برقراری جامعه ی عادلانه، ازباند رجوی ساقط است!!

برقراری جامعه ی عادلانه، ازباند رجوی ساقط است!!

 صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، بیست و سوم می 2016:…  من البته به نارسائی های مهم داخلی بی توجه نیستم اما نقش این عوامل را بالاتر از 30 درصد نمیدانم و بدین خاطر است که با صدای بلند فریاد میزنم که ما گرفتار توطئه های سلطه گران شده ایم وکار طولانی مدتی برای رهائی ازاین مخمصه داریم!!! حالا پررویی کسانی راکه دست در دست عوامل یاد شده داده، تماشا کنید: ” … سؤال بعدي اين است كه سازمان … 

تد پو: مجاهدین برای ما و سازمان سیا سنگ تمام گذاشته اند

تبریز جای رجوی ها نیست !

https://iran-interlink.org

برقراری جامعه ی عادلانه، ازباند رجوی ساقط است!!

باند رجوی تلاش های مذبوحانه ی زیادی کرد که ازایام شعبانیه، سوء استفاده های لازم راببرد که توفیقی دراین امر نداشت!

درمقاله ی ” میلاد فاتح جامعه بی طبقه توحیدی مهدی موعود “ که امضای ع ـ مدرسي اول را دارد، آمده است:

” انسانهايي كه به علت گرسنگي دست به خودسوزي ميرنند “.

آیا افرادی از فدائیان رجوی که بخاطر رفاه حال هرچه بیشتر مریم رجوی عیاش دست به خود سوزی های فجیع زدند ، گرسنه بودند یا مسئله ی دیگری بنام مغزشوئی وایجاد رابطه ی مرید ومرادی، جانشان را با این وسیله ی دهشتناک گرفت؟؟

اگر خود سوزی بد بود، شما چرا ازتمامی اهالی اشرف آن زمان واهالی فعلی لیبرتی امضاء گرفتید تا هرلحظه رهبران سازمان بسود خود تشخیص دادند، دست به خودسوزی بزنند؟؟

درادامه ی نوشته ی منتسب به ع ـ مدرسي اول آمده است :

” … سؤال اين است كه كشور پهناور و ثروتمندي چون ايران با اين هم استعدادهاي موجود ثروت هاي خداداده چرا بايد به اين روز بيافتد؟ اين آخوندهاي ضد بشر چه به روز اين مملكت آورده اند كه همه جانشان به لب رسيده و از روي يأس و نااميدي دست به خودكشي ميزنند و بالاخره چاره چيست و چه بايدكرد ” ؟

برای اینکه استعمار پیر بدین نتیجه رسیده بود که دیگر کشورها را به مصرف کنندگان کالاهای تولیدی خود تبدیل کرده و با خریدن مواد اولیه ی ما ، نگذارد صنعت روبه رشد ما درحدود 400 سال پیش را شکوفا شود والبته ایادی خریداری شده اش دربین دربارهای وقت و خوانین ، با برخورداری ازامتیازاتی که ازاین صادرات مواد اولیه وواردات مواد مصرفی بدست آوردند، پشتیبانی زیادی ازاستعمار کردند ونتیجه آن شد که ما که دراوایل صفویه جزو ده کشور بزرگ وبا صنعت ابتدائی ت خود کفا بودیم ، کارگاه های خود را که میبایست به کارخانه تبدیل میشدند درطول سده ها – بعلت نرسیدن مواد اولیه ای که انگلستان با خاصه خرجی از کشور ما میبرد – تعطیل شدند!!

به موازات این کار، دولت استعمار گر وقت – پرتغال – بندر عباس ما را اشغال کرد ودلیل این پیروزی استعمارگری که حالا خود به نیمه مستعمره ی آمریکا واروپای غربی تبدیل شده – قدرت مالی، تکنولوژی ونظامی بالاتر آن نبود وبلکه آنها کشتیهای خود را مجهز به توپ کرده بودند و کشتی های تجاری ما که قصد کشورگشائی های این چنینی نداشتیم ، فقاد این تکنولوژی بودند!

انگلستان قوی تر، دربرابر اخذ امتیاز گمرکی ازما ، کمک کرد که بندر عباس را بازپس گیریم واین امر بهای گزافی برای ما داشت ونتیجه این شد که انگلستان باوضع مقررات گمرکی ، پارچه های خود را بدون پرداخت عوارض گمرکی وارزان به بازار ما ریخت ودربرابر، کالاهای صادراتی بسیار مرغوب ما، با تعرفه ی گمرکی سختی مواجه شده ومشتریان خود رادر اقصی نقاط جهان ازدست داد و ” فاستونی” انگلیسی، جای پارچه های حریر زیبای ما را درهمه جا وازجمله درخود ایران گرفت وکارگاه های بی رمق شده ی ما را بازهم بی رمق تر کرد!!

این روند با کش وقوس های متفاوت ادامه داشت تا سرانجام نوبت به امضای قرارداد ترکمان چای رسید و انگلستان بعنوان برنده ترین طرف این جنگ بغایت مشکوک ، امتیاز گمرکی مرگباری ازما گرفت و تلاش های قائم مقام وامیر کبیر برای احیای صنعت داخلی ، منتهی به قتل آنان شد!!!

انقلاب مشروطه از گرد راه فرارسید و درمقطع حساس اش ، به فراماسونرهایی مانند سپهدار و … امکان داده شد که تهران را براحتی تصرف کنند و نمیچه مشروطیت لرزانی برپا داشته و سرداران آن را بکشند وسپس رضاخان رااز زرادخانه ی وسیع استعمار بیرون آورده وفاتحه ی این جنین ناقص مشروطه را برای همیشه بخوانند!

با مبارزات ملی شدن صنعت نفت ، برخوردی آنچنانی شد و …

انقلاب اسلامی 1357 باقدرتی ده ها بار بیشتر وبمنظور قطع این نابسامانی ها وتقاص شکستهای جند دهه ای گذشته، فرارسید واستقلال سیاسی را به کشور بازگردانید ودرراه احداث موسسات روستائی و خدمات شهری، مسکن سازی بی سابقه ، حمایت ازاختراعات و… گام های بزرگی برداشت که کودتاها ، ترورها، تنگ نطری ها ودرراس همه جنگ ویرانگر بر انقلاب تحمیل شد وجلوی این آغاز پرشتاب برای صنعتی کردن کشور ورسیدن به خود کفایی را گرفت ومسلم است که دراین موارد ، مواد خام است که به فروش می رسد وامپریالیزم مجرب، قادر است با پایین آوردن قیمت مثلا نفت از 130دلار به 30 دلار ، علاوه براینکه جلوی رشد وشکوفائی را بگیرد، میتواند مردم را اینگونه درتنگنا قراردهد وآنها را با گرفتار کردنشان درفقر وحرمان، به خودکشی و… وادارد!

من البته به نارسائی های مهم داخلی بی توجه نیستم اما نقش این عوامل را بالاتر از 30 درصد نمیدانم و بدین خاطر است که با صدای بلند فریاد میزنم که ما گرفتار توطئه های سلطه گران شده ایم وکار طولانی مدتی برای رهائی ازاین مخمصه داریم!!!

حالا پررویی کسانی راکه دست در دست عوامل یاد شده داده، تماشا کنید:

” … سؤال بعدي اين است كه سازمان پيشتازمجاهدين خلق ايران كه تنها نقطه اميد مردم است و تنها او است كه آينده اي روشن وتابناك را نويد ميدهد، چه رابطه اي باآمدن امام زمان و مهدي موعود(ع) دارد ” ؟

من مشکلات ریشه ای مردم را بازگو کردم و دشمن ومانع اصلی رفاه و استقلال مردم را نمایان کرده وقبلا هم بارها ثابت شده که خط مجاهدین، همان خطی است که سلطه گران ادامه میدهند وبنابراین ادعای بررسی روابط کمی- کیفی سازمان با امام موعود (ع) را دروغی بیشرمانه میدانم!

در قسمت دیگری ازاین مقاله آمده است:

” … تمامي كساني كه باسازمان مجاهدين خلق ايران آشنائي دارند ميدانند و به چشم ديده اند كه از روز بنيانگذاري اين سازمان تا به امروز، چيزي جز فداي تمام عيار براي آزادي و رهايي اين سرزمين از شر شاه و سپس شيخ كار ديگري نداشته اند و هم اكنون هم تنها نيروي جدي و واقعي براي سرنگوني اين جانوران عمامه دار كه برمقدرات اين مملكت چنگ انداخته اند، همين سازمان است “.

فدا بلی ولی برعلیه مردم و بنفع یک کوتولوی سیاسی و مریض روانی بنام مسعود رجوی!!

این نیروی جدی؟؟!! ازنظر تکامل تاریخی، هم از شاه وهم ازشیخ عقب مانده تراست، چون رجوی برده داری را ترویج میکند ولی آنها نه!

بنابراین کاراین نیروی جدی، تازه بشرط آنکه قدرتی داشته باشد، نتیجه ای جز قهقرا واضمحلال برای کشور ندارد وهیچ انسان عاقلی قبول نمیکند که وضع فعلی را با برده داری خاص رجوی عوض کند!!!

سرانجام اینکه:

” … نقطه اوج سعادت ملت ما داشتن يك رهبري ذيصلاح است كه طي ۵۰ سال همه گونه آزمايشي را پس داده است. بنابراين پيش بسوي سرنگوني هر چه سريعتر اين دجالان ضد بشر و ضد دين و بيخدا، كه نشان داده اند به هيچ يك از مباني دين وآئين توحيد و انسانيت پايبند نيستند و همه چيز را فداي قدرت پرستي خود ميكنند “.

این نقطه، نقطه ی حضیض شماست. ادعای حضور درسازمانی که این رهبری ذیصلاح؟؟!! آنرا ازماهیت یک سازمان سیاسی تهی کرده وفاقد حق انتخاب کردن وانتخاب شدن برای اعضایش نموده است و …!

شما پرستشکار قدرت طلبی هستید ودراین مورد گوی سبقت را ازهمگان ربوده اید و خجالت آور است که به نقد آن بشینید!

جواب ساده ی این حرف شما این بیت شعر میتواند باشد:

سیر یک روز طعنه زد به پیاز

که تو مسکین چقدر بد بویی

صابر

(پایان)

*** 

همچنین
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=24945

شادمانی رجوی از سرقت آشکار اموال خلق قهرمان ایران!! 

صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، پنجم می ۲۰۱۶:…  برجام  ، حل تمامی اختلافات بین آمریکا وایران را در راس امور قرار نداده بود و آمریکا هم متعهد نشده بود که دشمنی های خود با ایران را که اساسا برای تسلیم کامل ما بکار گرفته میشود ، کنار بگذارد! این تحریم های آمریکائی قبل از مسائل هسته ای ودرهمان سال های اول انقلاب برقرار شده بود وربطی به موفقیت یا شکست برجام ندارد! دیگر اینکه این پول ها مال مردم ایران … 

Christine Defraigne Hassan Rouhaniروحانی: نباید برای منافع کوتاه مدت تروریست ها را به خوب و بد تقسیم کرد

https://iran-interlink.org

شادمانی رجوی از سرقت آشکار اموال خلق قهرمان ایران!!

۱۴/۰۲/۱۳۹۴

باتلاق برجام “! نام مطلبی استکه در رسانه های رجوی منتشر شده وطی آن آمده است:

” ۳ماه و نیم از زمان اجرایی شدن توافق هسته‌یی رژیم با ۵+۱ یا برجام می‌گذرد، در حالی که رژیم انتظار داشت و دولت روحانی به‌تأکید وعده می‌داد که با اجرای برجام، همه مسائل در مسیر حل قرار می‌گیرد و به عبارتی درهای بهشت به روی رژیم باز می‌شود، اما با اولین میوه برجام، اخذ غرامت ۲میلیارد دلاری، به نظر می‌رسد که این درهای جهنم است که به روی رژیم بازشده است… ” .

درمسیر حل قرار گرفتن و حل شدن عین هم نیستند و آیا لغو تحریم های اقتصادی ظالمانه ، قادر شدن ایران به  حرکت درآوردن آزادانه وراحت کشتی هایش در آب های بین المللی ، دور شدن ابرهای سیاه حملات نظامی جنایتکارانه به کشورمان و… ، درمسیر حل مسائل نیستند؟!

برجام  ، حل تمامی اختلافات بین آمریکا وایران را در راس امور قرار نداده بود و آمریکا هم متعهد نشده بود که دشمنی های خود با ایران را که اساسا برای تسلیم کامل ما بکار گرفته میشود ، کنار بگذارد!

این تحریم های آمریکائی قبل از مسائل هسته ای ودرهمان سال های اول انقلاب برقرار شده بود وربطی به موفقیت یا شکست برجام ندارد!

دیگر اینکه این پول ها مال مردم ایران بوده و دولت به نمایندگی ازطرف مردم آنها را صرف هزینه های عمومی میکند که خوشحالی باند رجوی از مصادره وسرقت این پول، تنها ماهیت ضد مردمی ان وکینه وعداوت اش به ” خلق قهرمان” را نشان میدهد!

بعد، به آمریکائی که خبره ی این سرقت های روشن است، چنین رهنمود داده میشود:

” …اقدام بعدی آمریکا چیست؟ حتی کاملاً محتمل است که این اقدام به آمریکا محدود نخواهد ماند. رژیم در کشورهای مختلف جنایتهای تروریستی متعددی در حق شهروندان مرتکب شده است، حتماً مصدومان و بازماندگان قربانیان این حوادث هم به صرافت دریافت غرامت از رژیم خواهند افتاد “.

کجایی عمو یا عمه!

کوبا هنوز بعد از ۶۰ سال نتوانسته قسمتی ازاراضی اش را ازآمریکا بازپس بگیرد واین بمعنی پایان جهان نیست!

مبارزه با اشغالگری وسلطه گری کماکان ادامه دارد وجزو ذات زندگی فعلی بشری است وآیا شما پنداشتید که تاریخ ازحرکت باز ایستاده است؟!

مردم ایران ودیگران میدانند که تا این نظام سلطه وتابعیت درجهان حکمفرماست، چاره ای جز مبارزه برای محو آن نداشته واین مبارزه را جزئی اززندگی روزمره ی خود میدانند وبه آن عادت کرده اند!!

اگر قرار به پرداخت غرامت باشد، این غرامت بیش ازهمه شامل خود آمریکا وشرکایش خواهد شد واگر بخواهند پول ملتی را به بهانه های مختلف بالا کشیده وبه سرقت ببرند وخود بجای پرداختن غرامت، باج سبیل بگیرند، مبارزات رهائی بخش ادامه خواهد داشت!!

قول به معده ی شریف رجوی، چنین مطرح میشود:

” …اما در این میان حرفهای تند دو سه روز پیش روحانی و رفسنجانی و ظریف در رابطه با آمریکا را چگونه باید دید؛ آیا این اظهارات و متهم کردن آمریکا به دزدی و راهزنی و و عده پیگیری واقعه و باز ستاندن وجوه رفته را، عقب‌نشینی آنها از مواضع قبلی‌شان، مبنی بر بستن با «کدخدا» و ادامه و استمرار برجام تا فرجام، باید تلقی کرد ” ؟

گفتم وبارهم میگویم که اجرای برجام ماهیت تجاوزگران به حقوق مردم اقصی نقاط جهان را عوض نمیکند و سرقت این پول ایران ، به معنی عقب نشینی از توافقاتی نیست که با قدرت های برتر جهان- نه فقط آمریکا- بعمل آمده است.

هیچکس  درایران براین تصور نیست که قرار است با توافق بر روی برجام، طمع ورزان جهانی تماما  دست ازکارشان برخواهند داشت !

ما بطور ساده درعرصه ای ازاختلافات مان با آمریکا وقدرت های بزرگ جهانی دیگر به توافق رسیده ایم و بقیه ی مشکلات باقی مانده که بیشترآن ها بتدریج یاازطریق مذاکرات ویا مبارزات حل خواهد شد وبازهم مشکلاتی باقی خواهد ماند!!

ونیز:

” … واقعیت این است که برگشت و عقب‌نشینی از برجام مطلقاً امکان ندارد، نه به‌لحاظ سیاسی و نه مقدم بر آن به‌لحاظ عملی. زیرا مگر امکان دارد اورانیومهای اکسید شده یا آنچه را که به خارج کشور فرستاده شده برگرداند؟ مگر باز گرداندن قلب رآکتور اراک به محل قبلی‌اش امکان‌پذیر است؟ تازه اگر به فرض محال اینها هم عملی باشد، با خفگی اقتصادی و با قطعنامه شورای امنیت و مکانیسم ماشه و در دستور قرار گرفتن اقدام نظامی چه خواهد کرد؟ بنابراین هیچ نوع عقب‌نشینی و دور زدنی متصور نیست و این تاس لغزنده یا به تعبیر خود رژیم باتلاقی است که رژیم در آن افتاده و خلاصی از آن نخواهد یافت “.

کسی درایران  قصد عقب نشینی ازبرجام ندارد واین شما بودید وهستید که مایل باین کار بوده وهستید.

این شورای امنیت نیست که ازما دزدی میکند وبنابراین دلیلی برتقابل با این نهاد وجود ندارد که تصمیم به حمله ی نظامی به ایران گرفته و قند دردهانتان بگذارد.

شما خود فرضیه ی غلطی را مطرح میکنید وبه نتیجه گیری دلخواه خود – که صدالبته بیشتر مصرف داخلی ودرون تشکیلاتی دارد- میرسید!

 دردنیای واقعی ، خبری ازاین فرضیات شما بچشم نمیخورد!

صابر

*** 

Massoud Khodabandh, Huffington post Nov. 2015:
Syrian Negotiations Won’t Provide One Winner But Will Ensure Violence Is Absolute Loser

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=24703

برخلاف امیال پلید رجوی، ایران سیاست های خود را به پیش میبرد! 

Maryam Rajavi clown3صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیستم آوریل ۲۰۱۶:…  با وجود اینکه سیاست های ماجراجویانه ی عربستان درمنطقه، درنهایت بضرر حکومت مستبد آن کشور تمام خواهد شد ، اما این بدان معنی نیست که خساراتی را به کلیه ی کشورهای منطقه و از جمله ایران وارد نمیآورد و نزاع های فرقه ای را تشدید نمیکند. بنابراین وظیفه ی دولت ایران که استراتژی سیاست هایش را بر روی تعامل جهانی بنا نهاده ومعتقد است که اعاده … 

مریم رجوی: سرفرازی بجای سرنگونیَشعار جدید مجاهدین در سال ۱۳۹۵، «سرافرازی» بجای «سرنگونی» 

https://iran-interlink.org

برخلاف امیال پلید رجوی، ایران سیاست های خود را به پیش میبرد!

۰۱/۰۲/۱۳۹۵

باوجود اینکه سیاست های ماجراجویانه ی عربستان درمنطقه، درنهایت بضرر حکومت مستبد آن کشور تمام خواهد شد ، اما این بدان معنی نیست که خساراتی را به کلیه ی کشورهای منطقه و از جمله ایران وارد نمیآورد و نزاع های فرقه ای را تشدید نمیکند.

بنابراین وظیفه ی دولت ایران که استراتژی سیاست هایش را بر روی تعامل جهانی بنا نهاده ومعتقد است که اعاده ی آرامش وصلح بنفع مردم ایران ، همسایگان آن و بطور کلی به مصلجت مردم جهان است ، قرار نگرفتن درمسیر دام ها وفتنه هایی است که حکام عربستان گسترده اند!

اما این سیاست متین واصولی، باند رجوی را خوش نمیآید و درضدیت با آن و خوار شمردن اقدامات ایران، دست به مقاله نویسی و… زده است!

” روحانی با رفتن به ترکیه راهنمای کدامیک از دو راه را زده است “؟ تیتر متنی است که رجوی ها دراین باره نوشته و ازجمله گفته اند:

” …روشن است که وقتی شرایط و فضای این کنفرانس، تا این حد علیه رژیم است و رژیم این قدر در انزواست، چیزی جز محکومیت و توسری، در انتظار رژیم در استانبول نیست. بنابر‌این منطقاً نمی‌بایست رژیم در این کنفرانس شرکت می‌کرد و یا لااقل به جای حسن روحانی، می‌بایست مقامی در مداری پایین‌تر از او را می‌فرستاد “.

ایران بعنوان یک کشور مسلمان مطرح وازموسسین سازمان کنفرانس کشورهای اسلامی ، محق وموظف است که  دراین اجلاس شرکت کرده ونظریات خود را مطرح کند والبته ممکن است که گاها این نظریات وپیشنهادات ایران مورد تصویب اکثریت قرار نگیرد واین مسئله با توجه به سیاست های اسلام برباد ده عربستان وبعضی دیگر امری غیر طبیعی نیست !

با تحریم این قبیل کنفرانس ها توسط ایران ، میدان برای جناح های ازتجاعی جهان اسلام فراخ تر میشود واین نسخه ی خوبی نیست که شما برای جمهوری اسلامی ایران ودیگر کشورهای مسلمان میپیچید!

ایران با شرکت خود درآن سطح، نشان داد که به کشورهای اسلامی و مجامع آنان احترام خاصی دارد ، به آن اهمییت میدهد وخود را بعنوان صاحبخانه ی این نوع نشست ها میداند.

دوباره میخوانیم:

” از مطالب رسانه‌های حکومتی، به‌خصوص رسانه‌های وابسته به باند رفسنجانی روحانی به‌خوبی برمی‌آید که حسن روحانی با این امید (هر چند ضعیف) به این سفر رفته که شاید ترکیه بین رژیم و عربستان میانجیگری کند؛ گرچه بنا‌ به اذعان همین رسانه‌ها، ترکیه کاملاً در کنار عربستان و متحد او است، اما حسن روحانی از فرط استیصال به همین نیز آویخته است. روزنامه حکومتی شرق (۲۶فروردین ۹۵) در این رابطه نوشت: «معنا ندارد که در اجلاسی مانند اجلاس سران کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی، ایران در بالاترین سطح شرکت نکند… باید بنشینیم و با حفظ مواضع اصولی، نقاط مشترکی را بیابیم… اگر همه منتظر عقب‌نشینی طرف مقابل خود باشند شاید افتادن منطقه به ورطه خطرناک جنگ و تنش، هیچ‌گاه مجال مذاکره و گفتگو را فراهم نکند “.

ساکت نگه داشتن عربستان و جلوگیری از بلند پروازی های غیر عاقلانه وخطرناک حکومت این کشور، کار پراهمییتی است و سیاست ایران دراین مورد درست است و علت اضطراب شما ازاین امر، اقدامات صلح جویانه ی ایران وتلاش آن برای بازکردن گرهی است که باید با دست ونه دندان، گشوده شود!

 دولت ایران وهر حکومتگر عاقلی ، راه کشیدن فتیله ی عربستان را ازطریق جنگ نمیداند و البته که شما میخواهید چنین نباشد وجنگی دراین وسط درگیرد و آب را کدر کند تا شما ازآن ماهی بگیرید و این ماهی گرفتن شما، قیمت گزافی برای مسلمین  دارد وطبعا ایران سعی خواهد کرد تا آخرین رمق ، راه مذاکره وصلح را پیگیری نماید!

و:

” … روزنامه حکومتی آرمان (۲۶فروردین ۹۵) نوشت: «ملک سلمان به‌منظور تنگ‌ترکردن حلقه فشار به ایران به گسترش روابط خود با مصر و اردن اکتفا نکرد، بلکه با سفر خود به ترکیه تلاش دارد ترکیه که در رقابتی منطقه‌یی با ایران است را مجاب به مقابله با ایران کند …گفتمان صلح به این معنی نیست که ما به عقب‌نشینی از مواضع اصولی خود روی آوریم و حقیقتها و ارزشها را زیر پا بگذاریم، بلکه به این معنی است که تا سر حد توان از روشهای مسالمت‌آمیز و صلح‌جویانه استفاده کنیم “.

خبر این روزنامه وتحلیل نیات حکام جزم اندیش عربستان درست است و اتخاذ روش های مسالمت آمیز درست تر ازآن!

شما چه ایرادی براین اظهار نظر منطقی میتوانید داشته باشید؟

مخصوصا اینکه درفردای این کنفرانس، رئیس جمهور ترکیه مجبور شد که استقبال رسمی از دکتر روحانی کرده و متعهد به انجام توافقاتی گردد که درامر حمل ونقل و حواله های بانکی ، همکاری های لازمی را با ایران انجام دهد!

شما ودیگران هرچقدر هم تلاش کنید،  نخواهید توانست سد شکسته ی تحریم را مرمت کنید وقادر نخواهید بود که احتیاجات متقابل ایران وترکیه را حل وفصل نمایید وبه نیت پلید تان که درتنگنا گذاشتن مردم ایران ومنزوی کردن آن است دست یابید!

صابر

(پایان)

*** 

افشای دروغ بزرگ باندرجوی در باره لایحه دفاعی کنگره آمریکا

پارلمان بریتانیا علیه تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجویتابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانبریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

2015-10-29-1446141457-4261917-syria2013Aleppo.jpgMassoud Khodabandh, Huffington post Nov. 2015:
Syrian Negotiations Won’t Provide One Winner But Will Ensure Violence Is Absolute Loser

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=24374

ازنظر رجوی واربابان، اصل بربرائت نیست! 

Mojahedin Khalq Rajavi cult news 3صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، سی ام مارس ۲۰۱۶:…  روزنامه ی مورد استناد با بودجه ی عربستانی که خود ازمتهمان اصلی فاجعه ی ۱۱ سپتامبر است ، کار میکند و جهت گیری های خبری اش روشن است ومسلم که باطرح این ادعا ها به اصل معروف ” آی دزد، آی دزد” متوسل شده تا ضمن ابراز نگرانی ونفرت اش ازپیروزی های مردم ایران ، نقش خائنانه ی عربستان را که کمک به کشیده شدن ارتش آمریکا به … 

مریم رجوی کشتار یمنوقت دفاع از جنایات عربستان هم رسید! (رجوی آبرو را خورد و حیا را …)

اخبار مجاهدین خلق فرقه رجوی با بقیه فرق می کندچرا اخبار مجاهدین با اخبار منتشر شده تمام دنیا فرق میکند

https://iran-interlink.org

ازنظر رجوی واربابان، اصل بربرائت نیست!

۱۱/۰۱/۱۳۹۵

کسانی که دست در عالم مطالعه وعلاقه به کسب اخبار دارند، میدانند که حکومت عربستان نقش بزرگی در ایجاد تسهیلات برای اجرایی کردن فاجعه ی ۱۱ سپتامبر ( انفجار برج های دوقلوی آمریکا در ۲۰۰۱) داشت ودرهمین راستا پرونده ی قطوری علیه این حاکمان دشمن ملت ها ومتحد پروپا قرص جناح راست تر حکومت آمریکا ودیگران ، تشکیل شده بود که این پرونده گرفتار بده وبستان ها شد ودردادگاه مربوطه مطرح نشد!

اما دلیل این شرکت فعالانه ی عربستان دراین فاجعه چه میتوانست باشدوحاکمان سوپر مرتجع این کشور چه منافعی درکمک به وقوع این جنایت داشته اند؟

بعد ازگذشت نزدیک به ۱۵ سال ومطالعات عمیقی که درمورد انفجار برج دوقولی آمریکا انجام گرفت، روشن گردیده که اگر سازمان های اطلاعاتی متعدد آمریکا ( ۱۷ سازمان اطلاعاتی) شرکت مستقیم در جنایت مورد بحث نداشتند،  حداقل ازموضوع اطلاع داشته و کاری در ممانعت از آن انجام ندادند!

درثبوت این ادعا، کاملا توضیح داده شده که هیچ هواپیمایی حق عبور از ان منطقه را نداشته وسیستم پدافندی بصورت اتوماتیک و هوشمندانه ، باهدف قرار دادن هرجنبنده ای در فضای مربوطه، اجازه ی نزدیک شدن به این محل وانجام خرابکاری نمیدهند که عملادرآن ساعات این سیستم عمل نکرد!! وشد آنچه لازم بود بشود!

بلی! برای جناح قدرتمند و نئوکان ( نئو کنسرواتیو- محافظه کاران جدید) لازم بود که با استفاده ازبهانه ی یک خرابکاری وتروریزم ، برای قابل تحمل تر کردن بحران های فزاینده و مدام تکرار شونده ی نظام سلطه گر جهانی به کشورهای چندی حمله کند که حادثه ی ۱۱سپتامبر بمثابه یک مائده ی آسمانی بر آنها نازل شد!

حکومت عربستان ، بمنزله ی حامی صمیمی این نئوکان ها ، درهمکاری با این جنایت سهم بزرگی داشت و ازاین مسائل سود میبرد!

اما ایران که سودی دراین ماجراها نداشته وندارد، بطور طبیعی نمیتوانست دراین فاجعه ، شرکتی داشته باشد!

اقدامات سال پیش دولت ایران وموفقیت های آن دررفع تنش منطقه ای وجهانی وبالا بردن وزن خود دربرابر عربستان و…، البته که مورد خوشآیند، نئوکان ها،  حاکمان عربستان، اسرائیل ونوچه های مجاهد خلقی آنها نمیتواند باشد که چنین هم شد و بدنبال ناکامی های سخت ، انتظار هم میرفت که درصدد جبران این تلخی برآمده وپرونده ی دیگری برای ما ترتیب دهند که با طرح دست داشتن ایران درآن ماجرایی که ابعادش بصورت قابل قبولی فاش شده ، استارت این کار را زده اند!!

آقای هادی مظفری رجوی نشان ، جزو کسانی است که قلم وعرصه بدستش داده شده ، تا شاید که بتواند ، آب رفته را به جوی بازگرداند!

او درمقاله ی ” ‌ جنایت و مکافات “ مندرج در رسانه های رجوی آورده است:

” اسفند ماه گذشته قاضی آمریکایی جورج دانیلز حکمی الزام آور صادر نمود که بر اساس آن، رژیم آخوندها باید از کیسۀ ملت فقر و فلاکت زدۀ ایران، به خانواده های قربانیان حادثۀ تروریستی یازده سپتامبر و شرکت های بیمه، یک غرامت دَه و نیم میلیارد دلاری بپردازد “.

این قاضی مامور بوده ومعذور و برای خودش رای داده و الزام آوری حکم صادره ی او ، در غیر الزام آور بودن آن است چنانکه ذیلا خواهیم دید:

” در حکم قاضی آمریکایی همچنین آمده بود: ایران نتوانسته است ادعاهای مربوط به حمایت آن کشور از هواپیماربایان حملات یازده سپتامبر را رد کند و بنابراین در پرداخت خسارات مربوط به این حملات مسئول است “.

این جکم از نوع احکام صادره توسط سرجوخه جبار [i] رضا شاه است!

اصل خدشه ناپذیر برائت متهم دراین حکم ابدا رعایت نشده وایران ملزم نبوده که دربرابر اتهامات دروغین ارائه ی سند کند، بلکه وظیفه ی دادگاه بود که با مستندات کافی ومحکمه پسند، حرفش را به ثبوت میرساند ونه اینکه یک حکم سلبی صادر کند.

آیا این دادگاه پرونده ی چند صد صفحه ای عربستان را هم مورد مطالعه قرار داده وارتباطی بین برعلیه ایران و درراستای اقدامات عملی عربستان کشف کرده است؟!

چگونه بود که نام ایران در دادگاه اولیه مطرح نشد وحالا بعد از ۱۵ سال وآنهم با کشته شدن یا مرگ تعدادی ازعاملین جنایت، میشود؟!

آیا این مستندات دادگاه کذائی مورد بحث، قبلا دراختیار ایران قرار گرفته وبرروی آنها عمل کارشناسانه انجام گرفته بود؟!

 در این قسمت،  قلم بدست رجوی طوری برخورد کرده که مصداق ” آفتاب  آمد دلیل آفتاب ” از آن نمایان است:   

” متعاقب این خبر، خبرگزاری حکومتی «ایسنا» اظهاراتی از قول آلن ایر سخنگوی فارسی زبان وزارت خارجه آمریکا منتشر نمود مبنی بر اینکه از هیچ رابطه ای بین عاملان حادثه تروریستی یازده سپتامبر و ایران آگاه نیستیم “.!

این اظهار نظر قانونی ترین اظهار نظری است که میتواند عرضه شود. چرا که سخنگوی وزارات خارجه ی کشورهاست که درمورد مسائل مربوط به کشورهای خارجی اظهار نظر میکنند و اتفاقا همین اظهار نظر بعنوان موضع دولت مربوطه رسمی  ومعتبرتر از سایر حرف هاست ودراینجا معلوم نیست که هادی خان چرا بجای قبول کردن حرف ” ملا نصرالدین” ، عر عر الاغ اورا باور میکند!

این نوچه ی رجوی درادامه ی نوشته اش ، “شاهدی  دم روباه گونه ” میآورد:

” سرانجام روزنامه «الشرق الاوسط» ابهامات مربوط به حکم قاضی آمریکایی را در خصوص مدارک و اسنادی که بر اساس آنها حکم صادر شده است به کنار زد و از همکاری بین القاعده با رژیم ایران و حزب الله لبنان پرده برداشت. بر اساس این اسناد و مدارک همکاری بین آنها تنها به طراحی فاجعه یازدهم سپتامبر محدود نبوده و عملیات انفجار برجهای خُبر در عربستان، منفجر کردن دو سفارت آمریکا در شرق افریفا، انفجار مین کوب یو اس اس کول آمریکا در سواحل یمن نیز را نیز در بر می گیرد “.

روزنامه ی مورد استناد با بودجه ی عربستانی که خود ازمتهمان اصلی فاجعه ی ۱۱ سپتامبر است ، کار میکند و جهت گیری های خبری اش روشن است ومسلم که باطرح این ادعا ها به اصل معروف ” آی دزد، آی دزد” متوسل شده تا ضمن ابراز نگرانی ونفرت اش ازپیروزی های مردم ایران ، نقش خائنانه ی عربستان را که کمک به کشیده شدن ارتش آمریکا به منطقه ودرهم ریختن کشورهای اسلامی چند بود، منسی کند!

آری ! آمریکا اگرچه از طرح این اتهام جدی عربستان دردادگاه خودداری کرده ، اما پرونده ی مربوطه را حفظ نموده ومانند شمشیر داموکلس برسر حکام عربستان نگه داشته تا درمواقع چموشی ناخوشآیند احتمالی حکام افراطی عربستان ، بکار گرفته ورامترش سازد!

آقای مظفری مینویسد:

” جامعۀ جهانی روز به روز بر ضرورت جمع کردن بساط «خلیفه ارتجاع» بیش از پیش پی برده و متقاعد می شود که تنها راه از بین بردن میکروبهای مرگ آفرین، نه چشم پوشی و مماشات، که «گندزدایی» اساسی و ریشه ای آنهاست “.

منظور ازجامعه ی جهانی ، همان شورای امنیت سازمان ملل متحد باید باشد که مصوبات آن با وتوی یک عضو دائمی آن از حیز انتفاع خارج میشود واتفاقا جهان درحال دو یا چند قطبی شدن، تجمل صدور واجرای  این نوع قطعنامه ها را ندارد و این خواب رجوی واصحابش تعبیر مورد دلخواه آنها را ندارد!!

صابر

[i] – سرجوخه جبار بعنوان یک فرد خونریز ، ازمامورین رضا شاه در استان سیستان وبلوچستان بوده که بعلت قساوت قلبی زیاد ، مورد لطف رضا شاه بود و درمواقع اضطراری حکم قضائی هم صادر میکرد!!!

این مامور چند کلاس درس خوانده، موادی ازقوانین را حفظ کرده وبه سربازی که منشی اش بود میگفت که بنویس این فرد براساس فلان ماده محکوم به اعدام شد.

ماده قانون های حفظ شده توسط این سرجوخه اندک بود وبراثر کثرت استفاده ، بیمعنی وخسته کننده شده بودد.

روزی که یک نفر محکوم به اعدام میشود، سرباز منشی ماده قانون مورد استناد را ازسرجوخه جبار میپرسد واو چیزی بیاد نمیاورد ومیگوید بابا! از این ماده ها خسته شده ام، بنویس بموجب ” نر رجبعلی” به اعدام محکوم شد!!

(پایان)

*** 

اگر رجوی این انرژی را بجای مزدوری و دریوزگی، برای مردم گذاشته بود

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=24291

بازهم حرف مفت و بی مالیات مریم رجوی! 

Maryam Rajavi Mojahedin Khalq Terror group Parisصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیست و پنجم مارس ۲۰۱۶:…  خوب گفته اند که حرف وادعای مفت ، بی مالیات است وخانم مریم رجوی، به نیابت ازسوی مسعود رجوی ودراصل با اشاره ودستوراو، هرچه حرف مفت به مغزش میآید و یا ادعایی که به ذهنش خطور میکند، به سادگی آب خوردن و درمعافیت ازمالیات، مطرح میکند! با شکست خوردن ونتیجه ندادن پیام های آتشین توخالی درمود چهار شنبه سوری ، که ابدا … 

مریم رجوی در حال مزخرف گوییسخن های پریشان از سر هول

https://iran-interlink.org

بازهم حرف مفت و بی مالیات مریم رجوی!

۰۵/۰۱/۱۳۹۵

خوب گفته اند که حرف وادعای مفت ، بی مالیات است وخانم مریم رجوی، به نیابت ازسوی مسعود رجوی ودراصل با اشاره ودستوراو، هرچه حرف مفت به مغزش میآید و یا ادعایی که به ذهنش خطور میکند، به سادگی آب خوردن و درمعافیت ازمالیات، مطرح میکند!

با شکست خوردن ونتیجه ندادن پیام های آتشین توخالی درمود چهار شنبه سوری ، که ابدا به بار ننشست ، این بار نوبت نوروز بود که این خانم منصوبه ازطرف مسعود رجوی، مابقی ترقه هایش را دراین روزها درکند که کرد وبه سیاق سالهای قبل مثمر ثمر واقع نشد!

علاوه برپیام نوروزی مفصل او که فقط زحمت خواندن داشت وشوقی را برنمی انگیخت، اوبه شرکت کنندگان مراسم نوروزی پارلمان انگلستان هم پیام فرستاد که از رسانه های رجوی میخوانیم:

” تاریخ :۲۳مارس ۲۰۱۶:پیام رئیس جمهوربرگزیده مقاومت مریم رجوی به مراسم نوروزی در پارلمان انگلیس – دوستان عزیز در مجلسین انگلستان، حامیان ارجمند مقاومت ایران! – در آغاز سال نو ایرانی که با طراوت بهار همراه است، آرزو می‌کنم شما و خانواده‌های‌تان و ملت بزرگ بریتانیا سالی پر از پیشرفت و صلح و عاری از خطر تروریسم و بنیادگرایی داشته باشید “.

ماهم چنین آرزوهایی داریم ودراین مورد وجه مشترکی با بامریم رجوی پیدا کرده ایم وتنها به گفته های او این جمله را اضافه میکنیم که :

 دراین مورد بهتر بود که پارلمانتاریست های محترمی که ازتعداد وماهیت شان خبری نداریم، به دولت خود نیز فشار بیآورند که در بستن حساب های بانکی افراطیون که به عبث بنیادگرا نامیده شده اند، همت بخرج داده ودر شکست تروریزم که نتیجه ی غمض عین وحتی حمایت آشکار ونهان دولت های غرب و… نشو نما یافته اند، دربرابر اقدامات بشریت ترقی خواه  برای زدن ریشه های تروریزم، سنگ اندازی نکنند! 

این عزیز برادر، به پیام خود چنین ادامه میدهد:

نوروز به‌ چه معنی است:‌ نو شدن طبیعت، نو شدن سال، نو شدن زمانه، نو شدن دل‌ها و بینش‌ها و نو شدن سرنوشت. پس‌، نوروز فراتر از جشن سال نوست. این بخشی از نگرش مردم ایران به جهان است‌ “.

گفتن اینکه نوروز بمعنی نو شدن طبیعت و … است، تکرار واضحات است اما دلیلی ندارد که با شکفته شدن گل وغنچه، دل های سیاه و میل های طماع ، بیشتر به فکر سلطه گری وارتجاع پروری روی نیآوند!!

افکار نو ، حاصل بهتر شدن آب وهوا درایران وهرکجای جهان نیست واین دو ابدا ربطی ارگانیک، فلسفی ومنطقی با هم ندارند و طرح وجود این نقاط اشتراک دربهترین حالت آرزو بوده ودرحالت واقعی، شعاری بیش نیست!

باز ازاین مادر عروس بشنویم:

” ملاها می‌گفتند پس از برجام، زندگی مردم بهتر خواهد شد. اما پول‌های ناشی از لغو تحریم نصیب سپاه پاسداران و هزینه جنگ‌ها در یمن و سوریه و عراق شد و فقر بیشتر نصیب مردم. از نتایج پس از برجام هم‌چنین یک حمام خون دیگر علیه اعضای مقاومت در لیبرتی بود که اثبات کرد تا ملاها حاکمند، هم لیبرتی هم حقوق بشر ایران و هم زندانیان سیاسی در معرض حملات جنایتکارانه قرار دارند و دفاع از آن‌ها بی‌اندازه ضروری است “.

اجرای برجام نقطه ی آغازوسکوی پرشی برای مردم ایران است که در شرایط تاراندن سایه ی شوم جنگ تجاوزکارانه علیه خود و تبعات ویرانگر تحریم های بغایت ظالمانه ، درکنار دولت منتخب خود ، گام های تدریجی وپر صبر وحوصله را برای ساختن بنیان ها وزیرساخت های کشورشان بردارند و دراین مورد به مشکلات راه بخوبی واقفند.

هیچ جا وهیچ وقت قرار نبوده که با گذشتن یک ماه ازبرداشته شدن قسمت هایی ازموانع توسعه، مشکلات جامعه ای حل وفصل گردد!

 دیگر اینکه شما رجوی ها که کارنامه ی ننگینی در امور حقوق بشری دارید، صلاحیت دفاع از زندانیان سیاسی را ندارید وباشد که این دفاع مزورانه ی شما، نتیجه ی عکس داده و آنها را زیر سئوال برده و ازضا اسکنجبین صفرا فزاید!

دیگر اینکه ، حفظ جان اهالی لیبرتی بدست رجوی است که با انتقال آنان به اروپا میسر میشود وچون دراجرای این وظیفه تعلل قابل تاملی به چشم میخورد، این شما ها خواهید بود که مسئولیت هرگونه خطر احتمالی برعلیه این بردگان خود را دردوش خواهید داشت!

خانم رجوی درسیر وسلوک با افکار هپروتی خویش، با نوروز نباتی حرف زده واینطور فهمیده است:

“اما پیام نوروز این است که سنگ‌دلان رفتنی‌اند. پیام این عید هم‌چنین این است که از آورندگان نوروز تجلیل می‌کند و شما دوستان عزیزی که به‌دفاع از آزادی و حقوق بشر ایران و حفاظت اعضای مقاومت در لیبرتی برخاسته‌اید، شما نیز آورندگان نوروزید. من عمیقاً  قدر تلاش‌های سخاوتمندانه و شجاعانه شما را می‌شناسم “.

بفرض که اینطوری باشد!

آیا این قاعده شامل حال شما نیز – که با باصطلاح انقلاب خود هزاران خانواده راازبنیان برکندید- میگردد یا استثنائی دراین مورد وجود دارد؟!

بدین ترتیب، نوروز نه بیداری بهار طبیعت که مخلوق این پارلماتاریست های دوست مردم موهوم ایران است واینان که به  عدم انتقال این اسرای لیبرتی کمک کرده وسبب مرگ محتمل آنها میشوند وتداوم اسارت شان، ازنظر این رئیس جمهور برگزیده ی شخص کوته بین و بیمار احوال مسعود رجوی، انسان های سخاوتمندی هستند؟!

جل الخالق!

صابر  

*** 

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIمشاور سیاسی پارلمان اروپا: باید به نقش انگلی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ساختمانهای پارلمان پایان داد

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=24072

گذشته ی سخت و خانم مریم رجوی؟! 

 Maryam Rajavi terrorist syriaصابر از تبریز (امضا محفوظ)، ایران اینترلینک، پنجم مارس ۲۰۱۶:…  آیا نویسنده ی این سطور، در زمانی که هندوانه زیر بغل دیگران میگذارد، خود حاضر به زندگی درمناسبات رجوی میباشد؟ آیا خلع حقوق قانونی ازدواج ازهزاران نفر ودادن تمامی این حقوق ها به مسعود رجوی ، مورد پسند اوست ومیخواهد در این وضع قرار بگیرد: ” کرم نما وفرود آ که خانه خانه ی توست”! آیا این نوع زندگی ، دموکراتیک وخاص قرن ۲۱ است ؟! آیا درک ما از … 

مجاهدین خلق رجوی امام امریکامریم رجوی، «نمایشهای اروپایی» و «ریزش و رانش» چند ساله نیرو

Maryam Rajavi terrorist syriaننگ سر بریدن مردم در عراق و سوریه توسط مجاهدین خلق و داعش تا ابد بر پیشانی مریم و مسعود رجوی باقیست

https://iran-interlink.org

گذشته ی سخت و خانم مریم رجوی؟!

۱۵/۱۲/۱۳۹۴

بقرار اعلام رسانه های فرقه ی رجوی، یکی از تلویزیون های آلمان با خانم ” گیوم روکت از فیگارو مگزین ” مصاحبه کرده و وجواب های اورا منتشر نموده است.

حالا بدون اینکه فرصت برآورد هزینه ی این مصاحبه را داشته باشیم وبدون اینکه بتوانیم حساب کنیم که با این مبالغ به عبث هزینه شده چند نفر ازاسرای لیبرتی میتوانستند به اروپا منتقل شده وجانشان نجات داده شود،  فعلا بطور اجمالی هم که شده ، به نوشته ای ” گیوم روکت ” درمجله ی دست راستی فیگارو نظری افکنده وملاحظاتی درباره ی آن میآوریم:

” گیوم روکت از فیگارو مگزین: او رهبر جنبش مقاومت ایران است. زنی که گذشته ای بسیار بسیار سخت داشته است. و سرنوشتی فوق‌العاده داشته است. او یک دوست است . و کسی است که…. می‌دانید خیلی سخت است که وارد هدفی بشوید ولی قلبتان در آن نباشد. من در کنار او متعهد شدم چرا که فکر می‌کنم که این یک مبارزه بسیار سخت است و او پاسخی به بنیادگرایی دارد “.

ما درایران جنبش مقاومتی که رهبرش خانم رجوی باشد ، نداریم ومردم نظرات خود را درانتخاباتی که معمولا هردوسال یکبار برگزار میشود، پای صندوق های رای ابراز میدارند.

اینکه این ژورنالیست فرانسوی اعتقاد دارد که مریم رجوی روزهای سختی را پشت سر گذاشته، دروغی بیش نیست!

مریم خانم باوجودی که به طوایف نسبتا ضعیف قاجاریه  منسوب است ، با این حال دردوران ستمشاهی جزو اقشارنسبتا مرفه جامعه بوده وسختی کارش ازچه بابت باشد، برای خواننده روشن نیست!

سخت ترین کار اودردوران شاه ، شرکت در مسابقات دختر شایسته ی ایران بود که  طبق قواعد این نوع مسابقه ها- عرضه ی اندام خود درجلوی هیئت ژوری و تبدیل کردن خود به یک کالای تبلیغاتی- بوده است که اجباری هم برای نمایش لباس واندام درکار نبوده وبنابراین این خودنمائی های مانکن مآبانه ی او ، برخلاف میلش نبوده و نباید سخت باشد!

بعد ازانقلاب همسر مهدی ابریشمچی – پسر یک حاج آقا بازاری متمکن – شد که دراین مورد هم باز نباید زندگی سختی را تجربه میکرد!

منشی مخصوص مسعود رجوی بود که درسربزنگاه وزمانی که مشاهده کرد که مجبور به ترک دائمی میهن است وارث پدری مهدی ابریشم چی بدردش نمیخورد، باسرعت قابل تاملی خود را سه طلاقه کرده ودر کنار رجوی قرار گرفت که  رهبر بلامنازع مرفه ترین سازمان اپوزیسیون کشور بود  وازاین بابت هم نمیتوانست کم وکسری داشته باشد!

فوق العاده بودن زندگی این خانم ازآنجهت میتواند قابل قبول باشد که کمک های شایانی به شوهر دومش مسعود رجوی کرد تا تمام مردان باتجربه ی تشکیلاتی را از گرونه ی قدرت وتصمیم گیری براند  تا رجوی بی رقیب، قادر باشد همسران همکاران خود را که نمونه اش درتاریخ ایران  وجود ندارد، به تصرف فیزیکی وجنسی خود درآورد وهمطرازان مرد  مسعود را به اطاعات کامل ازاو مجبور کند که البته قسمت مهم این موفقیت ها را باید بحساب حکومت صدام گذاشت که چنین زمینه  وبستر ماسبی برای این زن وشوهر فراهم کرد!

“اینگرید بتانکور ” مینویسد:

” اینگرید بتانکور: آن‌چه که در سازمانی که او تشکیل داده می‌بینم این است که جنبشی است که یک جایگاه واقعی به زن می‌دهد. آنها مسلمان هستند. او به‌عنوان یک زن مسلمان حرف می‌زند. او تفسیر روحانی و خامنه‌ای از قران را به چالش می‌طلبد. او یک امکان واقعی به زنان نه فقط ایرانی بلکه زنان مسلمان می‌دهد که در دنیای مدرن زندگی کنند. در قرن ۲۱ ام زندگی کنند و از حقوقی برخوردار باشند که ما برخورداریم “.

آیا نویسنده ی این سطور، در زمانی که هندوانه زیر بغل دیگران میگذارد، خود حاضر به زندگی درمناسبات رجوی میباشد؟

آیا خلع حقوق قانونی ازدواج ازهزاران نفر ودادن تمامی این حقوق ها به مسعود رجوی ، مورد پسند اوست ومیخواهد در این وضع قرار بگیرد: ” کرم نما وفرود آ که خانه خانه ی توست”!

آیا این نوع زندگی ، دموکراتیک وخاص قرن ۲۱ است ؟!

آیا درک ما ازدموکراسی که عبارت از رای مردم است وآزادی های فردی واجتماعی درخور زندگی انسانی آنها ، کهنه شده وباید دنبال دموکراسی قرن بیست ویکمی آن مجری تلویزیون آلمانی واین نویسنده ی فرانسوی مجله ی فیگارو باشیم؟

چطور است که این دونفر، قبل ازتوصیه به مسلمانان ، به هموطنان وهم کیشان خود زندگی درسایه ی این دموکراسی را پیشنهاد کنند وآنگاه ما بادیدن درخشندگی آن، به پذیرش اش روی آوریم !

به عبارت دیگر ، آیا این دو آلمانی وفرانسوی جرات پیشنهاد اجرای چنین دموکراسی را به هموطنان خود دارند؟!

صابر

کرد.

مجاهدین خلق بفرقه رجوی

سی و هشت سال حسرت فرقه رجوی و سالگرد انقلابی که نتوانستند سرقت کنند

*** 

همچنین:
 
 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، دهم می ۲۰۱۵:…  تسلط بر منابع خاورمیانه توسط دیگرانی که تلفات انسانی ومالی ناشی این حماقت وخیانت رهبران ودولتمردان خود را متقبل میشوند وحرکت راحت تر برای گشودن دروازه های شرق که اینک نقش مهم تری در جهان ایفا میکند! فرقه ی رجوی با هزار زجمت
.
.
 

کسی به آمدن مجاهدین فکر هم نمیکند!

 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، نوزدهم آوریل ۲۰۱۵:… انتشار نوشته هایی ازباند رجوی که عمدتا درصدد تولید نفرت بین اسرا وخانواده ها میباشد وطی آن با لحن تندی باشما برخورد میشود، ابدا نباید شما را به خشم آورده و با تسلیم شدن به یاس وبیعملی، سرنوشت فرزندان خود را که مسلوب الاختیار بوده وموقعیتی کمتر ازصغا
 

جان بولتون جزو منتصبان شِلدون گرَی اَدلسون هاست!

 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، سیزدهم آوریل ۲۰۱۵:… جریان ازاین قرار است که گویا دریکی ازرسانه های فارسی زبان مطلبی نوشته شده که طی آن این سناتور نئوکونسراتیو وصهیونیست امریکائی به پیشنهاد بمباران ایران متهم شده و رسانه های رجوی بعنوان وکیل مدافع او وارد معرکه شده و با درج م
 
 
مریم رجوی مزدور عربستان صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، دوم آوریل ۲۰۱۵:…  فرقه ی رجوی که منافع ننگین وگذرای خود را درهمراهی وهمکاری با این مرتجعین واربابان بزرگتر نئو کان آنها دانسته به تکاپو افتاده وعلاوه برتکرار شبانه روزی اخبار دروغین رسانه هایی که تحت تسلط وال استریت ، صهیونیست ها ونئو کان ها هستند، خود نی
 
 
مریم رجوی، حجاب اجباریصابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، بیست و ششم مارس ۲۰۱۵:…  باندازه ی طرف مقابل هم قابل اعتماد نیستند ؟ آیا فراموش کرده اید که جورج بوش بعد از اشغال افغانستان وعراق و علیرغم مشاهده ی اینکه ایران هیچ کمکی به رژیم های غیر نرمال این کشورها نکرد و بخاطر این برخوردش میبایست مورد تک
 
 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، بیست و سوم مارس ۲۰۱۵:…  اصلا چرا جای دوری برویم ، همینکه درسازمانی موسوم به مجاهدین خلق ایران ، عوامل عینی وذهنی معینی سبب شد که این سازمان ازنفی سیستم سرمایه داری مترقی تر ، به قبول روابط برده داری درمناسبات خود روی آورد ، نشان میدهد
 
 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، هشتم مارس ۲۰۱۵:…  وبسایت رسمی مجاهد نماهای خلق ایران نوشته است : “خانم خوله دنیا سخنگوی ائتلاف ملی سوریه: ریشه اصلی مشکلات منطقه رژیم ایران است ” جواب ساده وقاطع این ادعای سرتاپا دروغ این است که این ایران نبوده ونیست که نقشه ی ایجاد خاورمیانه ی بزرگ را د