انتخاب مجدد زهرا مریخی ، نشانگر بن بست تمام عیار مریم رجوی

انتخاب مجدد زهرا مریخی ، نشانگر بن بست تمام عیار مریم رجوی

مسئول اول مجاهدین انتخاب مجدد زهرا مریخیعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، بیستم سپتامبر 2021:… ژست انتخاب معاونین مسئول اول از میان چند دختر جوان که رجوی توانسته با هزار ‌و یک کلک آن ها را در تشکیلات نگه دارد، نتها مزیتی برای تشکیلات در گل نشسته رجوی نیست و نخواهد بود بلکه باعث تفرقه بیشتر در میان زنان شان خواهد شد و مطمئناً مردان هم به این مضحکه تن نداده و فقط تبلیغات رجوی یک آواری می شود که به زودی بر سرش فرو خواهد ریخت و فرار و جدایی اسیران را بالا می برد. انتخاب مجدد زهرا مریخی ، نشانگر بن بست تمام عیار مریم رجوی 

مسئول اول مجاهدین انتخاب مجدد زهرا مریخیافزایش تعداد دستیاران مسئول اول مجاهدین و این همه سر و صدا

بن بست تمام عیار و انتخاب مجدد زهرا مریخی

عبدالکریم ابراهیمی

آقای عبدالکریم ابراهیمی

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس

وضعیت سیاسی جهان به خصوص منطقه خاورمیانه به گونه ای پیش می‌رود که سرنوشت ملت های منطقه از دست کشورهای زورگو خارج شده و خود سرنوشت شان را تعیین خواهند کرد و صد البته ملت ایران با قدرت انسجام ملی خود از زیر فشارهای اقتصادی، سیاسی و نظامی که تمامیت آن را در ۴۰ سال گذشته با محدودیت و فشار مواجه کرده بود بیرون آمده و به چنان توانی از قدرت ملی و نظامی ‌و سیاسی رسیده است که به سمت جایگاه واقعی خود که همان ایران مقتدر و قدرتمند و صلح جو  است، پیش می ‌رود. دشمنان منطقه ای و غیر منطقه ای ایران به خوبی این واقعیت را درک کرده و جرأت پارس کردن آشکار و پنهان از آنها سلب شده است. بنگرید به وضعیت کمک نفتی ایران به مردم مظلوم لبنان که کشتی های ایران حامل سوخت از بیخ گوش دشمن تاریخی ملت ایران یعنی رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل و اربابش آمریکا که مردم ایران را زیر شدیدترین تحریم های تاریخ برده است، رد می ‌کند و هیچگونه عکس العمل تهدیدآمیزی از آن ها سر نزده است.

این نشان می ‌دهد که شاخ ابرقدرتی آمریکا در برابر قدرت ملی و نظامی ایران شکسته شده است و هیاهوی تو خالی حکام غاصب اسرائیل و تهدیدات آن ها هم از رونق تبلیغاتی افتاده است و شاخ و برگی برای دشمنان واقعی ملت ایران نمانده است که بخواهند در برابر قدرت ملی و منطقه ای ایران به تهدید رو بیاورند.

انتصاب مسئول اول فرقه رجوی

حال بنگرید به فرقه مضمحل و در حال فروپاشی رجوی، این پس مانده های صدام و مزدوران عربستانی و ابزار مصرفی اسرائیل و آمریکا و… که هیچ امیدی برایشان باقی نمانده است و در باتلاق مرگ و فروپاشی دست و پا می زنند  چگونه به بازی انتخاب مسئول اول رو آورده اند که سر افراد اسیر را شیره مالیده و چند صباحی خوراک نگهداشتن آن ها را در تشکیلات و زندان آلبانی فراهم کنند.

اولین واقعیت این است که با انتخاب مجدد زهرا مریخی بعنوان پوشالی مسئول اول، بن بست در کادر زنان حلقه اول رجوی خودش را نشان داد. چرا که اگر رجوی شرایط نرمالی داشت مانند آنچه که در تبلیغات تک رسانه اش از وضعیت تشکیلات و موقعیت سیاسی فرقه می ‌گوید  می باید طبق قوانین رجوی انتخاب مسئول اول فقط برای یک دوره دو ساله است نه بیشتر.

یادم هست در قرارگاه اشرف زمانی که زیر شدید ترین ضربات تشکیلاتی ناشی از شکست ارباب یعنی صدام حسین و فرار دسته جمعی افراد تشکیلات بودیم و در آستانه فروپاشی قرار داشتیم همچنین تصمیمی برای مژگان پارسایی گرفته شد آن هم با پیام مسعود رجوی که به اصطلاح برای نفرات قانع کننده باشد چرا که نقض عهد بود و دلیلش را این چنین رجوی برای عموم توجیه کرد.

بازی مسخره رجوی بنام انتخابات – مسئول اول مجاهدین خلق چکاره است

حال سؤال از مریم رجوی آلبانی نشین و شورای پس مانده رهبری اش این است که اگر در آلبانی به جای امن رسیده و در تدارک سرنگونی ملاها هستید و وضعیت تشکیلات تان نرمال است! چرا مسئول اول جدیدی انتخاب نکردید و به خورد نرینه های وحشی (رجوی به مردان می گفت نرینه های وحشی و به زنان می گفت مادینه های متمدن) نمی دهید!؟

واقعیت این است که علیرغم تبلیغات رجوی برای این خیمه شب بازی، بن بست کامل سیاسی، تشکیلاتی و ایدئولوژیکی رجوی فرا رسیده است و رجوی جز این سیرک بازی‌ها چیزی در جنته ندارد که سر نیروهای پیر و فرتوت خود شیره بمالد که از این زاویه هم هیچ وقت موفق نخواهد شد. ژست انتخاب معاونین مسئول اول از میان چند دختر جوان که رجوی توانسته با هزار ‌و یک کلک آن ها را در تشکیلات نگه دارد، نتها مزیتی برای تشکیلات در گل نشسته رجوی نیست و نخواهد بود بلکه باعث تفرقه بیشتر در میان زنان شان خواهد شد و مطمئناً مردان هم به این مضحکه تن نداده و فقط تبلیغات رجوی یک آواری می شود که به زودی بر سرش فرو خواهد ریخت و فرار و جدایی اسیران را بالا می برد.

در پایان، عضویت کشور ایران را در سازمان همکاری شانگهای به برادر مسعود و خواهر مریم تبریک صمیمانه عرض می کنم چرا که با این عمل آخوندها در محاق و بن بست کامل فرو رفتند و وقت سرنگونی از شش ماه به سه ماه کاهش یافته است. آماده باش! از شش سو به سمت خاک میهن، بعد از تسخیر و استقرار در تهران، مهرآباد آماده پذیرایی از هواپیمای اهدایی ولیعهد عربستان است که برای انتقال رهبران عقیدتی در نظر گرفته شده است.

„پایان“

بن بست در انتخاب مسئول اول برای مجاهدین

لینک به منبع

انتخاب مجدد زهرا مریخی ، نشانگر بن بست تمام عیار مریم رجوی 

***

بمناسبت سالگرد تاسیس مجاهدین خلقبمناسبت سالگرد تاسیس مجاهدین خلق

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/میراث-محمد-حنیف-نژاد/

دزیدن و به انحراف کشاندن میراث محمد حنیف نژاد

میراث محمد حنیف نژادعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، هفتم سپتامبر 2021:… در سالروز تاسیس سازمان مجاهدین خلق توسط بنیانگزارانش در 15 شهریور سال 1344 قرار داریم. سازمانی که نشأت گرفته از مبارزه ضد آمپریالیستی توسط محمد حنیف نژاد، تأسیس شد. بعد از اعدام او و یارانش توسط اختاپوسی بنام مسعود رجوی به یغما برده شد. این شخص که خوی قدرت طلبی و‌ درندگی در خود داشت برای این هدف تمام اصول و آرمان‌های بنیانگذاران سازمان را زیر پا گذاشت و برای کسب این آرزو به تدریج تیشه به ریشه اصول و آرمان‌های بنیانگذاران سازمان زد و آن را به یک فرقه و‌ درون کُک مبدل کرد به صورتی که افراد عضوگیری شده حول محوریت رهبری ایدئولوژیکی و اطاعت بدون چون و چرا و کورکورانه، روح و جسم آن ها را در خدمت خود گرفت و هم مانند رباط انسان نما آن ها را  برنامه ریزی کرده و اهداف خودخواهانه خود را پیش می برد. دزیدن و به انحراف کشاندن میراث محمد حنیف نژاد 

استحاله سازمان مجاهدین خلقاستحاله سازمان مجاهدین خلق هم چاره کار رجوی نشد 

دزیدن و به انحراف کشاندن میراث محمد حنیف نژاد

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 06.09.2021

در سالروز تاسیس سازمان مجاهدین خلق توسط بنیانگزارانش در 15 شهریور سال 1344 قرار داریم. سازمانی که نشأت گرفته از مبارزه ضد آمپریالیستی توسط محمد حنیف نژاد، تأسیس شد. بعد از اعدام او و یارانش توسط اختاپوسی بنام مسعود رجوی به یغما برده شد.

این شخص که خوی قدرت طلبی و‌ درندگی در خود داشت برای این هدف تمام اصول و آرمان‌های بنیانگذاران سازمان را زیر پا گذاشت و برای کسب این آرزو به تدریج تیشه به ریشه اصول و آرمان‌های بنیانگذاران سازمان زد و آن را به یک فرقه و‌ درون کُک مبدل کرد به صورتی که افراد عضوگیری شده حول محوریت رهبری ایدئولوژیکی و اطاعت بدون چون و چرا و کورکورانه، روح و جسم آن ها را در خدمت خود گرفت و هم مانند رباط انسان نما آن ها را  برنامه ریزی کرده و اهداف خودخواهانه خود را پیش می برد.

میراث محمد حنیف نژاد

این وضعیت تا زمانی دوام ‌داشت که زیر چتر حمایتی دیکتاتور عراق قرار داشت و چون کنار مرزهای ایران بود، نعره های سرنگونی سر می داد و با این ترفند برای اسیران در چنگش که به رباط تبدیل کرده بود، اندک خریداری داشت و فکر می ‌شد که این امر تحقق می پذیرد.

جالب این جا بود که هر ساله هم سالگرد تأسیس سازمان برگزار می ‌شد ولی اثری از راه و رسم بنیانگذاران آن وجود نداشت جز پرستش اجباری و بدون چون و چرا که مسعود رجوی را در جایگاه رهبر  عقیده و دل‌ها نشانده بود.

حال که رجوی بعد از سرنگونی اربابش صدام حسین، خود را تماما به آمریکا واسرائیل و چند کشور دیکتاتور عربی آویزان کرده و باز هم نعره سرنگونی سر می دهد، الان که با ایستادگی و استقلال طلبی مردم ایران نه تنها با ایران با ثبات و بازدارنده و با امنیت بالا مواجه هستیم بلکه محورهای مخالف رجوی و اربابانش که با حمله نظامی و فتنه انگیزی و جنگ تروریستی اربابان رجوی، کشورهایشان تا لبه نابودی پیش  رفته بود ولی به همت ایران و قدرت ملی اش  و حمایت های این کشور، مجددا با اراده ای قوی تر سر پا شده و زخم های خود را ترمیم می ‌کنند و نیز ارباب اصلی رجوی از منطقه بیرون انداخته شده و کشورهای حامی رجوی در منطقه خاورمیانه برای سازش با ایران صف کشیده اند و خاورمیانه‌ای را بدون دخالت خارجی نوید می ‌دهد، نقش مسعود رجوی فراری و ترسو در این میان چیست!؟

آیا الان به راستی مسعود و عجوزه حیله و فریب دقمرگ نشده اند!؟

آیا در این شرائط به فکر خودکشی نخواهند بود!؟

استحاله مجاهدین خلق ایران از آپارتمان بلور کشاورز تا کمپ تیرانا

البته از این دو بعید است، چون اگر ذره ای جربزه این را داشتند قبل از اینکه اینهمه انسان را برای هدفی نامفهوم به کشتن بدهند به خودکشی روی میآوردند چون صد شرف داشت به این وضعیت و موقعیتی که الان دارند و به عینه تمام آمال و آرزوهای خود را بر باد می بینند و واقعیت همین است و دیگر نمی ‌شود با هیچ پارامتری تشکیلات را سر پا نگه داشت.  روز به روز در تشکیلات ریزش و از طرف دیگر از رویش خبری نیست و فشار بیرون و درون امان از مسعود و مریم رجوی گرفته است.

روزهای بسیار سختی برای رجوی و سرانش رقم می خورد و اکنون هم رهبری و هم مسئولین جانی او قالب تهی کرده اند و از ترس آینده  و سرنوشت شان به خود میلرزند.

خبرها از قلعه آلبانی حکایت از آن  دارد که بعد از اخراج آمریکا از افغانستان، جوی از نارضایتی و محفل در بین افراد شکل گرفته است و ‌دلبستن رجوی به آمریکا را همانند صدام حسین به سخره گرفته اند و امید به سرنگونی از این مسیر را فریب های بیشمار رجوی می پندارند و بنای مخالفت علنی گذاشته اند ‌ و تمرد  از فرماندهان شدت گرفته است و به همین جهت و برای غلبه بر این وضعیت اقدام به سهل گیری بین روابط زنان و مردان نموده اند تا از این طریق مرحم موقتی بر زخم چرکین خود بگذارند اما دیگر این هم جواب نمی دهد.

„پایان“

لینک به منبع

گردهایی آنلاین رجوی برای چیست؟

دزیدن و به انحراف کشاندن میراث محمد حنیف نژاد 

***

آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)اآنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)ا

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائیاز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

مریم رجوی از دروغ گفتن خسته نمیشودسازمان مجاهدین خلق کنونی، فرقه ای ابتر که ربطی به آرمان آن بنیانگذاران ندارد (بجای تبریک تسلیت بگویید)ا

پیام مرحوم مسعود رجوی ، توهم مریم رجوی و مجاهدینسازمان مجاهدین خلق ؛ از توهم تا واقعیت

 مسعود خدابندهرابطه تجزیه طلبی ، مبارزه مسلحانه ، ترور و حقوق بشر با انتخابات ایران

همچنین: