برخورد دو نیرو (+ وحشت، ناامیدی و سکوت رجوی)ا

برخورد دو نیرو (+ وحشت، ناامیدی و سکوت رجوی)ا

بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، هفتم اوت 2017:… اما سوالی که این بین به نظر می‌رسه اینه که حالا كه در تيرانا هستيد و سي و خورده اي سال بدون زن و بچه بوديد، چرا نميتونيد از تنگه عبور كنيد؟ و چرا سر از آلباني در آورديد؟ در همين آلباني يادمه، رجوي در هر پيامي که ميفرستاد اينجا رو آمادگاه ميناميد، در صورتيكه خودش ميدونه كه اينجا نقطه پایان فرقه اش است و در همين جا دفن خواهد شد. واقعا … 

کوه رجوی موش زائید 

«برخورد دو نیرو»

مقاله ای از ایرج دادگر
لینک به منبع

با سلامی دوباره خدمت خانواده های گرامی

نمی دانم که چگونه توضیح دهم. اما اکنون که این مقاله و اطلاع رسانی را به شما میکنم مجددا سه نفر دیگر از عزیزان این مرزو بوم با اقدامی شجاعانه از فرقه جهنمی خروج نمودند. دو تن مجددا از فرماندهان قدیمی و یک نفر نیز با سابقه 28 سال هستند.

از درج نام آنان خودداری میکنم چراکه شاید خودشان هنوز مایل نباشند و به احترامشان ذکر نمی کنم. اما آنان اهل کرمانشاه و لرستان و شهرکرد میباشند و بدین وسیله پیشاپیش به خانواده های این عزیزان تبریک و تهنیت عرض مینمایم.

واقعیت را بخواهید فرقه هنوز به سررسید یکساله کوچ اجباری از عراق به آلبانی نرسیده است و هنوز جوهر دروغ و ریایش خشک نشده است که اینچنین هر روز جداشدن ها برسرش آوار می شود و دست به هرترفندی هم که میزند نمی تواند جلوی موج اعتراضات درونی را بگیرید.

باید البته به این نکته توجه کرد که تنها ضعف و زبونی فرقه و آنتی تز فرقه یعنی حضور فعال جامعه جداشدگان در آلبانی است که همچون خاری در چشم مریم رجوی تمامی تشبثات فرقه را روزانه نقش برآب می کند. جامعه جداشدگان نیروئی بالنده است که در برابر نیروی فریبکاری فرقه رجوی قرار گرفته و باطل السحر آن شده است. برخورد دو نیرو را روزمره به وضوح می توان مشاهده نمود.

یک قلم حضور خود نفرات جدا شده تاثیر بالفعلی بر نیروهایی که به شهر و مراکز خرید می آیند میگذارد چراکه به دروغهای فرقه در عمل پی میبرند، دروغهایی که واقعا من که هنوز یکسال نیست از این فرقه جدا شده ام تعجب کرده و میکنم که رجوی واقعا دست شیطان را از پشت بسته است. ولی اشتباه نکنید فرقه ای که تا دیروز در عراق صدای هر مخالفی را در نطفه خفه میکرد، در گرداب آلبانی تنها سلاحش دروغ و ریا است والا اگر میتوانست و تیغش میبرید بر سرهر کوچه و بازاری طناب دار جداشدگان را محیا مینمود.

اقدامات مجرمانه این فرقه جهنمی را در مقالات بعد به عرض خوانندگان گرامی خواهم رساند که چطور از سرذلت و شکست پی درپی از ما جداشدگان افسار پاره می نماید. ولی برای ما باکی نیست. ما تنها سلاحمان حقیقت و منطق است، و بیان واقعیات تعهدی است که تا روز آخر در آلبانی خواهیم داشت و دست به افشای دروغهای فرقه خواهیم زد تا نتوانند آنانی که آگاهی از این فرقه ندارند به دام آن گرفتار نشوند.

خوانندگان و خانوادهای گرامی بایستی هر روز گوش بزنگ تحولات جدید باشند چراکه این بنای پوسیده به روزهای انتهایی خود رسیده است. اکنون اوضاع طوری شده است که زمان هم از ما و هم از شما خانواده های گرامی پیشی گرفته است و به واقع فردا که چشم باز می کنیم کسی خبر ندارد که چه کسی جداشده و به جامعه ما پیوسته است.

اینست سرنوشت محتوم فرقه ای پلید که تا لحظه آخر هم دست از دروغ و نیرنگ و ریا بر نمی دارد. ولی از قدیم همیشه گفته اند که:

چوب خدا صدا ندارد – وقتی می زند دوا ندارد

ایرج دادگر (تیرانا – آلبانی) – نام مستعار

وحشت، نااميدي و سكوت رجوي

مقاله ای از حمید حقیقی
لینک به منبع

سلام، اميدوارم كه حالتون خوب باشه و هميشه سالم و تندرست باشین، اگه موافق باشيد اول بايد به اين سوال بپردازيم كه چرا مسعود رجوي ديگه مثل قبل پيام و شعار نميده، اون شعارهاي توخالي كه من اين ميكنم و اون ميكنم. خلاصه همه رو با اين حرفا به دنبال خودش ميبرد. يادمه در درون تشكيلات جهنمي بودم، همه حرفای رجوی رو آيه قرآن در نظر ميگرفتند و هيچ كي اجازه نداشت كه سر حرفاي اون حرف بزنه، در صورتيكه پيامبر خدا هم به بقيه اجازه ميداد كه حرف خودشون رو بزنن، حالا بگذريم.

به نظر ميرسه كه حالا رجوي ديگه حرفی براي گفتن نداره، چون تموم نقشه هاش نقش برآب شدن، هيچ چيزي براي گفتن نداره، يادمه وقتي ما سوال ميكرديم كه چرا نتونستيم از تنگه چهارزبر عبور كنيم، گفتند كه ما اون موقع انقلاب ناكرده بوديم، بعد ما گفتيم يعني چه؟ بعد اونا ميگفتند كه هيچي ما چون زن و بچه داشتيم، يك بخشي از ذهنمون درگير اونا بود.

اما سوالی که این بین به نظر می‌رسه اینه که حالا كه در تيرانا هستيد و سي و خورده اي سال بدون زن و بچه بوديد، چرا نميتونيد از تنگه عبور كنيد؟ و چرا سر از آلباني در آورديد؟ در همين آلباني يادمه، رجوي در هر پيامي که ميفرستاد اينجا رو آمادگاه ميناميد، در صورتيكه خودش ميدونه كه اينجا نقطه پایان فرقه اش است و در همين جا دفن خواهد شد. واقعا الان كه فكر ميكنم، سرم سوت مي كشه، كه با اين حرفا چطور مغزشويي ميكردند، و حالا چرا سكوت كردند و چيزي براي گفتن ندارند؟ از چي وحشت دارند؟ خودشون ميدونند كه هيچ اميدي براشون وجود نداره، و همه افراد كم كم از اين سازمان لعنتي جدا خواهند شد. بخاطر همين خفقان گرفته، ميدونيد كه بيشترين چيزي كه من و بقيه جداشده ها رو آزار ميده كه چرا همچنان بايد شاهد اين باشيم كه يك عده بعد از اين همه مدت همچنان اسير اين فرقه باشندو ما نبايد اجازه بديم كه اين فرقه به كارهاي شوم خودش ادامه بده.

واقعيت اینه که ديگه دوران كلان مفت خوري رجوي تموم شده، و الان بايد تقاص اين همه خيانت و جنايت عليه مردم ايران رو پس بده و بايد محكوم بشه و خودش هم ميدونه كه حکمش چی هستش و بخاطر همين چيزي براي گفتن نداره. بايد اون رو به سزاي اعمال خودش برسونيم و براي رسيدن به اين هدف نيازه كه ما حقايق رو براي وجدان هاي آگاه و بيدار جهان بازگو کنیم و نبايد از اين بيم و هراس داشته باشيم، بلكه الان بايد رجوي بيم و هراس داشته باشه، نه ما.

از اينكه با من در اين چند سطر همراه بوديد خيلي ممنونم و اميدوارم با هم بتونيم به اين هدف عالي و فوق العاده برسيم.

حميد حقيقي – عضو جدا شده از مجاهدين خلق در تيرانا (نام مستعار)

*** 

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشخبرت هست که در شهر شکر ارزان شد؟!ا

مریم رجوی مزدور صدامی در حال جن گیری در تیرانا آلبانیجشن نوروزی در تیرانا، در هیاهوی مریم مهر تابان

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانشهید فروشی (اهدای کتاب شهدای مجاهد خلق به جان مک کین)ا

Elona Gjebrea_Maryam Rajaviایلونا جبریا هماهنگ کننده مبارزه با قاچاق انسان در آلبانی، برده داری مریم رجوی را ستایش می کند

همجنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30685

فرقه رجوی و بن بست استقرار در آلبانی (+ قرنطینه یا حبس انفرادی؟)ا 

Sahar_Family_Foundation_SFF_Tirana_Albaniaبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، دوم ژوئیه ۲۰۱۷:… در حال حاضر اعضای مجاهدین خلق در آلبانی عمدتا در منطقه کاشار در داخل شهر تیرانا در مجتمع های مسکونی که آنرا “مقر مفید” می نامند مستقر هستند که به نوعی می توانند رابطه تنگاتنگ با افراد عادی و اهالی محل و حتی بعضا با برخی جداشدگان داشته باشند. موضوع انتقال به خارج از شهر مدت هاست که در دستور کار فرقه قرار دارد و مکان آن نیز تعبیه شده و … 

گروگانهای مجاهدین خلق فرقه مریم رجوی تیرانا آلبانی شرایط اعضا در داخل فرقه رجوی در آلبانی

فرقه رجوی و بن بست استقرار در آلبانی

لینک به منبع

بنیاد خانواده سحر تیرانا آلبانی خانواده های اسرای مجاهدین خلق فرقه رجوی

همانطور که مطلع هستید فرقه رجوی تلاش دارد تا مکانی ایزوله و دور از دسترس همانند اشرف در آلبانی به وجود آورده و تمام نیروهای خود در این کشور را به آنجا منتقل کند تا بتواند به شیوه تمامی فرقه های مخرب کنترل ذهن ارتباط آنان با دنیای آزاد را قطع نماید.

در حال حاضر اعضای مجاهدین خلق در آلبانی عمدتا در منطقه کاشار در داخل شهر تیرانا در مجتمع های مسکونی که آنرا “مقر مفید” می نامند مستقر هستند که به نوعی می توانند رابطه تنگاتنگ با افراد عادی و اهالی محل و حتی بعضا با برخی جداشدگان داشته باشند.

موضوع انتقال به خارج از شهر مدت هاست که در دستور کار فرقه قرار دارد و مکان آن نیز تعبیه شده و آمادگی های لازم هم صورت گرفته و وعده آن هم داده می شود اما هنوز این جا به جایی انجام نپذیرفته است. علت چیست؟

برخی معتقدند که وزارت کشور آلبانی که مسئول استقرار این گروه است مخالف جا به جایی می باشد. برخی مخالفت رمسا (کمیساریا در آلبانی) را دلیل این امر می دانند. البته خود فرقه ادعا می کند که هنوز بعد از این مدت آماده سازی های نهایی به اتمام نرسیده است.

جا به جایی نفرات از لیبرتی به آلبانی، که البته مریم رجوی آن را “انتقال بزرگ” نامید و یک پیروزی به حساب آورد، قطعاً بر روی نفرات بی تأثیر نبوده و اثرات خاص خود را بر روی تمامی نیروها گذاشته است که به هیچ عنوان قابل جبران و قابل برگشت برای فرقه نیست.

واقعیت اینست که افراد فرقه رجوی که سالیان سال در اشرف و در لیبرتی، به دور از دنیای آزاد و بدون کمترین ارتباط با خارج از فرقه، مستقر بودند ناگهان در فضایی قرار گرفتند که توانستند مختصر ارتباطی با دنیای بیرون برقرار کنند و این قطعاً تأثیرگذار بوده است.

بسیاری از این افراد بعد از انتقال به آلبانی برای اولین بار بعد از ده ها سال با صدای بچه و تردد ترکیب خانواده و حتی صدای زنگ تلفن و مسائلی از این دست آشنا شدند. این نفرات خودشان اذعان داشتند که شرایط اصحاب کهف را داشته و دیگران به دید موجودات فضایی به آنان نگاه می کنند.

یک واقعیت دیگر وجود جامعه جداشدگان در کنار افراد سازمان است که در عراق هرگز چنین شرایطی وجود نداشته است. افراد داخل تشکیلات دورادور شاهد زندگی بدون محدودیت و آزاد جداشدگان در بیرون از تشکیلات هستند و قطعاً حسرت آن را در دل می پرورانند.

برآورد مسئولین سازمان اینست که اکنون که گارد تشکیلات باز شده و افراد مزه دنیای آزاد را، هر چند بسیار محدود، مجدداً چشیده اند حاضر به بازگشت به شرایط اشرف و لیبرتی نخواهند بود خصوصاً این که مقر جدید را هم از حالا به اسم اشرف نامگذاری کرده اند. سران فرقه این تهدید را احساس می کنند که اگر موضوع جا به جایی به مکان جدید جدی شود بسیاری از نیروها همانموقع جدا شده و همراه با آنان نقل مکان نکنند.

این مانع اصلی بر سر راه فرقه برای جا به جایی است وگرنه هر مانع و سد دیگری قابل برداشتن و قابل عبور است. برخی به صراحت گفته اند که اگر سازمان بخواهد آنان را باز به محیطی مانند اشرف و لیبرتی با اعمال همان محدودیت ها ببرد هرگز تن به این کار نخواهند داد و اگر لازم باشد از سازمان جدا خواهند شد.

راه حلی که فعلاً فرقه رجوی برای فایق آمدن بر این مشکل مد نظر دارد اینست که نفرات را به صورت گروه به گروه در فواصل زمانی معین منتقل کرده و ابتدا از افراد کمتر مسئله دار که مقاومتی ندارند شروع نماید.

تا آنجا که اطلاع داریم یک مقاومت محسوس در داخل تشکیلات در برابر این جابجائی شکل گرفته که سران فرقه را به شدت نگران کرده است. برخی افراد سازمان تلویحا تهدید کرده اند که تن به این جابجائی نداده و اگر مجبور شوند جدا خواهند شد.

البته سران فرقه رجوی به خوبی آگاه هستند که اگر این جا به جایی صورت نگیرد شرایط فعلی هم قابل دوام نیست و می بایست شاهد جداشدن روزمره نفرات باشند چرا که آنان به ناچار به نوعی با جامعه مردم عادی در ارتباط هستند و این امر محدودیت های ذهنی جداشدن را در آنان از بین می برد.

بن بست مهلک استقرار در آلبانی در هر شقی که حساب شود منجر به ریزش نیرو گردیده و در آینده ای نه چندان دور باید شاهد جداشدن گسترده افراد از سازمان و پیوستن آنان به جامعه جداشدگان که به معضل اصلی فرقه رجوی بدل گشته اند، باشیم.

بنیاد خانواده سحر 
۱۱ مرداد ۹۶ 

قرنطینه یا حبس انفرادی

مقاله ای از جانب یکی از جداشدگان در آلبانی

لینک به منبع

سلام خدمت خانواده های عزیز و خوانندگان گرامی

من یکی از جدا شده های مجاهدین خلق در آلبانی هستم که البته همین الان هم کم و بیش با آنها رابطه دارم. من میخواستم که آخرین وضعیت اعضای مجاهدین خلق در آلبانی را خدمت شما خانواده های محترم گزارش کنم چون این حق خانواده هاست که در جریان اوضاع باشند.

الان تعداد زیادی از دوستان خودم از مجاهدین خلق جدا شده و در ارتباط با خانواده های خود قرار گرفته اند که مایه ی بسی خوشوختی برای تمام ما نفرات در آلبانی است. طبق آخرین خبرها از داخل تشکیلات، مجاهدین خلق تا چند وقت دیگر از مکان فعلی به مکانی دیگر برده میشوند که دور از شهر است و مکانی نزدیک فرودگاه می باشد که قبلا مکان نیروهای نظامی ناتو بوده است.

اگر این نفرات به آنجا منتقل شوند از شهر دور خواهند بود و این باعث میشود که نفرات باز مثل اشرف و لیبرتی از دنیای آزاد قطع باشند. متاسفانه این کار در جهت منافع مجاهدین خلق است چون این فرقه این را میخواهد که نفراتش در مکانی ایزوله باشند و دور از شهر که احیانا هوس نکنند که از این سازمان جدا شوند. دور تا دور این مکان هم کاملا بسته است و این خود باعث میشود که نفرات برایشان حتی فرار هم مشکل باشد.

طبق شنیده هایی که واقعیت هم دارد تعداد زیادی از نفرات در حال حاضر میخواهند جدا شوند ولی فرقه به آنها گفته است که اگر میخواهید جدا شوید و بعد پول ماهیانه از ما دریافت کنید باید یک ماه در قرنطینه باشید. یعنی مکانی که از نفرات دور است و خود نفر است که حالت حبس انفرادی دارد که این خودش باعث میشود از لحاظ روحی نفر برایش مشکل پیش بیاید و نهایتا از کارش پشیمان شود.

تعدادی از نفراتی که جدا شده اند از یک ماه قرنطینه سازمان عبور کرده و حالا راحت شده اند ولی باز همچنان پولی نمیتوانند دریافت کنند. این حربه کثیف این فرقه است که در قرنطینه بقدری با نفر صحبت و مغز شویی میکنند که فرد از لحاظ روحی دچار مشکل شود و پشیمان از این کار گردد.

ولی این را به این فرقه باید گفت که اولا تو حق نداری که نفرات را قرنطینه و در واقع حبس انفرادی کنی. خود ما این کار تو را افشا میکنیم. ثانیا باید بدانی هر چقدر هم نفرات را قرنطینه کنی نفرات پی به ماهیت کثیف فرقه برده اند و این خودش باعث میشود که هیچ ابزار وهیچ چیزی نتواند جلوی فرار آنان را بگیرد. همین الان شاهد آن هستیم که روزانه نفراتی هستند که از این فرقه فرار می کنند یا به نحوی جدا میشوند.

این را به خانواده ها میخواستم متذکر بشوم که فرقه با این کار کثیفش و قرنطینه کردن افراد در دنیای امروزی و در یک کشور آزاد هنوز دست از ماهیت کثیفش نکشیده است و من به عنوان یک جدا شده از تمام خانواده هایی که این مقاله من را میخوانند میخواهم با نوشتن نامه و امضای طومار از دولت آلبانی بخواهند که این فرقه از این کار کثیفش دست بکشد تا نفرات بتوانند خودشان تصمیم بگیرند.

با تشکر از شما

من به عنوان یک نفر کوچک تمام اخبار داخل را هر چند یکبار از طریق سایت سحر به شما منتقل خواهم کرد.

این را هم به خانواده ها بگویم که مجبورم نام خود را فاش نکنم تا سازمان مرا بایکوت نکند و بتوانم اخبار داخل را بدست آورم. ما نفراتی هستیم که از داخل خود آنها آمده ایم و میدانیم این فرقه کثیف چه کارهایی که نکرده است.

امضاء محفوظ

(پایان)

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30655

هراس رجوی از جریان جدائی در تیرانا (+ آدم های فضایی در آلبانی)ا 

علی بابائی و حمید حقیقی، بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، اول ژوئیه ۲۰۱۷:… مردم تیرانا اصلا انگشت به دهان میمونند که اینا کیا هستند، از طرز لباس پوشیدن گرفته، از حالت راه رفتن و نگاه کردن به مردم و …. ، اصلا مال این دوران از حیات بشر نیستند و همین رو مردم تیرانا خوب گرفتند و فهمیدند و به همین خاطر به این آدم ها اینطوری نگاه میکنند، من خودم بارها شاهد این نگاه ها بودم، از طرفی باعث ناراحتی من میشد، که … 

سازمان مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقتبریک بجای تسلیت! (ادعاهای مضحک سران فرقه رجوی بعد ازاخراج خفت بارشان ازعراق)

مجاهدین خلق فرقه رجوی آلبانی تیراناپیروزی یا شکست مفتضحانه؟

هراس رجوی از جریان جدائی در تیرانا

نوشته علی بابائی، جدا شده در آلبانی

لینک به منبع

با عرض ادب و ارادت خدمت همه عزیزانی که دارید مطلب مرا می خوانید. از اینکه احساس می کنم کسانی این مطلب را خواهند خواند خیلی صفا میکنم، چون این احساس خیلی به حال من کمک میکنه.

رجوی و تشکیلات جهنمی اون رو باید به همه بشناسونیم.

در این مطلب میخوام برایتان از بیم و هراس رجوی بگم. میدونید که الان ما شاهد این هستیم که ظرف کمتر از یک هفته اخیر پنج نفر از سازمان جدا شدند. این کار در حالی صورت گرفته که اونا کاملا در شرایط اختناق رجوی بودند. حالا شما تصور کنید، تور اختناق رجوی پاره بشه و آدم ها امکان نفس کشیدن در خارج از تشکیلات رو داشته باشند. بخدا روزانه دسته دسته آدم ها از سازمان جدا میشند و به ما جامعه جداشدگان ملحق میشند، و من روزانه شاهد این هستم.

بطور خاص وقتی که آدم های این فرقه رو در سطح شهر میبینم، از سر و روشون میباره، که آدم ها دیگه از این سازمان و تشکیلات خسته شدند و دیگه نمیخواهند در سازمان بمانند، و رجوی از همین بیم و هراس داره که آمار جدا شدگان هر چه بیشتر بشه.

از من به رجوی نصحیت، لطفا گوش کن، دیگه اون دوران گذشت که تو آدم ها رو در یک محیطی مثل اشرف و لیبرتی، محصور کرده بودی و اجازه نفس کشیدن به اونا نمیدادی، گرچه میدونم الان هم در صدد این هستی که در اینجا هم، یک زندان مثل اشرف و لیبرتی برپا کنی، ولی کور خوندی، اینجا تیرانا است و نه بیابان های عراق که هیچ کسی اونجا به داد افراد نمیرسید، و هیچی نمیتونستیم بگیم و صدامون در نمی اومد.

حتی وقتی خانواده ها اومده بودند، به افراد جرات نمیکردی بگی که خانواده تون اومده، و حالا در اینجا ما اجازه نمیدیم که تو به اهداف شوم خودت برسی و اشرف دیگه ای درست کنی و افراد رو اسیر خودت بکنی.

دیگه اون دوران گذشت که با انقلاب باصطلاح مریم، افراد رو گول بزنی و اونا رو از زندگی کردن محروم کنی، در تیرانا، آدم ها واقعیت بیرون رو می بینند و به این میرسند که بله میشه انقلاب نکرد و خارج از سازمان، زندگی کرد، و ما برای اونا بزرگترین بینه و گواه هستیم و با دیدن ما در سطح شهر این انگیزه، بیشتر و بیشتر میشه.

متاسفانه بخاطر همین تو به افراد اجازه نمیدی که با ما حرف بزنند، حرف زدن که چه عرض کنم، حتی سلام بدهند، از چی میترسی؟ دقیقا از همین می ترسی که افراد با دیدن ما و حرف زدن با ما، آگاه بشند و از خواب غفلت بیدار بشند و به آینده خودشون فکر کنند، و دیگه به حرف های تکراری و یکبار مصرف تو گوش نکنند. میدونم که از این بیم و هراس داری، چون من به خوبی تو و انقلاب از دور مصرف خارج شده تو رو میشناسم.

خوانندگان عزیز ببخشید که وقت شما رو گرفتم، ولی نیازه که یک جا این حرفا زده بشه، چون رجوی و فرقه اش مطلقا همچین امکانی به آدم ها نمیدند که حرفا شون رو بزنند، بلکه تنها اجازه دارند به حرفای اونا گوش کنند و عمل کنند. ولی ما اجازه نمیدیم که این روند ادامه پیدا بکنه و با روشنگری، دست اونها را رو میکنیم، بیشتر از این وقت شما رو نمیگیرم، منتظر نوشته ها دیگر باشید ….

با تشکر و سپاس فراوان

علی بابایی- عضو جدا شده مجاهدین خلق، تیرانا

آدم های فضایی در تیرانا

مقاله ای از حمید حقیقی، جداشده در آلبانی

لینک به منبع

با سلام خدمت همه خوانندگان عزیز و گرامی سایت سحر،

فکر کنم برای شما هم این عنوان جالب هستش، که منظور از آدم های فضایی چیه؟ و اینا کیا هستند؟ میخوام یک خورده برگردم به دوران کودکی، وقتی بحث از آدم های فضایی میشد، و بطور خاص وقتی در فیلم سینمایی میدید که یک سفینه از فضا بر روی زمین میشینه و یکسری آدم با لباس فضایی و اجق وجق از اون پیاده میشدند، برای همه خیلی عجیب و غریبه، حالا شما همین فضا رو داشته باشید و من شاهد همین حال هوا در تیرانا بودم و هستم که بطور واقعی همچین آدم های در اینجا هستند، که انگار از یک سیاره دیگه به تیرانا اومدند و شاهد نگاه مردم تیرانا با دیدن اینا بودم و این آدم ها رو، یک جوری نگاه میکنند که انگار آدم فضایی دیدند، ببخشید که این موضوع رو به این صورت مطرح کردم، منظور من از آدم های فضایی، ”مجاهدین خلق انتقالی به آلبانی”، که در تشکیلات جهنمی رجوی هستند، میباشد.

بطور واقعی وقتی اینا در بازار و سطح شهر بطور خاص شنبه ها که روز تعطیل اونا هست و شاهد این هستیم که اونا گله وار، در سطح شهر سرازیر میشند، برای کوهنوردی و رفتن به شهر و باصطلاح خرید و گردش… و در سطح شهر پخش میشند، مردم تیرانا اصلا انگشت به دهان میمونند که اینا کیا هستند، از طرز لباس پوشیدن گرفته، از حالت راه رفتن و نگاه کردن به مردم و …. ، اصلا مال این دوران از حیات بشر نیستند و همین رو مردم تیرانا خوب گرفتند و فهمیدند و به همین خاطر به این آدم ها اینطوری نگاه میکنند، من خودم بارها شاهد این نگاه ها بودم، از طرفی باعث ناراحتی من میشد، که چرا هنوز آدم ها اینطوری اسیر این دستگاه جهنمی مجاهدین خلق هستند؟ و کی میشه اینا از فضای مجازی و غیرواقعی خودشون، به دنیای واقعی و به زمین بیایند و واقعیت جهان بیرون خودشون رو ببینند و برای اون روز دارم لحظه شماری میکنم.

به نظر من اون روز دست یافتنی هست، به شرط این که ما حقایقی که با اون مواجه شدیم و میشیم رو برای بقیه بازگو کنیم، و نباید از این بیم و هراس داشت، چون تشکیلات جهنمی مجاهدین خلق اصلا خواهان این نیست که کسی در مورد اونا چیزی بگه و اتفاقا اونچه که به ما اعضای جدا شده برمیگرده، باید هرچی بیشتر این حقایق رو به گوش انسانهای آگاه و بیدار رسوند، که واقعیت تشکیلات فرقه رجوی چیه و چه بلایی سر اعضای خودش آورده و اونا رو کاملا از انسانیت خالی کرده و مثل آدم فضایی ها شدند و این خیلی تاسف بار است.

از اینکه به این واقعیت توجه کردید خیلی ممنونم و همچنان برای شما در مقالات بعدی، از موضوعات مختلف دیگه خواهم گفت…

حمید حقیقی – عضو جدا شده مجاهدین خلق تیرانا

***  

DURRES – MUXHAHEDINET IRANIANE MEK

https://youtu.be/QMF6vf417vI

از بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدیناز بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدین (کیهان لندن)

خروج سازمان مجاهدین خلق از عراق بعد از ۳۰ سال

مسعود خدابنده بی بی سیلینک به ویدئو در سایت بی بی سی

کیهان لندن – خداحافظ بغداد، سلام تیرانا

https://youtu.be/bQKaQTYVik4

اعتصاب غذا مریم رجویگفتگوی اختصاصی ندای حقیقت با مسعود خدابنده (در دو قسمت)

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult FlaqsMojahedin Khalq (MEK) presence in Albania highlights security risks for Europe

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30468

پس لرزه های ویلپنت (شدت گرفتن فرار از کمپ مجاهدین خلق، فرقه رجوی، در آلبانی)ا 

villepinte_MEK_Rajavi_cult_Franceبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، شانزدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  طبق خبرهایی که از دوستانم در درون فرقه بدستم رسیده است، در چند روز گذشته دو نفر از فرماندهان این فرقه بدلیل شدت فشارها و محدودیتهای روزافزون و نبودن کوچکترین روزنه امید، مقر فرقه را ترک کردند و بدون اینکه حتی اطلاع دهند صف خود را با فرقه جدا نموده و به دنیای آزاد قدم گذاشته اند، که از این بابت جای بسی تبریک … 

گزارش کمپ لیبرتی 6جامعه ۹ طبقه (+ داستانی از حامیان فرقه رجوی در عراق)ا

مجاهدین خلق فرقه رجوی در امریکارضا تقی زاده، کیهان لندن: تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!ا

لینک به منبع

« پس لرزه های ویلپنت »

نوشته ای از الف. دال. جداشده در آلبانی

با سلامی مجدد خدمت خوانندگان گرامی سایت سحر و خانوادهای ارجمند

پس لرزه های ویلپنت مریم رجوی مجاهدین خلق فرانسههمانگونه که از یکماه قبل پیش بینی کرده بودم، موج روز افزون نارضایتی و مخالفت در درون تشکیلات فرقه تروریستی رجوی هر روز ابعاد جدیدتری بخود میگیرد. گفته بودم که این روند نه تنها تمامی ندارد بلکه روز به روز اوج بیشتری خواهد گرفت.

خیلی جالب است که فرقه با وجودیکه از ماه ها قبل در تدارک برگزاری مراسم خودش بود و میلیون ها دلار هزینه کرد و انواع و اقسام لابی های جنگ طلب آمریکایی و صهیونیستی و وهابی و همچنین دانشجویان و پناهندگان خارجی را برای رونق بخشیدن به این گردهمایی پوشالی بسیج نموده بود، علی رغم اینکه با آوردن انواع و اقسام نفرات غیر ایرانی درصدد نشان دادن سیل جمعیت بر می آمد، علی رغم تمام اقدامات ضدانسانی و کثیفی که در آلبانی بر سر جداشدگان در می آورد، اما از قدیم گفته اند که خدایی هم آن بالا حی و حاضر هست و بقول معروف چوب خدا صدا ندارد و این روزها بخوبی شاهدش هستیم که چگونه پس گردن سران این فرقه را گرفته است.

فرقه ای که دم از گردهمایی بزرگ ایرانیان می زند و خود را نماینده برحق امام زمان میداند، فرقه ای که خود را صدای سرکوب شدگان میهن می نامد، خیلی جالب و مضحک و خنده دار است که چگونه ایرانیان از آن رویگران هستند و خود چگونه سرکوب کننده افراد و نیروهای خودش هست، بطوری که این روزها صحنه های جدیدی آنهم در اروپا – قدری توجه بفرمایید آنهم در خود اروپا – شاهدش هستیم که اکنون شرح میدهم:

طبق خبرهایی که از دوستانم در درون فرقه بدستم رسیده است، در چند روز گذشته دو نفر از فرماندهان این فرقه بدلیل شدت فشارها و محدودیتهای روزافزون و نبودن کوچکترین روزنه امید، مقر فرقه را ترک کردند و بدون اینکه حتی اطلاع دهند صف خود را با فرقه جدا نموده و به دنیای آزاد قدم گذاشته اند، که از این بابت جای بسی تبریک دارد.

همانطور که میدانید در این مدت شاهد افت روند گذشته خروج نفرات بودیم. دلیلش نیز همانگونه که قبلا توضیح داده بودم در قدم اول بدلیل همزمان شدن با ماه مبارک رمضان و دوم بدلیل بسیج تمام عیار فرقه بود که در آستانه برگزاری گردهمایی ویلپنت تمام تلاش خودش را با نیرنگ و فریب کرده بود تا مانع خروج افراد بشود و انواع وعده و وعیدها بر سر انتخابات ریاست جمهوری داده بود. اما همانطوری که به اطلاع رساندم اولین نفر بلافاصله بعد از اتمام مراسم از فرقه جدا شد و صف خود با فرقه را جدا نمود. سپس موضع گیری مطبوعاتی و سیاسی علامه حسینی از حامیان گذشته فرقه در پاریس بود که همچون سونامی بر سر فرقه خراب و آوار شد و اکنون نیز فرار این دو فرمانده دیگر که از فرقه خارج شده اند.

توجه میکنید که این فرقه در حضیض ذلت و انحطاط روزافزون دیگر در این روزها جای فراری برای خود پیدا نمی کند چراکه همگان به عینه و به چشم و در عمل می بینند که در آلبانی علیرغم زورگویی ها،  فشارهای روحی و قطع مستمری پناهندگی جداشدگان، اما آنچه که خود محکوم به آن است و از آن گریزی ندارد را تجربه می کند.

حال باید به فرقه و مشخصا شخص مریم رجوی گفت که اگر در تاریخ ملتها نمونه ای حتی یک نمونه  پیدا کردید که فرقه ای توانسته باشد تا به ابد اعضای خودش را با فریب ذهنی و شستشوی مغزی و کنترل فکری در حصار و چنگال خود نگاه دارد، اگر نمونه ای یافت شد که ناراضیان را تا ابد سرکوب نموده باشد، بی شک شما نیز نمونه دوم آن خواهید بود.

شما آنقدر در انحطاط روزافزون خودتان بسرعت پیش میروید که حتی اکنون نیز نمی خواهید دست از حماقت خود بکشید. این فریضه و رسالتی است که صد البته بر عهده ما خواهد بود تا کوس رسوایی تان را عالم گیر نماییم .

الف. دال. (تیرانا – آلبانی)

*** 

کمپ تیرانا آلبانی مجاهدین خلق فرقه رجویخبر جدید: حصارکشی و زندان سازی جدید سازمان در حومه تیرانا!ا

کارناوال مریم رجوی در ویلپنت پاریس بدون ایرانیاگر این اعتلااست، پس ارتجاع واضمحلال چیست ؟

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30405

افعی فیروزه ای 

 بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  دیگر همگان میدانند که موضوع در آلبانی چیست. موج ریزش روزافزون و روزانه نیرویی از این تشکیلات اهریمنی خواب خوش را از چشم فرقه و سران آن ربوده است. کما اینکه بمحض پایان مسخره گردهمایی کذئی اولین نیرو از این فرقه اعلام جدایی نمود و خارج شد. ولی واقعیت تلخ اینست که این فرقه آنقدر واپسگرا است، آنقدر عقب … 

مزدور مریم رجوی وطن فروشی در ویلپنت پاریساول قرارشان بود که “مبارزه مسلحانه” شان علیه “امپریالیسم” باشد

لینک به منبع

«افعی فیروزه ای»

مقاله ای از الف. دال. جداشده در آلبانی

با سلام به خوانندگان محترم سایت سحر.

میخواهم خاطره ای از این دنیای فریب و ریای رجوی برایتان نقل نمایم که هر روز و هر روز برای خود ما تازگی دارد و جدید است.

هر سال در اواخر خرداد ماه یا اوایل تیر ماه مریم رجوی در پاریس گردهمایی برگزار میکند. آنهم با پولهای بدست آمده از رنج و شکنج فرزندان این خاک و بوم. به یاد دارم که در اشرف و حتی در انتقال به لیبرتی همواره سران فرقه در تشکیلات که پیش برنده خط و خطوط شخص مریم رجوی میباشند همواره این موضوع را عنوان می کردند که اگر تشکیلات در خارج کشور بود، طبیعی بود که آماده سازی و برگزاری این گردهمایی برعهده خودمان بود و هرکس بنا به تخصصش در این گردهمایی بکار گرفته میشد.

واقعا وقتی به خوانندگان گرامی عرض میکنم که تازه برای خودمان هر روز و ماهی که میگذرد همه جدید و حاوی پند گرفتن است عین واقعیت است. از زمانی که به آلبانی نقل مکان نمودیم خدای متعال گویی حساب همه زورگویی ها و فریب و ریای این فرقه را روزانه از آن پس میگیرد. امسال هم که اولین حضور تشکیلات در آلبانی بود من خود به تصور این بودم که اکنون بعد از سالیان، امسال در این گردهمایی لابد نیروها را موقتا برای آماده سازیهای گردهمایی به آنجا می برند یا دست کم بخشی موقتا به آنجا برده می شوند و در پایان گردهمایی مجددا بازگردانده می شوند. اما با کمال تعجب دیدم که چنین نشد. به واقع خودم هنوز که هنوز است انگشت به دهان مانده بودم که چه شد؟ پس مگر سالیان در اشرف و لیبرتی نمی گفتید که کاش بودیم و کمک می کردیم؟ مگر حتی به لحاظ اقتصادی هم که حساب کنید برای اجاره شرکتهای تجهیز کننده مراسم انبوهی دلارخرج نمی کنید تا با نیروی کار شرکت مربوطه مثلا یک قلم محوطه نظافت شود یا میز و صندلی چیده شود یا دکور آماده شود؟ پس چه شد؟ مگر حتی قبل از گردهمایی در همین آلبانی در هنگام پرداخت ظالمانه کمک هزینه جداشدگان با بی شرمی تمام به جداشدگان نگفتید که پول ندارید؟ کدامین حرف را باور کنیم؟ به واقع این فرقه در دورویی و خیانت روی همه را سفید کرده است و واقعا آنقدر کریه و زالوصفت است که حتی به روی خودش هم نمی آورد. اما موضوع چیست؟

دیگر همگان میدانند که موضوع در آلبانی چیست. موج ریزش روزافزون و روزانه نیرویی از این تشکیلات اهریمنی خواب خوش را از چشم فرقه و سران آن ربوده است. کما اینکه بمحض پایان مسخره گردهمایی کذئی اولین نیرو از این فرقه اعلام جدایی نمود و خارج شد.

ولی واقعیت تلخ اینست که این فرقه آنقدر واپسگرا است، آنقدر عقب افتاده و درمانده است، که از ترس اینکه مبادا نیروها با ورود به فرانسه از دست این فرقه فرار کنند مطلقا به این موضوع نزدیک نشد. چرا که حی و حاضر در روز روشن در همین آلبانی شاهد این موضوع است که چگونه نیروها با پشت کردن به سران فرقه به صراحت و بدون ترس اعلام جدایی میکنند و دیگر حاضر نیستند حتی یک ثانیه در این دنیای فریب و ریا عمر خود را بیهوده تلف نمایند.

اکنون باید به فرقه رجوی گفت که حتی سرمایه گذاری کلان این فرقه بر سر آخرین سنگر فریب و ریا نیز دیگر رنگی ندارد.

الف.دال. (تیرانا- آلبانی)

*** 

Linda-Chavez-Ingrid-Betancourt-Mojahedin_Khalq_MEK_terrorists

Rajavi resorts to bargain basement speakers in Albania (Ingrid Betancourt, Linda Chavez, Wesley Martin …)
وقتی رجوی دست به دامن لابی های ارزان تر و دست چندم میشود

بی بی سی: خروج سازمان مجاهدین خلق از عراق پس از سی سال

http://youtu.be/JsFF3wp5oMw

http://youtu.be/-HtZBV_uqDs

سیرک سعودی ها با بازیگری مریم رجوی علیه ایران و ایرانی

تروریستهای جیش العدل و سازمان تروریستی مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

کمپ تیرانا آلبانی مجاهدین خلق فرقه رجویخبر جدید: حصارکشی و زندان سازی جدید سازمان در حومه تیرانا!ا

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیپیامی به دوستان در زنجیرم در فرقه رجوی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30304

زیر پوست شهر: ماجرای نفر همراه مراقب (+ ویلپنت تفرجگاه پناهندگان در پاریس)ا

Tirana_Albania_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Trapped_Hostagesبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، پنجم ژوئیه ۲۰۱۷:…  ما به حرکت خودمان به دنبال آنها ادامه دادیم. بعد از طی مسافت کوتاهی نفر همراه مراقب او برگشت و به ما نگاه تندی نمود. بعد توقف کرد و از حرکات و وجناتش مشخص بود که در حال حسابرسی از آن مظلوم بی گناه است. سپس به ناگهان مسیری که میرفتند را برگشتند. نفر همراه مراقب او گوشی موبایل خودش را درآورد … 

احسان بیدی سیاوش رستاراوضاع فعلی در فرقه رجوی

زیر پوست شهر: ماجرای نفر همراه مراقب

بنیاد خانواده سحر، پنجم ژوئیه ۲۰۱۷
لینک به منبع

مقاله ای از الف. دال. جداشده در آلبانی

گروگانهای مجاهدین خلق فرقه مریم رجوی تیرانا آلبانی

با دو نفر از دوستانم در حال رفتن به باشگاه ورزشی بودم که در راه با دو نفر از زنان فرقه رودرو و مواجه شدم. به ناگهان یکی از آنها که قبلا در لیبرتی با هم در کلاس برنامه نویسی کامپیوتر بودیم را شناختم. او لحظه ای مکث کرد و بعد با نگاهی مظلومانه و ملتمسانه گوئی که به دنبال ناجی می گردد از کنارم رد شد. یکی از دوستانم بمن گفت شناختی؟

گفتم آری. هنوز چند قدمی دور نشده بودم که دوست دوم من صدایم زد و گفت فلانی سرچهار راه را نگاه کن. برگشتم و دیدم که آن دو منتظر سبز شدن چراغ عابر پیاده هستند. اما با تعجب دیدم که آن فرد هنوز با همان حالت مظلومانه و ملتمسانه نگاه میکند. گوئی می خواهد استمداد بطلبد.

چراغ سبز شد و از چهار راه عبور نمودند. ولی او باز برگشت و نگاهی بمن نمود. معلوم بود که کمک می خواهد و دستی را می طلب که او را از چمبره اسارت فرقه نجات دهد. دوستانم پیشنهاد دادند که دنبال آنها برویم ببینیم چه میشود. ما هم کنار آنها به حرکت خود ادامه دادیم. بعد از مسافتی نفر همراه مراقب او گویی متوجه موضوع شد. با نگاه تندی و با حالت پرخاش به آن فرد گفت که برویم آنطرف خیابان و همینکار را هم کردند. 

ما به حرکت خودمان به دنبال آنها ادامه دادیم. بعد از طی مسافت کوتاهی نفر همراه مراقب او برگشت و به ما نگاه تندی نمود. بعد توقف کرد و از حرکات و وجناتش مشخص بود که در حال حسابرسی از آن مظلوم بی گناه است. سپس به ناگهان مسیری که میرفتند را برگشتند. نفر همراه مراقب او گوشی موبایل خودش را درآورد. با کمال تعجب هر سه نفر دیدیم که گوشی را بطرف ما گرفت و شروع به فیلم برداری کردن نمود.

ما که از تعجب داشتیم شاخ در می آوردیم هر سه از کنارشان رد شدیم و رفتیم و اهمیتی به نفر همراه مراقب او ندادیم چون نمی خواستیم دردسر ایجاد شود. مشخصا نفر همراه مراقب او به دنبال ایجاد درگیری بود.

بیچاره مراقب مربوطه هنوز در تصورات و اوهام اشرف و لیبرتی بسر میبرد. فکر میکند نفرات هنوز هم در حصارهای تنگ و تاریک اشرف و لیبرتی بسر میبرند. فکر میکند در بیرون هم پاسبان دیگران است و با این کارش حماقت خودش را به نمایش عموم گذاشت. 

واقعا همگی به فکر فرو رفتیم که در چه تصوری بسر میبرد. نکند در حال تدارک برپا نمودن دیگ برای ما برادران آنهم وسط خیابان های تیرانا میباشد. جالب و اما عبرت آموز ولی درد آور این حادثه اینجا بود که همگی به عینه در صحنه به چشم می بینیم که اگر ظلم و محدودیت بر ما خیلی زیاد بود اما بر این دختران مضاعف و صد برابر است و راه فرار برایشان به مراتب مشکل تر می باشد. به راستی مگر چه کار خلافی انجام داده بود؟ کدام یک از ضوابط را زیر پا گذاشته بود که اکنون اینچنین وسط خیابان آنهم در اروپا برایش عملیات جاری در صحنه بگذارد و مورد حسابرسی و مؤاخذه قرار گیرد.

مگر چه گناه کبیره ای را مرتکب شده بود که اینچنین بایستی در منگنه قرار داده شود؟ واقعیت اما چیز دیگریست. واقعیت استبداد مطلق فکری و ذهنی و تهی از هرگونه آزادی روحی و احساسی است. آخر اگر با هر فردی چه زن و چه مردش چنین افرادی همراه نشوند که تا دینش سرسپرده تشکیلاتند دیگر سنگ روی سنگ بند نمیشود. دیگر کسی پشیزی برای حرفهایشان اهمیت قائل نمی شود و خلاصه اینکه دیگر چیزی از انقلاب پوشالی آنان باقی نمی ماند.

حال بگذار مدتی هم اینچنین کنند. آن کس که حقیقت را ببیند ولی کتمان کند در همان جهنم می ماند. ولی آن کس که حقیقت روزانه را ببیند و عصیان کند خود در گام اول آزاد میشود و گواهی و کمکی برای سایرین خواهد شد. کما اینکه روزانه شاهد این روند از نزدیک میباشیم که چطور افراد قاطعانه پاسخ کوبنده ای به این فرقه میدهند. براستی حق نیست که از رهبر این فرقه بپرسیم:

تو که مدعی حقیقت گویی هستی. بجا نیست که اکنون که وارد یکمین سال عزیمت کامل از عراق میشویم یک بیلان از تشکیلات خودت به خلق قهرمان و یا لااقل به حضرات شورای مرکزی خودت بدهی که چگونه در سراشیب سقوط محتوم خود هستی؟ یا باز با فریبکاری و دجالگری اعتلای روزافزون نقش مقاومت در انظار جهانی را به رخ جیره خواران و اربابان خود میکشی.

بواقع بعضا یاد داستان چوپان دروغگو می افتم. خیلی دلم بحال چوپان دروغ گو میسوزد، بیچاره دوبار بیشتر دروغ نگفت، اما انگشت نما شد، ولی رهبر این فرقه با دروغ نفس میکشد و زندگی می کند و به راستی که روی گوبلز را سفید نموده است.

الف. دال. جداشده در تیرانا – آلبانی

ویلپنت، تفرجگاه پناهندگان در پاریس

بنیاد خانواده سحر، پنجم ژوئیه ۲۰۱۷
لینک به منبع

مقاله ای از ز. ش. جداشده در آلبانی

واقعا نمیدانستم که اسم این مقاله را چه بگذارم، چون ظاهرا این “همایش سالیانه ایرانیان” است و باید تمام هواداران ایرانی مجاهدین خلق را دور خود جمع کند. برعکس چیزی که ما شنیدیم و دیدیم این نبود. راستش خود من هم چون اولین بار است که در این به اصطلاح گردهمائی بیرون از سازمان هستم و سال قبل در خود فرقه بودم، چنین تصوری را نداشتم. در داخل فرقه که بودم فکر میکردم که در حق این سازمان بی انصافی میکنن، ولی امسال که خودم واقعیتها را بهتر و آزادتر دیدم فهمیدم که تمام حرفهایی که زده میشد عین واقعیت است. من چون در میان تبلیغات دروغین اینها بودم حالیم نبود. به نمونه هایی از این واقعیتها توجه کنید که خود من هم قبلا نمیدانستم.

یک صد هزار نفری که سازمان مجاهدین خلق میگفتند یک دهم آن هم واقعیت ندارد. خود شما که در بیرون هستنید توجه کنید که یکی از شگردهای فرقه که در داخل هم بودیم این بود که نفرات همیشه طوری بنشینند که دو صندی کنارشان خالی باشد و با گذاشتن وسایل بر روی آن بفهمانند که اینها پر هستند؛ یا فاصله دادن صندلیها که در دوربین طوری نمایان کند که نفرات زیاد به چشم بیاینند که این ترفند که در داخل بود را در بیرون به نمایش گذاشتند.

از نفرات هوادار و از نفرات بیرون که شرکت کرده بودند شنیدم که اکثر نفرات در ویلپنت را سوری های پناهنده یا افغانها تشکیل داده بودند که به آنها که در آلمان حضور داشتند گفته بودند که برای تفریح بروید فرانسه، پول هتل وغذا به شما داده میشود که هزاران نفر این را قبول کردند که بروند که اگر در فیس بوک اکثر اففانها و سوریها توجه کرده باشید بعد از یکی دو روز اکثر آنها عکسهایی که در زیر برج ایفل گفته بودند را گذاشته اند، یا به نفرات ایرانی که از دوستان ما هم بودند گفته اند که اگر میخواهید میتوانید با همه امکانات به پاریس بروید ولی فقط قبلش باید در گردهمایی شرکت کنید که دوستان ما قبول نکردند. از همین نفر آدم بی طرفی هم هست سوال کردم که آیا مجاهدین خلق طرفدار دارند که در جواب گفت از هر ۱۰۰ نفر ۹۰ نفر منفوریت خاصی از اینها دارند. علت را پرسیدم که گفت بخاطر دروغ و ریاکاری که دارند. این هم از هواداران مجاهدین خلق در خارج از کشور.

سر مهمانها میرویم. اگر توجه کرده باشید امسال یک مهمان و یا شخصیت جدید در این همایش نبود. علت این است که این سازمان دیگر مثل قبل هیچ بردی ندارد و به اضمحلال خودش نزدیک است. نفراتی که بودند همه از پول بگیرهای قبلی خودشان بودند، از جمله کوشنر یا جولیانی دلقک یا بولتن آدم کش. نفراتی که به گفته وزیر انرژی ترامپ هر کدام برای ۵ دقیقه سخنرانی پنجاه هزار دلار بعلاوه تمامی هزینه ها را می گیرند. ای لعنت بر این فرقه که حق پناهندگی بخور و نمیر نفرات خودش را در آلبانی پرداخت نمیکند و می چاپد. ما در تنگنا هستیم بعد این همه پول به این آدم کشها میدهند. لعنت بر این رهبران سازمان. جولیانی که اگر آدم درست و حسابی بود که در دولت ترامپ انتخاب میشد که آنقدر برای ترامپ زحمت کشید. چقدر این نفر منفور است که در دولت بغایت منفور ترامپ هم انتخاب نشد.

آدم خنده اش میگیرد که چقدر این فرقه پس رفته که این آدمها را برای خودش میاورد. سخنران هائی که اگر دلار رو نکنی از جایشان تکان نمیخورند. یا ترکی فیصلی که سری قبل مرگ مسعرد را اعلام کرد و معلوم بود این سری خیلی حواس جمع وارد شد و دیگر اصلا حرفی از رهبر فرقه به میان نیاورد. معلوم بود که این سری تمام صحبتها از قبل نوشته شده بود و هر آدم با انصافی فیلم قبلی با فیلم جدید را ببیند میفهمد که صحبتها از قبل از طریق این فرقه نوشته شده است.

حال ما از این شوی مسخره به این نتیجه رسیدیم که برگزار نشدن این شو بهتر و سنگینتر از برگزارشدن آن بود و این نشان دهنده این است که فرقه جایگاه قبلی خود را از دست داده و با برگزاری این شو مردم بیشتر آگاه شدند که رجوی ومهمانهای او نفراتی منفور در جامعه های مختلف هستند و این را به راستی به همه فهماند که اضمحلال این فرقه بغایت درست است و این فرقه بزودی از هم میپاشد و دیگر اثری از این فرقه آدم کش در جهان باقی نمیماند. مانند خواهر خوانده آن داعش.

جدا شده از فرقه رجوی در تیرانا – آلبانی ز.ش.

*** 

فعلان تروریست ها را بجای فعال حقوق بشر قالب می کنندباشگاه خبرنگاران: طوفان توییتری علیه کارناوال منافقین و داعش
(حقوق بشری که این جماعت سنگش را به سینه میزنند)

سی خرداد هفت تیر تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجویتعدادی از کنگره امریکا، دربار سعودی و کشورهای اروپایی نقض حقوق بشر در ایران را محکوم کردند (ویدئو)ا

بمباران شیمیایی سردشت مجاهدین خلق فرقه رجوی صدام حسینایسنا: واکنش محمد جواد ظریف به کنفرانس سالانه ضد ایرانی منافقین در پاریس

Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

مریم رجوی البغدادی مجاهدین خلق داعش تروریسم تهرانISIS Drew On MEK Expertise For Terror Attacks On Tehran (aka Mojahedin Khalq Rajavi cult)

همچنین:

 •  Tirana_Albania_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Trapped_Hostagesبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، شانزدهم ژوئیه ۲۰۱۷:… چقدر هی اراجیف گفتید. سر داشتن هوادار و نیرو در داخل بقول یکی از دوستام که میگفت طرف توی دستشویی خونشون عکس رجوی رو میزنه صد بار هم از زاویه های مختلف عکس میگیره بعد چند بار هم شما دست کاریش میکنین اون وقت میشه ” فعالیت یگ

   Camp Ashraf 90بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، پانزدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  ما در آرامش بودیم که به ما ابلاغ شد که نیروهای عراقی را با تیر کمان و فلاخن بزنید. من که خودم برای دوستم سنگ آماده میکردم و او با فلاخن میزد خودم هم ناراحت بودم که اینها که حمله نکردند و آرام آنجا ایستاده اند این چه کاری است ما میکنیم؟ این چه دستوری است؟ با این کار

  محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، پانزدهم ژوئیه ۲۰۱۷:… آقایان سیاوش سیفی و محمود ممبینی که هر دو از فاز سیاسی همراه تشکیلات سازمان بودند روز چهار شنبه ۲۱ تیر ماه ( ۱۲ ژوئیه ) از مقرهای فرقۀ رجوی در آلبانی فرار کرده و از این فرقه اعلام جدایی کردند …. روی پای خود و مستقل بودن سخت است اما برخلاف آنچه که سران فرقه می گویند تا به حال

  – 

  Iranpour-MKO-MEK-Albania-march20171نیم نگاه، چهاردهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  باز فرقه‌ی رو به نابودی رجوی‌ها در اقدامی مذبوحانه و نابخردانه و از سرِ ناچاری و تحت فشارِ ریزشِ بسیار نیروهای فریب‌خورده در خاک آلبانی، با انتشار بیانیه‌ای دروغین منسوب به عزیزِ رشید و زیبا و هنرمند و بهتر از جانمان محمد‌رضا ایران‌پور سعی در تخریبِ شخصیت خو

  Elona Gjebrea_Maryam Rajaviپیوند رهایی، چهاردهم ژوئیه ۲۰۱۷:… در کشور دموکراتیک شما ، هنوز این کمپ نشینان ، حق تماس با خانواده های خود وحق ملاقات  با آنها را ندارند ورهبری سازمان صراحتا گفته است که شما خانواده ها ، تنها بانفی دولت قانونی خود و قبول بی چون وچرای شعارهای ما ، میتوانید  که با عزیزان خود درآلبانی ملاقات داشته باشند!! یعنی  دا

  alame_Hosseini_mojahedin_Maryam_Rajaviسعید زمانی، فریاد آزادی، تیرانا، آلبانی، سیزدهم ژوئیه ۲۰۱۷:… در حیرت این بودیم که چه شده  نفر مهمی به این سطح یک دفعه از فرقه کشید بیرون دلیل این بود که این علامه که به سخن خودش فریب حرفهای زیبای آنها را خورده است واینکه از هر که میپرسیده دل از شکوه وشکایت از این رهبران خودکامه فرقه میزند واینک

   بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  دیگر همگان میدانند که موضوع در آلبانی چیست. موج ریزش روزافزون و روزانه نیرویی از این تشکیلات اهریمنی خواب خوش را از چشم فرقه و سران آن ربوده است. کما اینکه بمحض پایان مسخره گردهمایی کذئی اولین نیرو از این فرقه اعلام جدایی نمود و خارج شد. ولی واقعیت تلخ اینست که این فرقه آن

   alame_Hosseini_mojahedin_Maryam_Rajaviنجات یافتگان در آلبانی، دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۷:… انجمن نجات یافتگان در آلبانی بدین وسیله حمایت رسمی خود را از اقدامات افشاگرانه آقای علامه الحسینی مشاور ارشد مریم رجوی اعلام می کند. همچنین ما از علامه الحسینی درخواست می کنیم که پیرامون چند موضوع زیر ما را یاری دهند. ۱ ـ با نامه نگاری به کمیساریای

  برای دخترم سمیه محمدیایران وایر، دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  این سفر قرار بود دو هفته به طول بیانجامد اما ۲۰ سال است که سمیه اجازه ندارد نزد خانواده‌اش برگردد؛ مثل شمار بسیاری از کودکانی که به همین بهانه به کمپ «اشرف» برده شدند و هر سال خانواده‌های بسیاری مقابل آن‌ جمع می‌شدند تا بلکه بتوانند با فرزندان‌شان ملاقات کنند یا آن‌ه

  Tirana_Albania_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Trapped_Hostagesبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، یازدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  شما حتی جرات برگزاری یک انتخابات ساده را هم در دستگاه خود ندارید. حتی جرات این را ندارید که نفرات شما با خانواده های خود در ارتباط باشند. مینیموم آزادی آزاد گشتن فرد در ارتباط با بیرون است. چه برسد که نفرات بتوانند نفر بال

   Rajavi_Faisal_1بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، دهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  حال می بینم که همین فرقه رجوی گویا درس عبرت نگرفته و به دنبال جایگزین صدام حسین در میان دشمنان ایران و ایرانی می گردد. خودم هم نمیدانم چه حکمتی است، ولی چرا همیشه در جبهه داخلی باید یک ستون پنجمی هم باشد که بخاطر رسیدن به قدرت، حقیرانه دست به خیانت و جنایت بزند. سوال

  بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، نهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  همان نیرویی که سابقا برخود می بالید که مستقل است و هیچ انگ سیاسی بر او نمی چسبد، دست برقضا آنچنان مراحل خیانت را به سرعت درنوردید که دیگر بر همه مسجل شده بود که این فرقه همانا خصلت بوقلمون را داشته و دارد و

  Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، نهم ژوئیه ۲۰۱۷:… فرقه تروریستی رجوی در طول حیات خوار و خفیف و خائنانه اش دچار بحرانهای زیادی در مقاطع مختلف بوده است . اما در مقطع کنونی که تا فرق سر در باتلاق کمپ تیرانا فرو رفته است دچار بحرانهای زیادی نظیر : بحران تشکیلاتی ؛ سیاسی ؛ مشروعیت ؛ استراتژیکی و فقدان رهبری ذیصلاح می باشد و با این بحران ها

  علی مرادی، لرستان، ایران اینترلینک، هشتم ژوئیه ۲۰۱۷:… اگر اشرف یک را درشهر خالص عراق و اشرف دو را در نزدیکی بغداد (لیبرتی پایگاه سابق نیرو های امریکایی) در نظر بگیریم که همین هم ادعای خودشان بود پس درست است اشرف ۳ همان آلبانی میباشد و چه عقب نشینی خفت باری !!!! و تازه قصد دارند هزار اشرف دیگر بسازند که 

   Rajavi_Cult_MEK_MKO_Albania_Tiranaبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، هفتم ژوئیه ۲۰۱۷:…  در تشکیلات ضد انسانی فرقه رجوی، برای کنترل بیشتر اعضا در ترددات بیرونی، علاوه بر حصار آهنی اطراف مقر مفید در آلبانی و اضافه کردن چند پست نگهبانی با دوربین مدار بسته، یک موضوع که تبدیل به طنز در بین افراد شده نصب درب آهنی وسط خیابان است. این درب

  esmail Mortezaee (Javad Khorasan)بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، ششم ژوئیه ۲۰۱۷:…  بیش از ۹۰ درصد افراد که خودم شنیده ام روی همین سه موضوع مانده اند. خودم همین مشکلات را تجربه کردم و ذهن خودم هم درگیر این چیزها بود. اما یک مشکل دیگر از مشکلات بعد از این مسائل که در این مقاله می خواهم به آن بپردازم و افرا

  Tirana_Albania_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Trapped_Hostagesبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، پنجم ژوئیه ۲۰۱۷:…  ما به حرکت خودمان به دنبال آنها ادامه دادیم. بعد از طی مسافت کوتاهی نفر همراه مراقب او برگشت و به ما نگاه تندی نمود. بعد توقف کرد و از حرکات و وجناتش مشخص بود که در حال حسابرسی از آن مظلوم بی گناه