انتقاد معاون وزیر خارجه آمریکا از منافقین. اجازه دهید روند انتقال به خارج از عراق پیش رود

انتقاد معاون وزیر خارجه آمریکا از منافقین. اجازه دهید روند انتقال به خارج از عراق پیش رود

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم به نقل از اجلاس سنای امریکا، پنجم اکتبر 2013: … وی که در پاسخ به سوالات دو سناتور حامی منافقین سخن می گفت علنا اظهار داشت:” من از رهبری مجاهدين در کمپ و مستقر در پاريس می خواهم تا اجازه دهند اين انتقال پيش برود زيرا تا زمانی که اين انتقال محقق نشود امنيت و سلامت در خطر خواهد بود. ما هر کاری را که از دستمان بر آيد انجام خواهيم داد تا اين افراد در کمپ در امنيت به سر ببرند …

Link to the full description of MKO Logo (pdf file)


(Rajavi from Saddam to AIPAC)


(Izzat Ebrahim and Massoud Rajavi still at large)

لینک به منبع

لینک به گزارش انگلیسی از خبر به نقل از نیاک

انتقاد معاون وزیر خارجه آمریکا از منافقین. اجازه دهید روند انتقال به خارج از عراق پیش رود

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم: دیروز در اجلاس استماع کمیته خارجی سنای آمریکا معاون وزیر خارجه آمریکا از اخلال رهبران منافقین در روند انتقال اعضاء این فرقه به خارج از عراق انتقاد کرد.

وی که در پاسخ به سوالات دو سناتور حامی منافقین سخن می گفت علنا اظهار داشت:” من از رهبری مجاهدين در کمپ و مستقر در پاريس می خواهم تا اجازه دهند اين انتقال پيش برود زيرا تا زمانی که اين انتقال محقق شود امنيت و سلامت در خطر خواهد بود. ما هر کاری را که از دستمان بر آيد انجام خواهيم داد تا اين افراد در کمپ در امنيت به سر ببرند. اما همان طور که شما اشاره کرديد تهديد القاعده در عراق در حال افزايش است و اين امری مشکل است.”

اظهارت وندی شرمن صریحا اشاره به کارشکنی های رهبران منافقین دارد که در مسیر اخراج اعضاء این فرقه صورت گرفته و مانع اجرای توافق نامه سازمان ملل و دولت عراق در این خصوص می شود.

علاوه بر این وندی شرمن عملا به اقدامات القاعده در عراق اشاره کرده و عملا ناامنی های متوجه منافقین را از جانب این گروه دانسته و نسبت به افزایش اقدامات تروریستی این گروه اظهار نگرانی کرده است.

پیش از این نیز مارتین کوبلر نماینده سابق سازمان ملل در امور عراق به کرات از رهبران فرقه منافقین خواسته بود برای اجرای توافق نامه سازمان ملل و دولت عراق در خصوص انتقال اعضاء این فرقه به کشور ثالث همکاری نمایند. وی به دفعات از ازمانع تراشی منافقین در این زمینه انتقاد کرده بود.

نکته جالب توجه اینکه دو سناتور حامی منافقین در این جلسه یعنی “منندز” و “مک کین” دو سناتور از همان جهار سناتوری هستند که قبل از سفر روحانی رئیس جمهور کشور به نیریورک و شرکت وی در اجلال سالانه مجمع عمومی سازمان ملل به باراک اوباما هشدار داده بودند که فشارها بر ایران را ادامه دهد.

درخواست این چند سناتور آمریکایی از اوباما دقیقا خواسته رهبران منافقین بوده و هست. به عبارتی دو تن از نویسندگان نامه به اواما همان هایی هستند که از فرقه منافقین حمایت می کنند. این موضوع اصلا تصادفی نیست. به نظر می رسد منافع جنگ طلبانه رهبران فرقه منافقین و این چند سناتور آمریکایی به شکل عجیبی با هم همخوانی دارد.

جنگ طلب های آمریکایی که به مذاکرات ایران و غرب بدبین هستند و بر طبل جنگ و تحرین می کوبند همان هایی هستند که بر حمایت از فرقه منافقین تاکید دارند.

از طرفی این امر گویای این واقعیت ایت که منابع اطلاعات جنگ طلبان آمریکایی در بسیاری موارد منافقین هستند که سعی می کنند جو مسمومی علیه ایران ایجاد نمایند.

این در حالی است که این فرقه سابقه ترور دست کم هفت شهروند آمریکایی در پرونده خود دارد و تا قبل از سقوط عراق به شدت سیاست های ضد آمریکایی را دنبال می کرد.

(Rajavi cult or MKO aslo known as Saddam’s Private Army)

همچنین:

زیباری: اروپا به فکر مکان دیگری برای اسکان مجاهدین خلق (فرقه رجوی) باشد

2013/09/29 by

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم به نقل از مطبوعات عراق، بیست و نهم سپتامبر ۲۰۱۳: … هوشیار زیباری در ملاقات با کاترین اشتون در حاشیه شصت و هشتمین جلسه مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک اظهار داشت: کشورهای اتحادیه اروپا برای اسکان ساکنان لیبرتی باید هرچه سریعتر اقدام کنند و مسئله گروهک منافقین را با […]

بان‌کی‌مون: اخراج مجاهدین خلق (فرقه رجوی) از عراق، فوری است

2013/09/29 by

ایسنا، به نقل از بیانیه دفتر سازمان ملل، بیست و نهم سپتامبر ۲۰۱۳: …  دفتر رسانه‌ای بان کی‌مون، دبیرکل سازمان ملل در بیانیه‌ای که نسخه‌ای از آن در اختیار اشرف نیوز قرار گرفت، اعلام کرد که بان کی‌مون در دیدار با هوشیار زیباری، وزیر امور خارجه عراق از دولت عراق خواست تا هر چه سریعتر […]

چرا سناریوی فرقه رجوی مبنی بر ” حمله به اشرف ” را نمی توان باور کرد ؟

2013/09/23 by

الف مینو سپهر، وبلاگ زنان در اسارت فرقه رجوی، بیست و سوم سپتامبر ۲۰۱۳: … دولت عراق گرچه انفجارها ودرگیری هایی را دراین کمپ مورد تائید قرارداده است ولیکن اعلام می کند نیروهای عراقی دراین رخداد ها هیچگونه نقشی نداشته اند _ آقای مالکی در آخرین موضع گیری خود اعلام نموه پس از وقوع انفجار […]

تعطیلی کمپ اشرف و معادلات منطقه ای

2013/09/18 by

فرزانه روستایی، روز آنلاین، هجدهم سپتامبر ۲۰۱۳: … سیمور هرش در مقاله معروف دو سال پیش در نیویورکر خود با تیتر آدم های ما در ایران * نوشته است که محمد البرادعی رییس آژانس بین المللی انرژی اتمی به صورت خصوصی به او گفته است که از طریق موساد در جریان فعالیت های اتمی ایران […]

آماده سازی های مجاهدین خلق (فرقه رجوی) برای اعلام کشته های بیشتر

2013/09/11 by

مسعود خدابنده، ایران اینترلینک، یازدهم سپتامبر ۲۰۱۳: … اگر چنین فرضیه ای درست باشد می توان با قاطعیت  گفت که این افراد “مفقود شده” که همگی از وابستگان بسیار نزدیک به شخص رجوی هستند بخشی از یک برنامه دفاعی و نجات برای فراری دادن رجوی در صورت هر گونه حمله به کمپ بوده اند. افراد […]