بحران روحی و روانی در فرقه رجوی

بحران روحی و روانی در فرقه رجوی

حمله رجوی به منتقدینامیر حسین پناهی، آریا ایران، پاریس، هشتم ژوئن 2014: …  از “حیوان لیبرتی”، گل سرسبد نوشته های محمد اقبال  تا “غلامرضا خسروی” و نامه های منسوب به او در سایت مریم رجوی. از “خرمگس – رحمان حیدری” تا مطلب “پژواکیان…” و دیگر نوشته های افترا آمیز که به طور مرتب در سایت های مجاهدین منتشر می گردد، نشانه های قطعیت چند جمله فوق است.حتمیت و قطعیت در فروپاشی بارگاه بی فرهنگ رجوی که …

فرقه ها و تروریسم. بازخوانی یک پرونده

Rajavi cult New Yorkگروه رجوی و دستاوردهای نیویورک

لینک به منبع

بحران روحی و روانی در فرقه رجوی

در نیمه سال ۲۰۱۴ هستیم. بحران روحی و چند گانگی شخصیتی اعضا و هواداران، آنچنان کالبد بی رمق فرقه رجوی را درنوردیده است که با هیچ وزنه ای قابل قیاس نیست. از یک طرف توهم های گوناگون واز سویی دیگر ناهنجاری های اخلاقی در تشکیلات توتالیتر رجوی ، منبع سرشاری برای سرعت بخشیدن به روند اضمحلال و فروپاشی کامل می باشد. این بلای عظیم فقط برای لیبرتی نشین ها نیست. خوش نشینان اورسوراواز و سایر کشورهای اروپایی نیز از امواج این طوفان بزرگ در امان نخواهند ماند!

از “حیوان لیبرتی”، گل سرسبد نوشته های محمد اقبال تا “غلامرضا خسروی” و نامه های منسوب به او در سایت مریم رجوی. از “خرمگس – رحمان حیدری” تا مطلب “پژواکیان…” و دیگر نوشته های افترا آمیز که به طور مرتب در سایت های مجاهدین منتشر می گردد، نشانه های قطعیت چند جمله فوق است.حتمیت و قطعیت در فروپاشی بارگاه بی فرهنگ رجوی که ما فقط گوشه های بسیار ناچیز آن را می بینیم و شاهد هستیم.

حمله رجوی به منتقدین

(عکس ایرج مصداقی در سایت رجوی)

از قدیم الایام که مسعود رجوی سردیگراعضای سازمان را کلاه گذاشت، بنیاد ها را به دلخواه تغییر داده و در مسیر خیانت به مردم و وطن فروشی از هیچ تلاشی دریغ ننمود، تا باد به غبغب انداختن مریم رجوی در کنار ملازمان یا جنگ طلبان غربی و یاوه سرایی درباره مردم ایران، محصولاتی بهتر از آنچه اشاره رفت نمی توان یافت!

اینها بنا به اعتقادی که رجوی در مغزشان کاشته، خواهر و برادر تنی خود را مزدور، بی غیرت و بی شرف می خوانند. تا لکه شرف ناداشته در حراج مردم ایران به دشمنان بر پیشانی شان سیاه تر نگردد، و مبادا حریم نقد و انتقاد به رجوی فراتر برود. بی آنکه ذره ای به معانی “غیرت” ، “شرف” و … از روی آگاهی و خارج از تارهای تنیده فرقه، اعتقاد و ارادت نشان دهند، در خدمت به رجوی هر گندی را بالا می آورند. تا از مقربان گردند. مقربان تشکیلات درهم شکسته ای که یک “اشرف” را نتوانست نگه دارد واکنون مدعی ساختن هزار نمونه از آن در ناکجاآباد تخیلات و توهمات می باشند. و منتقدان را مانع از دستیابی به چنین مرحله ای می دانند. این نمونه از عقل های سلیم در کجا این کره خاکی یافت می شود؟

شاعر سابق مجاهدین، آقای اسماعیل وفا یغمایی گفته است، محمد اقبال بیش از ۴۰ سال سابقه مبارزاتی دارد. اگر پس از ۴۰ سال خیانت و دوندگی بیهوده در تشکیلات رجوی که نام آن را “مبارزه” می نهند، چنین باید دهان را به سیاهی و هرزه درایی باز نمود، چه حاصل؟

اگر محصول یک “تفکر”، یک حرکت آنارشیستی تحت عنوان “مبارزه طولانی مدت” و یک گروه مزدور خارجی با یدک کشیدن نام “سازمان انقلابی”، فحاشی تحت عنوان “دفاع از رهبری” و بریدن زبان منتقدان است، آیا نباید درب این جنون آباد را گل گرفت؟

با خواندن نوشته های حضرات مجاهدین، حال هر آدمیزادی بهم می خورد. اما از آنجا که هنوز هژمونی حاکم برتشکیلات با رجوی است، شبهه بسیاری وجود دارد نسبت به اینگونه افراد که قلمشان با دستور حرکت می کند و با دستور باز می ایستد. وگرنه وجود شان برلاوجود ارزشی نداشت. چرا که در جوامع مدرن، اینگونه افراد یا در دارالمجانین سکونت می یابند یا به دلیل تعرض به جان ، ناموس و آزادی دیگران در زندان اند.

از این جهت باید به رجوی بسیار تبریک گفت که توانسته است فاصله بسیار عظیمی بین اعضای فرقه و ارزش های انسانی در جامعه بشری ایجاد نماید !

یکی را چو سعدی دلی ساده بود، که با ساده رویی در افتاده بود

جفا بردی از دشمن سختگوی، ز چوگان سختی بخستی چو گوی

ز کس چین بر ابرو نینداختی، ز یاری به تندی نپرداختی

یکی گفتش آخر تو را ننگ نیست؟، خبر زین همه سیلی و سنگ نیست؟

تن خویشتن سغبه دونان کنند، ز دشمن تحمل زبونان کنند

نشاید ز دشمن خطا درگذاشت، که گویند یارا و مردی نداشت

بدو گفت شیدای شوریده سر، جوابی که شاید نبشتن به زر

دلم خانهٔ مهر یارست و بس، ازان می‌نگنجد در آن کین کس

چه خوش گفت بهلول فرخنده خوی، چو بگذشت بر عارفی جنگجوی

گر این مدعی دوست بشناختی، به پیکار دشمن نپرداختی

گر از هستی حق خبر داشتی، همه خلق را نیست پنداشتی

سعدی (بوستان )

8 ژوئن ۲۰۱۴

امیر حسین پناهی

غیبت صغرای مسعود رجوی کی به پایان میرسد؟

http://www.youtube.com/watch?v=wFBoPhmNyxU&list=UU0l93Nsn8szy9D4G7mhvfEQ&feature=share&index=1
آقای رجوی! در پیام اخیرتان بسیار شکر خوردید

مهوش سپهری مجاهدین خلق فرقه رجویقربانعلی حسین نژاد: محمد اقبال لمپن صادراتی رجوی از اشرف تا پاریس

اسماعیل وفا یغمایی: چرا حیرت میکنیم! باور کنیم!

اخبار جدید از آلبانی (بایکوت “جواد خراسان” چماقدار رجوی، توسط نجات یافتگان در آلبانی)

همچنین:

مسعود رجوی و «پرفسور راج بالدو» و جایزه «خدمات بشردوستانه بین‌المللی»

ایرج مصداقی، پژواک ایران، بیست و ششم مارس 2014: … مجاهدین در دهلی نو، «پروفسور راج بالدو» را به تور انداختند (۱) و او راضی شد با کمترین هزینه و قیمت جایزه‌ای را دست‌‌ و پا کرده و به مسعود رجوی اهدا کند. به این ترتیب «روغن چراغ ریخته نذر امامزاده شد». خدا را شکر که مسعود رجوی در ازای این لطف و کرامت مجبور نشد

انتخاب مریم رجوی به عنوان «پرافتخار زن سال ۲۰۱۳ » و پروفسور «راج بالدو»

ایرج مصداقی، پژواک ایران، پانزدهم مارس 2014: …  در سایت‌‌های مجاهدین از وی به عنوان دانشمند شناخته شده‌ی «تئوری‌های کیهانی» نام برده شده است بدون این که توضیحی در این مورد داده شود. اما بایستی بگویم که دکتر راج بالدو یک پیشگو و طالع‌بین هندی است. در سایت وی آمده است که دکتر بالدو در پیش‌گویی و طالع بین

ناصر میناچی مشمول «فامیل الدنگ»‌ نشد

ایرج مصداقیایرج مصداقی، پژواک ایران، چهارم فوریه 2014: …  عباس میناچی، فرزند بزرگ ناصر میناچی از اعضای مجاهدین است و سروناز چیت‌ساز یکی از اعضای شورای رهبری مجاهدین و مسئول کمیسیون زنان شورای ملی مقاومت، عروس اوست. این که چرا مریم رجوی نامی از آن‌ها نیاورده بر می‌گردد به سابقه‌ی امر. محمد اقبال

سخنی با مریم رجوی؛ به یاد «گوهر» و «گوهر»ها

ایرج مصداقیایرج مصداقی، پژواک ایران، سیزدهم دسامبر 2013: …  اما در همان روز‌هایی که «گوهر» خود را فدا کرد، نطفه‌ی «اشرف» فرزند شما و مهدی ابریشم‌چی هم بسته شد. او، متولد نیمه دوم شهریور ۱۳۶۱ است. اجازه دهید این تاریخ را برای شما و هواداران‌تان و آن‌هایی که شما معبودشان هستید تشریح کنم. امید