افشای جاسوسان و خبرچین های سازمان مجاهدین در کشور البانی

افشای جاسوسان و خبرچین های سازمان مجاهدین در کشور البانی

علی رئوسانج. خ. آلبانی، فریاد آزادی، بیست و چهارم فوریه 2015:… با این نفوذی های که تشکیلات البانی در بین افراد جدا شده رخنه داده است تمام تلاش تشکیلات این است که بی اعتمادی مابین ما جدا شده ها ایجاد کند . که این بچه ها به همدیگر اعتماد نکنند و اتحاد نداشته باشند . چون می دانند وقتی که چند نفر به هم اعتماد می کنند و یک اتحادی ایجاد می شود. می توانند در مقابل توطئه های سازمان به ایستند و با کمک و …

 

افشین ابراهیمی تروریست مزدور در آلبانیخبرچین و جاسوس افشین ابراهیمی

علی رئوسانخبرچین و جاسوس علی رئوسان

علی رئوسانخبرچین و جاسوس علی رئوسان

سید حمید ملکیخبرچین و جاسوس سید حمید ملکی

عطا حسینیخبر چین و جاسوس عطا حسینی
***

احسان بیدی نجات یافته از فرقه رجوی، آلبانی: تصفیه حسابی که به شکست انجامید

لینک به منبع

نامه دریافتی ار البانی : ج- خ

افشای جاسوسان و خبرچین های سازمان مجاهدین در کشور البانی

پس ازآنکه از عراق به البانی انتقال داده شدیم و مقداری نفرات توانستند رها باشند و با دنیای اینترنت اشنا شدند . در این دنیای مجازی شروع کردند با خانواده و دوستان خود تماس گرفتن . در مدت کوتاهی دو سه خانواده برای دیدار عزیزانشان آمدند . سران سازمان مجاهدین از این تماس ها به هراس افتادند . بعد از این بود که تشکیلات البانی به فکر مقابله با این جریان افتادند. مسئولیت این کار به عهده افشین ابراهیمی از فرماندهان سازمان مجاهدین می باشد .

افشین ابراهیمی کار نامه ننگینی در سازمان مجاهدین دارد که به طور مختصر اشاره می شود . یکی از فرماندهان صحنه در کشتار کردها در سال 1370، قاتل کمال حیدری که می خواست از سازمان فرار کند ، یکی از زندانبان های زندان سال 1373،یکی از مسئولین اموزشی تیم های عملیاتی که به داخل ایران می رفتند ،مسئول کنترل و امنیت مرکز بود . در حال حاضر هم مسئول امنیت و کنترل جریان اعضاء شده را درالبانی به عهده دارد.

یک تیم به فرماندهی علی رئوسان ( علی رئوسان از نفرات سال 58 سازمان مجاهدین است که در سال 1361 به کردستان منتطقه پیرانشهر انتقال داده شد، از سال 1362 به این سو یکی از فرماندهان تیم های عملیاتی در کردستان بود. فردی چاپلوس بود که دستگاه رجوی به وی اعتماد کامل داشت . همیشه از مسئولین بوده است .) رده تشکیلاتی علی ( معاون ستاد ) نامبرده یکی از فرماندهان سازمان است در البانی برای مقابله و ایجاد دو دستگی بین افراد جدا شده انتخاب شده است . او خود را تحت این عنوان که مسله دار است و از سازمان جدا شده، در بین نفرات جدا شده که در البانی هستند خبر چینی و تفرقه اندازی می کند و خط سازمان را پیش می برد . جدا از آن مهمترین مسئولیت علی رئوسان این است که تیم سایبری سازمان در البانی با وی می باشد که دائم فیس بوک و توئیتر نفرات را چک و کنترل می کند که نفرات جدا شده با چه کسانی در دنیای مجازی در تماس هستند . در یک مورد یکی از نفرات به نام ( م – ح) را با مقداری پول بیشتر فریب داد که او پاس فیس بوک یکی از جدا شده های فعال را به نوعی دزدید واز اعتمادی که کرده بود سو استفاده کرد ، برای مدتی صفحه این دوست عزیز توسط سازمان مصادره شده بود . علی رئوسان با این پوش که جدا شده است در برنامه تفریحی یا برنامه های جمعی نفرات جدا شده شرکت می کند . بچه های جدا شده هم که او را میشانسند که وچه مارمولکی است در برنامه های که او باشد معمولا شرکت نمی کند . البته الان دیگر دستش برای همه ما رو شده است .

حمید مکی رده تشکیلاتی ( معاون ستاد ) تا قبل از انتقال به البانی بیشتر در ستاد های پشتیبانی کار می کرد . پس از ان به البانی انتقال داده شد. سازمان در البانی با این مشگل مواجه شد که نفرات جدا شده در دنیای مجازی فعال شده اند و تعداد جدا شده های در این دنیای تقریبا آزاد روز به روز بیشتر می شد . در سازماندهی جدید حمید مکی هم به عنوان جدا شده در بین افرادی که واقعا جدا شده بودند ، از طرف سازمان ماموریت پیدا کرد که بین افراد خبر چینی و فضای شک و تردید راه بیندازد ، با حرکات وکارهای که انجام می دهند دوستان جدا شده را به هم بدبین می کنند که کسی به کسی اعتماد نکند . از سوئی دیگر تحت مسئولیت علی رئوسان خط سازمان را پیش ببرند .

عطا حسینی : یکی دیگر از اعضا باسابقه سازمان مجاهدین است ، در گذشته در بخش نظامی سازمان فعالیت می کرد . پس ازانکه از کمپ لیبرتی به البانی انتقال داده شد . سازمان مجاهدین در البانی عطا حسینی را تحت پوش جدا شده ومسله دار، در بین افرادی که واقعا از مجاهدین جدا شده اند جا زده است که مسئولیت و ماموریت وی این است که خبر چینی کند ، از طرفی دیگر تا جائی که می توانند با هماهنگی با علی ، حمید تخم نفاق در جمع اعضاء جدا شده بپاشند و جمع بی اعتمادی درست کنند . البته افراد دیگری هم هستند که با این گروه همکاری می کنند که درنوشته های بعدی اسامی انها انتشار داده خواهد شد تا همگان این چهره های منفور را بشناسند .

سازمان مجاهدین چه هدفی را دنبال می کند:

با این نفوذی های که تشکیلات البانی در بین افراد جدا شده رخنه داده است تمام تلاش تشکیلات این است که بی اعتمادی مابین ما جدا شده ها ایجاد کند . که این بچه ها به همدیگر اعتماد نکنند و اتحاد نداشته باشند . چون می دانند وقتی که چند نفر به هم اعتماد می کنند و یک اتحادی ایجاد می شود. می توانند در مقابل توطئه های سازمان به ایستند و با کمک و همیاری هم از پس مشگلات برایند که روی پای خود به ایستند و به خود متکی باشند . این عمل یعنی تسریع در فروپاشی تشکیلات : چون نفرات مسله دار در تشکیلات می بینند و می شنوند که نفراتی که جدا شده بودند موفق شدند سروسامان بگیرند

البانی ج -خ 23 – فوریه 2015

افشین ابراهیمی تروریست مزدور در آلبانیمزدوران و شکنجه گران. حسن نظام الملکی، افشین ابراهیمی و محمد شعبانی همت

مزدوران و شکنجه گران: اسماعیل مرتضایی (جواد خراسان) و عبدالوهاب فرجی نژاد (افشین)

معرفی محمد سادات دربندی، حسن محصل و حسن عزتی شکنجه گران مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

مهوش سپهری (نسرین) زندانبان مجاهدین خلق و قاتل نسرین احمدی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=16585

نامه ای سرگشاده برای دوست عزیز و همرزم سابقم آقای بابک نیک طالعان

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، بیستم فوریه ۲۰۱۵:… مگر قرار است باز در بند واسارت سازمان مجاهدین باشیم ، آن دیکتاتوری که درون تشکیلات داشتند که در خارجه نمی توانند داشته باشند . از چه می هراسید که خودتان را در اسارت سازمان نگه داشته اید ؟ تو مگر فراموش کردی که چه جنایت های در حق خود ما و دوستانمان انجام دادند . الان که پایت به دنیا آزاد رسیده چرا نمی خواهی خودت را از این قید …

بابک نیک طالعان

اخبار و ناگفته های کمپ پناهندگان در آلبانی – قسمت دهم (مریم رجوی به مسئولین فرقه در کمپ پناهندگان هشدار داده است)

لینک به منبع

نامه ای سرگشاده برای دوست عزیز و همرزم سابقم آقای بابک نیک طالعان

همشهری و دوست عزیز از اینکه خبردار شدم از زندان و اسارتگاه لیبرتی توانستی نجات پیدا کنی به آلبانی بروی خیلی خوشحال شدم . البته با توجه به شناختی که از تو داشتم انتظار داشتم زودتر از این بتوانی خودت را نجات بدهی. اما این را می دانم که به دلیل سیستم مخوف تشکیلات فرقه این امکان به سادگی ها فراهم نمی شود . احتمال می دادم از اسارتگاه لیبرتی بیرون بیائی و پایت به دنیای آزاد برسد ، حتما به دنبال زندگی شخصی خودت می روی . چندی پیش بود که خبر مسرت بخش ازدواج تو با خانم شیرین معینی را شنیدم ، همان زمان این ازدواج فرخنده را با دیگر دوستان در یک نامه جمعی به تو و خانم معینی تبریک گفته بودیم . در اینجا مجدد این پیوند میمون ومبارک را از صمیم دل به تو و خانم شیرین معینی تبریک عرض می کنم و بهترین ها را برای شما عزیزان آرزو می کنم.

بابک عزیز همانطور که تو سر یک سری موضوعات با سازمان مسئله داشتی که می خواستی جدا بشوی ، آنها نقطه صعف را می دانستند چی است ، مسئله ازدواج تورا فراهم کردند. یعنی خودت میدانی بعد از سال ۱۳۷۱ به این سو ازدواج تشکیلاتی مطلقا ممنوع شده بود و مرز سرخ سازمان مجاهدین بود . وقتی که تو خواستی از سازمان جدا بشوی ، سازمان مجاهدین حاضر شد بعد از ۲۲ سال مرز سرخ خود را بشکند . تشکیلاتا مسله ازدواج تو را حل کند که جواد خراسان فرمانده ارشد در آلبانی خطبه عقد شما را بجا آورد . علی رغم اینکه شما اعلام کرده اید جدا شده هستید،( اما درحاشیه کنار سازمان هستید)، ماهی ۵۰۰ دلار به هرکدام از شما می دهند . همانطور هم که در جریان هستی زمانی که پدر شیرین خانم داشت مسله دخترش را پیگیری می کرد که از آلبانی او را خارج کند به هر کجا در اروپا میخواهد برود زندگی کند . ابوالقاسم رضائی از پاریس پا شد برای ملاقات با شیرین خانم آمد و…… فکر می کرد مسائل مادی هست که آنها را حل کرد که بتواند از طریق شیرین خانم تو را درکنار تشکیلات آلبانی نگه دارد . با توجه به سابقه تشکیلاتی که تو خودت داری چرا سازمان این همه دارد هزینه می کند که نفرات را کماکان در بند و اسیر خودش داشته باشد؟ چرا سازمان مسله اسکان افراد جدا شده که در کنار تشکیلات هستند را حل کرد ؟ اما آنهائی که جدا شده سازمان هستند فقط مسله مالی آنها را حل کرد؟ چرا آن تعداد دیگر از بچه ها حاضر نشدند ماهانه ۵۰۰ دلار سازمان را بگیرند به ۲۵۰ دلار کمیساریا پناهندگی قناعت کردند ؟ چرا ، چرا ، چرا . چرا ها زیاد هستند تو خیلی بیشتر از من از این چرا ها را می دانی و طبیعتا باید دنبال جواب چرا ها بود . چرا سازمان می خواهد کماکان شما ها را اسیر خودش کند و در کنار خودش با هزار یک فریب نگه دارد ؟

سوال اساسی را از خودت می کنم تا کی تو می خواهی اسیر سازمان مجاهدین باشی ؟ چرا فکر می کنی تو بابک و بابک های دیگر و شیرین های دیگر نمی توانید روی پای خودتان باشید ؟ چرا این نه نمی توان را از ذهن خود دور نمی کنی ! شما که خود را جدا شده از سازمان مجاهدین می دانید %۹۰ راه راهم که آمده اید پس از چی واهمه دارید که تمام عیار خود را از قید و بند سازمان مجاهدین رها نمی کنی که به دنیای آزاد و بدون قید و بند به سازمان مجاهدین باشید؟ مگر باید حتما یک اقای بالای سر ، بالای سرتان باشد که برای شما مشخص کند چه کار کنید ، چه کار نکنید .

اینجا حرفم خطاب به تمام بابک و بابک ها است : این چیزی که سازمان مجاهدین سالیان سال توی ذهن من و شما ها فروکرده که در بیرون از گرسنگی می میریم ما ها توان سرپای خود ایستادن را نداریم ، آواره خیابان ها و گداخانه ها در خارجه می شویم و…….این یک دورغ محض است . مگر زمانی که ما از سازمان مجاهدین فرار کردیم از گرسنگی مردیم ؟ همانطور که خودتان شاهد بودید سالیان اول مسعود رجوی در نشست های صوتی برای شما ها بیان می کرد که جدا شده های ما در فرانسه دارند گدائی می کنند و گرسنه هستند و…….آیا ما از گرسنگی مردیم ؟ آیا ما در گوشه خیابان ها در توی ذباله ها دنبال غذا هستیم ؟علی رغم اینکه در پاریس رابط مجاهدین بارها به سراغ ما آمد و پیام آورد که سازمان می گوید بیائید با خودمان هرچه بخواهید به شما می دهیم ، شما بچه این خانه هستید . از ما فکر می کنی چی می خواست تنها یک خواسته داشتند آن هم این بود که از چیزی صحبت نکنیم ! از جنایت ها و خیانت های که درون تشکیلات اتفاق افتاده بود و شاهدین آن بودیم لب باز نکنیم و حرفی نزنیم . انعکاس جدا شدن ما درون تشکیلات روی بچه ها خیلی بد است ، بخون شهدا فکر کنیم ؟؟

از سال ۱۳۷۰ که انقلاب ایدئولوژی دست ساز مریم قجر عضدانلو همه گیر شد. هزاران نفر از سازمان جدا شدند تعدادی نزد خانواده های خود به ایران برگشتند . تعدادی نزدیک یک سوم به خارجه آمدند. تعداد زیادی از این دوستان به دنبال زندگی شخصی خود رفتند و از سیاست برای همیشه خداحافظی کردند. تعدادی معدودی هم علی رغم جدا شدند و نوشتن مقالاتی انتقادی به سازمان ، بخصوص در این دوسال آخراما نخ وصل خود را دارند . تعدادی هم مانند ما علی رغم تشکیل دادن زندگی خود با داشتن زن و زندگی و کار خود ، اما دوستان اسیر در سازمان مجاهدین را فراموش نکرده ایم . در این رابطه از هیچ روشنگری کوتاه نیامده ایم . هر آنچه که خود شاهدی جنایت ها و نقص حقوق اولیه افراد بودیم را بیان کرده و می کنیم . در این رابطه از طرف سازمان مورد انواع تهمت ها و مارک ها قرار گرفتیم ، مورد ضرب شتم قرار گرفتیم . چرا سازمان مجاهدین این کار را می کند خیلی ساده از ما می خواهد که آنچه درون تشکیلات دیدیم صحبت نکنیم .

مگر قرار است باز در بند واسارت سازمان مجاهدین باشیم ، آن دیکتاتوری که درون تشکیلات داشتند که در خارجه نمی توانند داشته باشند . از چه می هراسید که خودتان را در اسارت سازمان نگه داشته اید ؟ تو مگر فراموش کردی که چه جنایت های در حق خود ما و دوستانمان انجام دادند . الان که پایت به دنیا آزاد رسیده چرا نمی خواهی خودت را از این قید و بند ها نجات بدهی . اگر نمی توانی یا نمی خواهی به دیگر دوستانت که در لیبرتی اسیر هستند کمک کنی و دیگر نمی خواهی در دنیای سیاست باشی ، تمامی رابطه هایت را با سازمان مجاهدین قطع کن برو دنبال زندگی ات جوان هستی برو زندگی ات را ادامه بده . الان میدانی چرا سازمان این همه دارد خرج می کند که شما ها را در حاشیه نگه دارد ؟ چون با جدا شدن تک تک شما ها بر این پیکرده پوسیده ضربه می خورد و به سمت فروپاشی می رود . تنها به جدا شدن خودتان نگاه نکنید ، همان طور که می دانی به انعکاس آن درون تشکیلات نگاه کن که دقیقا ترس و وحشت سازمان هم از همین است . پس شما ها که %۹۰ راه را پیموده اید ، آن را بپایان برسانید و از این به بعد شریک جرم آنها نباشید . شما در دنیای آزاد دارید زندگی می کنید

بابک عزیز من آنچه که تجربه و ظیفه خود می دانستم برای همشهری خودم بازگو کردم که گول آن پولی را که می دهند را نخورید ، همه چیز را با پول نمی شود خرید .برایتان بهترین ها را آرزو دارم ، به امید وآرزو روزهای بهتر ، روزگار به کامتان شیرین .

تیرانا ژوئیه 2014اسامی ۲۳۳ نفر انتقالی اخیر از عراق به آلبانی به ترتیب حروف الفبا

تیرانا جداشدگان فرقه رجوی می 2014آخرین گزارشات از پناهندگان در آلبانی

جداشدگان فرقه رجوی در تیرانا ژوئیه 2014جدا شده های آلبانی – یکسال پس از خروج از فرقه رجوی (مجاهدین خلق)

Iran Interlink Fourth Report from Baghdad

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=12395

حضور جواد خراسان در مراسم عقد بر مسعود و مریم مبارک باد!!!

حسن نایب آقا اسمائیل مرتضایی مجاهدین خلقمحمد رضا گلی، انجمن نجات، مرکز مازندران، ششم اوت ۲۰۱۴: … آقای جواد خراسان با دست مسعود و مریم انقلاب مریم را شرحه شرحه کردید راستی چه شد دم از علی الدوام و ابد الدهر و تا قیامت می زدید به یکباره رنگ عوض کردید؟ یعنی انقلاب خواهر مریم که مسعود آن را سمبولیزه کرده بود ، به عنوان اکسیر زمان ، عرضه نو به دنیای معاصر ، فراموش شد . مگر مسعود نگفته بود که انقلاب …

حسن نایب آقا اسمائیل مرتضایی مجاهدین خلقحسینی: جواد خراسان ( زبل خان تیرانا ) – ماموری که دیگر حنایش رنگی ندارد

لینک به منبع

حضور جواد خراسان در مراسم عقد بر مسعود و مریم مبارک باد!!!

آقای بابک نیک طالعان و خانم شیرین معینی پیوندتان مبارک و از صمیم قلب آرزوی خوشبختی را برایتان دارم اگر در این امر فرخنده مطلبی نوشتم خطابم به رهبران سازمان است .

خبری را در سایت در مورد ازدواج دو تن از بچه ها خواندم که ضمن خوشحالی ، شرکت دو تن از مسئولین سازمان فرزانه میدانشاهی و جواد خراسان برایم بسیار جای تعجب داشت !!!

با شنیدن این خبر هزاران سئوال از سال ۶۴ تا ۹۳ در ذهنم نقش بست . هر عنصر تشکیلاتی به خوبی می داند در تشکیلات سازمان فرماندهان و مسئولین بدون اجازه مسعود و مریم حتی یک لیوان آب هم نمی خورند ، حال چه اتفاقی افتاده است که به یک باره جواد خراسان تدارک مراسم عقد و ازدواج را در کمپ آلبانی راه می اندازد ؟

آقای جواد خراسان با دست مسعود و مریم انقلاب مریم را شرحه شرحه کردید راستی چه شد دم از علی الدوام و ابد الدهر و تا قیامت می زدید به یکباره رنگ عوض کردید؟ یعنی انقلاب خواهر مریم که مسعود آن را سمبولیزه کرده بود ، به عنوان اکسیر زمان ، عرضه نو به دنیای معاصر ، فراموش شد . مگر مسعود نگفته بود که انقلاب مریم زنگارهای استثماری و شرک آلود را که طی سالیان عین اختاپوس بر تن داشتیم را می زداید ؟ وی مگر نگفته بود به قول آن خانم مصری انقلاب آدمی را جوان می سازد ؟ مگر نگفته بود در تاریخ بشری خواهر مریم تحولی را در درون جنبش و سازمان ایجاد کرد که نمونه اش را نداشتیم ؟ این همه به هنر مریم قجر می نازیدید آیا همه اش پوشال و کشک بود ؟

نتیجه می گیرم که انقلاب را تنها برای سرگرمی اعضاء آورده بودید ، جدائی و طلاق اسباب و وسیله ای بیش نبود ، تا افراد را سرگرم کنید ، که به اشکالات شما ، به مواضع غلط شما فکر نکنند . از هم پاشیدن خانواده ها و جدائی فرزند از پدر و مادر و از بین بردن عاطفه ها و رابطه های خانوادگی و غیره و ذالک ، همه اش به خاطر این بود خودت را در مقام رهبر بلامنازع جا بزنید ، تا کمترین شک را به شما نکنند . این همه فتوا صادر کردید ، بندهای مختلفی را به نام های الف و ب و ج و دال و شین و غیره را که محصول هزاران ساعت بحث بود را به خورد اعضاء دادید ، و تزریق و مغزشوئی می کردید که نهایتا به یگانگی برسند در بی لیاقتی تان ؟ از صداقت اعضاء سوء استفاده کردید که بی صداقتی خودتان را اثبات کنید ؟ شما خوب می فهمید چه توهین های به خاطر همین بحث های بی در و پیکر ، به افراد شده است ، چه فشارهای روحی و روانی و چه انگها و فحش ها و درگیریهای که منجر به یقه گرفتن افراد شده است ، چه خودسوزی ها و خودکشی های تحت همین فشارها در درون تشکیلات صورت گرفته است ، چه مصیبت ها را با همین بحثها دامن می زدید ، وای بر سنگ دلان وای بر عوام فریبان وای بر قشریون که نماد جعل و بندگی هستند . شما که گفته بودید من آمدم اعضاء سازمان را به یمن انقلاب مریم از آبشار نیاگارا به پایین پرت کنم و بعد در مقایسه با پیامبران از ابراهیم تا محمد (ص) از شیرجه زدن ابراهیم در آتش تا به صلیب کشیده شدن عیسی مسیح ، تمام این موارد را به انقلاب مریم نسبت داده بودید چه جوابی دارید ؟ با دست خودت همه آن چیزهای که رشته بودید را یک شبه پاره کردید .

باز چه خوابی برای آن بیچاره ها که در بند تشکیلات تو هستند دیدید ؟ دیگر چه فیلی می خواهید هوا کنید ؟ من فکر می کنم و شک هم ندارم در آخر خط هستید ، وضع و حال تشکیلاتت آنقدر خراب و درهم ریخته و آشفته است ، که شما را مجبور کرده به عقب بر گردید . البته برای شما تاوان سنگینی را به همراه دارد ، همان فروپاشی است . البته هدف یک شما باز کردن راهی است که تویش گیر کردید به نظرم نه راه پس دارید و نه راه پیش . دست و پا زدن شما این است تا بتوانید از مخمصه ای که گیر کردید خودت را نجات دهید زهی خیال باطل .

محمد رضا گلی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=10299

گزارشی از برگزاری عید نوروز در آلبانی و بور شدن مریم قجر عضدانلو (رجوی)

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، اول آوریل ۲۰۱۴: … سران مفلوک این فرقه در البانی که عبارت هستند از: فرزانه میدان شاهی، اسماعیل مرتضائی (جواد خراسان) افشین ابراهیمی …..ترتیب دو مهمانی را می دهند.اولین جشن درزمان سال تحویل بود که برای نفرا تشکیلات بود که کماکان در درون سازمان هستند. دو روز بعد یعنی روز شنبه دوم فروردین مهمانی دوم را تشکیل داند که برای افراد جدا شده بودکه در البانی …

mek_albania_June2013مشکلاتی که مجاهدین خلق (فرقه رجوی) برای ما در تیرانا ایجاد می کنند – سازمانهای حقوق بشری کجایند؟

لینک به منبع

گزارشی از برگزاری عید نوروز در آلبانی و بور شدن مریم قجر عضدانلو (رجوی)

نکته خیلی مهم و جالب برگذاری جشن نوروزی از طرف کمیساریا برای افراد جدا شده بوده . وقتی که کمیساریا می بیند که سازمان برای افراد خودش جشن گرفته ، یک مهمان یا جشن نوروز مفصل برای افراد جداشده و کارمندان کمیساریا می گیرند که همه چیز فول بود. جواد خراسان هم چند نفر جاسوس و خبر چین با دوربین بین انها می فرستد که عکس و فیلم و گزارش تهیه کنند .در این جشن که کمیساریا برپا کرده بوده مشروب و رقص پایکوبی بود

مریم رجوی ( قجر عضدانلو در یک پیام داخلی که برای نفرات سازمان مجاهدین در البانی فرستاده بود ، بیان کرده بود که امسال سین یعنی سرنگوی. در نتیجه هر طور دلتان خواست جشن بگیرید ، تا افرادی که از ما جدا شده اند دوباره به خودمان جذب بشوند . سران مفلوک این فرقه در البانی که عبارت هستند از: فرزانه میدان شاهی، اسماعیل مرتضائی (جواد خراسان) افشین ابراهیمی …..ترتیب دو مهمانی را می دهند.اولین جشن درزمان سال تحویل بود که برای نفرا تشکیلات بود که کماکان در درون سازمان هستند. دو روز بعد یعنی روز شنبه دوم فروردین مهمانی دوم را تشکیل داند که برای افراد جدا شده بودکه در البانی هستند ، کلی انرژی گذاشته بودند و نفرات راتشویق می کردند که حتما شرکت کنند . اما از بخت سیاه سازمان از کل جدا شده تعداد۸ نفر در این جشن آنها شرکت می کنند . ۳ نفر از انها هم از افراد خود سازمان بودند. نکته خیلی مهم این بود که ان سه نفر به دلیل سن بالائی که داشتند به برنامه جشن راه نداده بودند ، مطرح کرده بودند که تضادشان را بروند کمیساریا حل کند . این ۳ نفر عبارت بودند از میزا قا پاکنیت ، ابراهیم نیک طالعان و اصغر حسینی . دو نفر اول بین ۸۰ ایا ۹۰ سال سن دارند و نفر سوم شدیدا دیسگ کمر دارد . نامردی رجوی و رجوی چی ها را ببینید ، تا زمانی که توان کار کردن داشتند تشکیلات از این افراد کار کشید. الان که دیگر به درد نمی خورند و بلا استفاده شده اند این طور با آن عزیزان تنظیم می کنند.این مراسم جش در مقر اصلی بوده که معروف به مقر ۴۹ می باشد .( دفتر ستاد مرکزی سازمان در کمپ ویران شده اشرف ). غذای که به نفرات مهمان و تعدادی از اعضای سازمان که در این برنامه شرکت داشتند داده بودند . غذای بی مزه ماهی پلو بوده که تعدای از نفرات خودشان هم به عنوان اعتراض نمی خورند . در برنامه های رقص محلی هم کسی شرکت نمی کنند ، حتی نفرات خودشان و به عنوان اعتراض محل را ترک می کنند . تشکل فرقه در البانی برنامه ریزی کرده بود بتوانند نیروها را جذب کنند برعکس نتیجه داد و نفرات خودشان هم از انها فاصله گرفتن.

در مجموع افرادی در تشکل فرقه در البانی هستند بدلیل اینکه در دربند هستند همه شان در یک حالت افسردگی بسر می برند . از این سو شاهد هستند که افراد جدا شده آزاد هستند ، ازادانه ورزش می کنند تفریح می روند سعی می کنند هر طور شده به خودشان خوش بگذرد اما نفرات تشکل فرقه برنامه ای مانند لیبرتی دارند که ساعت خواب و بیدارباش و انواع نشست ها را دارند . دقیقا برنامه شان کپی لیبرتی است .

نکته خیلی مهم و جالب برخورد و برگذاری جشن نوروزی از طرف کمیساریا برای افراد جدا شده بوده . وقتی که کمیساریا می بیند که سازمان برای افراد خودش جشن گرفته ، یک مهمان یا جشن نوروز مفصل برای افراد جداشده و کارمندان کمیساریا می گیرند که همه چیز فول بود. جواد خراسان هم چند نفر جاسوس و خبر چین با دوربین بین انها می فرستد که عکس و فیلم و گزارش تهیه کنند .در این جشن که کمیساریا برپا کرده مشروب و رقص پایکوبی بود .وهمین موضوع را افراد درون تشکل فرقه از نفرات جدا شده می شنوند که این باعث افسوس آنهابوده . افسوس می خوردند که چرا از فرقه جدا نشده اند . بخصوص وقتی فهمیده بودند که زن و مردها با هم می رقصیدند.

این گزارش از طرفی درد اور است . از طرفی خوشحال کننده . از این بابت درد اور است که شاهد هستیم و میشنویم با دوستان عزیزمان که پا به سن گذاشته اند. جنایت کاران چطور برخورد می کنند از همه جا انها را تردد می کنند. خوشحال کننده است که توطئه که کرده بودند بر علیه خودشان عمل کرده و کسی به دام انها نیفتاد ، بلکه باعث شد تعدادی دیگر فاصله بگیرند

***

همچنین:

کنکاش و تحلیل پیام ۱۱ ابان ۱۳۹۳مسعود رجوی و اشکار کردن دورغ های پنهان آن :قسمت چهارم

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، دوازدهم فوریه ۲۰۱۵:… اقای مسعود رجوی چند صد مورد از نفرات تحت عنوان همین قانون شما مورد ضرب و شتم درون تشکیلات قرار گرفتند. در این ضمینه شما روسیاه تر نیستید ؟ شما که از سال ۱۳۷۰ قلب و ضمیر و روح تک تک نفرات را با خنجر دشنه شکافتید و حتی از جمهوری اسلامی خیلی بیشتر شما جلو بودید . افرا

نامۀ ۷۸ نفر از اعضای سابق و منتقدین مجاهدین خلق در مورد تهدیدات رجوی

فریاد آزادی، پاریس، ششم فوریه ۲۰۱۵:… مسعود رجوی در یک پیام صوتی و تصویر گذاری شده با نشان دادن عکسها و اسم بیش از ۴۰ نفر از جدا شدگان و مخالفان و منتقدان رهبری این سازمان و سیاستهای خشونت طلبانه و تروریستی آن و با بهره برداری از احساسات مذهبی برانگیخته شده به مناسبت مذکور فرمان قتل این افراد را با تأکید و

شش تن از گروگانهای مجاهدین خلق (فرقه رجوی) موفق شدند از اسارتگاه لیبرتی در عراق فرار کنند

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، بیست و نهم ژانویه ۲۰۱۵:… به دنبال آن نشست های درونی شروع شد که از نفرات تعهد کتبی بگیرند . در این نشست ها افراد زیادی مسله دار هستند و نصبت به موضع سازمان مجاهدین دافعه دارند . به زور نشست ها از نفرات امضاء و تعهد نامه میگیرند . افراد تلاش می کنند به اشکال گوناگون از دادن تعهد

نجات یافتگان از فرقه رجوی خواهان امنیت در فرانسه هستند (نامه به رئیس جمهور اولاند)

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، بیست و ششم ژانویه ۲۰۱۵:… مسعود رجوی بیش از دو و نیم ماه قبل یک سخنرانی ویدئویی که به مناسبت یک روز مذهبی مهم برای مسلمانان ( روز عاشورا، واقعه تاریخی که امام حسین و یارانش کشته شدند) ایراد کرده است در این پیام درونی مسعود رجوی از فدائیان خود خواسته است تا اعضای سا بق که از سازمان مجاه