انتقاد شدید پاریس از گروهک منافقین (فرقه رجوی)؛ این گروه غیردموکراتیک و خشن است

انتقاد شدید پاریس از گروهک منافقین (فرقه رجوی)؛ این گروه غیردموکراتیک و خشن است

رومین نادال علیه مجاهدین خلق فرقه رجویخبرگزاری فارس به نقل از آسوشیتد پرس، بیست و هشتم ژوئن 2014: … دولت فرانسه روز پنج‌شنبه با انتقاد شدید از گروهک منافقین، این گروه را دارایی تفکرات غیردموکراتیک و خشن خوانده و منکر هرگونه ارتباط با آن شد.  «رومن نادال» سخنگوی وزارت خارجه فرانسه که در جمع خبرنگاران صحبت می‌کرد، در مورد موضع این کشور در قبال گروهک منافقین گفت: «فرانسه هیچ ارتباطی با «مجاهدین خلق ایران» که به اقدامات خشونت‌بار …

Maryam Rajavi terrorist syriaThe Mojahedin Khalq (Rajavi cult) and Saddam’s daughter support the Islamic State of Iraq and the Levant (ISIS)

Massoud Rajavi and Saddam HussainThe Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters

لینک به منبع

انتقاد شدید پاریس از گروهک منافقین (فرقه رجوی)؛ این گروه غیردموکراتیک و خشن است

رومین نادال علیه مجاهدین خلق فرقه رجویسخنگوی وزارت خارجه فرانسه روز پنج‌شنبه در بیانیه‌ای شدید‌الحن از رویکرد‌های گروهک منافقین انتقاد و تأکید کرده است که پاریس رابطه‌ای با این گروهک ندارد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، دولت فرانسه روز پنج‌شنبه با انتقاد شدید از گروهک منافقین، این گروه را دارایی تفکرات غیردموکراتیک و خشن خوانده و منکر هرگونه ارتباط با آن شد.

«رومن نادال» سخنگوی وزارت خارجه فرانسه که در جمع خبرنگاران صحبت می‌کرد، در مورد موضع این کشور در قبال گروهک منافقین گفت: «فرانسه هیچ ارتباطی با «مجاهدین خلق ایران» که به اقدامات خشونت‌بار معروف است، ندارد. آن‌ها هیچ موجودیت قانونی‌ای به عنوان یک سازمان در فرانسه ندارند.»

سران گروهک منافقین سال‌هاست در پاریس اقامت قرار دارند. با این حال فرانسه ارتباط با این گروه و حمایت از آن را منکر شده است.

آقای نادال در بخش دیگری از این نشست گفت: «ایدئولوژی خشونت‌آمیز و غیردموکراتیک این گروه تاکنون توسط چندین سازمان حقوق بشری افشا شده، از جمله سازمان عفو بین‌الملل که اقدامات فرقه‌ای و خودداری این گروه از محکوم کردن رسمی خشونت را گزارش کرده است.»

وی سپس نسبت به اقدامات این گروهک برای انتشار اخبار نادرست هشدار داده و گفت: «ما نسبت به تلاش گسترده‌ای که آن‌ها برای انتشار اخبار غلط و اثرگذاری (از این طریق) رهبری می‌کنند، هشدار می‌دهیم.»

—————

همچنین:


http://youtu.be/d_SwvZcxHhA

سایت مجاهدین خلق و دروغپردازیتاکتیک دروغهای گوبلزی در تبلیغ شوی رجوی در پاریس در مرحلۀ پیسی!!

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

سفر به پاریس، از جیب سازمان مجاهدین خلق؟

لوموند: شو مجاهدین خلق به سبک آمریکایی

تلویزیون فرانس۲۴؛سروکله مجاهدین دوباره در ویلپن پیدا شد!

همچنین:

سازمان مجاهدین خلق ایران (سوال و جواب. بخشی از اطلاعیه مطبوعاتی بیست و ششم ژوئن ۲۰۱۴)

وزارت خارجه فرانسهوزارت خارجه فرانسه، بیست و هفتم ژوئن 2014: …  فرانسه هیچ گونه رابطه ای با سازمان مجاهدین خلق ایران ندارد. این سازمان بواسطه استفاده از خشونت شناخته می شود. این گروه هیچ گونه حضور قانونی  در فرانسه ندارند.  ایدئولوژی خشونت آمیز و غیر دموکراتیک این گروه توسط

توزیع هزاران بروشور در ویلپنت و پاریس-انجمن یاران ایران

رابعه شاهرخی (مادر رضوان)انجمن یاران، پاریس، بیست و هفتم ژوئن 2014: …  انجمن یاران ایران در روز ۲۱ ژوئن ۲۰۱۴ در پاریس، پس از تدارک و اجرای نشست و گردهمایی اعتراضی موفق در جهت افشا نمودن مناسبات، علنی نمودن جنایات، برجسته نمودن فعالیتهای ضد بشری و شناساندن بیش از پیش فرقه رجوی در اروپا

مصاحبه با آقایان حسین نژاد و سجودی در آکسیون اعتراضی علیه فرقه مجاهدین در میدان سن میشل پاریس

افشای رجوی پاریس 21 ژوئن 2014تحریریه ایران قلم، بیست و هفتم ژوئن 2014: …انگیزه همه ما در این تجمع اعتراض به تجمع هفته اینده مریم رجوی و سران فرقه در سالن ویلپن پاریس هست که همه ساله بر گزار می شود و همه اهداف ان هم نگه داشتن دوستان ما و عزیزان ما در عراق در زیر این همه خطر که اخبارش را همه می خوانند و