ایران مسئول زیاده خواهی ها وعهد شکنی دیگران نیست!ا

ایران مسئول زیاده خواهی ها وعهد شکنی دیگران نیست!ا

syrous_ghazanfari_2017سیروس غضنفری، ایران اینترلینک، تبریز، دهم اوت 2017:… طمع ورزی زیادی سران آمریکا وتوقع بیجا ازما که مانع برقراری رابطه وتعامل میشود ، مسئولیتی را متوجه ایران نمیکند  وجریانی که مسئولیتی ندارد ، قابل انتقاد نیست. درمورد اروپاهم باید گفت که علیرغم فراز وفرودهایی که درعرض این 40 سال وجود …

مسعود خدابنده نیکلا پدی پارلمان اروپامباحثه در پارلمان اروپا “در خصوص مجاهدین خلق ایرانی چه باید کرد؟”ا 

کالکان اینترپل انجمن نجات علیه تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجویخواست پلیس ایران از اینترپل ، مورد تایید خانواده های گرفتارهم هست!ا

https://iran-interlink.org

ایران مسئول زیاده خواهی ها وعهد شکنی دیگران نیست!

18/05/1396                                       

مقاله ی اساسی یکی از سایتهای فرقه ی رجوی ” دولت ”از آنجا مانده و از این‌جا رانده“ ! نام دارد که درپاراگراف اول آن چنین امده است :

” دولت آخوند  حسن روحانی  برای حفظ برجام و مقابله با تحریمهای جدید آمریکا دست به دامن کشورهای اتحادیه اروپا شده است تا بتواند با جهان ”تعامل“ کند. آخوند روحانی، جواد ظریف، کمال خرازی و هر مقام دیگری که با مقامات دون پایه کشورهای شرکت‌کننده در مراسم تحلیف و بویژه مقامات اروپایی ملاقات داشتند، نسبت به ”بد عهدی“ آمریکا در زمینه برجام و نقض آن توسط آن کشور شکوه و شکایت کردند”.

تعامل و ورابطه ، ازهمان اوان پیدایش بشریت ، خاص انسان ها بوده ودنیای حیوانی با این مسئله فاصله  بیگانه است.

انسان تنها موجود زمینی است که بدون ارتباط لازم باجهان پیرامونش ، قادر به ادامه ی زندگی نیست وبصورت منفرد نمیتواند حتی یکسالی را هم زندگی کند!

وقتی این انسان با پیشرفت روابط اجتماعی خود موفق به ایجاد دولت ها شدند ، این علایق فیمابین گسترش وضرورتی صد چندان یافت.

دولت های مدرن موجود با پیچیدگی های هزاران بار بیشتر نسبت به دولت های اولیه ، احتیاج بیشتر و مبرم تری به ایجاد ارتباط  با سایر دولت ها دارند و وضع بگونه ایست که هیچ دولتی درجهان معاصر درقطع کامل ارتباط خود با جهان قادر به اداره ی کشور نیست!

این قاعده شامل قدرت سلطه گر وبا اهمیتی مانند آمریکا هم که هزاران کیلومتر با ما وخلیج فارس فارس دارد واینقدر حساس به امور آن نیز ، میشود.

بااین تفاوت که احتیاج این ابرقدرت به این منطقه ودولت های آن ، ای کاش درسطح انسانی باقی میماند واحتیاج باینهمه اردو کشی نبود!

اردوکشی پیش چشم ما ، بخاطر طمع زیادی است که درنوبه ی خود اصل تعامل وارتباط درست را زیر سئوال میبرد!

پس تلاش متقابل اروپا وایران برای داشتن ارتباط درست واصولی ، ابدا ایرادی ندارد وبلکه لازم وضروری هم میباشد.

ما برای حل مشکلات خود، احتیاجات خاصی به همکاری اروپا با داریم وآنها نیز. واین امر چرا باید مایه ی دلواپسی باند رجوی باشد؟!

ابراز گلایه ازآمریکا درپیش اروپائیان دایر براینکه وفابه عهد نکرده و عهد شکنی میکند ، چه عیب وایرادی دارد که ما نمیدانیم وفرقه ی رجوی میداند؟!

دراین میان ، قدر مسلم آنکه همکاری ما واروپا ، تابع منافع ملی هردوطرف بوده و معلوم است که اگر احتیاجی بما نداشته باشند، ارتباط وهمکاری هم دربین نخواهد بود و این داشتن وعدم داشتن نیاز را خود روسای اروپا بهتر ازباند رجوی تجزیه وتحلیل میکنند!

همچنین :

” واقعیت این است که حال روز دولت روحانی در زمینه برقراری رابطه و تعامل با آمریکا و اتحادیه اروپا حال روز کسی است که از آنجا رانده و از این‌جا مانده است، این واقعیت هم ناشی از تغییر دوران و چرخش تعادل قوای بین‌المللی علیه رژیم است “.

طمع ورزی زیادی سران آمریکا وتوقع بیجا ازما که مانع برقراری رابطه وتعامل میشود ، مسئولیتی را متوجه ایران نمیکند  وجریانی که مسئولیتی ندارد ، قابل انتقاد نیست.

درمورد اروپاهم باید گفت که علیرغم فراز وفرودهایی که درعرض این 40 سال وجود داشته ، اروپا مهمترین طرف تجاری ایران بوده و موضعگیری های  اخیرمقامات مسئول آنها نشان می دهد که آنها بین منافع خود ومنافع آمریکا خط ومرزی دارند و فعلا نمیخواهند که آمریکا تمام سیاست های خطرناک خود را برآنها دیکته کند!

چرخش تعادل هم برخلاف نظر غیر واقعی رجوی ها، بنفع جهان چند قطبی بوده وآن چیزی نیست که فرقه ی رجوی آنرا بخواهد!

راست تر این است که باند رجوی ازاین تغییر دوران ضرر بیشتری میبرد وبه دروغ نشان میدهد که از آن استقبال میکند!

سیروس غضنفری

عضو سابق سازمان مجاهدین خلق

تبریز

ایران

*** 

زمان اخراج مریم رجوی از فرانسه و پایان دادن به پیام خشونت و ترور فرا رسیده است

ژرار دوپره لابی مریم رجوی در پارلمان اروپالیست سرلابی اروپایی رجوی تحت عنوان “۲۶۵ نماینده پارلمان اروپا” وجود خارجی نداشت و تقلبی بود

حنیف حیدر نژاد، کیهان لندن: فریبکاری‌های مریم رجوی

کارناوال مریم رجوی در ویلپنت پاریس بدون ایرانیظهورنیم بند امام زمان در پاریس/دکترعلیرضا نوری زاده

آن خدابنده سینگلتون در مورد فرقه ها و تروریسم و مقابله با آ«Radicalisation Awareness (Presentation at the ICSA Conference, Bordeaux, July 2017)

Mojahedin_Khalq_martyrs_Massoud_Maryam_Rajavi_MEK_Mccainاز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30565

با این آرزوها ، تنها عمرتان را تلف میکنید !ا 

 syrous_ghazanfari_2017سیروس غضنفری، ایران اینترلینک، تبریز، بیست و ششم ژوئیه ۲۰۱۷:…  این مریدان دغلکار رجوی نمیدانند که این توافق اتمی بدون رغبت وحضور فعال آمریکا غیر ممکن بود ودراصل این دولت آمریکابود که مقدمات این نشست های بسیار طولانی وبی نظیر دیپلماتیک را فراهم کرد! البته درابتدای کار ودرایام انتخاباتی ، ترامپ شعارهایی را مطرح کرد که واقعا میشد ازآن نتیجه گرفت که ” کشتی بان را سیاستی دیگر آمده است ” … 

بمب های خوشه ای در یمن توسط عربستان سعودی و مجاهدین خلق فرقه رجویسیاست های جهانی و باند رجوی را بهتر بشناسیم!ا

https://iran-interlink.org

با این آرزوها ، تنها عمرتان را تلف میکنید !

۰۳/۰۵/۱۳۹۶

سینا دشتی نامی که ازعمله واکره های فعال رجویست وخود را تحلیلگر هم میداند ، ارنوشته ای بنام ” وثوق‌الدوله‌ی ولایت ” ، خواسته است که ضمن رجزخوانی های مرسوم دراین فرقه ، دست به قرینه سازی غیر علمی تاریخی زده و نتیجه بگیرد که همانگونه که وثوق الدوله بعنوان آخرین وزیر یکی از دولتهای سابق بود، دکتر جواد ظریف هم که بطور خستگی ناپذیری مشغول انجام وظیفه بوده وبه سیاستمدار معروفی در جهان تبدیل شده ، نقشی مانند وثوق الدوله خواهد داشت و آخرین دیپلمات جمهوری اسلامی ایران خواهد بود وبدین ترتیب، همه چیز با خیر وخوشی بنفع آنها بپایان رسیده وشاهد حضور مریم تابان درتهران خواهیم بود!!!

از زبان این مرید رجوی بشنویم :

” اما دوران عوض شده است، قبول برجام و غلط کردم گفتن از تلاش براى تهیه‌ی بمب اتمى، با هر حیله و کلکى که همراه باشد، نمی‌تواند شکست استراتژى بقا از راه بمب اتمى را پنهان کند. در سیاست بین‌المللی البته که “کشتیبان را سیاست دیگرى آمده است”، حالا ببینیم هنر جهانمدارى و دیپلماسی نفتى و گازى حضرت ظریف تا چه حد کارا و مؤثر بوده است “؟

این خواست دولت آمریکا بود که چنین مذاکراتی انجام گیرد ودولت ایران هم با شرکت موثر خود به جهانیان نشان داد که درباره اش دروغ میگویند و فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران با آگاهی ازتجارب شوروی سابق ، پاکستان و …، ساختن بمب اتمی را درمد نظر خود قرار نداده است .

درآن موقع دولت آمریکا دشمنی خود با مردم ایران را به درجه ای رسانده بود که عدم مذاکره جنگ را درپی داشت و کارشناسان جنگی مجرب آمریکا به اوباما توصیه کردند که این کار ممکن نیست مگر اینکه تمام ارتش آمریکا را بکار وا دارد و نتیجه ی نامعلومی ازاین جنگ بگیرید واو این توصیه ی کارشناسان فوق را قبول کرد وتن به مذاکره داد!

این مریدان دغلکار رجوی نمیدانند که این توافق اتمی بدون رغبت وحضور فعال آمریکا غیر ممکن بود ودراصل این دولت آمریکابود که مقدمات این نشست های بسیار طولانی وبی نظیر دیپلماتیک را فراهم کرد!

البته درابتدای کار ودرایام انتخاباتی ، ترامپ شعارهایی را مطرح کرد که واقعا میشد ازآن نتیجه گرفت که ” کشتی بان را سیاستی دیگر آمده است ” که بزودی معلوم اش شد که با اصرار براین وعده های انتخاباتی اش سرنوشتی شبیه کندی ( رئیس جمهور اسبق آمریکا که ترور شد ودرعرض این نیم قرن عاملین قتل اش روشن نشده؟؟!!) خواهد داشت که جا زد و تسلیم نئوکان هایی شد که خانم کلینتون رئیس جمهور پیشنهادی آنهابود وبدین ترتیب روشن شد که حداقل از نقطه نظر قدرتی که رئیس جمهور های آمریکا دارند، قادر به آوردن کشتیبانی دیگر نیستند!

بنابراین میخواستم عرض کنم که سیاست های آمریکا را  کماکان همان عامل دائمی ( دولت اشرافیت صنعتی – نظامی ومالی آمریکا = دولت پنهان ) تعیین خواهد کرد وتغییر دورانی قابل توجه درکار نیست !

بخصوص ازاین جهت که آمریکای غرق دربحران ، ابهت گذشته اش را ازدست داده وحوادث لزوما آنطور اتفاق نخواهد افتاد که این دولت میخواهد وایران هم ازدست بستگی گذشته فاصله گرفته و اقدامات متقابلش برای طرف مقابل چندان هم کم هزینه نخواهد شد!

آقای دکتر ظریف با آگاهی کامل تر ازما ، با لحاظ شرایط فوق عمل میکند و البته مسئولیت کارهایی که دیگران میکنند ، متوجه ایشان نیست!

سینا دشتی که بدون تعریف وتمجید  از مراد، نفس اش بند میآید، به سخنانش ادامه دهد ، مینویسد :

” در آستانه‌ی گردهمائى بزرگ مقاومت که داغ بزرگى بر دل ولی‌فقیه و اعوان و انصار او از هر رنگ و دسته و محفلى بر جا گذاشت و فریاد وامصیبتا ى رژیم را در آورد، حضرت ظریف به پاریس آمد، … احتمالاً رژیم محاسبه کرده بوده که با حراج مدل قاجارى نفت و گاز می‌تواند طرف فرانسوى را مثل دوران شیراک به تهاجم به مقاومت که در این دوران مثلا با لغو اجازه گردهمائى مشخص میشده، تشویق کند و با این احتمال هم در داخل پز قدرت‌نمائی بدهد و هم فضاحت حراج نفت را بپوشاند… حالا که رژیم دستش از کشتار مجاهدین محصور در لیبرتى کوتاه شده است، این ضربه‌ی محتمل سیاسى می‌توانست مرهم موقتى بر سوزش رژیم از هجرت بزرگ مجاهدین باشد “.

برخور دکتر ظریف با دولت فرانسه کاملا زیرکانه بود وبدین وسیله به جهان طلبکار اعلام میکرد که با آزاد گذاشتن چنین جلساتی که درآنجا برعلیه ملت ودولت ایران سم پاشی میشود ، عملا روابط محترمانه ی متقابل را نقض میکنند وبا این نقض کردن ها ، حق اعتراض به این یا آن اتفاق انجام شده درایران را ازخود سلب کرده اند!

این اقدام دکتر ظریف جنبه ی ضدتبلیغی داشت برعلیه کشورهای غرب رطب خورده ، که برعلیه دولت ایران تبلیغ میکنند و تصور نمی رود که هدف اصلی فرقه ی رجوی ناتوان ازاداره ی ۲هزار اسیر خود بوده است !

بی جهت خودتان را وارد ماجرا نکنید  قبل از آنکه معنی برخوردهای دیپلماتیک  را بفهمید!!

مسائل نفتی وقرار دادهای آن به کشش بازار وجریانات دیگر بستگی دارد ودراین خصوص یک دیپلمات محذوراتی دارد وقادر به انجام عمل اراده گرایانه نیست!

ما زمانی باین نوع قراردادها میتوانیم اعتراض کنیم که طرف معامله ی بهتری داشته باشیم وگرنه حرف مفت زدن که مالیات ندارد!

ما برای استفاده ی بهینه از منابع نفتی خود وکسب درآمد بیشتر واشتغال زایی قابل توجه، احتیاج به ۲۰۰میلیارد دلار سرمایه داریم که دولت این مبلغ را دراختیار ندارد واگر شما منبع داخلی ویا خارجی باصرفه تر را سراغ دارید ، مطرح کنید و گرنه حرف مفت نزنید!!

درادامه :

” تلاش بعدى حضرت ظریف سفر به نیویورک تحت عنوان سخنرانى در شوراى روابط خارجى بود که پوش سفر بود و در ان هدف مقدم، جلوگیرى از تحریمها ى جدید علیه رژیم و استفاده از فضاى سیاسى درون امریکا براى کاستن از بار تهدیدهاى متصور به رژیم بود “.

این سفر هم درچهار چوب وظایف یک وزیر خارجه بود وهر عقل سلیمی تلاش میکند که جلوی ضربات برکشور خود را بگیرد ویا آنرا قابل تحمل تر کند و دکتر ظریف دربرخورد با مصاحبه کنندگان چیره دست رسانه های دست راستی آمریکا ، با لیاقت تمام ازمنافع ملی کشورش حمایت کرد وچرا این موضوع باید سبب نگرانی باند رجوی باشد؟!

همچنین :

” سیاست کلى دولت جدید امریکا هنوز یک مسیر مشخصى را اعلام نکرده است، مواضع مختلف و متفاوتى از جانب مقامات مختلف اعلام شده است، وجه مشترک همه‌ی آن‌ها اما این است که دوران طلائى اوباما تمام شده است و بازگشتى در کار نیست. رسید دریافت پیام ظریف (بخوان خامنه اى) به دولت جدید امریکا با تحریم‌های جدید، مهر خورد و پیروزى بزرگ دیگرى براى نابغه‌ی دیپلماسی رژیم رقم خورد”.

آفرین پسر خوب!

اگر سیاست ها کاملا مشخص نشده که اینطور هم هست ، پس جاروجنجال ها واظهار شادمانی های دروغین ودادن وعده های پیش رس به همدیگر چیست که در فرقه ی رجوی ادامه دارد؟

ما بارها عرض کرده ومیکنیم که گردانندگان اصلی آمریکا  توقع برقراری رابطه ی سلطه وتابعیت ازما را دارند وما که یک طرف قضیه هستیم ، تحمل این ننگ وشکست را نداریم !!

این تحریم ها درخدمت همان سیاست همیشگی آمریکا با دیگران است وزمانی روی خوش – بازهم مزورانه – بما نشان خواهند داد که بگذاریم سوریه  و … را بلعیده و حکومت دیگری در مناطق نفت خیز عراق وسوریه تشکیل دهند که البته بنفع ما ومردم منطقه واکثریت ۹۰درصدی مردم زحمتکش جهان نیست!

گناه ما این است عزیز!

با این حال منتظر باش که درصورت تمایل به تن دادن باین خفت ، خبرتان میکنیم!

سیروس غضنفری

عضو نجات یافته اراتش آزادیبخش رجوی

تبریز

ایران

*** 

عربستان سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسمWorld knows Saudi Arabia is source of terrorism

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30378

سوزش پسا انتخاباتی پرویز خزائی!!ا 

syrous_ghazanfari_2017سیروس غضنفری، ایران اینترلینک، تبریز، دهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  تجربه ی ۳۸ ساله ی زندگی درجمهوری اسلامی نشان داده که کسی را بخاطر مهر نخوردن شناسنامه اش مورد تعقیب قرار نمیدهند وبرعکس به کسی بخاطر رای دادن ، جایزه نمی دهند وما افراد زیادی را ازنزدیک می شناسیم که هیچوقت رای نداده ودرعوض هروقت دست داد، با پاسپورت هایشان در آنتالیای ترکیه و … 

Massoud Rajavi and Saddam Hussainآقای پرویز خزائی گزارش به تاریخ پیشکش تان ، واقعیت ها را بگوئید – قسمت اول و پایانی

پرویز خزایی صدام حسین مجاهدین خلق مزدوریگزارش پرویز خزائی و طرح یک پرسش: مخاطب اصلی “گزارش تا این تاریخ” چه کسی است؟ (+ آینده فرقه رجوی)

https://iran-interlink.org

سوزش پسا انتخاباتی پرویز خزائی!!

۱۹/۰۴/۱۳۹۶

من هرگز تصور نمیکردم که زخم انتخاباتی این پیر مرید نامداررجوی- پرویز خزائی –  اینقدر عمیق وسوزش آور باشد تا قلم بدست گرفته وبخاطر شرکت درانتخابات ریاست جمهوری وشوراهای شهر سال جاری ایران ، به زمین وزمان فحش دهد!

بنظر میرسد ، ضربه کاراتر ازاین بود که مردم ایران به ” تحریم ” فرقه ی رجوی زده ودرعمل نشان دادند که چه اهمیتی به این باند مهجور قایل اند!

پرویز خزایی درنوشته ی ۴صفحه ای خود (رای به تاکید وفا و فرمانبرداری ازرهبران الهی ) میآورد :

” ملت عزیز داخل میهن – بخشی ازشما که ناگزیر به رای دادن شدید – منهای آنهایی که لباس شخصی ها پاسدار بسیجی و گشتاپو و غارتگران وابسته به آقا و آقازاده ها بودند- شما برای مهر مندرج در شناسنامه و برای جلوگیری از مجازات کاری شغلی تحصیلی و مالی و اجتماعی و گرفتن پاسپورت برای فرار از این نظام ولایی مجبور به اینکار شدید. حتی میلیون ها رای شما سفید و یا به نام های دیگری بود که رژیم آنها را هم نیز چون هندوانه تقسیم و ملاخور کرد “.

تجربه ی ۳۸ ساله ی زندگی درجمهوری اسلامی نشان داده که کسی را بخاطر مهر نخوردن شناسنامه اش مورد تعقیب قرار نمیدهند وبرعکس به کسی بخاطر رای دادن ، جایزه نمی دهند وما افراد زیادی را ازنزدیک می شناسیم که هیچوقت رای نداده ودرعوض هروقت دست داد، با پاسپورت هایشان در آنتالیای ترکیه و … به سیروسفر وخوشگذرانی مشغول اند!

پس  این استنباط آقا پرویز ، پایه واساسی ندارد ومن درعوض آرزو میکنم که روز وروزگاری برسد که آقای خزائی درخزان عمرش که شده باشد ، موفق به شرکت در انتخابات داخلی انجمن رجویه شده و برگ رای مخفی خود را به صندوق بیاندازد!!

اساسا کسی که  اقلا در ۳۵ سال اخیر عمرش هیچ تجربه ی انتخاباتی درمورد امور کشور وسازمانش ندارد، نمیتواند به ریزه کاری های امر تسلط داشته باشد وچه بهتر که خود را سرسنگین نشان داده و باین موارد وارد نشود!

آقای خزائی درطول این مدت بلند ، صدایی جز “حاضر، حاضر” اززبانش درنیآمده وقادر به درک  معنی ومفهوم رای مخفی وسیاه وسفید نیست !

او درقسمتی ازنوشته اش چنین مطرح میکند:

” ای معدود خارج کشوری ها- از خیل گسترده آن میلیونها هموطن شریف و ناخواسته آواره از وطن و در فراق میهن!- که به دفاتر و سفارتخانه های ضحاک زمان رفته و رای به نظام و ولایت مطلقه دادید:هر پاسخ تان طفره و فرار به جلو است. شما هیچ بهانه ای برای پوشاندن این ننگ و خیانت تاریخی ندارید. آیا شغل تان در سوئد و هلند و فرانسه و انگلیس و لس آنجلس و ونکوور در خطر بود؟ آیا بیزینس و مغازه هایتان در تهدید بسته شدن بود؟ آیا اجازه خروج تان از کانادا به پاریس و یا به جزایر قناری اسپانیا و رودوس یونان معطل مهرشرکت در انتخابات بود “؟

پس حق دفاع ازاین خارج کشوری ها سلب شده وکاری نمیتوانند بکنند وشاید که احتیاج باشد من حرف هایی دردفاع ازحقوق شهروندی آنهات بنویسم!!

کاش آقای خزائی هم ازاین خیانت ها میکرد ویکبار هم که شده ، شانس اش را برای دادن رای و ” حاضر ، حاضر ” نگفتن امتحان می کرد !

خودتان هم اذعان دارید که شغل این هموطنان خارج نشین درخطر نبود وبنابراین دلایل وانگیزه های علیحده ای برای شرکت درانتخابات داشتند!

درادامه :

” … حالا آهای ای فلان بابای چپول که این روزها سمبل این فلاکت و خیانت به پناهندگان شدی! تو گفتی که رای دادی زیرا از جنگ میترسی (بخوانید خلع ید از فاشیسم خمینیستی در لبنان و سوریه و عراق و یمن و افغانستان و شمال افریقا)- اما نترسیدی که فردا درخواستهای پناهندگی هزاران ایرانی عزیز آواره رد شود و آنها را با هواپیما و دست بسته به میهن اشغال شده آخوندی بفرستند؟ اینها مشکل تو نبود!؟ مشکل تو- و آنانکه با غدر و بیهوده بافی ترکه زیر دهل رژیم شده اند- این بود که سپاه قدس و قاسم سلیمانی از‌‌ٰ منطقه اطراف ایران بیرون رانده شوند. تا رژیم زهر دیگری را نوش جان و این چنین حقوق معلمان و کارگران و مزد بگیران دیگر را به مزدوران غیر ایرانی منطقه تقدیم نکند “.

دلیل اینکه  ” این بابای چپول ” – که نامش برخواننده ی مطلب شما روشن نیست – وقت پرداختن به این ترهات تو را ندارد ویا برای خودش دلایلی دارد – که البته براین نگارنده روشن نیست!

اما دستت درد نکند ازطرح مسائل سوریه  و…

معلوم میشود که تحلیل او این بوده که خوب نیست که با ضربه زدن به مردم سوریه وتنها گذاشتن آنها دراین جنگ تجاوزکارانه ای که برآنها تحمیل شده ، دست روی دست گذاشت واجازه داد که طرح خبیثانه ی خاورمیانه ی بزرگ عملی شده وما همسایه ی جدیدی بنام اسرائیل داشته باشیم!!

معلوم میشود که آن بابا منافعی در ایجاد خاورمیانه ی بزرگ نداشته ودرتضاد با شما که اینقدر برای تحقق این امر خبیث اینگونه بی قراری میکنید ، قرار گرفته است!!

خوب گوش کن عزیز!

هر انسان شریف  حتی با همه ی کارهای جمهوری اسلامی مخالف باشد ، با این دوراندیشی وسیاست خارجی آن که تو برشمردی ، مخالفتی نخواهد داشت !!

دیگراینکه ما هرگز ندیده ونشنیده ایم که یک پناهنده را بخاطر شرکت درانتخابات مربوط به کشور خود ، ازجایی می رانند و تو بیهوده آنها را تهدید میکنی ومی ترسانی!!

آقای مورد تنقید ما ، سوزش های خود را اینگونه بنمایش میگذارد :

” …تو چپول- بی دین سابق- دراین سالهای پایانی عمر به خامنه ای و حکومت و خلافت او بعنوان جانشین خدا بر زمین رای تایید دادی و رژیم هم – با این مشروعیت ساختگی- فردا خونهای پاک بی کران دیگری را در خیابانهای ایران از دانشجو و کارگر و مزدبگیر و مال باخته بر اسفالتهای وطن خواهید ریخت. اینها سوژه ترس تو نبود نه؟! سوژه تو شکست نیروهای قدس و نیروهای غیر ایرانی مزدور رژیم در لااقل هفت جای منطقه اطراف ایران بود! نه “؟!

وتو دیندار؟؟ فعلی وبنده ی دائم العمر رجوی ،  با تایید جنایت هایی که رجوی درمورد دوستان و همکاران تو انجام داده ، نتوانستی نظر مردم را بسوی اهداف خود- تحریم – جلب کنی!

مردم ایران به برنامه های کاندیداتور ها رای دادند ودراین برنامه ها ابدا اعلام نشده بود که بعد ازپیروزی خون مردم را خواهند ریخت !

سوژه ی این چپگرا وبی دین سابق هرچه بوده برای خودش بوده، اما مردم برای اداره ی امور کشور احتیاج به انتخاب ریاست جمهوری وشوراها دارند وزندگی را بخاطر تنگناهای موجود ، نمی توانند تعطیل کنند!!

البته شخص من هم – به همراه چند ده میلیون نفر ازمردم ایران – صدالبته که میخواهیم که به سوریه کمک شود تا بعنوان خط مقدم جبهه برعلیه اشغالگری های رژیم صهیونیستی ( ماشین جنگی غرب در منطقه ) استوار مانده وبه حفظ امنیت ما نیز کمک شود واین امر با ایجاد بلبشو درکشور وآتش زدن صندوق های رای ممکن نیست!!!

درپایان :

“کلام آخر: در حقیقت اینان باید بگویند که رای دادیم برای سلب حق رای خود! بعبارت دیگر رای دادیم که بگیم که چون صغیر و دیوانه و مهجورهستیم و ولی و سرپرست داریم پس حق رای و انتخاب حاکم و مقنن و مدیر نداریم “!

این مسئله درمورد خود شما صادق تر است که تمام امور شخصیه ی خود را دراختیار رجوی بوالهوس قرار دادید وقبول کردید که او بجای همه ی شما تصمیم بگیرد !

فرق اعضای بیچاره ی فرقه ی رجوی با مهجورین و صغار این است که دسته ی دوم اقلا ازحمایت قانونی کم وبیشی برخوردارند و افکار عمومی قدرتمند به کمک شان میآید تا حق شان آنگونه ضایع نشود که درمناسبات رجوی میگردد!

شما دربرابر چشم های بیدار مردم دروغ وقیحانه ای  میگویید آقا پرویز!!

سیروس  غضنفری

عضو نجات یافته ی سازمان مجاهدین خلق

تبریز- ایران

*** 

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویاعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

گزارش کمپ لیبرتی 6مجاهد خلق. متقاضیان سلاح از امریکا. حقوق بازنشستگی این افراد را چه کسی پرداخت خواهد کرد؟ (بخشی از گزارش چهارم ایران اینترلینک)

تیرانا ژوئیه 2014اولین کسی که از اشرف فرار کرد


Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30146

فرقه ی رجوی برعلیه یک حکومت سکولار، پرونده سازی میکند! ا 

syrous_ghazanfari_2017سیروس غضنفری، ایران اینترلینک، تبریز، بیست و نهم ژوئن ۲۰۱۷:… آری خانم مریم رجوی در برنامه ی ؟؟!! ۱۰ مادگی اش که گویا قرار است با اجرای این برنامه حکومت ایران سرنگون شود، تاکید ویژه ای بر  حکومت سکولاریستی ( عرفی ) وجدائی دین ازدولت کرده است!! کسانی این مسئله را مطرح میکنند که نزدیکترین دوستشان حکومت مرتجع عربستان است که با تمام سریشم … 

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشخبرت هست که در شهر شکر ارزان شد؟!ا

https://iran-interlink.org

فرقه ی رجوی برعلیه  یک حکومت سکولار، پرونده سازی میکند! 

۰۷/۰۴/۱۳۹۶

سیروس غضنفریهروقت دستی، قلمی  رادر بین رجوی ها میگیرد وهریا زبانی ازآنها که پشت میکروفن قرار میگیرد ، کمتر موردی را میتوان یافت که درآنها تکیه ای بر سکولاریزم ولزوم برقراری آن توسط مریم رجوی درایران ، نشده باشد!

آری خانم مریم رجوی در برنامه ی ؟؟!! ۱۰ مادگی اش که گویا قرار است با اجرای این برنامه حکومت ایران سرنگون شود، تاکید ویژه ای بر  حکومت سکولاریستی ( عرفی ) وجدائی دین ازدولت کرده است!!

کسانی این مسئله را مطرح میکنند که نزدیکترین دوستشان حکومت مرتجع عربستان است که با تمام سریشم های موجود دنیا ، سکولاریزم را نمیتوان بر آن چسباند!

مناسبات موجود درفرقه ی رجوی هم ، شاید  بارها بدتر از رفتار این شاهان وشاهزادگان عربستانی بامردم خود باشد  ونتیجتا ادعای سکولاریزم و … درآن یک فریب بزرگ و دروغی بی شرمانه است!

۹۰درصد ارتش سوریه را سنی ها تشکیل میدهند ، آنها درکلیدی ترین وزارت خانه ها دارای مقام ورتبه بوده وهیچ تضییقی ازبابت دینشان بر آنها انجام نمیگیرد وحتی ازمسیحیان و … هم که بپرسید ، ازحکومت اسد درعدم مداخله درامور داخلی ( مذهب و … ) گله مندی نخواهند داشت وآیا اینها نشانه های سکولریزم نیستند واگر هستند چرا مریم رجوی سکولاریست؟؟!! اینهمه دشمنی با او میکند؟؟!!

آیا این دشمنی بمنزله ی دشمنی فطری او با سکولاریزم نیست ؟!

برای ادامه ی گفتار مختصرم نظر خواننده ی محترم را به خبر زیر که توسط رسانه های رجوی منتشر شده ، جلب میکنم:

” آمریکا: حمله شیمیایی مجدد برای اسد گران تمام خواهد شد – سخنگوی کاخ سفید گفته دولت بشار اسد در حال مقدمه‌چینی برای تدارک یک حمله شیمیایی است. آمریکا تهدید کرده که در صورت انجام این حمله، اسد و ارتش سوریه بهای سنگینی خواهند پرداخت. آمریکا می‌گوید رژیم بشار اسد احتمالا در تدارک یک حمله شیمیایی است. شان اسپایسر سخنگوی کاخ سفید گفته تحرکات نیروهای دولتی سوریه درست همانند همان اقداماتی است که پیش از حمله شیمیایی ۴ آوریل امسال دیده شده بود “.

حمله ی شیمیایی موهوم گذشته ابدا به اثبات نرسید وآنچه معلوم شد این بوده که نیروی هوایی سوریه به  مقر ی ازتکفیری ها حمله نمود که در زیر زمین آن بسته های کود شیمیایی وجود داشته و پس از آتش گرفتن حالتی شبیه عملکرد گاز شیمیایی پیدا کرده که البته خود آمریکا هم با وجود اطلاع دقیق ازاین موضوع ، به انتشار این خبر کمک نکرد ودر عوض با جنجال سازی، تلاش برای فریب اذهان عمومی نمود تا ترامپ بتواند با وجود مخالفت جدی کارشناسان پنتاگون ، حمله ی موشکی به پایگاه سوریه بنماید.

فرقه ی رجوی هم ، در نشان دادن ارادت خود چنین کرد وحالا نیز دارد راه این تجاوزگر جهانی برای تجاوز مجدد را با انتشار این اخبار ، آب و جارو میکند!

درادامه این خبر آمده است :

” به گفته سخنگوی ترامپ اگر این حمله انجام پذیرد، شهروندان زیادی از جمله کودکان کشته خواهند شد. شان اسپایسر در سخنانش که روز دوشنبه ۲۶ ژوئن (۵ تیر) به وقت محلی ایراد شد، تاکید کرده که ایالات متحده برای مقابله با “خلافت اسلامی” در سوریه حضور دارد، اما اگر اسد یک بار دیگر از سلاح شیمیایی استفاده کند “او [اسد] و ارتشش بهای سنگینی خواهند پرداخت”.

این عجیب است !

ترامپ که چیزی جز پول را دوست ندارد و برای ثروتمندتر کردن بازهم بیشتر هم رده های خود تلاش میکند وبه زبان آوردن این نیت خود را افتخاری برای خود میداند، چگونه میتواند دل درگرو سلامتی کودکان سوری داشته باشد که اگر داشت ، تمامی تصمیمات دولت های قبل از خود دایر بر ویران کردن وتجزیه نمودن سوریه را ملغی اعلام میکرد وباقطع حساب های بانکی گروه های تروریست ، تجزیه طلب وتکفیری ، مانع مرگ کودکان سوریه و … میشد!

هیچ عقل سلیمی قبول نمیکند که اسد وارتش سوریه در کشتار مردم کشور خودش ، سودی داشته باشد وبنابراین پیدا کنید کشورها وافرادی را که دراین نسل کشی ها منافعی دارند و خوب که بگردید ، ترامپ ها واشرافیت مالی آمریکا را درپشت این جنایات خواهید دید و گروه رجویه  راهم  که میپندارد از ریزه های این سفره ی گسترده با خون وجنایت ، استفاده ای خواهد برد!!

سیروس غضنفری

عضو نجات یافته ی فرقه ی رجوی

تبریز- ایران

*** 

https://youtu.be/cML2aJVpFeA

ژرار دوپره لابی مریم رجوی در پارلمان اروپاMEP Gérard Deprez claims 265 parliamentarians support Rajavi’s MEK. Really?

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویDebate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

مریم رجوی البغدادی مجاهدین خلق داعش تروریسم تهرانISIS Drew On MEK Expertise For Terror Attacks On Tehran (aka Mojahedin Khalq Rajavi cult)

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult FlaqsAlbania’s destabilization? You have forgotten hundreds of Mojahedin!

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29224

من شاهد زنده وزخمی کرد کشی های رجوی بودم!ا 

سیروس غضنفری، ایران اینترلینک، تبریز، آذربایجان شرقی، بیست و نهم آوریل ۲۰۱۷:… در همین رابطه شاهد بودم که یک یگان توپخانه و تانک در سه راهی کیفری مستقر بودند وقتی شورشیان و مردم کرد به سمت شهر سلیمان بک حرکت کرده بودند آنها را به توپ و گلوله بستند و آنان را قتل عام کردند فردی به نام سعید منوچهری یکی از اعضای با سابقه فرقه با آب و تاب برایمان تعریف می کرد، ما به فرمان فرماندهان به سمت … 

مجاهدی،ن خلق و قتل عام اکراد عراق به فرمان مستقیم رجوی،به یاد حلبچه ـ محمد حسین سبحانی

https://iran-interlink.org

من شاهد زنده وزخمی کرد کشی های رجوی بودم!

۰۹/۰۲/۱۳۹۶

سیروس غضنفری

سیروس غضنفری

فرقه ی رجوی درواکنشی هیستریک به تذکرات سفیر ایران درآلبانی که وظیفه اش دفاع ازمنافع ملی کشور واتباع ایرانی که درآلبانی میباشد ، نوشته است :

” واکنش دیوانه‌وار سفارت آخوندها در آلبانی به‌دنبال دیدار سناتور مک‌کین با رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت- سفیر رژیم آخوندی، که یک عضو وزارت اطلاعات، مافیای ترور و شکنجه آخوندهاست، با تکرار چرندیات همیشگی علیه سازمان مجاهدین خلق ایران بیهوده تلاش می‌کند رابطه مجاهدین با مردم و نهادهای آلبانی را مخدوش کند… این تبلیغات مسخره برای مردم آلبانی که ۴سال است سازمان مجاهدین خلق ایران را از نزدیک تجربه کرده‌اند کمترین ارزشی ندارد و فقط بر نفرت آنها از رژیم پلید آخوندی می‌افزاید. مردم ایران رژیم آخوندی را پدرخوانده داعش و جامعه جهانی آن را بانی و حامی اصلی تروریسم بین‌المللی می‌شناسند”.

این فرد، طبق قوانین بین المللی ، سفیر رسمی ایران درآلبانی است ووظیفه دارد هرجا که لازم دانست ، دخالت کرده ومثلا به حضور جان مک کین جنگ طلب در کمپ ایرانی های اسیر دست رجوی که بمنظور حمایت از مریم رجوی بعنوان سر زندانبان این اسرا بوده تا زنجیر اسارت را برگردن این دوستان مفلوک من تنگ تر کند ، اعتراض نماید.

سفیر این حق را دارد که به دولت آلبانی تذکر دهد که جان مک کین حق ندارد درخاک شما ، حرف هایی درمورد سرنگونی عنقریب جمهوری اسلامی وحضور او درمیدان آزادی تهران داده ودخالت خشنی درامور دیگر کشورها بنماید!!

همچنین دادن تذکرات لازم به دولت مربوطه و آگاه کردن آن دولت به خطراتی که روابط فی مابین را خدشه دار نماید ، ازوظایف ذاتی یک سفیر است وموضوعی است کاملا طبیعی وغیر قابل اعتراض!

مثلا سفیر ایران درآلبانی باید طبق وظیفه ی خود ، اطلاعات لازم را درمورد سوابق باند رجوی دراختیار دولت آلبانی قرار داده واز خطرات  احتمالی حضور این چنینی باندی که سابقه ی سیاهی درکشور عراق دارد ، حرف بمیان آورد وهشدار دهد و …

اما یک خبر بشدت دروغی هم دراین اطلاعیه – که این بار مهر سازمان محاهدین خلق را خورده – آمده است :

” چهارده سال پس از اشغال عراق، در حالی‌که مزدوران رژیم ایران در این مدت مناصب کلیدی را در عراق در دست داشته‌اند حتی یک سند مبنی بر مشارکت سازمان مجاهدین خلق ایران در سرکوب مردم این کشور یافت نشده است…”.

من که جزو زخمی های این عملیات ضدبشری بودم وجای گلوله هنوز دربدنم قابل مشاهده است، با مراجعه به خاطرات کتبی پراکنده ام ، مختصری ازاین وقایع را بازگو کرده واین دروغ بزرگ رجوی ها را افشا میکنم:

” شروع جنگ کرد کشی با نام جلوگیری از حمله رژیم ایران: ساعت ۸شب ستون ها به اشرف رسیدند وگفته می شدکه سازمان بجز امکانات استقراری تمام وسایل ها را آورده بود اما رجوی دیدکه اگر به اشرف بیاد وبه صدام کمک نکند فردا دیگر درعراق ماندن سخت خواهد بود به همین خاطر یک مرتبه رهبران سازمان در جاده بازی که کرد ها برای تردد دراختیار سازمان  سازمان گذاشته بودند ، چه در شهر طوز و چه در ۳راهی کیفری وچه کلار وغیره درگیری راه انداختند ، این درگیریها آنقدر سنگین بود که هزاران نفر از اهالی روستا و شهر که نه سلاح داشتند و نه چیزی . توسط تانک و نفربرهای زرهی ما به توپ بسته شد و از ۳راهی کیفری تا سلیمان بک اطراف جاده و شهرها جسد کنار جسد بود ! بما گفتند که امروز با نیروهای قدس و سپاه پاسداران در ۳ راهی کیفری و طوز ، سلیمان بک درگیر شده ایم …

عملیات مروارید یک و دو:

 بعد از ۲ ساعت یک فرمان ازمسعود به تمام نیروها خوانده شد که از کیفری تا خانقین از سمت شمال قرارگاه واز جنوب شرقی از خالص – بعقوبه – مقدادیه , نیروها باید این منطقه را امننگه دارند و همین طور هم شد یک ستون از شهر طوز شروع کرد تا جلولا برای پاکسازی و یک ستون هم از سمت مقدادیه شروع کرد (مقدادیه همان جاست که مرکزفیلق دوم بود که آنجا را سازمان اشغال کرد و منطقه فیلق دوم به دست سازمان افتاد ) و مسئول استخبارات قرارگاه اشرف آن زمان تمام دستورات را به اینهامی داد و به هر ستون یک استخباراتی داده بودند که در مسیر اگر نیروهای ارتش عراقی جلو سازمان را گرفت بگویند که از طرف استخبارات هستند . در همان روزاز اشرف تا سه راهی کیفری حدود ۲۰۰ عراقی کشته و حدود ۵۰۰ نفر دستگیر شدنداما صحنه های دلخراش در سه راهی کیفری این بود که حدود ۵ نفر از مردم عادی که نیرو های سازمان را دیده بودند و فرار کرده بودند که با نفر برآنها را زیر گرفته بودند و در درگیری روزهای اول سازمان با نیروهای یه تکی ( نیروهای طالبانی) از سه راهی کیفری تا سه راهی اشرف که ۳ روز طول می کشید یک دستگاه مینی بوس شهروندان عراقی را که از آنجا می گذشتند با توپ  وتانک هدف قرار دادند که همگی یکجا کشته شدند و در یک نقطه هم به مینی بوسی ایست داده بودند  وراننده نگهنداشته بود، ولی بدون توجه به اطاعت راننده، با نفر برB.M.P1 زده شده و تمام نفرات کشته شده بود و ازاطراف که فیلم برداری کرده بودند بعداً در نشست به خاطر پیروزی گذاشتهبودند و مسعود می گفت اینها پاسداران رژیم هستند که به فرمان مریم زیر نفربر و تانکهای شما زیر گرفته شده اند و به این کار افتخار می کرد.
در شهر طوز سازمان به قبرستان هم رحم نکرد و کل شهر را زیر آتش گرفت . یکی از بچه ها تعریف می کرد که صحنه شهر دلخراش بود شاید همین کارسازمان باعث شد که این فرد بعد ازآمدن به قرارگاه از سازمان جدا شود . می گفت حادثه ی مینی بوس را شایداز یاد ببرم و بگویم اشتباه بوده ولی شهر طوز زیرآتش توپ و تانک گرفته شده را اشتباه حساب میکنم… بعد از ۳ ساعت توپ باران شهر , ریش سفیدان کردآمده با محمودقائم شهر و پری مذاکره کردند و در ورودی و خروجی شهر ایست بازرسی زدند وبعد از چند روز نوبت حمله به شهر کلار بود که یک ستون برای پاکسازی رفته بود وبعد از چند ساعت درگیری در شهر کلار مردم مقاومت کردند و سازمان یک ستون درآنجا کشته داد و در پیام به نیروها اعلام کرد که حدود ۱ لشکر از رژیم درکلار کشته شده است.

در یک ایست بازرسی که زنان سازمان در ورودی شهر سلیمان بک گذاشته بودند به یک خودروی در حال عبور ایست دادند که خودرو به حرکت خود ادامه داد که ناگهان به دستور فرماندهان سازمان توپچی نفربر زرهی به سویش با توپ شلیک کرد و نفرات داخل آن آتش گرفتند و سوختند و سپس به دستور فرماندهان با نفربر زرهی از روی خودروی سواری عبور کردند که تمامی سرنشینان به طرز فجیعی کشته شدند.
درگیری بعدی در خانقین یا محور ۵ آن وقت بود که از مقدادیه شروع شده و دراطراف شهرجسدها روی زمین باقی بود و چون آن موقع نیروهای یگان مهندسی را به فرماندهی داده بودند ما ۴ نفر ه یک اکیپ بودیم ( اسکورت فرمانده ها) بودیم و حالا از آن ۴نفر دو نفر زنده است …

در درگیری اطراف جلولا که از روز عید همان سال شروع شد من از حفاظت فرماندهی به یگان رفتم ، یک تراکتور را دیدیم از مردم همان منقطه بود از بالادستور آمدکه آنها نیروهای رژیم بودند و برای شناسایی آمده بودند که بچه ها درگیر شده و آنها را کشتند و همان روز منطقه را زیر توپ قرار دادند و ازاطراف هم که روستاییان فرار می کردند بین راه در وسط جاده با گلوله توپ کشته می شدند ..

در همین رابطه شاهد بودم که یک یگان توپخانه و تانک در سه راهی کیفری مستقر بودند وقتی شورشیان و مردم کرد به سمت شهر سلیمان بک حرکت کرده بودند آنها را به توپ و گلوله بستند و آنان را قتل عام کردند فردی به نام سعید منوچهری یکی از اعضای با سابقه فرقه با آب و تاب برایمان تعریف می کرد، ما به فرمان فرماندهان به سمت ارتفاعات طوز حمله کردیم وقتی کردها عقب نشینی می کردند یکی از کردها که زخمی و عقب تر از بقیه حرکت می کرد را دنبال کردیم و با ام تی ال بی از روی سرش رد شده بودیم و اینها سند افتخارات رزمندگان و فرماندهان رجوی درجریان  همان داستان کردکشی بود که مریم می گفت برای این ها (کردها) ازگلوله استفاده نکنید با تانک ونفربر از روی آنها رد شوید تا درسی شود برای تک تک افراد !!!

البته بعد از ۱ ماه روشن شد که اینطور نبوده وخود مسعود گفت صاحبخانه باید به شما بنازد و چرا که اگر شما نبودید الان عراق از دستش خارج شده بود .دراین ماجرا سازمان به نیروهای خود هم رحم نکرد و هر کس که بدون اجازه به جایی می رفت ، می زدند که چند مورد داریم که الان یکی هم در ایران هست …سران مجاهدین خلق خطاب به نیروهای خود گفتند: گوهران بی بدیل ( تکه پاره کنید کردها را ) که این افتخار شما مجاهدیان درآینده می باشد …

یک سری نیرو برای آزادسازی شهر کلار وارد شهر شدند که در همانجا کشته شدند و مسعود رجوی در یک پیام گفت مسیر را اشتباه رفته بودند و در آنجا گرفتار شده اند …از تعداد کشته های آن شهر نفر خبر دقیقی ندارم اما از افراد سازمان حدود ۱۲ الی ۱۳ نفر می باشد که عکس های آن را در زیر می آورم ” .

واین هم کشته های سازمان درآن زمان که دروغ بودن ادعای فوق الذکر باند رجوی را برملا میسازد:

قتل عام مردم کردستان عراق توسز مجاهدین خلق فرقه رجویَ

قتل عام مردم کردستان عراق توسز مجاهدین خلق فرقه رجویَ

سیروس غضنفری- عضو نجات یافته از فرقه ی رجوی- تبریز- ایران

***

فیلمی از حمله شیمیایی به حلبچه

http://youtu.be/MoVcUov9fSE

***

همچنین:

نامه سرگشاده ۵۹ تن از رها شدگان و منتقدین سازمان مجاهدین خلق ایران به خانم هال لوت

فریاد آزادی، بیست و یکم ژانویه ۲۰۱۴: … خانم هال لوت , شکستن حصارهای فرقه ای و تشکیلاتی پایه و اساس و مقدمه رهایی و نجات و خروج اعضای گرفتار در عراق است , سازمان با این حصارها اجازه فکر کردن و تصمیم گرفتن را از آنان سلب کرده است ….سازمان مجاهدین خلق به دلیل کیش شخصیت

انتقال مجاهدین به رومانی و انفعال حامیان مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

حامیان امریکایی ترویسم مجاهدین خلق فرقه رجویبهار ایرانی، مجاهدین دبلیو اس، نوزدهم ژانویه ۲۰۱۴: … واقعیت این است که اگر این حامیان به واقع درد حقوق بشر و نگران جان اعضای سازمان هستند حداقل تا اینجا می توانستند با تلاش های فردی و گروهی شمار زیادی از آنها را از عراق خارج و به کشورهای خود

پنجاه و سه امضا به آنتونیو گوترز: رهبران مجاهدین خانواده ها را از اسامی مجروحین کمپ لیبرتی مطلع کنند

پنجاه و سه امضا، وبلاگ کرمی، پاریس، هفدهم ژانویه ۲۰۱۴: … همچنین ما از درخواست خانواده های ساکنان کمپ لیبرتی مبنی بر سرعت بخشیدن به پروسۀ انتقال ساکنان این کمپ از جهنم عراق، که هر روز شاهد کشتار مردم بیگناه خود این کشور با اعمال تروریستی و درگیریهای فرقه ای داخلی است، به کشورهای ثالث بویژه

کشتن مسعود دلیلی آن روی سکه «رأفت رهبری»

نامه وارده، م. کرمی، وبلاگ باند رجوی، سیزدهم ژانویه ۲۰۱۴:…  ما یعنی کسانی که در تشکیلات با هم رابطه «محفلی» داشتیم از این موضوع خبردار شده بودیم و حتی فرار او را در شهریور ۹۰ هم می دانستیم و با هم در این باره صحبت می کردیم. افرادی مثل علی ک و محمود ش و غیره. اما آنچه که بعد در مورد

از یادادشت های سیروس غضنفری عضو سابق ارتش رهائی بخش – قسمت های ۳۶ و ۳۷

انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، هفدهم اکتبر ۲۰۱۵:…  نشست مهمی تحت عنوان ” شرم ” هشت ماه پس از آزادی مریم در اشرف ترتیب داده شد . این نشست هشت روز مانده به عید نوروز سال ۸۳ برگزار شد . موضوع نشست این بود ، چرا نفرات در موقع دستگیری مریم شرم نکردند؟!! نشست شرم یکی از افتضاحات تاریخی سازمان بود که در

شستشوی مغزی یا کنترل ذهن

فرزاد ظروفچی، باشگاه علوم اجتماعی، به نقل از ویکیپدیا: شانزدهم اکتبر ۲۰۱۵:… درمان قربانیان زورگویی از تنوع چشمگیری برخوردار است، و به پیشینه خاص آنها، شرایطی که درگیر آن بوده‌اند، و فضای درخواست کمک بستگی دارد. با اینکه هیچ مطالعه سازمان یافته‌ای در این زمینه انجام نشده است، و

رجوی از”هلهله در شهادت سردار همدانی” تا “حمایت از سلمان رشدی”

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسممجاهدین دات کام، تهران، شانزدهم اکتبر ۲۰۱۵:…  انتشار خبر شهادت این امیر سرافراز با ابراز شادمانی برخی رسانه های منطقه ای وابسته به جریان تکفیری مثل العربیه نیز همراه بود. گروهک تروریستی منافقین نیز از لحظه انتشار خبر شهادت سردار همدانی در سوریه هلهله کنان اخبا