ایران: نهادهای حقوق بشری غرب سعی در پاکسازی سوابق منافقین دارند (+ گسترش همکاری بین ایران و آلبانی)ا

ایران: نهادهای حقوق بشری غرب سعی در پاکسازی سوابق منافقین دارند (+ گسترش همکاری بین ایران و آلبانی)ا

 Gëzim Podgorica albania Mohammad Khodadi Tehranدنیای اقتصاد و خبرگزاری ایرنا، بیست و دوم فوریه 2017:…  مدیرکل رسانه‌های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس خبرگزاری رسمی آلبانی بر عزم دو طرف برای گسترش همکاری‌های خبری میان تهران و تیرانا تاکید کردند. ‘گزیم پودگوریتسا’ رئیس خبرگزاری رسمی آلبانی (آتا) روز دوشنبه در دیدار با ‘محمد جعفر صافی’ بر اهمیت روابط میان آتا و خبرگزاری جمهوری … 

Massoud Khodabandeh: The Iranian Mojahedin-e Khalq (MEK) and Its Media Strategy:
Methods of Information Manufacture

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیAlbanian citizens fearful of radicalised Mojahedin Khalq neighbours deserve more information

لینک به متن انگلیسی گزارشات

در دیدار رییس خبرگزاری دولتی آلبانی؛ خسروی: نهادهای حقوق بشری سعی در پاکسازی سوابق سیاه منافقین دارند

ایرنا، تهران، بیست و دوم فوریه 2017

لینک به منبع

برقراری همکاری مطبوعاتی بین ایران و آلبانی تهران – ایرنا – سخنگوی شورای عالی امنیت ملی گفت: جمهوری اسلامی ایران یکی از قربانیان تروریسم است و بیشترین تعداد شهروندان و مسوولان کشور توسط گروهک تروریستی منافقین ترور شده اند اما نهادهای حقوق بشری بدون توجه به این مساله، سعی دارند سوابق سیاه آنان را پاکسازی کنند.

به گزارش ایرنا از دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی، کیوان خسروی عصر سه شنبه در دیدار گزیم پودگوریتسا رئیس خبرگزاری دولتی آلبانی افزود:‌ رویکرد خطرناک و فرقه ای سران سازمان منافقین که با شست وشوی مغزی اعضا و به گروگان گرفتن آنها سعی دارند منافع نامشروع خود را تامین کنند بایستی در رسانه های اروپایی و مستقل تشریح شود تا آسیب های آن برای مردم اروپا به حداقل برسد.

معاون فرهنگ و ارتباطات دبیرخانه تصریح کرد: در ابتدای پیدایش گروه های تروریستی النصره در سوریه و داعش در عراق، منافقین از هر دو جریان حمایت کردند که نشان دهنده وجود هویت و رویکرد مشترک میان آنان است.

وی با اشاره به توسعه تهدیدات ناشی از افراط گرایی، خشونت و تروریسم در سطح منطقه و عرصه بین الملل وضرورت مقابله هوشمندانه رسانه ها با این پدیده شوم اظهار داشت: همکاری رسانه های مستقل از طریق تشکیل و فعال سازی اتاقهای فکر و اندیشکده های مشترک، نقش تعیین کننده ای در اتخاذ رویه های تاثیر گذار در مقابل اقدامات رسانه ای و تبلیغاتی شبکه های افراط وخشونت بدنبال خواهد داشت.

وی تبادل مستقیم اخبار و تحلیل های رسانه ای میان دو کشور را موجب شکستن انحصارهای خبری رسانه های وابسته به قدرت ها و در نتیجه اطلاع رسانی شفاف و آگاهی بخشی بی واسطه به افکار عمومی دو کشور دانست و افزود؛ تفاهم صورت گرفته در این خصوص میان تهران و تیرانا واجد ویژگیهای مهمی است .
خسروی، اتخاذ برخی رویکردهای رسانه ای از سوی شبکه های وابسته به نظام سلطه را موجب شکل گیری احساس تبعیض در جوامع مختلف و زمینه ساز سربازگیری گروه های تروریستی و تکفیری دانست و افزود: بی تفاوتی رسانه های غربی نسبت به کشتار صورت گرفته در کشورهای منطقه و در مقابل برجسته نمودن یک اقدام تروریستی در کشور اروپایی بدون شک موجب شکل گیری احساس دوگانه وتبعیض آمیزمی شود.

رئیس خبرگزاری دولتی آلبانی نیز با تاکید بر لزوم همکاری و تعامل بیشتر میان رسانه های ایران و آلبانی باتوجه به اشتراکات فراوان دو کشور، اطلاع رسانی خبرهای صحیح و تاییدشده را اولویت این خبرگزاری دانست.

گزیم پودگوریتسا افزود: رسانه های مستقل نباید اجازه دهند تروریست ها از آنها برای اطلاع رسانی و تبلیغات مدنظر خود سوء استفاده کنند.

سیام**6084**1449*تنظیم:امیر خان زاده*انتشار:امیر کاردان راد

انتهای پیام /*

– 

گسترش همکاری‌های ایران و آلبانی

دنیای اقتصاد، بیست و دوم فوریه 2017

لینک به منبع

مدیرکل رسانه‌های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس خبرگزاری رسمی آلبانی بر عزم دو طرف برای گسترش همکاری‌های خبری میان تهران و تیرانا تاکید کردند.

‘گزیم پودگوریتسا’ رئیس خبرگزاری رسمی آلبانی (آتا) روز دوشنبه در دیدار با ‘محمد جعفر صافی’ بر اهمیت روابط میان آتا و خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) تاکید کرد و گفت: آمادگی داریم خبرهایی که صحت و اهمیت آن از سوی ایرنا تایید شده باشد را منتشر کنیم.

خبرگزاری آتا برای پرهیز از انتشار خبرهای نادرست، با خبرگزاری‌های معتبر در کشورهای دیگر، از جمله با شینهوا (چین)، یونهاپ (کره جنوبی)، د پ آ (آلمان)، آ اف پ (فرانسه) و رویترز (انگلیس) نیز توافق‌نامه‌های همکاریِ حرفه‌ای امضا کرده است.

پودگوریتسا تاکید کرد: برای ما مهم است که خبرهای صحیح و تاییدشده را منتشر کنیم. در دیدار با مدیرعامل ایرنا، نیز به ایشان گفتم که علاقمندیم خبرهای ایران را از ایرنا بگیریم؛ زیرا رسانه‌های کشورهای دیگر ممکن است خبرها را با موضع‌گیری منتشر کنند.

‘محمد جعفر صافی’ مدیرکل رسانه‌های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در این دیدار با استقبال از توافقنامه امضاشده میان ایرنا و آتا گفت: بویژه رسانه‌های غرب پیش از این درباره ایران خبرهای نادرستی منتشر کرده‌اند. برای مثال مدت‌ها تبلیغ کردند که ایران به دنبال سلاح اتمی است، اما اکنون مردم جهان متوجه کذب بودن این تبلیغ شده‌اند. بنابراین بهترین راه برای دریافت خبرهای درست، برقراری ارتباط مستقیم میان رسانه‌های کشورها است.

ایرنا و آتا روز یکشنبه در تهران موافقت‌نامه‌ای در زمینه تبادل خبر و تجربیات حرفه‌ای امضا کردند.

صافی در همین راستا، پیشنهاد کرد شبکه‌های رادیو و تلویزیونیِ آلبانی هم با رادیو و تلویزیون ایران روابط مستقیم برقرار کنند.

مدیرکل رسانه‌های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین با اشاره به فعالیت رسانه‌های بین‌المللی در ایران، گفت: حضور خبرنگارانِ خارجی در ایران افزایش یافته است؛ به‌طوری‌که سال گذشته بیشترین تعداد خبرنگاران خارجی طی 20 سال اخیر به ایران آمدند.

*** 

The death of Massoud Rajavi
https://youtu.be/CBJ3XiaQwT4

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28272

خبر توسعه روابط ایران و آلبانی و واکنش مسعود رجوی 

 Iran_Albani_Foreign_Ministesانجمن نجات، مرکز تهران، سی ام ژانویه ۲۰۱۷:… این فرقه در شرایط فعلی، با مصائب زیادی دست به گریبان است و خبر فوق موجب نگرانی و وحشت مضاعف سران فرقه گردیده به طوری که مجبور به انعکاس پیامی از جانب رهبر مفقود الاثر خود شدند تا به اعضای دربند بگوید: “خبری نیست، اوضاع مساعد است، زمام امور در دست ماست، نمی گذاریم بین ایران و آلبانی توافق سیاسی … 

وزرای خارجه ایران و آلبانی در تهران 2017هر دم از این باغ بری میرسد

لینک به منبع

خبر توسعه روابط ایران و آلبانی و واکنش مسعود رجوی

انجمن نجات مرکز تهران دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵

حسب دعوت وزیر امور خارجه ایران و در چارچوب روابط دو جانبه  ایران و آلبانی، وزیر امور خارجه آلبانی «دیتمیر بوشاتی» در تاریخ  ۱۴ ژانویه ۲۰۱۷ در رأس یک هیات تجاری و اقتصادی به منظور دیدار و گفت‌ و گو با همتای ایرانی خود به تهران سفر کرد. او با تعدادی از مقامات کشورمان از جمله محمد جواد ظریف دیدار و رایزنی نمود.

آقای دیتمیر بوشاتی گفت: «در حال حاضر، زمان و شرایط نسبت به گذشته برای تعمیق روابط با جمهوری اسلامی ایران فراهم شده است. به همین دلیل، آلبانی تصمیم گرفته است سفارت خود در تهران را افتتاح نماید».

روابط ایران با کشور آلبانی و احتمال گشایش سفارت آلبانی در ایران، خبری ناگوار برای سران فرقه رجوی است. این فرقه در شرایط فعلی، با مصائب زیادی دست به گریبان است و خبر فوق موجب نگرانی و وحشت مضاعف سران فرقه گردیده به طوری که مجبور به انعکاس پیامی از جانب رهبر مفقود الاثر خود شدند تا به اعضای دربند بگوید:

“خبری نیست، اوضاع مساعد است، زمام امور در دست ماست، نمی گذاریم بین ایران و آلبانی توافق سیاسی انجام شود.”

در این شرایط بحرانی برای رفع مسآله داری اعضا و تسکین آنان، لازم بود رهبر فرقه به ارسال پیام اکتفا نکند، کمی رخ بنماید و خودی نشان بدهد تا چشم شیفتگانش به چهره ی کریه اش روشن گردد و روحی تازه در کالبد پوچشان دمیده شود.

خواست خانواده های اعضا، رهایی فرزندانشان از اسارت فیزیکی و ذهنی فرقه است. خانواده ها می خواهند که عزیزانشان در فضایی آزاد و بدون قید و بند های تحمیلی، مسیر زندگیشان را انتخاب کنند و از حقوق انسانی خود بهره مند گردند.

با استقرار تمامی اعضای فرقه در آلبانی، سران فرقه کوشیده اند که در کشور آلبانی فضای بسته فرقه ای را، همانند قرارگاه های خود در عراق، ایجاد نمایند و تاکنون از هیچ اقدامی علیه اعضای جداشده مضایقه ننموده اند.

هراس واقعی فرقه، حضور خانواده ها در آلبانی برای دیدار با فرزندانشان و رسیدن صدای خانواده ها به گوش اعضای مغزشویی شده و بیدار شدن مهر و عاطفه در وجود اعضای اسیر می باشد. خانواده ها بارها اعلام نموده اند که تا رهایی فرزندانشان از اسارت فرقه از پای نخواهند نشست و برای سفر به آلبانی به منظور ملاقات با فرزندانشان آمادگی دارند. افراد جداشده در کشور آلبانی خبر داده اند که دوستانشان مایل به جداشدن از فرقه هستند ولی به دلیل فشارها و تهدید های فرقه و در تنگنا قرار دادنشان از نظر مالی، امکان رهایی میسر نیست.

با انتشار خبر توسعه روابط ایران و آلبانی در آینده، نور امیدی در دل خانواده ها تابیده که بتوانند برای سفر به کشور آلبانی اقدام نمایند ولی این خبر برای فرقه رجوی، مصیبت دیگری افزون بر مصیبت های قبلی است. ناقوس مرگ این فرقه مخرب از سال ها قبل با اولین حضور خانواده ها در عراق به صدا درآمده و سران فرقه هر روز با دست آویز جدیدی تلاش می کنند که چند روزی دیگر فرقه را سر پا نگه دارند.

اوج فلاکت سران فرقه آنجاست که به نامه ۲۳ بازنشسته جنگ طلب آمریکایی افتخار می کنند و به حمایت آنان می بالند و به این ترتیب دست خالی خود به لحاظ سیاسی و بین المللی را رو می نمایند.
اینک با سفر وزیر امور خارجه آلبانی به ایران، سران فرقه دست و پای خود را گم کرده اند، از  فرط استیصال و درماندگی مجبور به انعکاس پیامی از جانب رهبر فاقد الاثر و فاقد الثمر در میان اعضا شده اند تا بدین طریق، اعضا از میزان فروپاشی و تزلزل فرقه در عرصه جهانی غافل شوند و به پیام های خام و توخالی رهبر نامرئی فرقه دلخوش گردند.

فضای آزاد کشوری اروپایی که در حال حاضر اعضای فرقه در آن هستند با وجود تمام محدودیت های حاکم بر زندگی فرقه ای، موجب خواهد شد تا در آینده خیلی نزدیک شاهد جدا شدن تعداد زیادی از اعضای فرقه باشیم و این امر حمایت نهادهای بشر دوستانه و مجامع بین المللی را می طلبد. زیرا رها شدن از قیود فرقه ای برای عضو مغزشویی شده همانند رها شدن در خلآ است. این افراد در گذشته تحت مانیپولاسیون فرقه ای، ماهیت فردی خود را از دست داده اند و در عوض ماهیت فرقه ای دریافت نموده اند لذا اعضای فرقه نیاز به حمایت مادی و معنوی دارند تا بتوانند بدون وابستگی مالی به فرقه و فشارهای روانی، مسیر زندگی خود را پیدا کنند و مجبور به ادامه این زندگی برده وار نباشند.  

این افراد اراده و انتخابی آزاد نداشته اند و آزادیشان ذره ذره و قطره قطره از آن ها ربوده شده است، آن ها گمان می کنند که با اراده ی آزاد خود در رکاب رجوی هستند. زندانی که اعضای فرقه در آن گرفتارند، دیوارهایی نامرئی روانی و فکری دارد. در مراحل مخدوش سازی ذهن، بذر ترس و تردید بیمارگونه نسبت به دنیای بیرون از فرقه در دل آنان کاشته شده و می ترسند که به خاطر کارهای گذشته شان توسط جامعه و دستگاه قضایی تنبیه شوند و یا مورد سرزنش و بی مهری خانواده قرار گیرند. دشواری ها، ناملایمات، دروغ ها و بی صداقتی هایی که در مناسبات فرقه ای شاهد بوده اند و تحمل کرده اند، موجب شده که آن ها با نوعی عدم اطمینان و عدم تعادل مواجه باشند و به همین دلیل توان ریسک پذیری در آن ها کاهش یافته است. خویشتن واقعی خود را از دست داده اند یا در ذهن خود حبس کرده اند همچنین اعتماد به نفس و انگیزه خود را از دست داده اند. بنابراین لازم است که نهادهای حقوق بشری دنیا از تمام توان خود استفاده کنند تا امکان ملاقات اعضای اسیر فرقه رجوی با خانواده هایشان فراهم گردد تا اعضای فرقه در ملاقات با خانواده به این یقین برسند که در حکومت اسلامی، مشمول رأفت اسلامی می باشند، عشق و محبت خانواده نسبت به آن ها جاریست و در دنیای بیرون مورد حمایت عزیزانشان هستند. ابراز محبت های گرم و صمیمانه خانواده به آن ها کمک می کند که به دنیای رنگین خارج از فرقه (و نه دنیای سیاه و سفید مناسبات فرقه ای) نیز فکر کنند. وظیفه ذاتی مجامع حقوق بشری دنیاست که از لحاظ قانونی به رهایی و نجات اعضای گرفتار در این فرقه مخرب کمک کرده و آن ها را به طور مادی و معنوی یاری کنند و جلوی مانع تراشی های سران فرقه در خروج اعضا را بگیرند.

محمدی

*** 

روابط آلبانی و ایران مجاهدین خلق فرقه رجویIran-Albania to develop bilateral ties, Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) to open fast food

Yes, We Do Know the MEK (Mojahedin Khalq, Rajavi cult) Has a Terrorist Past 

Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult)’s Fake Intelligence On Aleppo Only Hinders Fact-finding Bodies Finding The Truth

Shqipëri: John Kerry sjell terroristët, John Bernnan paralajmëron rrezikun e tyreShqipëri: John Kerry sjell terroristët, John Bernnan paralajmëron rrezikun e tyre

تروریسم مجاهدین خلق مافیای مواد مخدر در آلبانیشروع دخالت های گروه تروریستی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در امور داخلی کشور آلبانی با سوء استفاده از فساد داخلی و همکاری گروههای مافیایی در بالکان

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28227

مفهوم حمایت شخصیت های غربی از مجاهدین خلق چیست؟ 

 Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsانجمن نجات، مرکز تهران، بیست و پنجم ژانویه ۲۰۱۷:…ظاهراً مسعود رجوی این عده از سیاستمداران از دور استفاده خارج شده، که وزن چندانی در سیاست خارجی آمریکا ندارند، را واسطه قرار داده بود تا خود را جهت استفاده آمریکا علیه ایران عرضه نماید. انتشار این نامه و عدم هرگونه واکنش از جانب  ایران و رسانه های معتبر بین المللی، دست خالی رجوی را بیش از پیش رو کرد … 

دونالد ترانپمجاهدین خلق از نگاه دولت ترامپ هم نیرویی تروریستی هستند

لینک به منبع

مفهوم حمایت شخصیت های غربی از مجاهدین خلق چیست؟

انجمن نجات مرکز تهران چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵

فرقه رجوی و آب به غربال پیمودن

خبری منتشر شد مبنی بر مکاتبه ۲۳ مقام سابق دولتی و نظامی آمریکایی به دونالد ترامپ، که در آن خواهان همکاری واشنگتن با مخالفان ایران و فرقه تروریستی رجوی علیه ایران شدند و از ترامپ خواسته اند تا با گروه مخالف ایران که در پاریس مستقر هستند مشورت کند.

همچنین در اخبار برخی رسانه ها بود که این گروه خواستار پایان حکومت دینی در ایران است. در نامه جمعیت بازنشسته آمریکایی آمده است: “جمهوری اسلامی ایران منافع استراتژیک آمریکا را هدف قرار می ‌دهد و سیاست ها و اصول ما و متحدانمان در منطقه را به چالش می‌کشد. برای احیای نفوذ و اعتبار آمریکا در جهان، واشنگتن باید سیاست های خود را تغییر دهد.”

از جمله نویسندگان این نامه که تبلیغ برای آنان جهت حضور در دولت دونالد ترامپ صورت گرفته بود و البته هیچکدام مورد قبول واقع نشدند عبارتند از:
نیوت گینگریچ رئیس سابق کنگره آمریکا
رودی جولیانی شهردار سابق نیویورک
جان بولتون سفیر سابق ایالات متحده در ملل متحد در زمان ریاست جمهوری جرج بوش
کلر لوپز افسر سابق سازمان سیا و مشاور سابق کاخ سفید در زمان ریاست جمهوری رونالد ریگان

ادعای سازمان مجاهدین خلق بر داشتن حامی در میان شخصیت های سیاسی غربی، سابقه ای دیرینه دارد. زمانی که تمامی اقدامات مسعود رجوی در قبال جمهوری اسلامی، خصوصاً آغاز مبارزه مسلحانه در ۳۰ خرداد ۱۳۶۰، شکست خورد و به بن بست قطعی رسید، او به فکر جلب حمایت غرب به هر قیمت افتاد.

فرقه رجوی در تبلیغات خود همیشه مدعی بوده و هست که مورد حمایت کشورهای غربی می باشد و دلیل این مدعا را نیز حمایت معدودی شخصیت های سیاسی عمدتا “سابق” غربی، که بعضاً در ازای دریافت پول این کار را انجام می دهند، اعلام می کند.  

آخرین نمونه این گونه حمایت ها که فرقه تروریستی رجوی به شدت به تبلیغ آن پرداخته، نامه ۲۳ تن از این دسته افراد به رئیس جمهور جدید آمریکا بود که خواسته بودند از فرقه رجوی علیه ایران استفاده نماید. ظاهراً مسعود رجوی این عده از سیاستمداران از دور استفاده خارج شده، که وزن چندانی در سیاست خارجی آمریکا ندارند، را واسطه قرار داده بود تا خود را جهت استفاده آمریکا علیه ایران عرضه نماید. انتشار این نامه و عدم هرگونه واکنش از جانب  ایران و رسانه های معتبر بین المللی، دست خالی رجوی را بیش از پیش رو کرد.

نامه مزبور که توسط شهردار سابق نیویورک رودی جولیانی لابی حقوق بگیر فرقه رجوی، که به همین دلیل کسی حاضر نشد برای تصدی پست وزارت خارجه از وی دفاع کند، تهیه شده بود ابتدا از شبکه جنگ طلب فاکس نیوز آمریکا منتشر گردید. البته رسانه های بیگانه فارسی زبان همچون رادیو فردا، صدای آمریکا و بی بی سی فارسی هم سعی کردند آن را تبلیغ نمایند. جالب است که این نامه در محافل غیر ایرانی هیچگونه خریداری نداشت. البته به نظر می رسید هدف از انتشار این نامه ایجاد واکنش در جمهوری اسلامی و جنگ روانی باشد.

در سال های پس از انقلاب اسلامی، بارها شاهد نامه های نمایشی فرقه تروریستی رجوی در غرب بوده ایم. فرقه در این گونه نمایش های تبلیغاتی اساسا دو هدف را دنبال می نماید:

هدف اول جبران شکست های میدانی بوده است. واقعیت اینست که فرقه رجوی بعد از آن که تمام تلاش خود را برای ماندن در عراق به عمل آورد و نهایتاً ناگزیر به خروج از این کشور شد با بن بستی به مراتب مرگبارتر از بن بست های قبلی مواجه گردید. مسعود رجوی تا زمانی می تواند مورد توجه آمریکا باشد و خود را به عنوان یک نیروی مقابل جمهوری اسلامی عرضه نماید که قادر به انجام اقدامات تروریستی در داخل کشور باشد.

هدف دوم مقابله با سرخوردگی نیروها و فائق آمدن با جریان مسئله داری است که بعد از هر شکست در صحنه عمل بوجود می آید. فایده اینگونه نمایش های تبلیغی نشان دادن قدرت نه در برابر مردم ایران یا حتی افکار عمومی جهان، بلکه در برابر نیروهای به شدت ناامید و مسئله دار است.

کاری که رجوی البته با صرف پول می تواند انجام دهد انتشار همین دست نامه هاست که کمترین تأثیری در روند جریانات سیاسی و اجتماعی چه در داخل و چه در خارج از کشور ندارد و این را همگان به خوبی می دانند.

فرقه رجوی که هزاران کیلومتر دور از مرزهای ایران و عاجز از هرگونه اقدام عملی، در شرایط بن بست مطلق قرار دارد برای حفظ و کنترل نیروهای خود مجبور است به چنین ترفندهایی برای مطرح ماندن دست بزند، البته این اقدامات جز رو کردن دست خالی اش سود دیگری ندارد. یعنی تمام بضاعت رجوی در آمریکا، همین ۲۳ نفر بازنشسته از کار افتاده بیشتر نبوده است.

واقعیت اینست که فرقه رجوی سال هاست که به لحاظ اجتماعی در داخل ایران و حتی به لحاظ بین المللی کاملاً فلج شده و بر همه طرف حساب ها معلوم گشته که فاقد هرگونه پایگاه مردمی است و به دلیل ترور مردم عادی، سران کشور و دانشمندان هسته ای به عنوان یک فرقه تروریستی مورد تنفر عموم است. علاوه بر آن خیانت ها و جنایت های فرقه رجوی در جنگ هشت ساله، همدستی با دشمن متجاوز، جاسوسی به نفع دشمن، اقدام علیه امنیت داخلی و بین المللی کشور موجب شده که نه تنها هیچ گونه پایگاه مردمی در ایران نداشته باشد بلکه مورد تنفر خاص و عام نیز باشد.
نقض حقوق بشر در تشکیلات فرقه رجوی، سلب حقوق انسانی اعضای دربند فرقه، ممانعت از ملاقات اعضای دربند با خانواده هایشان که در سال های اخیر بازتاب جهانی یافته، جنایت علیه اعضای جداشده، و حمایت از فرقه تروریستی داعش سبب شده که سازمان مجاهدین خلق در سطح بین المللی به عنوان یک فرقه ضد بشری و غیر قابل اتکاء مطرح شود.

فرقه از هم پاشیده و پوشالی رجوی، محصور در آلبانی، بنا به مقتضیات زمان و مصالح و منافع حقیر خود، هر بار دست به دامن دولت و حکومتی می شود تا برای حیات خفیف و خائنانه خویش گدائی حمایت سیاسی نماید و البته همیشه دست رد به سینه اش زده می شود.

در ماهیت ساختاری فرقه رجوی، این شیوه زندگی جز لاینفک آن است. این فرقه در پی ایجاد اختلاف بین غرب و ایران است تا در ادامه بتواند در شکاف حاصل چند صباحی دیگر نفس بکشد. این استراتژی مشمئز کننده در برهه های مختلفی از تاریخچه نکبت بار فرقه رجوی به چشم می خورد.

فرقه تروریستی رجوی که زمانی شعارهای ضد امپریالیستی و ضد صهیونیستی اش گوش فلک را کر می کرد و جمهوری اسلامی را به مماشات در برابر آمریکا و اسرائیل متهم می نمود اینک دست به دامان سیاستمداران جنگ طلب و منزوی آمریکائی شده تا خود را زنده و سرپا نشان دهد.

اوضاع نابسامان و چهره ی زشت این فرقه در بعد بیرونی و از هم پاشیدگی آن در بعد درونی، سبب شده که سران فرقه برای بقا و ادامه، به حامیان دست چندم آمریکایی خود متوسل شده و با صرف هزینه های سنگین، تلاش نمایند که نامه هایی این گونه در حمایت از آنان منتشر شود. فرقه اینک بازمانده توان خود را به بعد سیاسی معطوف نموده است ولی کارنامه سی و چند ساله آن نشان می دهد که تلاش های امروزش در واقع  آب به غربال پیمودن است.

محمدی

*** 

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsرضا تقی زاده: تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!ا

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشبازخوانی “استراتژی تغار” ده سال بعد، نوشته آقای قاسم قزی، نروژ، سال ۲۰۰۷

رودی جولیانی لابی تروریسم مجاهدین خلق و صدامشروع کار رئیس جمهور جدید آمریکا و تلاشهای مذبوهانه فرقه رجوی 

از بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدینبی بی سی: رامنی، جولیانی یا کاندیدای سوم: چه فرقی می کند؟

رودی جولیانی مجاهدین خلق مریم رجوی تروریسمرادیو امریکا: مصائب رودی جولیانی برای کاندیداتوری تصدی وزارت خارجه دولت آینده آمریکا

رودی جولیانی مواجب بگیر سازمان مجاهدین خلق فرقه رجویرادیو فردا: ارتباط جولیانی با گروه‌های خارجی برای تصدی وزارت خارجه «مشکل‌ساز» است

رودی جولیانی و دونالد ترامپ مجاهدین خلف قرفه رجویAmbassador Daniel Benjamin: I was at State when we took the MeK (Mojahedin Khalq, Saddam’s Private Army) off the terrorist list. But team Trump’s ties to the group still worry me.

Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult)’s Fake Intelligence On Aleppo Only Hinders Fact-finding Bodies Finding The Truth

Shqipëri: John Kerry sjell terroristët, John Bernnan paralajmëron rrezikun e tyreAlbania: John Kerry brought terrorists (Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult), John Brennan warns of their risk

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیAlbanian citizens fearful of radicalised Mojahedin Khalq neighbours deserve more information

تشبهات بی‌نظیر دو فرقه با هشت صد سال فاصله تاریخی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27974

چرا فرزندان به گروگان گرفته شده مان در آلبانی ممنوع التماس و ممنوع الملاقات شده اند (نمونه هایی از اعتراضات این هفته)ا 

abdi_ahmad_mojahedin_khalq_mek_hustage_2انجمن نجات، مراکز تهران، خوزستان و کرمانشاه، پنجم ژانویه ۲۰۱۷:… اما درمورد اینکه گفتید چرا هنوز پسرم تماس نگرفته باید به این نکته اشاره کنیم که متاسفانه سران فرقه رجوی درآلبانی با اقدامات ضدانسانی تلاش می کنند تا اعضا را همچنان دراسارت خود داشته باشند وبه همین خاطرهم محدودیت های ظالمانه وسختی را برآنها اعمال کردند چون تفکر فرقه رجوی این بوده و هست …

احسان بیدی سیاوش رستارنجات یافتگان در آلبانی اقدامات تروریستی مجاهدین در تیرانا را محکوم می کنند

چرا فرزندان به گروگان گرفته شده مان در آلبانی ممنوع التماس و ممنوع الملاقات شده اند (نمونه هایی از اعتراضات این هفته)

۱- دیدار با خانواده عبدی

انجمن نجات مرکز تهران پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵
 لینک به منبع

احمد عبدی گروگان مجاهدین خلق فرقه رجوی

خانم عبدی یکی از مادران فعال در انجمن نجات تهران می باشد که برای آزادی پسرش ( احمد ) بسا رنج ها و مشقتهای فراوانی را به جان خریده است . حضور مداوم و داوطلبانه این مادر قهرمان طی سالهای ۸۹ الی ۹۲ جلوی قرارگاه اشرف ، خود گویای تمام آنچیزی است ، که شاید زبان قاصر به توصیف و تمجید از آن باشد .

خانم عبدی همواره در این سالیان می گفت : ” فقط یک چیز می خواهم و آن اینکه بتوانم با احمد دیدار داشته باشم و وی را در آغوش بکشم .”

و فی الواقع ؛ گرمای آغوش مادر برای احمد نیز یاد آور تمام آنچیزی خواهد بود که در گذر زمان غبارآلود شده است.

چندروز پیش در تماس تلفنی که با مادر گرامی مان داشتیم ، متوجه شدیم آقای عبدی در بستر بیماری اند و ناخوش احوال اند . لذا تصمیم گرفتیم برای عیادت و عرض ارادت به این خانواده گرامی چند دقیقه ای را خدمت ایشان باشیم .

دقایقی را در خانه ایشان بودیم و پای دلتنگی های مادر نشستیم .

احمد عبدی گروگان مجاهدین خلق فرقه رجوی

خانم عبدی می گفت : « حقیقتا دیگر توان قبل را ندارم . پدر احمد ( آقای عبدی ) نیز به دلیل سانحه ای که برایشان پیش آمد ، مریض احوال هستند . خونریزی مغزی کرده اند و به دلیل اینکه از قبل نیز بیماری قلبی داشته اند ، دکترها نمی توانند وی را عمل کنند .و از همه چیز مهم تر این است، که آقای عبدی در  وضعیتی که برایشان پیش آمده است و خونریزی مغزی باعث اخلال در حواسشان شده است ، تنها چیزی که همچنان به یاد دارد ، پسرش احمد است و مستمرا احمد را صدا می کند . خیلی دوست داریم صدای احمد را بشنویم .»
حسینی

–  

۲- حضور آقای چاسب بیت مشعل در دفتر انجمن نجات شعبه خوزستان

انجمن نجات مرکز خوزستان پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵

 لینک به منبع

چاسب بیت مشعل پدر گروگان رجوی مجادین خلق در آلبانی
حاج آقا چاسب بیت مشعل یکی از پدران دردمندی است که درغم دوری و بی خبری از فرزندش مالک که سالهاست دراسارت ذهنی وعینی فرقه رجوی است بسر می برد. این پدر چشم انتظار همواره دراین سالیان تلاش کرده تا شاید بتواند خبری از وضعیت فرزند اسیرش بگیرد، بارها به همراه دیگر خانواده ها به عراق وتا جلوی درب کمپ اشرف ولیبرتی رفت اما سرکردگان جنایتکار و تهی از انسانیت فرقه رجوی هر بار او را از دیدار و حتی شنیدن صدای عزیزش محروم کردند. بعد ازانتقال اسیران دربند به کشورآلبانی هم پدر مالک بطور مرتب پیگیر بود تا شاید خبری از وضعیت پسرش مالک کسب کند بنابراین در روز مورخه ۱۴/۱۰/۹۵ حاج آقا بیت مشعل به دفترانجمن نجات خوزستان تشریف آورده وبعد ازاحوال پرسی گفت: امروز فرصتی پیش آمد تا  یکبار دیگرحضورا ازشما بخواهم تا اگردرمورد آخرین وضعیت پسرم خبری دارید به من بگوئید .حاج آقا بیت مشعل ادامه داد حقیقتا من بعد ازاینکه شنیدم پسرم ازعراق خارج شده خوشحال شدم چون خیالم ازبابت امنیت جانی او راحت شده  وفکر می کردم وقتی ازعراق رفت حداقل می تواند آزادانه با ما تماس بگیرد اما مدتی است که بسیار نگران شدم که چرا تاکنون خبری از وی نشده ؟! البته این را باید بگویم که هرچند خیالم ازبابت امنیت جانی او راحت شده اما این روزها بعضا فکر می کنم  تا وقتی که مالک درعراق حضور داشت با نزدیک شدن به محلی که درآن مستقر بود می توانستم بوی اورا استشمام کنم اما حالا از همین هم محروم شدم . بهرحال من الان نگران سرنوشت نامعلوم پسرم مالک هستم و دوست ندارم که او هنوز گرفتار گرگ هایی مثل رجوی باشد.حال واقعا بنظرتان الان باید چکارکنم آیا راهی هست تا من بتوانم خبری ازمالک بگیرم ویا اینکه به نحوی با او ارتباط برقرارکنم ؟ می خواهم صدایش را بعدازسالها بشنوم .

اعضای انجمن نجات ضمن خوش آمدگویی به حاج آقا بیت مشعل ابتدا آخرین وضعیت اعضای اسیر ساکن درآلبانی و توطئه ها و تشبثات سران فرقه رجوی برای دربند نگه داشتن اعضایش را برای این پدر چشم انتظار تشریح کرده و ادامه دادند انتقال اعضا ازعراق به کشوری دیگر بخاطر امنیت جانی آنها یک ضرورت بود که خوشبختانه باتلاش های مداوم شما خانواده ها محقق شد وباید گفت که خانواده ها دراین زمینه پیروز شدند.

امری که سران فرقه بخاطر منافع حقیرشان هرگز راضی به آن نبودند . اما درمورد اینکه گفتید چرا هنوز پسرم تماس نگرفته باید به این نکته اشاره کنیم که متاسفانه سران فرقه رجوی درآلبانی با اقدامات ضدانسانی تلاش می کنند تا اعضا را همچنان دراسارت خود داشته باشند وبه همین خاطرهم محدودیت های ظالمانه وسختی را برآنها اعمال کردند چون تفکر فرقه رجوی این بوده وهست که برای ادامه حیات فرقه باید همچنان اعضا را دربند خود داشته ودورازدسترس خانواده نگه دارند .ولی خوشبختانه فارغ ازهمه تشبثات واقدامات ضدانسانی فرقه دراین رابطه روز به روز خبرهای خوبی از جدایی تعدادی ازاعضای اسیر منتشر می شود که انشاء الله این روند ادامه پیدا خواهد کرد واعضای بیشتری ازفرقه جدا خواهند شد اعضای انجمن همچنین درمورد سئوال آخراین پدردردمند راه کارهایی را به وی ارائه و پیشنهاد دادند که بسیارهم مورد توجه وی قرارگرفت .

درپایان حاج آقا بیت مشعل ضمن تشکر از تلاش ها و راهنمایی های اعضای انجمن نجات نامه ای را از جیب خود درآورد وگفت من این نامه را که برای پسرم مالک نوشتم ودر زیر آن هم شماره موبایل خودم را گذاشتم وازشما خواهش دارم که آن را ازطرف من به هر طریقی که می توانید منتشر کنید تا شاید بدست پسرم برسد وشماره تلفن را ببیند وتماسی با من بگیرد پسرم مالک باید بداند که من خیلی دلتنگ دیدار و شنیدن صدایش هستم…

***

نامه چاسب بیت مشعل به فرزندش مالک اسیر در فرقه رجوی

خدمت فرزند عزیزم مالک بیت مشعل

با تقدیم تهنیت و شادی

فرزند عزیزم مالک جان امیدوارم که همیشه درصحت و سلامت کامل باشی و چنانچه احوال اینجانب پدرت را خواسته باشی الحمدالله سالم و به دعا گویی شما مشغول هستم و غمی جز دوری و بی خبری از تو ندارم .مالک عزیزم امیدوارم روزی برسد که بازمانند گذشته به همراه دیگر برادران وخواهرانت دورهم جمع شده و بر سر یک سفره غذا بخوریم .مالک جان باورکن گذشته ها با هرمشکلی که وجود داشت گذشت و تمام شد تو فرزند من هستی و این را بدان که من تو و دیگر برادران و خواهرانت را بیشتراز جانم دوست دارم و به جز خوشبختی وسعادت شما آرزویی ندارم اینجا تمامی اقوام و دوستانت سراغ تو را ازما می گیرند.اما مالک پسرخوبم خبرندارم الان درچه وضعیتی هستی اما برای من مهم است که بدانم تو آزاد وخوشبخت و برای خودت زندگی تشکیل دادی پس درهرکجای دنیا که می خواهی باش اما برای خودت باش نه برای کسانی که عمر، جوانی و زندگی تورا گرفتند .متاسفانه تورا به کشور دوری بردند. من خیلی دراین سالیان برای نجات و دیدار با تو تلاش کردم وبازهم خواهم کرد  اما پسرعزیزم چون درکشوری دور هستی تلاش خودت هم شرط است تو زرنگ و باهوش هستی ومی توانی خودت را از این گرفتاری نجات دهی .بهرحال امیدوارم که در قدم اول هرچه زودتر بتوانم  صدایت را بعد ازسالها بشنوم وبعد خودت را ببینم .پس ازتو خواهش می کنم هرطور شده با ما تماس بگیر دیگر وقت شما را نگیرم و تو را به خدا می سپارم.

منتظر جواب مثبت شما هستم به امید دیدار و همین که قبلا با عمویت تماس می گرفتی بازهم تماس بگیر.

خدا نگهدار از طرف پدرت چاسب
شماره تماس من :۰۹۱۶۶۰۱۷۹۴۰

–  

۳- دیدار یک عضو جداشده با خانم ناهید مرادپور خواهر یحیی مرادپور اسیر در فرقه رجوی

انجمن نجات مرکز کرمانشاه پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵
 لینک به منبع
یحیی مرادپور نجات یافته فرقه رجوی مجاهدین خلق 

یحیی مرادپور از درجه داران ارتش لشگر۸۱ زرهی کرمانشاه در سال ۱۳۵۹ ابتدایی جنگ به اسارت ارتش بعث عراق درآمد و در سال ۶۸ دریک معامله کثیف رجوی او را از صدام گرفت و به زندان اشرف منتقل کرد .

ازآن تاریخ خانواده نامبرده از وضعیت فرزندشان بی اطلاع بودند و مادر پیرش از دوری وی دق مرگ شد وپدرش هم فوت شدند .

بعد از گذشت سالها و پیگیری های انجمن نجات استان کرمانشاه خانم ناهید مرادپور خواهر نامبرده در همایشی که با حضور دو جداشده جدید از لیبرتی و آلبانی که در اواسط سال ۹۵ برگزار شد از وجود و زنده بودن برادرش و اعزام او به کشور آلبانی مطلع شد .

خانم مرادپور مصرأ خواهان پیگیری وضعیت برادرش بود که انجمن نجات هم ترتیب این ملاقات را به این دلیل داد که آقای جهانشاه سید محمدی از درجه داران همکار آقای یحیی مرادپور وباهم به اسارت در عراق آمدند و در فرقه تروریستی رجوی هم این دو باهم بودند و حتی در یک حضور آقای سید محمدی در پشت سیاج اشرف آقای یحیی مراد پور را دیده و ازفاصله نزدیک با وی دیالوگی داشته است .
طبق اظهارات آقای سید محمدی و توضیح به خانم مرادپور، یحیی گفته بود که سازمان به او گفته نظام ایران خانواده اش را ازبین برده و او هم به همین دلیل نا امیدشده و تا کنون در فرقه به اجبار مانده است .

آقای سید محمدی توضیحات مفصلی را در خصوص وضعیت یحیی در اختیار خواهر وی قرار داد و او را از وضعیت برادرش مطلع ساخت .

در پایان این دیدار خانم مرادپور خواهان هرگونه تلاش وپیگیری در جهت رهایی تنها برادرش بود واز انجمن نجات نیز بخاطر تلاش های زیاد و فراهم نمودن این دیدار تشکر کردند .

(پایان)

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقMEK’s Fake Intelligence On Aleppo Only Hinders Fact-finding Bodies Finding The Truth

Anne Khodabandeh (Singleton) Albania Qytetarët shqiptarë të frikësuar nga grupi Muxhahedin Halk i radikalizuar meritojnë më shumë informacionHouse debate contaminated by Maryam Rajavi lobbyist Lord Alton (Open letter to Baroness Afshar)

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیAlbanian citizens fearful of radicalised Mojahedin Khalq neighbours deserve more information

Anne Khodabandeh (Singleton) Albania Qytetarët shqiptarë të frikësuar nga grupi Muxhahedin Halk i radikalizuar meritojnë më shumë informacionMassoud Khodabandeh, Huffington Post: Can Albania Meet its Obligations and De-radicalize an Influx of Terrorists into Europe? 

***

همچنین:

نامه سرگشاده ۵۹ تن از رها شدگان و منتقدین سازمان مجاهدین خلق ایران به خانم هال لوت

فریاد آزادی، بیست و یکم ژانویه ۲۰۱۴: … خانم هال لوت , شکستن حصارهای فرقه ای و تشکیلاتی پایه و اساس و مقدمه رهایی و نجات و خروج اعضای گرفتار در عراق است , سازمان با این حصارها اجازه فکر کردن و تصمیم گرفتن را از آنان سلب کرده است ….سازمان مجاهدین خلق به دلیل کیش شخصیت

انتقال مجاهدین به رومانی و انفعال حامیان مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

حامیان امریکایی ترویسم مجاهدین خلق فرقه رجویبهار ایرانی، مجاهدین دبلیو اس، نوزدهم ژانویه ۲۰۱۴: … واقعیت این است که اگر این حامیان به واقع درد حقوق بشر و نگران جان اعضای سازمان هستند حداقل تا اینجا می توانستند با تلاش های فردی و گروهی شمار زیادی از آنها را از عراق خارج و به کشورهای خود

پنجاه و سه امضا به آنتونیو گوترز: رهبران مجاهدین خانواده ها را از اسامی مجروحین کمپ لیبرتی مطلع کنند

پنجاه و سه امضا، وبلاگ کرمی، پاریس، هفدهم ژانویه ۲۰۱۴: … همچنین ما از درخواست خانواده های ساکنان کمپ لیبرتی مبنی بر سرعت بخشیدن به پروسۀ انتقال ساکنان این کمپ از جهنم عراق، که هر روز شاهد کشتار مردم بیگناه خود این کشور با اعمال تروریستی و درگیریهای فرقه ای داخلی است، به کشورهای ثالث بویژه

کشتن مسعود دلیلی آن روی سکه «رأفت رهبری»

نامه وارده، م. کرمی، وبلاگ باند رجوی، سیزدهم ژانویه ۲۰۱۴:…  ما یعنی کسانی که در تشکیلات با هم رابطه «محفلی» داشتیم از این موضوع خبردار شده بودیم و حتی فرار او را در شهریور ۹۰ هم می دانستیم و با هم در این باره صحبت می کردیم. افرادی مثل علی ک و محمود ش و غیره. اما آنچه که بعد در مورد

از یادادشت های سیروس غضنفری عضو سابق ارتش رهائی بخش – قسمت های ۳۶ و ۳۷

انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، هفدهم اکتبر ۲۰۱۵:…  نشست مهمی تحت عنوان ” شرم ” هشت ماه پس از آزادی مریم در اشرف ترتیب داده شد . این نشست هشت روز مانده به عید نوروز سال ۸۳ برگزار شد . موضوع نشست این بود ، چرا نفرات در موقع دستگیری مریم شرم نکردند؟!! نشست شرم یکی از افتضاحات تاریخی سازمان بود که در

شستشوی مغزی یا کنترل ذهن

فرزاد ظروفچی، باشگاه علوم اجتماعی، به نقل از ویکیپدیا: شانزدهم اکتبر ۲۰۱۵:… درمان قربانیان زورگویی از تنوع چشمگیری برخوردار است، و به پیشینه خاص آنها، شرایطی که درگیر آن بوده‌اند، و فضای درخواست کمک بستگی دارد. با اینکه هیچ مطالعه سازمان یافته‌ای در این زمینه انجام نشده است، و

رجوی از”هلهله در شهادت سردار همدانی” تا “حمایت از سلمان رشدی”

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسممجاهدین دات کام، تهران، شانزدهم اکتبر ۲۰۱۵:…  انتشار خبر شهادت این امیر سرافراز با ابراز شادمانی برخی رسانه های منطقه ای وابسته به جریان تکفیری مثل العربیه نیز همراه بود. گروهک تروریستی منافقین نیز از لحظه انتشار خبر شهادت سردار همدانی در سوریه هلهله کنان اخبا