افشاي مجاهدين خلق در هر لباس و رنگي وظيفه ي ايرانيان وطن پرست است (علیرضا کاظمی و ایران آکادمی هلند)

افشاي مجاهدين خلق در هر لباس و رنگي وظيفه ي ايرانيان وطن پرست است (علیرضا کاظمی و ایران آکادمی هلند)

مریم رجوی هفدهم ژوتنالف. افشاری، چهارم نوامبر 2014:…  عليرضا كاظمي يكي از اعضاي مجاهدين خلق بوده است كه متعاقب حمله ي آمريكا به عراق و سقوط صدام در سال 2003 جهت انجام پروژه هاي سياسي و جاسوسي به هلند ارسال شد. كساني كه در عراق بوده اند و اينك از مجاهدين جداشده و منتقد اين باند وطن فروش هستند بخوبي او را مي شناسند. نگارنده تا كنون موفق شده با چند تن از اين افراد مصاحبه كند و اطلاعات لازم …

مریم رجوی هفدهم ژوتنایرج مصداقی: «فرد خوشنام» مجاهدین خلق (فرقه رجوی) چه کسی است ؟


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

(ایران اینترلینک: با تشکر از الف. افشاری دریافت شد)

افشاي مجاهدين خلق در هر لباس و رنگي وظيفه ي ايرانيان وطن پرست است.

اخيرا مطلع شدم كه يكي از وابستگان به مجاهدين به نام ” علي رضا كاظمي” در هلند يك انجمن پوششي به راه انداخته كه “ايران آكادمي” نام دارد و در هلند به ثبت رسيده است.

از آنجا كه اين شخص براي بسياري از هموطنان ما شناخته شده نيست لازم ديدم چند خطي در اين باره بنويسم و از وبسايت وزين ايران اينترلينك بابت انتشار آن پيشاپيش متشكرم.

عليرضا كاظمي يكي از اعضاي مجاهدين خلق بوده است كه متعاقب حمله ي آمريكا به عراق و سقوط صدام در سال 2003 جهت انجام پروژه هاي سياسي و جاسوسي به هلند ارسال شد.

كساني كه در عراق بوده اند و اينك از مجاهدين جداشده و منتقد اين باند وطن فروش هستند بخوبي او را مي شناسند. نگارنده تا كنون موفق شده با چند تن از اين افراد مصاحبه كند و اطلاعات لازم را كسب نمايد.

علي رضا كاظمي ( مجاهد لباس شخصي) پس از اقامت در هلند تا مدت ها ماهيت واقعي خود را آشكار نمي كرد و تنها زماني مجبور به اعتراف شد كه مورد افشاگري اعضاي سابق مجاهدين قرار گرفت.

بنظر مي رسد ماموريت اصلي كه از جانب مجاهدين به وي سپرده شده همين است كه انجمن هاي پوششي تاسيس نمايد و بدون وابستگي ظاهري به مجاهدين رجوي اهداف اين گروه را به پيش برد. امري كه دستكم تا كنون و عليرغم صرف هزينه هاي هنگفت در آن نا موفق بوده است. مثلا در ساليان گذشته گروهي بنام ديالوگ كه منفعل شد.

كاظمي در ظاهر امر و براي تامين بودجه به انگلستان هم سفر نموده و مبالغي را از برخي منابع دريافت نموده است.

اما برخي از جداشدگان منتقد مجاهدين معتقدند كه بودجه ي اصلي فعاليت هاي وي بطور سري از طريق ستاد يا معاونت تبليغات در سازمان رجوي تامين مي شود.

همچنين لازم به يادآوري است كه مجاهدين در زماني كه تلاش مي كردند از ليست گروه هاي تروريستي ايالات متحده خارج شوند، از علي رضا كاظمي به عنوان يكي از لابيست هاي دوره گرد استفاده كردند.

او همچنين در كمپين براي خروج اعضاي مجاهدين از عراق كه توسط خانم اقبال سازمان داده شد نيز شركت كرد و مانيتور فعاليت هاي او در كمپين بخوبي نشان مي داد كه قصد سازمان از استفاده از او صرفا انحراف و ايجاد دودستگي در اين كمپين مستقل بوده است.

اخيرا هم مطلع شدم كه راديو زمانه كه بودجه آن توسط دولت هلند و از ماليات مردم هلند تامين مي شود، تريبون خود را در اختيار اين گروه پوششي مجاهدين قرار داده و البته بحث مربوط به راديو زمانه و بي مخاطب بودن آن در اين مجال نمي گنجد.

عليرضا كاظمي با پول و قاچاقچي مجاهدين به هلند آمده و به انجام وظايف انقلابي خود مشغول است در حاليكه بستگان نزديك وي به ايران رفت و آمد دارند و اين نكته بسيار سوال بر انگيز است.

نگارنده اميدوار است كه آن دسته از اعضاي سايق مجاهدين كه اين شخص را بخوبي و از نزديك مي شناسند، هموطنان خود را آگاه سازند و دست به افشاري بزنند.

الف. افشاري

***

مجاهدین خلق رجوی امام امریکاوضعیت دیروز و امروز مجاهدین در گفتگوی ایرج مصداقی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=13093

درخواست طرح انتقال ساکنان لیبرتی به کشور ثالث در کنفرانس پاریس

عاطفه اقبالعاطفه اقبال، سایت کمپین برای انتقال فوری ساکنان لیبرتی به کشور ثالث، دوازدهم سپتامبر ۲۰۱۴: … با توجه به این تهدیدات و کنفرانسی که برای ترسیم وضعیت جدید عراق در دستور کار جامعه بین المللی می باشد. از تمامی ارگانها و شخصیت های حقوق بشری درخواست داریم که برای نجات جان بیش از ۲۷۰۰ انسان در کمپ لیبرتی از هیچ کوششی فروگذار نکنند. کمپین ما این نامه را برای شخصیت های مستقل و گروه های …

 مریم رجوی کمپ لیبرتی اوت 2014حامد صرافپور: گرمازدگی ساکنان لیبرتی، یا بهانه های مریم رجوی برای بازی های جدید سیاسی؟

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

لینک به منبع

کنفرانس بین المللی در پاریس در رابطه با وضعیت امنیتی در عراق

درخواست اقدام فوری برای مطرح شدن “انتقال ساکنان لیبرتی به کشور ثالث” در کنفرانس بین المللی پاریس

روز دوشنبه ۱۵ سپتامبر قرار است کنفرانسی بین المللی در پاریس در رابطه با صلح و امنیت در عراق برگزار شود. کاخ الیزه روز سه شنبه ۹ سپتامبر بعد از یک گفتگوی تلفنی بین فرانسوآ اولاند رئیس جمهور فرانسه و فوآد معصوم رئیس جمهور عراق در رابطه با این کنفرانس بیانیه ای صادر کرد. رئیس جمهور فرانسه روز جمعه این هفته در این رابطه به بغداد سفر میکند.

این کنفرانس در شرایطی برگزار می شود که وضعیت عراق به شدت ناامن و بحرانی می باشد. سازمان ملل از روز ۱۴ اوت ۲۰۱۴ در رابطه با وضعیت امنیتی در عراق شرایط اضطراری اعلام کرده است. از طرفی طبق آخرین آمار سازمان ملل تا کنون یک میلیون و ۲۰۰ هزار عراقی از کشورشان آواره شده اند. بنا به آماری که یونامی در ماه اوت منتشر کرد درگیری ها در عراق بیش از ۱۷۰۰ کشته و نزدیک به ۲۰۰۰ مجروح فقط در ماه ژوئیه بجا گذاشته است. اخبار کشتار ۶۷۶ زندانی در شمال موصل فقط در طی دو ماه گذشته یا کشته شدن ۷۰ سنی در یک مسجد و بمب گذاری انتحاری در بغداد که دست کم ۲۰ کشته و بیش از ۴۰ زخمی بجا گذاشت. همچنین انفجارهای پی در پی در بغداد و دیگر نقاط عراق زنگ خطر را مدتها است در مورد ساکنان لیبرتی که در میان یک درگیری فرقه ای در عراق گرفتار شده اند، به صدا در آورده است. جنگی که هیچ ربطی به ساکنان کمپ لیبرتی ندارد. روز چهارشنبه ۱۰ سپتامبر، رئیس جمهور آمریکا استراتژی جنگی خود بر علیه دولت اسلامی در عراق و سوریه را اعلام کرد. آخرین اخبار حاکی از بحرانی شدن هر چه بیشتر شرایط درعراق می باشد. در این میان جان ساکنان لیبرتی که در کنار فرودگاه بین المللی بغداد سکونت دارند در خطر جدی قرار دارد.

علاوه بر تهدیدات جانی که آنها را مستمرا تهدید می کند، شرایط برای ساکنان کمپ لیبرتی که قرار بود یک کمپ تزانزیت و موقت باشد هر روز سخت تر می شود. نزدیک به ۲۷۰۰ انسان در کمپی که تبدیل به زندان شده است، بسر می برند. محدودیت های پزشکی، صنفی و ارتباطی آنها را کاملا ایزوله و ضربه پذیر کرده است. وضعیت سلامتی ساکنان لیبرتی بسیار نگران کننده است. آنها با بیماریهای مختلف ناشی از سخت بودن شرایط درگیر هستند. تا کنون بیست نفر در این کمپ جان خود را به علت بیماری از دست داده اند. طبق آخرین آمار، بیش از یک سوم از ساکنان ۳۴۰۰ نفره مستقر در کمپ اشرف تا کنون کشته و زخمی و معلول شده اند. ۱۱۶ نفر در پی حملاتی جنایتکارانه و با شیوه های فجیعی از جمله اعدام صحرایی با دستهای بسته جان خود را از دست داده و ۱۳۵۰ نفر در پی حملات موشکی و یا له شدن زیر تانک های زرهی زخمی و معلول شده اند. هفت نفر از آنها نیز بیش از ۹ ماه است مفقود شده اند. کمیساریای عالی پناهندگان در فراخوانی که در ۵ اوت سال جاری منتشر نمود در مورد ساکنان لیبرتی نوشت : ” ساکنان کمپ سه حمله موشکی در سال ۲۰۱۳ متحمل شدند که هر کدام از این حملات منجر به تعدادی کشته و مجروح گردید. علاوه بر این، یک حمله در سپتامبر ۲۰۱۳ علیه کمپ اشرف ۵۲ کشته و ۷ مفقود بر جای گذاشت. بالا گرفتن درگیریها در سراسر عراق، ساکنان کمپ لیبرتی را در معرض ریسکهای امنیتی افزایش یافته قابل توجهی قرار میدهد. “

با توجه به این تهدیدات و کنفرانسی که برای ترسیم وضعیت جدید عراق در دستور کار جامعه بین المللی می باشد. از تمامی ارگانها و شخصیت های حقوق بشری درخواست داریم که برای نجات جان بیش از ۲۷۰۰ انسان در کمپ لیبرتی از هیچ کوششی فروگذار نکنند. کمپین ما این نامه را برای شخصیت های مستقل و گروه های سیاسی و حقوق بشری که امکان تلاش برای نجات جان عزیزان ما را دارند، ارسال میکند و از آنها می خواهد که بدون در نظر گرفتن اختلافات عقیدتی و سیاسی و فقط از نقطه نظر انسانی و حقوق بشری برای نجات جان هموطنانمان در عراق کوشش کنند. نامه نوشتن فردی هر کس بخصوص گروه ها و شخصت های شناخته شده به این کنفرانس و میزبان آن آقای فرانسوآ اولاند می تواند برای باز شدن راه انتقال فوری آنها به کشور ثالث موثر واقع شود. نگذاریم ساکنان کمپ لیبرتی در عراق قربانی درگیری های داخلی در عراق و معاملات پشت پرده گردند. این کنفرانس بین المللی فرصتی است برای خانواده های ساکنان لیبرتی در عراق که با نامه نوشتن و نام بردن از عزیزان خود مسئله نجات جان آنها را روی میز بین المللی قرار دهند. این فرصت را نباید از دست داد.

تلاش برای نجات جان انسانها فراتر از هر اختلاف عقیدتی و سیاسی قرار دارد. یک اقدام حقوق بشری و انسانی است. کمپین ما بار دیگر از طرف اکثریت خانواده های ساکنان لیبرتی دست یاری به سوی تک تک کسانی که می توانند در این رابطه اقدامی انجام دهند دراز میکند. از تمام کسانی که اقدام به نوشتن نامه می کنند میخواهیم که نسخه ای از آنرا به آدرس کمپین بفرستند.

لازم به ذکر است که کمپین بصورت جداگانه نامه ای سرگشاده به زبانهای فرانسوی و انگلیسی به این کنفرانس ارسال خواهد کرد.

عاطفه اقبال – ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۴

از طرف کمپین برای انتقال فوری ساکنان لیبرتی به کشور ثالث

کپی به : ……..

ایمیل کمپین : [email protected]

سایت کمپین : http://campaignliberty2013.blogspot.fr/

– از هموطنان عزیزی که نجات جان ساکنان لیبرتی برایشان اهمیت دارد می خواهم که این نامه را به گروه ها و شخصیت های سیاسی و حقوق بشری فرستاده و از آنها درخواست کنند که در رابطه با کنفرانس پاریس اقدام کنند. دوشنبه کنفرانس در پاریس برگزار میشود و این اقدام فوری می باشد

***

همچنین:

 سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

Screenshot_2014-1-24 9.56.24UNAMI: continued concerns about abuses committed by the PMOI/MeK leadership

رجوی و گروگانهادرباره جریان حاکم بر سازمان مجاهدین خلق ایران (۱۴) ـ «تیف» و برشی از«درون»

همچنین:

وای اگر از پی امروز بود فردایی!

عاطفه اقبالآریا ایران به نقل از صفحه فیسبوک عاطفه اقبال، بیست و هفتم ژوئیه ۲۰۱۴: … دیروز اطلاعیه منتشر شده از طرف شورای ملی مقاومت مجاهدین را در رابطه با ایرج مصداقی خواندم و بخود گفتم : وای اگر از پی امروز بود فردایی!؟ من هنوز فرصت نکرده ام سئوالات مطرح شده در نوشته بلند ایرج مصداقی را بصورت کامل

موضع گیری نیم بند مجاهدین خلق در قبال سخنان لاریجانی!

عاطفه اقبالعاطفه اقبال، کمپین برای انتقال فوری ساکنین لیبرتی به کشور ثالث، بیست و سوم می ۲۰۱۴: … بالاخره بعد از سه روز سکوت در قبال تقاضای صادق لاریجانی مبنی بر استرداد ساکنان لیبرتی به ایران، مجاهدین با اطلاعیه ای از جانب شورای ملی مقاومت عکس العمل نشان دادند! تا دیشب این موضع گیری در هیچ یک از

توطئه و معامله بر سر جان ساکنان لیبرتی موقوف!

عاطفه اقبالعاطفه اقبال، کمپین برای انتقال فوری ساکنین لیبرتی به کشور ثالث، بیستم می ۲۰۱۴: …تو گویی مسئله جان ساکنان لیبرتی در هیاهوی تبلیغاتی مراسم سالانه مجاهدین به مناسبت دستگیری و آزادی چند روزه رئیس جمهور برگزیده! که البته به سوختن زنده زنده چندین نفر انجامید، گم شده است! آیا این سکوت به

راضیه هم رفت و مجاهد صدیق نام گرفت!

عاطفه اقبالعاطفه اقبال، کمپین برای انتقال فوری ساکنان لیبرتی به کشور ثالث، شانزدهم می ۲۰۱۴: … براستی چرا راضیه ۵۷ ساله یا محمد بابایی ۵۵ ساله در ظرف زمانی دو هفته یکی در لیبرتی دیگری در آلبانی به یکباره دچار ایست قلبی میشوند!؟ چرا زهره جوان در اور یکشب میخوابد و دیگر از خواب بیدار نمیشود!؟ چرا ژاله

چگونه میتوان از بحران انسانی در کمپ لیبرتی جلوگیری کرد؟

عاطفه اقبالآریا ایران به نقل از عاطفه اقبال، کمپین برای انتقال ساکنان لیبرتی به کشور ثالث، بیست و هفتم اوت ۲۰۱۴: …  چگونه است که مکررا برای تخلیه فاضلاب ها! اطلاعیه منتشر میشود اما در رابطه با نجات جان ساکنان لیبرتی از این بحران انسانی در عراق هیچ اقدام جدی انجام نمیشود؟ مجاهدین همیشه مدعی بوده

وای اگر از پی امروز بود فردایی!

عاطفه اقبالآریا ایران به نقل از صفحه فیسبوک عاطفه اقبال، بیست و هفتم ژوئیه ۲۰۱۴: … دیروز اطلاعیه منتشر شده از طرف شورای ملی مقاومت مجاهدین را در رابطه با ایرج مصداقی خواندم و بخود گفتم : وای اگر از پی امروز بود فردایی!؟ من هنوز فرصت نکرده ام سئوالات مطرح شده در نوشته بلند ایرج مصداقی را بصورت کامل

ساختار توتالیتاریسم رجوی در مجاهدین!

آریا ایران به نقل از فراخوان مستقل برای خروج انسانی ساکنین لیبرتی از عراق، دوم اوت ۲۰۱۴: … توتالیتاریسم رجوی در واقع با انقلاب ایدئولژیک درون سازمانی رجوی شکل مطلق خود را در درون سازمان گرفت وتمامی ابعاد سازمان را از سیاسی به یک سیستم وساختار توتالیتر ورق زد هرچند پتنانسیل ساختار استالینی ق