بحران لا علاج

بحران لا علاج

Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، نهم ژوئیه 2017:… فرقه تروریستی رجوی در طول حیات خوار و خفیف و خائنانه اش دچار بحرانهای زیادی در مقاطع مختلف بوده است . اما در مقطع کنونی که تا فرق سر در باتلاق کمپ تیرانا فرو رفته است دچار بحرانهای زیادی نظیر : بحران تشکیلاتی ؛ سیاسی ؛ مشروعیت ؛ استراتژیکی و فقدان رهبری ذیصلاح می باشد و با این بحران ها دست و پنجه نرم می کند … 

زمان اخراج مریم رجوی از فرانسه و پایان دادن به پیام خشونت و ترور فرا رسیده است

لینک به منبع

بحران لا علاج

علی جهانی

علی جهانی

فرقه تروریستی رجوی در طول حیات خوار و خفیف و خائنانه اش دچار بحرانهای زیادی در مقاطع مختلف بوده است . اما در مقطع کنونی که تا فرق سر  در باتلاق کمپ تیرانا فرو رفته است دچار بحرانهای زیادی  نظیر : بحران تشکیلاتی ؛ سیاسی ؛ مشروعیت ؛ استراتژیکی و فقدان رهبری ذیصلاح می باشد و با این بحران ها دست و پنجه نرم می کند و تمام تلاشش را معطوف حل این بحرانها کرده است . اما مهمترین بحرانی که هم اکنون فرقه تروریستی رجوی در کمپ تیرانا با آن مواجه می باشد به نظر بنده بحران لا علاج  تشکیلاتی می باشد که علی رغم دست و پا زدن ها و تلاشهای مستمر فرقه ؛  هیچ راه برون رفتی برای سران فرقه و بطور خاص  برای مریم رجوی سرکرده فعلی این فرقه متصور نیست .

همانطور که در بالا اشاره کردم این سازمان به برکت رهبری نابخردانه رجوی درو طول حیاتش همواره با بحرانهای زیادی دست و پنجه نرم کرده است . ولی بحران تشکیلاتی همواره یکی از اصلی ترین بحران هایی بوده که سازمان همواره با آن درگیر بود که سرا انجام در هر مقطع و سر فصلی با جریان مسئله داری و موج ریزش نیرویی تا حدودی فرو کش کرده است و رجوی هم در هر سر فصلی که بعد از شکست تحلیلهای آبکی اش با موج ریزش نیرویی مواجه شده سعی می کرد با انواع و اقسام ترفند ها نظیر نشست های طولانی مغز شویی و دادن وعده و وعید های دروغین سرنگونی شش ماهه و  دادن هدایا به بقول خودشان افراد حلقه ضعیف یعنی که کسانی که مسئله دار و متناقض بودند و تهدید و ارعاب و شکنجه و زندان و اعدام برای نیروهای معترض و مخالف سیاست های ایشان  و ایحاد  رعب و وحشت و خفقان و سانسور و سرکوب شدید در تشکیلات ؛ مناسبات استالینی اش را کنترل کند . ولی همیشه این ترفند های ایشان بعنوان مسکن بوده و این بحران تشکیلاتی که مثل یک دمل چرکین در مناسبات عمل می کرده را هیچوقت بطور ریشه ای حل نکرده است و به همین خاطر در سرفصل و مقطع بعدی دوباره این دمل چرکین و زخم سر باز کرده و دامن رجوی را گرفته است .

اما در مقطع کنونی دیگر این بحران تشکیلاتی بطور کامل لاعلاج گشته است و دیگر با هیچ مسکنی هم قابل فروکش کردن هم نمی باشد و این دمل چرکین اکنون دیگر بطور کامل سر باز کرده است و قابل کنترل نیست و تمام هیکل تشکیلات را این بحران لاعلاج فرا گرفته است و مریم رجوی هم به هیچ عنوان نمی تواند چاره ای حتی در حد مسکنی موقت برای این بحران لاعلاج پیدا کند .  و دلایل اصلی که دیگر این بحران با مسکن هم قابل کنترل نیست اینست که اولا فرقه رجوی خاک عراق بقول خودشان جوار خاک میهن  و اشرف این قلعه استراتژیکی و سلاح بقول خودشان ناموس مجاهد خلق را از دست داده اند و این ارتش آزادیبخشش دیگر در کمپ تیرانا مبدل شده به سالمندانی که در آپارتمان های کمپ تیرانا ساکن شده اند . و ثانیا دیگر مسعود رجوی به عنوان رهبر عقیدتی بالای سر نیروها نیست و سرنوشتی نا معلوم دارد و مفقود می باشد و به همین خاطر دیگر نمی تواند با وعده و عید های دروغین سرنگونی و انواع و اقسام ترفند ها و محدودیت ها و سرکوب ها نیروها را مهار کرده و جلوی ریزش نیرویی را جهت کاهش بحران تشکیلاتی بگیرد . لذا مریم رجوی اکنون هرچقدر تلاش می کند نمی تواند جلوی این بحران لاعلاج را بگیرد چونکه اولا خودش  بدلیل عدم سابق تشکیلاتی صلاحیت اداره کردن یک دسته را در تشکیلات ندارد تا چه برسد به اینکه بخواهد مثل شوهر مفقودش رهبری سازمان را بدست بگیرد و تشکیلات را مهار کند و ثانیا اکنون نیروهای تشکیلاتی بخاطر عدم کارایی انقلاب کذایی مریم و باطل شدن ارتش به اصطلاح آزادیبخش و نا معلوم بودن سرنوشت رهبری و محصور شدن در کمپ آپارتمانی تیرانا و عدم وجود هیچ چشم اندازی برای سرنگونی ؛ دیگر هیچ انگیزه ای برای ادامه ماندن در این تشکیلات در حال فروپاشی را ندارند و به هیچ وجهی هم نمی توان به آنان کمی انگیزه و روحیه تزریق نمود .

لذا به همین خاطر تلاشهای مریم رجوی نظیر : سفر های پیاپی به تیرانا و گذاشتن نشست های مستمر و اعلام مرحله تهاجم سیاسی و برگزاری مراسم ها مختلف در آلبانی و اعلام پیروزی و جشن گرفتن خروج مفتضحانه از عراق و دعوت مک کین سناتور جنگ طلب آمریکایی به کمپ تیرانا و ملاقات های گوناگون با مقامات دولت آلبانی جهت ایجاد محدودیت بیشتر برای نیروها و جایگزین کردن کمپ تیرانا با اشرف تا بحال نه تنها هیچ نتیجه ای ببار نیاورده بلکه عزم نیروهای به شدت مسئله دار و متناقض را برای جدایی از این تشکیلات پوسیده جزم تر کرده است و الان ما با عظیم ترین موج ریزش نیرویی در کمپ تیرانا مواجه هستیم که در طول  تشکیلات فرقه رجوی بی سابقه بوده است و مهمتر از اینکه به هیچ وجهی قابل کنترل نیست و به چالشی عظیم و بحرانی  لاعلاج برای فرقه رجوی و اربابان این فرقه در حال فروپاشی تبدیل شده است و به همین خاطر کمپ تیرانا آخرین سنگر تشکیلاتی رجوی هست و سران فرقه و بطور خاص رهبری فرقه را گریزی از این فروپاشی کامل تشکیلاتی نیست .

*** 

آن خدابنده سینگلتون در مورد فرقه ها و تروریسم و مقابله با آ«Radicalisation Awareness
Anne Khodabandeh (Singleton)
Presentation at the ICSA Conference, Bordeaux, July 2017

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29877

ماه مبارک رمضان و سوء استفاده های سیاسی فرقه رجوی 

 Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، دوازدهم ژوئن ۲۰۱۷:…  در ماه مبارک رمضان هستیم می خواستم از این فرصت استفاده کرده و نگاهی به سوء استفاده های این گروه تروریستی از شعایر مذهبی و ملی مردم ایران بیندازیم. همانطور که همگان در جریان هستند این گروه فرقه گرا همواره سعی دارد از شعایر ملی و مذهبی مردم ایران به نفع اهداف شوم سیاسی خود حداکثر سوء استفاده را بنماید . یکی از این شعایر ماه مبارک … 

مریم رجوی مزدور صدامی در حال جن گیری در تیرانا آلبانیجشن نوروزی در تیرانا، در هیاهوی مریم مهر تابان

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانشهید فروشی (اهدای کتاب شهدای مجاهد خلق به جان مک کین)ا

لینک به منبع

ماه مبارک رمضان و سوء استفاده های سیاسی فرقه رجوی

در ماه مبارک رمضان هستیم می خواستم از این فرصت استفاده کرده و نگاهی به سوء استفاده های این گروه تروریستی از شعایر مذهبی و ملی مردم ایران بیندازیم.

همانطور که همگان در جریان هستند این گروه فرقه گرا همواره سعی دارد از شعایر ملی و مذهبی مردم ایران به نفع اهداف شوم سیاسی خود حداکثر سوء استفاده را بنماید . یکی از این شعایر ماه مبارک رمضان هست که سران فرقه و بطور خاص رهبری اش سعی دارد با ظاهر سازی خودش و تشکیلاتش را پایبند به آن نشان دهد .

بله دوستان این فرقه تروریستی در حالی خودش را پایبند به آداب و مراسم های ماه مبارک رمضان نشان می دهد که برای رهبری این فرقه جنگ و خونریزی مهمتر از ماه مبارک رمضان و روزه گرفتن هست . در این رابطه من یادم هست در سال هفتاد خورشیدی مصادف با  ماه مبارک رمضان  ؛  تحت عنوان سلسله عملیات مروارید در شمال و جنوب عراق به کرد کشی و سرکوب شیعیان جنوب عراق مشغول بود ؛ رجوی طی فرمانی روزه گرفتن را ممنوع کرد و گفت اکنون جنگیدن بر روزه گرفتن الویت دارد و روزه گرفتن را در وقت دیگری ادامه می دهیم .

همچنین در حالی که مریم رجوی  در مقابل حمله تروریستی داعش را در تهران و کشتار مردم روزه دار سکوت کرده و آنرا محکوم نکرده و به خانواده های بازماندگان تسلیت نگفته است ؛ در پاریس مستمرا با خرجهای کلان ضیافت افطار برگزار می کند و افرادی که اصلا مسلمان نیستند و اعتقادی به روزه گرفتن ندارند را به این ضیافت ها جهت سور چرانی می آورد تا برای خودش سمپاتی بگیرد و امسال هم در حالی که خبر یک دنیا حمله تروریستی داعش به تهران بود و همه خبرگزاری ها این حمله و واکنش ها و محکومیت های بین المللی را پوشش و انعکاس میدادند و تقریبا همه دنیا این حمله تروریستی را محکوم کردند این گروه تروریستی در کنار اسراییل نه تنها محکوم نکرد بلکه خوشحال بود و خبر یک این گروه این بود که مریم رجوی طی ضیافت افطاری خواستار گذاشتن سپاه پاسداران در لیست تروریستی شده است . واقعا وقاحت را ایشان به اوج رسانده اند و این از یک طرف پرت بودن این گروه را از مسایل روز سیاسی را نشان می دهد و از طرف دیگر همسویی این گروه فرقه گرای تروریستی را با گروه تروریستی داعش و دولت اسراییل را به اثبات می رساند .

بله دوستان این گروه تروریستی ضیافت افطار را بطور خاص امسال فقط برای تبلیغات و جمع آوری نیرو برای مراسم سالروز ترور و خشونت در پاریس برگزار می کند و هیچ اعتقادی به ماه مبارک رمضان و آداب و آیین هایش ندارد و فقط برای سوء استفاده های سیاسی اش از این شعایر خودش را به ظاهر پایبند بدان ها نشان می دهد .

در پایان می خواستم خطاب به مریم رجوی اعلام کنم که کار تشکیلات در حال فروپاشی تا از این حرفها گذشت و دیگر ماهیت تروریستی و ضد مردمی و ضد شعایر ملی و مذهبی برای همه دنیا و بطور خاص مردم ایران رو شده است و دیگر حنای تان رنگی ندارد و بجای برگزار کردن ضیافت افطار یک فکری برای وضعیت وخیم تشکیلات تان و ریزش نیرویی در کمپ تیرانا بکنید .

*** 

مریم رجوی در حال مزخرف گوییبازهم حرف مفت و بی مالیات مریم رجوی! 

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیرضا تقی زاده، کیهان لندن: تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!ا

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویمباحثه در پارلمان اروپا “در خصوص مجاهدین خلق ایرانی چه باید کرد؟”ا

Debate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29787

حمله تروریستی در تهران 

 Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، هشتم ژوئن ۲۰۱۷:… مریم عضدانلو که خود را مدافع حقوق بشر و آزادی می داند ؛ آیا این عمل تروریستی داعش علیه هم وطن نان از نظر شما حقوق بشر هست ؟ و آیا محکوم نکردن این عمل تروریستی توسط داعش علیه مردم ایران همسویی گروه تروریستی و فرقه گرای تان را با این گروه نشان نمی دهد ؟ و آیا سکوت شما در مقابل این جنایات نشانگر رضایت و خوشنودی شما نیست ؟ واقعا که … 

عملیات مشترک موساد و مجاهدین خلق در ترور اساتید دانشگاههای ایران

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

لینک به منبع

حمله تروریستی در تهران

روز چهارشنه ساعت ده صبح همزمان در دونقطه تهران حمله تروریستی صورت گرفت که یکی راهروی مراجعه کنندگان مجلس ایران بود و دیگری آرامگاه خمینی بود که طی این دو رشته عملیات تروریستی دوازده تن از هم وطن نان بی گناه روزه دار کشته و بیش از چهل نفر هم مجروح شدند . این حمله تروریستی را که گروه تروریستی داعش مسئولیتش را به عهده گرفت ؛ تقریبا  توسط همه کشور ها محکوم شد و با مردم ایران ابراز همدردی کردند و حتی وزارت خارجه آمریکا این عملیات تروریستی را محکوم کرد .

اما در این میان سازمان به اصطلاح مجاهدین که به دروغ مدعی سینه چاک حمایت از خلق قهرمان هست در سکوت خبری کامل بسر می برد و نه تنها هیچ موضعگیری نکرده و این عمل تروریستی را برای ظاهر سازی هم شده محکوم نکرده بلکه حتی این خبر مهم را که همه دنیا پوشش خبری دادند در رسانه سانسور شده اش اعلام نکرد .

حال سوال از خانم مریم عضدانلو که خود را مدافع حقوق بشر و آزادی می داند ؛ آیا این عمل تروریستی داعش علیه هم وطن نان از نظر شما حقوق بشر هست ؟ و آیا محکوم نکردن این عمل تروریستی توسط داعش علیه مردم ایران همسویی گروه تروریستی و فرقه گرای تان را با این گروه نشان نمی دهد ؟ و آیا سکوت شما در مقابل این جنایات نشانگر رضایت و خوشنودی شما نیست ؟ واقعا که خیلی وقیح و پر رو هستید که باز دم از خلق می زنید . البته پر واضح هست که گروهی که خودش دستش به خون مردم ایران اغشته هست نه تنها هیچگاه چنین جنایات تروریستی را محکوم نمی کند بلکه خوشحال هم می شود که خون مردم بی گناه ایران بر زمین می ریزد و این سکوت مرگبار سران فرقه در مقابل این عمل تروریستی یک بار دیگر همسویی و حمایت این گروه از گروه تروریستی داعش را به اثبات می رساند و  علی رغم انکار سران فرقه نشان می دهد این گروه و داعش دو روی یک سکه تروریستی هستند و از نظر ما محکوم به فنا می باشند .

این جانب ضمن محکوم کردن این عمل تروریستی علیه هم وطن نان و ابراز همدردی با بازماندگان کشته شده گان برای شان آرزوی صبر و بردباری می کنم . و یک نکته هم جهت یاد آوری به دول غربی عرض کنم که همانطور که داعش یک گروه تروریستی خطر ناک بالفعل هست این گروه تروریستی فرقه گرای رجوی که یک گروه تروریستی بالقوه هست و در کشور های تان جولان می دهد و مدره نمایی می کند به مراتب خطر ناکتر از گروه تروریستی داعش می باشد و قابل توجه مقامات فرانسه که مقر اصلی این گروه در پاریس هست و این روزها قرار هست برای بزرگداشت سالروز ترور و خشونت تجمع برگزار کند

(پایان)

*** 

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیرضا تقی زاده، کیهان لندن: تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!ا

از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

العربیه شیخ نشین سعودی: تروریستهای ما مجاهدین خلق نماینده رجوی در العربیه سعودی: تروریست های توحید و جهاد از اعضای ما بودند

رجوی مجاهدین خلق مزدوری عربستان اسرائیلاین روزهای سیاه فرقه رجوی

ترکی الفیصل مجاهدین خلق فرقه رجوی وعده “سرنگونی” پس از صدام و جولیانی و … این بار توسط ترکی الفیصل (+ الفیصل: مسعود رجوی مرده است)

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقMEK’s Fake Intelligence On Aleppo Only Hinders Fact-finding Bodies Finding The Truth


Daniel Zucker, Maryam Rajavi and ALi Safavi
Another Scientist Killed in Terrorist Blast in Tehran. Terrorist groups exist because someone wants them

Washington’s Favorite Terrorists (Mojahedin Khalq, MKO, MEK, Rajavi cult)

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیMEK’s Fake Intelligence On Aleppo Only Hinders Fact-finding Bodies Finding The Truth

رودی جولیانی و دونالد ترامپ مجاهدین خلف قرفه رجویAmbassador Daniel Benjaminan and Ambassador Daniel Fried on Mojahedin Khalq Terrorist designation and Camp Ashraf
(aka; MKO, MEK, Rajavi cult)

Israeli, Western agencies collaborated with Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult) to assassinate Iranian Scientists

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

رودی جولیانی لابی تروریسم مجاهدین خلق و صدامNational Security: Could Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq) blackmail her friends in high places – Rudi Giuliani, John Bolton and Newt Gingrich

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیMassoud and Anne Khodabandeh: Albanian citizens fearful of radicalised Mojahedin Khalq neighbours deserve more information

National Security: Could Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq) blackmail her friends in high places – Rudi Giuliani, John Bolton and Newt Gingrich

Bolton and the MEK

mojahedin-khalq-radicalisation-maryam-rajaviMojahedin khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) the ending stage of the radicalization process

Can Albania deradicalise Mojahedin Khalq Rajavi cultMassoud Khodabandeh, Huffington Post: Can Albania Meet its Obligations and De-radicalize an Influx of Terrorists into Europe? 

مجاهدین خلق در آلبانی به جان هم افتاده اندAlbania: What would a de-radicalization program for the Mojahedin Khalq (Rajavi cult) involve

کمپ اشرف فوریه 2015Camp New Iraq (Formerly Ashraf), now  HQ of Anti ISIS forces in Dialy provance

Massoud Khodabandeh: Will President Rouhani meet genuine human rights advocates halfway?

2015-10-29-1446141457-4261917-syria2013Aleppo.jpgMassoud Khodabandh, Huffington post Nov. 2015:
Syrian Negotiations Won’t Provide One Winner But Will Ensure Violence Is Absolute Loser

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsFormer U.S. Officials Make Millions Advocating For Terrorist Organization (2011)

The Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters


Link to the full description of Mojahedin (MEK, MKO) Logo (pdf file)

(Rajavi cult or MKO aslo known as Saddam’s Private Army)

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیSydney hostage-taker was affiliated with Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult)

مریم رجوی داعش تروریسم Open letter of Ali Akbar Rastgoo to the Australian Ambassador in Germany: Keep Mojahedin Khalq on terrorist List

Massoud Khodabandeh: The Iranian Mojahedin-e Khalq (MEK) and Its Media Strategy:
Methods of Information Manufacture

Document on Mojahedin Khalq released by RAND (The Mujahedin-e Khalq in Iraq, A Policy Conundrum)

Tom Ridge denies MEK killing of US citizens!Wondering at those Americans who stand under the flag of
Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to
LOBBY for the murderers of their servicemen
 

فیلم امکان مینا مجاهدین خلق فرقه رجویبه بهانه تماشای “امکان مینا”

سیانورآغاز اکران آخرین فیلم بهروز شعیبی؛ از امروز سیانور را در سینما ببینید

علی زرکشسعید شاهسوندی: محاکمه علی زرکش دراقامتگاه رجوی در حومه پاریس.  صدور حکم اعدام برای او و عکس العمل من

مجید شریف واقفیمجید شریفسعید شاهسوندی: ادای دین به مجید شریف‌واقفی یا دسته گل به تقی شهرام

anne-khodabandeh-singleton-albanian-gazeta-impkt-2017Qytetarët shqiptarë të frikësuar nga grupi Muxhahedin Halk i radikalizuar meritojnë më shumë

Anne Singleton: Key to de-radicalization of MEK hostages in Albania are their families

IMPAKT 55 – Muxhahedinet iraniane ne Shqiperi. Interviste eksluzive me Anne Singleton
https://youtu.be/8v-Q7UWfN3M

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29731

نگاهی به ترفند های فرقه رجوی جهت جمع آوری نیرو برای مراسم سالانه 

 Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، پنجم ژوئن ۲۰۱۷:…  همانطور که می دانید فرقه رجوی همه ساله در سالن اجاره ای ویلپنت پاریس مراسم سالانه بزرگداشت سالروز ترور و خشونت را برگزار می کند . این مراسم تکراری که تنها فعالیت جدی این فرقه تروریستی در طی سال هست ؛ هر سال بی رونق تر و مسخره تر و کسادتر از سال قبل برگزار می شود . و  سران فرقه همه ساله از یکی دو ماه مانده به این مراسم رسوا  با خرجهای کلان … 

سیرک سعودی ها با بازیگری مریم رجوی علیه ایران و ایرانی

لینک به منبع

نگاهی به ترفند های فرقه رجوی جهت جمع آوری نیرو برای مراسم سالانه

همانطور که می دانید فرقه رجوی همه ساله در سالن اجاره ای ویلپنت پاریس مراسم سالانه بزرگداشت سالروز ترور و خشونت را برگزار می کند . این مراسم تکراری که تنها فعالیت جدی این فرقه تروریستی در طی سال هست ؛ هر سال بی رونق تر و مسخره تر و کسادتر از سال قبل برگزار می شود . و  سران فرقه همه ساله از یکی دو ماه مانده به این مراسم رسوا  با خرجهای کلان نیروهای خود را بسیج کرده تا با ترفند های مختلف سیاهی لشکر این خیمه شب بازی را تامین کنند .

لذا بر همین اساس امسال هم طبق روال همه ساله نیروهایش را بسیج کرده تا تعدادی را به این مراسم بکشاند و به همین خاطر می خواستم نگاهی داشته باشیم به ترفند های جمع آوری نیرو و بازار گرمی برای این شوی  تکراری و مسخره و رسوا که همه ساله برگزار می کند .

یکم) از آنجاییکه سی خرداد سال شصت یاد آور شروع خشونت و ترور توسط این فرقه می باشد و در اذهان مردم خشونت گرایی و اقدامات تروریستی این گروه را تداعی می کند بنابر این سران فرقه در تبلیغات و فراخوان های شان برای این مراسم از سی خرداد حرفی نمی زنند و این مراسم را جشن ملی مقاومت می نامند و حتی این مراسم را در روز سی خرداد برگزار نمی کنند و همه ساله ده روز جلوتر یا ده روز عقب تر برگزار می کنند تا با این ترفند یک تعدادی از مردم را به این مراسم بکشاند .

دوم) یکی دیگر از ترفند های شان اینست که از ماهها قبل نیروها را به کمپ های پناهندگی در کشور ها گسیل می کند تا پناهندگان تازه وارد ایرانی را که هنوز جواب نگرفته و از شرایط کمپ خسته شده اند با وعده و وعید دادن کیس پناهندگی و برای گردش در پاریس و هتل و تور و گشت و گزار در پاریس سعی می کنند عده ای را به این مراسم بکشانند که در این زمینه ایرانیان پناه جو بایستی هوشیار باشند و در دام ترفند های این گروه تروریستی نیافتند .

سوم) یکی دیگر از ترفند های این گروه این هست که برای جمع آوری سیاهی لشکر و جذب و کشاندن آفریقایی ها و عرب ها به این مراسم سعی می کند یک سری گروههای موزیک در این کشور ها که زیاد هم معروف نیستند با خرج کلان به این مراسم دعوت می کند تا با اجرای کنسرت و موسیقی عده ای از شهروندان خود را به این مراسم بکشانند .

چهارم) یکی دیگر از این ترفند ها اینست که پناه جویان افغانی را که جویای کار هستند  با دادن پول به این مراسم می کشاند.

پنجم) یکی دیگر از بازار گرمی های این فرقه برای گرم کردن تنور این مراسم با خرجهای کلان یک سری سخنران اجاره ای را به این سالن کرایه ای بیاورد تا متن دیکته شده شان را تحت عنوان سخنرانی در این مراسم بلغور کنند.که عمده این سخنرانان از لابی های صهیونیستی این فرقه در آمریکا مانند مکین و جان بولتون و جولیانی هستند که با دریافت پول کلان در این مراسم شرکت کرده و ضمن سور چرانی از این گروه حمایت می کنند .

ششم) امسال هم یک ترفند جدید شان این است همانطور قبلا که در عراق بودند و یک سری از شیوخ را به مراسم خود شان می آوردند تا برای خود شان سمپاتی ایجاد کنند . اکنون که دیگر از عراق اخراج شده اند و در کشور آلبانی مستقر شده اند و این ترفند دیگر موضعیتی ندارد . لذا امسال سعی می کنند با ترفند های گوناگون ؛  یک تعدادی از شهر وندان آلبانی و مقامات این کشور را با خرجهای کلان به این مراسم بکشانند تا برای خودشان سمپاتی ایجاد کنند که در این زمینه لازم هست به شهروندان آلبانی یاد آوری شود که فریب ترفند های این گروه تروریستی بد نام را نخورده و در این مراسم بزرگداشت ترور و خشونت شرکت نکنند .

هفتم) یکی دیگر از این ترفند امسال این است که اکنون در ماه مبارک رمضان مریم رجوی با خرجهای کلان و سور چرانی تحت عنوان ضیافت های افطار برای این مراسم تبلیغ کند و عده ای را به این مراسم بکشاند .

هشتم) یکی دیگر از ترفند های این گروه اینست که به بهانه حمایت از مردم سوریه عده ای از سران گروههای تروریستی را به مراسمش می آورد و با مظلوم نمایی کردن برای مردم سوریه عده ای از پناهندگان سوری را به این مراسم بکشاند .

البته همه ایرانیان آزاده در خارج کشور نسبت به این ترفند های شناخته شده فرقه اشراف دارند و به همین دلیل ایرانیان آزاده در این مراسم تکراری شرکت نمی کنند و به همین دلیل هم هست که سران فرقه همه ساله سعی می کنند از کشور دیگر مثل افغا نی ها و عرب ها و آفریقایی ها و دانشجویان لهستانی را به این مراسم بکشاند تا سیاهی لشکر را تامین کند .

*** 

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانشهید فروشی (اهدای کتاب شهدای مجاهد خلق به جان مک کین)ا

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 2Wesley Martin at a paid gathering of Mojahedin Khalq Rajavi cult promoting Saddam’s Private Army

NEW YORK, NY - JANUARY 11: President-elect Donald Trump speaks at a news cenference at Trump Tower on January 11, 2017 in New York City. This is Trump's first official news conference since the November elections. (Photo by Spencer Platt/Getty Images)

Trump Is At War With Iran, Not ISIS
Trump clearly has no intention of defeating terrorism.

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویDebate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29567

چهار خرداد و نقش رجوی

 Mojahedin Khalq court caseعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و هفتم می ۲۰۱۷:… بله اکنون بعد از نزدیک به نیم قرن که از اعدام بنیان گزاران سازمان می گذرد این سازمان انقلابی که با هدف مبارزه با امریالیست جهانی به سرکردگی امریکا و حکومت وابسته اش در ایران تاسیس شده بود . به برکت رهبری نا بخردانه رجوی تبدیل شده است به  یک فرقه تروریستی که مشغول  است به نوکری برای اسراییل و عربستان و افراطی ترین جناح های جنگ طلب در حزب جمهوری خواه آمریکا و همسو با … 

تراب حق شناسمهدی اصلانی، کیهان لندن: تراب حق‌شناس؛ مردی خلاصه‌ی خود که معتقد بود اصطلاح «مارکسیست اسلامی» پربیراه نبود
تراب حق‌شناس از «بنیانگذاران سازمان مجاهدین خلق ایران» و «سازمان پیکار در راه آزادی طبقه کارگر»

لینک به منبع

چهار خرداد و نقش رجوی

علی جهانی

علی جهانی

در  سحر گاه چهار خرداد در زمان شاه بنیان گزاران سازمان در زندان ساواگ شاه اعدام شدند و این اعدام بخاطر خیانت رجوی به بنیان گزاران بود بله رجوی با همکاری با ساواک شاه بخاطر اعدام نشدن خودش بنیان گزاران سازمان را لو داد و به آنها خیانت کرد که منجر به اعدام شان توسط ساواک شاه گردید و بعدا رجوی در توجیه این خیانت هایش می گفت حنیف نژاد در زندان به من گفته است که تمام مسئولیت ها را در بازجویی های تان به گردن من بیندازید چون من به هر حال اعدام می شوم و اعدام من هم به نفع جنبش و مردم ایران هست .

و بعدش که رهبری سازمان را بدست گرفت و این سازمان را به نا گجا آباد هدایت کرد و بعد ها هم همواره در توجیه ربودن رهبری سازمان از زبان دلقک و چابلوس دربارش عباس داوری می گفت حنیف نیف نژاد قبل از اعدام در زندان به او گفته است که ما اعدام می شویم و همه تمجید ها نثار ما می شود . همه تهمت ها نثار مسعود خواهد شد و بدین وسیله رهبری رجوی را توجیه می کرد .

بله اکنون بعد از نزدیک به نیم قرن که از اعدام بنیان گزاران سازمان می گذرد این سازمان انقلابی که با هدف مبارزه با امریالیست جهانی به سرکردگی امریکا و حکومت وابسته اش در ایران تاسیس شده بود . به برکت رهبری نا بخردانه رجوی تبدیل شده است به  یک فرقه تروریستی که مشغول  است به نوکری برای اسراییل و عربستان و افراطی ترین جناح های جنگ طلب در حزب جمهوری خواه آمریکا و همسو با سیاست های جنگ طلبانه آنها در جهت خلاف منافع ملی مردم ایران حرکت می کند و به نقطه ای از فلاکت و در ماندگی رسیده است که تنها راه بقا و حیات خوار و خفیف و خائنانه اش را در گرو خیانت به مردم ایران می داند و همچنین با رهبری ایشان که اکنون معلوم نیست زنده یا مرده است تشکیلات سازمان در کشور آلبانی در حال فروپاشی کامل قرار گرفته است و مشکل اصلی این فرقه تروریستی اینست که با بحران بزرگترین جریان مسئله داری و موج عظیم ریزش نیرویی موجه هست و مریم رجوی هم در نبود مسعود رجوی تمام تلاشش را معطوف این کرده است که به هر قیمتی شده این آخرین سنگر تشکیلاتی اش را در کمپ تیرانا حفظ کند که موفق نخواهد شد .

*** 

محمد حنیف نژادآیا کسی هنوز به رجوی چشم امید بسته است؟

مسعود رجوی دادگاه شاه بتول سلطانی: ۳۰ فروردین ۱۳۵۱، یادآور چهل و چهارمین سال خیانت مسعود رجوی به بنیاگذاران سازمان

دادگاه مجاهدین خلق قبل از انقلابمیرباقر صداقی: چرا مسعود رجوی در ۳۰ فروردین ۱۳۵۰ همراه با اعضای مرکزیت مجاهدین اعدام نشد

مدارک خیانت مسعود رجوی به سازمان مجاهدین خلق داستان سازی مجاهدین برای فرار از واقعیتها با دستکاری ماجرای دادگاه

مجید شریفپرچمداری که نه کاشف بود و نه فروتن (گفتگوی مهر نامه با سعید شاهسوندی در باره تغییر ایدئولوژی مجاهدین خلق و نقش تقی شهرام در آن )

مهندس میثمی: مسعود رجوی کجاست؟ مسعود رجوی امروز هم آنجاست که پرسش‌ها را پاسخ نگوید

*** 

همچنین:

جنگ داخلی سوریه و موضع‌گیری های فرقه رجوی

 Ali Jahaniعلی چهانی، وبلاگ آیینه، هفتم می ۲۰۱۶:… اکنون سوالم از خانم مریم عضدانلو رییس جمهور مادام العمر و منصوب شده از طرف شوهر فراری اش آقای رجوی که خودش را رهبر عقیدتی مادام العمر می پندارد ؛ اینست که آخر مسایل سیاسی و جنگ داخلی سوریه و سرنوشت مردم این کشور و کشور عراق چه ربطی به شما دارد؟ و مگر شما خو
 
 
Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، دوم می ۲۰۱۶:… اصولا فرقه رجوی و بطور خاص رهبری این فرقه تروریستی سعی می کند که با عوامفریبی و شیادی خاص خودش برای مصرف داخلی و مشغول کردن نیروهای سازمان به شیوه های گوناگون متوسل شود . که از جمله این شیوه ها اعلام پیروزی های پوشالی مقاومت که همان اسم مستعار سازمان فرقه گر
 
 
Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و پنجم آوریل ۲۰۱۶:… در پایان در آستانه روز جهانی کارگر ضمن تبریک به همه کارگران و زحمتکشان ایران و جهان ؛ باید به سران فرقه رجوی و بطور خاص عباس داوری جنایتکار یادآوری کنم که مردم ایران و بطور خاص کارگران و زحمتکشان ایران نه تنها هیچ ارزشی برای اراجیف شما و فرا خوان