اقتدار خانواده ها رجوی را وادار به تسلیم نمود

اقتدار خانواده ها رجوی را وادار به تسلیم نمود

انجمن نجات، مرکز لرستان، هفدهم سپتامبر 2015:…  امروزه نیز در لیست افراد اعزامی با آلبانی افرادی را مشاهده میکنیم که خانواده هایشان در صدر افراد فعال و تاثیر گذار بودند که سالها در رسوا کردن و افشاگری سازمان و رهبران آنرا بزانو دراورده اند و این رها نمودن افراد نه از راه خیر خواهی و نیات انساندوستانه و آزادی خواهی بل فقط بخاطر رهایی از فشار غیر قابل تحمل خانواده ها میباشد و لذا نگارنده ضمن …

خانواده های مجاهدین خلق بغداد سپتامبر 2015گزارش پنجم بنیاد خانواده سحر از حضور خانواده ها (دروغ شاخدار)

خانواده ها کمپ لیبرتی سپتامبر 2015دیدار با عزیزان حق مسلم خانواده هاست (گزارش چهارم بنیاد خانواده سحر)

لینک به منبع

اقتدار خانواده ها رجوی را وادار به تسلیم نمود

در پی سقوط صدام راه ملاقات خانواده ها و دیدار با فرزندان اسیرشان در کمپ اشرف باز شد و در آغاز رجوی درپی آن بود که از این نمد برای خود کلاهی بدوزد و در پیامها و تحلیل ها اعلام نمود که ارتباط سازمان ما بعنوان نیروی پیشتاز با مردم که خانواده ها پیشقراولان آن هستند برقرار شد و این را بایستی به فال نیک گرفت و نشانه های سرنگونی رژیم و پیروزی مقاومت آشکار شده است .

در این سال بطور متوسط روزانه بین ده تا بیست خانواده بطور خودجوش از مرزها بسمت پادگان اشرف می آمدند و مورد استقبال مجاهدین قرار میگرفتند و در خلال چند روز تا یک هفته ضمن ملاقات کنترل شده با فرزندان خویش به بازدید از به اصطلاح” موزه و مزار شهدا ” جاهای دیدنی پادگان اشرف و… می پرداختند و شب ها هم عمدتا در جلسات و برخی نشست ها و مباحث شستشوی مغزی شرکت میکردند تا بدینوسیله مجاهدین از این ملاقات اولا با مظلوم نمایی و اعلام مشکلات مالی خانواده ها را برای بخشیدن طلا و جواهرات همراه زنان ترغیب کنند و در ادامه اخاذی و کلاه برداری از ” پیشقراولان خلق در زنجیر ” آنان را تشویق مینمودند که پس از بازگشت به ایران برای سازمان پول بفرستند .

این روند حدودا یکسال ادامه داشت اما اگرچه تاحدودی سازمان موفق به اخاذی از خانواده ها گردید ولی ریزش نیرو در داخل تشکیلات رشد فزاینده ای بخود گرفت و در جمعبندی به این رسیدند که عمده جداشدگان افرادی هستند که با خانواده هایشان دیدار داشته اند و ارتباط احساس و عواطف و بازگشت امید و زندگی موجب بیداری افراد اسیر شده و ازتشکیلات مخوف و دیکتاتوری رجوی روی گردان شده اند . لذا شخص رجوی در یک موضعگیری اعلام نمود ورود خانواده ها بداخل پادگان اشرف ممنوع است . !!! و خانواده ها را مزدور وزارت اطلاعات ایران خطاب نمود . و با شعار : خانواده = با کانون فساد . و شعار ننگ ما ننگ ما فامیل الدنگ ما به جنگ با خانواده ها پرداخت و اینجا نقطه عطفی بود که خانواده ها در ترکیبی کاملا مصمم بکمک افراد جداشده از سازمان تلاشی خستگی ناپذیر را در اطراف پادگان اشرف آغاز نمودند و آنان نه عزم جنگ داشتند و نه سیاسی بودند ، و نه اکثرا مجاهدین و رجوی را میشناختند ، با تحمل مشقات و سختی راه ، حوادث و خطرات جاده بمب و انفجار و ناامنی های عراق هفته ها و ماهها و بعضا سالیان اواقات خویش را در جوار سیم های خاردار پادگان اشرف سپری نمودند فقط و فقط با یک خواسته : ما ملاقات با فرزندانمان را میخواهیم .

اما همچنانکه در اکثر سایتها و وبلاگ ها ، خبرگزاری های داخلی و خارجی ؛ رسانه ها و تلویزیونها نمایش داده شده پاسخ مقابل مجاهدین که خود را آزادیخواه و مدافع خلق ایران میدانستند پرتاب سنگ و آهن و فحش و ناسزا بود که به پدران و مادرانشان هدیه دادند و در این کارزار تعدادی از خانواده ها نیز مجروح شدند اما این پایان راه نبود و خانواده ها هر روز عزمشان جزم تر میشد و تا تخلیه کامل پادگان اشرف و بیرون راندن مجاهدین از پای ننشستند و همین تلاش و فعالیت را ادامه داده و هنوز هم در گرماگرم همین فعالیت در اطراف کمپ لیبرتی هستند که ثمره تلاش و فعالیت و فریادهایشان این است که رجوی و سران مجاهدین را وادار به تسلیم نموده اند که هم چوب را خورده و هم پیاز را .

اولا علیرغم شعار های دهن پرکن :

کوه اگر بجنبد اشرف زجا نجنبد .

اشرف اشرف شهر شرف

اشرف کانون سیاسی استراتژیک نبرد علیه نظام ایران

و…….

ناگزیر شدند در اوج افلاس و درماندگی خوار و خفیف پادگان اشرف را ترک کنند و امروزه نیز در لیست افراد اعزامی با آلبانی افرادی را مشاهده میکنیم که خانواده هایشان در صدر افراد فعال و تاثیر گذار بودند که سالها در رسوا کردن و افشاگری سازمان و رهبران آنرا بزانو دراورده اند و این رها نمودن افراد نه از راه خیر خواهی و نیات انساندوستانه و آزادی خواهی بل فقط بخاطر رهایی از فشار غیر قابل تحمل خانواده ها میباشد و لذا نگارنده ضمن تبریک به خانواده ها بخاطر پیروزی در مقابل رجوی دیکتاتور ، خائن و وطن فروش ؛ تقاضا دارم سایر خانواده ها در صفوفی فشرده با عزمی جزم تر به فعالیت خود ادامه دهند و تا رهایی همه فرزندان؛ خواهران و برادرانمان از چنگال رجوی از پای ننشینند. پیرو ز باشید .

***

ایران افشاگر سایت مزدوران فرقه رجوی و بقایای صدام حسین نجات، مرکز لرستان: نقد و بررسی سایت ایران افشاگر (آینه تمام قد رجوی)

قربانعلی حسین نژاد پارلمان اروپاوقاحت گوبلزی رجوی علیه خانواده ها، مسئولین سازمان ملل، من و دخترم

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20956

انعکاس مراجعه خانواده ها به لیبرتی در رسانه های عراقی

بنیاد خانواده سحر، بغداد، شانزدهم سپتامبر ۲۰۱۵:…  تعدادی از سازمانهای جامعۀ مدنی عراق و خانواده های ایرانیانی که توسط سازمان تروریستی مجاهدین خلق در اردوگاه لیبرتی بغداد زندانی هستند خواستار ترتیب دادن دیداری بین آنان و فرزندان این خانواده ها شدند. این سازمانها از دولت عراق خواستند بر پایۀ ارزشهای انسانی هر چه زودتر دیدار این خانواده ها با فرزندانشان را که از سالها پیش زندانی هستند ترتیب دهد …

لینک به منبع

انعکاس مراجعه خانواده ها به لیبرتی در رسانه های عراقی

همانطور که مطلع هستید خانواده های دردمند و رنج کشیده افراد گرفتار در فرقه رجوی مستقر در اردوگاه لیبرتی به دفعات جهت دیداری هرچند کوتاه به این اردوگاه مراجعه کرده و خواسته خود را مطرح نمودند که با تحقیر و توهین و تهمت سران فرقه رجوی مواجه شدند.

صرفا کسانی که نسبت خانوادگی آنان با ساکنان لیبرتی مسجل شد اجازه حضور در پشت دیوارهای اردوگاه را داشتند و به خبرنگاران و عکاسان هم اجازه داده نشد تا به محل بروند. با این وجود خبر این مراجعه در برخی رسانه های عراقی منعکس گردید.

از جمله روزنامه کل الاخبار در صفحه اول خود به تاریخ دوشنبه ۷ سپتامبر اقدام به درج عکس و خبر از این تلاش نمود که تصاویر روزنامه مربوطه همراه با ترجمه مطلب در زیر می آید:

کل الاخبار خانواده ها لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجوی

کل الاخبار خانواده ها لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجوی

کل الاخبار خانواده ها لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجوی

کل الاخبار خانواده ها لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجوی

کل الاخبار خانواده ها لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجوی

روزنامۀ عراقی کل الاخبار (صفحۀ اول) – دوشنبه ۷ سپتامبر ۲۰۱۵

بر پایۀ ارزشهای انسانی

خانواده های زندانیان ایرانی در اردوگاه لیبرتی خواستار دیدار با فرزندانشان شدند

بغداد – کل الاخبار:

تعدادی از سازمانهای جامعۀ مدنی عراق و خانواده های ایرانیانی که توسط سازمان تروریستی مجاهدین خلق در اردوگاه لیبرتی بغداد زندانی هستند خواستار ترتیب دادن دیداری بین آنان و فرزندان این خانواده ها شدند. این سازمانها از دولت عراق خواستند بر پایۀ ارزشهای انسانی هر چه زودتر دیدار این خانواده ها با فرزندانشان را که از سالها پیش زندانی هستند ترتیب دهد.

یادآوری می شود که سازمان تروریستی مجاهدین خلق طی دهه های گذشته در جنایاتی تروریستی علیه دو ملت عراق و ایران دست داشته بطوریکه این سازمان به آلت دست رژیم سابق (صدام حسین) تبدیل شده بود و آن رژیم هر طور و هر وقت می خواست این سازمان را به حرکت در می آورد.

روزنامۀ کل الاخبار که این درخواست انسانی را منتشر می کند از دولت عراق خواستار اتخاد یک موضع جدی انساندوستانه برای انجام دیدار بین این خانواده ها و فرزندان زندانی شان می باشد.

(پایان)

اولین شب تحصن خانواده ها کمپ لیبرتی دهم ژوئن 2015کیهان لندن: لیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

***

همچنین:

نقد و بررسی سایت ایران افشاگر

انجمن نجات، مرکز لرستان، بیست و ششم می 2015:…  سایت ایران افشاگر، ورق پاره ارگان مجاهدین خلق آئینه تمام قد و پلکان ترقی وتنزل و سلسله مراتب تشکیلاتی و صعود و نزول رده بندی تشکیلات مجاهدین میباشد که هر عنصر مجاهدخلق و گ

فروپاشی تشکیلات و کابوس خانواده ها

انجمن نجات، مرکز لرستان، هشتم ژانویه 2015:… بدنبال سقوط صاحب خانه ( دیکتاتور عراق – صدام حسین )‌ و جمع آوری نیروهای سازمان در پادگان اشرف ، موضوع خلع سلاح ، رجوی رویاهای خام خیالانه خویش را از دست داد و در یک سیر نزولی به سراشیب غیبت کبری سقوط نمود و ترجیح داد فرماندهی و کنترل نیرو

پیش لرزه های انقلاب ایدئولوژیک

انجمن نجات، مرکز لرستان، شانزدهم نوامبر 2014:… پیش لرزه های انقلاب ایدئولوژیک آنقدر جدی بود که لرزه هایش چهار ستون تشکیلات را بهم میریخت، زنی تلاش می کرد با همسرش در یک یگان باشد، مردی مجرد تلاش می کرد در مجاورت یا نزدیکی زن مجرد مورد علاقه اش باشد، مت