اگر کم آوردید نام رجوی را هم در لیست بنویسید

اگر کم آوردید نام رجوی را هم در لیست بنویسید

اگر کم آوردید نام رجوی را هم در لیست بنویسیدمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و سوم دسامبر 2019:… برای اینکه همه از واقعیت درست کردن امار دروغین توسط فرقه رجوی مطلع شوند باید  واقعیتی از امار سازی و سند سازی دروغین توسط سران فرقه رجوی بطور خاص  به دستور رجوی روح پلید و مریم قجر داعشی  از گذشته بصورت مختصر بیان کنم . فرقه رجوی سالیان سال در اروپا و امریکا ؛ کانادا به نام کودکان بی سرپرست یا پناهجوی ایرانیان از ملت اروپا و سازمانهای خیریه با دوز کلک ملیونها دلار جمع کرده تا اینکه در سال 75 در اروپا بطور خاص در المان و انگلیس و فرانسه دزدی و کلاه برداری فرقه رجوی رو شد و مقامات قضائی برای یک عده از اعضاء مخفی فرقه رجوی تشکیل پرونده دادند . بعد از این موضوع رجوی روح پلید و مریم قجر داعشی بلافاصله یک عده از همان اعضاء مخفی در اروپا را هر ساله راهی اردوگاههای فرقه رجوی می کرد و با درست کردن اسناد قلابی در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون به رجوی این سند سازی تقلبی روزها طول می کشید ! اگر کم آوردید نام رجوی را هم در لیست بنویسید !. 

اگر کم آوردید نام رجوی را هم در لیست بنویسیدکشته شدگان اعتراضات ایران . عدد هزار از کجا آمد؟

اگر کم آوردید نام رجوی را هم در لیست بنویسید !

چند هفته گذشته بعد از حوادث ابان ماه در پی گران شدن بنزین این حقیقت وجود دارد که یک عده بی گناه هم در میان کشته شده ها وجود دارد و حتا بالاترین مقامات ایرانی بصورت علنی به این اعتراف کرده اند .

 فرقه رجوی داعشی بعد از ارام شدن اوضاع هر روز شروع به امار دادن کشته ها داده اخرین امار فرقه رجوی بیش از 1500 رسیده و هنوز هم افزایش امار توسط فرقه رجوی و بطور خاص از زبان مریم قجر داعشی ادامه دارد .

عملیات تروریستی جیش الظلم تلفیقی از شیوه تروریستهای داعش و فرقه رجوی داعشی می باشد

اما قصد و نیت فرقه رجوی داعشی از درست کردن امار دروغین کشته های ابان ماه چه هست ؟ !

محمد رزاقی

آقای محمد رزاقی

برای اینکه همه از واقعیت درست کردن امار دروغین توسط فرقه رجوی مطلع شوند باید  واقعیتی از امار سازی و سند سازی دروغین توسط سران فرقه رجوی بطور خاص  به دستور رجوی روح پلید و مریم قجر داعشی  از گذشته بصورت مختصر بیان کنم .

فرقه رجوی سالیان سال در اروپا و امریکا ؛ کانادا به نام کودکان بی سرپرست یا پناهجوی ایرانیان از ملت اروپا و سازمانهای خیریه با دوز کلک ملیونها دلار جمع کرده تا اینکه در سال 75 در اروپا بطور خاص در المان و انگلیس و فرانسه دزدی و کلاه برداری فرقه رجوی رو شد و مقامات قضائی برای یک عده از اعضاء مخفی فرقه رجوی تشکیل پرونده دادند .

بعد از این موضوع رجوی روح پلید و مریم قجر داعشی بلافاصله یک عده از همان اعضاء مخفی در اروپا را هر ساله راهی اردوگاههای فرقه رجوی می کرد و با درست کردن اسناد قلابی در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون به رجوی این سند سازی تقلبی روزها طول می کشید !

بدین صورت  هر ساله در هر قرارگاهی چند روز یک اتاق برای این سند سازی قلابی اختصاص داده می شد .

در هر قرارگاه اعضاء بالای رده عضو ء تک به تک صدا می کردند و یک دست کش یکبار مضرف می دادند که روی دفتر ها نام هر استانی نوشته شده بود .

مثلا من که از اذربایجان شرقی بودم باید در همان دفتری که نام  استان اذربایجان شرقی نوشته شده بود در یک صفجه باید بصورت اشکار یک تبریک تولد به اسم بچه می نوشتم و بعد در صفحه دیگر با خودنویسی که جوهر نا مرئی داشت می نوشتم که فلان کس بابت نگهداری 4 بچه 40 هزار دلار امسال دریافت کردم ! و هر نفر باید اسم بیش از 10 بچه را می نوشت این یعنی بیش از 100 هزار درلار سند سازی تقلبی !

این شیوه پولشوئی سالیان بصورت سالیانه در فرقه رجوی رواج داشت  و برای ملیونها دلار بیدن شیوه سند سازی می کردند و بارها گفته و تاکید کرده ام حاضر هستم  در هر دادگاه و یا رسانه و جلسه ای که لازم باشد بصورت ریز این دزدی و پولشوئی فرقه رجوی داعشی را توضیح بدهم .

چرا مریم قجر داعشی درب اردوگاه آلبانی را به روی خانواده ها و ایرانیها باز نمی کند؟!ا

حال بر گردیم به آمار سازی فرقه رجوی در مورد کشته های اتفاقات ابان ماه .

باز تاکید می کنم که کشته شدن یک عده را در پی گران شدن بنزین در ابان ماه  هیچ کسی منکر نیست .

اما نیت و قصد مریم قجر داعشی از دادن امار بیش از 1500 نفر کشته چیست ؟

 فرقه رجوی داعشی سالیان جیره مزدوری خودش را از صدام ملعون و عربستان می گرفته و بعد از مرگ صدام ملعون منبع مالی مستقیم عربستان و دلارهای خونین در مقابل مزدوری برای عربستان و اسرائیل دریافت می کند .

فرقه رجوی بطور خاص مریم قجر داعشی با درست کردن امار تقلبی و زیا دنشان دادن امار کشته شده ها می خواهد به اربابش بگوید کشته شده هائی که لیست انها ار فقط فرقه رجوی در دست دارد همه اعضاء کانونهای شورشی بودند و وابسته به فرقه رجوی ! و  حال که در ایران کشت هشده اند برای خانواده و بچه های انها باید هزینه بپردازد و نیاز به دلار دارند .

فرقه رجوی داعشی که بیش از 1500 اسم منتشر کرده در بین این اسامی کاذب اسم کسانی هست که اصلا بعضی سالها فوت کرده اند و یا اصلا وجود خارجی ندارند و یا اسامی کشانی که عضو داعش بودند و در سوریه کشته شده اند ولی فرقه رجوی اسم همان داعشی ها را در لیست گنجانده است !

فرقه رجوی و شازده استین بالا زده اند تا با درست کردن  لیست کاذب سر ارباب خودشان کلاه گشاد بگذارند و اس هر چه بیشتر دلار بیشتر .

از این طریق به مریم قجر داعشی پیشنهاد می کنم :

اگر اسم کم اوردید نام رجوی روح پلید هم در لیست بنویسید کی بی کی اربابانتان با خوردن شاش شتر سر مست هستند متوجه اسم رجوی روح پلید نمی شوند .

پاریس : محمد رزاقی

اشک تمساح مریم قجر (رجوی، مجاهدین خلق) داعشی برای دانشجوها !ا

اگر کم آوردید نام رجوی را هم در لیست بنویسید !

لینک به منبع

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/به-اصطلاح-خیریه-مجاهدین-خلق-،-نقض-قوانی/

به اصطلاح خیریه مجاهدین خلق ، نقض قوانین غیر سیاسی بودن کمیسیون خیریه انگلستان

خیریه مجاهدین خلق مریم رجوی در لندن برای پولشویی و تروریسم در خاورمیانهابراهیم خدابنده، انجمن نجات، بیست و یکم مارس 2019:… یک سازمان خیریه ای ثبت شده در لندن موسوم به “انجمن بین المللی کتابخانه” یک کارزار گسترده را تحت عنوان “حمایت از صدای خلق” برای جمع آوری کمک مالی برای کانال تلویزیونی متعلق به سازمان مجاهدین خلق براه انداخته است. این به اصطلاح سازمان خیریه ای این واقعیت را پنهان نمی سازد که از اهداف سازمان مجاهدین خلق، یک فرقه تروریستی که نه تنها حامی خشونت و خونریزی برای تغییر رژیم در ایران است بلکه 12000 نفر از مردم ایران را از سال 1981 کشته است، حمایت می نماید. و در تمامی این سالها، لندن مرکز فعالیت های اقتصادی غیرقانونی مجاهدین خلق از خیریه های ساختگی گرفته تا مجتمع ها و هتل ها و فروشگاه های زنجیره ای که ظاهرا به این خیریه ها به عنوان کمک مالی منتقل شده اند بوده است.

al_Ahwaz_Arab_People_Democratic_Front_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_Terrorists_2018_1Concern over UK-based Iranian TV channel’s links to Saudi Arabia

لینک به منبع 

لینک به متن انگلیسی

به اصطلاح خیریه مجاهدین خلق ، نقض قوانین غیر سیاسی بودن کمیسیون خیریه انگلستان

یک سازمان خیریه ای ثبت شده در لندن موسوم به “انجمن بین المللی کتابخانه” یک کارزار گسترده را تحت عنوان “حمایت از صدای خلق” برای جمع آوری کمک مالی برای کانال تلویزیونی متعلق به سازمان مجاهدین خلق براه انداخته است.

لینک به سایت متعلق به مجاهدین خلق در این رابطه:

http://iliberty.org.uk/what-we-do/support-the-voice-of-the-iranian-peoples-human-rights/

خیریه مجاهدین خلق مریم رجوی در لندن برای پولشویی و تروریسم در خاورمیانهمسعود کلانی، یک عضو رده بالای مجاهدین خلق و مجری تلویزیون ماهواره ای آنان، درخواست کمک مالی برای فرقه می نماید.

این به اصطلاح سازمان خیریه ای این واقعیت را پنهان نمی سازد که از اهداف سازمان مجاهدین خلق، یک فرقه تروریستی که نه تنها حامی خشونت و خونریزی برای تغییر رژیم در ایران است بلکه 12000 نفر از مردم ایران را از سال 1981 کشته است، حمایت می نماید. و در تمامی این سالها، لندن مرکز فعالیت های اقتصادی غیرقانونی مجاهدین خلق از خیریه های ساختگی گرفته تا مجتمع ها و هتل ها و فروشگاه های زنجیره ای که ظاهرا به این خیریه ها به عنوان کمک مالی منتقل شده اند بوده است.

لندن به عنوان بهشت فعالیت های پولشویی مجاهدین خلق طی سالیان گذشته معرفی گردیده است. در دهه 1980 میلادی ثابت شد که یک سازمان خیریه ای ثبت شده به نام “ایران اید”، که حمایت بسیاری از سیاستمداران انگلیسی را هم داشت، یک گروه پوششی برای مجاهدین خلق بوده که برای فریب و کلاهبرداری تأسیس گردیده است. در کمال تعجب مقامات انگلیسی اجازه فعالیت بدون برخورد با هیچ چالشی را به این سازمان های خیریه ای که توسط مجاهدین خلق گشایش یافته و به ثبت رسیده اند می دهند.

خیریه مجاهدین خلق مریم رجوی در لندن برای پولشویی و تروریسم در خاورمیانهلندن به عنوان بهشت فعالیت های پولشویی مجاهدین خلق طی سالیان گذشته شناخته میشود

برای همه کسانی که با مجاهدین خلق آشنایی دارند روشن است که هدف از به ثبت رساندن این گونه خیریه ها پول شویی است. پول کثیف به عنوان کمک مالی توسط چک یا به صورت نقد در ارقام کلان به حساب این خیریه ها واریز گشته و سپس به دوبی در امارات متحده عربی برای فعالیت های به اصطلاح خیریه ای منتقل می گردد و سپس در آن نقطه تمامی رد این پول ها پاک می شود. خیریه های مجاهدین خلق به اسم اعضای رده پائین سازمان به ثبت می رسند که به راحتی چنانچه هر زمان مشکلی پیش بیاید ناپدید می گردند و سپس یک خیریه دیگر فورا به ثبت می رسد تا جایگزین گردد. مجاهدین خلق همچنین در کار قاچاق انسان علاوه بر پولشویی فعالیت دارند.

خیریه مجاهدین خلق مریم رجوی در لندن برای پولشویی و تروریسم در خاورمیانهآیا رسم انگلستان است که گروه تروریستی بتواند خیریه به ثبت رسانده و کمک مالی برای برنامه های افراطی خود جمع نماید؟

آیا رسم کشور انگلستان بر این است که یک گروه تروریستی – یا حتی یک سازمان سیاسی – بتواند یک ارگان خیریه ای را به ثبت رسانده و کمک مالی برای مصرف برنامه های تبلیغات سیاسی – خصوصا برنامه های افراطی – جمع نماید؟ آیا کمیسیون خیریه انگلستان (ارگانی که در این کشور ناظر بر فعالیت های ارگان های خیریه ای می باشد) چنین رفتاری که ناقض قواعد خودش است را تأیید می نماید؟ قطعا، سازمان مجاهدین خلق یک گروه ناشناخته نیست. کمیسیون خیریه انگلستان باید مطمئن گردد که تحقیقات کامل در خصوص این نقض آشکار قوانین خودش به عمل آید.

ابراهیم خدابنده

***

Mossad To Use MEK Maryam Rajavi For Fatal False Flag Op In AlbaniaFalse Flag Op In Albania Would Drive A Wedge Between The EU And Iran

Rudy_Giuliani_Maryam_Rajavi_Terrorists_MEK_Albanian_Mafia_The MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیBBC: Who are the Iranian dissident group MEK? (Mojahedin Khalq, MKO, PMOI, …) 

Are The MEK And Regime Change Finally Running Out Of RoadAre The MEK And Regime Change Finally Running Out Of Road?

Ex members accuse @Maryam_Rajavi of coordinating routine sexual abuse. Many of these women lost their wombs.Terrorists, cultists – or champions of Iranian democracy? The wild wild story of the MEK

Farid_Totounchi_Mahoutchi_MEK_Iraq_AlbaniaFarid Totounchi (Real name: Mahoutchi) Commander of Saddam’s Private army forcing Somayeh Mohammadi to do a “Forced confession” session in Terror camp in Albania 

Channel4_News_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_MEK_MKO_The shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

Sir_David_Amess_MP__Maryam_Rajavi_Cult_MEK_Mojahedin_Khalq_Saddam_TerrorismSir David Amess MP, paid head lobby for Mojahedin khalq terrorists
(aka Maryam Rajavi cult, MKO, MEK, Saddam’s private army)
in British Parliament

همچنین: