باند رجوی بدنبال عوض کردن جای طلبکار با بدهکار؛ پرونده مالی، خط سرخ رجوی

باند رجوی بدنبال عوض کردن جای طلبکار با بدهکار؛ پرونده مالی، خط سرخ رجوی

ایران دیدبان، هشتم فوریه 2015:…  فقط باید یادآوری نمود که اگر انگیزه ای برای ایجاد حاشیه امن جهت فعالیتهای مجاهدین و تأمین مالی آنان نمی‌بود و لااقل مانند یک موسسه تجاری که دولت در پی اخذ مالیات از آن است با فعالیتهای مالی مجاهدین برخورد می‌شد، بسیاری از کشورهای اروپایی متوجه می شدند که چه فسادی از ناحیه آنان دامنگیر سیستم بانکی آنان شده است. نکته آخر این که بقایای رجوی تلاش کرده‌اند …

شکرالله پاکنژاد مزدور صدام رجوی خیانتکریم قصیم: قدر شناسی مسعود رجوی یا…؟ (۱) -(جرم من اعلام دستمزد پاتریک کندی با ذکر منبع بود؟)

مجاهدین خلق رجوی امام امریکامریم رجوی، «نمایشهای اروپایی» و «ریزش و رانش» چند ساله نیرو

لینک به منبع

باندرجوی در تلاش برای عوض کردن جای طلبکار با بدهکار است؛

پرونده مالی، خط سرخ رجوی

تلاش بقایای رجوی برای بردن آبرو از اعضای مستعفی شورای ملی مقاومت ( اسماعیل وفا یغمایی، محمدرضا روحانی و کریم قصیم ) با انتشار اسنادی مخدوش از پرداختهای مالی به این اشخاص و بستن دهان آنها با تهدید به باز پس‌گیری مبالغ مذکور، با واکنش‌های مختلفی از جمله با ارائه توضیحات و ایراداتی از جانب این آقایان مواجه شد.

همچنین مانند همیشه و همچون هر موضوع دیگری که رجوی مایل به مطرح کردن آن باشد عده ای از قلم به دستان «مواجب بگیر» باندرجوی به خط شده به تمجید و تأیید «اطلاعیه روشنگرانه شورای ملی مقاومت » پرداختند.

در این میان البته توضیحات (فحاشی‌های) بیشتر از سوی رهبری مجاهدین به نام این یکی و آن یکی که ظاهر سابقه رفاقتی با آقایان مستعفی داشته و یا شناختی بین آنها وجود دارد نیز منتشر شده است که از همه جالب توجه‌تر، مطلبی است به نام ابراهیم مازندرانی که می تواند به مثابه آخرین موضع‌گیری و الحاقیه رجوی به آن «اطلاعیه روشنگرانه» به شمار آید.

درست در سطور اولیه این نوشتار، تلاش شده است پاسخی به اصلی‌ترین موضوع پیش آمده پس از صدور آن اطلاعیه یعنی قباحت‌آمیز بودن حرکت رجوی که ظاهراً برای خیلی از آقایان شورایی مسئله شده است، با پلیسی کردن ماجرا و در لفافه تمجید از هوشمندی رجوی، پاسخ داده شود:*

«اطلاعیه مورخ 4 بهمن 1393 کمیسیون امنیت وضد تروریسم شورا توطئه جدید رژیم و اطلاعات آخوندی را افشا و درهم شکست؛ توطئه و ترفندی که به جبران ضربه ناشی از پیروزی مقاومت در بسته شدن پرونده 17 ژوئن توسط قضاییه فرانسه و همچنین درپی شکست و رسوایی رژیم به خاطر علم کردن یک شاکی مرده برای استیناف خواهی از حکم فوق الذکر، به پرونده سازی جدیدی برای نسبت دادن اتهام کلاهبرداری به مجاهدین و مقاومت و عدم بازپرداخت وام‌های یک زن خیر انگلیسی، متشبث شده بود.»

بدین ترتیب در قالب کلماتی مانند « پرونده سازی جدید» و «نسبت دادن اتهام کلاهبرداری»آشکار می‌کند که از قضا در ماجرای آن زن خیر انگلیسی، چندان هم نیت خیری وجود نداشته و آن ماجرا هم، ظرفیت آن که پرونده‌ای هم وزن 17 ژوئن برای مجاهدین ایجاد کند دارد و این نگرانی باعث پیشدستی رجوی شده تا از تبدیل شدن آن به یک «پرونده» جلوگیری کند!

اضطراب و نگرانی رجوی از بابت پرونده شدن این ماجرا وقتی بیشتر فهم می‌شود که بدانیم به احتمال بسیار زیاد طرف مقابل ( آقای یغمایی همسر این خانم) از ابتدا نیت پرونده‌سازی نداشته و فقط از سر شکوه و گلایه اشاره ای به سوابق امر داشته است !

در نوشتاری که به نام مازندرانی انتشار یافته است در تأکید و تأیید این نگرانی چنین آمده است:

«دراطلاعیه کمیسیون امنیت وضد تروریسم تنها چیزی که اصل نیست مسئله مالی این‌هاست… ولی وقتی کسی نظیر این دوعضو «مستعفی» و یغمائی، با کمال خباثت، و برای خوش خدمتی به دشمن ضدبشری، مقاومت را به دروغ، متهم به کلاهبرداری نموده یا این اتهام را ترویج و تبلیغ می‌کند، و موضوع مالی را محمل حمله ولجن پراکنی بیک مقاومت خونبار قرار می‌دهند، ما متحد و یکپارچه مقابلشان می‌ایستیم.»

این که ادعا شده مسئله مالی اصل نیست، منظور پولهایی است که( کم یا زیاد) پرداخت شده وگرنه نگرانی در مورد برملا شدن درآمدها و کانالهای کسب و جذب پول، خط سرخی است که رجوی حاضر است به خاطر آن صدها هزار دلار خرج کند تا منابع مالی این گروه افشا نشود. میزان حساسیت در باره مسائل مالی به همان اندازه حساسیت در باره مخفیگاه رجوی است. به برآشفتگی رهبری مجاهدین در این باره توجه کنید :

«شناعت قصیم را ببینید که درخواست کنترل و رسیدگی به حساب‌های مجاهدین را دارد… ازکی و کجا رسم شده که جنبشی که اعضا و هوادارانش زیر تیغ جلادان هستند اسناد و مدارکش را در اختیار عموم بگذارد!!»

یعنی به بهانه بودن اعضا و هواداران زیر تیغ، برای همیشه در شفافیت گل گرفته خواهد ماند و ادعاهایی مانند بررسی ریز به ریز حسابهای مجاهدین در فرانسه، دروغی بیش نیست که فقط مصرف تبلیغاتی دارد. وانگهی ظاهراً مجاهدین گمان کرده اند که بقیه نیز مانند آنها دچار حماقتند و کسی نمی‌داند که در کنار منابع اصلی و درآمدهای واقعی، همواره منابع غیرواقعی و غیرقابل اثبات و پی‌گیری سندسازی می‌شود. اقدامی که نشان می‌دهد اصولاً مجاهدین از سه دهه گذشته با فرآیند پولشویی به خوبی آشنا بوده و به دلیل چشم پوشی سرویسهای جاسوسی که از قبل مجاهدین منتفع می شوند و نیز منابعی که خود صاحب کانالهای مخفی هستند، توانسته‌اند منابع اصلی در آمد خود در عرصه‌هایی که به تجارت مشغولند را پنهان نگه داشته و از رسیدگی قانونی بگریزند.

فقط باید یادآوری نمود که اگر انگیزه ای برای ایجاد حاشیه امن جهت فعالیتهای مجاهدین و تأمین مالی آنان نمی‌بود و لااقل مانند یک موسسه تجاری که دولت در پی اخذ مالیات از آن است با فعالیتهای مالی مجاهدین برخورد می‌شد، بسیاری از کشورهای اروپایی متوجه می شدند که چه فسادی از ناحیه آنان دامنگیر سیستم بانکی آنان شده است.

نکته آخر این که بقایای رجوی تلاش کرده‌اند با پروژه رو کردن اسناد مالی جای طلبکار را با بدهکار عوض کنند، گویی که اگر هر کدام از این آقایان در سی سال گذشته در زمینه تخصصی و مهارت خود فعالیت می‌کردند، کمتر از این درآمد می‌داشتند. بماند که عمر و جوانی خود را در راهی صرف کردند که عاقبتش برای همه قابل مشاهده است!

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

*ارجاعات از: ابراهیم مازندرانی: شتاب درمسیر شناعت وشقاوت وخیانت

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویاعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

بهزاد علیشاهی: آقای رجوی کجای معادله سرنگونی ایستاده؟ درباره پیام مسعود رجوی خطاب به خامنه ای و رفسنجانی

علی بهروز (ناظر) مزدور فرقه رجویمُحَلِّل رجوی ! به استناد مقاله علی  بهروز (علی ناظر)

تهدید به مرگ آن خدابنده توسط مریم رجوی مجاهدین خلق78 signatories: Mojahedin Khalq terror group are threatening to kill us in your country (Open letter to François Hollande)

French Ministry of Foreign Affairs, Paris, June 27 2014:It has no legal existence in France as an organization.  It is  violent and undemocratic

رجوی داعش 5The Iranian Mojahedin-e Khalq (MEK) and Its Media Strategy: Methods of Information Manufacture

***

جنایات داعش و مجاهدین یکی است؛ آتش زدن انسانها توسط رجوی و بغدادی

سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، پنجم فوریه 2015:…  بدین ترتیب می‌توان سازمان مجاهدین را بدلیل خودکشی‌های این چنینی با سازمان القاعده و داعش مقایسه کرد. چرا که نفس عمل در تمامی این گروهها یکی است و آنچه که در این بین تباه می‌شود جان انسانهاست که یکی باید تحت عنوان «دشمن» زنده زنده سوزانده شود

رجوی و ترس از شورش ساکنان کمپ لیبرتی؛ بحران سازی برای فرار از بحران!

ایران دیدبان، یازدهم ژانویه 2015:…  رجوی از خلال این بحران آفرینی می‌خواهد به نیروها بگوید که برای محافظت از آنها تلاش می‌کند و این آمریکا است که با وی برای محافظت از آنان همراهی نمی‌کند و لابد آن را ناشی از دشمنی «امپریالیسم جهانخوار» با انقلابیون معرفی می‌کند! اما از بدحادثه و برخلاف تما

شمه ای از اعتبار بین المللی باند رجوی! پیام رجوی به آمریکا چه بود؟

ایران دیدبان، پنجم ژانویه 2015:…  دولت آمریکا حاضر به پذیرش افراد ساکن در کمپ لیبرتی شده است به شرط آن که آنان عضویت‌شان را در گروه تروریستی مجاهدین نفی کرده و به عنوان یک شخص مورد شناسایی قرار بگیرند، اما رهبری مجاهدین با آن مخالفت کرده و در حقیقت تنها راه نجات این افراد را بسته است.  یادآوری این واقعیت که افراد س�

همدستی گروه تروریستی مجاهدین خلق با داعش در شهادت سردار تقوی؛ ورشکستگی رجوی، اقتدار ایران

مریم رجوی داعش تروریسم ایران دیدبان، چهارم ژانویه 2014:…  دیدار رسمی حسین دهقان وزیر دفاع ایران با خالد العبیدی همتای عراقی خود بود. دهقان در کنفرانس خبری تشکیل شده پس از این دیدار وعده داد ایران در تلاش مشترک برای «پاکسازی» عراق از تروریسم همه توان خود را به کار می گیرد.»*  این وضعی�