پیشتازان آن ها نه تنها از شکست های پی در پی و ناکامی ها نا امید و منفعل نشدند، بلکه برعکس با استفاده از تجارب پیشتازان آزادی و استقلال ایران از پیگیری آرمان آن ها غافل نشدند

خام خیالی مجاهدین خلق از بابت همسو کردن آذربایجانی ها

 

اگر رجوی از تجارب این سرداران استفاده می کرد کارش به اینجا نمی رسید, جهت اطلاع نویسنده بایستی یادآوری کرد که هیچکدام از سردارانی که درمطلبتان نام برده اید در دوران مبارزه خود نه به دامن روسها پناه برده اند و نه به دامن انگلیس و دشمنان ایران، آنها در شرایط بسیار سخت تر از امروز با تکیه به مردم ایران مبارزه خود را ادامه دادند و نامشان در تاریخ ثبت شد، کدام یک از این مردان فراموش ناشدنی تاریخ یکصد ساله ایران در مواقعی که جانشان در خطر بوده نیروی خود و مردم خود را به حال خود رها کرده و به فرنگ گریختند؟ آیا یکی از این بزرگان کودکان دبستانی و راهنمائی را تحت عنوان میلیشیا با تحریک احساسات کودکانه به خیابان ها کشاندند تا به کام مرگ بفرستند؟

اما رجوی تمامی این کار ها را کرد، در سال ۱۳۶۰ کودکان مدرسه ای را با فریب و احساساتی کردن تحت عنوات میلیشیا به خاک و خون کشید و  وقتی اوضاع درونی را خطرناک دید نیروی خود و همین کودکان را در آشوب و خون رها کرد و برای زنده ماندن خود را به فرنگستان امن رساند، حتی همسر و کودک شیرخوارش( مصطفی) را در میان آتش و خون رها کرده و گریخت، و هنوز خون اشرف روی زمین خشک نشده بود با دختر هیجده ساله آقای بنی صدرازدواج کرد، در زمان جنگ ایران و عراق به پابوسی دشمن ایران صدام اشفالگر رفت و سربازان ایرانی را در مرز ایران و عراق با عملیات های ننگین به خاک و خون کشید تا دشمن بتواند بیشتر ضربه بزند و موفق تر عمل کند، پس از سقوط اربابش صدام بدون معطلی به دامن امپریالیسم غلطید تا آخرین ضربه را به پیکر بنیانگزارانی بزند که سازمان مجاهدین را با هدف مبارزه با امپریالیسم بنا نهاده بودند، کدام این اعمال ضد میهنی ادامه راه انقلابیون یکصدسال گذشته بوده؟ پس نام منحوس رجوی در تاریخ ایران در کنار منفورترین ها ثبت خواهد شد، شما بار دیگر مطابقت نفرمایید.

سازمان مجاهدین خلق، منفورترین در طول تاریخ ایران

 

 شما چگونه به خود اجازه می دهید این همه نامردمی و خیانت را با نخ و سوزنتان به آن مردان تکرارناشدنی وصل کنید؟ البته خیالتان راحت باشد نخی که با آن این وصله را زده اید پوسیده است و البته این وصله به آن نیک مردان نمی چسبد، این که شما شورای رجوی را حلوا حلوا کرده اید تنها شاید دهان شما را شیرین کرده باشد اما آیا شما غلطیدن به دامن امریکا و شیوخ عرب را مدار تکاملی می نامید؟ و از شورای دستچین شده هم به عنوان دیرپاترین و ائتلاف تاریخ ساز نام می برید؟که بقول شما پیگیر آرمان های همان مبارزین است؟ احتمالآ در فضای تشکیلات رجوی و فرقه اش نبوده اید.

اگر شورای رجوی امروز تشکیل شده از 500 عضو و نیمی از آنان را هم زنان تشکیل می دهند، اولآ اکثر آقایان را رجوی از تشکیلات مجاهدین وارد شورا کرد تا بتواند به راحتی سوار شماها شود که شدند، دومآ ورود زنان به شورا هم تنها برای بیشتر استسمار کردن زنان مجاهد بوده که نمونه آنرا در درون قرارگاه های مجاهدین شاهد بوده ایم، ائتلاف گروه های سیاسی که اساسآ بی معنی است چرا که سازمانی که شما به عنوان چریک های فدائی نام برده اید سه نفر بیشتر نیستند که همان ها هم در نسشت های رجوی توسط وی به سخره گرفته می شدند، خبات هم که اوضاعش معلوم است، اگر مجاهدین شعار جامعه بی طبقه توحیدی میدهند خباتی ها شعارشان جامعه یک طبقه توحیدی است، مشتی رانده شده از حزب دمکرات کردستان ایران که چند نفری بیش هم نیستند، اینها در بیابان های عراق ولو بودند و رجوی برای اینکه با حزب دمکرات کردستان ایران مشکل داشت جمعشان کرد تا در مقابل حزب دمکرات شاخشان کند، اما سیاستش نگرفت چون مردم کرد شریف ایران هم فرقه رجوی را شناختند و هم خباتی های رانده شده را.

دارو دسته رجوی به جای نام بردن از مردان مبارز و بزرگ تاریخ ایران بهتر است که تشکیلات خود را خانه تکانی کرده و اگر در وجودش بود ذره ای آزادگی و مردمی بودن و راه مبارزه درست را از همین نام آوران بیاموزد، بگزارید روح شان در آرامش باشد.

وصله کردن شورا به مبارزین راستین

اعضای شورای ملی مقاومت 

***

وصله کردن شورا به مبارزین راستینراه مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در دشمنی با روش دکتر مصدق است

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/درخواست-از-کمیته-ناپدیدشدگان-اجباری/

درخواست عاجل آقای غفور فتاحیان از کمیته ناپدیدشدگان اجباری سازمان ملل

درخواست عاجل آقای غفور فتاحیان از کمیته ناپدیدشدگان اجباری سازمان مللغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، هجدهم ژانویه 2021:… بسیاری از این نفرات نزدیک به چهل سال است که در اسارت فکری و جسمی این فرقه هستن و خود به تنهای  قادر به فکر کردن و نجات خود نیستن زیرا تمامی این نفرات در طی این سالیان در یک محل بسته و بدون هیج ارتباطی با دنیای بیرون نگهداری می شوند و تا به حال سازمانهای بین المللی در رابط با این جنایت سازمان مجاهدین علیه اعضای خودش و دیگران اقدامات زیادی انجام نداده است و اکنون من مواردی در روابط و مناسبات این فرقه در عراق و تا همین الان در آلبانی که هنوز هم ادامه دارد را برای شما بازگو می کنم. درخواست عاجل آقای غفور فتاحیان از کمیته ناپدیدشدگان اجباری 

درخواست عاجل آقای غفور فتاحیان از کمیته ناپدیدشدگان اجباری سازمان مللاسیران رجوی در آلبانی به فکر نجات خود باشند

درخواست عاجل آقای غفور فتاحیان از کمیته ناپدیدشدگان اجباری

کمیته ناپدیدشدن های اجباری (CED) بخش حقوق بشر و بخش سازوکارهای معاهده

غفور فتاحیان پاریس

آقای غفور فتاحیان ، پاریس

دفتر کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل (OHCHR)

کاخ ویلسون

درخواست عاجل  از مسئولان کمیته ناپدیدشدگان اجباری برای بازرسی از زندان اشرف سه در آلبانی و کمک به خانواده ها برای دیدار با فرزندانشان

با سلام و احترام

اینجانب غفور فتاحیان به مدت بیش از بیست سال در قرارگاههای این  سازمان در عراق بطور حرفه ای بودم و در واقع می توانم بگویم که درآنجا همانند یک اسیرزندانی بودم که در آخر هم با هزاران بار تلاش و به جان خریدن مرگ و با کمک نیروهای  آمریکایی مستقر در پادگان اشرف در عراق توانستم فرار کنم و هم اکنون خوشبختانه در کشور فرانسه ساکن می باشم.

در همین راستا ، من با دوستان سابق که هم اکنون در البانی اسیر هستن عهد بسته ام که صدای انها را به گوش مجامع بین المللی برسانم و برای ازادی انهای از زندان فکری و جسمی فرقه رجوی تلاش کنم و این را وظیفه انسانی خودم می دانم

آقای رئیس

در زمانی که خودم در آنجا یعنی پادگان اشرف بودم خانواده ام چند بار برای دیدن من با وجود  خطرات زیاد از طریق اردن به عراق می ایند برای دیدار با من ولی مسئولین سازمان به ، خانواده ام  اطلاع می دهد که چینن شخصی در اینجا حضور ندارد ایا به نظر شما این اقدام ضد انسانی از طرف سازمان مجاهدین  نیست

وتازه هم اکنون تعداد زیادی از خانواده های این افراد ، كه فرزندان بیشتر آنها از دوستان قدیمی من هستند ، درخواست ملاقات و آمدن به آلبانی را دارند ، اما متأسفانه دولت آلبانی تحت فشار رهبری سازمان مجاهدین به این خانواده اجازه ملاقات و دیداربا فرزندانشان را نمی دهند

بسیاری از این نفرات نزدیک به چهل سال است که در اسارت فکری و جسمی این فرقه هستن و خود به تنهای  قادر به فکر کردن و نجات خود نیستن زیرا تمامی این نفرات در طی این سالیان در یک محل بسته و بدون هیج ارتباطی با دنیای بیرون نگهداری می شوند

و تا به حال سازمانهای بین المللی در رابط با این جنایت سازمان مجاهدین علیه اعضای خودش و دیگران اقدامات زیادی انجام نداده است

و اکنون من مواردی در روابط و مناسبات این فرقه در عراق و تا همین الان در آلبانی که هنوز هم ادامه دارد را برای شما بازگو می کنم که بدانید این فرقه جنایتکار و ضد بشری چطوری و چگونه اعضای خودش را در اسارت فکری و جسمی گرفت است و اینها تنها نمونه های کوچک از جنایت این فرقه است

آقای رئیس

آیا می دانید ما تمام اعضای سازمان در داخل کمپ اشرف سابق هیچگونه دسترسی به رادیو و تلفن و انترنت و تلویزیون و حتی کتاب را نداشتیم و در کمپ اشرف سابق در عراق بیش از 99 در صد از ما اعضای سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) شناختی از موبایل نداشتیم و نمی دانستیم که این وسیله چه کار می کند؟. همین اکنون هم در مقر دیگری که این سازمان در آلبانی به راه انداخته است استفاده از موبایل برای افراد ممنوع است و به صراحت به تمام نفرات گفته می شود که موبایل یعنی وزارت اطلاعات رژیم ایران!!

و یا ما در کمپ اشرف بطور متوسط روزانه 18ساعت کار طاقت فرسا می کردیم که اکثر نفرات به علت کم خوابی و مواد غذایی به بیماریهای صعب العلاج مبتلا شدند و در طی روز تمام نفرات با کوچکترین خللی که در کار پیش می آمد شروع به چرت زدن می کردند و حتی این چرت زدن هم باید دور از چشم مسئولین سازمان می بود وگرنه مورد حسابرسی شدید و انواع ناسزاها قرار می گرفت.

در مناسبات درونی سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) دوست داشتن و فکر کردن به خانه و خانواده و ابراز عواطف خانوادگی و هر گونه ارتباط با افراد خانواده حتی در داخل تشکیلات ممنوع بوده و می باشد و هر فرد باید جزئیات تمام آنچه که در این رابطه به ذهنش آورده بویژه یاد همسر سابق و یا کوچکترین احساس جنسی در ذهن خودش را در نشستی به نام «غسل هفتگی» بخواند و همۀ افراد هم باید در این نشستها شرکت کنند تا با رکیک ترین فحش ها روبرو شود.

اینها تنها گوشه تاریک ولی پر درد ورنجی است که تک به تک ما اعضا سابق جداه شده و انهای که هماکنون اسیر این فرقه هستن را ثانیه به ثانیه تحمل کردم و درد و رنج  ان را کشیدیم
و تنها مرهم درد ما کمک به اسیران و نفراتی است که هماکنون در انجا گرفتار هستند و تنها خواسته من و صدها جداشده از این سازمان کمک به خانواده این نفرات برای یک دیدار خانواده گی و باز کردن درب این زندان به روی خبرنگاران خارجی است

متشکرم
غفور فتاحیان
پاریس

18 01 2021

درخواست عاجل آقای غفور فتاحیان از کمیته ناپدیدشدگان اجباری

اعضای شورای ملی مقاومت

***

With Trump gone, is the MEK finishedWith Trump gone , is the MEK finished

The Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud KhodabandehThe Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud Khodabandeh

MSNBC_Massoud_KhodabandehThe MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

مسعود خدابنده آن سینگلتون پارلمان اروپا 2018Secret MEK troll factory in Albania uses modern slaves (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI ,Rajavi cult)

Iran’s Chameleon Splinter Group: The MEK’s Will to Power (aka MKO, NCRI, Rajavi cult …)Iran’s Chameleon Splinter Group: The MEK’s Will to Power (aka MKO, NCRI, Rajavi cult …)

همچنین: