اولین جلسه محاکمه نمادین مجاهدین خلق، فرقه رجوی در دانشگاه علامه، محل ترور شهید احمدی روشن

اولین جلسه محاکمه نمادین مجاهدین خلق، فرقه رجوی در دانشگاه علامه، محل ترور شهید احمدی روشن

خبرگزاری تسنیم، تهران، دوازدهم اکتبر 2013: …  صدام به این گروه اجازه عملیات نظامی داد و تمام امکانات خود و سایر کشورها را در حمایت از آنها بسیج کرد به شکلی که تنها 83 دستگاه تانک پیشرفته از طرف دولت اردن در اختیار آنها قرار گرفت. این استاد دانشگاه با اشاره به حمله اخیر به پادگان اشرف، گفت: این اردوگاه دارای 3 لایه پناهگاه و 3 ردیف سیم خاردار بود که 40 روز پیش شیعیان شجاع عراق در کنار برخی از اهل سنت …

رجوی مجاهدین خلق اسرائیل


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

با حضور مادر شهید احمدی‌روشن/ محاکمه نمادین منافقین در دانشگاه علامه‌‌ طباطبایی برگزار شد/ فریاد”مرگ بر آمریکا” دانشجویان

لینک به منبع

خبرگزاری تسنیم: جمعی از دانشجویان و کارکنان دانشگاه علامه‌طباطبایی با حضور در محل شهادت شهید احمدی‌روشن، فریاد”مرگ بر آمریکا” سر دادند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، جمعی از دانشجویان و کارکنان دانشگاه علامه‌طباطبایی عصر امروز پس از برگزاری دادگاه نمادین منافقین در این دانشگاه به همراه مادر شهید احمدی روشن و عزت‌الله مطهری(عزت‌شاهی) از مبارزین انقلاب اسلامی، با حضور در محل شهادت شهید مصطفی احمدی‌روشن”فریاد مرگ بر آمریکا” سر دادند.

به گزارش تسنیم، مصطفی احمدی‌روشن از دانشمندان هسته‌ای کشورمان بود که 21 دی‌ماه سال 1390 در مقابل دانشگاه علامه‌طباطبایی به همراه راننده‌اش توسط منافقین به شهادت رسید.

شعبانی: آوارگی سردمداران گروهک نفاق پس از حمله به ادوگاه اشرف/ اوباما هنوز دلش به منافقین خوش است

لینک به منبع

خبرگزاری تسنیم: یک استاد دانشگاه گفت: اوباما دلش را به منافقین خوش کرده، در حالی که آنها به قدری ضعیف و ذلیل هستند که نمی‌توانند مقاصد او را انجام دهند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، ناصر شعبانی از اساتید دانشگاه و فرماندهان 8 سال دوران دفاع‌مقدس، در مراسم نمادین و مردمی محاکمه منافقین که در دانشگاه علامه‌طباطبایی برگزار شد، گفت: منافقین از همان ابتدا دارای تفکرات انحرافی بودند. این افراد در طول تاریخ اسلام نیز وجود داشتند و منافقینی که در حال حاضر در گروه‌های مختلف به جنایت می‌پردازند، همفکران همین افراد محسوب می‌شوند.

شعبانی با اشاره به نقش منافقین در 8 سال دفاع‌مقدس، افزود: گروه اصلی منافقین در همان اوایل انقلاب از طریق مرزهای ایران به عراق رفتند و در طول جنگ با دادن اطلاعاتی به رژیم بعث عراق، در زمینه مسائل نظامی این رژیم را همراهی کردند.

وی با اشاره به حضور گروه نفاق در عملیات مرصاد، گفت: وقتی قطعنامه 598 مورد موافقت قرار گرفت، صدام به این گروه اجازه عملیات نظامی داد و تمام امکانات خود و سایر کشورها را در حمایت از آنها بسیج کرد به شکلی که تنها 83 دستگاه تانک پیشرفته از طرف دولت اردن در اختیار آنها قرار گرفت.

این استاد دانشگاه با اشاره به حمله اخیر به پادگان اشرف، گفت: این اردوگاه دارای 3 لایه پناهگاه و 3 ردیف سیم خاردار بود که 40 روز پیش شیعیان شجاع عراق در کنار برخی از اهل سنت این کشور در دهم شهریور به این پادگان که عملیات‌هایی را علیه ایران طرح‌ریزی می‌کرد حمله کردند.

شعبانی افزود: این اقدام شیعیان عراق به نوعی انتقام فرزندان شهدای ما را نیز گرفت و برای همیشه حضور آنها را در این منطقه از بین برد.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه اوباما اظهار می‌کند که قصد براندازی ایران را ندارد، خاطرنشان کرد: آنها هر کاری که از دستشان برمی‌آمده علیه ایران انجام دادند و البته امروز با دادن دفتر به این گروهک در کشورشان به دنبال آسیب‌زدن به ایران از این طریق هستند.

شعبانی با تاکید بر اینکه حدود 17 هزار شهید ایرانی به دست منافقین به شهادت رسیدند، گفت: پس از حمله به پادگان اشرف منافقین و سردمداران آنها آواره شدند و برخی از اعتراض‌هایی که با حمایت رسانه‌های خارجی در برخی از کشورها صورت گرفت، نشان‌دهنده نداشتن عقبه اجتماعی برای آنها بود.

وی در پایان تاکید کرد: اوباما دلش را به این منافقین خوش کرده است. البته آنها به قدری ضعیف و ذلیل هستند که نمی‌توانند مقاصد او را انجام دهند.

عزت‌شاهی در دانشگاه علامه ‌طباطبایی: امام‌(ره) اولین شخصیتی بود که انحراف منافقین را تشخیص داد/ارسال سلاح از سوی ساواک به منافقین

لینک به منبع

خبرگزاری تسنیم: یکی از مبارزان انقلاب اسلامی با اشاره به برخی از ویژگی‌های منافقین گفت: امام(ره) اولین شخصیتی بود که انحراف منافقین را تشخیص داد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، عزت‌الله مطهری(عزت‌شاهی) از مبارزین انقلاب اسلامی، عصر امروز در سالن شهید مطهری دانشگاه علامه‌طباطبایی در مراسم دادگاه نمادین منافقین، گفت: گروهک نفاق هیچ‌گاه مورد تایید امام نبودند و کسی به غیر از خودشان را قبول نداشتند.

عزت‌‌شاهی ادامه داد: مراجع تقلید، علما، امام‌خمینی(ره) و حتی امام زمان(عج) از نظر آنها اعتقاداتی بود که برخی از عامه مردم به آن معتقدند.

وی با اشاره به اینکه چند سال گذشته برخی اعلام می‌کردند که تقلید کار میمون است، تصریح کرد: این‌گونه حرف‌ها را منافقین در سال‌های اول انقلاب به شکل دیگری مطرح می‌کردند و آنها با روحانیت موافقت نداشتند و تنها با اندکی از روحانیون مانند آقای طالقانی ارتباط داشتند و آن هم به این دلیل بود که شاید به خوبی مواضع خود را برای آنها مطرح نمی‌کردند.

عزت‌شاهی تاکید کرد: مسیری که منافقین برای خود در ابتدا ترسیم کرده بودند مسیری بود که به مارکسیسم منتهی می‌شد و در انتها همین مسئله را در عملکرد آنها دیدیم.

وی با بیان اینکه طرز تفکر منافقین به نهضت آزادی نزدیک بود، تصریح کرد: نهضت آزادی‌ها گروهی از روشنفکران اسلامی بودند که برخی از مسائل را درباره خود مطرح می‌کردند و به نظر خودشان بخش جدیدی از اسلام را مطرح می‌کردند و به همین دلیل می‌توان گفت که طرز تفکر منافقین به نهضت آزادی‌ها شباهت داشت.

عزت‌شاهی با تاکید بر اینکه این گروه قبل از انقلاب طیف‌های مختلفی از جامعه را با خود همراه کرده بودند، ادامه داد: این افراد در گروه منافقین شستشوی مغزی می‌شدند به طوری که گروه فرقان که شهید مطهری را به شهادت رساندند و آن فردی که این کار را انجام داد، فکر می‌کرد با این رفتار سدی را از مقابل پیشرفت اسلام برداشته است.

عزت‌شاهی یادآور شد: افرادی که با گروه منافقین همکاری می‌کردند به ندرت از جریان مرکزی این گروه اطلاع داشتند و نمی‌دانستند که مرکزیت این گروه توسط چه کسانی و با چه اهدافی رهبری می‌شود.

وی با بیان اینکه اعضای منافقین ظواهر اسلامی را حفظ می‌کردند اما جزئیاتی مانند امام زمان(عج) و معجزه را قبول نداشتند و به شکل رسمی نیز این مسئله را مطرح نمی‌کردند افزود: آنها برای قشر مخاطب خود 3 نوع دسته‌بندی در نظر گرفته بودند، به شکلی که برای هر قشری برنامه‌ای داشتند.

عزت‌شاهی گفت: قشر اول برای آنها تحصیل‌کرده‌ها و دانشجویان بودند که تقریبا تلاش می‌کردند جزئیات اندیشه و ایدئولوژی خود را برای آنها بازگو کنند.

وی با تاکید بر اینکه روحانیون و بازاریان قشر دوم از نظر مخاطبان برای منافقین تعریف می‌شد، ادامه داد: این قشر باید تنها برخی از ایده‌های فکری منافقین را بدانند، در غیر این صورت ممکن است با منافقین همراه نشوند.

عزت‌‌شاهی عامه مردم را قشر سوم مورد نظر مخاطبین خواند و گفت: منافقین تنها بخش کوچکی از اعتقادات خود را که با اعتقادات ریشه‌دار مردم هم‌راستا بود برای آنها مطرح می‌کردند. زیرا اعتقاد داشتند اگر جزئیات را برای آنها تشریح کنند مشترکاتشان با مارکسیست‌ها که مورد مخالفت مردم بود آشکار می‌شد.

وی با بیان اینکه منافقین نفاق‌گونه با مردم رفتار می‌کردند، افزود: قبل از انقلاب اسلامی، ساواک به دلیل نفوذ در این جریان به طور کلی از همه مسائل آنها با اطلاع بود و حتی گاهی برای آنها اسلحه فراهم می‌کرد و تا جایی که منافقین برای آنها مشکل ایجاد نمی‌کردند و مانع اقدامات آنها نمی‌شدند.

عزت‌شاهی با بیان اینکه امام از همان ابتدای شکل‌گیری این گروهک مارکسیست بودن آنها را تشخیص داد، خاطرنشان داد: چند تن از سران این گروهک به خدمت امام(ره) در نجف رسیدند و بخشی از ایدئولوژی‌های خود را در حضور امام مطرح کردند که رهبر کبیر انقلاب پس از اطلاع از بخشی دیدگاه‌های آنها در واکنش به سران این گروهک فرمودند که شما بیشتر از من نهج‌البلاغه و قرآن را خوانده‌اید اما چیزی که مطرح کردید مارکسیست به علاوه بسم‌الله است و امام از همان ابتدا انحراف آنها را تشخیص دادند.

وی با بیان اینکه آنها از ابتدا نیز امام را قبول نداشتند و تنها دنبال ایجاد پایگاه اجتماعی در صورت تایید امام بودند، گفت: آنها حتی برنامه داشتند امام را ترور کنند و بمبی که قرار بود زیر پای امام منفجر شود، رجایی و باهنر را به شهادت رساند.

The Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters

هچنین:

رجوی، رهبر مجاهدین خلق مامور بر هم زدن خشونت آمیز مذاکرات ژنو شد (نامه سرگشاده به کاترین اشتون)

مسعود خدابنده، ایرانیان دات کام، یازدهم اکتبر 2013: … شما بخاطر دارید که مجاهدین خلق از طریق واسط استخدامی شان در پارلمان اروپا، آلجو ویدال کوادراس، شما را هدف قرار دادند تا قربانی “تایید گفتاری غلط و دروغ” شوید. بخاطر دارید نامه ای را که در جواب وی در تاریخ 19 سپتامبر با کمال اعتماد و خلوص نیت نوشته بودید. و بخاطر داریم که این دسیسه و کلاهبرداری ویدال کوادراس …

مجاهدین خلق، فرقه رجوی، مردان ما در ایران؟

… مسعود خدابنده یک کارشناس کامپیوتر مقیم انگلستان که مشاور دولت عراق است یکی از مقامات سازمان مجاهدین خلق بود که در سال ۱۹۹۶ آنرا ترک کرد. او در یک مکالمه تلفنی با من تاکید کرد که دشمن آشکار سازمان مجاهدین خلق است و علیه این گروه کار کرده است. خدابنده میگوید او از قبل از سقوط شاه به عنوان متخصص کامپیوتر با سازمان بوده و بعنوان یک متخصص کامپیوتر عمیقا با فعالیت های اطلاعاتی ..

دشمنان مردم ایران چه می گویند؟!

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلامیر حسین پناهی، آریا ایران، دهم اکتبر 2013: … مریم رجوی در آخرین سخنرانی اش از اینکه مردم ایران تحت تحریم بین المللی آسیب می بینند،خوشحال است.او و سرکرده فراری مجاهدین سال ها است که تحریم ها را بهانه ای مثبت برای سرنگونی حکومت ایران دانسته و از کشورهای غربی و آمریکا خواستار تشدید تحریم های بین المللی و تهاجم نظامی به ایران می باشند.آنها و گروهی از جنگ طلبان آمریکایی در کنار نتانیاهو …

مشکلاتی که مجاهدین خلق (فرقه رجوی) برای ما در تیرانا ایجاد می کنند – سازمانهای حقوق بشری کجایند؟

mek_albania_June2013محمد رضا (مستعار)، تیرانا، آلبانی، نهم اکتبر 2013: …  قابل توجه اينكه سازمان خودش (جواد خراسان) به تك تك ما مراجعه كرده و ميگفت كه سازمان ميخواهد به شما هر كدام ماهانه 500 دلار بدهد و شما براى دريافت حقوق به كميساريا مراجعه نكنيد. هر كس كه از كميساريا پول ميگيرد با رژيم مرزبندى ندارد و شما بايد مرز خودتان را روشن كنيد .كدام وجدان با انصافى نميتواند بفهمد …