افتضاح مالی رودی جولیانی

افتضاح مالی رودی جولیانی

افتضاح مالی رودی جولیانیحامد صرافپور، انجمن نجات، مرکز فارس، پانزدهم اکتبر 2019:… پس از مرگ سناتور ترور (جان مک کین) و اخراج جان بولتون، تنها ضلع مهم باقیمانده حامی مجاهدین در کاخ سفید رودی جولیانی بود که با این افتضاح به نظر می رسد چندان پابرجا نخواهد ماند و آخرین امید مریم رجوی در جنگ افروزی کاخ سفید علیه ایران هم در حال ترکیدن است. اگرچه توطئه های مشترک رجوی با جنگ افروزان آمریکایی به پایان نرسیده، اما مهمترین مهره های مریم قجرعضدانلو که حساب زیادی روی آنها باز شده بود، یکی بعد از دیگری در حال فروپاشی هستند که ضربه بزرگی به امیدهای مجاهدین در جنگ افروزی است. افتضاح مالی رودی جولیانی در کارزار انتخاباتی 2016 در آمریکا 

بلومبرگ: حمایت وکیل ترامپ رودی جولیانی از مجاهدین خلق (فرقه رجوی)، رسوایی آشکار استبلومبرگ: حمایت وکیل ترامپ رودی جولیانی از مجاهدین خلق (فرقه رجوی)، رسوایی آشکار است

افتضاح مالی رودی جولیانی در کارزار انتخاباتی 2016 در آمریکا

رسانه ها!

در روزهای اخیر مهمترین خبر رسانه ها از آمریکا، افشای رابطه ترامپ با رئیس جمهور اوکراین در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 بوده است. تلاش برای استیضاح ترامپ در مجلس نمایندگان آمریکا در هفته های اخیر شدت بی سابقه ای پیدا کرده و راه را برای بررسی ارتباطات پشت پرده رئیس جمهور آمریکا در کارزار انتخاباتی پیشین هموار ساخته است. در جریان تحقیق های گسترده، دو بازرگان سرشناس اوکراینی و بلاروسی به اتهام “نقض قوانین مربوط به چگونگی تأمین مالی ستادهای انتخاباتی، توطئه، اظهار نادرست به کمیسیون انتخاباتی فدرال و دستکاری در اسناد” دستگیر شدند. لِو پارناس از اوکراین و ایگور فرومن از بلاروس متهم شده اند که در کارزار انتخاباتی سال 2016، مبلغی نزدیک به 400 میلیون دلار به حزب جمهوری خواه آمریکا و به طور خاص ستاد انتخاباتی ترامپ کمک کرده اند. موضوع کمک گرفتن ترامپ از کشورهای دیگر برای پیروزی در انتخابات، مهمترین چالش سیاسی در انتخابات آتی آمریکاست که امروز فضای سیاسی این کشور را ملتهب نموده است. عکس های مرتبط به این دو بازرگان را دفتر کلانتری الکساندریا در ایالت ویرجینیا انتشار داده است!

افتضاح مالی رودی جولیانی

نقش رودی جولیانی در خلاف های مالی !

در میان این رسوایی کشف شده، نام رودی جولیانی شهردار سابق نیویورک (که مدتهاست وکالت شخصی ترامپ را برعهده دارد) بیش از هرکسی می درخشد و زمینه را برای سقوط و محاکمه وی فراهم آورده است. بر اساس شواهد و مدارک، جولیانی با این دو بازرگان رابطه نزدیکی داشته و احتمال دارد در خلاف های مالی کشف شده نقش کلیدی ایفا نموده باشد. در هرصورت، امروز یکی از متهمان پرونده کمک مالی بازرگانان ذکر شده به حزب جمهوریخواه، رودی جولیانی می باشد. تصویری که خبرگزاری رویتر انتشار داده نشان می دهد که وی با بازرگانان بازداشت شده رابطه نزدیکی داشته است.

افتضاح مالی رودی جولیانی

جولیانی پس از پایان دوران ریاست بر شهرداری نیویورک، به مجاهدین خلق گرایش زیادی پیدا کرد و به مرور به عنوان یکی از مهمترین لابی های این گروه تروریستی در آمریکا به فعالیت پرداخت و طی سالیان گذشته بیشترین دیدارها با مریم رجوی را در پرونده خود ثبت نموده است. همزمانی وکالت او برای ترامپ و سخنرانی مستمر برای مجاهدین و سیر و سیاحت به مقرهای مختلف مریم رجوی (فرانسه و آلبانی) نشان می دهد که در بسیاری از مشاوره ها با دونالد ترامپ، نقش یک حامی بزرگ برای مجاهدین را برعهده دارد و طبعاً در بسیاری از توطئه های حقوقی-سیاسی علیه ایران، برنامه ها و سیاست های مجاهدین را لحاظ می کند. باید در نظر داشت که وی در طی سال های اخیر یکی از مهمترین سخنرانان اکثر گردهمایی های مجاهدین خلق در آمریکا و فرانسه بوده است. جولیانی در آخرین سفر به اروپا که با هزینه مجاهدین انجام گرفت، مدتی در قرارگاه جدید آنان در تیرانا-آلبانی بسر برد و به تشویق و روحیه دادن به اعضای مجاهدین پرداخت. خنده های صمیمانه وی با مریم رجوی، نشانگر عمق و شدت نزدیکی آنان با یکدیگر و کاسبی خوبی است که با مجاهدین براه انداخته است.

مریم رجوی در سوگ جان ها و دخیل بستن به جولیانی در نیویورک

البته این اولین بار نیست که افتضاحات مالی-سیاسی و یا حتی اخلاقی لابی ها و حامیان غربی مجاهدین خلق افشا می شود، در هفته های گذشته نیز شاهد اخراج ناگهانی جان بولتون از ریاست مشاور امنیتی ترامپ بودیم که ناشی از افتضاحات سیاسی-نظامی ببار آمده توسط وی در خاورمیانه بود. قبل از او نیز برخی لابی های غربی مجاهدین متهم به کودک آزاری و تجاوزات جنسی شده بودند.

استحاله مجاهدین خلق ایران از زبان جولیانی

پس از مرگ سناتور ترور (جان مک کین) و اخراج جان بولتون، تنها ضلع مهم باقیمانده حامی مجاهدین در کاخ سفید رودی جولیانی بود که با این افتضاح به نظر می رسد چندان پابرجا نخواهد ماند و آخرین امید مریم رجوی در جنگ افروزی کاخ سفید علیه ایران هم در حال ترکیدن است. اگرچه توطئه های مشترک رجوی با جنگ افروزان آمریکایی به پایان نرسیده، اما مهمترین مهره های مریم قجرعضدانلو که حساب زیادی روی آنها باز شده بود، یکی بعد از دیگری در حال فروپاشی هستند که ضربه بزرگی به امیدهای مجاهدین در جنگ افروزی است. البته این سردرگمی و ناامیدی خاص مجاهدین نیست، در هفته های اخیر شاهد دستپاچگی و دست و پا زدن های مکرری از سوی انواع مزدبگیران خارجه نشین هستیم که از پیروزی های مردم ایران دچار وحشت شده اند و در استرس از دست دادن حقوق و مزایای خود، پشت سرهم شورا تولید می کنند و جلسه تشکیل می دهند تا زنده بودن خود را به اربابان شان اطلاع دهند. عمده این اپوزیسیون در سال های پایانی عمر بسر می برند که خود مضحکه دیگری برای مردم ایران شده است. مریم رجوی نیز این روزها در پی ابراز وجود خود، به کنفرانس مطبوعاتی روی آورده بود که عملاً به هیچ نتیجه ای نرسید و رخدادهای چند روز اخیر بین ترکیه و سوریه، همه چیز را در خود تحلیل برد. باید دید، مریم رجوی پس از مرگ مثلث جنگ (بولتون-مک کین-جولیانی) به چه دستاویزی دیگری چنگ خواهد زد و چه راهی در پیش خواهد گرفت!

حامد صرافپور

افتضاح مالی رودی جولیانی در کارزار انتخاباتی 2016 در آمریکا

لینک به منبع

***

Camp Ashraf 3 Albania . MEK , ISIS , Al Qaeda Joint Terrorist Training Camp 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-رجوی-در-سوگ-جان-ها-و-دخیل-بستن-به-جو/

مریم رجوی در سوگ جان ها و دخیل بستن به جولیانی در نیویورک

مریم در سوگ جان ها و دخیل بستن به جولیانی در نیویورکحامد صرافپور، انجمن نجات، مرکز فارس، بیست و هشتم سپتامبر 2019:… مرگ آن “جان” و اخراج این “جان” که دو ضلع مثلث جنگ بودند، امید به آینده را بکلی از مریم قجرعضدانلو (که با روی کار آمدن ترامپ و شدت گرفتن فعالیت های ضدایرانی “جان مک کین” در سنای آمریکا، و همزمان دخول “جولیانی” و “جان بولتون” به داخل کاخ سفید، خود را به تنور جنگ و سرنگونی نزدیک می دید) گرفت. وی در آن هنگام بیشترین سرمایه و امید را روی این مثلث شوم گذاشته بود تا بلکه از آش دهان سوز ترامپ، کاسه ای برای خود برگیرد و سوار بر جنگ افزارهای آمریکایی و خون میلیون ها ایرانی به تهران پرواز کند! آرزویی که ترکیدن آن چندان به درازا نکشید. مریم رجوی در سوگ جان ها و دخیل بستن به جولیانی در نیویورک 

مریم رجوی و کودکان جنگمریم رجوی و کودکان جنگ

مریم رجوی در سوگ جان ها و دخیل بستن به جولیانی در نیویورک

سقوط جان ها!

حامد صرافپور

حامد صرافپور

نزدیک به سه هفته از اخراج “ جان بولتون ” از کاخ سفید می گذرد اما با وجود چنین فاجعه ای برای تشکل مجاهدین، مریم رجوی بخاطر حفظ روحیه در بین نیروهایش کوچکترین اشاره ای به آن نکرده است. پس از مرگ “جان مک کین” که مهمترین حامی مجاهدین در آمریکا محسوب می شد، اخراج “جان بولتون” بزرگترین ضربه به سیاست مریم رجوی بود که استراتژی اش اساساً روی کمک های مادی و معنوی چند شخصیت بشدت ضدایرانی در آمریکا کوک شده است. مرگ آن “جان” و اخراج این “جان” که دو ضلع مثلث جنگ بودند، امید به آینده را بکلی از مریم قجرعضدانلو (که با روی کار آمدن ترامپ و شدت گرفتن فعالیت های ضدایرانی “جان مک کین” در سنای آمریکا، و همزمان دخول “جولیانی” و “جان بولتون” به داخل کاخ سفید، خود را به تنور جنگ و سرنگونی نزدیک می دید) گرفت. وی در آن هنگام بیشترین سرمایه و امید را روی این مثلث شوم گذاشته بود تا بلکه از آش دهان سوز ترامپ، کاسه ای برای خود برگیرد و سوار بر جنگ افزارهای آمریکایی و خون میلیون ها ایرانی به تهران پرواز کند! آرزویی که ترکیدن آن چندان به درازا نکشید و با وجود وعده های “مک کین-بولتون” برای فتح چند ماهه ایران و حضور در میدان آزادی، برباد رفت و با مرگ و اخراج ناگهانی آن دو به تابوت منتقل شد.

در چندسال گذشته، جان بولتون نقش کلیدی در سخنرانی ها و گردهمایی های مجاهدین ایفا می کرد و با گرفتن دستمزدهای نجومی، به همکاری با مجاهدین مشغول بود. همو که به همراه چند شخصیت ضدایرانی دیگر -به خواست مریم رجوی- تلاش می کردند اعضای مجاهدین را در خاک عراق اسیر نگه دارند و نگذارند پای آنان به اروپا برسد. هرچند که وقتی سمبه مردم و دولت عراق و سازمان ملل پرزورتر شد او نیز به مریم رجوی هشدار داد که دیگر وقت خروج از عراق فرارسیده است. با اینحال، پس از “جان مک کین”، کلیدی ترین خرمهره جنگ طلب آمریکایی که برای رجوی امید به اشغال ایران را تداعی می کرد، “جان بولتون” بود. شخصیتی شیطانی، بشدت جنایتکار و ضدایرانی که جز به جمع آوری دلار به هرقیمت نمی اندیشید و برای بدست آوردن ثروت و قدرت هرچه بیشتر با ابلیس هم دست به یکی می شد.

با اینکه جان بولتون بخاطر حفظ شئونات دیپلماتیک و مورد اتهام واقع نشدن، پس از رسیدن به کاخ سفید رابطه آشکار پیشین با مجاهدین را قطع کرده بود، اما می دانیم که با نفوذ صهیونیست ها و کمک های مالی سعودی ها (مشاوره و لابی گری مریم رجوی) به کاخ سفید راه یافت و این بخشی از سیاست های آنان برای هدایت ترامپ به سمت جنگ با ایران بود که هم سعودی- صهیونیست ها و هم مریم رجوی با آن هماهنگ، و برای آن برنامه ریزی کرده بودند. کما اینکه نزدیک ترین دوست مریم رجوی، یعنی رودی جولیانی نیز بلافاصله به کاخ سفید راه یافت و در جایگاه وکیل ترامپ قرار گرفت. ایجاد چنین تیم جنایتکار و جنگ افروزی در کنار ترامپ، جز با نفوذ قدرتمند صهیونیستی-سعودی که توأمان با مشاوره های مجاهدین خلق بود امکانپذیر نمی شد. مسلماً هدف مریم رجوی همیشه ایجاد آتش جنگ در منطقه و سوار شدن بر موج ویرانگر آن برای رسیدن به تهران بوده است و اگر جز این بود همکاری با صدام حسین در صدر اقدامات مسعود رجوی قرار نمی گرفت و همزمان با سعودی رابطه برادری برقرار نمی کرد تا کامیون های طلا را از ریاض به بغداد منتقل نماید، لذا امروز هم می توان براحتی نوع مشاوره های مریم رجوی به کاخ سفید را حدس زد که در ماه های گذشته بواسطه حضور جان بولتون و جولیانی در آنجا صورت گرفته است. مجاهدین در تمامی این سالیان، همانطور که پیش تر به صدام مشاوره و اطلاعات نظامی می دادند، اخبار و اطلاعات داخلی کشورمان را نیز از طرق مختلف گردآوری و به بولتون ها و مک کین ها انتقال می دادند. در سال های اولیه سقوط صدام نیز همین کار را با پنتاگون به انجام می رسانیدند، و اخبار و اطلاعات مرتبط به نیروهای مقاومت مردمی عراق را به آمریکایی ها تحویل می دادند و امتیاز می گرفتند. اگرچه اکثر اطلاعات بدست آمده توسط مجاهدین از داخل ایران بزرگنمایی و بخشی نیز بکلی غیرعلمی و ساختگی بود، اما با اینحال برای سیاستبازان نادان آمریکایی، دست اول بود و روی آن حساب باز می کردند و می دانیم که همین مسائل باعث تحلیل و تفسیرهای اشتباه آنان راجع به منطقه و ایران می شد و به شکست می انجامید که در نهایت هم موجبات سقوط جان بولتون را فراهم کرد.

سقوط ناگهانی بولتون، صرفاً به دلیل شکست در مسئله اردن و مشابه آن نبود. در یکسال گذشته و پیش از آن، وی به عنوان مشاور امنیتی ترامپ، تحت مغزشویی و مشاوره هایی قرار داشت که از سوی لابی های مجاهدین القاء می شد. بولتون نیز به مانند مک کین به حدی تحت تأثیر مغلطه های مریم رجوی قرار داشت که به مرض بلاهت گرفتار آمده بود و به همین علت بدون اینکه موقعیت خودش در دنیای سیاست را در نظر بگیرد، (باز هم شبیه جان مک کین) تصور داشت که در آغاز 2019 به جای “ویلپنت” در “تهران” سخنرانی خواهد داشت!. جان با چنین بلاهت هایی به ترامپ مشاوره می داد و با وجود شکست خوردن در چند برنامه کلیدی، باز هم خط مشابهی را در خلیج فارس علیه ایران به جلو می برد تا به هرقیمت ترامپ را به جنگی بی پایان با ایران بکشاند. شکست سیاست آمریکا در خلیج فارس، از جمله بازی با نفتکش ها در بندر جبیره و متهم کردن ایران، دزدی دریایی از نفتکش “آدرین دریا”، وارد کردن پهپاد جاسوسی به حریم هوایی ایران و ساقط شدن اش، و بالاخره هدف قرار گرفتن چندین مرکز مهم اقتصادی و نظامی عربستان توسط حوثی ها (پیش از انهدام آرامکو)، همگی با سیاست های نابخردانه بولتون و همفکرانش (تحت تأثیر مشاوره های غیرعلمی مریم رجوی و دادن اطلاعات غلط در مورد فضای اجتماعی و سیاسی ایران) بوقوع پیوست. اینها نکاتی است که در خبرهای منتشره از رسانه های عربی-صهیونیستی دیده نمی شود چون برای آنها بسیار شرم آور است که بگویند بولتون هم از مجاهدین دستمزد دریافت می کرده و هم (تحت تأثیر یک زن جنگ افروز ایرانی) مشاوره های بی پایه را در مسائل امنیتی و سیاست خارجی آمریکا لحاظ می کرده است.

مسلماً بولتون به عنوان یکی از مهره های صهیونیسم جهانی، نقش مهمی در سیاست های مخرب ترامپ در فلسطین اشغالی و یا تقدیم جولان اشغالی به نتانیاهو داشت همانطور که در مورد بخش اشغالی سرزمین اردن نیز که واکنش جهانی بسیار تندی علیه اسرائیل و آمریکا داشت هم نقش داشت. با اینحال می توان گفت آنچه بولتون را با وضعیتی فجیع ساقط، و برای همیشه از صحنه سیاسی آمریکا به شکل سابق خارج کرد، سیاست های اشتباه او در مورد ایران بود که در مشاوره با رهبران مجاهدین خلق بدست می آورد و ناپخته وارد سیاست خارجی آمریکا می کرد که نهایتاً زمینه را برای مرگ سیاسی اش فراهم آورد.

مریم در سوگ جان ها و دخیل بستن به جولیانی در نیویورک

جولیانی، آخرین بازمانده در نمایش نیویورک!

با سقوط مفتضحانه جان بولتون از کاخ سفید و مرگ ذلت بار جان مک کین، بخوبی می توان جو نومیدی در تشکل مجاهدین را حس نمود. سکوت معنادار مریم رجوی و سایت های وابسته، سرگردانی مجاهدین را به نمایش می گذارند. مریم قجرعضدانلو که با آمدن ترامپ و جان گرفتن خشونت طلبان در کاخ سفید و سنا دچار هیجان شده بود، اینک در سوگ “2 جان” چنان درمانده و مستأصل است که حتی پیام تسلیت به مجاهدین را هم فراموش کرده و تلاش می کند با مسائل جانبی، خود و نیروهایش را سرپا نگه دارد و به آنان امید دهد که این پایان راه نیست. وی که از مدتها قبل برای تظاهرات اعتراضی نیویورک برنامه ریزی کرده بود، امروز غمزده از سقوط جان، دست به دامان یار همیشگی اش “رودی جولیانی” شده است. همان شهردار “سابقی” که سالهاست برای بدست آوردن دلارهای بیشتر به استخدام مریم رجوی درآمده و مدام با هزینه وی به پاریس و آلبانی سفر تفریحی-تجاری می کند. در گردهمایی امسال مجاهدین در نیویورک، جولیانی مثل همیشه سخنانی تکراری علیه جمهوری اسلامی و در حمایت از مجاهدین برزبان آورد که خریداری جز مریم رجوی نداشت. مسئولیت برپایی این تظاهرات اجاره ای، با سونا صمصامی نماینده مریم رجوی در آمریکا بود.

در این گردهمایی، چند لابی دست چندم آمریکایی مجاهدین سخنرانی داشتند که مهمترین شان رودی جولیانی بود. برای پوشش دادن به این خبر، چند خبرگزاری مختلف از جمله خبرگزاری فاکس نیوز (رسانه جنگ طلب ترین جناح آمریکایی که علیرضا جعفرزاده عضو مجاهدین هم کارمند آن می باشد) نیز دعوت شده بودند تا علی صفوی با آنان مصاحبه نماید. با اینحال، گردهمایی موجود بی رمق ترین تظاهرات مجاهدین در آمریکا بود. سالهای پیش از آن، مجاهدین با کمک برخی سلطنت طلب های اجاره ای مثل “شهرام همایون” موفق شدند جمعیت بیشتری را اجاره کنند که امسال از آن هیاهو خبر چندانی نبود و با زیاد کردن پلاکاردها و پرچم ها تلاش شده بود تا گردهمایی بزرگتر نشان داده شود.

مریم در سوگ جان ها و دخیل بستن به جولیانی در نیویورک

چهل سال شکست!

الان در سالروز انجام تظاهرات مسلحانه مجاهدین در 5 مهر 1360 که طی آن به دستور مسعود رجوی، صدها میلیشیای نوجوان مجاهدین در خیابان های تهران -به جای رفتن به مدرسه- اسلحه به دست گرفتند و شهر را با آتش و خون پر کردند، قرار داریم. سه هفته قبل، سازمان مجاهدین خلق وارد پنجاه و پنجمین سال تولد خود شد، و امروز مریم رجوی در چهلمین سال تنش آفرینی این تشکل، در کرسی رهبری این سازمان قرار گرفته است!. تنش آفرینی هایی که در راستای قدرت طلبی مسعود رجوی، زمینه را برای حضور تروریسم در ایران و منطقه رقم زد و خون دهها هزار جوان ایرانی را از هر دو طرف بر زمین ریخت. مریم رجوی بود که برای اولین بار ایده “رهبری عقیدتی و مطلقه بودن ولایت او بر مجاهدین” را مطرح نمود و ده سال بعد از آن، وی را در مقامی بالاتر از امام حسین قرار داد و مدعی شد که تضادهایی که مسعود با آن درگیر است و حل می کند، به مراتب از تضادهای امام حسین بیشتر است!. مریم بود که هدف اولیه سازمان مجاهدین که “رسیدن به جامعه بی طبقه توحیدی” بود را تنزل داد و به “کرسی ولایت مطلقه نشانیدن مسعود رجوی” محدود کرد و به صراحت گفت که “اگر همه مجاهدین کشته شوند و فقط مسعود باقی بماند برای مردم ایران کافی است”. با چنین نگرشی که مریم رجوی به سازمان مجاهدین تحمیل نمود، در طی این چهل سال، حتی یک مورد پیروزی استراتژیک برای مجاهدین رقم نخورده است و:

 با وجود چند ده مورد موفقیت ایضائی در میدان جنگ نظامی (با کمک قدرتهای خارجی و بخصوص صدام حسین و سعودی)

با وجود چند مورد موفقیت در عرصه رزم سیاسی (با سوء استفاده از جان دهها تن از هواداران و اعضای مجاهدین، چه در اعتصاب غذای سال 1366 حین اخراج مجاهدین از پاریس به گابون، چه در اعتصاب غذا و خودسوزی سال 1382 برای آزادی مریم از بازداشت)

شاهد هیچگونه موفقیت برای آنان نبوده ایم اگرچه مریم تلاش کرد هربار با سیلی صورت خود را سرخ نگه دارد و شکست را پیروزی جلوه دهد. بعکس شاهد زوال روزافزون مجاهدین:

ابتدا در عرصه نظامی (با خلع سلاح و خروج از عراق)

آنگاه در عرصه تشکیلاتی (با ورود خانواده ها به قرارگاه اشرف و ریزش شدید نیرو)

نهایتاً در عرصه سیاسی (با بازداشت و محاکمه مریم رجوی، افشاگری گسترده جداشدگان در مورد فساد و جنایات رجوی، جلوگیری از فعالیت مجاهدین در فرانسه، محدود کردن مجاهدین به آلبانی)، طی 17 سال گذشته بوده ایم که پایانی هم بر آن متصور نیست

لذا به صراحت باید گفت که چهل سال شکست برای مجاهدین به رهبری مسعود و مریم رجوی در مراحل کلیدی خود قرار گرفته و به نظر می رسد با اسقاط “2 جان” و “به دریوزگی آخرین لابی بازمانده در کاخ سفید افتادن” مجاهدین، آخرین میخ ها بر تابوت آرزوهای مریم رجوی و ریاست جمهوری مادام العمر اش در حال کوبیده شدن است.

حامد صرافپور

مریم رجوی در سوگ جان ها و دخیل بستن به جولیانی در نیویورک

***

نقض سیستماتیک حقوق کودکان در مناسبات فرقه ی مجاهدیننقض سیستماتیک حقوق کودکان در مناسبات فرقه ی مجاهدین

همچنین: