اگر رجوی این انرژی را بجای مزدوری و دریوزگی، برای مردم گذاشته بود

اگر رجوی این انرژی را بجای مزدوری و دریوزگی، برای مردم گذاشته بود

سینا سپهر، پرونده سیاه، پانزدهم نوامبر 2014:…  اگر این میزان انرژی برای مزدوری و دریوزگی در درگاه بیگانگان را، سازمان مجاهدین در رابطه با مردم ایران و کسب مشروعیت در میان مردم صرف می کرد، باور کنید تا بحال در رأس قدرت بود؛ ولی این سازمان از همان ابتدا خشت اصول خود را، کج گذاشت و بجای تکیه بر مردم به فکر تکیه بر اربابان خارجی بود. قبل و بعد از انقلاب (قبل از فروپاشی شوروی …

مریم رجوی و سخنرانان اجاره ایگرد همآیی بزرگ ایرانیان؟ کدام ایرانیان؟
(Screen shot from Rajavi cult website, The Grand Gathering of Iranians? Where are they?)

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

لینک به منبع

عاقبت گروهی که از بیگانگان تمنا می کند

(اگر رجوی این انرژی را بجای مزدوری و دریوزگی، برای مردم گذاشته بود)

چند نماینده برجسته پارلمان انگلیس در دعوی مطرح شده خود در دادگاه عالی این کشور، در زمینه بازنگری در حکم عدم مجوز ورود سران مجاهدین در ورود به انگلیس ناکام ماندند.

روزنامه انگلیسی هلینگ دام تایمز روز چهارشنبه 12 نوامبر با انتشار خبری نوشت: طرح تجدیدنظر مطرح شده از سوی 15 نماینده فرا حزبی مجلس انگلستان به رهبری لرد کارلیل نماینده لیبرال های مجلس طی حکمی با رأی اکثریت قضاوت دیوان عالی انگلیس رد شد.

بر پایه این گزارش، این افراد پیشتر نیز در جریان بازنگری در قانون محروم بودن مریم رجوی از رهبران فرقه مجاهدین در ورود به انگلیس شکست خورده بودند.

به نوشته این روزنامه، مریم رجوی از سال 1997 از سفر به انگلیس ممنوع شده است.

این گزارش می افزاید، وزارت کشور انگلیس در اینباره اعلام کرد: لغو این قانون خسارت های فراوانی به منافع انگلیس در رابطه با ایران و نیز منافع انگلیس در ایران و منطقه می زند.

همین جریان برای سازمان خائن و جاسوس مجاهدین کافی است تا متوجه و متنبه شوند عاقبت دریوزگی و آویختن به دامان بیگانگان همین است، یعنی آنها را با دست پیش می کشند (خروج از لیست تروریستی) و با پا پس می زنند (ممنوعیت ورود به انگلستان و عدم پذیرش اعضای سازمان در عراق).

اگر این میزان انرژی برای مزدوری و دریوزگی در درگاه بیگانگان را، سازمان مجاهدین در رابطه با مردم ایران و کسب مشروعیت در میان مردم صرف می کرد، باور کنید تا بحال در رأس قدرت بود؛ ولی این سازمان از همان ابتدا خشت اصول خود را، کج گذاشت و بجای تکیه بر مردم به فکر تکیه بر اربابان خارجی بود.

قبل و بعد از انقلاب (قبل از فروپاشی شوروی سابق) عاشق سینه چاک و غلام حلقه بگوش شوروی و جبهه شرق و سوسیالیزم بود تا زمانیکه دیوار برلین (بعنوان سمبل دنیای کمونیزم) فرو ریخت و سازمان مجاهدین نیز اندک اندک به سمت ارباب امپریالیزم و استعمار متمایل شد، همان اربابی که زمانی برای عضوگیری و محک زدن ایدئولوژی و اعتقادات اعضای خود میزان ضد امپریالیستی و ضد استعماری بودن آنها را محک عضویت قرار داده بود.

و حالا بعد از 30 سال خوشخدمتی در کمال حقارت و تحقیر اجازه ورود به خاک انگلستان را ندارند.

24 آبان 93

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانParliamentarians (Lord Carlile and others) lose Maryam Rajavi court battle

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=14033

شما را دست انداخته اند، باین هندوانه زیر بغل دادن ها توجه نکنید!

صابر، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، دهم نوامبر ۲۰۱۴:…  ” سنه بو وصف افتخار اولسون/ نسلیدن نسله یادگار اولسون!= این وصفی که خان ازتو کرده ، مایه ی افتخارت شده و یادگاری برای نسل های آینده ات باشد! “. بلی! جریان رابطه و برخورد مجاهدین خلق ایران؟! با آمریکا شباهت زیادی به این داستان ما دارد که بعنوان رعیت مفلوک، با هر واکنش رسانه ها ویا قدرتمندان آمریکا به وجد میآیند ویا با …

مجاهدین خلق رجوی امام امریکااز «جان نثاری و دعای سلامت برای آیت الله خمینی» علیه امپریالیزم تا «خوشرقصی برای امپریالیزم

لینک به منبع

شما را دست انداخته اند، باین هندوانه زیر بغل دادن ها توجه نکنید!

داستانی در شکل منظومه از میرزا علی اکبر صابر شاعر عصر مشروطیت آذری زبان وجود دارد که درتشریح عقب ماندگی رعایا سروده ومضمون آن کم وبیش چنین است:

” رعیتی با شور وهیجانی به خانه وارد شده ودرحالی که نمیتوانسته ازسرذوق حرفش را بزند، مورد عتاب زن خردمندش واقع شده که: بالاخره جان کنده وحرفش را بزند واینقدر اورا دراشتیاق شنیدن حادثه ای که احتمالا زندگی بی رمق شان را عوض خواهد کرد، نگذارد.

رعیت داستان با خوردن آب و فرو نشاندن قدری ازهیجانش بحرف آمده وگفت که زن! نمیدانی که با چه رویداد بزرگ ومبارکی مواجه شدم . من سرگرم کار درزمین ارباب بودم که او بگونه ی پیش بینی نشده ای ظاهر شد ومن از فرط خوشحالی واحساس اقبال خوب ندانستم که چه باید کرد و ناچار برزیر پای خان به خاک افتاده واورا نگریستم.

ارباب که نگاه های وفادارنه وملتمسانه ی مرا دید ، خواست که التفاتی بمن بکند وگفت که ای سگ مهربان من ! دلیل این کارهایت چیست؟!

زن رعیت که فهمید مسئله ی مهمی غیر از اینکه شوهرش مورد تحقیر وتمسخر ارباب واقع شده ، چیزی بدست نیآورده وزندگی پریشان شان برهمین مدار خواهد چرخید، مایوسانه به شوهرش گفت:

” سنه بو وصف افتخار اولسون/ نسلیدن نسله یادگار اولسون!= این وصفی که خان ازتو کرده ، مایه ی افتخارت شده و یادگاری برای نسل های آینده ات باشد! “.

بلی! جریان رابطه و برخورد مجاهدین خلق ایران؟! با آمریکا شباهت زیادی به این داستان ما دارد که بعنوان رعیت مفلوک، با هر واکنش رسانه ها ویا قدرتمندان آمریکا به وجد میآیند ویا با تفسیر اینکه این کار “مماشات گرایانه” بوده ، عصبانی وآتشین میشوند وبدین ترتیب است که کوک خوشحالی وبدحالی خود را بدست آمریکائیان سپرده اند که آنها با حرکت دادن این کوک، اوقات خوشحالی وبد حالی مجاهدین رجوی را تعیین کنند که این بمعنی دادن عنان حالات روحی به عمو سام است!

آیا بدبختی بزرگتر ازاینی که مجاهدین رجوی گرفتار آن است، سراغ دارید؟

برای مستدل کردن سخنان خود که ابتدائا ازداستان جالبی کمک گرفته شد، سری به رسانه های مجاهدین رجوی زده وخبر زیر را که عنوان ” ابراز وحشت رژیم آخوندی از موقعیت سازمان مجاهدین به‌عنوان اپوزیسیون اصلی “ را یدک میکشد، ازوبسایت اصلی آن بازگو میکنیم:

” خبرگزاری سپاه پاسداران موسوم به فارس امروز از جایگاه و اعتبار مقاومت ایران در مجامع بین‌المللی سوز و گذار کرد و گفت: «در مورد جایگاه و پیوند امروزین (مجاهدین) با سیاستمداران کاخ سفید همین بس این یک سازمان یک استثناست که دفتر نمایندگی رسمی آن در ساختمان باشگاه مطبوعات در خیابان ۱۴ واشینگتن دی.سی. است… آخرین اقدام حمایتی غرب از (مجاهدین) را می‌توان تلاش دولت آمریکا برای خارج کردن نام آنها از فهرست سازمانهای تروریستی و معرفی آن به‌عنوان ‘اپوزیسیون اصلی جمهوری اسلامی» دانست. پیش از این انگلیس، در سال ۲۰۰۸ و اتحادیه اروپا در سال ۲۰۰۹، نام (مجاهدین) را از فهرست سازمانهای تروریستی خود خارج کرده بودند “.

هدف ازاعلام این خبر توسط خبرگزاری فارس که مخالف فرقه ی رجوی است روشن بوده ومفهوم اش این است که کوشیده به خواننده ی خود بفهماند که مجاهدین خلق سرسپرده ی حکام آمریکا بوده واتفاقا در راستای تحقیر شما خبر رسانی شده و ” افتخار” وابستگی به دشمن را ارزانی شما کرده ودست تان انداخته وحامل این پیام به مردم بوده که ای مردم بدانید وآگاه باشید که دشمنان ما ازچه قماشی هستند!

بدین ترتیب است که معلوم میشود دست تان انداخته اند واگر شما عاقل مرد ویا عاقله زنی بودید، توجهی باین خبر نکرده ومنتشرش نمی نمودید!

به دنیای واقعیات ومسائل اجتماعی وسیاسی که میرسیم ، بوضوح میبینیم که ” پوزیسیون” وهم ” اپوزیسیون ” هر کشور را عمدتا مردم آن کشور وباتوجه به تجاربی که درعرصه ی زندگی اندوخته اند، درکنار سایر عوامل فرعی، انتخاب میکنند.

این مردم ازاقشار و لایه های گوناگون تشکیل شده ودر مواردی تضاد منافع هم دارند و درجریان مبارزات بین مرگ وزندگی ، اپوزیسیون اصلی با توجه به همسویی و هم دردی که با تعداد قابل توجه وحتی اکثریت مردم نشان داده وبا لحاظ تناسب قوای هانی ومنطقه ای روشن میگردد!

با این وصف، آیا باند رجوی میتواند ثابت کند که با عملکردها وبرنامه هایی که داشته ، موفق به جلب نظر عده ی قابل توجهی از مردم ایران شده که به این صفت مفتخر گردد؟

اگر جوابشان مثبت است ، توضیح دهند که کدام اعمال وبرنامه های مقطعی، میان مدت وکوتاه مدت شان سبب اقبال مردم بسوی آنها گردیده است؟!

صرف اینکه خارجی هایی که درمواقع احساس منافع خود لقب ” اپوزیسیون اصلی ” به جریانی بدهند کافی نبوده و تحقیر آمیز است وبدتر اینکه صفت ” مزدوری” برای این جریان مناسب تراست!

صابر

***

حجت سید اسماعیلی: مجاهدین در گذر تاریخ، مروری بر سی سال استراتژی نبرد مسلحانه

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسمگاف جدی تلویزیون العربیه در مصاحبه با مریم رجوی (+ مصاحبه کامل مزدور مریم رجوی با شبکه العربیه)

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمجاهدین، اسرائیل، داعش و بازگشت مجاهدین به روزگار وصل خویش

کمپ لیبرتی ژوئیه 2014شرایط حاکم بر لیبرتی در عراق

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

همچنین:

چارنسکی حرفی بزرگتر ازتوان خود میزند (خباثت و تحقیر زنان ، مریم رجوی و گروگانها)

مریم رجوی صدامیان داعش تروریسمانجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، هشتم نوامبر ۲۰۱۴:…  حضور او در قلعه ی اسرار آمیز اشرف فرانسه! وملاقات با خانم رجوی وبرزبان آوردن این اظهارات نشانگر نیت خبیث او و گفتن مسائلی ازحقوق زنان ، بمنزله ی تحقیر زنان ایران است که اقلا هزارنفر ا

چهره ی کریه بعضی از پارلمانترهای انگلیسی را بهتر بشناسیم! – قسمت دوم

جمعی از اعضای خانواده های گروگان های رجوی درکمپ لیبرتی، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، نهم نوامبر ۲۰۱۴:…  خطاب من به این پارلماتاریست ها و… این است: بقراری که فوقا عرض شد و با لحاظ محدودیت های بزرگ اقتصادی که به تبعیت از امر ونهی های یک درصدی های آمریکائی ، برای کشور وملت خود

آقای محمد احمدی ! درمورد ام القراء فتنه ی جهانی آدرس غلط داده اید!

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultصابر، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، بیست و یکم اکتبر ۲۰۱۴: …طبل رسوایی شما با ترورهایی که بطور مرموزی در سالهای جنگ اتفاق افتاد و نهایتا بخدمت ارتجاع جهانی ومنطقه ای درآمد،

نگرانی فرقه ی رجوی از انتخاب ونزوئلا به عضویت شورای امنیت!

رجوی جارو به دنبش بستفرید، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، نوزدهم اکتبر ۲۰۱۴: …  برای اینکه علت ناراحتی آمریکا ، محافل اروپایی یاد شده واین هموطنان را که ادعای مجاهده برای خلق دارند بهتر درک کرده و پی به ماهیت این نوع موضعگیری ها ببریم ، ناچارم که به گذشته وحال این کشور نظری انداخته باشم. آمریکا قبل از کودت