برادر مجاهد جان بولتون از کاخ سفید اخراج شد

برادر مجاهد جان بولتون از کاخ سفید اخراج شد

برادر مجاهد جان بولتون از کاخ سفید اخراج شدمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهاردهم سپتامبر 2019:… همه از سران فرقه رجوی این سوال مطرح می کنند ولی نه مریم قجر داعشی و نه دیگر سران فرقه هیچ جوابی نمی دهند . چون مریم قجر و سران فرقه بهتر از همه می دانند که وعده ای که جان بولتون در شوء مریم قجر داده بود صرفآ مصرف داخلی درون تشکیلات فرقه رجوی داشته و بولتون در مقابل دریافت دهها هزار دلار برای 5 دقیقه سخنرانی توسط مریم قجر داعشی اجیر می شد . اما انچه در روز عاشورا مریم قجر عزا دار کرد . اخراج جان بولتون از کاخ سفید بوده و حقا باید گفت : عزا ؛ عزاست امروز ؛ روز عزاست امروز …. مریم قجر داعشی صاحب عزاست امروز . برادر مجاهد جان بولتون از کاخ سفید اخراج شد 

برادر مجاهد جان بولتون از کاخ سفید اخراج شدجان بولتون رفت و تهران را ندید (+ برخی از واکنش ها) 

برادر مجاهد جان بولتون از کاخ سفید اخراج شد

خبر اخراج بولتون از کاخ سفید در روز عاشورا فرقه رجوی و بطورخاص مریم قجر داعشی را عزا دار کرد .

محمد رزاقی

آقای محمد رزاقی

جان بولتون قبل از اینکه بعنوان سیاستمدار شناخته شود این فرد در سر لیست بد نامان وجنگ طلبان و ایجاد اشوب در کشورهای مخالف امریکا و زمینه ساز جنگ در عراق و افغانستان زمانی که سفیر امریکا در سازمان ملل بود شناخته می شود . بولتون بیش از یکسال بعنوان مشاور امنیت در کاخ سفید از طرف ترامپ انتخاب شد .

اما در حقیقت بولتون نماینده گروه جنگ طلبان داخلی امریکا و پیش برنده سیاستهای جنگ طلبانه اسرائیل بطور خاص نتایاهو وعربستان و همچنین پیش برنده اهداف وطن فروشانی مثل فرقه رجوی داعشی در کاخ سفید بود . بولتون در کابینه ترامپ مشاور امنیت را یدک می کشید . تنها کاری که نمی کرد تامین امنیت شهروندان امریکائی بود . 24 ساعته هر هفت روز هفته را با همپالگی های خود به فکر دخالت و ایجاد اشوب و جنگ افروزی در کشورهای دیگر و سوق دادن ترامپ به سوی جنگ و درگیری با کشورهائی همچون ایران ؛ کره شمالی ؛ ونزویلا و … بود . دقیقا همچون سالهائی که سفیر امریکا در سازمان ملل بود و بوش را به سمت جمله به عراق سوق داد .

بولتون در برابر ظریف در خصوص مجاهدین خلق

با انتخاب بولتون بعنوان مشاور امنیت ترامپ و راه یابی وی به کاخ سفید سران فرقه رجوی با دم خود گردو می شکستند و مریم قجر در سخنرانی هایش و یادیگر سران مخ پوسیده فرقه رجوی درسایتهایشان مقالات متعدد می نوشتند که “دوران مماشات گذشت “و “دوران طلایی نویی آغاز شده است ! حتا به گفته دوستانی که در البانی از فرقه رجوی جدا شده بودند می گفتند بعد از انتخاب بولتون به عنوان مشاور امنیت در کاخ سفید سران فرقه دراسارتگاه شماره 3 در مانز البانی بشکن می زدند و در نشستهای دورنی مدعی بودند که بولتون نماینده سازمان ( فرقه رجوی ) و بعضی از سران فرقه هم می گفتند بولتون بعنوان نماینده خواهر مریم ! در کاخ سفید مستقر شده است !

منظور مریم قجر داعشی و دیگر سران فرقه رجوی از دوران طلائی این بود که با راه یابی بولتون به کاخ سفید امریکا به ایران حمله خواهد کرد بولتون قبل از اینکه بعنوان مشاور امنیت امریکا از طرف ترامپ به کاخ سفید راه پیدا کند با دریافت دلارهای خونین از فرقه رجوی داعشی چند بار در شوء مریم قجر شرکت کرد .

بولتون در شوء مریم قجر در پاریس قول داد قبل از سال 2019 رژیم ایران سر نگون و ایشان به همراه مریم قجر داعشی در میدان ازادی جشن خواهند گرفت ! البته سال 2019 رو به اتمام هست هنوز بولتون و مریم قجر حسرت به دل برای گرفتن جشن در میدان ازادی به سر می برند همانطور که قبلا نوشته بودم الان هم با اطمینان تکرار می کنم ومی گویم بولتون و مریم قجر آرزوی جشن گرفتن در میدان ازادی را به گور خواهند برد ؛ درست مثل مک کین جنایتکار .

حال یک سوال پیش می آید .

ــ آیا فرقه رجوی بطور خاص مریم قجر داعشی باز با پرداخت دهها هزار دلار جان بولتون را برای شوهای خود دعوت خواهد کرد ؟

به نظرمن فرقه رجوی داعشی از این به بعد جان بولتون به شوهای خود دعوت بکند یا دعوت نکند هر در 2 حالت به ضرر فرقه رجوی بطور خاص مریم قجر داعشی می باشد .

ــ اگر مریم قجر داعشی جان بولتون بعنوان سفیر سابق ؛ مشاور سابق امنیت کاخ سفید به شوء خود دعوت کند وبولتون مثل گذشته وعده سرنگونی رژیم بدهد باز افکار عمومی بطور خاص در بین اعضاء اسیر در فرقه رجوی سوال اصلی مطرح خواهد شد . پس ان وعده ای که بولتون برای سرنگونی رژیم قبل از سال 2019 داده بود چه شد ؟

ــ اگر مریم قجر داعشی بولتون بعنوان سابقون به شوهائی که این روزها در البانی برگزار می کند دعوت نکند باز همین سوال پیش خواهد امد که وعده سرنگونی رژیم قبل از سال 2019 توسط بولتون وعده داده بود چه شد ؟

فعلا عزادار فقدان جان بولتون عزیزتان باشید آقای رحمان کریمی

همانطور که همه از سران فرقه رجوی این سوال مطرح می کنند ولی نه مریم قجر داعشی و نه دیگر سران فرقه هیچ جوابی نمی دهند .

چون مریم قجر و سران فرقه بهتر از همه می دانند که وعده ای که جان بولتون در شوء مریم قجر داده بود صرفآ مصرف داخلی درون تشکیلات فرقه رجوی داشته و بولتون در مقابل دریافت دهها هزار دلار برای 5 دقیقه سخنرانی توسط مریم قجر داعشی اجیر می شد . اما انچه در روز عاشورا مریم قجر عزا دار کرد . اخراج جان بولتون از کاخ سفید بوده و حقا باید گفت : عزا ؛ عزاست امروز ؛ روز عزاست امروز …. مریم قجر داعشی صاحب عزاست امروز .

پاریس : محمد رزاقی

برادر مجاهد جان بولتون از کاخ سفید اخراج شد

لینک به منبع

***

جان بولتون دلال مجاهدین خلق تبلیغاتچی یا سیستمدار؟ بولتون کاخ سفید را به خاک سیاه می نشاند

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/چطوری-مریم-قجر؟-چطوری-بولتون؟-چهل-سالگ/

چطوری مریم قجر؟ چطوری بولتون؟ (چهل سالگی انقلاب ضد سلطنتی و مجاهدین خلق)ا

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سیزدهم فوریه 2019:… برگزاری مراسم 22 بهمن امسال  باید از زاویه زمانی  نگاه  و بررسی کرد . به خاطر اینکه مریم قجر و بولتون وعده داده بودند که رژیم ایران تا 22 بهمن سرنگون خواهد شد و مریم رجوی به همراه جان بولتون ؛ جولیانی و … در میدان آزادی جشن خواهند گرفت دست در دست هم چاچا خواهند رقصید. آقای بولتون و خانم مریم رجوی! در مراسم 22 بهمن امسال به جوک تبدیل شده بودید …

جان بولتون مریم رجوی مجاهدین خلق چهلمین سالگرد انقلاب ضد سلطنتیمجاهدین خلق (فرقه رجوی) هیچ پایگاهی در داخل ایران ندارند

لینک به وبلاگ  رزاقی

چطوری مریم قجر ؟ چطوری بولتون ؟

محمد رزاقی

امسال برگزاری جشن 40 سالگی انقلاب ضد سلطنتی را نباید از نظر کمی و یا کیفی بررسی کرد .

همه ساله در اکثر خبرها چه داخلی و یا خارجی و حتا مدعیان اپوزسیون خارج نشین روی امار ارقام تاکید می کردند .

به نظر من جشن 22 بهمن امسال را نباید از روی امار ارقام و یا شخص سخران و یا تاثیرات جوی برای حضور مردم و … نگاه کرد .

برگزاری مراسم 22 بهمن امسال  باید از زاویه زمانی  نگاه  و بررسی کرد . به خاطر اینکه مریم قجر و بولتون وعده داده بودند که رژیم ایران تا 22 بهمن سرنگون خواهد شد و مریم قجر به همراه جان بولتون ؛ جولیانی و … در میدان ازادی جشن خواهند گرفت دست در دست هم چاچا خواهند رقصید.

امسال اگر مراسم 22 بهمن از بین 80 ملیون ایرانی با شرکت 8 نفرهم درایران در هر شهر و گوشه ای از ایران برگزار می شد باز شکستی برای مریم قجر ؛ بولتون؛ نتانیاهو ؛ بن سلمان و جوابی بود به یاوه سرائی های وطن فروشان و دشمنان ایران و ایرانی  چه رسد به این که در همه شهرها و حتا روستا های دور افتاده ایران این مراسم بر گزار شود .

نکته دیگری که امسال به خاطر 22 بهمن قابل توجه هست واکنشهای مریم قجر و بولتون جنگ طلب ضد ایران ایرانی بود .

مریم قجر امسال برای اینکه شکست و سر خوردگی خود و جیره خوارانش را زیاد برجسته نکند از دادن اطلاعیه به عناوین مختلف در رابطه با مراسم 22 بهمن با سکوت چراغ خاموش گذشته و به خیال احمقانه خو و دارو دسته اش فکر کرده دیگران متوجه این شکست خفت بار فرقه رجوی داعشی نشده اند.سالها قبل چند هفته مانده به مراسم شخص رجوی روح پلید و مریم قجر اطلاعیه صادر می کردند و از مردم می خواستند که حضور در مراسم تحریم کنند بعد هم با کلاشی و شیادی در بوق و کرنا هیاهو راه می انداختند که مراسم 22 بهمن شرکت کننده نداشت و یا با حد اقل تعداد شرکت کننده بر گزار شد .

 بولتون که روی سن شوء مریم قجر در پاریس کف بر دهان وعده گرفتن جشن قبل از 22 بهمن سال 97 را در ایران داده بود با سوزش جانسوز و جانکاه توئیت زده ادعا کرده که رهبری ایران بیشتر از چند جشن پیروزی انقلاب ضد سلطنتی را نخواهد دید!

اما به اقای بولتون باید گفت چشم بسته غیب گفتی !

هیچ انسانی در کره زمین عمر ابدی ندارد از پیدایش زمین و زندگی انسان بر روی کره زمین مرگ و میر بوده و خواهد بود . پیامبران که بر گزیده های خدا بودند از این دنیا رفتند تا دانشمندانی که برای درمان دردهای بشر دارو کشف کردند تا مردم عادی و موجودات زنده و …. بس با این توئیت بیشتر یاوه سرائی و سوزش خودت و اربابانت نتانیاهو؛ بن سلمان را به نمایش گذاشته اید .

در مراسم 22 بهمن امسال وعده جشن گرفتنتان همراه با مریم قجر در ایران به جوک تبدیل شده بود و خیلی از خبر نگاران دوربین به دست میان ملت می گشتند تا از شما اثری ببینند که یافت نشدید .

آقای بولتون جهت اطلاع بگویم خیلی از برادران قزوینی از تابستان سال گذشته در انتظار چنین روزی بودند و روز شماری می کردند که از شما استقبال خاص بکنند که بدقولی کردید به ایران نرفتید با اینکه مراسم هم تمام شده بود برادران قزوینی همچنان شعار می دادند :

ما منتظر جان بولتون هستیم ….. هیج جا نمیریم همینجا هستیم . خخ

آقای بولتون من به شما پیشنهاد می کنم هر هفته وقتی دعا می کنید حتما یکی از دعاهایتان این باشد که خدا را شکر گذارم که به ایران نرفتم  !

چون برادران قزوینی بلائی سرتان می اوردند که در یک لحظه فکر می کردید تمام نیروگاههای برق دنیا از کار افتادند و یا فکر می کردید در نیم کره تاریک  کره ماه هستید نه در ایران !!!

بعد ازبرگزاری مراسم 22 بهمن در ایران و اینکه مریم قجر ؛ بولتون ؛ نتانیاهو ؛ بن سلمان نتوانستند به نیات پلید خود برسند باید پرسید :

ــ چطوری مری مقجر ؟ چطوری بولتون ؟ چطوری نتانیاهو ؟ چطوری بن سلمان ؟

پاریس : محمد رزاقی

*** 

John Bolton – Defender Of Zion, Promoter Of MEK Terrorism – Fees RevealedJohn Bolton – Defender Of Zion, Promoter Of MEK Terrorism – Fees Revealed

Mossad To Use Mercenary MEK For Fatal False Flag Op In AlbaniaMossad To Use Mercenary MEK For Fatal False Flag Op In Albania

همچنین: