باند رجوی توسری خور بین اعراب و غرب؛ قرائت کیفرخواست باندرجوی از شبکه العربیه

باند رجوی توسری خور بین اعراب و غرب؛ قرائت کیفرخواست باندرجوی از شبکه العربیه

ایران دیدبان، هفدهم اوت 2014: …  کشورهای عرب و مسلمان به همراه مجاهدین می توانند و باید رژیم ملاها را از منطقه جارو کنند و صلح و همزیستی را به منطقه برگردانند.» آویزان شدن بقایای رجوی به کشورهای عربی نشان می‌دهد گزارشهایی که در مورد بکارگیری دار و دسته رجوی توسط کشورهای عربی منتشر شده است، صحت ندارد و حتی آنان نیز اعتنایی به این دار و دسته ندارند و می دانند که از این گروه به گل نشسته کاری …

اشتباه فاحش شیخ عبدالله عربستان سعودی در قبول جایگزینی صدام حسین (ملک عبدالله ولینعمت جدید گروه مزدور مجاهدین خلق، فرقه رجوی) + متن کامل حرفهای مریم رجوی در تلویزیون العربیه (عربستان سعودی)

لینک به منبع

باند رجوی توسری خور بین اعراب و غرب؛

قرائت کیفرخواست باندرجوی از شبکه العربیه

بقایای رجوی از مصاحبه‌ای که العربیه با مریم رجوی انجام داده به شدت به وجد آمده‌اند و از شادی این که بالاخره جایی خارج از چارچوب تبلیغاتی خود مطرح شده اند، در پوست خود نمی گنجند.

با وجود این همه ذوق زدگی از انجام یک مصاحبه که کلی به نیروها روحیه داده و آن همه کلاسی که بقایای رجوی برای مصاحبه با رسانه دوست و برادر(العربیه) گذاشته اند، معلوم نیست که چرا دهها مورد درخواست مصاحبه رسانه های مستقل را که از قبل حاضر به تبانی نیستند را در 5 سال گذشته رد کرده‌اند و به جای آن شبکه العربیه را برگزیده اند؟!

اما این همه ذوق زدگی نشان می دهد که مجموعه دار و دسته رجوی تا چه میزان از انزوا و بی‌اعتباری رنج می‌برند که دست و پای خود را این چنین از مصاحبه ای که عملاً قرائت کیفرخواست باندرجوی است، گم کرده‌اند.

در این مصاحبه که معوض( مجری برنامه) برخلاف رویه اش بدون هیچگونه چالشی به پاسخهای مریم رجوی اکتفا می‌کند و کاملاً مشخص است که دستور مدیران شبکه را اجرا می‌کند، بازهم ناچار شده است، علاوه بر طرح ابهامات در مورد مواضع روزمره مجاهدین به ویژه در عراق، سه بند اصلی کیفرخواست باندرجوی را قرائت کند:

1- خیانت به کشور

2- غیردمکراتیک، بسته و فرقه ای بودن

3- ناتوانی در رویارویی با جمهوری اسلامی

مهم نیست که مریم رجوی چه پاسخ‌هایی به این سئوالات داده است، مهم آن است که بازهم ثابت شد که هر یک از عناصر مجاهدین جرأت کند پایش را از چارچوب تشکیلاتی بیرون بگذارد، این کیفرخواست برایش قرائت خواهد شد و جوابهای کلیشه‌ای و آنچه برای تحمیق نیروهای دربند خود به کار می برند، برای پاسخگویی به این موارد کفایت نخواهد کرد،‌همانطور که در این مصاحبه شاهد آن هستیم و شاید حکمت آن که معوض با زیرکی و با تأکید دو بار از کلمه خلیج و نه خلیج فارس استفاده می‌کند و مریم رجوی بی اعتنا به این اهانتی که به ایران و ایرانی می شود، از آنان می‌خواهد که جلوی نفوذ ایران را بگیرند، همین باشد که خواسته فی‌المجلس جواب گنده‌گویی مریم رجوی در باره وطن پرست بودن مجاهدین را بدهد!

اما راجع به سیاست کلی دار و دسته رجوی برای مطرح شدن و ادامه بقا که حرکتی پاندولی بین قدرتهای غربی و عربی است، بایستی گفت که محرک این سیاست توسری خوردن از یکی از دو قطب قدرت است که از یک سو بقایای رجوی را که برای ادامه بقا به آن می‌آویزند را به سوی دیگر می‌راند.

به همین دلیل است که وقتی از درخواستهای مکرر از آمریکا برای تحت حضانت قرار دادن مجاهدین طرفی نمی بندد، عیناً از کشورهای عربی چنین درخواستی می‌کند:

« خانم رجوی به صورت خلاصه در واقع شما می گویید که پیروی کشورهای خلیج از سیاست بردباری ونرمش در قبال ایران، چه بسا آنها را ضعیف جلوه میدهد، شما از کشورهای خلیج می‌خواهید که چه کار کنند؟

خواست ما این است که آنها یک سیاست قاطع جلو ملاها در پیش بگیرند. یعنی مانع دخالتهای این رژیم در منطقه شوند. هم چنین دفاع کنند از مجاهدان آزادی که الان در لیبرتی در زندان هستند، دفاع کنند… ما مطمئنیم که راه حل وجود دارد. و مطمئن هستیم که این راه حل در قلبش مجاهدین خلق ایران قرار دارند. کشورهای عرب و مسلمان به همراه مجاهدین می توانند و باید رژیم ملاها را از منطقه جارو کنند و صلح و همزیستی را به منطقه برگردانند.»

آویزان شدن بقایای رجوی به کشورهای عربی نشان می‌دهد گزارشهایی که در مورد بکارگیری دار و دسته رجوی توسط کشورهای عربی منتشر شده است، صحت ندارد و حتی آنان نیز اعتنایی به این دار و دسته ندارند و می دانند که از این گروه به گل نشسته کاری برنمی آید و این آنان هستند که باید زیربغل این گروه را برای سرپا ماندن بگیرند!

***

همچنین:

کلمه: مجاهدین خلق؛ همچنان نماد وابستگی، خشونت و ترور

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

 هشدار ۳۷ روشنفکرایرانی و آمریکایی: مجاهدین خلق هیچ ربطی به جنبش سبز ندارند

همچنین:

نماینده پارلمان عراق: سازمان خلق و داعش “دو روی یک سکه” هستند

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقبنیاد خانواده سحر به نقل از العراق المرکزیه، بغداد، نهم اوت ۲۰۱۴: …  “خلف عبدالصمد” نماینده ائتلاف دولت قانون در پارلمان عراق طی اظهاراتی مطبوعاتی با بیان اینکه هیچ توجیهی برای حضور عناصر سازمان تروریستی خلق در عراق وجود ندارد؛ از حکومت مرکزی عراق خواست تا 

محکومیت غیرمنتظره جنایات اسرائیل از سوی مریم رجوی

بهار ایرانی، مجاهدین دبلیو اس، بیست و چهارم ژوئیه ۲۰۱۴: …ادامه و تشدید جنایات اسرائیل در غزه بالاخره مریم مهر تابان را علی الظاهر به واکنش و محکومیت اسرائیل واداشت. این اقدام و آن هم پس از چند سال اقدامات مشابه و کشتن و به آتش و خون کشیدن مناطق مسکونی و کودکستان و بیمارستان که با سکوت معن

دلواپسی سرهنگ جان مک کین جنایتکار و همفکرانش برای اسرای لیبرتی!

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلنوید، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، بیست و چهارم ژوئیه ۲۰۱۴: … وقتی جان مک کین ، سناتور خلبان و قاتل مردم ویتنام سردمدار دفاع ازحقوق برده های لیبرتی میشود، انسان نمیتواند شک وشبهه اش را نسبت به وابستگی عمیق گروه رجوی به جناح هارتر هیئت حاکمه آمریکا به