ایمیل “پروژه اشرف” در دفتر سازمان ملل متحد

ایمیل “پروژه اشرف” در دفتر سازمان ملل متحد

بنیاد خانواده سحر، بغداد، پنجم نوامبر 2015:…  به این وسیله به اطلاع خانواده های محترم اعضای فرقه رجوی گرفتار در اردوگاه لیبرتی می رساند که جهت پیگیری وضعیت عزیزان خود از طریق ملل متحد میتوانند با ایمیل زیر که ظاهرا الان جواب میدهد ارتباط برقرار نمایند: Ashraf, Iraq Ashraf Camp Project-   irqascp@unhcr.org موفق و پیروز باشید …

 کمپ لیبرتی مجاهدین خلق اکتبر 2015چه کسی بیشتر از همه خوشحال است؟ (+ محکومیت حمله و نگرانی خانواده ها)

لینک به منبع

ایمیل پروژه اشرف

با سلام

به این وسیله به اطلاع خانواده های محترم اعضای فرقه رجوی گرفتار در اردوگاه لیبرتی می رساند که جهت پیگیری وضعیت عزیزان خود از طریق ملل متحد میتوانند با ایمیل زیر که ظاهرا الان جواب میدهد ارتباط برقرار نمایند:

Ashraf, Iraq Ashraf Camp Project

irqascp@unhcr.org

موفق و پیروز باشید.

***

همچنین
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=21755

جهت کسب خبر از لیبرتی – لطفا اطلاع رسانی شود (تلفن و ایمیل ارتباطی)

بنیاد خانواده سحر، بغداد، سوم نوامبر ۲۰۱۵:…  خانواده های اعضای سازمان مجاهدین خلق مستقر در اردوگاه لیبرتی، در صورتی که مایل باشند از احوال عزیزان خود در این اردوگاه با خبر گردند، میتوانند برای کسب اطلاع با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند. Hot line: 009647809174160 : خط الساخن خانواده ها همچنین میتوانند از ایمیل زیر برای ارتباط با مسئولین ملل متحد در اردوگاه لیبرتی برای کسب …

ادامه نگرانی ها و محکومیت ها توسط خانواده ها و نجات یافتگان از فرقه رجوی

لینک به منبع

جهت کسب خبر از لیبرتی – لطفا اطلاع رسانی شود

خانواده های اعضای سازمان مجاهدین خلق مستقر در اردوگاه لیبرتی، در صورتی که مایل باشند از احوال عزیزان خود در این اردوگاه با خبر گردند، میتوانند برای کسب اطلاع با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.

Hot line: 009647809174160 : خط الساخن

خانواده ها همچنین میتوانند از ایمیل زیر برای ارتباط با مسئولین ملل متحد در اردوگاه لیبرتی برای کسب اطلاع از وضعیت عزیزان خود در این اردوگاه استفاده نمایند.

‏ Ashraf project email:Irqascp@unhcr.org

انجمن ها، فعالان و دوستان لطفا اطلاع رسانی کرده و این شماره تماس و این ایمیل را در اختیار خانواده های محترم، چه در داخل ایران و چه در خارج از ایران، قرار دهند تا آنان بتوانند از اوضاع ساکنان اردوگاه لیبرتی باخبر شوند.

بنیاد خانواده سحر

بغداد – ۳ نوامبر ۲۰۱۵

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20948

گزارش پنجم از حضور خانواده ها (دروغ شاخدار)

بنیاد خانواده سحر، بغداد، پانزدهم سپتامبر ۲۰۱۵:…  خانواده های دردمند و رنجکشیده افراد اسیر در چنگال رجوی در اردوگاه لیبرتی در عراق، در دیدار با مقامات ملل متحد در بغداد، با یک دروغ شاخدار مواجه شدند. مقامات محلی ملل متحد از قول سازمان مجاهدین خلق مدعی گردیدند که اعضای فرقه رجوی در اردوگاه لیبرتی همگی با نام و عکس و مشخصات اصلی دارای پروفایل شخصی در فیس بوک بوده و خانواده ها …

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

لینک به منبع

دروغ شاخدار

گزارش پنجم از حضور خانواده ها

خانواده های دردمند و رنجکشیده افراد اسیر در چنگال رجوی در اردوگاه لیبرتی در عراق، در دیدار با مقامات ملل متحد در بغداد، با یک دروغ شاخدار مواجه شدند.

مقامات محلی ملل متحد از قول سازمان مجاهدین خلق مدعی گردیدند که اعضای فرقه رجوی در اردوگاه لیبرتی همگی با نام و عکس و مشخصات اصلی دارای پروفایل شخصی در فیس بوک بوده و خانواده ها میتوانند به راحتی از این طریق با آنان در ارتباط باشند.

تا جائی که به مقامات محلی ملل متحد بر میگردد از دو حالت خارج نیست. یا آنها واقعا اینقدر ساده هستند که دروغ به این بزرگی را از سران فرقه شنیده و باور کرده و مستقیما به خورد خانواده ها میدهند. یا اینکه باز آنقدر ساده هستند که تصور میکنند با این ترفندها میتوانند خانواده ها را در جهت منافع فرقه رجوی فریب دهند.

آنطور که برخی مقامات محلی ملل متحد بیان میکنند فرقه مدعی شده است که خانواده ها از طریق شبکه های اجتماعی با عزیزان خود در اردوگاه در ارتباط بوده و از حال و احوال آنان مطلع میباشند. خانواده ها نمی دانند که چه زمانی با عزیزان خود در ارتباط بوده اند که خودشان خبر ندارند. در ضمن آیا همه پروفایل ها در فیس بوک واقعی هستند؟ آیا نمیشود پروفایل قلابی درست کرد؟

سؤالی که بی پاسخ ماند اینست که وقتی خانواده مربوطه در صد قدمی عزیز خود قرار دارد چرا باید صرفا از طریق شبکه های اجتماعی که معلوم نیست آنطرف خط چه کسی نشسته ارتباط داشته باشد؟ گر چه وجود پروفایل در فیس بوک با نام افراد مربوطه هم از اساس کذب محض است.

تمامی دست و پا زدن های رجوی و به خدمت گرفتن تمامی امکانات و ظرفیت فرقه اش و طرح تمامی دعاوی دروغ برای ممانعت از دیدار خانواده ها با عزیزانشان تنها یک چیز را ثابت میکند و آن اینست که سازمان مجاهدین خلق یک فرقه مخرب کنترل ذهن است که از شیوه های مانیپولاسیون ذهنی برای کنترل نیروهای خود استفاده میکند و خوب میداند که با زنده شدن عواطف و احساسات درونی انسان، تأثیرات مغزشوئی از بین رفته و هویت اصلی بارز میگردد و هویت کاذب کاشته شده در فرد از بین می رود.

خانواده ها درخواست های خود برای دیدار با عزیزانشان را یک به یک تسلیم مقامات ملل متحد نمودند اما متأسفانه مسائل و مراودات سیاسی و بین المللی به گونه ایست که اراده ای برای حل این معضل صرفا حقوق بشری یافت نمی شود.

خانواده ها همچنین گلایه ای از جداشدگان فرقه رجوی چه در ایران و چه در اروپا داشتند و آن اینست که چرا برخی از این افراد حتی کوچکترین موضع گیری در خصوص خواست برحق خانواده ها انجام نداده اند و چرا برخی حتی متأسفانه به جای پرداختن به این مقوله مبرم حقوق بشری انرژی خود را صرف بحث های فرعی و غیر مفید با یکدیگر می کنند.

اسامی تعداد ۲۴ نفر خانواده های مستقر در بغداد به شرح زیر است:

ردیفخانوادهاسیر در فرقه
۱مهران کریم دادیغلام رسول کریم دادی، پدر
مه لقا کریم دادی، خواهر
۲زهرا کریمی                        صدیقه کریمی، خواهر
مرتضی بانژاد (همسر صدیقه)، شوهر خواهر
۳خدیجه حامدیمحمد تبائی، پسر
۴نرگس حوری پورمحمد گلزار، پسر
۵اسحاق گلزار (همسر نرگس)محمد گلزار، پسر
۶علی اکبر غلامی خیر آبادیغلام رضا غلامی خیر آبادی، برادر
۷علی کلاته سفیریعلی اصغر کلاته سفیری، برادر
۸مریم حسینی محمود آبادیمرضیه حسینی محمود آبادی، خواهر
۹سید حسن اشرفی (همسر مریم)مرضیه حسینی محمود آبادی، خواهر زن
۱۰رضا حدادی مقدممحمود حدادی مقدم، برادر
۱۱عذرا جواهریحسین رنجبر، پسر
۱۲فاطمه ظفریمحمد علی ظفری، برادر
۱۳حبیب الله علی گنجیغلام محمد علی گنجی، برادر
۱۴شهین میش مستمحمد عظیم میش مست، پدر
۱۵ولی محمد محتشمی (همسر شهین)محمد عظیم میش مست، پدر زن
۱۶سعید دادیانعبدالرضا دادیان، برادر
۱۷هدیه آزادیمهدی جلیلیان، پدر
۱۸عیدی محمد چهارلنگرحیم چهارلنگ، برادر
۱۹عبدالحمید فخر عطاراحمد فخر عطار، برادر
۲۰نصرالله پیرزادیحیدر پیرزادی، برادر
۲۱غلام علی علاف پورنسرین علاف پور، خواهر
۲۲سید سعید علویانسید هادی علویان، برادر
۲۳محمد سلطانیطاهره سلطانی، دختر
۲۴محمد جعفر سلطانیطاهره سلطانی، خواهر
 

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بنیاد خانواده سحر

بغداد – ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۵

تصحیحات در لیست فوق:

اشتباه در اسامی خانواده های خراسان رضوی

لینک به منبع

با سلام

در مطلب گزارش پنجم از حضور خانواده ها (دروغ شاخدار)،

شما در ردیف های:

۴ – نرگس حوری پور محمد گلزار، پسر

۵- اسحاق گلزار (همسر نرگس) محمد گلزار، پسر

اشتباه شده است که صحیح آن به شرح زیر می باشد:

۴- نرگس حوری پور: اسیر در فرقه: همسرش: مهدی بهبهانی

۵ – اسحاق گلزار : اسیر در فرقه : فرزندش: محمد گلزار

هم چنین شما از خدیجه جاهدی مادر اسیر در فرقه محمد بقایی اسم نبردید.

خواشمندم مطلب فوق را تصحیح فرمایید

با تشکر

غلامرضا بهروزی

۱۳۹۴/۶/۲۵

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20928

دیدار با عزیزان حق مسلم خانواده هاست (گزارش چهارم)

بنیاد خانواده سحر، بغداد، چهاردهم سپتامبر ۲۰۱۵:… امروز دوشنبه ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۵ بار دیگر خانواده های مستقر در بغداد جهت کوششی مجدد برای دیدار با عزیزانشان به اردوگاه لیبرتی مراجعه کردند. این درحالی است که یکی از افراد به دلیل بیماری و ضعف جسمانی مجبور شد در هتل در بغداد بماند و همراه گروه نرفت. گرمای طاقت فرسای نزدیک به ۵۰ درجه بالای صفر، همراه با گرد و غبار و شرایط نامناسب …

خانواده ها کمپ لیبرتی سپتامبر 2015کیهان لندن: لیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

لینک به منبع

دیدار با عزیزان حق مسلم خانواده هاست (گزارش چهارم)

امروز دوشنبه ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۵ بار دیگر خانواده های مستقر در بغداد جهت کوششی مجدد برای دیدار با عزیزانشان به اردوگاه لیبرتی مراجعه کردند. این درحالی است که یکی از افراد به دلیل بیماری و ضعف جسمانی مجبور شد در هتل در بغداد بماند و همراه گروه نرفت.

گرمای طاقت فرسای نزدیک به ۵۰ درجه بالای صفر، همراه با گرد و غبار و شرایط نامناسب استقرار در مجاورت اردوگاه به مدت طولانی، همگی را به لحاظ جسمی در شرایط بدی قرار داده است. عراقی ها تنها یک کانکس برای استقرار خودشان در محل دارند که در عکس ها مشهود است. آنان البته رفتار بسیار خوبی با خانواده ها داشته و با آنان ابراز همدردی نموده اند و در حد امکانات محدودشان مضایقه نکرده اند.

خانواده ها با وساطت کمیساریای عالی پناهندگان امروز را آخرین روز مراجعه به اردوگاه اعلام نموده اند. ظاهرا رجوی تمامی ظرفیت بین المللی خود را بسیج کرده تا مانع حضور خانواده ها در لیبرتی شود. او در گذشته شرط کرده بود که بعد از انتقال از اشرف به لیبرتی، خانواده ها نباید در آنجا حضور بیابند که مسئولین عراقی و ملل متحد تا امروز بر این قول خود پایدار بودند اما رجوی به تعهدات خود عمل نکرد.

خانواده ها همانند حضورشان در مقابل پادگان اشرف، چهره واقعی مسعود رجوی را به جهانیان نشان دادند. وحشت رجوی از حضور خانواده ها و دیدار پیروانش با بستگانشان برای هیچ کس شکی باقی نگذاشته است که او یک رهبر فرقه ایست که از روش های کنترل ذهن مخرب برای جذب و حفظ نیروهایش استفاده میکند.

خانواده ها هم اکنون در مقابل دروازه اردوگاه لیبرتی به شعار دادن و فراخواندن عزیزانشان مشغول هستند و البته حق استفاده از بلندگو را ندارند. همچنین امروز نامه ای خطاب به کمیساریای عالی پناهندگان به عربی و انگلیسی و فارسی با امضای ۲۱ تن از خانواده های حاضر در محل تنظیم و به کمیساریا تحویل داده شد. اسامی ۳ نفر از ۲۴ نفر محفوظ می باشد.

تصویر نامه های مربوطه به سه زبان در زیر آورده میشود:

بنیاد خانواده سحر

۱۴ سپتامبر ۲۰۱۵ – ساعت ۱۴:۰۰

***

همچنین:

آقای محسن سیاکلا! دعوت ترا در بررسی اجمالی عملکرد سازمان قبول کردم!

انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، دهم سپتامبر ۲۰۱۵:…  آدم باید پررویی ای درسطح آقای سیاه کلا داشته باشد که چهره ای اینچنینی ازمریمی که بعنوان منشی مسعود رجوی ، سبب جدائی او ازهمسرش شده وخود بجای اونشست و در تکمیل پروسه ی مغز شویی و حرمسراس

در محکومیت اطلاعیه رجوی علیه خانواده های (+ بیانیه حمایت از تحصن هموطنان)

انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، نهم سپتامبر ۲۰۱۵:…  این خانواده است مسعود خان نه نیروی قدس ونه نیروی وزارت اطلاعات. اینها همان خانواده است که شما یک زمان روی آنها حساب باز کرده وبما میگفتید که اگر ارتش آزادی حرکت کنند خانواده های شما در هر استان آنجا را آزاد کردند والان این همان خ

جشن های آنچنانی مجاهدین رجوی با سنگ مفت وگنجشگ مفت! (+ نتوانستید ثابت کنید)

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsانجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، هشتم سپتامبر ۲۰۱۵:…  آقای رجوی! چرا تصاویر زنده ی لیبرتی نشینان را که در کانکس ها وزیر گرمای ۵۵درجه ی عراق ، مجبورند که روزی بارها بمیرند وزنده بمانند، از سیمای آزادی؟! ات نشان نمیدهی

از یادادشت های سیروس غضنفری عضو سابق ارتش رهائی بخش – قسمت ۲۸، ۲۹، ۳۰ و ۳۱

انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، پنجم سپتامبر ۲۰۱۵:…  در روزهای آخر جنگ ، قرارگاه های سازمان بارها توسط نیروهای آمریکا و انگلیس بمباران شد ، اما این مسئله از نیروها پوشیده نگه داشته شد ، زیرا رجوی گفته بود در صورت بمباران به سمت ایران حرکت خواهند کرد و چون آمادگی نداشت ، نمی خواست موجبات تضعی