بایگانی سایت ایران اینترلینک – کارزار همچنان ادامه دارد

بایگانی سایت ایران اینترلینک – کارزار همچنان ادامه دارد

مجاهدین خلق صدام عربستان بایگانی سایت ایران اینترلینکایران اینترلینک، سی و یکم مارس 2022:… وب سایت ایران اینترلینک به مدت بیست سال در صف مقدم کارزار افشای مجاهدین خلق و رهبران آن مسعود و مریم رجوی در مورد سوء استفاده فرقه‌ای و شارلاتانیسم سیاسی و مالی، به ‌ویژه به زبان انگلیسی بوده است. این کار ادامه دارد و خانواده ها و اعضای سابق تا زمانی که آخرین عضو برده مجاهدین خلق آزاد نشود متوقف نخواهند شد. با این حال، استفاده از وب سایت برای این کمپین و فعالیت دیگر مناسب نیست و بنابراین سایت تنها در صورت بروز رویدادهایی مهم و استثنائی به روز خواهد شد. این سایت بشکل موجود بعنوان منبعی ارزشمند برای محققان و رسانه ها باقی می ماند و  تماس با ایمیل هم برقرار خواهد بود. از این فرصت استفاده کرده و از همه کسانی که در طول سال‌ها به سایت و موفقیت طولانی ‌مدت آن کمک کرده‌اند، تشکر می کنیم. بایگانی سایت ایران اینترلینک – کارزار ادامه دارد 

مجاهدین خلق صدام عربستان بایگانی سایت ایران اینترلینکاسرای جنگی سازمان مجاهدین خلق . از عراق تا آلبانی

بایگانی سایت ایران اینترلینک

به پایان آمد این دفتر، حکایت همچنان باقیست

وب سایت ایران اینترلینک به مدت بیست سال در صف مقدم کارزار افشای مجاهدین خلق و رهبران آن مسعود و مریم رجوی در مورد سوء استفاده فرقه‌ای و شارلاتانیسم سیاسی و مالی، به ‌ویژه به زبان انگلیسی بوده است. این کار ادامه دارد و خانواده ها و اعضای سابق تا زمانی که آخرین عضو برده مجاهدین خلق آزاد نشود متوقف نخواهند شد. با این حال، استفاده از وب سایت برای این کمپین و فعالیت دیگر مناسب نیست و بنابراین سایت تنها در صورت بروز رویدادهایی مهم و استثنائی به روز خواهد شد. این سایت بشکل موجود بعنوان منبعی ارزشمند برای محققان و رسانه ها باقی می ماند و  تماس با ایمیل هم برقرار خواهد بود. از این فرصت استفاده کرده و از همه کسانی که در طول سال‌ها به سایت و موفقیت طولانی ‌مدت آن کمک کرده‌اند، تشکر می کنیم. آرشیو سایت ایران اینترلینک – کارزار ادامه دارد 

ایران اینترلینک

بایگانی سایت ایران اینترلینک

***

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/از-نجات-به-آسیلا-از-طرف-خانواده-ها/

از نجات به آسیلا از طرف خانواده ها

از نجات به آسیلا از طرف خانواده هاانجمن نجات، هجدهم ژانویه 2022:.. به همین دلیل، خانواده‌های این اعضای سابق که در آلبانی سرگردان هستند از اینکه شما و همکارانتان انجمن حمایت از ایرانیان مقیم آلبانی (ASILA) را برای کمک به این افراد آسیب‌پذیر تأسیس کرده‌اید، خوشحال شدند. همچنین امیدواریم بتوانیم با تلاش خود از کار شما حمایت کنیم. همانطور که بدون شک می دانید بسیاری از خانواده ها برای دیدار با عزیزان خود در آلبانی درخواست ویزا داده اند. متأسفانه مقامات آلبانی تسلیم دروغ و فریب مریم رجوی شده اند که مدعی است این خانواده ها برای اعضای او خطری امنیتی دارند و حتی برای والدین مسن برخی از اعضا از صدور ویزا خودداری شده است. از نجات به آسیلا از طرف خانواده ها 

Massoud Khodabandeh - Documentation Frees MEK MembersDocumentation Frees MEK Members

از نجات به آسیلا از طرف خانواده ها

نامه مدیر عامل انجمن نجات در ایران به رئیس آسیلا در آلبانی

از نجات به آسیلا از طرف خانواده ها

انجمن نجا ت دوشنبه 27 دی 1400

آقای داشامیر مرسولی
رئیس محترم آسیلا
تیرانا، آلبانی

آقای عزیز،
انجمن نجات یک سازمان غیردولتی فعال حقوق بشری است که در سراسر ایران شعبه دارد. این انجمن از جانب اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق و خانواده های اعضای فعلی، که در اردوگاه مجاهدین خلق در نزدیکی شهر مانز در آلبانی ساکن هستند، حمایت می شود. هدف ما تامین حقوق بشر برای اعضای مجاهدین خلق، به ویژه حق آنها برای تماس با خانواده هایشان می باشد. من از طرف این خانواده ها با شما مکاتبه می کنم تا توجه شما را به برخی موارد نقض بسیار شدید حقوق اولیه انسانی توسط مجاهدین خلق جلب نمایم.

در سال 2016، بر اساس توافق نامتعارفی که بین ایالات متحده آمریکا، آلبانی، کمیساریای عالی ملل متحد برای پناهندگان و مجاهدین خلق در ژنو منعقد شده بود، کمیساریای عالی انتقال کل سازمان مجاهدین خلق (معروف به ارتش خصوصی صدام) از عراق به آلبانی را تسهیل کرد. این امر با انتقال بیش از 2000 عضو سازمان مجاهدین خلق به تیرانا بدون رضایت آگاهانه آنان و بدون مدارک هویتی یا مسافرتی صورت گرفت.

سیاست دولت اوباما در آن زمان این بود که اعضا را بازسازی کند و آنها را بین سایر کشورهای اروپایی توزیع نماید. این سیاست تحت دولت ترامپ تغییر کرد و به مریم رجوی، رهبر مجاهدین خلق، اجازه داده شد تا اعضا را در یک اردوگاه دور افتاده، بسته و منزوی کنترل کند، جایی که آنها در یک مزرعه ترول کار می کنند و تبلیغات و اطلاعات غلط علیه ایران را تبلیغ می نمایند.
کارشناسان امور فرقه ای، مجاهدین خلق را به عنوان یک فرقه مخرب کنترل ذهن معرفی می کنند که از مانیپولاسیون روانی و کنترل اجباری برای شستشوی مغزی اعضا استفاده می کند. این شامل نقض اساسی ترین حقوق انسانی آنها از جمله جلوگیری از تماس با دنیای خارج، به ویژه خانواده و دوستان می گردد. اعضا از ازدواج و تشکیل خانواده منع می شوند، در ازای کار خود حقوقی دریافت نمی کنند و از خروج آزادانه آنان از فرقه جلوگیری می گردد. اعضای مجاهدین خلق در شرایط برده داری نوین زندگی می کنند، اما مقامات آلبانی – پلیس، امنیت، مقامات بهداشت عمومی و غیره – هیچ کنترلی بر اوضاع داخل اردوگاه ندارند. این مطمئناً برای منافع ملی آلبانی غیرقابل قبول است.

در بدو ورود به آلبانی، قبل از زندانی شدن در اردوگاه، صدها عضو توانستند سازمان را ترک کنند و سعی نمایند تا زندگی مستقلی داشته باشند. متأسفانه، طبق قرارداد فوق الذکر، همه اعضای مجاهدین خلق می بایست توسط سازمان حمایت می شدند. این بدان معنا بود که کسانی که از سازمان رفتند بدون مدارک هویتی و هیچ امکانی و بدون حمایت سرگردان شدند. اما اعضا آنقدر ناامید و مأیوس هستند که به فرار از فرقه، حتی در شرایط سختی که برایشان متصور است، ادامه می دهند.

به همین دلیل، خانواده‌های این اعضای سابق که در آلبانی سرگردان هستند از اینکه شما و همکارانتان انجمن حمایت از ایرانیان مقیم آلبانی (ASILA) را برای کمک به این افراد آسیب‌پذیر تأسیس کرده‌اید، خوشحال شدند. همچنین امیدواریم بتوانیم با تلاش خود از کار شما حمایت کنیم. همانطور که بدون شک می دانید بسیاری از خانواده ها برای دیدار با عزیزان خود در آلبانی درخواست ویزا داده اند. متأسفانه مقامات آلبانی تسلیم دروغ و فریب مریم رجوی شده اند که مدعی است این خانواده ها برای اعضای او خطری امنیتی دارند و حتی برای والدین مسن برخی از اعضا از صدور ویزا خودداری شده است. اما اعتراض رجوی به ملاقات با خانواده به خاطر امنیت صورت نمی گیرد. تماس با خانواده برای چندین دهه در مجاهدین خلق ممنوع بوده است، زیرا انزوای ذهنی و عاطفی مورد نیاز برای شستشوی مغزی را می شکند.

این نقض فاحش حقوق اساسی اعضا و خانواده های آنهاست. تا آنجا که به خانواده‌ها مربوط می‌شود، دولت آلبانی با حمایت از مجاهدین خلق و اجازه دادن به آن برای اقدام بدون مجازات علیه اعضا، در این نقض حقوق بشر سهم دارد. هزاران نامه و ایمیل از طرف خانواده‌ها به مقامات آلبانیایی که خواستار تماس با عزیزانشان در طول این سال‌ها شده‌اند، بی‌پاسخ مانده است.
من از شما به عنوان رئیس آسیلا درخواست می کنم تا این موضوع را با مقامات آلبانی مطرح کنید و پاسخ بخواهید. چرا اعضای سازمان مجاهدین خلق از تماس و ملاقات با خانواده های خود محروم می شوند؟ چرا دولت آلبانی برای خانواده‌های اعضا ویزا صادر نمی‌کند تا آنها بتوانند پس از دهه‌ها به آلبانی سفر نموده و با عزیزان خود دیدار کنند؟ چرا مقامات آلبانی کنترلی بر آنچه در داخل اردوگاه مجاهدین خلق می گذرد ندارند؟

ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما هستیم و نتیجه مثبتی را برای خانواده ها و اعضای سازمان مجاهدین خلق پیش بینی می کنیم.

ارادتمند شما،
ابراهیم خدابنده

لینک به منبغ

از نجات به آسیلا از طرف خانواده ها

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/امکان-ملاقات-خانواده-های-مجاهدین-خلق/

امکان ملاقات خانواده ها با جداشدگان در کوزووو

حسن حیرانی انجمن آسیلا آلبانی ملاقات خانواده هاانجمن نجات، بیستم دسامبر 2021:… در جلسه اخیر انجمن آسیلا با خانواده‌های اعضای گرفتار در کمپ مجاهدین خلق که به صورت آنلاین برگزار شد، مدیر انجمن از گشوده شدن مسیر دیدار خانواده‌ها با فرزندانشان از طریق کشور کوزوو خبر داد. حسن حیرانی گفت با توجه به قرارداد اخیر میان رییس جمهور آلبانی ادی راما با رییس جمهور کوزوو، مرز میان این دو کشور گشوده شده است و بدین ترتیب احتمال سفر خانواده‌ها با پرواز‌های صربستان و متعاقب آن به کوزوو و آلبانی قابل انتظار است. امکان ملاقات خانواده ها با جداشدگان در کوزووو

حسن حیرانی انجمن آسیلا آلبانی ملاقات خانواده هاملاقات در پارلمان آلبانی – دیدار نجات یافتگان فرقه رجوی با نمایندگان در مقر اصلی پارلمان

امکان ملاقات خانواده ها با جداشدگان در کوزووو 

خبر خوش مدیر انجمن آسیلا برای خانواده ها

انجمن نجات دوشنبه 29 آذر 1400

در جلسه اخیر انجمن آسیلا با خانواده‌های اعضای گرفتار در کمپ مجاهدین خلق که به صورت آنلاین برگزار شد، مدیر انجمن از گشوده شدن مسیر دیدار خانواده‌ها با فرزندانشان از طریق کشور کوزوو خبر داد.

حسن حیرانی گفت با توجه به قرارداد اخیر میان رییس جمهور آلبانی ادی راما با رییس جمهور کوزوو، مرز میان این دو کشور گشوده شده است و بدین ترتیب احتمال سفر خانواده‌ها با پرواز‌های صربستان و متعاقب آن به کوزوو و آلبانی قابل انتظار است.

مدیر اجرایی انجمن حمایت از ایرانیان مقیم آلبانی همچنین تاکید کرد که برای تدوین اساسنامه انجمن آسیلا با مشورت با وکلای خود همه ظرفیت‌هایی که ممکن است در آینده برای فعالیت‌های انجمن فراهم شود را در نظر گرفته‌اند.

یکی از این ظرفیت‌ها در چارچوب فعالیت‌های انجمن آسیلا ایجاد شرکت مسافرتی برای گرفتن ویزای گروهی برای تسهیل سفر خانواده‌ها به آلبانی برای دیدار با فرزندانشان است.

لینک به منبع

امکان ملاقات خانواده ها با جداشدگان در کوزووو

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/در-آلبانی-چه-میگذرد-تشکیل-انجمن-ایران-و/

در آلبانی چه میگذرد ؟

در آلبانی چه میگذرد آسیلا انجمن حمایت از ایرانیان مقیم آلبانیحسن حیرانی، صفحه فیسبوک، سوم دسامبر 2021:… لازم میدانم که هشدار بدهم هرگونه اتهام و فرافکنی به تحریک سازمان غیر قانونی و ثبت نشده منافقین علیه انجمن قانونی آسیلا که در قوه قضاییه یک کشور اروپایی ثبت شده پیگرد قانونی خواهد داشت. و هشدار می‌دهیم به نفرات مستمری بگیر فرقه که خود قربانی این فرقه جهنمی هستند بیش از این بازیچه و آلت دست این فرقه نشوند. در آلبانی چه میگذرد 

در آلبانی چه میگذرد آسیلا انجمن حمایت از ایرانیان مقیم آلبانیاخراج مریم رجوی، آزادی احسان بیدی، صدور کارتهای هویت و تشکیل انجمن ایران و آلبانی . در آلبانی چه میگذرد ؟ 

در آلبانی چه میگذرد ؟

بایگانی سایت ایران اینترلینک

حسن حیرانی: با تشکیل انجمن حمایت از ایرانیان مقیم آلبانی ( آسیلا) فرقه وطن فروش رجوی به حول‌و‌ولا افتاد و با ترفندهای مختلف سعی در خراب کردن این نهاد قانونی و ثبت شده را دارد. اخیرا متوجه شدیم که دفتر فرقه همه نفرات حقوق بگیر خودش را تحت فشار گذاشتن تا علیه انجمن آسیلا موضع گیری و اباطیل و تهمت‌های فرقه را تکرار کنند بنابراین لازم میدانم که هشدار بدهم هرگونه اتهام و فرافکنی به تحریک سازمان غیر قانونی و ثبت نشده منافقین علیه انجمن قانونی آسیلا که در قوه قضاییه یک کشور اروپایی ثبت شده پیگرد قانونی خواهد داشت. و هشدار می‌دهیم به نفرات مستمری بگیر فرقه که خود قربانی این فرقه جهنمی هستند بیش از این بازیچه و آلت دست این فرقه نشوند.

لینک به منبع

بایگانی سایت ایران اینترلینک

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/انجمن-ایرانیان-در-آلبانی-آسیلا/

انجمن ایرانیان در آلبانی – آقای حسن حیرانی در مردم تی وی

حسن حیرانی انجمن ایرانیان در آلبانی آسیلاکانون آوا (مردم تی وی)، سی ام نوامبر 2021:… آقای حسن حیرانی از اعضای جدا شده فرقه مجاهدین در آلبانی دررابطه با – تآسیس آسیلا، انجمن حمایت ایرانیان مقیم آلبانی و فعالیت های آن – توطئه های فرقه رجوی علیه جدا شدگان درآلبانی صحبت کردند. مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند.  ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن ویاایمیل با مهمان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم. انجمن ایرانیان در آلبانی – آقای حسن حیرانی در مردم تی وی

ASILA Launched in Albania - Association for the Support of Iranians Living in AlbaniaASILA Launched in Albania Iranians against Rajavi cult

آقای حیرانی دربرنامه زنده این هفته کانون آوا درتلویزیون مردم

برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان ومنتقدین سازمان مجاهدین در تلویزیون MardomTv.com

از نجات به آسیلا از طرف خانواده ها

– آقای حسن حیرانی در مردم تی وی 

حسن حیرانی انجمن ایرانیان در آلبانی آسیلا

آقای حسن حیرانی انجمن ایرانیان در آلبانی

روزیکشنبه 28 نوامبر2021 برابر با هفتم آذر ماه 1400 ساعت 12 ظهربوقت واشنگتن، ساعت 18 بوقت آلمان و ساعت 20:30 بوقت ایران آقای حسن حیرانی از اعضای جدا شده فرقه مجاهدین در آلبانی دررابطه با

– تآسیس آسیلا، انجمن حمایت ایرانیان مقیم آلبانی و فعالیت های آن
– توطئه های فرقه رجوی علیه جدا شدگان درآلبانی

صحبت کردند. مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند.  ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن ویاایمیل با مهمان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم.

لینک به منبع

بایگانی سایت ایران اینترلینک

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/انجمن-حمایت-از-ایرانیان-مقیم-در-آلبانی/

انجمن حمایت از ایرانیان مقیم در آلبانی

انجمن حمایت از ایرانیان مقیم در آلبانیانجمن حمایت از ایرانیان مقیم آلبانی، بیست و هفتم نوامبر 2021:… حسن حیرانی، صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری-تحلیلی فراق، ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: انجمن حمایت از ایرانیان مقیم آلبانی به همت جمعی از جداشده های فرقه رجوی فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نمود. وی با اشاره به یک نمونه از مزایای صدور کارت شهروندی برای اتباع خارجی مقیم در آلبانی افزود: این انجمن به واسطه دارا بودن هیأت موسس از شرایط قانونی ثبت مؤسسه، به صورت رسمی ثبت شد تا از این پس افرادی که از فرقه جدا می شوند نگران امورات زندگی خود نباشند. انجمن حمایت از ایرانیان مقیم در آلبانی 

Red dyed eggs symbol of new life for MEK defectorsRed dyed eggs symbol of new life for MEK defectors

آغاز فعالیت رسمی انجمن حمایت از ایرانیان مقیم در آلبانی

از نجات به آسیلا از طرف خانواده ها

انجمن حمایت از ایرانیان مقیم آلبانی به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

انجمن حمایت از ایرانیان مقیم در آلبانی

انجمن حمایت از ایرانیان مقیم در آلبانی

حسن حیرانی، صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری-تحلیلی فراق، ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: انجمن حمایت از ایرانیان مقیم آلبانی به همت جمعی از جداشده های فرقه رجوی فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نمود.

وی با اشاره به یک نمونه از مزایای صدور کارت شهروندی برای اتباع خارجی مقیم در آلبانی افزود: این انجمن به واسطه دارا بودن هیأت موسس از شرایط قانونی ثبت مؤسسه، به صورت رسمی ثبت شد تا از این پس افرادی که از فرقه جدا می شوند نگران امورات زندگی خود نباشند.

این فعال اجتماعی در آلبانی همچنین با اعلام اینکه روز گذشته اولین جلسه این انجمن برگزار شد، تصریح کرد: حمایت از جداشده های فرقه رجوی در راستای برخورداری از حقوق شهروندی، اشتغال یابی، پیگیری مشکلات اداری-حقوقی و حتی تشکیل خانواده در اساس نامه این انجمن تدوین شده است و ما تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا افراد نجات یافته از چنگال فرقه تروریستی رجوی یک زندگی جدید و بدون دغدغه را تجربه کنند.

صدور کارت شهروندی به تمام اتباع خارجی مستقر در آلبانی که تحت فشار اتحادیه اروپا به دولت این کشور انجام گردید، نوید بخش رهایی بسیاری از افراد گرفتار در فرقه رجوی شده است.

انتهای پیام

لینک به منبع (انجمن فراق)

بایگانی سایت ایران اینترلینک

***

With Trump gone , is the MEK finishedWith Trump gone , is the MEK finished

Saddam’s Private ArmySaddam’s Private Army
How Rajavi changed Iran’s Mojahedin from Armed Revolutionaries to an Armed Cult

life of camp AshrafThe Life of Camp Ashraf
Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters

مسعود خدابندهمسعود خدابنده : منابع مالی سازمان منافقین از کجا تامین می‌شود؟/ دیدار ماموران سیا با رجوی در پاریس/ نظر یکی از بنیانگذاران سازمان مجاهدین خلق درباره فرقه رجوی

همچنین: