بدعت شوم رجوی، طلاق اجباری زنان برای ازدواج با سرکرده های داعش

بدعت شوم رجوی، طلاق اجباری زنان برای ازدواج با سرکرده های داعش

سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، اول نوامبر 2014: … عمل غیر انسانی، ضد اخلاقی و ضد دینی طلاق اجباری زنان از شوهرانشان برای اولین بار در تشکیلات مجاهدین و بعد از سال 1368 و با انتصاب مریم رجوی به عنوان مسئول اول این گروه توسط رهبر خود خوانده مجاهدین و ارتقاء خودش به درجه “رهبر مقاومت” (بخوانید رهبری دینی ) بدعت گذاری شد.  بنابراین باید گفت اصلی ترین پیام برده ساز انقلاب …

شورای رهبری ، بهانه ایی برای شروع تجاوز (بتول سلطانی: سوء استفاده جنسی رجوی از زنان صدای دبیر دوم سفارت امریکا را هم در آورد)

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمسعود رجوی جیش‌العدل را برادر خود خواند

لینک به منبع

بدعت گذاری شوم رهبری فرقه گرای مجاهدین

طلاق اجباری زنان برای ازدواج با سرکرده های داعش

سیدحجت سیداسماعیلی

عضو پیشین شورای مرکزی مجاهدین

امروز ( 10/08/1393) یک مقام بلندپایه امنیتی عراق در بغداد گفت: گروه تروریستی داعش با اقدامات غیردینی و وحشیانه عرصه را برای زندگی ساکنان مناطق تحت کنترل خود تنگ‌تر کرده است.

وی در این خصوص اظهار داشت: داعشی‌ها بر خلاف تعالیم دین مبین اسلام زنان موصل و برخی شهرهای تحت اشغال را که چشم سرکرده‌های این گروه را گرفته وادار می‌کند که از شوهرانشان طلاق گرفته و به عقد آنها درآیند.

این مقام امنیتی افزود:بسیاری زنان به نزد نیروهای امنیتی، روحانیون و شیوخ عشایر آمده و از آنها خواستند که زنان موصل و برخی از دیگر شهرهای عراق را از شر این رفتارهای غیردینی و غیراخلاقی سرکرده‌های داعش نجات دهند.

مقام امنیتی عراق که خواست نامش فاش نشود تاکید کرد: شمار زیادی از زنان موصل مجبور به طلاق از شوهرانشان و ازدواج با رهبران داعش شدند و آن دسته از زنانی که با این کار مخالفت کردند خودشان یا یکی از اعضای خانواده شان مثل پدر یا مادر تهدید به قتل شدند و اگر فرزندان دختر یا پسری هم داشتند داعشی ها تهدید به قتل آنها کردند.

لازم به ذکر است که عمل غیر انسانی، ضد اخلاقی و ضد دینی طلاق اجباری زنان از شوهرانشان برای اولین بار در تشکیلات مجاهدین و بعد از سال 1368 و با انتصاب مریم رجوی به عنوان مسئول اول این گروه توسط رهبر خود خوانده مجاهدین و ارتقاء خودش به درجه “رهبر مقاومت” (بخوانید رهبری دینی ) بدعت گذاری شد.

بنابراین باید گفت اصلی ترین پیام برده ساز انقلاب ایدئولوژیک رهبری مجاهدین فراهم کردن زمینه سواستفاده جنسی از زنان نگون بخت در تشکیلات مجاهدین بود که تحت عنوان “شورای رهبری” یا همان حرمسرای رجوی شناخته می‌شد.

بدین ترتیب این عمل ضد انسانی، بعبارتی عقده گشایی جنسی رهبری این گروه تحت پوشش “اسلام انقلابی” در حق زنان تشکیلات این گروه خشونت طلب به اجرا درآمد. تشکیلاتی بخوبی سازمان یافته که توانسته بود در خاک عراق و تحت سلطه اطلاعاتی و حفاظتی صدام و به دور از نظارت ارگانهای حقوق بشری و جامعه بین المللی جامعه آرمانی خود را در قرارگاه اشرف برپا داشته و خواسته‌های خود را بر تشکیلات تحمیل نماید. و مسلما اولین قربانی آن نیز زنان بودند که در راستای تمایلات جنسی و ضد اخلاقی رهبری این گروه وادار به تمکین می‌شدند.

بدین ترتیب با این بدعت‌گذاری زشت در تشکیلات فرقه‌گرای مجاهدین، حال این گروه تروریستی داعش است که دست به اینگونه اعمال ضد انسانی در حق زنان مسلمان شهر موصل و دیگر مناطق تحت سلطه خود می‌زند تا چهره دیگری از خوی وحشی خود را بعد از کشتار مردان و زنان و کودکان بیگناه در هر شهر و دیاری در دید انظار جهانیان قرار دهد.

باشد تا روزی که جامعه جهانی بویژه منطقه خاورمیانه از شر گروههای تروریستی مثل مجاهدین، داعش و . . . که حیات ، شرف و اعتقادات دینی و اسلامی مردم را هدف قرار داده اند خلاص شود.

Comrades in Arms – Sexual abuse by Massoud and Maryam Rajavi


http://youtu.be/jpDUMaIntS8?list=UU0l93Nsn8szy9D4G7mhvfEQ

کتاب “خداوند اشرف،از ظهور تا سقوط” نوشته سید حجت اسماعیلی منتشر شد

حجت سید اسماعیلی: مجاهدین در گذر تاریخ، مروری بر سی سال استراتژی نبرد مسلحانه

***

همچنین:

مجاهدین، به گل مانده در باتلاق عراق

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و پنجم اکتبر 2014: … حال این رهبران بد نام مجاهدین هستندکه بازهم بدون پایبندی به هرگونه اخلاق سیاسی و فراموش کردن عملکرد اخیرشان در قبال مردم و دولت عراق تلاش میکنند از طریق حامیان استیجاریشان از جمله هیو شلتون آمریکائی پیامهایی را بر�

ریشه تحلیل های آبکی رجوی کجاست

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیحجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و پنجم اوت 2014: … وجود چنین شکاف عمیق برای رجوی آنقدر جدی و ملموس است که او را وادار کند تا با تولید بحران های مجازی و یادآوری آن ها، تشکیلات را همچنان در مواجه با پرسش های کلیدی به سکوت

بازار سیاست مجاهدین خلق (فرقه رجوی) همچنان بوی تعفن میدهد

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقحجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، چهارم اوت 2014: …  بدین ترتیب باید گفت این اطلاعیه بهترین سندی است که نشان میدهد مجاهدین تلاش میکنند جنایات گروه تروریستی داعش و بقایای حزب بعث را تحت عنوان جنگ فرقه یی و جنگ شیعه علیه اهل تسنن که همان �

یکی به نعل یکی به میخ

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلحجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و هفتم ژوئیه 20114: … اسنودن گفت سرویس‌های اطلاعاتی سه کشور، با استفاده از استراتژی که از آن با نام “لانه زنبور سرخ” یاد می‌شود، این سازمان تروریستی را تشکیل دادند تا قادر باشند تمامی‌افراط گرایان جهان را در یک جا جمع و ب�