بررسی تحولات مجاهدین خلق  در سال ۲۰۱۹ میلادی

بررسی تحولات مجاهدین خلق  در سال ۲۰۱۹ میلادی

بررسی تحولات مجاهدین خلق  در سال ۲۰۱۹ میلادیمحمد حسین سبحانی و جواد فیروزمند، آریا ایران، پاریس، سی ام دسامبر 2019:…چرا مردم با تمام مشکلاتی که دارند، دست رد به سینه مجاهدین زده و مشی خشونت طلبانه آنان را رد نموده و از تروریزم و جنگ مسلحانه ای که مجاهدین مبلغ آن می باشند، اعلام انزجار و تنفر می کنند؟ آیا رویکردهای مسالمت آمیز مردمی در اعتراضات و تجربه ۴۰ ساله جامعه، نشان دهنده شکست استراتژی مجاهدین در ایران نیست؟ آیا رهبران مجاهدین از مواضع و رویکردهای مردمی مطلع نیستند؟ آیا رهبران مجاهدین نمی دانند که راه و روش ۴۰ ساله آنان پاسخگوی تحولات عدالتخواهانه مردمی نیست؟ پس چرا همچنان مبلغ جنگ مسلحانه و استراتژی ترور بوده و بر خشونت پافشاری می نمایند؟ چرا مجاهدین خلق در ۴۰ سال گذشته نتوانستند حکومت ایران را سرنگون نمایند؟ بررسی تحولات مجاهدین خلق 

بررسی تحولات مجاهدین خلق خبر اخراج مریم رجوی از فرانسه صحت دارد

بررسی تحولات مجاهدین خلق  در سال ۲۰۱۹ میلادی

ضمن تبریک میلاد مسیح، فرا رسیدن سال ۲۰۲۰ میلادی را پیشاپیش به هموطنان عزیز تبریک می گوییم.

بررسی تحولات مجاهدین خلق  در سال ۲۰۱۹ میلادی

این برنامه به بررسی تحولات و رویدادهای مهم سال ۲۰۱۹ مجاهدین خلق اختصاص دارد:

۱. اخراج جان بولتون از کاخ سفید و تاثیرآن بر محدود شدن هر چه بیشتر فعالیت های خشونت طلبانه مجاهدین. این موضوع همچنین تاثیرات بسیار زیادی بر نگرش دولت آمریکا داشته و از طرفی موجب افسردگی و دلسردی رهبران و اعضای سازمان گردید. بگونه ای که موجب بایگانی شدن یکی از بزرگترین توهمات سازمان شد. رجوی در توهم جشن با جان بولتون در تهران حسرت بدل ماند.

۲. اخراج تلویحی مریم رجوی از فرانسه و محدود شدن فعالیت های مجاهدین در پاریس. این مسئله نشاندهنده تغییر رفتار و رویکرد دولت فرانسه نسبت به سازمان مجاهدین خلق بود. موضوعی که موجب تمرکز تشکیلات مجاهدین در زندان اشرف ۳ – آلبانی گردیده و مجاهدین را به لاک دفاعی و انقباض فرو برد.

مریم رجوی از فرانسه اخراج شده است

۳. بررسی تاثیر گذاری مجاهدین بر وقایع و رویدادهای مردمی در ایران. چرا مردم ایران برای رسیدن به مطالباتشان دست نیاز به سوی مجاهدین دراز نمی کنند؟

چرا مردم با تمام مشکلاتی که دارند، دست رد به سینه مجاهدین زده و مشی خشونت طلبانه آنان را رد نموده و از تروریزم و جنگ مسلحانه ای که مجاهدین مبلغ آن می باشند، اعلام انزجار و تنفر می کنند؟
آیا رویکردهای مسالمت آمیز مردمی در اعتراضات و تجربه ۴۰ ساله جامعه، نشان دهنده شکست استراتژی مجاهدین در ایران نیست؟

آیا رهبران مجاهدین از مواضع و رویکردهای مردمی مطلع نیستند؟ آیا رهبران مجاهدین نمی دانند که راه و روش ۴۰ ساله آنان پاسخگوی تحولات عدالتخواهانه مردمی نیست؟ پس چرا همچنان مبلغ جنگ مسلحانه و استراتژی ترور بوده و بر خشونت پافشاری می نمایند؟

چرا مجاهدین خلق در ۴۰ سال گذشته نتوانستند حکومت ایران را سرنگون نمایند؟

آیا این موضوع بر اعضای درون تشکیلات مجاهدین روشن نیست؟ پس چرا اعضای سازمان با اینکه می دانند سال ها است استراتژی مجاهدین با شکست مواجه شده، رهبری سازمان را مورد سئوال و انتقاد قرار نمی دهند؟

۴. آیا مسعود رجوی زنده است؟ کاریزمای رهبری چه تاثیری بر ماندگاری تشکیلات فرقه مجاهدین دارد؟ آیا امکان فروپاشی تشکیلات مجاهدین وجود دارد؟

۵. رویکرد تروریستی مجاهدین نسبت به اعضای جداشده چگونه عمل می کند؟

در این برنامه با آقای محمد حسین سبحانی عضو سابق شورای مرکزی مجاهدین خلق هستیم تا به تجزیه و تحلیل موارد ذکر شده بپردازیم.

گفتگوی جواد فیروزمند با محمد حسین سبحانی
عضو سابق شورای مرکزی سازمان مجاهدین خلق ایران
با تشکر از آقای سبحانی و کانون ایران قلم
آریا ایران – چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸ – ۲۵ دسامبر ۲۰۱۹

پایان

اخراج عضدانلو از پاریس به تیرانا – کلیسای تیرانا، نماد پایان تاریخ مصرف مجاهدین خلق

بررسی تحولات مجاهدین خلق  در سال ۲۰۱۹ میلادی

لینک به منبع

***

خبر اخراج مریم رجوی از فرانسه صحت داردمحدودیت مجاهدین در فرانسه بی پایه و اساس نیست – لوبلاگ 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/وحشت-مجاهدین-از-رسانه-ها/

وحشت مجاهدین از رسانه ها

وحشت مجاهدین از رسانه هامحمد حسین سبحانی و جواد فیروزمند، آریا ایران، فرانسه و ایران قلم، آلمان ، هفدهم نوامبر 2019:… جداشدگان از مجاهدین در آلبانی می گویند زندگی مشترک بین زن و مرد، ازدواج، تشکیل خانواده، سکس و ارتباط با خانواده، همانند سال های گذشته همچنان ممنوع بوده و حتی فکر کردن به این موضوعات نیز جرم تلقی می گردد. مجاهدین خلق گروهی هستند که اعضایش نباید به سکس فکر کنند! غلام میرزایی کسی که نزدیک به ۴۰ سال از عمرش را در سازمان مجاهدین خلق گذرانده می گوید؛ ۳۷ سال با زن و پسرم حرف نزدم. آن‌ها فکر می‌کردند مرده‌ام. ولی گفتم نه من زنده‌ام و در آلبانی هستم… اشک‌شان جاری شد. در سازمان مجاهدین ارتباط با خانواده جرم تلقی می شود. حسن حیرانی، یکی دیگر از اعضای جدا شده سازمان می‌گوید: وقتی که عراق بودیم، اگر می‌خواستید به خانواده تلفن بزنید، اجازه نمی داد. در کنار چنین درخواستی سازمان مجاهدین خلق شما را ضعیف می‌نامید. ما هیچ رابطه‌ای با بستگانمان نداشتیم. ولی وقتی به تیرانا آمدیم توانستیم دور از چشم سازمان مجاهدین از اینترنت استفاده شخصی کنیم و با خانواده مان ارتباط برقرار نماییم. وحشت مجاهدین از رسانه ها 

مجاهدین خلق ؛ گروهی که اعضایش نباید به سکس فکر کنندمجاهدین خلق ؛ گروهی که اعضایش نباید به سکس فکر کنند

وحشت مجاهدین از رسانه ها

وحشت مجاهدین از روشنگری اعضای جداشده در رسانه های بین المللی

بررسی واکنش های افسارگسیخته مجاهدین در برخورد با منتقدین و جداشدگان.

تلویزیون بی بی سی اخیرا گزارشی از وضعیت اعضای جداشده و ناراضی سازمان مجاهدین خلق در آلبانی تهیه و پخش کرده‌است.

در این گزارش که لیندا پرسلی و آلبانا کاساپی دو خبرنگار بی بی سی در آلبانی آن را تهیه کرده اند، گفته شده که صدها نفر از اعضای مجاهدین این گروه را ترک کرده اند.

برخی از کسانی که سازمان مجاهدین را ترک کرده اند، در گفتگو با تلویزیون بی بی سی می گویند ساختار فرقه ای و قوانین سخت آن درباره تجرد و کنترل روابط اعضای خانواده یکی از دلایلی بوده که باعث بریدن آنها از این سازمان شده است.

وحشت مجاهدین از رسانه ها

اعضای جداشده در گفتگو با بی بی سی می گویند با استناد به سخنان رهبران مجاهدین در لیبرتی-عراق و قبل از انتقال به تیرانا، وعده گشایش و دست برداشتن از روش های کنترل ذهن و رفتار خشن نسبت به اعضای سازمان داده بودند.

اما پس از انتقال به آلبانی شرایط ساختار سازمان مجاهدین نسبت به اعضای سازمان نه تنها تغییر نکرده بلکه خشن تر از گذشته نیز شده است.

جداشدگان از مجاهدین در آلبانی می گویند زندگی مشترک بین زن و مرد، ازدواج، تشکیل خانواده، سکس و ارتباط با خانواده، همانند سال های گذشته همچنان ممنوع بوده و حتی فکر کردن به این موضوعات نیز جرم تلقی می گردد. مجاهدین خلق گروهی هستند که اعضایش نباید به سکس فکر کنند!

غلام میرزایی کسی که نزدیک به ۴۰ سال از عمرش را در سازمان مجاهدین خلق گذرانده می گوید؛ ۳۷ سال با زن و پسرم حرف نزدم. آن‌ها فکر می‌کردند مرده‌ام. ولی گفتم نه من زنده‌ام و در آلبانی هستم… اشک‌شان جاری شد. در سازمان مجاهدین ارتباط با خانواده جرم تلقی می شود.

حسن حیرانی، یکی دیگر از اعضای جدا شده سازمان می‌گوید: وقتی که عراق بودیم، اگر می‌خواستید به خانواده تلفن بزنید، اجازه نمی داد. در کنار چنین درخواستی سازمان مجاهدین خلق شما را ضعیف می‌نامید. ما هیچ رابطه‌ای با بستگانمان نداشتیم. ولی وقتی به تیرانا آمدیم توانستیم دور از چشم سازمان مجاهدین از اینترنت استفاده شخصی کنیم و با خانواده مان ارتباط برقرار نماییم.

در این برنامه با آقای محمد حسین سبحانی عضو سابق شورای مرکزی مجاهدین خلق به گفتگو نشسته ایم تا علاوه بر روشن نمودن تاریکخانه فرقه رجوی، واکنش دیوانه وار و افسارگسیخته رهبری سازمان نسبت به جداشدگان و گزارش بی بی سی را موردنقد بررسی قرار دهیم…

گفتگوی جواد فیروزمند با محمد حسین سبحانی عضو سابق شورای مرکزی سازمان مجاهدین خلق ایران

با تشکر از آقای سبحانی و کانون ایران قلم

آریا ایران – شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ – ۱۶ نوامبر ۲۰۱۹

وحشت مجاهدین از رسانه ها

بررسی تحولات مجاهدین خلق

لینک به منبع

***

مجاهدین خلق چه می‌کنند ؟ - از عراق تا آلبانیمجاهدین خلق: پایان سی سال حضور در عراق

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/ریاست-جمهوری-مریم-رجوی-انقلاب-ایدئولو/

ریاست جمهوری مریم رجوی – انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین خلق

ریاست جمهوری مریم رجوی - انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین خلقآریا ایران و ایران قلم، بیست و پنجم اکتبر 2019:… یکی از اصلی ترین مراحل انقلاب ایدئولوژیک در درون سازمان مجاهدین خلق، از ۲۶ مهر سال ۱۳۶۸ شروع می شود. روزی که مریم رجوی بعنوان مسئول اول سازمان مجاهدین و مسعود رجوی بعنوان رهبر مادام العمر معرفی می گردند. دقیقا از همین نقطه است که طلاق های اجباری بین اعضای سازمان شروع می گردد، خانواده ها متلاشی می شوند، کودکان از خانواده مسترد می گردند و مهیب ترین سرکوب های درون تشکیلاتی آغاز می شود…چیزی که سال ها است از تاریخچه سازمان حذف شده و عامدانه سانسور می گردد تا این بخش از وقایع تاریخی به دست فراموشی سپرده شود! ریاست جمهوری مریم رجوی – انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین خلق 

رئیس جمهور مریم رجوی – پیرزن متوهمرئیس جمهور مریم رجوی – پیرزن متوهم

ریاست جمهوری مریم رجوی – انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین خلق

گذری بر انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین و ریاست جمهوری مریم رجوی

تاثیرات مخرب طلاق های اجباری و فروریزی ارزش های انسانی در سازمان

ریاست جمهوری مریم رجوی - انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین خلق

یکی از اصلی ترین مراحل انقلاب ایدئولوژیک در درون سازمان مجاهدین خلق، از ۲۶ مهر سال ۱۳۶۸ شروع می شود.

روزی که مریم رجوی بعنوان مسئول اول سازمان مجاهدین و مسعود رجوی بعنوان رهبر مادام العمر معرفی می گردند.

دقیقا از همین نقطه است که طلاق های اجباری بین اعضای سازمان شروع می گردد، خانواده ها متلاشی می شوند، کودکان از خانواده مسترد می گردند و مهیب ترین سرکوب های درون تشکیلاتی آغاز می شود…چیزی که سال ها است از تاریخچه سازمان حذف شده و عامدانه سانسور می گردد تا این بخش از وقایع تاریخی به دست فراموشی سپرده شود!

این برنامه نگاهی دارد به پروژه انقلاب ایدئولوژیک از اواخر سال ۱۳۶۳، طلاق های اجباری و آثار مخرب این پدیده در درون سازمان مجاهدین خلق و گام به گام آن را پی گرفته تا امروز که این فاجعه همچنان در پایگاه مجاهدین واقع در آلبانی ادامه دارد.

این برنامه همچنین به موضوع ریاست جمهوری مادام العمر مریم رجوی در سازمان مجاهدین می پردازد و از برخی زوایای پنهان آن پرده بر می دارد.

گفتگوی جواد فیروزمند با محمد حسین سبحانی
عضو سابق شورای مرکزی سازمان مجاهدین خلق ایران
با تشکر از آقای سبحانی و کانون ایران قلم
آریا ایران – سه‌شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ – ۲۲ اکتبر ۲۰۱۹

ریاست جمهوری مریم رجوی – انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین خلق

***

مرگ مسعود رجوینارضايتى و فرار بعد از پيام منتسب به مسعود رجوى

پیام مرحوم مسعود رجوی ، توهم مریم رجوی و مجاهدینسازمان مجاهدین خلق ؛ از توهم تا واقعیت

پیام  مسعود رجوی ،  اخبار کانالهای تلویزیونی آمریکارجوی پول شیخ عربستان و دیکتاتور عراق را خرج ترور مردان و تجاوز به زنان ایرانی کرد

همچنین: