اقدام ضدانسانی مجاهدین خلق علیه جداشدگان در آلبانی

اقدام ضدانسانی مجاهدین خلق علیه جداشدگان در آلبانی

اقدام ضدانسانی مجاهدین خلق علیه جداشدگان در آلبانیمهدی سجودی، کانون آوا، بیست و چهارم آوریل 2019:… مجاهدين خلق، مریم رجوی، با توطئه و همدستي دولت آلباني تمام حق و حقوق جداشده ها را را قطع كرده اند و كاري كرده اند كه كميساريا از كشور آلباني برود و تمام جداشدگان را بدون پشتيبان بگذارد. هم اكنون هيچ ارگاني نيست كه از اين افراد حمايت كند و فرقه رجوي با تمام قوا درصدد نابودي تك تك اين افراد است. اقدام ضدانسانی مجاهدین خلق علیه جداشدگان در آلبانی. 

Mojahedin Khalq MEK Rajavi Cult Iranians in AlbaniaMojahedin Khalq MEK Rajavi Cult Iranians in Albania

لینک به منبع

اقدام بغایت ضدانسانی مجاهدین علیه جداشده ها در آلبانی

مهدی سجودی – کانون آوا – 23 آوریل 2019

مهدی سجودی

مهدی سجودی، آلمان

طبق اخبار و رویدادهای جدیدی که در البانی در حال انجام است که از طریق دوستانم باخبر شده ام، سازمان مجاهدین که ضدیت و نفرت دیرینه ایی با اعضای جدا شده از خودش را دارد دست به انجام کارهای بغایت ضد انسانی و دور از انسانیت بر علیه اعضای جدا شده از خود را دارد.

البته این موضوع اصلا جدید نیست و همیشه از زمانهای دور همینگونه بوده و ماهیت این سازمان و مریم رجوی ضد انسانی بودنشان است و از هر کسی یا جایی احساس خطر کرده و بکند کمر به نابودی انها میزند.

مجاهدين خلق با توطئه و همدستي دولت آلباني تمام حق و حقوق جداشده ها را را قطع كرده اند و كاري كرده اند كه كميساريا از كشور آلباني برود و تمام جداشدگان را بدون پشتيبان بگذارد. هم اكنون هيچ ارگاني نيست كه از اين افراد حمايت كند و فرقه رجوي با تمام قوا درصدد نابودي تك تك اين افراد است بدليل اينكه موي دماغشان شده اند، بدليل اينكه در آلباني هستند و با ديدن اين افراد ريزش در مناسبات اين فرقه بيشتر ميشود كه ميخواهند جلوي همين موضوع را بگيرند. در واقع الان جداشده ها بين چكش و سندان گير افتاده اند ودارند له ميشوند. با نوشتن این مطلب خواستم صدایی باشم برای دوستانم که در کشور آلبانی بسر میبرند و از ارگانهای حقوق بشری و انسانی به سرعت درخواست کمک و رسیده گی به دوستانم و اعضای جدا شده فرقه رجوی را دارم و از سازمان حقوق بشر بین الملل هم درخواست دارم به کارهای ضد انسانی که سازمان مجاهدین بر علیه اعضای جدا شده خود درهمه جای دنیا بخصوص درآلبانی که نزدیکشان هستند و هر کاری میتوانند بر علیه این افراد انجام دهند در اسرع وقت بازبینی در سیاستهای خود نسبت به این فرقه تروریستی داشته باشند.

مهدی سجودی ۲۳.۰۴.۲۰۱۹

*** 

اقدام ضدانسانی مجاهدین خلق علیه جداشدگان در آلبانیمفهوم ” کپسول زمان ” در فرقه مجاهدین خلق از نگاه نشریه آلمانی اشپیگل

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مهدی-سجودی-چند-کلمه-حرف-حساب-با-سیاستمد/

مهدی سجودی: چند کلمه حرف حساب با سیاستمداران غربی در رابطه با مجاهدین خلق فرقه رجوی

مهدی سجودی، کانون آوا، نوزدهم ژانویه ۲۰۱۹:… در یک سایت مطلبی دیدم بر این مضمون که سیاستمداران غربی به طرفداری از سازمان تروریستی و خونخوار و ضد مردمی مجاهدین پرداخته و آنها را برای آینده ایران در نظر دارند از این رو عرق ملی و وطن پرستی و به عنوان فردی که سالیان اسیر رجوی بوده و ضد انسانی بودنشان را با گوشت و پوست خود لمس کرده بر آن شدم تا چند کلمه با این … 

Vidal-Quadras-Vox-MEK-Iran-Terrorism-FinanceMaryam Rajavi’s MEK terrorists – The group that supports Vidal-Quadras

لینک به منبع

مهدی سجودی – ۱۷ ژانویه ۲۰۱۹

چند کلمه حرف حساب با سیاستمداران غربی

در یک سایت مطلبی دیدم بر این مضمون که سیاستمداران غربی به طرفداری از سازمان تروریستی و خونخوار و ضد مردمی مجاهدین پرداخته و آنها را برای آینده ایران در نظر دارند از این رو عرق ملی و وطن پرستی و به عنوان فردی که سالیان اسیر رجوی بوده و ضد انسانی بودنشان را با گوشت و پوست خود لمس کرده بر آن شدم تا چند کلمه با این سیاستمداران حرف حساب زده باشم.

در طول تاریخ کی سیاستمداران غربی خوبی مردم ایران را خواستند که حالا گوز را جانشین گوه بدانند، این گروهک هم با همان ایدئولوژی فاسد اخوندی ۳۵ سال با مردم فریبی و شالاتان بازی سعی کردن که کلاه مردم را خمینی وار از شرش بردارند ولی دیگر گذشت زمان در همان ده های ۵۰ و ۶۰ ثابت نمانده که یکی بیاید بگوید من پایم را گذاشتم جای پای فلان گاو مردم شما هم دنبال من بیاید، ایران بعد از جمهوری فاسد اسلامی نه جای اخوند تاج به سر است و نه اخوند کت و شلواری و بی عبا و عمامه.مجاهدین همان زمان که در هنگامۀ جنگ عراق با ایران، به عراق و صدام پناه بردند و با اسلحه های عراقی به هموطنهای خود در ایران حمله کردند گور آیندۀ سیاسی خود را کندند و از وقاحت و بیشرمی است که هنوز دَم از ایران می زنند. از شر عقرب به مار غاشیه پناه نخواهیم برد.تاریخ دو بار تکرار میشود اول تراژدى دوم فکاهى.غربیها برای یافتن دموکراسى در ایران دولت مصدق را دیکتاتور اعلام کردند و تراژدى بود و الان این گروه را دموکراتیک فکاهى.

غربیها دنبال گزینەی دمکرات نیستن، چون شخصیتهای دمکرات رو خیلی وقت پیش خودشون ترور کردن، اونا میخوان یک خونخوار دیگە بیارن کە کە مثل شاە و خمینی آدم خودشون باشە و یە مدت دیگە هم از حماقت مردم ایران بخورند، حالا پسر شاە رو میارن یا مجاهدین کە هر دو مانند جمهوری اسلامی ادم خودشونن، منتها در هر دورەای یکی از ادماشون رو رو میکنن.

و در آخر به عنوان یک آزادی خواه که دوست دارم مردم کشورم در شادی و آرامش و آزادی باشند باید بگویم آینده ایران به دست جوانان و زنان و مردانى اداره خواهد شد
که براى نابودى دیکتاتور ، تاوان داده اند

نه خارج نشینان کنار شومینه نشین و مواجب بگیر عربستان سعودى و سرویس هاى اطلاعاتى کشورهاى غربى!!!

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/نامه-سرگشاده-مهدی-سجودی-به-نخست-وزیر-کش/

نامه سرگشاده مهدی سجودی به نخست وزیر کشور آلبانی آقای ادی راما

 Ù…هدی سجودیمهدی سجودی، کانون آوا، سوم سپتامبر ۲۰۱۸:… سازمان مجاهدین خلق که ما آنها را بنا به شناخت چندین ساله ، یک فرقه‌ی تروریستی میدانیم بر خلاف اصول حقوق بشری با اعمال فشارهای مختلف بر اعضای ناراضی خود و با سرکوب و استفاده از مغزشویی سعی میکنند به هر قیمت که شده آنها را در درون تشکیلات خود نگه دارند، سازمان مجاهدین سازمانی با ساختار … 

Mijear_Yje_Margarita_Kola_Margarita_Kolës_Paid_Mercenary_Mojahedin_Khalq_MEK_AlbaniaMijear_Yje_Margarita_Kola_Margarita_Kolës_Paid_advocate_Mojahedin_Khalq_MEK_Albania

لینک به منبع

نامه سرگشاده مهدی سجودی به نخست وزیر کشور آلبانی آقای ادی راما

جناب آقای ادی راما ، نخست وزیر محترم آلبانی

اینجانب مهدی سجودی عضو سابق مجاهدین خلق هستم که سالها پیش ازاین سازمان جدا شده و اکنون ساکن آلمان هستم و به عنوان یک عضو جداشده و منتقد این سازمان ، لازم می دانم نکاتی را به اطلاع شما برسانم :

سازمان مجاهدین خلق که ما آنها را بنا به شناخت چندین ساله ، یک فرقه‌ی تروریستی میدانیم بر خلاف اصول حقوق بشری با اعمال فشارهای مختلف بر اعضای ناراضی خود و با سرکوب و استفاده از مغزشویی سعی میکنند به هر قیمت که شده آنها را در درون تشکیلات خود نگه دارند، سازمان مجاهدین سازمانی با ساختار فرقه ای و کیش شخصیت حول رهبری مریم رجوی است.در سازمان مجاهدین هیچ کس حق بیان حرف واقعی و دلی خود را ندارد و در هر جایی و هر ملاقاتی و یا مصاحبه ایی افراد باید همان حرفهای دیکته شده مسولان را بگویند و اگر نه باعث ازار و اذیت و فشار و شکنجه برای افراد تحت اسارت خودشان میشوند ایا کشور شما کشوری ازاد نیست که هر کسی به دور از هر ترس و واهمه ایی از کسی بتواند حرف و یا انتقاد خود را بیان کند.

این فرقه همه منتقدان خود را ترورشخصیت و برای آنها پرونده سازی می کند چرا که آنها افشاگران چهره واقعی این سازمان هستند ، اما ما همواره به افشاگری و آگاهی دادن به کسانی که فریب تبلیغات دروغین فرقه را می خورند پرداخته ایم . واقعیت این است که اعضای این فرقه به محض پیدا کردن فرصت مناسب از آن جدا می شوند ، در چنین شرایطی انتظار ما از شما این است که تهدیداتی که ازجانب این فرقه می تواند متوجه کشور شما شود را دست کم نگیرید و از کسانی که خواهان جدایی از این فرقه هستند حمایت کنید .

این فرقه حتا برای ابتدایی ترین حقوق انسانی نیز ارزشی قایل نیست . چند وقت پیش خانواده خانم سمیه محمدی که در تشکیلات این فرقه اسیر است برای دیدار دخترشان به آلبانی آمده بودند اما چماقداران این فرقه به آنها حمله کردند و مانع دیدار آنها با خانم محمدی شدند ، تنها درخواست این پدر و مادر فقط دیدار با دخترشان بود اما این فرقه ضد انسانی حتی حق این را نیز به رسمیت نمی شناسد .

تمام این اتفاق ها در کشور شما می افتد و اگر شما همچنان خطر مجاهدین را در آلبانی جدی نگیرید و به آنها اجازه دهید هر کاری دلشان می خواهد بکنند اوضاع از این هم بدتر خواهد شد و آنها سعی می کنند که در امور داخلی کشور شما هم دخالت کنند .

انتظار ما از شما این است که جداشدگان از این سازمان در آلبانی را حمایت کنید و به سران مجاهدین اجازه ندهید که همچنان آنها را تحت فشار بگذارند .

با احترام

مهدی سجودی

*** 

False_Flaq_Albania_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_Cult_MKO_MEKFalse Flag Op In Albania Would Drive A Wedge Between The EU And Iran

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

همچنین
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33205

ریختن آب سرد بر خیالات پنبه دانه ای فرقه رجوی 

مهدی سجودیمهدی سجودی، کانوا آوا، بیست و هشتم اوت ۲۰۱۸:… در ماههای اخیر سرکردگان فرقه رجوی از مواضع دولت ترامپ و تنی چند از تندروترینهای حزب حاکم آمریکا نسبت به ایران و نیز بازگشت تحریمها و فشار اقتصادی بر مردم ایران چنان به وجد آمده بودند که در پوست خود نمی گنجیدند . اینجا بود که دوباره رجوی تحلیلهای آبکی خود مبنی بر سرنگونی رژیم را بر بوق و کرنا کرد … 

Rudy_Giuliani_MKO_MEK_Mojahedin_Khalq_Terror_Corruption_Trump‘America’s Mayor’ Rudy Giuliani Is Just Donald Trump’s Stooge Now

لینک به منبع

ریختن آب سرد بر خیالات پنبه دانه ای فرقه رجوی 

در ماههای اخیر سرکردگان فرقه رجوی از مواضع دولت ترامپ و تنی چند از تندروترینهای حزب حاکم آمریکا نسبت به ایران و نیز بازگشت تحریمها و فشار اقتصادی بر مردم ایران چنان به وجد آمده بودند که در پوست خود نمی گنجیدند . اینجا بود که دوباره رجوی تحلیلهای آبکی خود مبنی بر سرنگونی رژیم را بر بوق و کرنا کرد . جالب اینکه در همه این سالیان هر موقعی که فشاری و سختی بر ملت ایران بوده اینها خوشحال بوده و میشوند و در عین حال شعار ازادی مردم ایران و خود را حامی مردم ایران نیز میدانند در حالی که سر هر سر فصلی در مساعل ایران با دخالت دادن خود بی وجودشان باعث کشت و کشتار مردم ایران نیز بوده و هستند.

جویها در توهم و خیال اینکه ارتش آمریکا برای براندازی حکومت ایران به ایران حمله خواهد کرد و بعد از تصرف کامل ایران به آنها خواهد گفت بر ما منت بنهید و بفرمایید بر اریکه تخت ولایت جلوس نمایید و بدین ترتیب رجوی ولی فقیه جدید و عیال ایشان هم رئیس جمهور مادام العمر ایران خواهد شد.

باور کنید این جماعت رجوی دچار چنین توهماتی هستند و با همین تحلیل ها و خوابهای مقوایی بوده که دهه هاست وعده سرنگونی قریب الوقوع به اعضاء در بندشان میدهند و آنها را با همین وعده های پوشالی همچنان در اسارت خود نگه میدارند .

موضع گیری یار و یاور قدیمی فرقه ، یعنی جان بولتون ، برق از خیالات سران فرقه خصوصا خانم رئیس جمهور! پراند .

در تازه ترین موضعگیری ،جان بولتون مشاور ترامپ گفت : ما قصد براندازی نداریم و به دنبال تغییر رفتار حکومت ایران هستیم .

به این ترتیب یک بار شادی فرقه به غم تبدیل شد ، البته فراتر از آن باطل بودن تحلیل ها و خط و مشی رهبران تشنه قدرت فرقه رجوی به اثبات رسیده است . به این ترتیب سران فرقه باید به دنبال بهانه ای دیگری برای انگیزه دادن به باقیمانده نفراتش در آلبانی که مثل برگ خزان در حال ریزش هستند ، باشند. شد، موفق باشید

*** 

 

MKO_MEK_Maryam_Rajavi_Mercenaty_TerroristsThe Iran Protests, Regime Change, And The MEK

رودی جولیانی لابی تروریسم مجاهدین خلق و صدامNational Security: Could Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq) blackmail her friends in high places – Rudi Giuliani, John Bolton and Newt Gingrich

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

Ali_Safavi_Baghdad_Washington_Terrorism_NCRI_MEKMEK doesn’t look like a legitimate group (Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Maryam Rajavi cult, …)

Am I a conman? asks MEK Spokesman Ali Safavi. Either I am right or you are wrong, there is nothing in between

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیBBC: Who are the Iranian dissident group MEK? (Mojahedin Khalq, MKO, PMOI, …) 

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

National Security: Could Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq) blackmail her friends in high places – Rudi Giuliani, John Bolton and Newt Gingrich

MSNBC_Massoud_KhodabandehThe MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

امریکا علت حمله به عراق را پشتیبانی صدام از مجاهدین خلق اعلام کردHow do you explain this to the families of over 4000 US servicemen Killed in Iraq?

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیAlbania’s destabilization? You have forgotten hundreds of Mojahedin!

Albania’s Anti-Trafficking Coordinator Elona Gjebrea praises Maryam Rajavi for keeping modern slaves in Tirana

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32601

طرح حمله تروریستی به همایش ویلپنت!؟ ترفند جدید مجاهدین 

مهدی سجودیمهدی سجودی، کانون آوا، چهارم ژوئیه ۲۰۱۸:… یعنی یک نفر در کاخ نیست که برای اینا فلسفه وجودی مجاهدین و اعمال جنایتکارانه اینها رو شرح بده و بگه اینها پایه های اصلی تشکیل حکومت جمهوری اسلامی و مبارزین مسلح انقلابی بر ضد دموکراسی بوده اند…امریکایی ها فکر می کنند با استفاده از مریم رجوی و امیرعباس فخرآور می تونن به ملایان فشار وارد کنند در صورتی که نمی دونن … 

Amir_S_Nasimeh_N_MEK_Terrorist_Maryam_RajaviAmir Saadoni with Mehdi Abrishamchi (Saddam’s secret service operative currently running MEK camp in Albania)

لینک به منبع

مهدی سجودی – کانون آوا – سوم ژوئیه ۲۰۱۸

طرح حمله تروریستی به همایش ویلپنت!؟ ترفند جدید مجاهدین

مطلبی خواندم در مورد طرح حمله تروریستی به همایش که چه عرض کنم شو مسخره سالیانه رجوی که لازم دیدم نکاتی در مورد این مطلب خیلی خیلی مسخره و خنده دار بنویسم.یعنی هم جای گریه داره هم خنده…. عملیات تروریستی بر علیه گروه تروریستی مجاهدین که خودش نماد و زاده تروریست سازمانی هست…طنز روزگارو ببین قاتل مردم و دوست صدام در جنگ هشت ساله، شده نماینده غرب برای جایگزینی رژیم جمهوری اسلامی!!! آخه منفورتر ازین جنایتکاران روانی کسی هست برای مردم ایران!؟ انگار آمریکا برای انتخاب نماینده مردم ایران نیازی به نظر مردم ایران ندارد! هه!!! یعنی احمق تر از این آمریکایی ها خودشون هستند کسی نیست به ترامپ مشاوره بده که مریمک رجوی مهره سوخته ایست که مردم ایران در همه نقاط جهان از خودش و گروهک تروریستیش متنفرن و تا همین چند سال پیش هم در لیست گروه های تروریستی بوده و با پول اعراب تونسته خودش رو از لیست خارج کنه… یعنی یک نفر در کاخ نیست که برای اینا فلسفه وجودی مجاهدین و اعمال جنایتکارانه اینها رو شرح بده و بگه اینها پایه های اصلی تشکیل حکومت جمهوری اسلامی و مبارزین مسلح انقلابی بر ضد دموکراسی بوده اند…امریکایی ها فکر می کنند با استفاده از مریم رجوی و امیرعباس فخرآور می تونن به مولایان فشار وارد کنند در صورتی که نمی دونن سر این قبری که دارن گریه می کنن مرده نیست. مردم ایران اگر تا الان هم امیدی به ترامپ برای رسیدن به آزادی داشتند رو با این حرکات احمقانه و ناشیانه از دست دادند.. باید به حال خودمون افسوس بخوریم که فاحشه شناخته ای شده چون مریمک رجوی با لچکی به سر داره و با اون ژست ایدئولوژیکی مارکسیستی شده نماد آزادی
نکته دیگر در باره این مطلب این است که ایرانی ازاده تروریست نیست و نبوده واین نیز کار خود سازمان تروریستی رجوی میباشد که میخواهد خود را برای جهان کثیف سیاست گنده جلوه دهداین هم دروغ بزرگی است که ایرانیان را به تروریست بودن متهم کنند این جنایت کاران که هر روز رنگ عوض میکنند ومزدوری میکنند کاملا مشخص است یک زمانی دشمن سرمایه داری بودند و استکبار ستیزی که دروغ بود زمانی هم ایدئولوژی مندراوردی اسلامی که مارکسیت بودن انها را نشان میداد واکنون فقط پول وتجهیزات میگیرند که جنایت کنند ویا اشوب راه بیاندازند و جنایت کارترین وبی رحمترین شبکه جاسوسی وترور و جنایت کار که حتی به خودشان هم رحم نمیکنند وترور های درون گروهی انها بارها اتفاق افتاده وثبت شده است از هواداران از انها بریده این گزارشه ها را پخش کرده اند
نمایش خنده داری بود به خودی خود همایش تروریست های تازه استخدام غرب؛ با ادعای نقشه تروریستی علیه این گروهک تروریستی که سالها علیه مردم ایران و عراق ترور انجام داده و هنوز اسناد گورهای دست جمعی و نسل کشی هاشون ، و ترور های کورشون از ذهنها پاک نشده کار را تمام کرد! شاد شدیم!

سالها جمهوری اسلامی برای منتقدینش پرونده سازی کرده و ما به پرونده هاشون بشکل یک جک نگاه کردیم!

اما پرونده سازی که برا ۱۱ سپتامبر علیه ایران شد و این یکی واقعن رو دست جمهوری اسلامی بلند شده!

و در اخر به نوبه خودم که چند سالی را در این سازمان تروریستی اسیر بودم به اروپایی ها باید تذکر بدهم؛ این دار و دسته به هیچکس وفا نمی کنند! مار در آستین اند؛ بترسید ازشون!

***

European_Parliament_Against_Maryam_Rajavi_Mojahedin_Khalq_MEK_MKO_TerroristsMEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #Albania

مسعود خدابنده تلویزیون ایران اینترنشنال ژوئن 2018گردهمایی سالانه سازمان مجاهدین در پاریس با ایرج مصداقی و مسعود خدابنده و علیرضا نامور حقیقی

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28324

فرقه رجوی و دشمنان ایران 

 مهدی سجودی، ایران فانوس، چهارم فوریه ۲۰۱۷:…  و اما عربستان که حامی مالی تمام عیار سازمان مجاهدین و شخص رجوی هاست و خوب دارد آنان را  می سازد، در حالی که همه می دانند که هیچ ایرانی دل خوشی از خاندان آل سعود ندارد و نداشته است. از طرفی دیگر دست در دست رژیم صهیونستی و دولت اسراییل  دارد که آن حکومت همیشه و همه جوره هوای سازمان رجوی … 

رودی جولیانی لابی تروریسم مجاهدین خلق و صدامنامه لابی های فرقه رجوی (مجاهدین خلق) به ترامپ بوضوح نشان داد که جعبه ابزار امریکا در قبال ایران کاملا خالی است.

لینک به منبع

فرقه رجوی و دشمنان ایران

مهدی سجودیبدون شک رجوی و هر کس که از آخور او می خورد، جزو منفورترین چهره های ایران و ایرانی خواهد بود و باقی خواهد ماند.

علتهای زیادی برای اثبات این حرف وجود دارد که خوب است اشاره یی به آنها داشته باشم. از همان ابتدای امر مسعود رجوی یک آدم خائن و خود فروش بوده و تا الان هم ادامه دارد. از زندان شاه گرفته که مرکزیت سازمان آن زمان را به ساواک لو داد تا جان بی مقدار خودش در امان بماند که بعدها بشود. رهبر تا آن زمان که به عراق و به صدام حسین پناه برد که او نیز دشمن ایران و ایرانی بود، در جنگ با مردم ایران و بسا بدتر که دست در دست صدام حسین علیه نیروهای ایرانی جنگید و فرزندان ایرانی را کشتار کرد و هنوز که هنوز است از همان سفره گسترده ای که صدام حسین برایش پهن کرده بود دارد می خورد و تمام شدنی هم نیست که پای آن همه تسحیلاتی که در آن زمان به رجوی داده شد، توسط آن سلاح خون فرزندان پاک ایران زمین ریخته شد.

و اما عربستان که حامی مالی تمام عیار سازمان مجاهدین و شخص رجوی هاست و خوب دارد آنان را  می سازد، در حالی که همه می دانند که هیچ ایرانی دل خوشی از خاندان آل سعود ندارد و نداشته است.

از طرفی دیگر دست در دست رژیم صهیونستی و دولت اسراییل  دارد که آن حکومت همیشه و همه جوره هوای سازمان رجوی را داشته است، از کمکهای تسلیحاتی قدیم گرفته تا کمکهای مالی میلیونی که همچنان ادامه دارد و رجوی را مثل موم در دست خود دارد و لازم نیست که بگوییم اسراییل چه جایگاهی نزد مردم ایران دارد، بر همگان معلوم است.

و اما آمریکا، آمریکا یکی از حامیان پرو پا قرص سازمان رجوی است که از خیلی سالیان قبل، بوده و هست، ولی نه به هر بهایی، یعنی این که همیشه رجوی مثل نوکر و مزدور برای آنها کار کرده که کارهایش علیه مردم ایران بوده و آمریکا هم بابت آن خیانت ها به مردم ایران، از آنها حمایت مالی و نظامی کرده و اخیرا هم دارد تلاش خود را می کند تا در میان دود و دم و گرد و غباری که میان دو دولت ایران و امریکا، شکل گرفته، جایی بهتر برای خود دست و پا کند، بهتر بگویم خود را خوب علیه مردم ایران به فروش برساند. در حالی که به جرئت می توان گفت، حتی اگر دولت اسلامی ایران نیز روزی از ایران برود، مردم ایران به هیچ عنوان رجویسم و تروریسم را قبول نخواهند کرد که هیچ، حتی تا آنجا نفرت دارند که تیکه بزرگه رجوی گوشش خواهد شد.

„پایان“

*** 

نامه لابی های فرقه رجوی (مجاهدین خلق) به ترامپ بوضوح نشان داد که جعبه ابزار امریکا در قبال ایران کاملا خالی است.

Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult)’s Fake Intelligence On Aleppo Only Hinders Fact-finding Bodies Finding The Truth

چند سند دیگر:
Lets create another Vietnam for America(pdf).
(Mojahedin English language paper April 1980)
Letter to Imam (Khomeini) (pdf). 
(Mojahedin English Language paper April 1980)

پارلمان بریتانیا علیه تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجویتابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIمشاور سیاسی پارلمان اروپا: باید به نقش انگلی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ساختمانهای پارلمان پایان داد

همچنین:

 • مهدی سجودیمهدی سجودی، کانون آوا، چهارم ژوئیه ۲۰۱۸:… یعنی یک نفر در کاخ نیست که برای اینا فلسفه وجودی مجاهدین و اعمال جنایتکارانه اینها رو شرح بده و بگه اینها پایه های اصلی تشکیل حکومت جمهوری اسلامی و مبارزین مسلح انقلابی بر ضد دموکراسی بوده اند…امریکایی ها فکر می کنند با استفاده از مریم رجوی و امیرعباس فخرآور می تون

  مهدی سجودیمهدی سجودی، کانون آوا، هجدهم مارس ۲۰۱۷:… من سه پسر خاله درون تشکیلات داشتم ولی فقط سالی یکبار میتوانستم انها را ببینم و برای چند لحظه طولانی با انها نشسته و صحبت کنم ان هم در همان مراسم مضحک عید بود ولی باز هم با کنترل ، یعنی یک فرمانده از مقر من و یک فرمانده از مقر پسر خاله هایم که نکند ما در این ایام یادی از فامیل و خان

   مهدی سجودی، ایران فانوس، چهارم فوریه ۲۰۱۷:…  و اما عربستان که حامی مالی تمام عیار سازمان مجاهدین و شخص رجوی هاست و خوب دارد آنان را  می سازد، در حالی که همه می دانند که هیچ ایرانی دل خوشی از خاندان آل سعود ندارد و نداشته است. از طرفی دیگر دست در دست رژیم صهیونستی و دولت اسراییل  دارد که آن حکومت همیشه و همه جوره هوای 

   مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشمهدی سجودی، ایران فانوس، بیست و دوم ژانویه ۲۰۱۷:…  اصلا گیریم همه سلاحهایت را پس بگیری، با کدام نیروها میخواهی حمله کنی یا هرگونه حرکت نظامی. و این همان حرف همیشگی تمام اعضای جدا شده می باشد که میخواهند به گوش همه برسانند که این سازما

   Ehsan Bidi Siavosh Rastarمهدی سجودی، ایران فانوس، هجدهم ژانویه ۲۰۱۷:… کسانی از اعضای سابق این فرقه که خوشبختانه در درون مناسبات بی رحم فرقه مجاهدین نشکسته و در بیرون نیز زبان شان کوتاه نشده است و جملگی اخیراً و یا سال ها قبل خود را از دام و اسارت نجات داده و هم اکنون در کشورهای اروپایی زندگی نوینی را آغاز کرده اند، برآنند تا در ادامه افش

   مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران فانوس سیزدهم ژانویه ۲۰۱۷:… سازمان مجاهدین یک سازمان بسته و سکت میباشد که اصلاً دوست ندارد افراد اسیر درونش با دنیای بیرون و واقعیتها و زیباییهای زندگی ارتباطی داشته باشند. از این رو افراد را در محدودیت افکار خود اسیر نگه میدارد که این همان مغزشویی هست که ما از آن حرف میزنیم و دچارش بودیم. سازمان از

   مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران فانوس، یازدهم ژانویه ۲۰۱۷:…  پسر خاله کوچکم که با هم اسیر و زندانی سازمان مجاهدین شده بودیم، اخیراً موفق شد از مناسبات زور و دروغ و کثیف  فرقه رجوی، رهایی پیدا کند. برای این می گویم، باورش سخت است. چونکه به قول حرفهای درون مناسباتی فرقه، او کاملا ذوب تشکیلات بود و حتی من که پسر خاله و هم دوستش بودم و 

  مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران قلم، نوزدهم فوریه ۲۰۱۶:… سومین سری از خانواده های قربانیان اسیر در لیبرتی تلاش فراوانی کردند که بتوانند چند دقیقه با فرزندانشان در کمپ لیبرتی عراق ملاقات کنند اما متاسفانه مسعودر جوی رهبر مجاهدین خلق این اجازه را در مقابل چشمان مسئولین کمیساریای عالی پناهندگان و سایر مدعیان حقوق بشر نداد .

  مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران قلم، بیست و هفتم ژانویه ۲۰۱۶:… این فشار بحدی بود که در طول سال دو پسرخاله ایی که همانجا داشتم که در چند صد متری خودم بودند ولی اجازه دیدن آنها را نداشتم و هر کدام می ترسیدیم که بگوییم می خواهیم دوست، همشهری یا فامیل خودمان را ببینیم. در واقع احساس وع اطفه در درون هر کسی مرده بود ، یا

  مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران قلم، بیست و هشتم دسامبر ۲۰۱۵:… مریم عضدانلو و سازمان فرقه گرایش که مروج ترور و خشونت است و دقیقا صد و هشتاد درجه عکس اهداف و مقاصد عیسی مسیح حرکت می کند ؛ چطوری خود را به دروغ طرفدار عیسی مسیح نشان می دهد؟ مگر میشود بر استراتژی ترور و خشونت اصرار ورزید و از گروههای تروریستی نظیر دا

  مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران قلم، بیست و نهم نوامبر ۲۰۱۵:… ولی خانواده ها به هیچ وجه کوتاه نیامده و در کنار در کمپ اشرف به تحصن پرداختند و علی رغم اینکه شرایط امنیتی عراق بسیار وخیم بود خانواده ها از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و در سرمای استخوان سوز زمستان عراق و در گرمای طاقت فرسای تابستان عراق شجاعانه جلوی درب کمپ اش

  کانون آوا و کانون ایران قلم، دوم نوامبر ۲۰۱۵:… پیام مسعود رجوی اینبار به شکل مضحک و بی سر وته می ماند و گوئی افراد گرفتار در لیبرتی را به تمسخر گرفته بود، رجوی در پیام خود نفرات موجود در لیبرتی را به موجوداتی تشبیه کرده که گوئی فاقد اندیشه هستند و گوئی اگر خط و خطوط رهبر فراری نباشد آنان