برخلاف نظر خوله دنیا: ریشه ی اصلی مشکلات منطقه درطمع ورزی آمریکا وزائده های افراطی اش است!

برخلاف نظر خوله دنیا: ریشه ی اصلی مشکلات منطقه درطمع ورزی آمریکا وزائده های افراطی اش است!

صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، هشتم مارس 2015:…  وبسایت رسمی مجاهد نماهای خلق ایران نوشته است : “خانم خوله دنیا سخنگوی ائتلاف ملی سوریه: ریشه اصلی مشکلات منطقه رژیم ایران است ” جواب ساده وقاطع این ادعای سرتاپا دروغ این است که این ایران نبوده ونیست که نقشه ی ایجاد خاورمیانه ی بزرگ را درسر داشته باشد وبرای رسیدن به این نیت شوم وضدبشری ، از فقر فرهنگی- اقتصادی …

مریم رجوی، حجاب اجباریبمناسبت ۸ مارس (روز جهانی زن) و خشونت طلبی های مریم رجوی

(با تشکر از صابر دریافت شد – ایران اینترلینک)

برخلاف نظر خوله دنیا: ریشه ی اصلی مشکلات منطقه درطمع ورزی آمریکا وزائده های افراطی اش است!

17/12/1393 خورشیدی

وبسایت رسمی مجاهد نماهای خلق ایران نوشته است :

“خانم خوله دنیا سخنگوی ائتلاف ملی سوریه: ریشه اصلی مشکلات منطقه رژیم ایران است “

جواب ساده وقاطع این ادعای سرتاپا دروغ این است که این ایران نبوده ونیست که نقشه ی ایجاد خاورمیانه ی بزرگ را درسر داشته باشد وبرای رسیدن به این نیت شوم وضدبشری ، از فقر فرهنگی- اقتصادی کشورهای عقب نگه داشته شده ونیز از بیکاری مزمن تعدادی ازجوانان غرب که این بیکاری وآن عقب ماندگی عمدتا محصول زیاده خواهی های پایان ناپذیر نظام سلطه گر جهانی است ، تبدیل به ریشه های مشکلات منطقه شود!

به سوریه هم که میرسیم ، بسادگی وبا وجدانی آسوده میتوان گفت که مردم سوریه درابتدای کار وبرای سامان دادن بهتر زندگی خود، حضور مسالمت آمیز خود را درخیابانها بنمایش گذاشتند که اشتباهات اولیه ی بشار اسد و تبدیل سریع این اعتراضات مدنی به یک جنگ مسلحانه ی تمام عیار وتروریزم عریان توسط دنیای طماع غرب که به واسطه ی حضور مردمانی از ” 72 ” ملت این خیزش دموکراتیک مردم سوریه را ناکام گذاشتند!

حتی با پذیرش آماری که این خانم سوری ازکشته ها و… بدست میدهد ، نمیتوان ازاین آمار نتایج مورد دلخواه او و ایضا فرقه ی رجوی را استنتاج کرد!

چرا که رژیم بشار اسد ، یکی ازآن نوع رژیم های منطقه ای بشمار میرود که اتفاقا پرونده ی نسبتا پاکی درمورد عدم حمایت ازبنیاد گرایی دارد!

درادامه ی این خبر میخوانیم:

” در گردهمایی عظیم برلین به‌مناسبت روز جهانی زن در برلین، خانم خوله دنیا سخنگوی ائتلاف ملی سوریه گفت: ساده نیست که بگویم ما از سوریه آمده‌ایم از کشوری که دو میلیون کشته و مجروح داده است. بیش از ده میلیون تقریباً نیمی از جمعیت سوریه آواره شده‌اند. ساده نیست که از حق زنان و کودکان کشته شده و شکنجه شده صحبت کنیم و رژیم سوریه با موشکهای اسکاد و بشکه‌های انفجاری شهرهای سوریه را تا همین الآن هدف قرار می‌دهد. تا پایان سال 2013 بیست درصد شهرها خالی شده‌اند، 60 درصد شهرهای سوریه تخریب شده، ثروتمندان 45 درصد از ثروت سوریه را می‌برند و بقیه فقیرند “.

شواهد ودلایل کافی ای دردست است که قسمت اعظم این کشتارها بدست افراطیون وتکفیری هایی که به درجات متفاوت ازطرف غرب و حکومت های جاه طلب و یا مرتجع منطقه حمایت میشود، انجام گرفته است!

دولت سوریه با مشاهده ی کاربرد سلاح های شیمیایی ازطرف این دشمنان تکفیری اش که توسط کشورهای معینی بدست شان داده شده بود ویا حاصل غارت پادگان ها ومراکز تحقیقاتی لیبی بود ، تمامی سلاح ها ی شیمیایی خود را تحویل داد که متهم به کاری نشود که طرف مقابل میکند وآمریکا ودیگران اطلاع کافی ازقضیه دارند!

به این خانم ” سخنگوی ائتلاف ملی سوریه ” باید گفت که برابر تمامی شواهد ومدارک ، شما عددی درمیان مخالفین دولت سوریه نیستید وبیشتر حکم مشاطه گری رادارید که صورت کریه النصره ها وداعش ها را بزک میزنید وبنابراین حق این نوع اظهار نظرها درمورد سوریه را بطور طبیعی ازخود سلب میکنید!

این ویرانی ها وآوارگی ها وکشتار ، بدست افراطیون داعشی و … انجام میگیرد وشما بعنوان ” نیروهای ائتلاف ” ، نقش سخنگویی ووکیل مدافع آنها را بعهده میگیرید ودراصل درتلاش آن هستید که درحد امکانات خود نگذارید افکار عمومی جهان به نقش نفرت انگیز تکفیری ها وحامیانش پی ببرند ودراصل حمایت جامعی از داعش ، النصره و… میکنید و با این کار ” سگ را باز میگذارید وسنگ را بسته”!

درادامه ی مطلب میخوانیم:

” زنان سوری جنگیده‌اند که توانستند مقدار کمی از حقوق خودشان را از دهه 60 گذشته به‌دست بیاورند. باید با علت اصلی مبارزه کنیم، رژیم ایران از طریق مزدورانش در منطقه چه در عراق یا سوریه یا لبنان و یمن اقدام می‌کند “.

این حقوق دهه ی 60 هم که درزمان حکومت ” اسدها” بوده است واین خانم نگفته که چرا این حقوق برسمیت شناخته شده توسط اسد پدر، توسط اسد پسر پایمال شده که اینک زنان موفق شده اند قسمتی ازآن را بدست آورند؟

دیگ راینکه علت اصلی بحران های یادشده، ایران نمیتواند باشد که خود مرزبندی غلیظی با تکفیری ها دارد ، بنابراین دروغ نگویید و جای حامی مردم سوریه را با دشمنان آن عوض نکرده وایجاد تشتت فکری دراذهان عمومی ننمایید!

این خانم محترم در آخر صحبت هایش نتوانسته – بدون اینکه ربط وضرورتی داشته باشد- دلی به صحرای کربلا نزده ویادی ازلیبرتی که ربطی به روز جهانی زن هم نداشته نکند:

” لیبرتی یک سمبل است. سمبلی برای مقاومت ایران که محاصره شده است. این مقاومت نیازمند هر نوع حمایتی است “.

بلی لیبرتی مظهر تحقیر زن ، محل شستشوی مغزی انسان های مفلوک و آزمایشگاهی برای برقراری سیستم برده داری مدرن ؟! است وآیا شما ازاین وضع حمایت میکنید و مایلید وضع مشابهی را برای مردم سوریه رقم بزنید؟

مثلا آیا میخواهید تمامی زنان سوری را مطلقه کرده وآنها رادراختیار یک رهبر غیر پاسخگو وآسمانی شده که خواهید تراشید، قراردهید؟!

هشت مارس روز زن مریم رجویتشکیل حرمسرا و نمایش ۸ مارس مریم رجوی

کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجویاغلب افراد تحت سیطره فرقه مجاهدین در کمپ لیبرتی دچار بیماریهایی روحی و جسمی شده اند

گزارش کمپ لیبرتی 1Iran Interlink Fourth Report from Baghdad

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=16474

واین اتفاقات ابدا بنفع فرقه ی رجوی نیست!

طناب صدامصابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، شانزدهم فوریه ۲۰۱۵:…  مشکل بزرگ مراجعه به رسانه های رجوی، تحمل تناقض گویی هایشان است که متاسفانه بدون رعایت جنبه های ژرونالیستی قضایا و برعکس نشان دادن این تناقضات بعنوان پیروزی برای خود وشکست محتوم برای حکومت ایران ویا هرکسی که زاویه ای با آن دارند، میبابشد. بموجب تحلیل های این رسانه ها، جریانات و …

 

طناب صدامطناب دار ولینعمت سابق رجوی به حراج گذاشته شد – صلاح لیبرتی نشینان دریافت سلاح نیست!

(با تشکر از صابر دریافت شد – ایران اینترلینک)

واین اتفاقات ابدا بنفع فرقه ی رجوی نیست!

۲۷/۱۱/۱۳۹۳ خورشیدی

مشکل بزرگ مراجعه به رسانه های رجوی، تحمل تناقض گویی هایشان است که متاسفانه بدون رعایت جنبه های ژرونالیستی قضایا و برعکس نشان دادن این تناقضات بعنوان پیروزی برای خود وشکست محتوم برای حکومت ایران ویا هرکسی که زاویه ای با آن دارند، میبابشد.

بموجب تحلیل های این رسانه ها، جریانات و وقایع هرچه باشد- حتی درتضاد کامل با هم – درهرصورت بنحو رجوی است!

این نوع تحلیل وارائه ی مسائل چه چیزی را ثابت میکند:

۱- طرف دروغگو بوده ودرپی فریب جریان وافراد خاصی است که به ظن قریب به گمان من ، اسرای لیبرتی عراق ، هدف اصلی این فریب کاری ها میباشند!

۲- تحلیل کننده وعرضه دارنده ی خبر ، وابسته به شخص یا جریانی است که از بیماری خودشیفتگی- شیدائی شخص رهبر بلامنازع رنج میبرد واین خصیصه ضمن اینکه بطور فردی وجود داشته باشد و دارد، به خصوصیات اصلی ” سکتی – رها ازمردمی- فرقه گرایی ” تبدیل میگردد!

۳- البته حالت سوم میتواند ترکیبی از دوحالت اول ودوم باشد که نظر شخص من این است که تحلیل ها و نحوه ی خبر رسانی باند رجوی بیشتر شامل این مورد اخیر میشود وازنوع مرکب اش بشمار میآید!

یعنی هم فریبکاری مورد لحاظ است وهم بیماری روان پریشی درشکل ” افسردگی – شیدائی ” مسعود رجوی دراین موارد عمل کرد دارد والبته نحوه ی سازماندهی ومیزان پایبندی و برعکس آن به پرنسیب های سازمان های سیاسی هم نقش مهمی دراین مسئله بعهده دارند وما میدانیم که چیزی بنام حق انتخاب کردن وانتخاب شدن دراین مجموعه ای که سازمان مجاهدین اش مینامند وجود ندارد وچون اینگونه است ، باوجود عدم رغبت خود به فرقه انگاری این جریان مستبد وتمامی خواه که درشخص اینجانب وجود دارد ، حقیقت فرقوی بودن این جریان را نمیتوان بپوشاند که ازاین بابت مجددا اعلام تاسف میکنم !

باری!

یکی از سرمقاله های اخیر وبسایت رسمی رجوی ها که ” سخن روز” اش میخوانند، مطلبی تحت عنوان : ” دو راهی “افراط و تفریط و بن‌بست ضرب‌الاجل “ آورده است .

ماحصل صغری کبری چیدن های خاص این باند این است که شخصیت های درجه دومی درحکومت ایران که ابتدا با مذاکرات هسته ای مخالف بودند، اینک تغییر موضع داده وبه موافقان نسبی آن پیوسته اند و این نشان میدهد که حکومت خیلی ضعیف شده و دلیل آن هم این است که موضعگیری ها یک کاسه تر شده ورژیم را ازپا درخواهد آورد!

متاسفانه اثر عقل سلیم دراین ” تحلیل گونه” های باند رجوی وجود ندارد که مثلا درک کند که این تغییر مواضع ها ممکن است بنفع کشور ویا حداقل بنفع گروهی ازمردم باشد!

ظاهر امر نشان میدهد که این هموطنان اصحاب نشان ما ، هنوز اخبار تصمیمات بزرگی را نخوانده اند که درراس حکومت وبرای تمشیت هرچه بهتر امور گرفته شده است.

من برای اینکه متهم به دفاع ازاین وآن نگردم، دوخبر نمونه وار را از وبسایت های معروف اپوزیسیون در پشت سرهم میآورم تا خواننده ازعمق دل سوختگی این دشمنان وطن و ” خلق قهرمان” آگاه شده وبراهمیت مثبت وبزرگ تصمیماتی که بنظر رجوی ها «افراط و تفریط» و بن‌بست ضرب‌الاجل ” بنظر می رسد، واقف گردند.

با این توضیح مختصر که این تصمیمات که ذیلا شرح داده میشود، بیانگر آنست که رژیم تمامی تخم مرغ هایش را دریک سبد قرار نداده و فکری جدی هم برای موقعیتی که مذاکرات هسته ای ممکن است با کارشکنی ها ی زیاده طلبان وباج خواهان ، مطلوب نظر و منفعت ما ایرانی ها نباشد، اندیشیده شده ، به یادداشت مختصر خودم خاتمه میدهم!

صابر

رضائی در نماز جمعه تهران: نظارت مجمع مصلحت بر قوای سه گانه جمهوری اسلامی

محسن رضائی فرمانده سپاه در جنگ ایران و عراق و دبیر کنونی مجمع مصلحت نظام سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته تهران بود. او دراین سخنرانی ادعائی را مطرح کرد که جنبه خبری دارد. رضائی گفت:

مجمع تشخیص مصلحت نظام از طرف رهبری مامور نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی نظام است و دبیرخانه مجمع از سال آینده به صورت جدی این ماموریت را با تهیه گزارش‌هایی از عملکرد قوای سه گانه اجرا خواهد کرد. این گزارش ها در اختیار مقام رهبری، اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام و در صورت صلاحدید مردم گذاشته خواهد شد. مجلسی ها، دولتی ها و سایر مسئولان با این مسئله سیاسی برخورد نکنند. دیگر مثل گذشته نمی‌شود عمل کرد، نقشه راه کشور روشن است. نباید از چارچوب سند چشم ‌انداز و برنامه‌های پنج ساله خارج شویم.

ایران بعد از دوره صفویه به مدت سه قرن اقتدار خود را از دست داد و ضعیف شد اما در ۲۲ بهمن سال ۵۷ بار دیگر اقتدارش را به دست آورد و سایه‌هایش را در منطقه گسترانید “.

ونیز:

” قانون انتخابات در مجمع مصلحت : ممنوع شدن مداخله نظامی ها در مراحل مختلف انتخاباتی

مجمع مصلحت نظام در ادامه بررسی و تدوین سیاست‌های کلی انتخابات، روز گذشته (شنبه) ماده ای را به تصویب رساند که براساس آن افراد نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی و سازمان بسیج در دسته بندی های سیاسی و جناحی در انتخابات و جانبداری از داوطلبان خاص، حق دخالت ندارند.

در همین جلسه هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به رویدادهای اخیر یمن گفت:

برخی کشورهای غربی در قبال پیروزی حوثی‌ها در کشور یمن سرگرم تحرکاتی منفی اند که چشم‌انداز روشنی را برای آینده این منطقه ترسیم نمی‌کند و نگران کننده است. منطقه دیگر تحمل تنش، خشونت و احتمالاً جنگ تحمیلی دیگری را ندارد و امیدواریم غربی‌ها عاقلانه رفتار کنند تا تشنّج و درگیری‌های جدید دیگری در منطقه ایجاد نشود.

در جلسه روز گذشته مجمع تشخیص مصلحت نظام علاوه بر رؤسای قوای مقننه و مجریه و اکثریت اعضاء، وزرای کشور، اطلاعات و دادگستری، رؤسای کمیسیون‌های شوراها و امور داخلی کشور و امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، یکی از حقوقدانان شورای نگهبان، معاون اجرایی شورای عالی امنیت ملی و برخی از کارشناسان مربوطه از دستگاه‌های ذیربط نیز حضور داشتند.

درباره قانون انتخابات، علاوه بر ماده جلوگیری از دخالت نظامی ها در امور انتخاباتی، این اصول نیز تصویب شد:

ـ حمایت از تشکیل اجتماعات و همایش‌های انتخاباتی و استفاده مناسب و عادلانه از امکانات دولتی و عمومی در تبلیغات توسط احزاب

ـ پذیرش حق دفاع احزاب از حقوق داوطلبان، اعضاء و طرفداران در مراجع قانونی

– پاسداری از آزادی و سلامت انتخابات و حق انتخاب آزادانه افراد وصیانت از آراء مردم به عنوان حق الناس در قانونگذاری و رعایت کامل بی‌طرفی در نظارت و اجرا

– اتخاذ ترتیبات لازم برای به حداقل رساندن ممنوعیت حضور داوطلبان شاغل “.

***

مسعود رجوی قبل از فرارمسعود رجوی یازده سال قبل  با نزدیک شدن سقوط ولینعمتش صدام حسین از قرارگاه اشرف فرار کرد و مخفی شد

کمپ اشرف فوریه 2015جشن ارتش و سپاه بدر در کمپ عراق جدید (سابقا اشرف) در پی پاکسازی استان دیالی از تروریستها

گزارش کمپ لیبرتی 6مجاهد خلق. متقاضیان سلاح از امریکا. حقوق بازنشستگی این افراد را چه کسی پرداخت خواهد کرد؟ (بخشی از گزارش چهارم ایران اینترلینک)

رجوی داعش 5The Iranian Mojahedin-e Khalq (MEK) and Its Media Strategy: Methods of Information Manufacture

همچنین:

ماموریت “یزدان حاج حمزه” در پنهان سازی نام پیمان شکنان!

صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، اول مارس 2015:…  جرج بوش آمریکائی بود که هنوز ازحملات به عراق و افغانستان عبرت لازم را نگرفته بود، بجای استقبال از این موضع متعادل دولت وقت ایران، ایران را درکنار سوریه و کره شمالی محور شرارت نامید! شما چگونه است که این مسئله را بیاد دوستان واربابان

در نقد ” سرسخن ” رسانه رجوی: گرفتن مشروعیت از سناتورهای آمریکائی !

صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)،  بیست و هشتم فوریه 2015:…  با این حساب شما این حرف ها را با ما ” خلق قهرمان” مطرح نمیکنید ویااگر میکنید درحکم تهدید ما ازآن استفاده میکنید و بیشترین کاربرد آن مصرف داخلی- طولانی تر کردن دوران اسارت لیبرتی نشینان – واستفاده ازآنها بعنوان گوشت دم توپ است! درپایین به قسم�

بازهم این دم روباه بود که شهادت داد!

صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، بیست و پنجم فوریه 2015:…  اما فرقه ی رجوی چرا عصای دست اینها میشود ، خود دلایلی دارد وسئوال زیر درمورد آن مطرح است که چرا یک سازمان سیاسی- نظامی دهه های 40 و50- بدون لحاظ کش و قوس های تشکیلاتی وایدئولوژی فراوانی که با خود حمل میکرد- این لکه ی ننگ غیر قابل �

آیا این صفت شامل آقای محمد قرایی هم هست یا او استثنائا بری ازآن است؟!

مریم رجوی علی صفوی تروریسمصابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، بیست و یکم فوریه 2015:…  قسمت ناچیزی ازبودجه های جاری وسرمایه های ثابت شما راتشکیل میدهد و آیا برای تامین نقیصه ی موجود، به سراغ اربابانی مانند عربستان، کشورهای مرتجع دیگر و… نمیروید ویا مثلا درجریان جنایتی بنام ” نف