با اظهار تالم از یکصدمین سال درگذشت ستارخان اعلام میدارم فرقه رجوی چهره ی سالار ملی را ملکوک میکند!

با اظهار تالم از یکصدمین سال درگذشت ستارخان اعلام میدارم فرقه رجوی چهره ی سالار ملی را ملکوک میکند!

فریدون اورموی، نیم نگاه، شانزدهم نوامبر 2014:… برای آشنائی هرچه بیشتر نسل جوان ایران با سیمای این قهرمان ملی ایران ، خواندن کتاب های تاریخ مشروطیت و دو کتاب رمان ” تبریز مه آلود “ و “حماسه ی ستار خان” ، ضروری ترین راهی است که باید انجام دهند. اینجانب با وجود اینکه نوشته های “ویکی پدیا” را درحق ستارخان بسیار محافظه کارانه میدانم ، با وجود این ، چاره ای جز به مراجعه به …

Gareth Porter: Mojahedin Khalq terrorists (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) used for information laundry

لینک به منبع

با اظهار تالم از یکصدمین سال درگذشت ستارخان اعلام میدارم فرقه رجوی چهره ی سالار ملی را ملکوک میکند!

امروز صدمین سالگرد وفات ستارخان بدست خوانین و اشراف مهمان کشی بود که به دستور انگلستان و برای جلوگیری از ژرفش بیشتر انقلاب مشروطیت ، تهران را تصرف کرده و به پیشرفت مشروطیت که میرفت راه آزادی و دموکراسی را بر ایرانیان بازگشاید ، بسته نماید!

چرا که این مجاهدین تحت زعامت ستارخان بودند که با تاکید بر پایداری بیشتر میخواستند راه شکست مشروطه را که اینک با حضور خوانین و اشراف باز شده بود، ببندند.

تزاریزم روس و دولت فخیمه ی انگلیس که این اردوی مردمی ستارخان را مانع فعال مایشائی خود میدیدند ازهمه جا فشار آوردند که ستارخان تبریز را ترک کند و در اینجا سپهسالار بود که بعنوان رئیس مجلس مشروطه؟! مامور به دعوت او به تهران شد و ستارخانی که ازمهد مبارزات خود جدا شده بود، به سرنوشتی دچار شد که دشمنان رنگارنگ داخلی وخارجی برایش تدارک دیده بودند!

برای آشنائی هرچه بیشتر نسل جوان ایران با سیمای این قهرمان ملی ایران ، خواندن کتاب های تاریخ مشروطیت و دو کتاب رمان ” تبریز مه آلود “ و “حماسه ی ستار خان” ، ضروری ترین راهی است که باید انجام دهند.

اینجانب با وجود اینکه نوشته های “ویکی پدیا” را درحق ستارخان بسیار محافظه کارانه میدانم ، با وجود این ، چاره ای جز به مراجعه به آن و آوردن قسمت هایی از زندگی ستار خان از “ویکی پدیا” را نیافتم!

چیزی که خواننده ازخواندن این نوشته ی محافظه کارانه دریافت میکند با ادعاهایی که همین امروز سیمای ضد آزادی باند رجوی کرده درتضاد کامل است و اینجاست که شارلاتان بازی رجوی ها را در مقایسه کردن خود با ستارخان ویاران جان برکف و وطن دوست او را بهتر درک میکند!

جای آنست که خون موج زند در دل لعل

زین تغابن که خزف میشکند بازارش!

بلی! باند مافیایی رجوی که نام مجاهدین ستارخان را بخود اختصاص داده و برنامه های این چنینی درسوء استفاده ازمقام ومنزلت کم همتای سالار ملی میکند، نشان میدهد که علاوه برخیانت های زیادی که به مردم ومنافع ملی ایران کرده ، با تعریف از قهرمانان او، چهره ی این نقاب درخاک کشیدگان فراموش نشدنی را هم ملکوک میکند:

ستارخان با نام اصلی ستارخان قره‌داغی از سرداران جنبش مشروطه ایران ملقب به سردار ملی است. وی با ایستادگی در برابر نیروهای دولتی ضد مشروطه در تبریز جانفشانی‌های بسیاری کرد.

ستار قره‌داغی سومین پسر حاج حسن قره‌داغی در ۲۸ مهر ۱۲۴۵ خورشیدی (۲۰ اکتبر ۱۸۶۶ میلادی) در روستای بیشک ورزقان در آذربایجان به دنیا آمد. وی در مقابل قشون عظیم محمدعلی‌شاه پس از به توپ بستن مجلس شورای ملی و تعطیلی آن که برای طرد و دستگیر کردن مشروطه‌خواهان تبریز به آذربایجان گسیل شده بود، ایستادگی کرد و بنای مقاومت گذارد. ستارخان مردم را بر ضد اردوی دولتی فراخواند و خود رهبری آن را بر عهده گرفت و به همراه سایر مجاهدان و باقرخان – سالار ملی- مدت یک سال در برابر قوای دولتی ایستادگی کرد و نگذاشت تبریز به دست طرفداران محمدعلی‌شاه بیفتد. اختلاف او با شاهان قاجار و اعتراض به ظلم و ستم آنان، به زمان کودکی‌اش بر می‌گشت.

ستار خان و باقر خان

جوانی

ستار در جوانی به جرگه لوطیان (جوانمردان، یا اهل فتوت) محله امیرخیز تبریز درآمد و در همین باب در حالی که به دفاع از حقوق طبقات زحمتکش بر می‌خاست با مأمورین محمدعلی شاه درافتاد و به ناچار از شهر گریخت و مدتی به عیاری مشغول شد، اما از ثروتمندان می‌گرفت و به فقرا می‌داد. سپس با میانجیگری پاره‌ای از بزرگان به شهر آمد و به کار خرید و فروش اسب پرداخت او به درستی و امانتداری در تبریز شهرت داشت به همین دلیل مالکان حفاظت از اموال خود را به او می‌سپردند. او هیچ گاه درس نخواند و سواد خواندن و نوشتن نداشت، اما هوش آمیخته به شجاعتش و مهارت در فنون جنگی و اعتقادات مذهبی و وطن دوستی‌اش، او را «یگانه قهرمان آزادی ایران» نمود.

مقاومت در دوره استبداد صغیر

او در مدت یازده ماه استبداد صغیر یعنی از ۲۰ جمادی‌الاول ۱۳۲۶ ق تا هشتم ربیع‌الثانی ۱۳۲۷ ق/ ۳۱ خرداد ۱۲۸۷ش/ ۲۰ ژوئن ۱۹۰۸ رهبری مجاهدین تبریز و ارامنه و قفقازی‌ها را بر عهده داشت و مقاومت شدید و طاقت فرسای اهالی تبریز در مقابل سی و پنج الی چهل هزار نفر قشون دولتی، با راهنمایی و رهبری او انجام گرفت، به طوری که شهرت او به خارج از مرزهای کشور رسید و در غالب جراید اروپایی و آمریکایی هر روز نام او با خط درشت ذکر می‌شد و درباره مقاومت‌های سرسختانه وی مطالبی انتشار می‌یافت. پس از ماهها محاصره تبریز قوای روسیه با موافقت دولت انگلستان و محمدعلی شاه، از مرز گذشتند به سوی تبریز حرکت کردند و راه جلفا را باز کرد. ستارخان و دیگران مجاهدین تبریز که به شدت از روسها متنفر بودند، برای رفع بهانهٔ تجاوز روسها تلگرافی به این مضمون به محمدعلی شاه فرستادند:

شاه به جای پدر و توده به جای فرزندان است. اگر رنجشی میان پدر و فرزندان رخ دهد نباید همسایگان پا به میان گزارند. ما هرچه می‌خواستیم از آن در می‌گذریم و شهر را به اعلی‌حضرت می‌سپاریم. هر رفتاری که با ما می‌خواهند بکنند و اعلی‌حضرت بیدرنگ دستور دهند که راه خواربار باز شود و جایی برای گذشتن سپاهیان روس به ایران باز نماند.

محمدعلی شاه پس از دریافت این تلگراف به نیروهای دولتی دستور ترک محاصره داد اما روسها به پیشروی ادامه دادند و وارد تبریز شدند، ستارخان حاضر به اطاعت از دولت روس نشد و در اواخر جمادی‌الثانی ۱۳۲۷ق (اواخر ماه مه ۱۹۰۹م) به ناچار با همراهانش به کنسول خانه عثمانی در تبریز پناهنده شد. در منابع ذکر شده‌است که ستارخان به کنسول روس (پاختیانوف) که می‌خواست پرچم روس را خود به سر در خانه ستارخان زند و او را در حمایت دولت روس قرار دهد گفت: «جناب کنسول! من می‌خواهم هفت دولت زیر سایه بیرق ایران باشد شما می‌خواهید من زیر بیرق روس بروم؟ هرگز چنین کاری نخواهد شد!» امیرخیزی درکتاب خود جواب ستارخان را چنین آورده‌است: «جناب کنسول! من می‌خواهم هفت دولت زیر سایه بیرق امیرالمؤمنین باشد شما می‌خواهید من زیر بیرق روس بروم؟ هرگز چنین کاری نخواهد شد!»

ستار خان باقر خان 2

مسافرت به تهران

بواسطه ظلم و دسیسه‌های دولت روس و بنا به درخواست تهران، ستارخان تصمیم به حرکت به تهران می‌نماید. شاید هدف دولت مشروطه از این اقدام، که به بهانه تجلیل از ستارخان و باقرخان صورت گرفته بود در واقع کنترل آذربایجان و خلع سلاح مجاهدین تبریز بود. روز شنبه ۷ ربیع‌الاول سال ۱۳۲۸ق در شب عید نوروز، جمعیت زیادی از مردم و رجال شهر از جمله یپرم خان ارمنی برای وداع با ستارخان و باقرخان جمع شدند و آنان درمیان هلهله جمعیت از منزل خود بیرون آمدند و به سوی تهران حرکت کردند. در بین راه نیز در شهرهای میانه، زنجان، قزوین و کرج استقبال باشکوهی از این دو مجاهد آزادی به عمل آمد و هنگام ورود به تهران نیمی از شهر برای استقبال به مهرآباد شتافتند و در طول مسیر چادرهای پذیرایی آراسته با انواع تزیینات، و طاق نصرت‌های زیبا و قالی‌های گران قیمت و چلچراغ‌های رنگارنگ گستردند. در سرتاسر خیابان‌های ورودی شهر، تابلوهای زنده باد ستارخان و زنده باد باقرخان مشاهده می‌شد. تهران آن روز سرتاسر جشن و سرور بود. ستارخان پس از صرف ناهار مفصلی که در چادر آذربایجانی‌های مقیم تهران تدارک دیده شده بود به سوی محلی که برای اقامتش در منزل صاحب اختیار (محلی در خیابان سعدی کنونی) در نظر گرفته بودند رهسپار شدند. «ازمیدان توپخانه و خیابان لاله‌زار، تا باغشاه تمام پشت بام‌ها و خیابانها و دکان‌ها، زن و مرد ایستاده بودند». سرداران مدت یک ماه مهمان دولت بود، اما به دلیل وجود سربازان و کمی جا دولت، محل باغ اتابک (محل فعلی سفارت روسیه) را به اسکان ستارخان و یارانش و محل عشرت آباد را به باقرخان و یارانش اختصاص داد. پس از چند روزی که نیروهای هر دو طرف در محل‌های تعیین شده اسکان یافتند مجلس طرحی را تصویب نمود که به موجب آن تمامی مجاهدین و مبارزین غیرنظامی از جمله افراد ستارخان و خود او می‌بایست سلاح‌های خود را تحویل دهند. این تصمیم به دلیل بروز حوادث ناگوار و ترور سید عبدالله بهبهانی و میرزاعلی محمدخان تربیت از سران مشروطه گرفته شده بود. ، اما یاران ستارخان از پذیرفتن این امر خودداری کردند. به تدریج مجاهدین دیگری که با این طرح مخالف بودند به ستارخان و یارانش پیوستند و این امر موجب هراس دولت مرکزی شد. سردار اسعد به ستارخان پیغام داد که «به سوگندی که در مجلس خوردید وفادار باشید و از عواقب وخیم عدم خلع سلاح عمومی بپرهیزید.».

بعدازظهر اول شعبان ۱۳۲۸ق قوای دولت مشروطه، که جمعاً سه هزار نفر می‌شدند به فرماندهی یپرم خان ارمنی، یار قدیمی ستارخان در تبریز و رئیس نظمیه وقت، باغ اتابک را محاصره کردند و پس از چند بار پیغام، هجوم نظامیان به باغ صورت گرفت و جنگ بین قوای دولتی و مجاهدین آغاز گشت. در این جنگ قوای دولتی از چند عراده توپ و پانصد مسلسل شصت تیر استفاده کردند و به فاصله ۴ ساعت ۳۰۰ نفر از افراد حاضر در باغ کشته شدند. ستارخان راه پشت بام را در پیش گرفت، اما در مسیر پله‌ها در یکی از راهروهای عمارت تیری به پایش اصابت کرد و مجروح شد و قادر به حرکت نبود. اندکی بعد قوای دولتی او را دستگیر کردند و به منزل صمصام السلطنه بردند و خود و اتباعش ناچار به خلع سلاح شدند.

بعد از این وقایع، ستارخان خانه نشین شد و اوایل اجازه درمان وی داده نمی شد، پس از مدتی که زخم کاری شده بود پزشکان حاذق برای مداوای پای او تمام تلاش خود را کردند، بر اثر اصابت گلوله هر دواستخوان ساق پا شکسته بود و زخم دچار عفونت بود، دوبار پزشکان معالج (لقمان الدوله، حسین خان نظام الحکما، و دو پزشک خارجی) اقدام به عمل جراحی و تمیز کردن زخم نمودند و پس از مدتی شکستگی و زخم بهبودی نسبی پیدا کرد و با وجود کوتاهی پا می توانست با عصا راه برود. ستارخان پس از این واقعه نزدیک به چهار سال زندگی کرد و در تاریخ ۲۸ ذی الحجه ۱۳۳۲هـ. ق (۲۵ آبان ۱۲۹۳ش/ ۱۶ نوامبر ۱۹۱۴م) در تهران درگذشت.

ستارخان ، سردار مقاومت آذربایجان و جنبش مشروطیت در جایی نوشته است:

من هیچ وقت گریه نمی کنم چون اگر اشک می ریختم آذربایجان شکست می خورد و اگر آذربایجان شکست می خورد ایران زمین می خورد…اما در جریان مشروطه دو بار آن هم در یک روز اشک ریختم.

حدود ۹ ماه بود تحت فشار بودیم بدون غذا. بدون لباس. از قرارگاه آمدم بیرون…چشمم به زنی افتاد با بچه ای در بغلش.. دیدم که بچه از بغل مادرش پایین آمد. چهار دست وپا رفت به طرف بوته علف.علف را از ریشه درآورد و از شدت گرسنگی شروع کرد خاک ریشه ها را خوردن… با خود گفتم الآن مادر آن بچه به من فحش می دهد و می گوید لعنت به ستارخان که ما را به این روز انداخته است.

اما… مادر کودک آمد بچه اش را بغل کرد و گفت :

عیبی ندارد فرزندم، “خاک می خوریم اما خاک نمی دهیم”. آنجا بود که اشکم در آمد”.

آیا سرکردگان باند رجوی هم چنین میکنند و احساساتی شبیه ستارخان دارند؟؟!! یا اینکه در مزدوری ، پادوئی و جاسوسی برای بدترین دشمنان ملت ایران و بیگانگان از صدام حسین گرفته تا دست راستی ها و طیف های افراطی و جنگ طلب نظام سرمایه داری جهانی ، سر از پا نمی شناسند …

گزارش کمپ لیبرتی 1Iran Interlink Fourth Report from Baghdad

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=14051

مریم عضدانلو (رجوی): امریکا باید جلوی اتمی شدن ایران را بگیرد

افکار نیوز، یازدهم نوامبر ۲۰۱۴:…  مریم قجر عضدانلو ابریشمچی (رجوی) که با وجود سوابق تروریستی در پاریس اقامت دارد، مدعی شده «رژیم ایران همچنان به فکر تولید سلاح هسته‌ای است و بر آن اصرار می‌کند. آنها مطمئن‌ترین راه حفظ رژیم را دستیابی به سلاح هسته‌ای می‌دانند.»  وی همچنین می‌گوید: یکی از عواملی که سبب گستاخی رژیم شده …

 مجاهدین خلق رجوی امام امریکااز «جان نثاری و دعای سلامت برای آیت الله خمینی» علیه امپریالیزم تا «خوشرقصی برای امپریالیزم

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقحس مشترک – مقایسه سازمان مجاهدین و گروههای تروریستی داعش و النصره

لینک به منبع

واکنش مریم رجوی به مذاکرات هسته ای

همسر سرکرده گروهک منافقین گفت توافق نهایی غرب با ایران باید به نحوی باشد که اجازه ندهد ایران به سلاح هسته‌ای دست پیدا کند.

به گزارش افکارنیوز، مریم قجر عضدانلو ابریشمچی (رجوی) که با وجود سوابق تروریستی در پاریس اقامت دارد، مدعی شده «رژیم ایران همچنان به فکر تولید سلاح هسته‌ای است و بر آن اصرار می‌کند. آنها مطمئن‌ترین راه حفظ رژیم را دستیابی به سلاح هسته‌ای می‌دانند.»

وی همچنین می‌گوید: یکی از عواملی که سبب گستاخی رژیم شده، عقب‌نشینی‌های پی‌درپی کشورهای غربی در برابر ایران است. در نتیجه این عقب‌نشینی‌ها، ایران با گستاخی به دنبال پیشبرد برنامه هسته‌ای خود است.

وی همچنین مدعی شد ایران به صدور تروریسم و نقض حقوق بشر می‌پردازد.

سازمان تروریستی منافقین به مرور زمان از شعارهای ضد امپریالیستی به مزدوری سازمان سیا و حتی استخبارات رژیم صدام رسید. مسعود رجوی که چند سال است گم و گور شده به تدریج این سازمان بسته را تبدیل به حرمسرای خود نمود و این کار را با همسر ابریشمچی (مریم قجر عضدانلو) آغاز کرد. عضدانلو سپس تبدیل به دلال جنایت‌های ضد اخلاقی مسعود رجوی شد.

سازمان منافقین در طول عمر منحوس خود قریب ۱۷ هزار شهروند ایرانی را در عملیات مختلف تروریستی به شهادت رساند و از این جهت اشک تمساح خانم قجر عضدانلو برای تروریسم و تسلیحات کشتار جمعی طنزی بی‌مایه به نظر می‌رسد؛ به ویژه اینکه همین سازمان در رژیم صدام جنایت‌های تروریستی خود را علیه کردها و شیعیان عراق توسعه داد و سپس در جنگ سوریه در کنار تروریست‌ها به عنوان مزدور اجاره‌ای وارد صحنه شد.

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=14002

گزارش فارس از جست و خیز مزدوران سابق صدام برای ولینعمت جدید در واشنگتن (رجوی باز اتمی شد)

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلفارس نیوز، هشتم نوامبر ۲۰۱۴:…  منافقین روز جمعه بار دیگر تلاش تازه‌ای برای فضاسازی علیه ایران آغاز کرد. این در حالی است که دور تازه مذاکرات هسته‌ای این هفته در شهر «مسقط» عمان آغاز می‌شود.  این گروه تروریستی که در ماه‌های اخیر بارها تلاش مشابهی را ترتیب داده و مدعی انتشار اسناد محرمانه شده بود، این بار نیز ادعاهای تازه‌ای را علیه برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران مطرح کرده است. با …

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

لینک به منبع

همزمان با گزارش آمانو و در آستانه دور تازه مذاکرات

تلاش تازه منافقین برای فضاسازی در آستانه دور جدید مذاکرات هسته‌ای

گروهک تروریستی منافقین روز جمعه همزمان با انتشار گزارش تازه مدیر کل آژانس بین‌الملل انرژی اتمی، بار دیگر تلاش کرد فضاسازی تازه‌ای علیه ایران به راه بیاندازد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، گروهک تروریستی منافقین روز جمعه بار دیگر تلاش تازه‌ای برای فضاسازی علیه ایران آغاز کرد. این در حالی است که دور تازه مذاکرات هسته‌ای این هفته در شهر «مسقط» عمان آغاز می‌شود.

این گروه تروریستی که در ماه‌های اخیر بارها تلاش مشابهی را ترتیب داده و مدعی انتشار اسناد محرمانه شده بود، این بار نیز ادعاهای تازه‌ای را علیه برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران مطرح کرده است. با وجود تلاش‌های متعدد این گروهک، بی‌پایه بودن ادعاهای منافقین موجب شده تا حتی آمریکا و آژانس هم آن را جدی تلقی نکنند.

آنطور که پایگاه «واشنگتن فری‌بیکن»، نزدیک به نئوکان‌ها، گزارش داده، این گروهک در تازه‌ترین پرده از نمایش خود، مدعی شده است که ایران دو اتاقک تست انفجاری در اختیار دارد که یکی از آن‌ها یا در سایت نظامی پارچین است یا در جای دیگری از ایران.

منافقین در ادامه اعلام کرده‌اند که این «اطلاعات» را در اختیار آمریکا و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی قرار داده‌اند. پیش از این هم «گرت پورتر» گزارشگر تحقیقی آمریکایی در کتاب خود و گزارش‌های متعددش در مورد برنامه هسته‌ای ایران، نوشته بود که تمامی ادعاهای مطرح شده در رابطه با برنامه هسته‌ای ایران، بر اساس اسناد مجعولی است که گروهک منافقین با همکاری موساد و به واسطه آمریکا در اختیار آژانس قرار داده است.

«یوکیا آمانو» مدیر کل آژانس روز جمعه در تازه‌ترین گزارش خود در مورد برنامه هسته‌ای ایران، که با لحنی مغرضانه تنظیم شده بود، بار دیگر همین ادعاها را تکرار کرده و خواستار توضیح ایران در مورد ابعاد تسلیحاتی احتمالی شده است.

ایران و گروه ۱+۵ برای رسیدن به توافق هسته‌ای، تنها تا روز سوم آذر زمان دارند. خبرگزاری آسوشیتدپرس روز جمعه پس از گزارش آژانس نوشت این گزارش امیدها برای حصول توافق کامل را از میان برد.

انتهای پیام/ق

***

Using cult leader Maryam Rajavi to derail nuclear talks backfires. Rep. Ileana Ros-Lehtinen with Mojahedin Khalq (Rajavi cult) members

Mojahedin Khalq terrorists (Rajavi cult) also gave money to Sen. Robert Menendez (D-N.J.), chairman of the Senate Foreign Relations Committee

Ileana ros lehtinen Mojahedin Khalq terrorism MKO MEK SaddamIleana Ros-Lehtinen thinks her pal Maryam Rajavi is a human rights advocate

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=3269

در رابطه با امریکایی هاای که برای لابی کردن قاتلین سربازانشان زیر پرچم مجاهدین خلق می ایستند چه باید گفت؟!!

.
ایران اینترلینک، سوم ژانویه ۲۰۱۱: … مسعود رجوی در بالای سن در حال رجز خوانی برای آمریکا بود. وی دست به کمر زده بود و با اشاره به القاعده و شخص بن لادن می گفت و با اشاره به خودش و ارتش دست ساز صدام که بنام ارتش آزادیبخش نام نهاده بود ادامه داد پس از سقوط صدام حسین و مصاحبه هایی که برای تعین هویت افراد این سازمان توسط مامورین وزارت خارجه ، سیا ، اف بی آی ، و به خصوص ام آی ارتش آمریکا با تک تک افراد انجام دادند. بیش از هزاران ساعت اطلاعات ذیقیمت در این رابطه به دست آوردند که تماما گواه و تائید ایدئولوژی و استراتژی ضد امریکائی این سازمان تروریستی است. پس از سقوط صدام حسین …  
 
مشاوران بوش خواستار خروج منافقین از لیست سیاه شدند
 
ایران اینترلینک، سوم ژانویه ۲۰۱۱
لینک به متن اصلی (انگلیسی)
https://iran-interlink.org/?mod=view&id=9216
  
سرود تروریستی”سر کوچه کمینه” سازمان مجاهدین خلق
(سروده شده بعد از انقلاب، بیاد بود ترور افسران امریکایی)
 
افسر امریکایی مقتول، کاپیتان لویس لی هاولینز
Captain Lewis Lee Hawkins
(Photograph courtesy Annette Hawkins)
 
چند سند دیگر:
Lets create another Vietnam for America(pdf).
(Mojahedin English language paper April 1980)
Letter to Imam (Khomeini) (pdf).
(Mojahedin English Language paper April 1980)
 

(Washington backed Maryam Rajavi in terrorist cult’s HQ in Paris)
 
(MKO members in European Countries 2003)
 

(Abdolmalek Rigi on Voice of America, presented as a democratic alternative)
 

(Mojahedin’s Maryam Rajavi and Jondollah’s Abdolmalek Rigi)
 

Jafarzadeh on Fox News
 

Jafarzadeh representing terrorist organisation NCRI
(Picture form MKO/ NCRI clandestine television)
 

(Daniel Zucker, Maryam Rajavi and ALi Safavi)
 

(Ali Safavi as the commander of Saddam’s Private Army in Iraq)