اعضای غیر مجاهد شورای دست رجوی !! ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است

اعضای غیر مجاهد شورای دست رجوی !! ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است

مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران قلم، هفدهم نوامبر 2014:…  اعضای شورای دست ساز رجوی باید بدانند که تنها راه نجاتشان ، اراده برای جدائی و خروج از این شورا ، همانند آقایان روحانی و قصیم و … که قبلا راه خود را جدا کردند . راهی که آخرین آنها آقای شاپور باستان سیر بود که به اتفاق مرتضی و محمد شمس اخیرأ با صدور اعلامیه ای شخصی این کار را کردند . رجوی همیشه در مورد افراد غیر مجاهد در شورا به عنوان اعضای …

بهزاد علیشاهی: آقای رجوی کجای معادله سرنگونی ایستاده؟ درباره پیام مسعود رجوی خطاب به خامنه ای و رفسنجانی

ریزش در شورای ملی مقاومت رجویمجتبی رشیدی: اجلاس میان دوره یا وحشت از فروپاشی شورای دست ساز رجوی

لینک به منبع

اعضای غیر مجاهد شورای دست رجوی !! ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است

روشن است که در حال حاضر پرسش های فراوانی پیرامون نقش و جایگاه شورای ملی مقاومت وجود داشته و دارد که از مهمترین آنها می توان به دلائل فاصله گرفتن این شورا از اهداف و آرمانهای اولیه و نیز جدائی و خروج اعضای کلیدی از آن و در نتیجه توخالی شدن آن اشاره کرد.

برای آندسته از کسانی که به این شورا به عنوان آلترناتیو رژیم نگاه می کنند و به اشتباه می اندیشند که از طریق این شورا میتوانند در تهران فرود بیایند ، روشنگریهای اعضای جداشده می تواند دلائل مناسب و موجه ای باشد تا نگاه خود را اصلاح کنند و به واقعیتهای نه چندان پنهان این شورای به اضطلاح ملی پی ببرند .

اعضای شورای دست ساز رجوی باید بدانند که تنها راه نجاتشان ، اراده برای جدائی و خروج از این شورا ، همانند آقایان روحانی و قصیم و … که قبلا راه خود را جدا کردند . راهی که آخرین آنها آقای شاپور باستان سیر بود که به اتفاق مرتضی و محمد شمس اخیرأ با صدور اعلامیه ای شخصی این کار را کردند .

رجوی همیشه در مورد افراد غیر مجاهد در شورا به عنوان اعضای شورا بودند مطرح می کرد اینها طفیلی و مفت خور سازمان هستند که حتی پول لباس زیر آنها را هم ما می دهیم ولی ما آنها را برای رسیدن به اعداف و ارمان های سازمان یاز داریم .

فرقه مجاهدین تلاش زیادی داشت که مانع جدایی برخی از اعضای این شورای دست ساز که برای رجوی مهم بودند، بشود. در دوران اخیر دو نفر از آنها آقایان قصیم و روحانی بودند ، قبلا هم حضور آقای دکتر بنی صدر و حزب دمکرات کردستان ایران ، دکتر خانباباتهرانی و دکتر بهمن نیرومند و … را در شورای دست ساز خودش بسیار مهم می دانست که البته آنها هوشیار تر از آن بود که ابزار و وسیله ای در دست رجوی شوند.

رجوی همیشه ترفند و توجیهی برای جدایی افراد از شورای دست سازش داشته است هنگامیکه بنی صدر و حزب دمکرات از او جدا شدند و رجوی را بایکوت کردند رهبری فرقه مجاهدین گفت همه آنها مذاکره چی بودند .

متین دفتری ها و دکتر روحانی و دکتر قصیم و.. جدا شدند گفت که اینها از مبارزه بریده اند و لای قبای آخوند ها رفته اند و اصلا از اول مبارز نبودند. تقریبا برای همه روشن شده است که شورای دست ساز رجوی تولیدی رهبری فرقه مجاهدین صرفآ برای مشروعیت دادن به کارهای تروریستی اش می باشد و از این جهت اعضای باقی مانده در این شورا باید بهای حضور خود در این شورای دست ساز را بدانند.

در ابتدا گفتیم علت فروپاشی شورا ، اگر پروسه جدایی ها و نحوه فرار از شورا را به دقت دنبال کنیم می بینیم که هیچ عضوی جرأت نکرده در یک سیکل متعارف و قانونمند از شورا کنار بکشد .

همه آنها نا غافل و ناگهانی بدون هیچ هماهنگی و اطلاع قبلی با رهبری فرقه ومسئول شورا این کار را کرده اند . دقیقأ مشکل همه آنها ترس و تهدیدی بوده که همه به آن اشراف کامل داشته اند چون خود در تصمیم سازی هایی که منجر به سربه نیست شدن دوستان مسئله دار خود در شورا بوده اند . و دیده اند که چگونه اگر عضوی قصد جدایی داشته به شیوه ها و تاکتیک های موجه و مشروع او را از بین می برند .

علت فروپاشی شورا در یک کلام فقدان قطره ای صداقت ، اعتماد، دموکراسی و هر پارامتر انسانی دیگر می باشد . توصیه من به همه افراد باقی ماند در این شورای دست ساز رجوی این است که ماهی را هر وقت که از آب بگیرید تازه است.

***

زهره اخیانی شکنجه گر رجویمهدی سجودی: خیمه شب بازی جدید فرقه مجاهدین تحت عنوان انتخاب ” شورای مرکزی “

بهزاد نظیری مجاهدین خلق فرقه رجویبهزاد نظیری مزدور و شکنجه گر ارتش خصوصی صدام، نفوذی فرقه تروریستی رجوی در ژنو

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1استراتژی که در عراق جا ماند

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمسعود و مریم رجوی زهره قائمی مسئول ترور شهید صیاد شیرازی را به همراه دیگران در قرارگاه اشرف باقی گذاشتند تا کشته شوند

زهره قائمی کمپ اشرف 2زهره قائمی بصورتی مشکوک در کنار بیش از پنجاه تن دیگر در قرارگاه اشرف به ضرب گلوله گشته شد. رجوی هنوز اجازه دسترسی و تحقیق از ۴۲ تن باقی مانده از این واقعه را نمی دهد

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

همچنین:

خانم رجوی! شعار های توخالی دادن دردی را از شما درمان نمی کند

مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران قلم، نهم نوامبر 2014:… در پایان می خواستم به این زوج رجوی ها توصیه کنم که دست از اینگونه خیمه شب بازی ها که برای فریب افکار عمومی و سرگرم کردن نیروهای سازمان راه اندازی می کنند بردارند و بگزارید این نیروهای گرفتار در کمپ لیبرتی در کشور ناامن عراق سرنوشت خود را خودشان در دست گرفته

مجاهدین و افزایش روز افزون افشاگری ها

مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران قلم، سی و یکم اکتبر 2014: …  آنچه امروز از این فرقه تروریستی برملا گشته و ریزش نیرو و فروپاشی درونی سازمان را به همراه داشته است در اسرار تکان دهنده و افشای مناسبات فرقه ای و تشکیلاتی است که توسط افراد جدا شده از فرقه برملاء گشته است و به بیرون از تشکیلات فرقه راه پیدا کرده و ابعاد بین المللی پی

خیمه شب بازی جدید فرقه مجاهدین تحت عنوان انتخاب ” شورای مرکزی “

مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران قلم، بیست و پنجم اکتبر 2014: … آنچه که در خیمه شب بازی جدید مریم قجر مبنی بر انتخاب ” شورای مرکزی ” فرقه مجاهدین می توان دید، نگاه اصلی در این ترفند جدید بسوی زنان دربند ساکن لیبرتی است و هدف نهایی انتخاب آنان به عنوان شورای مرکزی می باشد. علت این امر نیز چیزی جز دلداری دادن به زنان اسیر و جلوگیری