بازی باخت باخت اربابان و نوچه ها در برابر مردم ایران

بازی باخت باخت اربابان و نوچه ها در برابر مردم ایران

بازی باخت باخت اربابان مجاهدین و رجوی عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، بیست و یکم فوریه 2021:… در انتها هم اشاره ای به رذالت و پلشتی فرقه رجوی در ماجرای عملکردهای ترامپ می اندازیم. کمی به عقب برمی گردیم. زمانی که رجوی برای کسب قدرت و قدرت طلبی و برای به دست آوردن این امر راه های تروریستی و تروریست پروری و کشتار  و قتل عام  و مزدوری و خیانت و خودفروشی را در پیش گرفت و جنایات وحشتناکی با همدستی دیکتاتور عراق و بعد از سرنگونی صدام در ارتباط با گروه های تروریستی در عراق که بعد ظهور داعش را به دنبال داشت و افسران و وفاداران صدام، متحد و نور چشمی رجوی شالکه اصلی این جانیان آدمخوار بودند، مرتکب شد و رجوی آن ها را عشایر انقلابی عراق می نامید.  بازی باخت باخت اربابان و نوچه ها در برابر مردم ایران 

بازی باخت باخت اربابان مجاهدین و رجوی پايان مرحله ترامپ و بحث سرنگونى در تشكيلات رجوى

بازی باخت باخت اربابان و نوچه ها در برابر مردم ایران

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 19.02.2021

کینه و دشمنی هیستریک و تحریم های بی سابقه ای در دولت خودسر و خود رأی دونالد ترامپ بر ملت شریف و با تمدن ایران تحمیل شد که در تاریخ بی نظیر بود. اگر اقتدار نظامی و کیفیت بازدارنگی و قدرت نیروهای مسلح ایران نبود حتما حمله و ضربه نظامی بر ایران وارد می‌کردند. ولی خوب می دانستند این مسیر هم جواب نمی دهد و همانند تحریم اقتصادی، این طرح هم به گل خواهد نشست و ضربه کاری نه بر بدنه ملت ایران بلکه بر بدنه خود آمریکا وارد خواهد شد و این کشور را شقه خواهد کرد. لذا ترامپ وحشی و دستگاه دیپلماسی دروغ ساز و دروغ پرداز آن به رذالت ترین شیوه های ممکن روی آورده و با زیر پا گذاشتن تمام قوانین بین المللی، حقوق مردم مظلوم فلسطین را زیر پا نهاده و قانون حکمرانی اسرائیل و شخص نتانیاهوی کودک کش را بر سرزمین های اشغالی به تصویب رساند و بلندی‌های اشغالی جولان که از خاک سوریه است  را رسماً به نتانیاهو هدیه داد و با همکاری سران برخی از کشورهای عربی که گاو شیر ده بی نطیری برای ترامپ بودند به سمت عادیسازی با رژیم اسرائیل سوق داد، با این هدف که بتوانند در مقابل ایران و مردم آن بایستد و آن ها را به زانو درآورد.

اسرای جنگی سازمان مجاهدین خلق . از عراق تا آلبانی

اما می بینیم که خودسری و دروغ گویی و دروغ سازی و قلدری بدون پشتوانه، چه بر سر ترامپ – پمپئو – نتانیاهو و  بن اره، آورد و الان دارند ثمره و تاوان همان لقمه های غیر قانونی و نامشروعی را می خورند که ترامپ جلوی رویشان قرار داد.

ترامپ  و دارودسته اش، نه تنها با خفت و خواری از کاخ سفید بیرون‌ رانده شدند بلکه  رئیس جمهور بعدی آمریکا یعنی اقای جو بایدن  تمام قوانین چپ اندر قیجی و غیر اصولی ترامپ را ملغی کرد و حمایت های کاخ سفید را از آن ها برداشت، نتانیاهو در گل گیر کرد و بن اره نیز بی باور شد. نتیجه اینکه  با ملت  ایران می بایست فقط با زبان منطق وارد دیالوگ شد.  زور گویی و قلدری و تحریم تا کنون ملت ایران را به زانو در نیاورده است و اگر الان هم کسی بخواهد با ملت ایران غیر از این رفتار کند، راه به جایی نخواهد برد و فقط توان خودباوری ملت ایران را بالا می برد.

بنظر می‌رسد، آقای بایدن به این امر واقف است و امیدواریم بتواند با زبان منطق و برابر با ملت ایران سخن بگوید و واقعیات ظلم و ستمی که از طرف اسلاف اقای بایدن بر مردم ایران روا داشتند، از آلام مردم ایران بکاهند و دو کشور در دوستی و رابطه دیپلماتیک قرار بگیرند و شر نفرت و کینه از سر مردم دنیا رخت برکند و جهانی عاری از جنگ و خشونت و دشمنی داشته باشیم.

در انتها هم اشاره ای به رذالت و پلشتی فرقه رجوی در ماجرای عملکردهای ترامپ می اندازیم. کمی به عقب برمی گردیم. زمانی که رجوی برای کسب قدرت و قدرت طلبی و برای به دست آوردن این امر راه های تروریستی و تروریست پروری و کشتار  و قتل عام  و مزدوری و خیانت و خودفروشی را در پیش گرفت و جنایات وحشتناکی با همدستی دیکتاتور عراق و بعد از سرنگونی صدام در ارتباط با گروه های تروریستی در عراق که بعد ظهور داعش را به دنبال داشت و افسران و وفاداران صدام، متحد و نور چشمی رجوی شالکه اصلی این جانیان آدمخوار بودند، مرتکب شد و رجوی آن ها را عشایر انقلابی عراق می نامید. هدف رجوی از این کارها فقط به قدرت رسیدن بود و فکر می‌کرد که این گروه های تروریستی توان اشغال سرزمین ایران عزیز را دارند، اما نمی دانست که جنایتی بر جنایاتش در حق مردم ایران افزوده خواهد شد و رجوی با خودفروشی و مزدوری و اعمال تروریستی نمی تواند از گندم ری دانه ای میل کند.

در ماجرای ریاست جمهوری  ترامپ و تیم جنگ طلب او، رجوی با توجه به اینکه دیگر در کنار مرزهای ایران قرار نداشت، تمام توان فرقه ای، سیاسی، ایئولوژیکی و تشکیلاتی اش را بکار گرفت و خود را تمام عیار در خدمت کاخ سفید، نتانیاهو  و اره سلمان، قرار داد و در توطئه چینی و تحریم و جنگ علیه مردم ایران هیچ کوتاهی نکرد و چنان سرمست از عملکرد و جنایات کاخ سفید و بن اره عربی و نتانیاهوی عبری شده بود که مغلوب شدن ایران را با چشم و ذهن پر از پهن اش در دسترس می دید و چنان برای اسرای در بندش بوسیله مریم رجوی، دستگاه مغزشوئی اش را بکار گرفت که آن اسرای بیچاره فکر می کردند که این سرنگونی واقعی است و با دفعات قبل تفاوت دارد. به همین دلیل هم کم و بیش تن به خواسته سران رجوی دادند به امید این که عنقریب وزیری یا  وکیلی در ایران خواهند شد و تمام رنج دردهای ناشی از فشارها پایان خواهد یافت.

مواضع مجاهدین استحاله شده در سالروز انقلاب اسلامی

اما دیدیم که نتانیاهو  و  بن سلمان و رجوی تمام تخم مرغهایشان را که در سبد ترامپ و تیم جنگ طلبش گذاشته بودند، هدر رفت و سرشان بی مو و بدون کلاه باقی ماند و این ملت ایران است که با تکیه بر قدرت داخلی به خود می بالد و موفق از این طرح های شوم دشمنانش پیروز بیرون آمد و این دشمنانش است که در حضیض درماندگی قرار گرفته اند به خصوص رجوی و فرقه اش که دنیا بر روی سرش آوار شده است و زیر نارضایتی و سرپیچی اعضای در بندش، جانش به لب رسیده و نفس های آخر فرقه اش را تجربه می‌کند.

„پایان“

لینک به منبع

بازی باخت باخت اربابان و نوچه ها در برابر مردم ایران 

***

همچنین: 
https://iran-interlink.org/wordpressfa/ماهیت-آمریکا-تغییر-پذیر-است-یا-نه/

آیا ماهیت آمریکا با جو بایدن تغییر پذیر خواهد بود

آیا ماهیت آمریکا با جو بایدن تغییر پذیر خواهد بودعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، چهاردهم فوریه 2021:… این تناقض و این دوگانگی با وجود ادعای آمریکا بر مبارزه با گروه های تروریستی از جمله داعش، باید چگونه نگریسته شود؟  آیا این واقعیت را به نمایش نمی گذارد که خود آمریکا مشوق ایده وهابیت عربستانی است و داعش اهرم دست پرورده خودشان برای پیش برد اهداف شوم شان در خاورمیانه و دیگر نقاط جهان است!؟ آیا حمایت کشورهای غربی و آمریکا در تأمین تسلیحات عربستان برای کشتار و ویرانی کشور و مردم مظلوم یمن این واقعیت را به اثبات نمی رساند که منافع اقتصادی بر ارزش انسانی و حقوق بشری برای این کشورها اولویت دارد؟  آیا ماهیت آمریکا با جو بایدن تغییر پذیر خواهد بود 

مسعود خدابنده : بایدن بر سر دوراهیبایدن بر سر دوراهی : ایرانیان ترامپ را دیوانه می دانند، اما آمریکا را مقصر می بینند

آیا ماهیت آمریکا با جو بایدن تغییر پذیر خواهد بود

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 13.02.2021

آمريكا با رياست جمهوری جو بایدن و البته زیر فشار افکار عمومی و سازمان های فعال حقوق بشری بخصوص سازمان ملل متحد، انصارالله یمن را از لیست سیاه تروریستی وزارت خارجه آمریکا که چندی پیش توسط دونالد ترامپ و مایک پمپئو، در واپسین عمر حکومتی شان و قبل از واگذاری قدرت، عجولانه و مزورانه و غیر انسانی و غیر اخلاقی در این لیست قرار داده بودند، خارج کرد.

آیا ماهیت آمریکا با جو بایدن تغییر پذیر خواهد بود

آیا ماهیت آمریکا با جو بایدن تغییر پذیر خواهد بود

همین رویکرد هم هر چند که مثبت است اما ماهیت تروریست پروری آمریکا را بر ملا می کند که به جای تروریست و ظالم، مظلوم که همان مردم فقیر و پا برهنه یمن هستند در لیست تروریستی گنجانده بود. به جای این که وهابی های عربستان که مولود ناخجسته تمام گروه های تروریست و آدمخوار به اصطلاح اسلامی همچون‌داعش و… در منطقه خاورمیانه و سراسر جهان  است در لیست تروریسم قرار دهد، کسانی که به صودت واقعی در خط مبارزه با این پدیده شوم هستند امروزه در لیست تروریسم وزارت خارجه آمریکا قرار دارند.

این تناقض و این دوگانگی با وجود ادعای آمریکا بر مبارزه با گروه های تروریستی از جمله داعش، باید چگونه نگریسته شود؟  آیا این واقعیت را به نمایش نمی گذارد که خود آمریکا مشوق ایده وهابیت عربستانی است و داعش اهرم دست پرورده خودشان برای پیش برد اهداف شوم شان در خاورمیانه و دیگر نقاط جهان است!؟ آیا حمایت کشورهای غربی و آمریکا در تأمین تسلیحات عربستان برای کشتار و ویرانی کشور و مردم مظلوم یمن این واقعیت را به اثبات نمی رساند که منافع اقتصادی بر ارزش انسانی و حقوق بشری برای این کشورها اولویت دارد؟ آیا وجدان های بشری در خصوص تراژدی که بر سر مردم یمن آمده، بیدار شده است که آمریکا از ترس هر چه بیشتر رسوا شدن و بر بحران داخلی اش افزوده شدن، چنین اقدامی انجام می‌دهد و حمایت خود را از جنگ علیه مردم مظلوم و کشور یمن بر می دارد و به حکام وهابی عربستان سعودی فشار میاورد که جنگ علیه یمن را متوقف سازد!؟

باتوجه به ماهیت آمریکا و ‌مظلوم کشی این کشور بعید است که با این مانورهای کاخ سفید،  ماهیت درنده خوئی آن عوض شود. اما همین کار آقای بایدن و تیم سیاسی آن قابل تحسین است و امیدواریم که از این پس در خوی شیطانی و مظلوم کشی آمریکا تجدید نظر کنند و واقعیت های جهانی را مد نظر قرار دهند و  وضعیت داخلی کشورشان درس عبرتی برای این تحقق باشد.

خطاب به آقای جو بایدن رئیس جمهور جدید آمریکا، این است که واقعیات به عیان دیده می شود، وضعیت داخلی آمریکا هم گویای این واقعیت است که مظلوم کش نباشید و از اقلیتی از زورگویان که در برخی از کشورهای مورد حمایت شما بر مسند قدرت هستند و مردم مظلوم کشور خود را برده و استثمار می کنند و با زور اسلحه و نه رأی مردم، در  قدرت باقی مانده اند، به خاطر منافع اقتصادی که به جیب کشور شما ریخته می شود از حمایت از دیکتاتوری و جنایت شان  و کمک در سرکوب مردم مظلومشان دست بردارید و‌ مسیر انسانیت و حقوق انسان‌ها را طی طریق نمائید. این ماهیت است که از این پس می‌تواند مسیر درست کشورداری و مردم داری و آبادانی و شکوفایی ببار بیاورد. از این پس شیوه های شیطانی گذشته هیچ گونه کارایی نخواهد داشت و موجب بحران هر چه بیشتر در جهان خواهد شد و جان انسان‌ها را فدای مطامع اقتصادی نکنید که این بحران‌ها اول از همه در کشور خودتان رقم خواهد خورد.

به امید جهانی عاری از ظلم و ستم و ضعیف کشی و پایمال کردن حقوق انسانی و دوستی و هم زیستی تمام ملل جهان.

„پایان“

لینک به منبع

آیا ماهیت آمریکا با جو بایدن تغییر پذیر خواهد بود 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/عاقبت-قدرت-طلبی-رجوی/

عاقبت قدرت طلبی رجوی

عاقبت قدرت طلبی رجویعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، دوم فوریه 2021:… رهبری فرقه مجاهدین که تمام عیار خود را به بیگانه و دشمن مردم و سرزمین ایران فروخته است نه اتنها هیچ جایگاهی در بین مردم ایران ندارد بلکه دورانش مثل آقای ترامپ و با رفتن او به پایان رسیده است و به همین دلیل ترس سرتاسر وجود رهبری فرقه چه در کشور آلبانی و چه در مخفیگاه اش، لانه موش، فراگرفته است و خوب می دانند که دیگر با قدرت گیری ایران در سطح جهانی و افول قدرت دشمنان این ملت تاریخ مصرف رجوی و فرقه اش هم برای اربابانش به اتمام رسیده وشکست ترامپ و بن بست نتانیاهو و بن ارهٔ عربستانی، ضربه نهایی بر پیکر پیر و فرتوت این  فرقه و رهبری مجاهدین است. عاقبت قدرت طلبی رجوی 

عاقبت قدرت طلبی رجویحمایت رجوی از ترامپ و کودتا در کنگره بی نتیجه ماند

عاقبت قدرت طلبی رجوی

بازی باخت باخت اربابان و نوچه ها در برابر مردم ایران 

عاقبت قدرت طلبی، خود محوری و خود بزرگ بینی مسعود رجوی

عبدالکریم ابراهیمی

عبدالکریم ابراهیمی ، آلمان

هر گروه، حزب یا سازمانی که بخواهد رفاه، عدالت و دموکراسی برای جامعه و مردمش به ارمغان بیاورد و بر این باور است که حکومت آن دولت، خودکامه و منحرف است و مردمش را از رفاه و عدالت اجتماعی و آزادی‌های فردی و جمعی محروم می‌کند، لاجرم باید عملکرد خود را در بطن جامعه به خوبی به مردمش نشان دهد و عملکردش مورد قبول و پسند اکثریت مردم آن جامعه قرار گیرد تا این حزب بتواند با انتخاب اکثریت مردم، بر کرسی اداره آن جامعه تکیه بزند و رفرم دلخواه مردم و نه خود حزب را به اجرا بگذارد. این شیوه درست مبارزه با بی عدالتی در یک جامعه مدنی است به خصوص جوامع امروزی که مردمش در اوج آگاهی و دنیای ارتباطات هستند.

در غیر این صورت گرایش به سمت هر خشونتی چه مسلحانه و چه غیر مسلحانه یعنی اینکه آن حزب و سازمانی که خواهان عدالت اجتماعی و دموکراسی برای مردمش است جز رسیدن به قدرت و جانی شدن و دیکتاتوری و سرکوبگری حاکم کردن هدف دیگری ندارد و مردم نباید در دام فریب شعر و شعارهای بی محتوا و تو خالی آن حزب و یا سازمان  بیفتند.

نمونه بارز  اين مثال  شخص قدرت طلب و وحشى بعنوان رئیس جمهور قبلی آمريكا بود كه بعد از انتخابات و بازنده شدن می خواست به خاطر کرسی قدرت، جامعه دمکراتیک آمریکا را به خشونت و هرج و مرج طلبی بکشاند اما ملت آمریکا این اجازه را به او نداد و این شخصیت قدرت طلب و ثروت اندوز در اوج ذلیلی  از اریکه قدرت پائین آمد و هم اکنون در انتظار محاکمه جنایتش در زمان حکمرانی قرار دارد.

در کشور ما ایران هم به اصطلاح سازمانی وجود دارد که  در حرف می‌گوید هدفش برای برقراری عدالت اجتماعی و برقراری دموکراسی برای جامعه است. همین شعار  این جانب را فریب داد تا عمر مفید زندگی کردنم را در پای یاوه ها و شعر و شعارهای دروغین رهبران همین به اصطلاح سازمان بگذارم و ربع قرن اسیر تفکرات فرقه گرایانه و خط و مشی خائنانه آن، بالاجبار و با سرکوب تمام عیار  شوم.

من در این دوره ریاست جمهوری آقای ترامپ و قدرت طلبی  بی حد و حصر این شخص که منطقی جز زبان خودش برایش قابل قبول و فهم نبود در شخص مسعود رجوی این دو پای خودخواه و متکبر  دیدم. رجوی شخصیتی است که در تشکیلات مجاهدین خود را نائب خداوند در روی زمین می بیند و هست و نیست دنیوی و اخروی افراد در اسارتش در ید اختیارش است و اراده و تصمیم گیری فقط و فقط متعلق به اوست و افراد همانند گوسفند، هر چراگاهی که رجوی اختیار کند،  می چراند و از محصولاتشان شخص رجوی و خانم اش بهره می برند و یکی  رهبر و یکی رئیس جمهور مادام العمر می شود.

سال ۱۳۵۷ انقلابی در ایران شکل گرفت که باعث سرنگونی دیکتاتور شاهنشاهی شد، بعد از آن مردم در یک رفراندم با رأی بالای 90% به قانون اساسی جدید  جواب مثبت دادند.  و این انقلاب هم با رهبری آیت الله خمینی با حمایت توده ای مردم شکل گرفت. رجوی که تشنه قدرت و تمامیت خواه بود از همان ابتدا چون ادعای دروغین رهبری انقلاب را داشت و می خواست به جای آیت الله خمینی بر این کرسی تکیه بزند وقتی که دید چنین جایگاهی برای او متصور نیست، رفتار و مشی خشونت آمیز را در پیش گرفت. تمرد از انقلاب را انتخاب کرد و ترور و کشتار را در خیابان‌های تهران و دیگر شهرهای ایران به راه انداخت و دو سه سال بعد قیام مسلحانه برای کسب کرسی قدرت به صورت علنی اعلام کرد و خود برای حفظ جانش به خارج گریخت و سپس ماهیت های ضد میهنی و ضد مردمی خود را آشکار و بروز داد  و به دامن دشمن ملت ایران که در حال جنگ با مردم ایران بود و سرزمین مملکت را در اشغال خود داشت، خزید  و خودفروشی و مزدوری خود را در انطار ثابت کرد.

حال چطور می شود فردی به این خباثت و قدرت طلبی را حامی ملت و دمکرات نامید!؟ فردی که جنایاتش در حق مردم ایران و عراق زبانزد خاص و عام است و کسی جنایاتش را هرگز فراموش نخواهد کرد.

رهبری فرقه مجاهدین که تمام عیار خود را به بیگانه و دشمن مردم و سرزمین ایران فروخته است نه اتنها هیچ جایگاهی در بین مردم ایران ندارد بلکه دورانش مثل آقای ترامپ و با رفتن او به پایان رسیده است و به همین دلیل ترس سرتاسر وجود رهبری فرقه چه در کشور آلبانی و چه در مخفیگاه اش، لانه موش، فراگرفته است و خوب می دانند که دیگر با قدرت گیری ایران در سطح جهانی و افول قدرت دشمنان این ملت تاریخ مصرف رجوی و فرقه اش هم برای اربابانش به اتمام رسیده وشکست ترامپ و بن بست نتانیاهو و بن ارهٔ عربستانی، ضربه نهایی بر پیکر پیر و فرتوت این  فرقه و رهبری مجاهدین است. به همین دلیل، الان در قلعه آلبانی(اشرف ۳) شدید ترین سرکوب و اخنتاق راه انداخته اند به صورتی که این عملکرد سران رجوی با روزهای سرکوب افراد در عراق زیر سایه دیکتاتوری صدام حسین، مقایسه می شود و این آخرین تیر در کمان رجوی برای نگهداشتن افراد اسیرش است. اما بدانند دیگر نوشدارو بعد از مرگ سهراب، بی فایده است. باید به رهبری و سران سرکوبگر این فرقه یادآور شد زمانی که زیر قبای دیکتاتور عراق آن همه در حق افراد اسیر جنایت می کردید و جیک جیک مستان تان بود آیا فکری به زمستان پیش روی خود هم می کردید؟ و الان آن زمستان واقعی فرا رسیده و از نابودی گریزی ندارید.

„پایان“

لینک به منبع

عاقبت قدرت طلبی رجوی

بازی باخت باخت اربابان و نوچه ها در برابر مردم ایران 

***

منصور نظری میهمان تلویزیون مردم تی ویسرنوشت رجوی عبرت روزگار

همچنین:

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/فشار-ایدئولوژیک-و-کرونا-در-کمپ-رجوی-در-آ/

فشار ایدئولوژیک و کرونا در کمپ رجوی در آلبانی

فشار ایدئولوژیک و کرونا در کمپ رجوی در آلبانیعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، هفتم دسامبر 2020:… رجوى به شدت از درز اخبار وضعيت كرونا در درون تشكيلات مى هراسد و اخيراً با افشاگرى جداشده هاى جديد پرده از مرگ هفت نفر بعلت كرونا برداشت كه اين هم در هيچ يك از سايت هاى فرقه درج نشده، فقط و فقط در سيماى تصويرى شان كه آن هم مخاطبى  جز خودشان ندارد، رسانه اى كرده است. مريم رجوى اين عجوزه شياد كه پيام هاى تسليت رياكارانه اش زبانزد خاص و عام است ديگر براى مٓرده شدگان در تشكيلاتش هم هيچ گونه پيام تسليتى را آنتنى نمي كند و از ترس رو شدن دستش براى از بين رفتن جان نفرات در پادگان البانى خبرى از مرگ مجاهد صديق و شيفته رجوى و….. نيست. فشار ایدئولوژیک و کرونا در کمپ رجوی در آلبانی 

ويروس رجوى خطرناك تر از ويروس كرونا براى مردم ايران استشورش کرونایی در آلبانی – کمپ مجاهدین خلق ، فرقه رجوی

فشار ایدئولوژیک و کرونا در کمپ رجوی در آلبانی 

از فشار ايدئولوژيكى تا فشار آپيدمى كرونا در تشكيلات رجوى

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 06.11.2020

رجوى كه تا كنون با اهرم ايدئولوژى ارتجاعى از خود بُتى ساخته بود، براى پرستش اش توسط افراد اسير در چنگالش و با اين بهانه شقى ترين و بيرحمانه ترين رفتار را با اعضای خود داشت و سركوب ها و قتل ها و شكنجه ها و زندانى كردن ها و هزاران ظلم و ستم و محدوديت هاى ديگر را زير حمايت دستگاه هاى اطلاعاتى صدام ديكتاتور عراق، سازمان موساد و دستگاه استخبارات عربستان و جانيان ضد بشر در سازمان اطلاعاتى سيا، توجيه مي كرد و با رذل ترين شيوه ها افراد ناراضى را سركوب و شكنجه و سر به نيست مي نمود. الان دارد با اپيدمى كرونا افراد تشكيلات را يكى يكى به دست مرگ مي سپارد.

فشار ایدئولوژیک و کرونا در کمپ رجوی در آلبانی

فشار ایدئولوژیک و کرونا در کمپ رجوی در آلبانی

افرادى كه محصور در چنبره شيادى – ايدئولوژيكى، مسعود و مريم هستند و در پادگانى در كشور البانى و در ٣٠ كيلومترى تيرانا، همانند قرارگاه اشرف در عراق، ايزوله شده و هيچ گونه ارتباطى با جامعه بيرون از خود ندارند و مريم رجوى و ديگر سرانش در البانى راه هرگونه بازديدى براى رسيدگى به وضعيت درون پادگان نه به رسانه ها و نه به سازمان هاى حقوق بشرى مي دهند.

مريم رجوى اين عجوزه شياد كه پيام هاى تسليت رياكارانه اش زبانزد خاص و عام است ديگر براى مٓرده شدگان در تشكيلاتش هم هيچ گونه پيام تسليتى را آنتنى نمي كند و از ترس رو شدن دستش براى از بين رفتن جان نفرات در پادگان البانى خبرى از مرگ مجاهد صديق و شيفته رجوى و….. نيست.رجوى به شدت از درز اخبار وضعيت كرونا در درون تشكيلات مى هراسد و اخيراً با افشاگرى جداشده هاى جديد پرده از مرگ هفت نفر بعلت كرونا برداشت كه اين هم در هيچ يك از سايت هاى فرقه درج نشده، فقط و فقط در سيماى تصويرى شان كه آن هم مخاطبى  جز خودشان ندارد، رسانه اى كرده است.

ما جدا شده ها از اين فرقه مخوف، به جد نگران سلامتى دوستان اسيرمان در تشكيلات رجوى هستيم و مطمئن هستيم رجوى بدون سر و صدا دوستانمان را آگاهانه به دست مرگ مي سپارد و اجازه نمي دهد كه سازمان هاى امدادى و پزشكان بدون مرز وارد پادگان اشرف ٣ شوند و از وضعيت سلامتى افراد آگاهي پيدا كنند و به مداواى مبتلايان بپردازند.

از طرف ديگر از خانواده هاى دوستان اسيرمان در چنگال رجوى مي خواهيم جهت اطلاع از وضعيت سلامتى عزيزانشان به مراجع حقوق بشرى فشار آورده و از سرنوشت سلامتى عزيزانشان با خبر شوند و با فشار و خواسته همگانى شما خانواده هاى محترم است كه رجوى به اين خواسته تن خواهد داد و الان هم كه تشكيلات البانى زير ذره بين قرار دارد به شدت مقاومت مريم رجوى و سرانش در برابر اين خواسته به حق انسانى شكسته خواهد شد. رجوى الان در شكننده ترين دوران عمر تشكيلاتى خود قرار دارد و با تلنگرى فرو خواهد ريخت.

اعلام دورى از به عهده گرفتن ترور دانشمند هسته اى ايران، خود گواه اين است كه رجوى در ضعيف ترين نقطه عمر تشكيلاتى اش است و هيچ شكى در اين نيست كه عوامل مزد كلان بگير رجوى عامل اين ترور بوده باشند كه توسط سازمان موساد طراحى شده بود. با آرزوى سلامتى دوستان در زنجيرمان و گرفتار طلسم تشكيلات رجوى.

„پایان“

لینک به منبع

پايان مرحله ترامپ و بحث سرنگونى در تشكيلات رجوى

بازی باخت باخت اربابان و نوچه ها در برابر مردم ایران 

***

Coronavirus in Albania and the Presence of Mojahedin-e Khalq (MEK)#coronavirus reveals #MEK

After Soleimani’s Assassination, There Will Be No Regime Change in TehranAfter Soleimani’s Assassination, There Will Be No Regime Change in Tehran

همچنین: