بحران اعتبار مریم رجوی

بحران اعتبار مریم رجوی

بحران اعتبار مریم رجویعلی جهانی، وبلاگ آیینه، سیزدهم آوریل 2021:… حنای سران فرقه رجوی ، مجاهدین خلق، و بطور خاص رهبری این گروه تروریستی در بین نیروهای سازمان رنگی ندارد و دیگر فریب دروغپردازی هایشان را در مورد سرنگونی و شعار های تکراری دیگر را نمی خورند و هیچ اعتنایی به حرف های تکراری مریم عضدانلو سرکرده فعلی این سازمان نمی کنند و این مسئله به بزرگترین بحران یعنی بحران اعتبار برای سران فرقه رجوی بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این گروه تروریستی تبدیل شده است. بحران اعتبار مریم رجوی 

بحران اعتبار مریم رجویمریم رجوی حلقوم نتانیاهو (هرزه گویی مجاهدین خلق)

بحران اعتبار مریم رجوی

فرقه تروریستی رجوی موسوم به سازمان مجاهدین خلق ایران به دلایل مختلفی از جمله عدم وجود رهبری باصلاحیت دچار انواع و اقسام بحرانها میباشد که مهمترین آنها عبارتند از:  بحران رهبری،  بحران تشکیلاتی و نیرویی، بحران سیاسی و اجتماعی و بحران ایدئولوژیکی و فرهنگی و از همه مهمتر از نظر بنده بحران عدم مشروعیت و اعتبار می باشد. برای روشن‌تر شدن این موضوع بهتر است مروری بر دروغپردازی ها و تحلیل های آبکی رهبری سازمان و خلاصه اینکه مروری داشته باشیم از گفتار ها تا واقعیت ها در این سازمان به اصطلاح خلقی و انقلابی تا مشخص شود که این سازمان فرقه گرا و تروریستی دچار بحران اعتبار نه تنها در ایران بلکه در همه جهان هست و بی اعتبار ترین و نا مشروع ترین گروه به اصطلاح سیاسی و انقلابی هست. 

از بدو انقلاب ضد سلطنتی مردم ایران با اعلام مبارزه مسلحانه وعده های تکراری و دروغین سرنگونی شش‌ماهه داده است ولی الان خودش و تشکیلات پوسیده اش در حال فروپاشی کامل است.

همواره دم از حقوق بشر و آزادی و استقلال و عدالت اجتماعی می زند ولی نقض فاحش حقوق بشر در مناسبات و سانسور و خفقان و وابستگی این گروه تروریستی به سرویس‌های اطلاعاتی و جاسوسی کشورهای غربی و هم سوئی این فرقه با سیاست های ضد مردمی آمریکا و اسرائیل و شیوخ مرتجع عربستان سعودی برای همگان بسیار آشکار و واضح می باشد. 

علی رغم شعر و شعار جامعه بی طبقه توحیدی و اعتقاد به اسلام انقلابی این سازمان در تشکیلات اش جامعه صد طبقه غیر توحیدی وجود دارد و نه تنها  بوئی از اهداف و آرمان‌های دین اسلام نبرده بلکه عملکرد تروریستی و فرقه گرایانه اش صد و هشتاد درجه عکس اهداف دین مبین اسلام می باشد. 

درحالی‌که سران فرقه و بطور خاص رهبری این فرقه دم از خلق قهرمان می زنند و مدعی داشتن جایگاه اجتماعی قوی در بین اقشار مختلف جامعه ایران هستند و همچنین ادعای تاثیر گذار بودن در مسائل مختلف جامعه ایران را دارند ولی در واقعیت نه تنها چنین نیست بلکه مردم ایران بشدت از این گروه تروریستی بخاطر جنایات و خیانت های بیشمارش منتفر هستند. در این زمینه برای اثبات ادعا های دروغین بودن شعر و شعار های دفاع از خلق قهرمان می توان به جانب داری این سازمان از تحریم های اقتصادی علیه مردم ایران و دشمنی هیستریک رجوی با خانواده های نیروهای سازمان که‌ بخشی از همین خلق قهرمان هستند و خواسته ای جز ملاقات با عزیزان شان که در زندان این گروه تحت عنوان اشرف سه گرفتار هستند ندارند را می توان مثال زد. 

علی رغم شعر و شعار های تنها آلترناتیو بودن نه تنها از هیچ جایگاهی در بین اپوزیسیون خارج و داخل کشور برخوردار نیست بلکه هیچ گروه و شخصیت سیاسی این سازمان فرقه گرا به رسمیت نمی شناسد و اصلا در مسائل مختلف سیاسی و اجتماعی ایران هیچ جایگاهی ندارد و اصلا مطرح نیست. 

علی رغم شعر و شعار های استقلال مالی و سیاسی این سازمان به همه دشمنان مردم ایران آویزان شده و به‌ هر خفت و خواری ذلت تن می دهد تا مسائل مالی خودش را حل کند و به لحاظ سیاسی  این گروه را به‌ رسمیت بشناسند ولی با این حال بدلیل عدم اعتبار و مشروعیت حتی پیش اربابانش نظیر آمریکا اسرائیل و عربستان سعودی هیچ اعتباری ندارد و روی آن حساب نمی کنند در این رابطه در زمان ترامپ هرچقدر سنگ ترامپ را به سینه زد و مریم عضدانلو سرکرده فعلی این سازمان خیلی تلاش کرد که او را به آمریکا راه بدهند و با پمپئو وزیر خارجه وقت آمریکا ملاقات کند موفق نشد و همه دیدند که وزیر خارجه آمریکا با مسیح علی نژاد يک خبر نگار ساده ملاقات کرد و در این خبر نگار ساده اعتبارش در نزد مقامات دولت آمریکا بیشتر بوده است و یا در فرانسه به دلیل بی اعتباری تمامی فعالیت های مریم عضدانلو در فرانسه از از دولت فرانسه منع شده است. 

بنابراین ملاحظه می فرمائید که این گروه تروریستی به دلیل عدم صلاحیت و عدم صداقت رهبری اش از هیچ اعتبار و آبرو و مشروعیت در بین مردم ایران و مردم جهان و حتی در بین دولت های حامی تروریسم نظیر آمریکا و اسرائیل و شیوخ مرتجع عربستان سعودی هم بر خوردار نیست و روی آن حساب نمی کنند  البته هر چند که از مدت ها قبل زمانی که رجوی به عراق رفت و در زمان جنگ ایران و عراق با مزدوری برای صدام حسین دیکتاتور سابق عراق علیه مردم ایران وارد جنگ ضد میهنی شد و سربازان بی گناه را تحت عنوان عملیات سرنگونی در مناطق مرزی کشت دیگر هیچ اعتبار و مشروعیتی در بین مردم ایران نداشت. ولی اکنون این بی اعتنایی به‌ این گروه باعث شده است که این سازمان و تشکیلات زوار در رفته اش دچار بحران اعتبار در بین  دوستان و حتی نیروهای سازمان شود و دچار ریزش نیرویی روز افزون گردد و نهایتا به‌ فروپاشی کامل برسد. چونکه دیگر حنای سران فرقه و بطور خاص رهبری این گروه تروریستی در بین نیروهای سازمان رنگی ندارد و دیگر فریب دروغپردازی هایشان را در مورد سرنگونی و شعار های تکراری دیگر را نمی خورند و هیچ اعتنایی به حرف های تکراری مریم عضدانلو سرکرده فعلی این سازمان نمی کنند و این مسئله به بزرگترین بحران یعنی بحران اعتبار برای سران فرقه رجوی بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این گروه تروریستی تبدیل شده است و آنها حتی دیگر قادر به حل و فصل مسائل خرد و ریز تشکیلات نیستند و همچنین دیگر به همین دلیل بی اعتباری حتی دیگر مقامات دولت آلبانی به‌ این گروه اعتنایی نمی کنند و حاضر به دادن‌ امکانات جدید به این گروه نیستند. 

لینک به منبع

بحران اعتبار مریم رجوی

***

رجوی شیعه یا وهابی ؟ - خزیدن رجوی زیر عبای قبیله عبد منافرسالت مزدوری مریم رجوی و خود کم بینی غریزی و ذاتی مجاهدین خلق

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/استحاله-مجاهدین-خلق-ایران-از-آپارتمان/

استحاله مجاهدین خلق ایران از آپارتمان بلور کشاورز تا کمپ تیرانا

استحاله مجاهدین خلق ایران از آپارتمان بلور کشاورز تا کمپ تیراناعلی جهانی، وبلاگ آیینه، سی و یکم اوت 2020:… سازمان حنیف نژاد و یارانش که از آپارتمان کوچکی در بلوار کشاورز تهران با اهداف بزرگی تاسیس شده بود اکنون بعد از حدود ۵۵ سال در کمپ کمپ تیرانا تحت عنوان اشرف سه در ورطه سقوط قرار گرفته است و تمام مشکلات سازمان فرقه گرا و تروریستی رجوی به سرکردگی مریم عضدانلو سرکرده فعلی این سازمان فرقه گرا و تروریستی رجوی شده است ریزش روز افزون نیرویی و جدا شدگان و منتقدین سازمان و خانواده های نیروهای سازمان که تنها خواسته بر حق شان دیداری کوتاه با عزیزان شان بعد از سالهای زیاد هست. استحاله مجاهدین خلق ایران از آپارتمان بلور کشاورز تا کمپ تیرانا 

استحاله مجاهدین خلق ایران از آپارتمان بلور کشاورز تا کمپ تیراناباند رجوی مجاهدین اولیه را بلعید!

استحاله مجاهدین خلق ایران از آپارتمان بلور کشاورز تا کمپ تیرانا

از آپارتمان کوچکی در بلوار کشاورز تهران تا کمپ تیرانا

در  پانزدهم شهریور سال ۱۳۴۴خورشیدی بنیان گزاران سازمان مجاهدین خلق ایران را یعنی محمد حنیف نژاد و سعید محسن و علی اصغر بدیع زادگان در یک آپارتمان کوچکی در بلوار کشاورز تهران زندگی می کردند که با تاسیس سازمان مجاهدین این مکان اولین پایگاه سازمان بود که آنها روی سر در این پایگاه کوچک فدا و صداقت را نوشته بودند. از آن زمان اکنون حدود ۵۵ سال می گذرد و سازمان مجاهدین خلق ایران که با هدف مبارزه با آمپریالیسم جهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم وابسته اش در ایران یعنی رژیم دیکتاتوری شاه  تاسیس شده بود و دارای پرنسیپ های انقلابی و پایگاه اجتماعی قوی بود و از حمایت های بی دریغ مردم ایران را برخوردار بود. با دستگیری و اعدام بنیان گزاران و تصاحب رهبری سازمان توسط مسعود رجوی صد و هشتاد درجه عکس اهداف بینان گزاران سازمان حرکت کرد و سازمان مجاهدین خلق ایران را به سازمان مسعود و مریم تبدیل کرده که با عملکرد فرقه گرا یانه اداره می شود. این سازمان به اصطلاح مجاهدین کنونی چیزی جز یک باند تبهکار و تروریستی نیست که بخاطر سه اشتباه بزرگ رجوی خائن دچار این وضعیت اسف بار شده و اکنون در زندانی تحت عنوان اشرف سه در کشور آلبانی در آستانه فروپاشی کامل قرار گرفته است.

اشتباه تاریخی اول سازمان تحت رهبری مسعود رجوی اعلام مبارزه مسلحانه در سی خرداد سال شصت در حالیکه انقلاب ضد سلطنتی مردم ایران نو پا بود و همچنین مردم درگیر جنگ ایران و عراق بودند و صدام حسین دیکتاتور سابق عراق کلی از شهر های مرزی را اشغال کرده بود و کلی از مردم بیگناه و غیر نظامی کشته مجروح شده و یا با ویران شدن خانه و کاشانه شان آواره شهر های دیگر شده بودند. که استارت خیانت و جنایت های رجوی علیه مردم ایران بود.

استحاله مجاهدین خلق ایران از زبان جولیانی

دومین اشتباه تاریخی سازمان مسعود و مریم در اوج جنگ ایران و عراق رفتن به عراق و پذیرش نوکری و مزدوری تمام عیار صدام حسین دیکتاتور سابق عراق بود که رجوی رو در روی مردم ایران وارد این جنگ خانمانسوز خارجی شده و برای اثبات مزدوری اش به صدام حسین با تشکیل ارتش به اصطلاح آزادی بخش و عملیات به اصطلاح سرنگونی در مناطق مرزی مشغول سرباز کشی و همچنین کردکشی و سرکوب شیعیان جنوب عراق پرداخت که این جنایات نابخشودنی رجوی اوج خیانت ها و جنایاتش علیه مردم ایران بود.

و سومین اشتباه تاریخی سازمان فرقه گرا و تروریستی رجوی انقلاب کذائی مریم  یعنی طلاق های اجباری تحت عنوان انقلاب ایدئولوژیکی بود که در حقیقت اهرمی برای سرکوب نیروهای معترض در تشکیلات استالینی رجوی بود که در این رابطه ما شاهد راه اندازی زندان های معترضین در سال هفتاد و سه بودیم که در این زندان شاهد شکنجه و در مواردی سر به نیست کردن و حذف فیزکی نیروهای معترض و کادر های برجسته سازمان بودیم.

این اشتباهات تاریخی که حاصل تحلیل های آبکی و اندیشه فرقه گرا یانه رجوی بود نتایجی به قرار زیر به همراه داشته و سازمان فرقه گرا و تروریستی رجوی به نقطه اسف بار کنونی رسانده است :

۱) سازمانی که از روز اول  بنیان گزاران روی سر درش فدا و صداقت را نوشته بودند رجوی آنرا تبدیل به دروغ و خیانت کرده و با فرارش در سر بزنگاه‌های مهم و تنها گذاشتن نیروهای سازمان همه چیز را عکس کرده است.

۲) سازمانی که بخاطر انقلابی بودن و اهداف ضد آمپریالیسم جهانی به سرکردگی آمریکا محبوب عامه مردم بود و از حمایت های بی دریغ مردم ایران را برخوردار بود و دارای پایگاه اجتماعی و جایگاه قوی در بین همه گروه های ملی و مذهبی بود.  رجوی آنرا با رفتن در دامن قدرت ها  و سرویس های اطلاعاتی و امنیتی خارجی از صفت یک سازمان انقلابی و سیاسی در آورده و تبدیل به حزب باد کرده و نه تنها بخاطر قرار گرفتن در مقابل مردم و منافع ملی آنها دارای هیچ پایگاه اجتماعی و جایگاه قوی در بین اپوزیسیون خارج و داخل کشور نیست بلکه به شدت مورد تنفر و انزجار احاد ملت و اقشار مختلف مردم ایران قرار گرفته است.

۳) این سازمان که بقول رجوی می خواست برود عراق و سرنگونی را محقق کند اکنون خلع سلاح شده و قلعه استراتژیکی اشرف را از دست داده و کلی از نیروهای سازمان را هم بخاطر اهداف شیطانی خودش از دست داده و بعد با خفت و خواری از عراق اخراج شده و کمپی در کشور آلبانی تحت عنوان اشرف سه مستقر هست که این کمپ  بخاطر مسن بودن و بیمار بودن نیروهای سازمان بیشتر به خانه سالمندان مشابهت دارد.

۴) سازمانی که در انتقاد و انتقاد از خود جزو اصول اصلی بود  و ورود به سازمان و عضو شدن سخت بود و خروج از سازمان آسان بود و حنیف نژاد و یارانش بخاطر پایداری روی همین اصول و اهداف والای شان پای چوبه دار رفتند ‌. رجوی بخاطر انتقاد نیروهای معترض در تشکیلات استالینی اش را زندانی و شکنجه و در مواردی اعدام کرده و با هزار فریب و نیرنگ نیرو جذب کرده و بعد می گفت خروج از سازمان نداریم و بقول خودش که می گفت: “بریده نداریم و نمی توانیم داشته باشیم ” و منتقدین و جدا شدگان را تهدید به قتل می کند. و رجوی همه بر خلاف بنیان گزاران برای حفظ جان خودش همواره فراری بوده و اکنون هم که بعد سقوط صدام حسین مفقودالاثر می باشد.

استحاله تدریجی میراث محمد حنیف نژاد به فرقه ای ،موسوم به فرقه رجوی

بنابراین ملاحظه می فرمائید که  سازمان حنیف نژاد و یارانش که از آپارتمان کوچکی در بلوار کشاورز تهران با اهداف بزرگی تاسیس شده بود اکنون بعد از حدود ۵۵ سال در کمپ کمپ تیرانا تحت عنوان اشرف سه در ورطه سقوط قرار گرفته است و تمام مشکلات سازمان فرقه گرا و تروریستی رجوی به سرکردگی مریم عضدانلو سرکرده فعلی این سازمان فرقه گرا و تروریستی رجوی شده است ریزش روز افزون نیرویی و جدا شدگان و منتقدین سازمان و خانواده های نیروهای سازمان که تنها خواسته بر حق شان دیداری کوتاه با عزیزان شان بعد از سالهای زیاد هست.

لینک به منبع

استحاله مجاهدین خلق ایران از آپارتمان بلور کشاورز تا کمپ تیرانا

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/شکست-های-پیاپی-فرقه-رجوی-در-سالی-که-گذشت/

شکست های پیاپی فرقه رجوی در سالی که گذشت

علی جهانی - شکست های پیاپی فرقه رجوی در سالی که گذشتعلی جهانی، وبلاگ آیینه، سی ام مارس 2021:… سالی که گذشت سالی سراسر شکست در همه زمینه‌ها بود  . از جمله این شکست ها:  بی توجهی دولت آلبانی به‌ آنها بعد از پنج سال که‌ از اقامت شان در آن کشور می گذرد و ندادن امکانات جدید به‌ این گروه تروریستی و همچنین بی توجهی مردم آلبانی به‌ این گروه و بی زاری آنها از حضور این مهمان ناخوانده  جلوگیری دولت فرانسه از فعالیت های مریم عضدانلو سرکرده فعلی این گروه تروریستی در فرانسه از جمله برگزار مراسم سالانه بزرگداشت سالروز ترور و خشونت در پاریس که‌ مجبور شدند این مراسم را در کمپ خودشان در آلبانی برگزار نمایند . شکست های پیاپی فرقه رجوی در سالی که گذشت 

علی جهانی - شکست های پیاپی فرقه رجوی در سالی که گذشتاخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

شکست های پیاپی فرقه رجوی در سالی که گذشت

علی جهانی

آقای علی جهانی آلمان

سران فرقه رجوی بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این گروه تروریستی علی رغم شعر و شعار های پر طمطراق و پوچ توخالی مقاومت و صدور  انواع و اقسام فراخوان های تکراری و مضحک مثل چهارشنبه سوری در همه زمینه‌ها در سالی که گذشت شکست خورده و يک گام به فروپاشی کامل نزدیکتر شده است و احتمالا سال جدید به عمر ننگین و سراسر خیانت و جنایت خود و حیات خوار و خفیف و خائنانه اش مهر پایان خواهد زد. 

بله دوستان همانطور که عرض کردم سالی که گذشت سالی سراسر شکست در همه زمینه‌ها بود  . از جمله این شکست ها: 

بی توجهی دولت آلبانی به‌ آنها بعد از پنج سال که‌ از اقامت شان در آن کشور می گذرد و ندادن امکانات جدید به‌ این گروه تروریستی و همچنین بی توجهی مردم آلبانی به‌ این گروه و بی زاری آنها از حضور این مهمان ناخوانده 

جلوگیری دولت فرانسه از فعالیت های مریم عضدانلو سرکرده فعلی این گروه تروریستی در فرانسه از جمله برگزار مراسم سالانه بزرگداشت سالروز ترور و خشونت در پاریس که‌ مجبور شدند این مراسم را در کمپ خودشان در آلبانی برگزار نمایند 

در زمینه نیرویی هم نه تنها نتوانسته از ریزش نیرویی جلوگیری کند بلکه جداشدگان هم چه در آلبانی و چه در جاهای دیگر علیه این گروه و سران شان درخواست محاکمه کرده اند و خانواده های نیروهای سازمان هم فرخوان بين المللی داده اند و کارزاری برای ملاقات با عزیزان شان که در زندان این گروه تحت عنوان اشرف سه گرفتار هستند را شروع کرده اند که امسال هم ادامه خواهد داشت تا به خواسته های بر حق شان مبنی بر ملاقات با عزیزان شان برسند. 

در زمینه های اجتماعی هم که این گروه خیلی تلاش کرد که حوادث آبان ۹۸ در سال ۹۹ تکرار شود ولی در این زمینه هم شکست خورده و حساب ویژه ای که در زمینه اعتراضات صنفی مردم باز کرده بود پوچ و توخالی از آب در آمد. 

اما مهمترین شکست این گروه تروریستی در سالی که گذشت باخت ترامپ بود که این گروه روی بردش و ادامه سیاست های جنگ افروزانه و ضد ایرانی اش حساب ویژه باز کرده بود ولی همه خواب و خیال های شان پوچ و توخالی از آب در آمد. و اين گروه که استراتژی شکست خورده ترور و خشونت خود را به‌ استراتژی جنگ طلبانه و فشار حداکثری دولت ترامپ گره زده بود و امیدوار بود که دولت ترامپ وارد جنگ با ایران شده و دولت ایران را سرنگون کند و حکومت را در يک سینی طلایی تقدیم ایشان کند ولي همانطور که امید بستن سازمان به جنگ ایران و عراق فایده‌ای برای شان نداشت امید بستن به سیاست های ضد ایرانی و جنگ طلبانه ترامپ هم فایده‌ای نداشت و باز هم این سیاست آویزان شدن سازمان به قدرت های خارجی برای تحقق شعار سرنگونی شکست خورده است ولی سران فرقه و بطور خاص رهبری اش عبرت نمی گیرد و همچنان به این سیاست حزب باد بودنش ادامه مي دهد و درست به همین دلیل است که سال ۱۴۰۰ سالی است که این گروه تروریستی با سرعت به سمت فروپاشی کامل خواهد رفت. 

لینک به منبع

شکست های پیاپی فرقه رجوی در سالی که گذشت 

***

همچنین: