بعد از خوابیدن این گرد وغبارها، رجوی خواهد ماند وحوضش

بعد از خوابیدن این گرد وغبارها، رجوی خواهد ماند وحوضش

 طناب صدامصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک،نهم ژوئیه 2016:…  این اپوزیسیون مورد نظر شما ، حضوری درداخل ایران ندارد وکمک شما بدان، درست مانند کمک هایی است که به لیبی وسوریه کردید که دقیقا معنای سرنگونی از خارج را دارد. مردم لیبی را به خاک سیاه نشاندید و یک مرکز پرورش تروریزم درآنجا بوجود آوردید ودر سوریه هم باوجود خرابی کشور وکشتار مردم آن، توفیقی مانند لیبی ویوگسلاوی … 

طناب صدامطناب دار ولینعمت سابق رجوی به حراج گذاشته شد – صلاح لیبرتی نشینان دریافت سلاح نیست!

https://iran-interlink.org

بعد از خوابیدن این گرد وغبارها، رجوی خواهد ماندوحوضش

19/04/1395

باند رجوی باینهمه هیاهو برای برگزاری ” کهکشانش ” قناعت نکرد وکنفرانسی بعنوان ولیمه برگزار کرد ونام آنرا ” کنفرانس بین‌المللی پاریس، تحولات در داخل ایران و نقش اپوزیسیون “ نامید.

شرکت کنندگان این کنفرانس پاریس ، مانند همیشه از ” السابقون” ها هستند!!

به تکه هایی ازمتن این خبر که رسانه های رجوی با جنجال زیاد منتشرش کرده و اظهار نظرهای مولف دراین مورد توجه فرمایید :

” امروز جمعه 18تیر 95 در آستانه گردهمایی بزرگ مقاومت ایران، کنفرانسی بین‌المللی با عنوان ”بحران در خاورمیانه راه‌حل چیست؟ برگزار شد. در ارتباط با بحران خاورمیانه و وضعیت رژیم آخوندی و راه‌حلها مطرح شد . ژان سیلوستر مونگرونیه عضو انستیتوی توماس مور و محقق در انستیتوی فرانسوی ژئوپلتیک گفت: راه‌حل واحد برای این چالشها وجود ندارد مجموعه‌یی از راه‌حلها هست. اول این‌که باید در زمینه توافق اتمی سختگیر بود. باید به آن پایبند بود. باید مقررات را اجرا کرد. باید فشار را بر رژیم ایران افزایش داد به‌ویژه در زمینه توسعه موشکهای بالستیک. رژیم ایران قطعنامه شورای امنیت را اجرا نمی‌کند. اما راه‌حل دیگر وارد کردن و به‌کار گرفتن جوامع سنی در کشورهای دیگر است. همچنین حمایت از نیروهای اپوزیسیون در برابر رژیم ایران را باید در دستور قرار داد “.

آیا منظور این جناب ، طرف غربی ودر راس همه ی آنها آمریکاست که باید به آنها سخت گرفت که دست اندازهای زیادی برسر راه اجرای تمام وکمال توافق بوجود میآورند؟! پس چرا نمیآورند وبرعکس، بدون اینکه ثابت کنند ایران تخلفی دراین مورد دارد، پیشاپیش وارد کردن فشار برآن را توصیه میکنند؟!
همه ی کشورها وشخصیت های بیطرف ، به دفاعی بودن موشک های ساخت ایران تاکید مینمایند وعلاوه برآن، موضوع این نوع موشک ها درچهار چوب توافق اتمی نبوده وتحرکات دفاعی ایران دربرابر تحرکات و مانورهای جنگ طلبانه وکاملا تهدید کننده ی غربی ها عددی بشمار نمی رود!

این شخص بصورت کاملا جنگ افروزانه ای، قصد ایجاد تنش بین سنی وشیعه را دارد که یک جرم قابل تعقیب است وفراموش نیز نمیکند که دسته ای از سنی ها هستند که گول غرب حیله گر ومتجاوز را خورده وبا کمک ورهبری آنها گروه های تکفیری درست کرده وآرامش منطقه را برهم زده اند!

گویا که ایشان اقدامات ضد اسلامی- ضد بشری حکومت مستبد وقرون وسطایی عربستان هم پیمانانش را بحد کافی موثر نمیداند ودعوتی مجدد ازآنها میکند!!!

صحبت از حمایت ازاپوزیسیون را که درنظر بگیریم، باید از این عالیجاه پرسید که منظورتان کدام اپوزیسیون وبا کدام برنانمه وطرزتفکر است و میزان علاقه ی مردم ایران به این اپوزیسیون چیست؟!

درقسمتی ازاین گزارش آمده است:

” …سناتور رابرت توریسلی در کنفرانس بین‌المللی پاریس برای بررسی بحران خاورمیانه، چشم‌اندازها و راه‌حلها گفت: .. البته غرب تمایل دارد باور کنیم که رژیم ایران به توافق اتمی گردن می‌گذارد و آنها هم ادعا می‌کنند که گردن می‌گذارند. یک مورد مشابه در مورد چنین توهمی برخورد با نازیها بود و مماشات با هیتلر. چنین چیزی یعنی تبعیت کردن رژیم ایران که غیرممکن است. … در نهایت مردم ایران موضوع را به دست خواهند گرفت “.

قیاس مع الفارق نموده است این سناتور محترم!

جمایت غرب ازفاشیزم هیتلری که این فاشیزم قصد تقسیم مجدد جهان را داشت ، با موضوع ایران فرق میکند.

این فاشیزم، درکنار خود، شوروی وحتی فرانسه وانگلستان را به خاک سیاه نشانید وزمانی که ابرقدرت نوظهور دریافت که هیتلر درحال شکسته شدن است ، وارد ماجرا و بازارهای بکر حاصل این حماقت هیتلر شد ودرمقابل نگذاشت کارخانه هایی مثل فیلیپس و … را که دربرافروختن جنگ نقش برزگی داشت، ورشکسته شده ویا بنفع مردم مصادره شود و بجای آن ، این غول صنعت آلمان ومشابهین اش رابدست صاحب جنایتکارانش سپرد ومردم آلمان ودیگران که قربانی این نفع طلبی صاحبان فیلیپس ها بودند، رفتند که کشک سان را بسابند!

بدین ترتیب مقایسه ی ایران وآلمان ابدا کار درستی نیست و این مقایسه درعالم عمل وتئوری، بسیار احمقانه است!!!

دیگر اینکه ، سناتور عالی مقام!

شما ابدا حکومتی را نخواهید پذیرفت که بدست مردم ایجاد شود، چنانکه بعد ازانقلاب 1357 هم با انواع حیل وتوطئه ها، سعی در شکست آن کردید!!

همچنین:

” … سفیر جوزف سپس به تلاش رژیم برای دستیابی غیرقانونی به برخی فناوریهایی که می‌تواند در زمینه اتمی و موشکی استفاده گردد، اشاره کرد و گفت:..رژیم ایران به فعالیت‌هایش در زمینه ابعاد نظامی اتمی، به‌صورت مخفی ادامه می‌دهد. نمونه‌برداریهایی که از پارچین صورت گرفت اثبات کرد در این مرکز ابعاد نظامی اتمی دنبال می‌شده است “.

اینجاست که گفته اند ” کاری با زانی وزانیه ندارند ودرعوض چشم شاهد ماجرا را درمیآورند “!

آقا جوزف حدس زده که درگذشته ودرپارچین تخلفاتی صورت می شده است ( یعنی دیگر صورت نمیگیرد) وبنابراین باید ایران را به خاک وخون کشید ویا غرق درانزوایش کرد وکسان دیگری را که این کارها را بصورت عملی کرده ونتایج دلخواه خود را هم ازآن گرفته اند ، غیر قابل مذمت وپیگیری میداند!!

عدالت را تماشا میکنید خواننده ی عزیز؟!

واینهم حرف دل رجوی که ازدهان دیگری بیرون کشیده اند:

” …او در پایان راه‌حل بنیادین مسأله ایران را در تغییر دیکتاتوری آخوندی دانست و گفت: «تغییر رژیم باید از داخل ایران صورت گیرد، از بیرون ممکن نیست؛ ما باید از مقاومت ایران در برابر این رژیم حمایت کنیم. ما می‌توانیم از این مقاومت حمایت کنیم” .

دلیل علاقه ی شما به مردم ایران چیست که میخواهید یک رژیم ازنظر شما دیکتاتوری را بنفع آنان بردارید؟!

این اپوزیسیون مورد نظر شما ، حضوری درداخل ایران ندارد وکمک شما بدان، درست مانند کمک هایی است که به لیبی وسوریه کردید که دقیقا معنای سرنگونی از خارج را دارد.

مردم لیبی را به خاک سیاه نشاندید و یک مرکز پرورش تروریزم درآنجا بوجود آوردید ودر سوریه هم باوجود خرابی کشور وکشتار مردم آن، توفیقی مانند لیبی ویوگسلاوی در آن بدست نیآوردید ومیدانید که شرایط زمانی ومکانی ایران با هردو کشور نامبرده فرق دارد و …

یک اعتراف قابل توجه:

” …فیلیپ کراولی سخنگو و معاون پیشین وزارت‌خارجه آمریکا دومین سخنران کنفرانس بین‌المللی پاریس به نام بحران در خاورمیانه راه‌حل چیست؟ بود. وی با اشاره به توافق هسته‌یی آمریکا با رژیم ایران گفت، گرچه این توافق ده، پانزده سال اتمی شدن رژیم را به تأخیر انداخته است ولی به مسائل مهم دیگری از جمله دخالتهای رژیم در خاورمیانه توجه نکرده است “.

شما فیلیپ عزیز که درمورد دارندگان حی وحاضر سلاح اتمی حرفی نمیزنید، چگونه است که برای 15 سال دیگر که ادعا دارید ایران تا آن موقع سلاح اتمی نخواهد داشت، اینهمه یقه درانی میکنید؟!

درمورد سوریه هم باید گفت که این کشور یک هم پیمان استراتژیک ایران بوده و کارهای ایران دراین کشور، هیچ منافاتی با رسوم وقواعد بین المللی ندارد!

وانگهی به کثرت نفوذ نیروها وکشورهای خارجی درسوریه توجهی کرده وآنگاه تعداد افراد مربوط به کشورهای متحد سوریه را هم سرشماری بکنید وببیند که آیا دراین مورد کفه ی ترازو بنفع شما سلطه گران سنگینی نمیکند؟!

وسرانجام اینکه:

” …کراولی … گفت: در مورد مرز سرخ دولت اوباما در سوریه که مبارزه با تروریسم بود، این مرزسرخ الآن رعایت نمی‌شود. .. فیلیپ کراولی با یادآوری دخالتهای رژیم ایران در عراق و سوریه افزود رژیم ایران و روسیه کاری کردند که بشار اسد سر کار بماند، و برای چشم‌انداز یک راه‌حل نزدیک باید فرمول بوسنی را به‌کار گرفت”.

اگر قرار است مبارزه با تروریزمی درسوریه انجام گیرد، این مبارزه ازکانال حمایت از دولت قانونی این کشور میگذرد وآیا دولت اوباما چنین کاری کرده است ؟!

بلی دولت اوباما هم مبارزه ای جدی با تروریزم ندارد وفقط شکل آن کمی دیپلمات مآبانه تر ازدرخواست شماست وشما دراصل باو میگویید که حمله ی نظامی مستقیمی به سوریه بکند و او به توصیه ی کارشناسان ومشاوران برجسته اش، حمله ی مستقیم وبی محابا به سوریه را صلاح نمیداند!

این کراولی حقوق بشری؟؟!! به صراحت توصیه میکند که به بمباران سفره ای سوریه بپردازند و این درحالی است که در موقعیت تغییر یابنده ی فعلی، معلوم نیست چنین کاری ممکن باشد یانه واگر ممکن است به چه قیمتی!

یادمان نرفته است که در جنگ ملی گرایی دریوگسلاوی سابق ( بعنوان یکی ازمعتبرترین عضو جنبش غیر متعهد ها) دوسه هزار نفری کشته شده بودند وبا عقل وتدبیر میشد که جلوی انتشار فاجعه را گرفت که آمریکا وناتو اجازه نداد وطی بمباران های سفره ای ، 60 هزار نفرازمردم این کشور را کشت وبه سربازان انگلوساکسونی اجازه داد تا با این بهانه که میخواهیم فرزندان اسلاونژاد نداشته باشید و نژادتان را اصلاح کنیم، به زنان ودختران این کشور تجاوز کرد و فیلم ها ومصاحبه های مستندی دراین مورد تهیه ودر اینترنت منتشر شد!!!

آیا این دوست ، ارباب یا مستمری بگیر رجوی، چنین خوابی را برای مردم سوریه دیده است؟!

درهرصورت، چنانکه سال های قبل هم اتفاق افتاده، این گردو خاک براه انداخته شده توسط رجوی، با سرعت تمام فرو نشسته وجای خود را به واقعیات سرسخت زندگی خواهند شد ونتیجه اینکه:

– هیچ تغییری دراوضاع واحوال اسرای رجوی بوجود نخواهد آمد!

– رجوی درفکر همایش های بیشتر وپرهزینه تر خواهد بود!

وعمو صابر رجوی با خواندن ترهات ” السابقون” ، مقداری خواهد خندید و در عوض آن، زنگاری ازقلم خود خواهد زدود.

همین!

صابر

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25398

کدام مجاهد؟ کدام خانواده ی حقیقی؟!

bahnam alivandi rajavi cult terroristsصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیست و نهم می ۲۰۱۵:…  چرا ازمریم نخواستید که به این دم های عیسوی خود ادامه داده و پدرت را که استاد اعضای باند رجوی بود، برای سازمان وخلق قهرمان ایران!!! حفظ کند تا او با ادامه دادن به نقاشی کشیدن هایش و نمایش دادن رجوی دردنیای ناسوتی ، نقش فریبکارانه ی خود را هرچه بیشتر ادامه دهد ونگذارد سازمان مجاهدین مجالی دوباره برای تشکیل شدن وریختن پیرایه های … 

Mojahedin Khalq Rajavi cult confronting Families of hostages 1تلاش پنجم خانواده ها برای دیدار با عزیزانشان در لیبرتی (روز ششم)

https://iran-interlink.org

کدام مجاهد؟ کدام خانواده ی حقیقی؟!

۰۹/۰۳/۱۳۹۵

فرقه ی رجوی که این روزها اسیر دست ۵۰ خانواده ی ایرانی متحصن شده وباوجود رفتارهای فیزیک وبرخورد خشن با آنها، موفق به خاموش کردن احساسات خانوادگی آنها نشده تا ازدرخواست ملاقات خودداری کنند ، ازآقای بهنام عالیوندی خواسته است که طی نوشته ای ، مشخصات ومختصات خانواده را طوری معرفی کند که منطبق با تعاریف رجوی شده و بطور غیر مستقیم به این خانواده ها ی متحصن در برابر کمپ لیبرتی عراق توهین کند ویا برعلیه آنها جنگ روانی برپا دارد و …

بهنام عالیوندیعکس دستکاری شده بهنام عالیوندی در سایتهای سریالی مجاهدین خلق
به بهانه مرگ بهرام عالیوندی هنرمندی که در غربت و انزوا مرد؟!

این عنصر دست بسته و پنبه به گوش گرفته ی رجوی در نوشته ای با نام ” خانواده حقیقی مجاهدین کیست “؟ که ضمن آن به فرار خانوادگی اش به اتریش هم پرداخته، آورده است:

” . . . ما برای ادامه تحصیل به‌اتریش رفته بودیم. در آنجا به‌انجمن هواداران سازمان در اتریش وصل شدیم و فعالیت می‌کردیم شهرام ( برادرم) که سال آخر دبیرستان بود، ترک تحصیل کرد و به‌طور تمام وقت با انجمن کار می‌کرد و سال ۶۴ بنا به‌درخواست خودش به‌منطقه اعزام شد. .. یک شب یکی از آشنایان ما که از قدیم با ما رفت و آمد خانوادگی داشت و سالیان در اتریش زندگی می‌کرد، به‌خانه ما آمد. بدلایل مختلف نمی‌گفتیم که شهرام به‌منطقه رفته است. ولی او متوجه شده بود و به‌نوعی پدرم را سرزنش می‌کرد که چرا گذاشتی شهرام ترک تحصیل کند و به عراق برود، بهتر بود که به‌زندگی‌اش ادامه می‌داد… درحالی که برای من هم مهم بود که او چه پاسخی خواهد داد، دیدم که چهره‌اش درهم رفت و گفت: «تو داری به‌من و پسرم توهین می‌کنی او (شهرام) رفته همه چیزش را برای آزادی مردم فدا کند و تو این حرف را می‌زنی”؟

ای کاش درآن موقع که کمتر درمعرض مغز شویی بودی، ازپدرت می پرسیدی که چرا مجاهدینی که حالا به باند رجوی تبدیل شده ودرمناسبات استبدادی ( بدون داشتن حق رای درست وحسابی وحق انتقاد از رهبر و…) گرفتار بوده وخود ازآزادی محرومند ، چگونه میتوانند برای آزادی- چیزی که در تشکیلات خودشان نیست- مبارزه کنند؟؟!!

تو که درسن وسالی بودی که از برخورد صدام نسبت به آزادی ها اطلاع داشتی، چرا ازاین استاد ” پدر مرحوم ات ” نپرسیدی که آزادی مردم ایران چه سنخیتی با رفتن به زیر بیرق صدام دارد؟؟!!

درادمه نوشته شده است:

” … بعد از آمدن شهرام به‌منطقه مرزی من هم تصمیمم را گرفتم که به‌طور تمام وقت وارد انجمن و سازمان شوم … پدرم که دید من کوتاه بیا نیستم، او که خودش فرد سیاسی قدیمی بود و تجربه خیانت‌های حزب توده را داشت و در خارجه هم اوضاع و احوال سایر گروه‌ها را دیده بود و اینکه این گروه‌ها فقط حرف می‌زنند و اهل عمل نیستند، خیلی خوب می‌دانست و می‌فهمید که مجاهدین کی هستند و تمام عیار و تاآخر کمر به‌سرنگونی رژیم بسته‌اند و قیمت می‌دهند و اهل حرف و شعار نیستند ؛حرف آخرش را به‌من زد و گفت: «تصمیم با خودت است هر تصمیمی می‌خواهی بگیر ولی هر انتخابی می‌کنی، جانانه باش و قیمتش را تا با آخر بده… “.

یعنی مبارزه تنها بارفتن به زیر قبای صدام و پذیرفتن هرگونه خفت وخواری وتن دادن به جاسوسی های بیشمار بنفع او ، خلاصه میشد و جریان وگروهی که این کار را نمیکرد، اهل عمل نبود؟!

اگر جاسوسی تمام عیار بنفع دشمن متخاصم ، رفتن تا آخر مبارزه است، دیگران که دچار بی عملی شده واین کار را نکردند ، آدم های خوش شانسی بودند و تاریخ قضاوتی بسختی آنچه که درمورد فرقه ی رجوی کرده ، درمورد آنها نخواهد کرد!!!

بهنام عالیوندی میگوید:

«استاد- پدر نویسنده متن- ارادت خاصی به‌برادر مسعود داشت، به‌نحوی که او را «مسعود» صدا می کرد. سال ۱۳۷۶برای اجلاس شورا به‌بغداد آمده بودند. یک روز که از اجلاس شورا برگشته و به‌اشرف آمده بودند، از او سوال کردم که چه خبر؟ گفت نباید زیاد به‌حرف این طرف و آن طرف گوش کرد هر چیزی را که مسعود می‌گوید باید مبنا قرار داد زیرا مسعود ۱۰سال آینده را می‌بیند که هیچ کس توان دیدن آنرا ندارد “.

روایت دیگری هم از برادرت شهرام در دست است که گویا اجازه ی ملاقات درست وحسابی بشما نداده بودند!

درهر صورت ، طبق گفته ی پدر مرحومت، مسعود رجوی که ۱۰ سال آینده را میدید، جبرا باید میدانست که در سال ۸۶- ده سال بعد از این اسرار گویی پدرت- چه خواهد شد!!
البته او سرنگونی رژیم را تا این سال وحتی سال ها جلوتر ازآن، پیش بینی میکرد که ده سال دیگر هم ازآن تاریخ گذشت وبجای اینکه این تحلیل او درست ازآب درآید، حدود هزار نفر ازنیروهایش را با انشعاب فعالانه ومطالبه محور ازدست داد واین نیروها با افشاگری های خود ، پدر تشکیلات رجوی را درآوردند!!

به آخر شاهنامه توجه فرمایید:

” در آخرین تماسی که داشتم متوجه شدم حال پدرم خوب نیست و در بیمارستان بستری است. بعد از تماس اولیه نتوانست خوب صحبت کند … روز بعد، پس از احوالپرسی اولیه متوجه شدم که نسبت به‌شب قبل خیلی سرحال‌تر به‌نظر می‌رسید، گفت شب گذشته خواهر مریم با من تماس گرفته بود و با هم صحبت کردیم و از صحبت خواهر مریم آن‌قدر انرژی و قوت گرفتم که الان می‌توانم صحبت کنم و از این بابت خیلی خوشحال بود. صبح روز بعد از آن، متوجه شدم که همان شب، «استاد» در بیمارستان وین فوت کرده است “.

چرا ازمریم نخواستید که به این دم های عیسوی خود ادامه داده و پدرت را که استاد اعضای باند رجوی بود، برای سازمان وخلق قهرمان ایران!!! حفظ کند تا او با ادامه دادن به نقاشی کشیدن هایش و نمایش دادن رجوی دردنیای ناسوتی ، نقش فریبکارانه ی خود را هرچه بیشتر ادامه دهد ونگذارد سازمان مجاهدین مجالی دوباره برای تشکیل شدن وریختن پیرایه های فرقوی ، داشته باشد؟؟!!

با این توصیح وتوصیفات، پدر مرحوم شما بر ضد مجاهدین وبرله فرقه بازی های رجوی بوده و گنجایش تقدیم اش دریک سینی طلا را نداشت ومن برای این هموطن ازدست رفته و فرزندان درزنجیرش که تو وشهرام باشی، متاسفم و امیدوارم که شاهد گسسته شدن زنجیر هایتان بدست خانواده های واقعی متحصن که ظلم وجور واسارت را بر نمیتابند ، باشم!

صابر

*** 

کمپ بدنان اشرف تعطیل شداین مسیر رجوی به بدتر ازناکجا آباد منتهی شد!

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25291

برقراری جامعه ی عادلانه، ازباند رجوی ساقط است!! 

 صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، بیست و سوم می ۲۰۱۶:…  من البته به نارسائی های مهم داخلی بی توجه نیستم اما نقش این عوامل را بالاتر از ۳۰ درصد نمیدانم و بدین خاطر است که با صدای بلند فریاد میزنم که ما گرفتار توطئه های سلطه گران شده ایم وکار طولانی مدتی برای رهائی ازاین مخمصه داریم!!! حالا پررویی کسانی راکه دست در دست عوامل یاد شده داده، تماشا کنید: ” … سؤال بعدی این است که سازمان … 

تد پو: مجاهدین برای ما و سازمان سیا سنگ تمام گذاشته اند

تبریز جای رجوی ها نیست !

https://iran-interlink.org

برقراری جامعه ی عادلانه، ازباند رجوی ساقط است!!

باند رجوی تلاش های مذبوحانه ی زیادی کرد که ازایام شعبانیه، سوء استفاده های لازم راببرد که توفیقی دراین امر نداشت!

درمقاله ی ” میلاد فاتح جامعه بی طبقه توحیدی مهدی موعود “ که امضای ع ـ مدرسی اول را دارد، آمده است:

” انسانهایی که به علت گرسنگی دست به خودسوزی میرنند “.

آیا افرادی از فدائیان رجوی که بخاطر رفاه حال هرچه بیشتر مریم رجوی عیاش دست به خود سوزی های فجیع زدند ، گرسنه بودند یا مسئله ی دیگری بنام مغزشوئی وایجاد رابطه ی مرید ومرادی، جانشان را با این وسیله ی دهشتناک گرفت؟؟

اگر خود سوزی بد بود، شما چرا ازتمامی اهالی اشرف آن زمان واهالی فعلی لیبرتی امضاء گرفتید تا هرلحظه رهبران سازمان بسود خود تشخیص دادند، دست به خودسوزی بزنند؟؟

درادامه ی نوشته ی منتسب به ع ـ مدرسی اول آمده است :

” … سؤال این است که کشور پهناور و ثروتمندی چون ایران با این هم استعدادهای موجود ثروت های خداداده چرا باید به این روز بیافتد؟ این آخوندهای ضد بشر چه به روز این مملکت آورده اند که همه جانشان به لب رسیده و از روی یأس و ناامیدی دست به خودکشی میزنند و بالاخره چاره چیست و چه بایدکرد ” ؟

برای اینکه استعمار پیر بدین نتیجه رسیده بود که دیگر کشورها را به مصرف کنندگان کالاهای تولیدی خود تبدیل کرده و با خریدن مواد اولیه ی ما ، نگذارد صنعت روبه رشد ما درحدود ۴۰۰ سال پیش را شکوفا شود والبته ایادی خریداری شده اش دربین دربارهای وقت و خوانین ، با برخورداری ازامتیازاتی که ازاین صادرات مواد اولیه وواردات مواد مصرفی بدست آوردند، پشتیبانی زیادی ازاستعمار کردند ونتیجه آن شد که ما که دراوایل صفویه جزو ده کشور بزرگ وبا صنعت ابتدائی ت خود کفا بودیم ، کارگاه های خود را که میبایست به کارخانه تبدیل میشدند درطول سده ها – بعلت نرسیدن مواد اولیه ای که انگلستان با خاصه خرجی از کشور ما میبرد – تعطیل شدند!!

به موازات این کار، دولت استعمار گر وقت – پرتغال – بندر عباس ما را اشغال کرد ودلیل این پیروزی استعمارگری که حالا خود به نیمه مستعمره ی آمریکا واروپای غربی تبدیل شده – قدرت مالی، تکنولوژی ونظامی بالاتر آن نبود وبلکه آنها کشتیهای خود را مجهز به توپ کرده بودند و کشتی های تجاری ما که قصد کشورگشائی های این چنینی نداشتیم ، فقاد این تکنولوژی بودند!

انگلستان قوی تر، دربرابر اخذ امتیاز گمرکی ازما ، کمک کرد که بندر عباس را بازپس گیریم واین امر بهای گزافی برای ما داشت ونتیجه این شد که انگلستان باوضع مقررات گمرکی ، پارچه های خود را بدون پرداخت عوارض گمرکی وارزان به بازار ما ریخت ودربرابر، کالاهای صادراتی بسیار مرغوب ما، با تعرفه ی گمرکی سختی مواجه شده ومشتریان خود رادر اقصی نقاط جهان ازدست داد و ” فاستونی” انگلیسی، جای پارچه های حریر زیبای ما را درهمه جا وازجمله درخود ایران گرفت وکارگاه های بی رمق شده ی ما را بازهم بی رمق تر کرد!!

این روند با کش وقوس های متفاوت ادامه داشت تا سرانجام نوبت به امضای قرارداد ترکمان چای رسید و انگلستان بعنوان برنده ترین طرف این جنگ بغایت مشکوک ، امتیاز گمرکی مرگباری ازما گرفت و تلاش های قائم مقام وامیر کبیر برای احیای صنعت داخلی ، منتهی به قتل آنان شد!!!

انقلاب مشروطه از گرد راه فرارسید و درمقطع حساس اش ، به فراماسونرهایی مانند سپهدار و … امکان داده شد که تهران را براحتی تصرف کنند و نمیچه مشروطیت لرزانی برپا داشته و سرداران آن را بکشند وسپس رضاخان رااز زرادخانه ی وسیع استعمار بیرون آورده وفاتحه ی این جنین ناقص مشروطه را برای همیشه بخوانند!

با مبارزات ملی شدن صنعت نفت ، برخوردی آنچنانی شد و …

انقلاب اسلامی ۱۳۵۷ باقدرتی ده ها بار بیشتر وبمنظور قطع این نابسامانی ها وتقاص شکستهای جند دهه ای گذشته، فرارسید واستقلال سیاسی را به کشور بازگردانید ودرراه احداث موسسات روستائی و خدمات شهری، مسکن سازی بی سابقه ، حمایت ازاختراعات و… گام های بزرگی برداشت که کودتاها ، ترورها، تنگ نطری ها ودرراس همه جنگ ویرانگر بر انقلاب تحمیل شد وجلوی این آغاز پرشتاب برای صنعتی کردن کشور ورسیدن به خود کفایی را گرفت ومسلم است که دراین موارد ، مواد خام است که به فروش می رسد وامپریالیزم مجرب، قادر است با پایین آوردن قیمت مثلا نفت از ۱۳۰دلار به ۳۰ دلار ، علاوه براینکه جلوی رشد وشکوفائی را بگیرد، میتواند مردم را اینگونه درتنگنا قراردهد وآنها را با گرفتار کردنشان درفقر وحرمان، به خودکشی و… وادارد!

من البته به نارسائی های مهم داخلی بی توجه نیستم اما نقش این عوامل را بالاتر از ۳۰ درصد نمیدانم و بدین خاطر است که با صدای بلند فریاد میزنم که ما گرفتار توطئه های سلطه گران شده ایم وکار طولانی مدتی برای رهائی ازاین مخمصه داریم!!!

حالا پررویی کسانی راکه دست در دست عوامل یاد شده داده، تماشا کنید:

” … سؤال بعدی این است که سازمان پیشتازمجاهدین خلق ایران که تنها نقطه امید مردم است و تنها او است که آینده ای روشن وتابناک را نوید میدهد، چه رابطه ای باآمدن امام زمان و مهدی موعود(ع) دارد ” ؟

من مشکلات ریشه ای مردم را بازگو کردم و دشمن ومانع اصلی رفاه و استقلال مردم را نمایان کرده وقبلا هم بارها ثابت شده که خط مجاهدین، همان خطی است که سلطه گران ادامه میدهند وبنابراین ادعای بررسی روابط کمی- کیفی سازمان با امام موعود (ع) را دروغی بیشرمانه میدانم!

در قسمت دیگری ازاین مقاله آمده است:

” … تمامی کسانی که باسازمان مجاهدین خلق ایران آشنائی دارند میدانند و به چشم دیده اند که از روز بنیانگذاری این سازمان تا به امروز، چیزی جز فدای تمام عیار برای آزادی و رهایی این سرزمین از شر شاه و سپس شیخ کار دیگری نداشته اند و هم اکنون هم تنها نیروی جدی و واقعی برای سرنگونی این جانوران عمامه دار که برمقدرات این مملکت چنگ انداخته اند، همین سازمان است “.

فدا بلی ولی برعلیه مردم و بنفع یک کوتولوی سیاسی و مریض روانی بنام مسعود رجوی!!

این نیروی جدی؟؟!! ازنظر تکامل تاریخی، هم از شاه وهم ازشیخ عقب مانده تراست، چون رجوی برده داری را ترویج میکند ولی آنها نه!

بنابراین کاراین نیروی جدی، تازه بشرط آنکه قدرتی داشته باشد، نتیجه ای جز قهقرا واضمحلال برای کشور ندارد وهیچ انسان عاقلی قبول نمیکند که وضع فعلی را با برده داری خاص رجوی عوض کند!!!

سرانجام اینکه:

” … نقطه اوج سعادت ملت ما داشتن یک رهبری ذیصلاح است که طی ۵۰ سال همه گونه آزمایشی را پس داده است. بنابراین پیش بسوی سرنگونی هر چه سریعتر این دجالان ضد بشر و ضد دین و بیخدا، که نشان داده اند به هیچ یک از مبانی دین وآئین توحید و انسانیت پایبند نیستند و همه چیز را فدای قدرت پرستی خود میکنند “.

این نقطه، نقطه ی حضیض شماست. ادعای حضور درسازمانی که این رهبری ذیصلاح؟؟!! آنرا ازماهیت یک سازمان سیاسی تهی کرده وفاقد حق انتخاب کردن وانتخاب شدن برای اعضایش نموده است و …!

شما پرستشکار قدرت طلبی هستید ودراین مورد گوی سبقت را ازهمگان ربوده اید و خجالت آور است که به نقد آن بشینید!

جواب ساده ی این حرف شما این بیت شعر میتواند باشد:

سیر یک روز طعنه زد به پیاز

که تو مسکین چقدر بد بویی

صابر

(پایان)

*** 

همچنین
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=24945

شادمانی رجوی از سرقت آشکار اموال خلق قهرمان ایران!! 

صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، پنجم می ۲۰۱۶:…  برجام  ، حل تمامی اختلافات بین آمریکا وایران را در راس امور قرار نداده بود و آمریکا هم متعهد نشده بود که دشمنی های خود با ایران را که اساسا برای تسلیم کامل ما بکار گرفته میشود ، کنار بگذارد! این تحریم های آمریکائی قبل از مسائل هسته ای ودرهمان سال های اول انقلاب برقرار شده بود وربطی به موفقیت یا شکست برجام ندارد! دیگر اینکه این پول ها مال مردم ایران … 

Christine Defraigne Hassan Rouhaniروحانی: نباید برای منافع کوتاه مدت تروریست ها را به خوب و بد تقسیم کرد

https://iran-interlink.org

شادمانی رجوی از سرقت آشکار اموال خلق قهرمان ایران!!

۱۴/۰۲/۱۳۹۴

باتلاق برجام “! نام مطلبی استکه در رسانه های رجوی منتشر شده وطی آن آمده است:

” ۳ماه و نیم از زمان اجرایی شدن توافق هسته‌یی رژیم با ۵+۱ یا برجام می‌گذرد، در حالی که رژیم انتظار داشت و دولت روحانی به‌تأکید وعده می‌داد که با اجرای برجام، همه مسائل در مسیر حل قرار می‌گیرد و به عبارتی درهای بهشت به روی رژیم باز می‌شود، اما با اولین میوه برجام، اخذ غرامت ۲میلیارد دلاری، به نظر می‌رسد که این درهای جهنم است که به روی رژیم بازشده است… ” .

درمسیر حل قرار گرفتن و حل شدن عین هم نیستند و آیا لغو تحریم های اقتصادی ظالمانه ، قادر شدن ایران به  حرکت درآوردن آزادانه وراحت کشتی هایش در آب های بین المللی ، دور شدن ابرهای سیاه حملات نظامی جنایتکارانه به کشورمان و… ، درمسیر حل مسائل نیستند؟!

برجام  ، حل تمامی اختلافات بین آمریکا وایران را در راس امور قرار نداده بود و آمریکا هم متعهد نشده بود که دشمنی های خود با ایران را که اساسا برای تسلیم کامل ما بکار گرفته میشود ، کنار بگذارد!

این تحریم های آمریکائی قبل از مسائل هسته ای ودرهمان سال های اول انقلاب برقرار شده بود وربطی به موفقیت یا شکست برجام ندارد!

دیگر اینکه این پول ها مال مردم ایران بوده و دولت به نمایندگی ازطرف مردم آنها را صرف هزینه های عمومی میکند که خوشحالی باند رجوی از مصادره وسرقت این پول، تنها ماهیت ضد مردمی ان وکینه وعداوت اش به ” خلق قهرمان” را نشان میدهد!

بعد، به آمریکائی که خبره ی این سرقت های روشن است، چنین رهنمود داده میشود:

” …اقدام بعدی آمریکا چیست؟ حتی کاملاً محتمل است که این اقدام به آمریکا محدود نخواهد ماند. رژیم در کشورهای مختلف جنایتهای تروریستی متعددی در حق شهروندان مرتکب شده است، حتماً مصدومان و بازماندگان قربانیان این حوادث هم به صرافت دریافت غرامت از رژیم خواهند افتاد “.

کجایی عمو یا عمه!

کوبا هنوز بعد از ۶۰ سال نتوانسته قسمتی ازاراضی اش را ازآمریکا بازپس بگیرد واین بمعنی پایان جهان نیست!

مبارزه با اشغالگری وسلطه گری کماکان ادامه دارد وجزو ذات زندگی فعلی بشری است وآیا شما پنداشتید که تاریخ ازحرکت باز ایستاده است؟!

مردم ایران ودیگران میدانند که تا این نظام سلطه وتابعیت درجهان حکمفرماست، چاره ای جز مبارزه برای محو آن نداشته واین مبارزه را جزئی اززندگی روزمره ی خود میدانند وبه آن عادت کرده اند!!

اگر قرار به پرداخت غرامت باشد، این غرامت بیش ازهمه شامل خود آمریکا وشرکایش خواهد شد واگر بخواهند پول ملتی را به بهانه های مختلف بالا کشیده وبه سرقت ببرند وخود بجای پرداختن غرامت، باج سبیل بگیرند، مبارزات رهائی بخش ادامه خواهد داشت!!

قول به معده ی شریف رجوی، چنین مطرح میشود:

” …اما در این میان حرفهای تند دو سه روز پیش روحانی و رفسنجانی و ظریف در رابطه با آمریکا را چگونه باید دید؛ آیا این اظهارات و متهم کردن آمریکا به دزدی و راهزنی و و عده پیگیری واقعه و باز ستاندن وجوه رفته را، عقب‌نشینی آنها از مواضع قبلی‌شان، مبنی بر بستن با «کدخدا» و ادامه و استمرار برجام تا فرجام، باید تلقی کرد ” ؟

گفتم وبارهم میگویم که اجرای برجام ماهیت تجاوزگران به حقوق مردم اقصی نقاط جهان را عوض نمیکند و سرقت این پول ایران ، به معنی عقب نشینی از توافقاتی نیست که با قدرت های برتر جهان- نه فقط آمریکا- بعمل آمده است.

هیچکس  درایران براین تصور نیست که قرار است با توافق بر روی برجام، طمع ورزان جهانی تماما  دست ازکارشان برخواهند داشت !

ما بطور ساده درعرصه ای ازاختلافات مان با آمریکا وقدرت های بزرگ جهانی دیگر به توافق رسیده ایم و بقیه ی مشکلات باقی مانده که بیشترآن ها بتدریج یاازطریق مذاکرات ویا مبارزات حل خواهد شد وبازهم مشکلاتی باقی خواهد ماند!!

ونیز:

” … واقعیت این است که برگشت و عقب‌نشینی از برجام مطلقاً امکان ندارد، نه به‌لحاظ سیاسی و نه مقدم بر آن به‌لحاظ عملی. زیرا مگر امکان دارد اورانیومهای اکسید شده یا آنچه را که به خارج کشور فرستاده شده برگرداند؟ مگر باز گرداندن قلب رآکتور اراک به محل قبلی‌اش امکان‌پذیر است؟ تازه اگر به فرض محال اینها هم عملی باشد، با خفگی اقتصادی و با قطعنامه شورای امنیت و مکانیسم ماشه و در دستور قرار گرفتن اقدام نظامی چه خواهد کرد؟ بنابراین هیچ نوع عقب‌نشینی و دور زدنی متصور نیست و این تاس لغزنده یا به تعبیر خود رژیم باتلاقی است که رژیم در آن افتاده و خلاصی از آن نخواهد یافت “.

کسی درایران  قصد عقب نشینی ازبرجام ندارد واین شما بودید وهستید که مایل باین کار بوده وهستید.

این شورای امنیت نیست که ازما دزدی میکند وبنابراین دلیلی برتقابل با این نهاد وجود ندارد که تصمیم به حمله ی نظامی به ایران گرفته و قند دردهانتان بگذارد.

شما خود فرضیه ی غلطی را مطرح میکنید وبه نتیجه گیری دلخواه خود – که صدالبته بیشتر مصرف داخلی ودرون تشکیلاتی دارد- میرسید!

 دردنیای واقعی ، خبری ازاین فرضیات شما بچشم نمیخورد!

صابر

*** 

Massoud Khodabandh, Huffington post Nov. 2015:
Syrian Negotiations Won’t Provide One Winner But Will Ensure Violence Is Absolute Loser

*** 

همچنین:
 
 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، دهم می ۲۰۱۵:…  تسلط بر منابع خاورمیانه توسط دیگرانی که تلفات انسانی ومالی ناشی این حماقت وخیانت رهبران ودولتمردان خود را متقبل میشوند وحرکت راحت تر برای گشودن دروازه های شرق که اینک نقش مهم تری در جهان ایفا میکند! فرقه ی رجوی با هزار زجمت
.
.
 

کسی به آمدن مجاهدین فکر هم نمیکند!

 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، نوزدهم آوریل ۲۰۱۵:… انتشار نوشته هایی ازباند رجوی که عمدتا درصدد تولید نفرت بین اسرا وخانواده ها میباشد وطی آن با لحن تندی باشما برخورد میشود، ابدا نباید شما را به خشم آورده و با تسلیم شدن به یاس وبیعملی، سرنوشت فرزندان خود را که مسلوب الاختیار بوده وموقعیتی کمتر ازصغا
 

جان بولتون جزو منتصبان شِلدون گرَی اَدلسون هاست!

 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، سیزدهم آوریل ۲۰۱۵:… جریان ازاین قرار است که گویا دریکی ازرسانه های فارسی زبان مطلبی نوشته شده که طی آن این سناتور نئوکونسراتیو وصهیونیست امریکائی به پیشنهاد بمباران ایران متهم شده و رسانه های رجوی بعنوان وکیل مدافع او وارد معرکه شده و با درج م
 
 
مریم رجوی مزدور عربستان صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، دوم آوریل ۲۰۱۵:…  فرقه ی رجوی که منافع ننگین وگذرای خود را درهمراهی وهمکاری با این مرتجعین واربابان بزرگتر نئو کان آنها دانسته به تکاپو افتاده وعلاوه برتکرار شبانه روزی اخبار دروغین رسانه هایی که تحت تسلط وال استریت ، صهیونیست ها ونئو کان ها هستند، خود نی
 
 
مریم رجوی، حجاب اجباریصابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، بیست و ششم مارس ۲۰۱۵:…  باندازه ی طرف مقابل هم قابل اعتماد نیستند ؟ آیا فراموش کرده اید که جورج بوش بعد از اشغال افغانستان وعراق و علیرغم مشاهده ی اینکه ایران هیچ کمکی به رژیم های غیر نرمال این کشورها نکرد و بخاطر این برخوردش میبایست مورد تک
 
 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، بیست و سوم مارس ۲۰۱۵:…  اصلا چرا جای دوری برویم ، همینکه درسازمانی موسوم به مجاهدین خلق ایران ، عوامل عینی وذهنی معینی سبب شد که این سازمان ازنفی سیستم سرمایه داری مترقی تر ، به قبول روابط برده داری درمناسبات خود روی آورد ، نشان میدهد
 
 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، هشتم مارس ۲۰۱۵:…  وبسایت رسمی مجاهد نماهای خلق ایران نوشته است : “خانم خوله دنیا سخنگوی ائتلاف ملی سوریه: ریشه اصلی مشکلات منطقه رژیم ایران است ” جواب ساده وقاطع این ادعای سرتاپا دروغ این است که این ایران نبوده ونیست که نقشه ی ایجاد خاورمیانه ی بزرگ را د