برادر مجاهد جان مک کین قصاب ؛ فرقه بیوه رجوی را بی پدر کرد !ا

برادر مجاهد جان مک کین قصاب ؛ فرقه بیوه رجوی را بی پدر کرد !ا

Jamshid_Tafreshi_FBجمشید تفرشی، صفحه فیسبوک، بیست و نهم اوت 2018:… مریم عضدانلو قجر ؛ مانیفست حکومتی عقب مانده و ایران ستیز و تجزیه طلبانه خود را در حضور مک کین قرائت کرد. در این مانیفست ؛ قاتل کردهای عراقی یعنی مریم عضدانلو قجر که بدستور صدام آنان را به قتل رسانده بود ؛ در اینجا طرح خودمختاری کردستان ایران را مطرح میکند. یعنی طرح تجزیه ایران و از بین بردن … 

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانشهید فروشی (اهدای کتاب شهدای مجاهد خلق به جان مک کین)ا

لینک به منبع

“وتران ” (1) – برادر مجاهد جان مک کین قصاب ؛ فرقه بیوه رجوی را بی پدر کرد !

جان مک کین ؛ در سمت خلبان جنگنده های تهاجمی نیروی دریایئ آمریکا فعالیتهای نظامی خود را آغاز کرد.مک کین پنج سال و شش ماه در اسارت نیروهای ویتنام بود. در سال 1981 از نیروی دریایی آمریکا بازنشسته شد و در سال 1982 به نمایندگی از ایالت آریزونا به عضویت مجلس نمایندگان آمریکا درآمد.

دلیل دشمنی “وتران ” جان مک کین با ایران :

جمشید تفرشیجان مک کین فقط با ایران و مردم ایران دشمنی نداشت ؛ بلکه با کشورهای منطقه ایران هم سرستیز داشت. سابقه این دشمنی هم به زمان جنگ ویتنام برمیگردد. اسارت مک کین از 26 اکتبر 1967 آغاز شد. او در حال بیست و سومین ماموریت بمباران بر فراز ویتنام شمالی بود که اسکای هاک A-4E او مورد اثابت موشکی قرار گرفت و بر فراز هانوی سقوط کرد. هنگامی که در دریاچه تروک باک فرود آمد ؛ در حال خفگی قرار داشت که ویتنامی ها او را برای بهره گیری جهت تعویض اسراء نجات دادند. ولی آنها مک کین زخمی را که دچار شکستگی استخوان و زخم های شدید بود ؛ از مداوا سر باز زدند و به همان صورت در سلولی از وی نگاهداری کردند. ولی روزنامه های آمریکایی با دادن اطلاعات غلط به اذهان عمومی و بنا بر دستور پنتاگون ؛ نوشتند که مک کین زخمی مورد مداوا قرار گرفته است.

مک کین در سال 1973 از زندان آزاد شد ولی صدمات جسمی جنگ باعث شده بود که او نتواند بازوانش را بالاتر از شانه هایش بالا ببرد. ولی فقط صدمات جسمی نبود ؛ بلکه صدمات روحی زندان و شکنجه دوران زندان ؛ او را بیشتر آزار میداد.

بنا بر گزارش مرکز اطلاعات اجرای احکام اعدام آمریکا ( DPIC ) از هر ده محکوم به مرگ این کشور یکی ” وتران ” یا همان کهنه سرباز آمریکایی هست.

طبق بررسی مرکز علمی و تحقیقاتی واشنگتن ؛ اکثر این کهنه سربازان زمان جنگ ویتنام ؛ دچار بیماری ” اختلال تنش زای پس از رویداد ” ( PTSD ) هستند و این بیماری شایع ترین اختلال میان سربازان بازنشسته ارتش آمریکا هست که مک کین هم استثناء از آن نبود.

برای همین مک کین پیوسته در پی انتقام دوران اسارتش بود. او در تمام طرحهای خائینانه آمریکا در منطقه رل اساسی را بازی میکرد. مک کین صدها موشک بر روی مردم بیگناه ویتنام ریخته و صدها انسان معصوم را کشته بود و خود را یک قهرمان جنگی اعلام میکرد. حال اینکه حتی ترامپ او را مسخره میکرد و میگفت که او یک قهرمان جنگی نیست ؛ بلکه یک اسیر جنگی هست.

رونالد ترامپ این موضوع را بطور علنی در یکی از پروپاگانداهای انتخاباتی خود در سال 2016 بطور علنی مک کین را به سخره گرفت که او یک اسیر جنگی بوده و نه قهرمان جنگی.

او رد سال 1981 از نیروی دریایی آمریکا بازنشسته شد و در سال 1982 به نمایندگی از ایالت آریزونا به عضویت مجلس نمایندگان در آمد تا بهتر بتواند نقشه های دشمنانه خود بر علیه ایران و کشورهای منطقه را بجریان بیندازد.

شخصا با جان مک کین در جریان شهادت دادن بر علیه فرقه تروریستی رجوی آشنا شده و بمدت چند دقیقه با هم صحبت کردیم. ولی بعد از آن هرگز با این ” پدر بی پدر ” دیگر ارتباطی نداشتم .

دلایل علاقه جان مک کین به فرقه تروریستی رجوی :

مک کین در اثر همان بیماری ” اختلال تنش زای پس از رویداد ” و با حوادث رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی ؛ بهترین شیوه برای انتقام از حکام ایرانی را در فرقه رجوی جستجو میکرد. چرا که سابقه خیانت آنان برای وی و لابی های سرمایه گذار وی کاملا مشخص بود. فرقه سالها و در بحبوحه جنگ ایران و عراق در خدمت صدام حسین قرار داشت و خدمات شایانی برای صدام حسین انجام داده بود.

مریم عضدانلو قجر ؛ مانیفست حکومتی عقب مانده و ایران ستیز و تجزیه طلبانه خود را در حضور مک کین قرائت کرد. در این مانیفست ؛ قاتل کردهای عراقی یعنی مریم عضدانلو قجر که بدستور صدام آنان را به قتل رسانده بود ؛ در اینجا طرح خودمختاری کردستان ایران را مطرح میکند. یعنی طرح تجزیه ایران و از بین بردن استقلال سرزمین چندین هزارساله ما .

جان مک کین بیمار روحی روانی ؛ این دشمنی آشکار با تمامیت عرضی سرزمین ما را در هشتم فوریه این چنین عنوان کرده بود ” من همچنان اندیشناک جاه طلبی انان هستم که چیرگی ایرانی بر منطقه به ازای تاریخ است “

کسانیکه شم سیاسی و سواد سیاسی دارند ؛ معنی این سخنان را درک میکنند. سخنان ایران ستیزانه مک کین ؛ اصلا بر علیه آخوندهای حاکم بر سرزمینمان نیست ؛ بلکه هدف او تمامیت ارضی و سربلندی ایران عزیز ما هست . او بطور تلویحی میگوید که ما ایران را ضعیف خواهیم کرد ؛ ما ایران پارچه پارچه خواهیم کرد تا هوس نکند به امپراطوری گذشته برگردد .

کما اینکه اردشیر زاهدی در روزنامه هرالدتریبون به اظهارات ایران ستزانه وی شدیدا اعتراض کرد .

مشکل جان مک کین و لابی های سرمایه گذارش ؛ حکومت اسلامی و اسلام نیست ؛ چرا که رئیس جمهور خود خوانده فرقه رجوی مریم عضدانلو قجر ؛ لچک بسر در حضور وی سخنرانی میکند و سپس نوار صوتی مسعود رجوی گور به گور شده پخش میشود که میگوید حکومت ایده آل وی ؛ حکومت عدل علی هست . یعنی دقیقا همان شیوه خمینی دجال که هنگام به قدرت رسیدن میگفت الگوی حکومت وی ” حکومت ناب محمدی ” هست .

مانیفست فرقه رجوی هم ” حکومت عدل علی ” هست ؛ یعنی دو روی یک سکه چه حکومت عدل علی ؛ چه حکومت ناب محمدی.

در حقیقت برای جنایتکاران جمگی مثل جان مک کین فرقی نمیکند که حکومت ناب محمدی باشد ؛ یا حکومت عدل علی . برای دشمنان ایران مهم ان هست که ایران ویران شود ؛ ایران پارچه پارچه شود ؛ چرا که ایرانی مستقل ؛ ایرانی یکپارچه و مقتدر و دارای دموکراسی و حکومت مردمی ؛ با دکترین جان مک کین و مک کین ها مغایر هست .

زنده و جاوید باد ایران
نابود باد دشمنان ایران

(1) – وتران / به کهنه سربازان آمریکایی گفته میشود.

(پایان)

***

محمد حنیف نژاداز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33183

مک کین آرزوی بمباران و کشتار مردم ایران به گور برد !ا 

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و هفتم اوت ۲۰۱۸:… قارا کنیزانی مثل مریم قجر داعشی ؛ وطن فروشان و مزدوران سعودی ؛ امریکا و اسرائیل باید خوب به این نکته توجه کنند که آویزان شدن از خایه های جنگ طلبان و جنایتکاران جنگی نه تنها هیچ دردی از آنها علاج نخواهد کردهمانطورکه در بین مردم ایران منفور هستند منفورتر می شوند و انها نیز مثل مک کین جنایتکار … 

مزدوران فرقه رجوی مجاهدین خلق در خدمت جنگ و امریکا

عکس فوق: مریم رجوی در کنار سناتور جان مک کین آمریکائی
عکس زیر: خواهران و برادران مجاهد خلق به صف در مقابل پرچم آمریکا 

لینک به منبع

مک کین آرزوی بمباران و کشتار مردم ایران به گور برد !

مرگ بعضی ها نه اینکه تاسف بار نیست بلکه خوشحال کننده هم هست .مثل مرگ جنایتکاران.

مک کین هم یکی از جنایتکارانی بود که در جنگ ویتنام خلبان بود و با بمباران مردم در کشتار و جنایت در حق مردم خاورمیانه نقش مستقیم داشت .

مک کین جنایتکار همچنین در تشکیل گروههای تروریستی مثل داعش و جنگ افروزی و راه اندازی حمام خون و جنگ خیابانی در اکراین و جنگ ویران کننده در کشورهای لیبی ؛ سوریه ؛افعانستان ؛عراق سومالی و .. بعنوان ریئس کمیته نیروهای مسلح امریکا در سنا نقش اصلی را ایفاء می کرد .

مک کین جنایتکاردر ساختن و استقرار داعش در کشورهای سوریه ؛ لیبی؛ عراق نقش مستقیم داشتو بطور مستقیم با سران گروههای تروریستی نشت و بر خواست داشت وبارها خواستار حمله مستقیم امریکا به سوریه شده بود و چند سال پیش هم خواستار حمله و بمباران ایران شده بود !

مک کین جنایتکار عاشق جنگ ؛ خونریزی و کشتار بود و بطور خواص سعی می کرد با دخالت مستقیم در کشورهائی که در مقابل امریکا کمر خم نمی کنند کشتار راه به اندازد و منابع انسانی و طبیعی ان کشورها از بنیان ویران شود .

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایران

مک کین یکی از هزار داماد مریم قجر داعشی

مریم قجر داعشی که به عروس هزار داماد هم مشهور می باشد علاقه خاصی به جنگ افروزان دارد از جمله به مک کین جنایتکار سقط شده.

چند سال پیش وقتی داعشی های وحشی در سوریه قتل عام می کردند و درعراق هم با سرعت پیشروی می کردند و تا نزدیکی دروازه های بغداد رسیده بودند مریم قجر داعشی از همین جنایتکار می خواست که ایران هم بوسیله نیروهای امریکائی و بین المللی بمباران شود و نقش داعش به وی و نیروهایش سپرده شود !

مریم قجر داعشی برای بدست اوردن دل امریکائیها و مک کین جنایتکاربه هر رذالت ؛ پستی و خواری تن داد.

روزگاری که فرقه رجوی داعشی نام سازمان مجاهدین خلق ایران یدک می کشید به ترور امریکائها در دهه پنجاه افتخار می کرد و برای ان سرود سر کوچه کمین مجاهد پر کینه … امریکائی بیرو شو خونت روی زمین ؛ می سرود یا برای فر ریختن برجهای دوقلو در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون جشن می گرفت حال به روزی افتاده اند که خود را به خایه های جنایتکاران امریکائی دخیل بسته اند و با شور شعف و کشیدن هورا تا باز شدن دهان تا بنا گوش ؛ به اهتزار در اوردن پرچم امریکا از جنایتکاران در مقر های اهدائی همین امریکائی ها استقبال می کنند و خواهان این می شوند که مردم ایران نیز بوسیله مریکائیها بمباران شود .

حال با مرگ مک کین جنایتکار عروس هزار داماد ( مریم قجر داعشی ) یکی از دامادها را از دست سیاه پوش شد .

البته مطمئن هستم به زودی شوهر سابق عروس هزار داماد که در پیش کش کردن زن خود ( قوادی ) به دیگرن صاحب تجربه زیادی می باشد یک داماد ضد ایرانی و جنگ طلب جنایتکارپیدا کرده و به لیست دامادهای مریم قجر اضافه کند ومریم قجر داعشی بعنوان اولین و اخرین عروس هزار داماد همان طور که لقب رئیس جمهور حسرت به دل باسمه ای را حفظ کرده لقب عروس هزار داماد را حفظ کند .

مرگ مک کین جنایتکار را باید برهمه مردم آزاده دنیا و بطور خاص به مردم سوریه ؛ عراق ؛ لیبی خاورمیانه تبریک گفت .

مک کین جنایتکار و خود فروشانی مثل شازده قمار باز و مریم قجر داعشی که دست به دامن این جنایتکار جنگی شده بودند تا ایران را هم به سوریه تبدیل کند جزء روسیاهی چیز دیگری نسیبشان نشد و مک کین جنایتکار هم ارزوی بمباران و کشتار مردم ایران به گور برد .

قارا کنیزانی مثل مریم قجر داعشی ؛ وطن فروشان و مزدوران سعودی ؛ امریکا و اسرائیل باید خوب به این نکته توجه کنند که آویزان شدن از خایه های جنگ طلبان و جنایتکاران جنگی نه تنها هیچ دردی از آنها علاج نخواهد کردهمانطورکه در بین مردم ایران منفور هستند منفورتر می شوند و انها نیز مثل مک کین جنایتکار که ارزوی بمباران و کشتار مردم ایران را داشت و آن را به گور برد آنها نیز آرزوی پا گذاشتن به خاک پاک ایران رسیدن به تخت و تاج و یا نشستن روی صندلی ریاست جمهوری خیالی را به گور خواهند برد .

پاریس : محمد رزاقی

***

جان مک کین مریم رجوی مزدوری جنایت تروریسممحمد رزاقی: دیدار مریم قجر داعشی با بنیانگذاران داعش!ا

داعش امریکایی رجوی مجاهدین خلقملاقات سناتور جان مک کین حامی سر سخت فرقه بی آبروی رجوی با (ابوبکر بغدادی) امیر داعش

What makes Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) and ISIS brothers

غواصان شهید و جشن مجاهدین خلق فرقه رجویپایکوبی مجاهدین بخاطر شهادت غواصان ایرانی (رجوی: این کارناوال استخوان بود)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33064

دلسوزی باند رجوی وسناتور امریکائی رشوه خوار برای مردم ایران؟!ا

Mojahedin-Khalq_Israel_jafarzade-MEK_Rajaviصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، یازدهم اوت ۲۰۱۸:…  بمناسبت حضور تلویزیونی اخیر  رئیس جمهور ایران ، باند رجوی ، ضمن انتشار ” سرسخنی ” درصدد برآمده که ثابت کند این حضور ازسر ضعف بوده وحتی بنفع مجاهدین  هم تمام شده ! مشکل اینجاست که اگر ایشان دراین مصاحبه شرکت نمیکردند ، بازهم میگفتند که این کار هم ازسر ضعف است! … 

دستگیری لابی مریم رجوی مجاهدین خلق در سنای امریکابازداشت یکی از حامیان رجوی در کنگره آمریکا

https://iran-interlink.org

دلسوزی باند رجوی و سناتور امریکائی رشوه خوار برای مردم ایران؟!

۲۰/۰۵/۱۳۹۷

بمناسبت حضور تلویزیونی اخیر  رئیس جمهور ایران ، باند رجوی ، ضمن انتشار ” سرسخنی ” درصدد برآمده که ثابت کند این حضور ازسر ضعف بوده وحتی بنفع مجاهدین  هم تمام شده !

مشکل اینجاست که اگر ایشان دراین مصاحبه شرکت نمیکردند ، بازهم مجاهدین خلقی ؟! که به هیچ صراطی مستقیم نیستند ، میگفتند که این کار هم ازسر ضعف است!

نقد اینکه این باند تبهکار وضد ملی ، چه تفسیرهای آبکی ای ازاین مصاحبه کرده ، هدف این یادداشت کوتاه نیست. هدف نقد مختصر حرف هایی است  که درتایید حقانیت خود، به نقل قولهایی بد شوم  وآنهم از اززبان  دشمنان سرسخت آزادی وتوسعه ی ایران آورده است .

از زبان پومپئو جنایت پیشه که واقعا هم بعنوان وزیر خارجه  به ترامپ قالب شد ، چنین آمده است :

” از بیرون رژیم هم، هر چند می‌گویند «تغییر رفتار، و نه تغییر رژیم» اما همانجا هم روی میزش ۱۲شرط گذاشته‌اند که هر کدام را بپذیرد باز هم در سراشیب سقوط قرار می‌گیرد. به‌قول مریم رجوی، رژیم وقتی تغییر رفتار بدهد،‌ دیگر سقوط کرده است. یعنی تغییر رفتار مساوی است با تغییر رژیم “.

دراینجا ازباند رجوی سئوال میشود که به نیابت ازاین کارگزار جلاد پیشه ی آمریکا جواب دهند که رفتار فعلی رژیم ایران چیست که باید تغییر کند؟!

خوشبختانه نظر به احاطه ای که به طرز جواب دادن این گروه ضد ملی دارم، جوابشان این خواهد بود که مثلا درعراق و سوریه ، نبرد جانانه ای با ” عشایر انقلابی رجوی- داعش ” کرد و ازتجزیه ی تمام وکمال این دوکشور هم کیش وهمسایه ، دروسع خود جلوگیری کرد که برخلاف خواست امپریالیزم و صهیونیست های اشغالگر بوده وبنابراین مرتکب جنایت شده ازبابت نافرمانی هایی که نباید درمورد سلطه گر اصلی وخونریز جهانی کرد!

درست از همین موضع است که این تغییر رفتار ازایران خواسته میشود وگرنه وجود نواقص دموکراتیک درهر کشوری مانند ایران ، عین خواسته ی امپریالیزم است و دلیل آن این است که به پیونشه های جلاد مردم شیلی و … بخاطر انجام این کارها جایزه دادند و زمانی که با اراده ی مردم بزریر افکنده شد ،مانع محاکمه اش در یک دادگاه جنایی بین المللی شدند!

آمریکا و دوستان ونوکرانش، مشکلی بنام تنگی معیشت مردم ایران ندارند وبرعکس ازوجود آن استقبال میکنند تا این مردم مدام درحال عمل وتفکر برای تامین معیشت روزانه ، مجالی برای کسب حقایق بیشتر ومجهز نمودن خود به ادوات انجام انقلاب صنعتی وکسب خود کفایی نباشند!

درنقل قول دیگر ، چنین امده است :

” سه‌شنبه ۱۶مرداد ۹۷ سناتور گراهام گفت: «به دولت‌های اروپا می‌گوییم باید در کنار مردم ایران بایستید و به رژیمی کمک نکنید که مردم را سرکوب می‌کند. باید کمر رژیم ایران را شکست»!

مهم‌تر از همه هم دشمن برانداز ا‌ست که تمامی این تحولات داخلی و جهانی را در جاده سرنگونی سمت و سو می‌دهد”.

نظام ناعادلانه ی شما سناتور محترم ، فقط دومیلیون نفر از مردم کره ی شمالی را طی بمباران های وحشتناک ، قتل عام کرد، با ویتنامی ها آنطور کردند و خلق های آمریکای لاتین را باین وضعیت انداخته ودرعراق ، سوریه ولیبی ، دست به جنایت های بی سابقه ای زدند . کشورها را بجان هم انداختند تا ازفروش سلاح های خود، مجتمع های نظامی – صنعتی (که دولت پنهان عمدتا کارگزاران ان هستند) را هرچه بیشتر فربه کنند!

آیا ازاین کارها پشیمان شده ومیخواهید این گناهان را با کمک به مردم ایران، پاک کنید؟!

باتوجه با تحریم هایی که رفته رفته شامل اکثریت مطلق مردم جهان میشود- که درعمل بیشتر مردم آمریکا ضربه خواهند خورد و سرعت افول امپراطوری آمریکا شتاب بیشتری خواهد گرفت- ومخصوصا با بالا بردن بودجه ی نظامی خود و مجبور کردن متحدان اروپائی وعربی خود به این کار، هیچ انسان عاقلی نمی پذیرد که صداقتی درطرح این مسئله – کمک به خوشبختی وآزادی مردم ایران- وجود داشته باشد!

باند رجوی یا این موضوع را نمیداند ویا دانسته ودروغش مینامد که درهرصورت نادانی و تبهکاری خود را نشان میدهد که من شخصا معتقدم مع”جونی است ازاین دو : ” نشـان ازدو شـه دارد این نامـور “!

صابر

*** 

موساد مجاهدین خلق آلبانی تروریسم وطن فروشی مزدوری مریم رجویAlbanian Police No Match For MEK Commanders Trained By Saddam’s Mukhabarat

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

مریم رجوی مسعود رجوی سازمان مجاهدین خلق ایران تروریسم صدام حسین وطن فروشی Albanians angry that America dumps its terrorists on them (Mojahedin Khalq, MEK, ISIS, … )

کمپ اشرف 3 زندان گروگانهای مریم رجوی در تیرانا آلبانیFootage of the MEK’s secret base in Albania
(Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Saddam’s private army, Rajavi cult …)

Pandi Majko merr pjesë në takimin e xhihadistëve iranianëOpen letters to Albanian Government objecting Pandeli Mijko paid lobbying for Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq, terrorism and violence

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33015

مجاهدین خلق بیشتر نقش ” هخا ” را بازی میکنند تا احمد چلبی!ا

 Ali_Safavi_Baghdad_Washington_Terrorism_NCRI_MEKصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، پنجم اوت ۲۰۱۸:… اما عیب قضیه این است که ” احد چلبی ” دکترای ریاضی داشت و حرفش خریدارانی و پایگاهی مختصر در میان مردم که فرقه ی رجوی ازاین بابت شرمنده است! دیگر اینکه  انسان ظریفی میگفت که  همطراز کردن ” احمد چلبی ” با رجوی، ظلم بزرگی درحق جلبی … 

مسعود رجوی و موسی خیابانی در دیدار امام خمینیمجاهدین خلق از تأسیس تا احتضار

عبدالرضا نیک بینآنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)ا

https://iran-interlink.org

مجاهدین خلق بیشتر نقش ” هخا ” را بازی میکنند تا احمد چلبی!

۱۴مرداد۱۳۹۷

منهم مانند خیلی از هموطنانم ،  بدرستی براین تصور بوده وهستم که مجاهدین، آگاه بر نداشتن پایگاه اجتماعی خود درایران هستند ومانند دیگر گروههای زوار دررفته ی اپوزیسیون ، بدست گرفتن  قدرت درایرانی که مثلا جمهوری اسلامی نباشد را درحمله ی نظامی سلطه گر اعظم ومتحدان او میبینند !

با این وجود ، بطور وقیحانه ای اعلام میکنند که مخالف؟! حمله ی نظامی به ایران هستند که هر ناظر منصفی میداند که تماما دروغ است وبه انها خواهد گفت که خودتی!

گفته میشود، رجوی ها با تمام وجود خواستار حمله ی نظامی به ایران هستند تا نقش ” احمد چلبی ” ایرانی را درپناه توپ وتانک دشمنان بشریت بازی کنند!

اما عیب قضیه این است که ” احد چلبی ” دکترای ریاضی داشت و حرفش خریدارانی وپایگاهی مختصر در میان مردم که فرقه ی رجوی ازاین بابت شرمنده است!

دیگر اینکه  انسان ظریفی میگفت که  همطراز کردن ” احمد چلبی ” با رجوی، ظلم بزرگی درحق جلبی است و شایسته تراست که رجوی ودیگر براندازان ، بعنوان ” هخا ” های جدید معرفی شوند که به حقیقت نزدیک تر باشد!

حتما یادمان هست که چند سال پیش شخص حقه باز ویا مالیخولیا گرفته ای بنام ” هخا ” وبا استفاده ازبرنامه های متعفن تلویزیون های فارسی زبان لس آنجلسی ، ادعا کرد که ۵۰۰هزار نفر درتهران منتظر وروداو هستند تا حکومت را بدست او یارانش بدهند ودراین خصوص ۵۰۰ بلیط هواپیما هم برای کسانی که میخواستند درموکب ” هخا “به تهران بیآیند، بفروش رفت والبته حکومتی سرنگون نشد و ” هخا ” سرنوشت بد فرجامی  را تجربه کرد!

فرق بین ” هخا ” ومریم رجوی دراین است که اولی گرچه حقه باز یا مریض بود، جسارت بیشتری نسبت به مریم داشت!

مریمی که درحقه بازی وجنون قدرت طلبی عین ” هخا ” ست واحتمالا قدری هم بیشتر!

من این گوشزد حکیمانه ی این دوست ظریف را پسندیدم و برآنم که منبعد ، باند رجوی را با ” هخا ” مقایسه کنم و به دیگران هم توصیه کنم که اینقدر کلاس ” احمد چلبی ” را پایین نیآورده واحترام مختصرش را که درمقایسه با مریم رجوی دارد ، محفوظ دارند والا روزی وروزگاری، باید جوابگوی این اعمال حقارتی  باشند که درحق  چلبی نموده اند!

لازم به توضیح زیادی نیست که آمریکا بخاطر موانع بیشماری که بر سر راهش قرار دارد، قادر به حمله ی نظامی به ایران نیست وازاین بابت هم  فرصتی  که نصیب چلبی شد ، باو روی نخواهد آورد نمیشود رجوی را همطراز وهم ارز چلبی دانست و اطلاق نام ” هخای ثانی ” براو، دمسازی زیادی با واقعیت دارد!

صابر

*** 

Am I a conman? asks MEK Spokesman Ali Safavi. Either I am right or you are wrong, there is nothing in between

Ali_Safavi_Baghdad_Washington_Terrorism_NCRI_MEKAli Safafi  Saddam’s Private Army commander, wanted for war crime in Iraq now harboured and protected by CIA in Washington DC

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32995

این دنیای مورد تکیه ی شما ، چند درصد از اهالی جهانند؟!ا

Maryam_Rajavi_MEK_MKO_Terrorism_Villepint_France_2018_1صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، دوم اوت ۲۰۱۸:… فرق است بین ادعا کردن وقدرت وتوانائی انجام یک کار! زمانی که شورای ملی؟! مقاومت که همان باند رجوی باشد ، جرات اجازه دادن به اعضای دربند خود برای یک تماس تلفنی ساده با اعضای خانواده ی مربوطه را ندارد، قدرت دادن یک ملاقاتی را درخود نمیبیند وازطرح یک انتقاد ساده برخود میلرزد و ازکثرت … 

ترکی الفیصل مجاهدین خلق فرقه رجوی وعده “سرنگونی” پس از صدام و جولیانی و … این بار توسط ترکی الفیصل (+ الفیصل: مسعود رجوی مرده است)

https://iran-interlink.org

این دنیای مورد تکیه ی شما ، چند درصد از اهالی جهانند؟!

۱۱/۰۵/۱۳۹۷

 با امضای افسانه اسکویی نامی از عمله های مسعودرجوی ، نوشته ی صرفا شعاری ورجزگونه ی  بلند بالایی بنام  “از هجرت بزرگ تا سرنگونی “ درسانه های رجوی منتشر شده است.

درپاراگرافی ازاین نوشته چنین آمده است :

” با موفقیت هجرت بزرگ سازمان مجاهدین خلق ایران از عراق به آلبانی، اعتراضات مردم درسطح کشور به طور گسترده ای شتاب یافت … “.

عجب!

چه رابطه ی علت ومعلولی بین فشار شدید خانواده های گرفتار مناسبات رجوی که منجربه خروج اسرا وگروگان های رجوی که میخواستند فرزندانشان درناامنی عراق تلف نشده واقلا جان خود را حفظ کنند  وگسترش اعتراضات مردم وجود دارد؟!

اگر این تبعید شدن از عراق به آلبانی دارای چنین تاثیرات شگرفی بوده، چرا رهبرتان تا آخرین نفس مانع این انتقال بود؟!

کسی که نه تنها مانع این انتقال بود، بلکه درخواست سلاح واستقرار پدافند هوایی درلیبرتی میکرد و چگونه اصرار داشت که کلاه آبی های آمریکائی وارد خاک عراق شده وحفاظت لیبرتی را بعهده بگیرد؟!

یعنی میخواهید بگویید که رجوی نمیخواسته که اعتراضات گسترش پیدا کند وبهمان خاطر مخالف این ” هجرت بزرگ ” بود؟

وحالا که میبینید که این هجرت دارای چه آثار مشعشعی بوده ، حاضر نیستید به مسعود ومریم بگویید که خاک بر سرتان با این تحلیل هایتان وتصور میکنید که اگر بگویید ، زمین وآسمان به لرزه در میآمد ازاین کفری که ورزیدید؟!

همینطور:

“نبود ساختار و تشکیلات در دوران مصدق فقید، بزرگترین ضعف در شکست قیام بود. تشکیلات مجاهدین، اسااس پایداری آنان و هدف دشمنی شاه و شیخ و استعمار بوده است که در این سال ها به اشکال مختلف زیر ضرب قرارگرفته است .کلام رهبر مقاومت :”اگر اشرف بایستد ، دنیا خواهد ایست” ، رمز موفقیت حفظ این تشکیلات مستحکم بود “.

درمقام مقایسه، ساختار وتشکیلات دوران زنده یاد مصدق ، بسیار قویتر وسازمان یافته تر ازامروز بودند واگر اونتوانست ازاین امکانات بسیار وسیع ، استفاده ی لازم را برده و نهضت مردم را به پیش ببرد، حالا که وضع بمراتب خرابتر است ، اعتراضات برحق و سازماندهی نشده ی مردم ، دربهترین حالت به شورش های عمومی وهرج ومرج منتهی به بدتر شدن وضع مردم منجر خواهد شد!

درمورد نقش فعلی مجاهدین، بایدبعرض این همشهری مان برسانم که تظر من این است که قدر ومنزلتی کمتر از محافل شعبان بی مخ ها ورمضان یخی ها دارد!!

ضمنا قرار بود که دنیا زمانی بایستد که اشرف ایستاده باشد وحالا با سقوط نکبت بار این مرکز توطئه واسارت، تکلیف دنیا چه خواهدشد؟!

درموقع خود، باند رجوی این خوسوزی شدگان را محکوم میکرد وکارشان را خوسرانه میشمرد وسازمان را منزه ازاین عملیات وحشیانه! حالا دوباره این خودسوزی های تشکیلاتی،  بشکل زیرجنبه ی تقدس پیدا کرده وتوضیح لازم درخود متن است ومن احتیاجی به تفسیر آن ندارم :

” سوختن پروانه وار ندا حسنی وصدیقه مجاوری و کلام آخر صبا هفت برادران، ”ما تا آخرش ایستاده ایم ” عزم راسخ اشرافی ها و اشرف نشانان را در حفظ تشکیلاتی که لرزه بر اندام ارتجاع و استعمار می انداخت “.

دوباره :

” ایستادگی دنیا در حمایت از مقاومت مشروع و برحق مردم ایران توسط احزاب و شخصیت های برجسته سیاسی و مدنی از دول مختلف ۵ قاره جهان، ترس بر ستون های فرسوده ارتجاع انداخته است “.

منظورتان کدام دنیاست؟!

صهیونیست هایی که بیش از چند میلیون نفر دربرابر۶میلیارد نفر ازمردم جهان نیستند؟!

یا دولت هایی هستند که درخدمت سیرتر کردن شهوت ثروت اندوزی یک درصدی های مرفه جهان- که سیری ناپذیرند- جهان تنگ وتاریک وکوچک شما را تشکیل میدهند؟!

بارهم :

“…حالا نیروی توانمندی به نام شورای ملی مقاومت با کانون اصلی و مرکزی اش یعنی مجاهدین خلق به عنوان آلترناتیو، توانایی خود را با پشتوانه مردم و کانون های شورشی در داخل ایران اعلام کرده اند”.

فرق است بین ادعا کردن وقدرت وتوانائی انجام یک کار!

زمانی که شورای ملی؟! مقاومت که همان باند رجوی باشد ، جرات اجازه دادن به اعضای دربند خود برای یک تماس تلفنی ساده با اعضای خانواده ی مربوطه را ندارد، قدرت دادن یک ملاقاتی را درخود نمیبیند وازطرح یک انتقاد ساده برخود میلرزد و ازکثرت فرار ناراضیان بستوه آمده است ، نوک سوزنی هم نمیتواند برای مردم کمک کند؟۱

کمکی که درماهیت اش وجود ندارد وآنچه که وجود دارد میل به ارضای جنون شهوت مسعود ومریم است !

درادامه :

“رژیم ملایان با ساختن و آزمایش های موشک ها و در اختیار قراردادن آنان به گروه های تروریستی ارتجاعی در منطقه و شلیک آنها به کشورهای همسایه باعث ناامنی در خاورمیانه و صلح می شود “.

ایران ازموشک های ساخته اش که پیشرفته وبرهم زننده ی تعادل درگیری ها باشد ، به کسی نداده و نیمچه موشک های دردست یمنی ها چیزی درحد بروزتر شده ی آر.پی.جی هست که یمنی ها این وسایل را در اشغال پادگانها به وفور صاحب شده اند!

این درحالی است که حوثی ها مردم خود یمن بوده ومانند تروریست های مورد علاقه ی شما ازاقصی نقاط جهان جمع اوری وتسلیح نشده اند!

برهم زننده ی ثبات خاورمیانه، معبودان امپریالیزم- صهیونیست شما هستند که تروریست ها را پرورش داده و مسلح شان ساخته اند وشما با این آدرس غلط دادن ، تنها میتوانید تعداد اندکی از عقب ماندگان ذهنی را برای چند صباحی گمراه کنید !

بازهم :

” حمایت آشکار و واضح دولت دونالد ترامپ از قیام مردم ایران و حمایت های بین المللی بسیاری از دولتمردان و شخصیت ها از پنج قاره جهان در گردهمایی ۳۰ ژوئن ویلپنت پاریس۲۰۱۸ از مقاومت برحق مردم ایران و شورای ملی مقاومت، به عنوان آلترناتیو، آتش خشم خروشان خلق را با شتاب مضاعف و تند شونده، سرنگونی رژیم را در لحظات پایانی عمر پوسیده اش محقق می کند “.

این افت بزرگی است که دونالد ترامپ – شخصی که  بصورت غیر قابل عملی قول داده تمام سرمایه های جهان را به آمریکا ببرد وتمام کشورها را بنفع اقلیت محدودی ازمردم آمریکا دچار ورشکستگی وبی خانمانی کند- از کسی حمایت کند!

اوکه اینگونه سرنوشت را برای مردم جهان و طبعا مردم ایران میخواهد، چگونه میتواند ازمردم ایران حمایت کند؟!

سود ترامپ تاجرصفت ، درحمایت ازمردم ایران که بی عدالتی را نمیخواهند، درچیست؟!

دراصل، هدف او ملوث کردن تحرکات کسانی است که ازتبعیض، تنگدستی وفساد در رنج اند!

درمورد افتضاحات مراسم  ویلپنت امسال ، مطالب زیادی منتشر شده ومن احتیاجی به پرداختن بدان را حس نمیکنم!

سرانجام اینکه :

” کلام رهبر مقاومت ایران ،” کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من”، ضامن استقلال این مقاومت و راهگشای سرنگونی ”ولایت فقیه” ارتجاع است . رسالت این سرنگونی برعهده مقاومت و مردم ایران با کانون های شورشی و هزار اشرف و ارتش آزادی بخش ملی ایران است “.

اینکه متناقض با حرف های قبلی تان است!

شما ازاینکه جهان ( اقلیت سلطه گر وصاحب زرو زور جهانی) را مدام به دادرسی میطلبید ودراین راه هر اتهامی را که نافی منافع ملی است ، برایران وارد میکنید ، عملا ثابت میکنید که اعتقادی به اتکاء بخود نداشته وازاین شعر سعدی ، سوء استفاده ی رذیلانه ومزورانه ای میکنید!

صابر

*** 

پشیمانی عربستان سعودی از پخش مستقیم کارناوال مریم رجوی (مجاهدین خلق) توسط شبکه ایران اینترنشنالپشیمانی عربستان سعودی از پخش مستقیم کارناوال مریم رجوی (مجاهدین خلق) توسط شبکه ایران اینترنشنال

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32949

جریان بی اهمیت خبات کردستان جیره خوار رجوی هست و شهادت دادنش نامعتبر!ا 

 Massoud_Rajavi_Saddam_Hussain_Mercenaries_MEKصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، سی و یکم ژوئیه ۲۰۱۸:… فرقه ی درهم شکسته ی رجوی که اینک ازسماجت پدر ومادر پیر سمیه محمدی برای دیدار ورهائی فرزندش طوری مستاصل شده که دست به چوب و چماق میبرد، برای رد گم کردن واستتار این ضعف عظیم دربرابر این پدرومادر فداکار وشجاع، به دسته ی کوچکی از کردها که جیره خواران خودش هستند … 

خدماتی که منافقین مجاهدین خلق فرقه رجوی برای صدام انجام دادندخدماتی که منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) برای صدام انجام دادند

https://iran-interlink.org

جریان بی اهمیت خبات کردستان جیره خوار رجوی هست و شهادت دادنش نامعتبر!

۰۸/۰۵/۱۳۹۷

فرقه ی درهم شکسته ی رجوی که اینک ازسماجت پدر ومادر پیر سمیه محمدی برای دیدار ورهائی فرزندش طوری مستاصل شده که دست به چوب و چماق میبرد، برای رد گم کردن واستتار این ضعف عظیم دربرابر این پدرومادر فداکار وشجاع، به دسته ی کوچکی از کردها که جیره خواران خودش هستند، متوسل شده تا ضمن آن، وجود پایگاه اجتماعی اش؟! در بین اقوام ایرانی را- که این یکی ها بلحاظ ماهیت تماما انحصار طلبانه ی رجوی وفارس محور بودن صرف او مانع وجود این پایگاه اجتماعی است- به رخ بکشد!

این بار ازسر ناچاری وتهیدستی !!، روبسوی جریان مزدورش بنام ” خبات کردستان ” آورده که موردنفرت مردم مبارز کرد هستند!

در یادداشتی  منتشره توسط یکی از وبسایت های رجویه،که ادعا شده از ” خبات ” گرفته شده، چنین آمده است :

“یگانه نیروی اپوزیسیون سراسری که در سالهای متمادی و خیلی پیش از وجود این اتهاماتی که اکنون علیه کردها به مجاهدین می‌زنند، نیرویی که متفاوت از ملیتهای دیگر، به حقوق کردها اعتراف کرده و در چهارچوب یک مصوبه شورای ملی مقاومت ایران خود را موظف به اجرای آن در چهارچوب آن می‌کند سازمان مجاهدین خلق ایران است”.

این یک دروغ محض است وجعل تاریخی که میلیون ها نفر از آن آگاه هستند!

واقعیت این است که درماه ها وسال های نخستین انقلاب که ناارامی هایی درکردستان وجود داشت، رجوی برای خود شیرینی دراین جریانات پشت دولت بازرگان بود ودر سرکوب کردها شرکت داشت تا ازاین ره نفوذ خزنده ای در حکومت ودولت داشته باشد وسپس نقشه های اصلی خود را که تصرف بلامنازع قدرت درایران بود ، عملی سازد.

بعدها که فرار جمعی مجاهدین ازایران شروع شد ، رجوی ناچار به ابرازدوستی ظاهری با کردها که بتواند نیروهای خود را درمیان آنها استتار نماید ، شد والبته زمانی که  جملگی گروه ها به کردستان عراق منتقل شدند وراهی برای فرار  ازطریق پاکستان مهیا شد ، رجوی با پررویی ونمک نشناسی تمام به پایگاه های حزب دموکرات کردستان ایران حمله کرد ونشان داد که چه ماکیاولیست نامداری است!

برسمیت شناختن حقوق کردها درمصوبات شورای مقاومت، باصرار کسانی بود که عضو سازمان رجوی نبودند و وبزودی با درک ماهیت رجوی کنار کشیدند!

بنابراین رجوی برای رشوه دادن به احزاب کردی- جهت اخذ تسهیلات برای خروج از مرزهای کردستان – چاره ای جز قبول حقوق کردها نیافت .

اما زمانی که فرصتی فراهم شد، هم زبانان وهم کیشان همین کردها را درعراق قتل عام نمود!

بازهم :

” حملاتی که اخیرا به آقای کاک باباشیخ حسینی، دبیرکل و سازمان خبات به طور عام صورت گرفته از همین زاویه است و می‌توان گفت تنها نیرویی که در این جبهه و جریان، با حکومت آخوندی و شانتاژ و تبلیغات زهرآگین روبروی می‌شود سازمان خبات است و به جهت گسترش جبهه نیروهای مؤثر و سرنگونی‌طلب، مبارزه خود را به پیش می‌برد “.

متاسفانه من از جنس حملات انجام شده به بابا شیخ حسینی اطلاعی ندارم ولی اینرا میدانم که او بارها مراتب ارادت خود را به مریم اعلام کرده واین عمل او بدون پاداش نبوده است!

ما آذربایجانی ها  بخاطر امکانات تحصیلی، پزشکی  وصنعتی وتجاری تبریز که کردهای همسایه مدام  به اینجا مراجعه میکنند، بیشترین مراوده را با کردها داریم واز هیچ کردی نشنیده ایم که ” خبات ” رابشناسند وتره ای برای آن خرد کنند!

درتوجیه فضاحت نشست ویلپنت ، چنین نوشته شده است :

” صحبت از این می‌شود که با پول مردم را جمع می‌کند و اجلاس سالانه در پاریس با پول برگزار می‌شود. هر چند که بخشی از آماده‌سازیهای جلسه‌ اینچنینی به پول نیاز دارد اما روشن و بدیهی است که جلسه‌یی با این گستردگی و با شرکت صدها سیاستمدار و حقوقدان و شخصیت از سراسر جهان و از ملیتها و کشورهای مختلف به زحمت و ایمان و یک اعتبار بزرگ نیاز دارد که به نظر من بسیار مشکل است دیگران چنین کاری بکنند. اگر همه چیز فقط پول است بگذارید پسر شاه یا هر کس دیگری بیاید و جلسه‌یی نه مانند جلسه مجاهدین، بلکه در ابعاد یک دهم برگزار کند “.

بخش اول صحبت تان درست است:

فقط پول است که نقش اصلی واساسی را دراین کارناوال راه انداختن ها بازی میکند و شخصیت های غربی و … شرکت کننده دراین کارناوال ، روسپیان سیاسی ای بیش نیستند وچه بسا که با خرج پول بیشتر ، چندین برابر ازاین شخصیت ها که یگانه خدایی بنام پول دارند میشد جمع آوری کرد!

اما درمورد رضا نیم پهلوی باید گفت که او طوری خسیس است که پول کفن ودفن مادر بزرگش ( همسر اصلی رضا شاه) درآمریکا را پرداخت نکرد وشهردار آمریکائی ، این بانوی اول ایرانی دوران رضا شاه را درمیان افراد بیکس وکارتن خواب ها و … دفن کرد!

پس ازاین بابت نترسید وبدانید که رضاپهلوی هزار سال هم ازاین پول ها خرج نخواهد کرد واین تعداد آواره ی خارجی ( جهان سومی و هرزه های اروپای شرقی و … وروسپیان سیاسی) راجمع نخواهد کرد!

ونیز :

” مجاهدین در تحولات نقش و موقعیت خود را دارند و در داخل ایران نیز دارای نقش و تاثیر چشمگیر خود هستند. وظیفه کردها نه دشمنی و مقابله با مجاهدین، بلکه حمایت و دوستی با این نیروی مؤثر است “.

ما که درتبریز – شهر اولین ها وپایتخت سیاسی ایران درمقاطع تعیین کننده- هستیم و بخاطر حضور پرتعداد اقوام ودوستان مان درتهران، شمال ومشهد، بیشتر ازشما اوضاع  ونبض زمان را دردست داریم ، با قاطعیت تمام میگوییم که ازاین نفوذ  خبری نیست و مطمئن هم هستیم که کردها با سوابقی که دارند، پشیزی ارزش به مجاهدین نمیگذارند و وقت خود را با دوستی یا دشمنی با مجاهدین رجوی تلف نمیکنند!

صابر

*** 

رجوی و صدام حسین، فاجعه آفرینان نسل کشی اکراد در حلبچه

ترور افسران و کارمندان امریکایی توسط مجاهدین خلق در تهرانترور مهندسان آمریکایی کمپانی راکول اینترنشنال توسط سازمان مجاهدین خلق

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32921

ارتش صلح وآزادی رجوی یا عجوزه ی عروس ۱۰۰۰داماد؟!ا 

فروغ جاویدانصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیست و هشتم ژوئیه ۲۰۱۸:… منظورتان همان نیروهای اغلب فریب خورده ی رجوی است که از صدام آماده ی صلح بطور وقیحانه ای اجازه گرفتند که درخلاءموجود، شانس خود را برای حمله به ایران ونابودی بقایای زیر ساخت های کشور که جنگ عراق هنوز نتوانسته بود ، کاملا نابودشان کند ! اما صدام که با اشغال یک شهر مرزی ایران … 

فروغ جاویدانعملیات فروغ جاویدان در کمینگاه مرصاد 

سید حجت سید اسماعیلی: تنگنای فروغ جاویدان. مجاهدین خلق (فرقه رجوی) از سازمان تا فرقه

https://iran-interlink.org

ارتش صلح وآزادی رجوی یا عجوزه ی عروس ۱۰۰۰داماد؟!

۰۶/۰۵/۱۳۹۷

” از فروغ تا کهکشان “ نام نوشته ایست که مهدی ابریشمچی در اغلب رسانه های رجوی منتشر کرده است!

در بخشی ازاین شعر وشعار میخوانیم :

” درروزهایی مشابه همین روزها ارتش آزادی بخش ملی ایران  یعنی ارتش صلح، ارتش آزادی، بعد از اینکه در نبرد های قهرمانانه خودش به خصوص در نبرد آزادی سازی مهران نظام ولایت فقیه وخمینی را دچار رعشه سرنگونی کرد وجام زهر آتش بس را به حلقوم رژیم ریخت، درشرایطی بسیارخطیر و حساس  دست به یک تصمیم گیری تاریخی زد که بدون شک این تصمیم عبارت بود از اجرای عملیات کبیر فروغ  جاویدان! “

ارتش صلح؟

منظورتان همان نیروهای اغلب فریب خورده ی رجوی است که از صدام آماده ی صلح بطور وقیحانه ای اجازه گرفتند که درخلاءموجود، شانس خود را برای حمله به ایران ونابودی بقایای زیر ساخت های کشور که جنگ عراق هنوز نتوانسته بود ، کاملا نابودشان کند !

اما صدام که با اشغال یک شهر مرزی ایران وبازکردن راه برای هجوم شما وآنهم تحت شدیدترین پوشش توپخانه ای ،موشکی  وهوایی، موضوع را همانقدر جدی گرفته بود که عملی کرد!

او تحلیل درست تری ازاوضاع نسبت بشما داشت ودرعرض مدت کوتاهی فهمید که این حمله، مورد استقبال مردمی که قرار بود که به صفوف مجاهدین رجوی بپیوندند و تا رسیدن به تهران به سیلی بنیان کن تبدیل شود، قرار نگرفت وحمایت بعدی اش ازشما درحد پشتیبانی از فراریان که همگی کشته نشوند باقی ماند!

مشکل اینجاست که من علم غیب ندارم که مقاصد اصلی صدام را دراین همراهی کوتاه مدت با نیروهای رجوی وسپس خاموش شدن آتش های تهیه ی مهیبی که فراهم کرده بود ، دریابم!

این احتمال وجود دارد که برقراری رابطه  جدید با ایران، برای صدام خیلی باارزش تر ازرابطه ای بود که با باند رجوی داشت وشاید بی میل هم نبود که با استفاده از نیروهای مسلح ایران و با قلع وقمع شدن نیروهای شما، پارازیتهای منفی موجود درارتباطات آینده با ایران را از سر راه بردارد .

البته براین نظریه این ایراد را میتوان گرفت که چرا به نیروهای درحال فرار رجوی کمک کرد که کمتر کشته شوند ؟!

دلیل این کار صدام این میتواند باشد که هنوز صلح پایداری با ایران نبسته بود وبه لولویی بنام باند رجوی جهت کسب امتیاز درمذاکرات صلح هم احتیاج داشت!

یعنی هم مجاهدین ضعیف میشدند وهم چنان ازبین نمی رفتند که نشود در بازی های سیاسی ومذاکرات دیپلماتیک، هیچ استفاده ای ازآن نکرد!

ازطرف دیگر، نگارنده با ملاحظه ی نوار صوتی مذاکرات رئیس مخابرات عراق با رجوی ، متوجه شده ام که این افسر اطلاعاتی ، دید واقع بینانه تری نسبت به رجوی دارد وازاو میخواهد که با سایر گروه های اپوزیسیون همکاری کند که رجوی تیزهوشی لازم را برای دریافت این نظر مقام امنیتی عراق ندارد که دولت  وقت عراق اهمیت لازمی به مجاهدین نمیدهد!

آقای ابریشم چی در دنباله ی سخنان خود میگوید :

” ولی همانطور که فرماندهی کل برادر مسعود، پیش از نبرد هم گفته بود و در عمل هم ثابت شد، نتیجه این عملیات  در هر حال مبارک بود و هست.  چرا که بیمه نامه ارتش ازادی بخش بود. در واقع در یک کلام مشخص شد که واقعا این ارتش، ارتش صلح وآزادی است “.

بیمه ازاین جهت که رفته رفته مانند عجوزه ای شد که این بار ، علاوه بردامادی مثل صدام ، با گفتن اینکه کار ازمحکم کاری عیبی نمیکند ، دامادهای دیگری مانند آمریکا، اسرائیل وعربستان بدست آورد؟

گناه من نیست که این عمل را – عجوزه ی ۱۰۰۰داماد شدن- بدانم!

چرا که درعمل پیروزی دیگری درکار نبوده است!

آقای ابرشم چی که  باکش نیست که دروغ را مثل نقل ونبات مصرف کند ، چنین گفته است :

” همانطور که میدانید ارتش آزادیبخش بعد از عملیات کبیر فروغ جاویدان از هر نظر برای  عملیات بعدی سرنگونی آماده شد؛ چه از نظر ایدولوژیک … چه به لحاظ ساختاری وسلاح و تبدیل شدن به یک ارتش زرهی  تمام عیار آموزش دیده و آماده نبرد، این ارتش خود را به این نقطه رساند… ولی به خاطر تحولاتی که در عراق آغاز شده بود و بطور مشخص سمت گیری دولت عراق به طرف اشغال کویت، این امکان برای ارتش آزادیبخش ایجاد نشد”.

حالا از واژه ی کبیر یا صغیر که صرفنظر کنیم ، ازآقای مهدی ابریشم چی میپرسم که این ارتقاء ایدئولوژی چه محتوایی داشت یا سمت وسوی آن کدام بود؟!

من زمانی که گذارم به منطقه ی عملیاتی شما که مانند قتل گاهی برای نیروهایتان درنظر گرفته بودید، افتاده وتانک های سوخته ی اهدائی صدام را دیده ام وآیا صدام درمقابل این ازدست دادن های شما، ادوات زرهی بیشتری دراختیار شما قرار داد تا با افراد کمتر ، معلولین پرتعداد و …، استفاده ی بهتر ازقبل ازآنها بکنید؟!

اگر آری ، صدام برای چه نیروی مهمی مانند شما را تنها گذاشت وبا حمله به کویت نشان داد که حسابی درست وحسابی برای شما بازنکرده است؟!

این چه نوع ارتش آزادی بخشی بود که سمتگیری صدام ، جرات وتوان حرکت را ازآن گرفت؟!

آیا این حادثه بدان معنی نبود که شما بعنوان واحدی تاریخ مصرف تمام شده، ازواحدهای نظامی صدام به کنار گذاشته شدید وتنها اجازه ی خمپاره پرانی پراکنده ای بشما داده شد که فایده ای هم نداشت؟!

این ارتش مستقل؟! وآزادیبخش؟! شما ، چرا بجای انجام وظایف انقلابی ؟! خود ، منتظر تصمیم وفرمان صدام ماند؟!

بازهم :

“فروغ جاویدان درواقع ارتش آزادیبخش را بیمه کرد و خدای شهدای فروغ این امانت را به سلامت به ساحل امن با عبور از انواع توفان های سهمگین رساند و ارتش آزادی بخش درآلبانی متمرکز شد. جایی که دیگر دست فرعون زمان برای نابودی این قوم و این نسل به آن نمی رسید “.

من نوع بیمه ی این ارتش را- بعنوان عجوزه ای عروس ۱۰۰۰داماد- روشن کردم!

اما انتقال به آلبانی براثر پایمردی خانواده های گرفتار ظلم وجور شما ، انجام شد وهدف خانواده ها ، دورنگه داشتن وپاسیو نمودن فرزندانشان بود تا گرفتار عوارض امنیتی عراق نگشته وفعلا زنده بمانند تا درمراحل بعدی بتوانند به آزاد سازی آنها همت گمارند!

دیگر اینکه محصور ماندن در قلعه ی مانز، جاه وجبروتی باین اسرای رجوی که اعضای ارتش آزادیبخش شان مینامید ، باقی نمیگذارد وکسی واهمه ای ازاین نوع ارتش های بی یال و دم وکوپال ، نخواهد داشت ومیدانم ومیدانی که تکرار مکرر این اراجیف، مصرف صرف داخلی وبمنظور هندوانه زیر بغل اسیران انجام میگیرد وکسی دراینجا این مطالب را به چیزی نمیخرد!

صابر

*** 

Here is how the Mojahedin el-Halk (Mojahedin Khalq, Maryam Rajavi cult, MEK) militants attack Mostafa Mohammady in the streets of Tirana. They try to illegally detain and later hit Mostafa, who ends up in hospital. The operation against Mostafa was directed by commander Behzad Saffari. He led bands of mojahedin to later protest against Mostafa even in Tirana’s police station number 4

فروغ جاویدان مجاهددین خلق مسعود رجوی مریم رجویفروغ خاموش جاویدان

فروغ جاویدان مرصاد رجوی مجاهدین خلقسالگرد عملیات “فروغ جاویدان”

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32699

باند رجوی درمانده دردست ۲۰۰۰نفر اسیر خود وتهدید اروپا؟!ا 

Maryam_Rajavi_Mercenary_MEK_Saddam's_Private_Army_MEK_10صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، دهم ژوئیه ۲۰۱۸:…  یعنی میگویید که مردم ایران دیوانه شده اند که برعلیه خود اقدام نمایند یاشما دیوانه هستید که نمیدانید ممکن است ” سرکنجبین صفرا فزاید ” ومردم ازسر این فشارها ، کمربندها را محکم تر بسته وبا طرد مصرف گرایی، اتکاء بیشتر به خویشتن و با پیش گرفتن همت بلند ازامکانات بالفعل وبالقوه ی خود کمک گرفته ومانند … 

ترکی الفیصل مجاهدین خلق فرقه رجوی وعده “سرنگونی” پس از صدام و جولیانی و … این بار توسط ترکی الفیصل (+ الفیصل: مسعود رجوی مرده است)

https://iran-interlink.org

باند رجوی  درمانده دردست ۲۰۰۰نفر اسیر خود وتهدید اروپا؟!

۱۹/۰۴/۱۳۹۷

” جواد نامدار” نامی از عمله ی رجوی ، متن تهدید آمیزی را برعلیه اروپا منتشر کرده که در قسمتی از آن میخوانیم :

” حالا دیگر صدای مردم به جان آمده ایران مبنی بر نفی تمامیت رژیم به گوشهای سنگین سران اروپا حتی آنها که برای حفظ منافع خود می‌خواهند بنای پوسیده رژیم آخوندی را سرپا نگهدارند رسیده است. ..”.

بیش از ۵۵میلیون نفر از مردم ایران، توان تظاهرات دارند!

شما که نیت خوانی کرده ومیگویید که این مردم در خط نفی حاکمیت اند ، تنها ۱۰ میلیون نفر ازاین ۵۵ میلیون نفر را درتظاهرات ومتینگ های خیابانی بما نشان دهید تا قبول کنیم این مردم که ما درمیان آنها زندگی میکنیم ، درصدد نفی حاکمیت اند !

 بفرض محال که چنین شد ، دراین صورت بازهم خواهیم گفت بشما چه مربوط است؟!

سازمانی که با ترورها وجنگ هایش دهها هزار نفر ازمردم ایران را بکام مرگ کشانده ، با پیش انداختن خود بداخل معرکه و اعلام مسائل اتمی ونظامی ایران ، خواسته است که جاسوسان اسرائیل را ازمظان نیروهای امنیتی ایران برکنار کند، جریان منحط و وطن فروشی که هزاران نفر از فرزندان این خاک وبوم را به بهانه ی تامین زندگی بهتر به دام انداخته و هزاران خانواده را درفراق آنها خون جگر نموده است!

خلاصه ی مبحث اینکه ، شما به چه حقی ازطرف مردم ایران – که همواره جفا درحقشان روا داشته و  و به چرخ پنجم بدترین دشمنان آنها تبدیل شده اید –  دارید که بنام آنها ، اروپا را تهدید کنید؟!

اروپایی که هر دردی داشته باشد ، دردی بنام مشکلات مردم ایران ندارد وازحضور غیرجدی شما درآنجا ، بعنوان لو لو خور خوره برعلیه ما استفاده میکند و  بهمراه  آن،بنوعی دموکراسی فرمال خود را به رخ جهانیان میکشد ؟!

درادامه :

” حالا دیگر مردم ایران به کمتر از آنچه فریاد کرده و برایش جان داده‌اند قانع نیستند. سران اروپا میتوانند گوشهایشان را بر این حقیقت ببندند و همچنان از حکومتی که سفارت‌خانه‌هایش مرکز تروریسم و جاسوسی است حمایت کنند؛ اما خودشان نیز میدانند که دارند برخلاف جریان تاریخ حرکت می‌کنند. حالا اروپا باید بین مردم و حکومت ایران یکی را انتخاب کند. فردا دیرست “.

آیا مردم ایران خواسته اند که مورد تحریم  ظالمانه قرار گیرند وحالا ازاروپا میخواهند که چرا دراین مورد مساعدت لازم را برای تشدید این تحریم ها نمیکنند؟!

یعنی میگویید که مردم ایران دیوانه شده اند که برعلیه خود اقدام نمایند یاشما دیوانه هستید که نمیدانید ممکن است ” سرکنجبین صفرا فزاید ” ومردم ازسر این فشارها ، کمربندها را محکم تر بسته وبا طرد مصرف گرایی، اتکاء بیشتر به خویشتن و با پیش گرفتن همت بلند ازامکانات بالفعل وبالقوه ی خود کمک گرفته ومانند پاره ای ازکشورها خود را ازیوغ وابستگی صنعتی واقتصادی رها کنند؟!

درمورد آن قسمت از اظهارات این بچه مرشد رجوی که فکر میکند اروپا با تروریزم مبارزه میکند، باید پرسید که آنها چه ضربه ای به داعش و … زدند که ما شست مان خبردار نشد؟!

 درمورد سفارت خانه ها ، یعنی با دیوانگی تمام میخواهید این سفارت خانه ها را برچیده وبه رجوی بدهند!

خام خیالی سفیهانه ی نکبت بارتر ازاین را سراغ دارید خواننده ی محترم!

 به جریان تاریخ اشاره کردید که من ناچارم بگویم ، فعلا که جریان تاریخ ، باستثنای تحرکات مناسب سوریه ومتحدانش ،  تاریخ مورد نظر شما ، مجموعا در راستای ترویج تروریزم حرکت میکنند واروپا هم سهم کم وبیش – البته بمراتب محتاطانه تر از آمریکا-  دراین مورد دارد!

ضمنا شما از اروپا میخواهید که مردم ایران را بیش ازاین تحریم کند ؟!

این درخواست ، چه قرابتی بین انتخاب مردم ویا حکومت ایران دارد ؟!

هر بچه مدرسه رفته ای میداند که دود این تحریم ها بیش ازهمه بچشم زحمتکشان ( اقلا ۸۰درصد مردم ایران ) میرود وآیا از اروپا میخواهید چنین کند؟

بیاد داشته باشید که مسائل ایران با انجام اصلاحات بنیادین و تغییر برخی مدیریت ها قابل حل است و  با صرف انرژی بیشتر ازطرف مسئولین وبررسی  موشکافانه ی علل این نابسامانی ها، انجام این مهم دردسترس است واحتیاجی به شورش های کور- که آنهم نمیتواند حکومت را سرنگون کند وبجایش کار را خرابتر- خرابتر برعلیه مردم- میکند- ندارد!

صابر

*** 

مریم رجوی ویلپنت فرانسه مجاهدین خلق ایران وطن فروشی مزدوریکاباره سیاسی استیجاری (برخی حاشیه های جلسه مجاهدین که باید به آن توجه کرد)ا

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشبازخوانی “استراتژی تغار” ده سال بعد، نوشته آقای قاسم قزی، نروژ، سال ۲۰۰۷

از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

محمد سید المحدثین مجاهدین خلق فرقه رجویهذیان گویی های محدثین

مزدور مریم رجوی شادمانی برای ترور عربستان سعودیرزومه مجاهدین برای استخدام دائم

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgMaryam Rajavi — MEK Propaganda Queen — Advertises Her Services For Iran’s Enemies

مسعود خدابنده تلویزیون ایران اینترنشنال ژوئن 2018گردهمایی سالانه سازمان مجاهدین در پاریس با ایرج مصداقی و مسعود خدابنده و علیرضا نامور حقیقی

Me Presidentin Macron, Franca mund të luajë një rol të rëndësishëm në marrëdhëniet perëndimore me Iranin
Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32561

ویلپنت سمبل خیانت به مردم و نشان وابستگی به سلطه گران است!ا

maryam_rajavi_saudi_arabia_Mercenaris_MEK_Terrorismصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، چهارم ژوئیه ۲۰۱۸:… این رودی جولیانی محبوب شما، عاشق پول است ودارای سوابق ننگینی دراین مورد ودرکنار آن ، دشمن سرسخت مردم ایران که چرا هنوز علیرغم فشارها ، دل ازاستقلال خواهی وحریت خود برنمیکنند وبنابراین حضور این قبیل روسپی های سیاسی  درمراسمی، مایه ی ننگ هرجریان مردمی است وباند رجوی که ضد مردمی است … 

افتخار مریم رجوی به خیانت علیه مردم ایران تروریسم و مزدوری برای عربستاناعلام آمادگی مجاهدین برای پیشبرد سیاست های جنگ طلبانه ترامپ در ایران (افتخار رجوی به خیانت بزرگ)ا

مریم رجوی ملکهمصاحبه خانم مریم سنجابی با مسعود خدابنده. وضعیت روحی روانی مسعود و مریم رجوی

ویلپنت سمبل خیانت به مردم و نشان وابستگی به سلطه گران است!

۱۲/۰۴/۱۳۹۷

درنوشته ای  منتشر شده در رسانه های رجوی آمده است:

” ویلپنت گل سرسبد حوادث این روزها درباره‌ی میهن ماست. جمعیت عظیمی که آنجا گردآمدند به خودی خود، نقشی خیره کننده در افشای نظام و گسیختگی ساختاری نیروها و آرایش داخلی جناحهای آن دارد. دستپاچگی رژیم در تخطئه‌ی این حادثه‌ی بزرگ سیاسی و نیز کوشش بسیاردرجلوگیری از آن با انبوه دست- آویزها و تهدیدها علیه دولت فرانسه نشانگر اهمیت انکارناپذیر آن است. سازماندهی بی‌عیب و نقص کل همآیش، توانمندی بی‌نظیر نیروی برگزار کننده و شایستگی آن برای جایگزینی نظام … را می‌رساند”.

این کارناول مریم رجوی، چیزی را جز آرزوهای دور ودراز ومالیخولیایی این خانم جاه طلب نشان نمیدهد!

این عمل ، لکه ی ننگی بردامن یک ایرانی است که با پول بیگانگان متخاصم ، تمام هزینه های سه- چهار هزار نفر را تامین کرده وازآنها بخواهد که بنفع فشارهای وارده بر ملت ایران ، شعار دهند!

ضمنا، ایراد دولت ایران به فرانسه کاملا موجه است !

موجه ازاین جهت که چرا ضمن داشتن علائق اقتصادی قابل توجه با ایران، به دشمنان تروریست وشبه داعشی آنها اجازه میدهد که این نوع میتینگ ها را برپا دارند که با روابط متقابل سودمند منافات دارد!

این عمل دولت فرانسه شبیه آنست که ایران هم به فاشیست های آلمانی که فرانسه را اشغال نموده ودولت سرکوبگر وایمار را برمردم فرانسه تحمیل کرده بودند، اجازه دهد که درتهران تظاهراتی درحمایت ازاین اشغالگری بکنند وآیا دولت فرانسه به این حمایت ناممکن ایران واکنش سختی نشان نخواهد داد؟!

ضمنا، سال های قبل هم بشما تذکر داده شد که باصرف هزینه های کمتر، صاحب این سالن میتواند سازماندهی بهتری انجام دهد وبنابراین ، سازماندهی گرسنگان پناه آورده ازکشورهای جنگ زده وغارت گردیده، روسپیان جنسی پاره ای از کشورهای اروپای شرقی وروسپیان سیاسی ازگوشه وکنار جهان والبته هواداراندک مجاهدین، افتخاری را برای مریم و فرقه ای که ازمسعودرجوی بیادگار مانده، نمآورد و هنری نیست!

درادامه :

” توده‌های انبوه مشارکت کننده ایرانی و خیل هیأتهای بین‌المللی حمایت‌کننده‌ٔ مقاومت نشانگر شکوه و مقبولیت همه جانبه‌ٔ آن است. به‌راحتی می‌شد از سخنرانی هیأتهای مختلف بین‌المللی، اعجاب آنان از کارکردهای بین‌المللی و سازماندهی نیروهای داخل میهن و کانونهای شورشی و شوراهای مقاومت در کارزار پیروزمند قیامهای کنونی کشورمان را دریافت “.

مشخصات این توده ی باصطلاح ایرانی را برشمردم . با لحاظ اینکه ما اقلا سه میلیون ایرانی درخارج ازکشور داریم که بسیج یکی دوهزار نفر آنها درکنار اجرت المثلی که دریافت میکنند وموفق به دیدن برج تاریخی ایفل وموزه ی لوور فرانسه شده و درهتل های این کشور- کشور یک انقلاب دموکراتیک ویک انقلاب کارگری- اقامت میکنند بدون دادن صناری پول!

سخنرانان هم که برای ۱۰ دقیقه سخنرانی ، ۴۰ هزار دلار میگیرند، تکلیف شان روشن است با این توضیح که ازدشمنان قهار مردم ایران نیز هستند وبا این سخنرانی ها، سود مضاعفی میبرند وبنابراین ارزش سخنان آنها را ازاین زاویه ی دید باید بررسی کرد!

بازهم :

” شرکت هیأت آمریکا که از ارشدیت بسیار بالایی در دولت آمریکا برخوردارند (شرکت رودی جولیانی به‌عنوان مشاور حقوقی ریس جمهور ترامپ)، رودررویی مقاومت با رژیم و دم و دستگاه دولتهای مماشاتچی را به نقطه‌ای کیفی ارتقاء داد. اگر چه این مقاومت مردمی هیچگاه دچار توهم نیست … ولی ازهر اقدامی از جانب جامعه‌ی بین‌المللی و خصوصا قدرتهای بزرگ در طرد و انزوا و در فشارگذاشتن رژیم برای ترک تروریزم وسرکوب و مداخله در دیگر کشورها عمیقاً حمایت می‌کند “.

این رودی جولیانی محبوب شما، عاشق پول است ودارای سوابق ننگینی دراین مورد ودرکنار آن ، دشمن سرسخت مردم ایران که چرا هنوز علیرغم فشارها ، دل ازاستقلال خواهی وحریت خود برنمیکنند وبنابراین حضور این قبیل روسپی های سیاسی  درمراسمی، مایه ی ننگ هرجریان مردمی است وباند رجوی که ضد مردمی است، ناچار است که به این حضورها افتخار کند!

فشار جولیانی ها  که مشکلی بنام تروریزم نداشته ودرضمیرش خصومتی با تروریست ها ندارد،، چیزی جز ایجاد موانع برای زندگی بهتر برای مردم ایران است؟!

اتفاقا او طرفدار دخالت درامور داخلی کشورهاست وشرکت اش دراین خیمه شب بازی بشدت مسخره، صحت این ادعا را به ثبوت رساند!

این روسپی پیر وپاتال سیاسی آمریکائی با استقلال خواهی و نمایش عزت نفس ازطرف دیگران دشمن است نه تروریزم و….

دوباره:

” در نهایت، آنچه از ویلپنت باید گفت شور و شوق پنهان ناشدنی ایرانیان میهن‌پرست از این رویداد مبارک است. فردا با تلاش مردم و جوانان میهنمان و رزم و هدایت سازمان مجاهدین و شورای ملی مقاومت و کانونهای شورشی، ایران روشن و چراغانی خواهد شد “.

 سالهاست که این کارناوال هیستریک وار مریم برگزار میشود و با جنبیده شدن اندام مریم وکف دهان آوردن او و کف زدن های اجیران اشاره شده، برگی ازاین بابت در ایران تکان نخورده است!

حضور این چنینی تعدادی فریب خورده ی رجوی، درکنار دهها روسپی سیاسی غرب ، صدها روسپی جنسی وهزاران جوان غیر ایرانی آواره  شده دراروپا، هیچ معادله ای را تغییر نمیدهد و البته مورد نفرت ایرانیان وطن پرست هم هست !

آنچه که بعدازبرخاستن گرد وغبار این مراسم مسخره باقی میماند ، هدر رفتن دلارهای مردم عربستان است که ازآنها دزدیده وبه مریم داده شده است والبته جنجال آفرینی هایی که نصیب باند رجوی میشود والبته بهره ای برای اوهم باقی نمیگذارد!

صابر

*** 

غواصان شهید و جشن مجاهدین خلق فرقه رجویپایکوبی مجاهدین بخاطر شهادت غواصان ایرانی (رجوی: این کارناوال استخوان بود)

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانتو را بر این وقاحت ها که عادت داد؟

فروغ جاویدان مجاهدین خلق مسعود رجوی مریم رجویفروغ خاموش جاویدان

بی بی سی، سرویس جهانی: دنیای عجیب مجاهدین خلق

ترور افسران و کارمندان امریکایی توسط مجاهدین خلق در تهرانترور مهندسان آمریکایی کمپانی راکول اینترنشنال توسط سازمان مجاهدین خلق

داعش رجوی تروریست 2حیات خفیف و خائنانه (هشدار به آقای منوچهر هزارخانی)

نقدی بر مصاحبه منوچهر هزارخانی (در دفاع از رهبری مجاهدین)

محمد حنیف نژادسازمان مجاهدین خلق کنونی، فرقه ای ابتر که ربطی به آرمان آن بنیانگذاران ندارد (بجای تبریک تسلیت بگویید)ا

حواس پرتی برادر مجاهد جان بولتون

ترکی الفیصل مجاهدین خلق فرقه رجوی از “مراسم تدفین رجوی توسط شازده سعودی” تا “سیدالرئیس و ستون پنجمش”

Mojahedin_Khalq_martyrs_Massoud_Maryam_Rajavi_MEK_Mccainاز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویطور دیگری هم می توان زیست

بمب های خوشه ای در یمن توسط عربستان سعودی و مجاهدین خلق فرقه رجویسیاست های جهانی و باند رجوی را بهتر بشناسیم!ا

پنج بعلاوه یک ایران 2015Victory of Diplomacy over war disappointed the MKO (Mojahedin Khalq, Rajavi cult)

Israel Provided IAEA with Fake Documents on Iran’s Nuclear Program

مریم رجوی در حال مزخرف گوییزمین گیر شدن مریم رجوی در آلبانی و واکنشی از سر استیصال

طناب صدامحامیان غربی صدام هنگام اعدام وی با طناب کشتی امریکایی کجا بودند؟ 

رجوی ویلپنت مجاهدین خلق اول ژوئیه 2014Which occasion is Maryam Rajavi celebrating in Paris? (letter to Emmanuel Macron)

Rajavi cult attack Peace association in Paris

http://youtu.be/Un-Y8sM9U70

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult FlaqsMojahedin Khalq, Rajavi cult, Saddam’s Private Army, were trained by Mossad to assassinate Iranian scientists 

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویDebate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

همچنین:

 •  Trump_Rouhani_Regime Change MEKصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیست و یکم سپتامبر ۲۰۱۷:… بدین ترتیب هم اشتباهات استراتژیک ، هم نیات واقعی اسرائیل روشن میشود وهم میزان وطن فروشی باند رجوی ، بیش از پیش چهره مینماید! بلی! تاریخ اجازه ی نشستن میان دوصندلی را به کسی نمیدهد وبخصوص اینکه این شخص وجریان ،  گروه زوار دررفته ا ی  بن

   پرویز خزایی صدام حسین مجاهدین خلق مزدوریصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، هجدهم سپتامبر ۲۰۱۷:…  این جمع بسیار اندک و درحاشیه قرار گرفته کیانند؟ به شخص بنده که برسیم ، درجوابت عرض می شود که من هرگز شاهد اقبال داخلی از شما نبوده ام که مثلا دچار حسادت گردم! اقبال خارجی تان البته که نشانه

  Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، شانزدهم سپتامبر ۲۰۱۷:… جالب است که درمراسم افتتاحیه ی این خیمه شب بازی ، اذانی با صدای مرضیه پخش شد و آن قسمت از اذان که مورد تایید غیر شیعیان نبود ، حذف شد ! این  نمایشکاری ها میتواند اهداف زیر را داشته باشد : ۱-  بگویند که حقوق زن در سازمان بیشتر از مردا

  Maryam Rajavi Baghdadi MEK ISIS terror Tehranصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، یازدهم سپتامبر ۲۰۱۷:…  باند رجوی که احتمالا بعلت روابط تو درتوی خود با  بقایای ارتش صدام ، اطلاعاتی ازقضیه داشت ، با عجله وارد صحنه شد واعلام کرد که اشغالگران موصل ، کسانی جز ” عشایر انقلابی عراق ” نیستند وچه شادی ها در جریان این خاک پاشیدن بچشم مر

   Maryam_Rajavi_Massoud_Mojahedin_Khalq_MEK_fake_news_2صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، دهم سپتامبر ۲۰۱۷:…  جامعه ی آرمانی خلق ایران دیگر چه صیغه ایست؟ چطور ممکن است که این جامعه ی آرمانی با مساعدت جان بولتن ها ، شاهزاده ترکی الفیصل ها ، جان مک کین ها و … ، محقق شود؟! آیا این یگانگی با برداشته شدن نظام سلطه وتابعیت بدست

   صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، هفتم سپتامبر ۲۰۱۷:… اگر بفرض محال این کمیته ی مرکزی وجود داشته باشد ، شورای رهبری ۱۰۰۰نفره برای حداکثر ۳۰۰۰ عضو ، چه صیغه ایست دیگر ؟ آیا این شورای عریض وطویل  کاملا انتصابی – آنهم توسط یک نفر- برراس این ۲۰ همردیف  ( مثلا کمیته ی مرکزی ) قرار دار

  محمد حنیف نژادصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، ششم سپتامبر ۲۰۱۷:…  بنابراین چیزی بنام سازمان مجاهدین خلق با آرمان های بنیانگذارش وجود ندارد وآنچه که هست ، جریان ابتری است بنام باند رجویه با چرخش ۱۸۰درجه ای که از مواضع اولیه کرده واین سازمان را تبدیل به فرقه ای با عملکرد منحط وجنایتکارانه کرده و فدا وصدا

   forough_javidan_10صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، سی ام اوت ۲۰۱۷:… اگر شما رجوی ها با دادن مشروعیت آسمانی به حکومت مخالفید ، چرا رجوی را نائب امام زمان معرفی کرده و با داغ ودرفش القائات ذهنی وفیزیکی ، پذیرفته اید که ” رجوی بجز خدا ، پاسخگوی هیچکس نیست “!! مقامی که این بنیانگذار جمهوری اسلامی هرگز برای خود قایل نشد و حتی د

  Maryam_Rajavi_Massoud_Mojahedin_Khalq_MEK_fake_news_2صابر از تبریز، امضاء محفوظ، بیست و یکم اوت ۲۰۱۷:…  این تحریم ها برای چیست ؟ بخاطر مردم ایران و خوشبخت کردن آنها؟ چرا قرار است که هیئت حاکمه ی آمریکا برای مردم ایران دلسوزی کند؟! مگر در ۲۸ مرداد ۱۳۳۲، که امریکا وانگلستان به کمک ایادی درباری و ارتجاعی خو

  forough_javidan_10یکی از زندانیان دهه شصت، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، بیست و یکم اوت ۲۰۱۷:…  در موقع خود، این خانم منیره و شوهرش ، ازن ظر درخشش در تلویزیون و نثار بد وب یراه به رجوی ، زبانزد خاص وعام بودند! مهمتر اینکه منیره خانم درست قبل از عملیات فروغ جاویدان درمرخصی بود- مرخصی ای که به امثال من نمی د

  Cluster Munition Yemen MEK Rajavi Saudi Arabia3صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، نوزدهم اوت ۲۰۱۷:…  دولت عربستان به بهانه ی جلوگیری ازورود سلاح به یمن ، مانع رسیدن آذوقه ی کافی به مردم یمن بوده و هزاران نفر را براثر این محاصره ی سخت به مرگ محکوم کرده وکشته است ! هم اکنون صدها هزار نفر از کودکان  یمن به بیماری وبا مبتلا ه

  Mojahedin_Khalq_martyrs_Massoud_Maryam_Rajavi_MEK_Mccainصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، شانزدهم اوت ۲۰۱۷:… درخضوص اعدام های سال ۱۳۶۷ نظر من این است که دفاع رجوی واربابان ازحقوق آنها ، حقوق احتمالا ضایع شده ی آنها را مورد تشکیک قرار خواهد داد و مریم خانم با این کارهایش ضمن اینکه سنگ را به ی

   American_delegation_Intergating_Maryam_Rajavi_Tirana_Albaniaصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، پانزدهم اوت ۲۰۱۷:… مثلا درزمانی که شما بطور وسیع تر ازگذشته ، بی شرمانه تر و آشکارتری با مهره های ریز ودرشت امپریالیزم نشست وبرخاست کرده وبدان افتخار هم میکنید ، به حکومت این مجال را میدهید که به مردم نشان دهد که چه اپوزیسیون حق

  صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، تبریز، سیزدهم اوت ۲۰۱۷:… شما که مدت های  دراز این مطلب را که قبول برجام بمنزله ی جام زهری است که درحلقوم سران حکومت ریخته شده ، تبلیغ میکردید ، چگونه در یک تغییر مسیر ۱۸۰ درجه ای اینگونه اظهار نظر میکنید ؟ آن موقع دروغ میگفتید یا حالا؟ حمله ی نظامی برعلیه ایران با برجام وبدون آن چنان

  طناب صدامصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، دهم اوت ۲۰۱۷:… مصاحبه ی اخیر آقای مهدی براعی که از فرماندهان درجه اول سازمان بوده ومیباشد ، نمونه ی بارزی ازصحت این ادعای ما ست : ” جنبش دادخواهی طناب دار سرنگونی را به گردن رژیم انداخته است “. این واژه ی خشن ( طناب دار ) یک واژه ی محبوب درادبیات رجویه است وبگونه ایست که گویا این

  Iran_President_Rohani_2017صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، هشتم اوت ۲۰۱۷:… یعنی مثل مراسم ” ویلپنتی ” شما فشفشه بازی وبادکنک هواکنی ورقص نور درکار نبود؟! یا برای این با شکوه نبود که دولت پولی را برای مجیزگویان کنار نگذاشته بود تا شاهنامه خوانی کرده و مقام وموقعیت این منتخب مردم را به عرش اع

   صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، دوم ژوئیه ۲۰۱۷:…  این فرقه ی مفلس کارش بدانجا رسیده که نقل قول از یک صهیونیست معروف را ، افتخاری برای خود میداند!  افتخار به صهیونیست غداری بنام ” جان بولتن ” که زمانی بصراحت گفته بود که سازمان ملل متحدمخل اقدامات آمریکا برای گسترش آزادی ها ؟! درجهان است و بهتر آنکه طبقات زیا

  مجاهدین خلق رجوی امام امریکاصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، سی و یکم ژوئیه ۲۰۱۷:…  آقای توحیدی میگوید :”… صورت مسأله اصلی در رابطه با محاصره بودن رژیم توسط یک مقاومتی است که در وجه سیاسی خطوطش در سطح بین‌المللی، از ۳۰سال پیش تأکید داشته که باید رژیم را تحریم و طرد کرد. منتها الآن دنیا هم دارد به همین نتیجه می‌رسد

  Saudi Israel Mojahedin Khalq Rajaviصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، بیست و نهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  این تحریم ها برعلیه هرچه هم که باشد، بخاطر حقوق بشر نیست که هم مریم خانم و هم هیئت حاکمه ی امریکا ، غم این یکی را ندارند! قانونی بودنش هم پیشکش مریم خانم که حکم دخالت عریان درامور داخلی کشورهای دیگر دارد وکاملا غیر قانونی است!! تو

  Kalkan_Nejat_against MEK Rajavi cult_3گروهی از خانواده های اسرای رجوی در آلبانی، ایران اینترلینک، تبریز، بیست و چهارم ژوئیه ۲۰۱۷:…  این باصطلاح رزمندگان ، مانند عروسک های خیمه شب بازی وفقط درزمانی که درجوار مرزهای کشور ودر کمپ اشرف بودند ، آلت دست کم وبیش موثر رجوی شمرده می شدند ،حال که با تلاش طاقت ف

  Mojahedin_Khalq_martyrs_Massoud_Maryam_Rajavi_MEK_Mccainصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، بیست و سوم ژوئیه ۲۰۱۷:…  واقعا میخواهید باین مسئله افتخار کنید؟ سرود ” سرکوچه کمینه ” یادتان رفته یا دیگر جامعه ی بی طبقه را گور پدرش کرده اید؟! چرا باید جمهوری خواهان ودموکرات ها – یک حزب متعلق به ۵۰۰

  Mojahedin_Khalq_Paris_Carnaval_Terrorists_2ایران اینترلینک، ایران قلم و پیوند رهایی، تبریز، بیست دو دوم ژوئیه ۲۰۱۷:…  اینکه کسی بخواهد نام شوبازی را کهکشان مقاومت بنامد ، تحت تعقیب قانون نیست وسازمان براتعلی هم با استفاده ازاین خلآ قانونی ، میتواند چنین ادعایی بکند که باکی نیست! منهم درمقام و موقعیتی نیستم که به دولتهای فرانسه ا

  Camp Ashraf 90صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، هجدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  ما این اطمینان قطعی را بشما میدهیم که خواب آخوندها به هردلیلی که آشفته شود ، بخاطر این نوشته ها وآن اقدامات سفیهانه وشوهای تهوع آور شما ، آشفته نمی شود. درعوض، خانواده های گرفتار شامل این ادعای شما هستند !! چرا که میبینند ، عزیزانشان در چه …

  Mojahedin_Khalq_MEK_Rajavi_Cult_Terror_Americans_Tehran_2صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، هفدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  به فرقه ی رجوی که می رسیم ، باید گفت که شما ازاول همه کار را کردید که توافق برجام حاصل نشود وزمانی که موفق به جلوگیری آن نشدید ، آنرا بمنزله ی جام زهری برای حکومت دانستید وحالا ک