اعلام جدایی رسمی آقای نادر کشتکار از سازمان مجاهدین در حاشیه آکسیون اعتراضی پاریس

اعلام جدایی رسمی آقای نادر کشتکار از سازمان مجاهدین در حاشیه آکسیون اعتراضی پاریس

ایران قلم، پاریس، پانزدهم ژوئن 2015:… من با شرکت خود در این آکسیون در میان سایر دوستانم خواستم جدایی خود را از سازمان مجاهدین رسما و علنی اعلام کنم و از اینکه به دنیای آزاد پا گذاشتم و از آن عقاید خشک ، دگماتیسم و افکار ماکیاولیستی در این سازمان نجات پیدا کردم و خودم را جداکردم احساس راحتی می کنم. آقای نادر کشتکار همچنین در تبیین علل جدایی خود از سازمان مجاهدین در پاسخ به سوالی …

 آکسیون جداشدگان مجادین خلق فرقه رجوی پاریس 2015گزارشاتی از آکسیون اعتراضی علیه فرقه رجوی (پاریس)

لینک به منبع

اعلام جدایی رسمی آقای نادر کشتکار از سازمان مجاهدین در حاشیه آکسیون اعتراضی پاریس

نادر کشتکارهمزمان با برپایی آکسیون اعتراصی فعالان حقوق بشر علیه فرقه تروریستی مجاهدین خلق ، آقای نادر کشتکار از اعضای قدیمی مجاهدین با سابقه بیش از ۲۰ سال حضور و فعالیت در این سازمان در عراق ، جدایی خود را طی مصاحبه ای در حاشیه آکسیون اعتراضی پاریس از سازمان مجاهدین خلق اعلام کرد . آقای نادر کشتکار در این مصاحبه گفت : من با شرکت خود در این آکسیون در میان سایر دوستانم خواستم جدایی خود را از سازمان مجاهدین رسما و علنی اعلام کنم و از اینکه به دنیای آزاد پا گذاشتم و از آن عقاید خشک ، دگماتیسم و افکار ماکیاولیستی در این سازمان نجات پیدا کردم و خودم را جداکردم احساس راحتی می کنم.

آقای نادر کشتکار همچنین در تبیین علل جدایی خود از سازمان مجاهدین در پاسخ به سوالی گفت : مبارزه مسلحانه اشتباه بود و به مرور هم خودش را نشان داد . استراتزی جنگ مسلحانه اشتباه بود، یک اشتباهی بود که هر چه دیرتر رهبری این سازمان آن را بازنگری گند، بیشتر به چاه می افتد.استراتژی مبارزه مسلحانه علت و ریشه اصلی بن بست های علاج ناپذیر رهبری مجاهدین می باشد و ویژگی قدرت طلبی و فعالیت های خائنانه و همچنین عدم جسارت مانع بازنگری این خطاهای استراتژیک بوده است که هم اکنون مسعود رجوی و سازمان مجاهدین به عامل اجرایی اسراییل و عربستان سعودی بدل شده است .

متن و فیلم مصاحبه با آقای کشتکار در مورد علل جدایی خود از سازمان مجاهدین در اولین فرصت در اختیار مخاطبین قرار خواهد.

13 juni2015nader Keshtgar

13juni2015-10

13juni2015-2

***

خانواده اعضای مجاهدین کیهان لندن: لیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

Maryam Rajavi’s annual Rally in Villepinte. This year promoting ISIS, MEK, Saddamists – Everyone Loses

 همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19039

خیمه شب بازی ویلپنت و حضور وقیحانه دشمنان ایران

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، یازدهم ژوئن ۲۰۱۵:… سازمانی که معتقد بود بعد از خروج از لیست گروههای تروریستی آمریکا و اروپا جهان فعلی بهشت میشود و راه بند پیروزی اش در ایران برداشته خواهد شد و بر همین اساس همه هم کیشان خود ، بویژه اعضایش در عراق را سر کار میگذاشت اکنون هیچ چیزی از آن همه دروغ به میان نمی آورد و فعلا تلاش دارد روز مرگی سازمان خود را چنین تحرکات بی رمقی توجیه …

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسمابراهیم خدابنده: آیا کسی هنوز به رجوی چشم امید بسته است؟

لینک به منبع

خیمه شب بازی ویلپنت و حضور وقیحانه دشمنان ایران

سازمان مجاهدین و مسعود رجوی به همراهی وهمگامی ملکه ترور مریم رجوی بار دیگر در نا امیدی با شکوه در ۱۷ ژوئن بمناسبت خود سوزی های وحشیانه در اروپا و دستگیری بیش از ۱۶۰ تن از فرماندهان این سازمان در پاریس و حومه پاریس سیرک دیدنی را در ویلپنت پاریس سامان داده اند.

سازمانی که معتقد بود بعد از خروج از لیست گروههای تروریستی آمریکا و اروپا جهان فعلی بهشت میشود و راه بند پیروزی اش در ایران برداشته خواهد شد و بر همین اساس همه هم کیشان خود ، بویژه اعضایش در عراق را سر کار میگذاشت اکنون هیچ چیزی از آن همه دروغ به میان نمی آورد و فعلا تلاش دارد روز مرگی سازمان خود را چنین تحرکات بی رمقی توجیه کند.

رهبری که جز دروغ و فریب به عنوان اصلی ترین و پایه ای ترین اهرم کنترل نیرو و سپس سرکوب سیستماتیک ارمغانی طی ۲ دهه گذشته برای نیروهایش نداشت و توام با این ۲ اهرم نسلی را به کشتارگاه دیدگاههایش کشاند.

جریان ضد ملی که با وابستگی دیروزش به عراق و وابستگی امروزش به اسرائیل و عربستان در کوچه پس کوچه های سیاست مطاع خود را عرضه میکند تا زمانی قدرت خیالی خویش را در ایران البته بدون مردم ایران بدست آورد.

این جریان البته که به دروغ مدعی آزادی ایران و ایرانی است ولی به کمک افراد و جنگ طلبان خارجی و شده حتی بواسطه جنگ و خونریزی عطش خاموشی ناپذیر جبران نماید.

سازمانی که برای کسب قدرت هر آبروریزی سیاسی و هر رسوایی علاج ناپذیر را پذیرفته است و در عین حال خودش را موظف به هیچ پاسخگویی در مقابل مردم ایران نمی بیند .

بنابراین آینده چنین جریانی پیشاپیش مشخص است و جریانی که مناسبات دیکتاتوری و عقب مانده ارتجاعی اش اکنون بوضوح برای تمامی نیروهای سیاسی در خارج از ایران و همچنین نیروهای سیاسی و فعالان روشنفکری داخل ایران عیان گشته است نیک میداند که هیچ چشم اندازی جز وابستگی هر چه بیشتر در پیش رویش متصور نیست

پس دقیقا بدنبال چنین هدف و استراتژی هر ساله ورشکستگان سیاسی و یا کارگزاران و یا نمایندگان سابق را جمع کرده و برای فرو نشاندن شعله های آرزوهای بر باد رفته داد سخن میدهد و جالب انکه یک دو جین از این افراد به همراه نمایندگان و کارگزاران سابق دولتی که صدالبته بخاطر پول فقط نظر موافق خود را اعلام و واضح تر به فروش میگذارند نتیجه ای در بر نخواهد داشت.

در جلسه ا ی که حتی شنوندگان آن نیز ایرانی نیستند و تنها شاید انتظامات و سیستم های کنترلی آن ایرانی و از اعضای این سازمان باشند قادر نخواهد بود بر موج شکست ها و رسوایی ها سرپوش بگذارد.

این کل مبارزه این سازمان براساس تئوری جنگ مسلحانه و سقوط شتابان است و ائچه تحرکات ارتش باصطلاح ارتش آزادیبخش در این محدوده کوچک است که بیشتر کاریکاتوری از مبارزه را نمایش میدهد ، خلاصه میگردد.

این چنین است که تاریخ نیز به روشنی حکم خود را در باره انان صادر کرده است و این فلاکت با شکوه محصول همان حکم تاریخی است که این سازمان و رهبری پنهان اش مسعود رجوی را تمام قد در برابرش به چالش کشیده و در کنارش مردم ایران که گندم نمایان جو فروش را نظاره گرند و هرگز انان را با این شعبده بازی ها به رسمیت نشناخته اند.

نتیجه گیری انکه حتی کمک های میلیاردی خارجی در حمایت از این گروه و دروغ های مستمر روزانه که لحظه ای متوقف نشده است پیشرفتی را برای آنان میسر نکرده و گرد همایی جنگ طلبان آمریکایی و سیاست مدارن ورشکسته به همراهی و پادویی مریم رجوی، توام با سیاهی لشگر افراد غیر ایرانی تلخ ترین شکست های استراتژیک را برای آنان رقم زده است و رسوایی بر آمده از این تحرکات ضد ملی ، ایرانیان آزاده و میهن پرست در خارج از ایران را خوشبختانه هرگز فریب نداده است.

***

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice

مریم رجوی داعش تروریسم Mojahedin Khalq (MKO, NCRI, Rajavi cult) terrorists openly declare support for ISIL, terror acts

مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
 Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18461

مرغ عزا و عروسی – برادر شریف

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، پانزدهم می ۲۰۱۵:… بگذریم برسیم به امروز که (عزا ) است و دادگاهی برای سازمان انقلابی و مقاومت سراسری در فرانسه ترتیب داده اند و برادر شریف که همان مهدی ابریشم چی خودمان است را به- نشانه و سمبل مقاومت دربدر – سوژه ماجرا کرده اند به این میگویند یک عزای واقعی. دنیا را می بینی که چقدر بی رحم است این برادر شریف بیخود نیست که دیگر مویی به سرش باقی نمانده و همین چند …

محمد رزاقی پاریس محاکمه مهدی ابریشمچیامروز ، مهدی ابریشمچی در دادگاه پاریس به اتهام فعالیت های تروریستی محاکمه شد (آکسیون میدان سن میشل)

لینک به منبع

مرغ عزا و عروسی – برادر شریف

خدایی این برادر شریف ما ( مهدی ابریشم چی ) خیلی آدم بد شانسی است و از کودکی همه اش در سختی و عذاب الیم بسر برده و یکی از نشانه های بارز آن موهایی است که از سر مبارک شان ریخته و سر کچل ایشان را، ببخشید سر بی موی ایشان را نمایان تر ساخته است.

حقیقت اش این است برادر شریف ما – مرغ عزا و عروسی – لقب گرفته است اگر عروسی و خوشی در پیش باشد سر ایشان را میبرند و اگر عزا هم باشد باز هم سر مبارک ایشان را زیر آب میکنند قبول ندارید ؟ آلان عرض میکنم خدمت تان.

حتما یادتان هست وقتی برادر مسعود عشق خواهر مریم به دل اش افتاد و بهانه بسیار ارزشمند انقلاب ایدئولوژیک هم به آن قلاب شد ، برادر دیگر معطل اش نکرد و بدون اینکه این دست و آن دست بکند ، با یک عمل انقلابی دست گذاشت روی زن نزدیکترین دوست اش و گفت من همین را – یعنی خواهر مریم- را میخواهم

بخصوص که فیروزه بنی صدر هم گذاشته بود از خانه رفته بود بیرون و این مساله را خیلی برای برادر مسعود جدی تر میکرد.

اینجا مثال عروسی است ، یعنی عروسی ای قرار بود بر پا شود و خوب یکی باید قربانی میشد و سرش را میبریدند برادر شریف بیچاره قرعه به نام اش افتاد وهمه این وسط انگشت به دهان بودند که در چنین وجود قد بلندی ، غیرتی در حد خروس هم یافت نمیشود ؟ که متاسفانه با بررسی مدوام دکترها وچک آپ عمومی دیدند نخیر یافت نمی شود.

البته نقش بی بدیل رهبری برادر مسعود در لحظه ای شگفت آور آنکه، بسرعت فهمید درد برادر شریف را چگونه درمان کند و بلافاصله خواهر موسی شهید را که حدودا ۱۷ سال از مهدی ابریشم چی کوچکتر بود را در اختیار وی قرار داد.

بگذریم برسیم به امروز که (عزا ) است و دادگاهی برای سازمان انقلابی و مقاومت سراسری در فرانسه ترتیب داده اند و برادر شریف که همان مهدی ابریشم چی خودمان است را به- نشانه و سمبل مقاومت دربدر – سوژه ماجرا کرده اند به این میگویند یک عزای واقعی.

دنیا را می بینی که چقدر بی رحم است این برادر شریف بیخود نیست که دیگر مویی به سرش باقی نمانده و همین چند دانه هم میدانم در زندان از دست خواهد رفت.

البته خواهر مریم قول بهترین وکلا که ساعتی ۱۰۰۰ دلار میگیرند را به وی داده و تا شاید خیال اش آسوده شود مگر مقاومت سراسری و سرگردان ما چلاق است و مگر آل سعود و عربستان عزیز میگذارند ما تنها بمانیم بهترین امکانات در بهترین مکان را برای عبور از این بلیه انقلاب تدارک می بینند تا دادگاهی شدن ما نیز از سر بگذرد آنچنان سیخی که از کباب میگذرد.

خود برادر تاکید کرده که ما توی هر دادگاهی بالاخره با پول هم شده حق قانونی خود را بدست می آوریم ولی دلم نیامد در چنین روزهای تاریکی برادر شریف را تنها بگذارم و به عنوان یکی از هواداران مقاومت سراسری که سخت گیج و منگ در چهارراه حوادث منتظر چراغ سبز است از این بدیل – مرغ عزا و عروسی- سخنی به میان نیاورم تا چه به دل آید و چه به نظر افتد.

البته جا دارد از همین جایی که هستم به تمام مسئولین سازمان پیام و هشدار بدهم که مواظب خودشان باشند و ضد تعقیب بخصوص توی کوچه پس کوچه های اور سورآواز یادشان نرود.

سپاسگزارم

***

نگاهی به گزارش عملیات جاری مهدی ابریشمچی؛ بی‌مسئولیتی، خیانت و جنایت

مسعود رجوی، مهدی ابریشمچی، ژنرال حبوش و کشتار اکراد عراقی

مهدی ابریشمچی را بهتر بشناسیم

همچنین:

خانواده، عشق و عاطفه پاشنه آشیل تشکیلات مافیایی-پلیسی فرقه رجوی

حسن پیرانسر، ایران قلم، بیست و نهم آوریل ۲۰۱۵:… شعارهای آزادی و دمکراسی در این فرقه هیچگونه پایه مادی و عملی ندارد و فقط جهت تبلیغات و فریب اذهان مورد استفاده قرار میگیرد اگر تحلیل من اشتباه است از فردا خانم رجوی و مسئولین فرقه هیچ ممانعتی در دیدار خانواده ها با اعضای فرقه ایجاد نکنند و با دست باز اجازه دهند تا ملاقاتها بصو

تبریک به مناسبت آغاز بکار سایت نجات یافتگان در آلبانی

حسن پیرانسر، ایران قلم، پاریس، بیست و سوم آوریل ۲۰۱۵:… فرقه رجوی از تجارب ضدبشری خود در عراق در حفظ تشکیلات مافیایی – پلیسی خود در آلبانی هم استفاده کرده و میکند که میتوان به ممانعت از دیدار اعضای خود با دوستان و آشنایان و خانوادهایشان چه در لیبرتی و چه در آلبانی اشاره کرد و با مزدورو مامور خواندن خانواده ها که خواستار دید�