بلژیک حضور فرقه تروریستی مجاهدین خلق را تحمل نکند 

بلژیک حضور فرقه تروریستی مجاهدین خلق را تحمل نکند 

بلژیک حضور فرقه تروریستی مجاهدین خلق را تحمل نکند رضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، نهم ژوئن 2019:… عمل و رفتار چهل سال گذشته این فرقه نشان می دهد که آنها معتقد به دموکراسی نیستند. تشکیلات این سازمان با دیکتاتوری و فشار اداره می‌شود و به هیچ وجه  تفکرات و نقطه نظرات مختلف را تحمل نمی کند و در بیرون به قوانین و مقررات کشورها احترام نمی گزارد. رجوی رهبر سیاسی و نظامی این گروه فرقه ای شخصیت پرستی را در اطراف خود پرورش داده است و به همین دلیل بین ایرانیان خارج از کشور بشدت بی اعتبار است  از این رو ایرانیان نمی خواهند یک  رژیم ناشایست را جایگزین دیگری کنند. بلژیک حضور فرقه تروریستی مجاهدین خلق را تحمل نکند 

Anne Khodabandeh Reza Jabali Edward Termado Brussels Press Club 2018Photo Exhibition Press Club, Brussels – International Terrorism Mojahedin Khalq (MEK, NCRI, Rajavi cult)

لینک به متن انگلیسی 

بلژیک حضور فرقه تروریستی مجاهدین خلق را تحمل نکند 

نامه سرگشادۀ رضا جبلی به آقای کن خینس وزیر کشور بلژیک

بلژیک حضور فرقه تروریستی مجاهدین خلق را تحمل نکند 

رضا صادقی جبلی بروکسل

رضا صادقی جبلی بروکسل

اینجانب رضا جبلی از اعضای سابق سازمان مجاهدین و فعال حقوق بشر در بروکسل هستم.

همانطوریکه اطلاع دارید هر سال فرقه مجاهدین خلق بسیاری از افراد فاقد مدارک قانونی را از سراسر اروپا برای شوی سالیانۀ خود به پاریس می آورد، اما امسال مقامات فرانسوی اجازۀ برگزاری این مراسم را به این فرقه ندادند.

امسال اما این فرقه بجای پاریس تصمیم دارد سالگرد شروع عملیات مسلحانه علیه ایران در سال ۱۳۶۰ را در روز پانزدهم ژوئن از ساعت 3 الی 6 بعدازظهر در میدان شومن بروکسل برگزار کند.

همانطوریکه در نامۀ قبلی به اطلاع جنابعالی رساندم، پلیس ضد تروریسم فرانسه در سال ۲۰۰۳ به پایگاه و مقر فرماندهی این فرقه در اور سورواز  که از سال ۱۹۹۷ تا سال ۲۰۱۲ توسط دولت های امریکا، اروپا و ایران در لیست تروریستی قرار داشتند حمله و رهبر آن و  حدود ۱۶۵ تن از اعضا و فرماندهانش را دستگیر کرد.

مریم رجوی رهبر فرقه بلافاصله بعد از دستگیریش فرمان خودسوزی را به اعضا اعلام کرد که در نتیجۀ آن تعدادی خود را در خیابان‌های اروپا به آتش کشیدند.

این  خودسوزی ها برای اعتراض به دستگیری رجوی سندی غیر قابل انکار برای اثبات یک تفکر متعصب و تروریستی است که به قوانین و ارزش‌های دموکراتیک  ما احترام نمی گذارد.

همچنین در روز دوازدهم دسامبر ۲۰۱۷، زمانی که مریم رجوی رهبر فرقه در پارلمان اروپا بود و دو تن از اعضای سابق این فرقه که برای شرکت در کنفرانسی  دعوت شده بودند توسط محافظان رجوی جلوی درب پارلمان اروپا مورد حمله قرار گرفتند و مجروح شدند و حتی آنها سعی کردند آقایان مهدی خوشحال  و عبد الکریم ابراهیمی را بربایند.

Mogherini Avoids Maryam Rajavi As MEK Violence Erupts At The EU ParliamentMr Khoshal was attacked by MEK operatives when attended EU Parliament in Brussels to give evidence

آقای وزیر،

هم اکنون که در حال نوشتن این نامه برای شما هستم مأموران این فرقه با فریب و نیرنگ و تحت عنوان شرکت در مراسم حمایت از آزادی و دموکراسی در حال قاچاق تعداد زیادی از پناهندگان از کمپ های کشورهای مختلف اروپا و منطقه بالکان  به بروکسل برای همایش مبارزه مسلحانه هستند و همچنین با فریب مقامات محلی اجازۀ این مراسم را گرفته اند.

زمانی که داشتم خاطرات و شهادت خانم امبر اسکورا عضو سابق شاهدان یهوه را میخواندم متوجه شباهت ها و روش‌های آنها با فرقۀ رجوی شدم با این تفاوت که فرقۀ رجوی بشدت بدتر است چون آنها منبع تروریسم مارکسیسم اسلامی در خاورمیانه هستند.

مجاهدین به اولین عملیات انتحاری و ترورهای آمریکایی‌ها در سال ۷۰ میلادی معروف و شناخته شدند که در این عملیات شش نفر از نظامیان و وابستگان امریکایی در تهران پایتخت ایران  کشته شدند.

 

عمل و رفتار چهل سال گذشته این فرقه نشان می دهد که آنها معتقد به دموکراسی نیستند. تشکیلات این سازمان با دیکتاتوری و فشار اداره می‌شود و به هیچ وجه  تفکرات و نقطه نظرات مختلف را تحمل نمی کند و در بیرون به قوانین و مقررات کشورها احترام نمی گزارد.

رجوی رهبر سیاسی و نظامی این گروه فرقه ای شخصیت پرستی را در اطراف خود پرورش داده است و به همین دلیل بین ایرانیان خارج از کشور بشدت بی اعتبار است  از این رو ایرانیان نمی خواهند یک  رژیم ناشایست را جایگزین دیگری کنند.

این گروه به هیچ وجه امکان در دست گرفتن قدرت در ایران را ندارد. اگر دولت کنونی انتخاب اول ایرانیان نیست این فرقه حتی انتخاب آخر آنها هم نمی باشد.

عالیجناب،

به دنبال نامه ای که دسامبر ۲۰۱۷ در رابطه با حملۀ اعضای این فرقه به دو تن از نفرات جداشده در جلوی پارلمان اروپا برای جنابعالی نوشتم و با توجه به سابقۀ تروریستی چهل سال گذشته  و ترورهای این فرقه در ایران ، عراق و اروپا و بعنوان عضو سابق این فرقه باید تاکید کنم که حضور آنها در بلژیک یکی از بزرگترین تهدیدات در حال حاضر برای کشورمان  و اتحادیه اروپاست.

بعد از مخالفت فرانسه، اکنون آنها تلاش می‌کنند مرکز فرماندهی شان را به شهر ما منتقل کنند و در این راستا بسیاری از اعضای خود را از آلبانی و فرانسه به  بروکسل منتقل کرده اند.

با کمال احترام می خواهم توجه عاجل جنابعالی را نسبت به این موضوع حیاتی جلب کنم که با ممنوع کردن فعالیت این فرقۀ تروریستی و لغو درخواست آن برای تجمع و تظاهرات پیامی قوی به تمامی گروه های خشونت طلب ارسال کنید مبنی بر اینکه در بلژیک جایی برای تروریسم و فعالیتهای تروریستی نیست.

با احترام،

رضا صادقی جبلی – بروکسل

هشتم ژوئن 2019

بلژیک حضور فرقه تروریستی مجاهدین خلق را تحمل نکند 

لینک به منبع

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/فرقۀ-رجوی-ممنوعیت-در-فرانسه،-تظاهرات-د/

فرقۀ رجوی ممنوعیت در فرانسه، تظاهرات در بروکسل

فرقۀ رجوی ممنوعیت در فرانسه، تظاهرات در بروکسلرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، پنجم ژوئن ۲۰۱۹:… هر ساله فرقۀ خائن و وطن فروش رجوی با پولهای وهابیون آمکش و البته بن سلاخ قصاب  برای شوی مسخره و پوشالی ویلپنت در فرانسه از پناهندگان کشورهای اروپایی تا دانشجویان و بی خانمانها را حتی از امریکا با فریب و دروغ به پاریس می آورد تا بجای ایرانی به اربابان خارجی قالب کند و با هوچیگری و دجالیت اعلام می‌کرد که بیش از یکصد و بیست هزار نفر!! را در سالن ده هزار نفری جا داده است. امسال ولی  دولت فرانسه با استفاده از ترفند خود این فرقۀ ورشکسته مبنی بر تهدیدات تروریستی علیه فرقه برگزاری این شوی سالانۀ فرقه را ممنوع کرد. فرقۀ رجوی ممنوعیت در فرانسه، تظاهرات در بروکسل

فرقۀ رجوی ممنوعیت در فرانسه، تظاهرات در بروکسلاخبار این روزهای مجاهدین خلق، فرقه رجوی، دستمایه تفریح خبرگزاری های ایران 

فرقه تروریستی مجاهدین خلق  ممنوعیت در فرانسه، تظاهرات در بروکسل

تظاهرات فرقۀ رجوی در بروکسل به دنبال ممنوعیت شوی سالانه اش در فرانسه

نوشتۀ رضا صادقی جبلی عضو قدیمی سابق سازمان مجاهدین

رضا صادقی جبلی

رضا صادقی جبلی بروکسل

چند روز پیش با یکی از همرزمان سابق که کماکان درتشکیلات سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) و در اورسوراواز فرانسه مستقر است برای مدتی صحبت کردم. او چنان ناراحت و آشفته بود که فکر کردم سرانجام تصمیم گرفته فرار کند. بعد از چند دقیقه و خوردن قهوه اش شروع به افشای برنامه های فرقه برای تظاهرات امسال کرد که قرار است روز پانزدهم ژوئن در بروکسل برگزار شود و جزئیات بسیاری در آن مورد را برایم توضیح داد.

او نشستهای مریم و مهدی ابریشمجی که به قول وی « قرقره کردن دروغ و فریب های چهل سال گذشته رجوی » بود  را برایم بازگو کرد.

در این نشست مریم قجر به آنها گفته است: « ما بایستی با توان حداکثر و شعار می توان و باید، برای تشدید تضادها بین امریکا و رژیم و قانع کردن آنها برای مقابلۀ نظامی هر آنچه در توان داریم را انجام دهیم.»

این همرزم سابق که بشدت از همکاری فرقه با عربستان و آمریکا متناقض بود ادامه داد که شنبه پانزدهم ژوئن ساعت سه الی شش بعدازظهر در میدان شومن بروکسل قرار است تظاهرات موشکی برگزار کنیم و دوباره رژیم را سرنگون کنیم! به همین دلیل  تیم های مختلفی در کشورهای اروپا سازماندهی شده اند و به آنها گفته شده ما باید تا می توانیم نفر برای تظاهرات جمع کنیم و خواهر مریم گفته «هر مجاهد بایستی هزار نفر را برای تظاهرات بیاورد»!

تیم هایی در بلژیک و هلند با مسئولیت سهیلا و در فرانسه با مسئولیت فریده و در آلمان با مسئولیت اعظم، پروانه، لیلا و سعید، و در اتریش با مسئولیت پروین و در اسکاندیناوی با مسئولیت مرضیه و منوچهر وو… سازماندهی شده اند تا برای این تظاهرات در بروکسل سیاهی لشکر جمع آوری کنند. همچنین  تیم ها و نفرات زیادی در حال آماده کردن ماکت های موشک هستند تا خطر موشکی ایران را برجسته کنند.

این همرزم سابق که بشدت متناقض بود می گفت آخر توان دفاعی ایران چه ربطی به استراتژی ما برای سرنگونی رژیم دارد و مگر بقیه کشورها موشک ندارند؟.

هر ساله فرقۀ خائن و وطن فروش رجوی با پولهای وهابیون آدمکش و البته بن سلاخ قصاب  برای شوی مسخره و پوشالی ویلپنت در فرانسه از پناهندگان کشورهای اروپایی تا دانشجویان و بی خانمانها را حتی از امریکا با فریب و دروغ به پاریس می آورد تا بجای ایرانی به اربابان خارجی قالب کند و با هوچیگری و دجالیت اعلام می‌کرد که بیش از یکصد و بیست هزار نفر!! را در سالن ده هزار نفری جا داده است.

امسال ولی  دولت فرانسه با استفاده از ترفند خود این فرقۀ ورشکسته مبنی بر تهدیدات تروریستی علیه فرقه برگزاری این شوی سالانۀ فرقه را ممنوع کرد از این رو فرقۀ ‌درمانده مجبور شده که به جای جمع آوری نفر در سالن ویلپن پاریس و برنامۀ پرهزینه سالانه اش که با دعوت لابیهای آمریکایی و عرب خود برگزار می کرد، تظاهرات در بیرون از نوع همان آکسیونهای خیابانی که هر از چندی برپا می کرد برگزار کند.

دولت فرانسه از همان سال گذشته به مریم قجر گوشزد کرده بود که دیگر باید بساطش را در فرانسه جمع کند و از سال آینده حق برگزاری چنین برنامه هایی را در خاک این کشور ندارد. ولی فرقۀ رجوی این ممنوعیت را پنهان کرده و از اعلام آن خودداری کرد و دنبال راهی می گشت که این عدم برگزاری شوی سالانه در فرانسه آن هم بعد از بیست و پنج سال پیاپی را به نحوی برای هواداران اندکش در خارجه و اسیران در بندش در آلبانی توجیه و رفع و رجوع کند و برای اینکه نگوید علت عدم برگزاری در فرانسه ممنوعیت آن توسط دولت این کشور می باشد در نوزده فروردین گذشته در پیامی که از قول رهبر «مرحوم» ش مسعود رجوی با شمارۀ ۱۲ پخش کرد اعلام کرد که: «از هموطنان، از مشتاقان آزادی ایران و یاران شورشگر و اشرف‌نشان در کشورهای مختلف درخواست می‌کنم اگر قبول افتد، امسال گردهمایی سالانه مقاومت را به موازات اعتراضات مردم‌مان در داخل ایران، به تظاهرات در خیابان‌ها، در شهرها و مکانها در شرایط و زمانی که مناسب می‌بینند، بکشانند» تا بگوید که علت عدم برگزاری شوی سالانه دستور رهبری است!! و بدینگونه علت عدم برگزاری هر گونه تجمع و حتی تظاهرات در فرانسه را که ممنوعیت آن از سوی دولت مکرون بود ماستمالی کرده و لاپوشانی کن، چنانکه آن جملۀ اعلام شده به نام رجوی را در ابتدای اطلاعیۀ مربوط به تظاهرات ۱۵ ژوئن در بروکسل عینا در سایت رسمی فرقه درج کرده اند!!.

مضحک این است که این رجوی ساختگی در پیامش دجالانه و عوامفریبانه می گوید: «اگر قبول افتد»!! عجب رهبر مقاومتی که برای یک تظاهرات هم از هوادارانش اجازه و موافقت می خواهد؟ از همین نوع جملات معلوم می شود که مطلقا این متن ادبیات و فرهنگ رجوی نیست زیرا رجوی هرگز اهل این نوع اجازه خواهی ها و تعارفات و لو به ظاهر و دجالانه نبود. وانگهی نمی گوید چه شد امسال بعد از بیش از دو دهه، شوی ویلپنی ثابت فرانسه را به تظاهرات در کشورهای غیر فرانسه تبدیل کرد؟ مگر سالهای گذشته اعتراضات مردم در داخل کشور وجود نداشت؟ و اگر شما به دستور رهبر مفقود «مرحوم» این کار را می کنید پس کو تظاهرات خیابانی تان در فرانسه؟ چرا رفتید بلژیک؟ چرا در همین فرانسه تظاهرات برگزار نمی کنید؟ این را می گویند: «با سیلی صورت را سرخ نگه داشتن» تا ورشکستگی و خواری و فلاکتش از رنگ پریدۀ چهره اش معلوم نشود!! زهی وقاحت و دریدگی و توهین به شعور مردم بویژه ایرانیان خارج و حتی هواداران و افراد خود فرقه!!…

البته سعی کردم برای مخفی ماندن هویت همرزم سابق بسیاری از خبرها را فعلا بازگو نکنم.

رجوی وطن فروش برای رسیدن به قدرت در چهل ساله گذشته هر آنچه را می توانست برای حملۀ نظامی امریکا و اسرائیل به ایران انجام داد ولی نه تنها موفق نشد بلکه خودش فعلا یا مانند اربابش صدام  در سوراخ چاهی در غیبت است و یا مرده است  و از طرفی فرقۀ بی صاحبش هم دچار شدیدترین بحران‌های تاریخ  خود شده که بجز ظاهر پوسیده چیزی از آن باقی نمانده است.

البته همانطوریکه قبلا هم در مقالات مختلف گفته ام نه آمریکا و نه اروپا به هیچ وجه حسابی روی این فرقه باز نکرده اند مخصوصا کشورهای اروپایی که تماما سفارت در ایران دارند و بخوبی از تنفر مردم از این فرقه مطلع هستند. همچنین تا جایی که به آقای ترامپ بر میگردد ایشان نه تنها اعلام کرده خواهان جنگ نیست بلکه به تازگی اعلام کرده که خواهان تغییر رژیم هم نیست و تنها یک چیز می خواهد وآنهم ایران بدون بمب اتم می باشد و به جان بولتن هم دستور داد علنا و رسما اعلام کند که دولت آمریکا سیاست تغییر رژیم را دنبال نمی کند و همین دیروز هم مایک پامپئو وزیر خارجه اش در سوئیس اعلام کرد نه تنها خواهان سرنگونی نیست بلکه از دوازده پیش شرط هم علنا عقب نشینی کرد و گفت حاضر است بدون پیش شرط وارد مذاکره با ایران بشود.

اکنون هم که ناو آبراهام لینکن در سیصد و بیست کیلومتری آبهای خلیج فارس لنگر انداخته اعلام شده که علت آن جلوگیری از تنش با ایران است و آمریکا خواهان درگیری نیست. پس این فقط توهمات رجوی وطن فروش بزدل است که چون خودش همیشه آمادۀ فرار بوده فکر می‌کرد که الان است که رژیم ایران دم و دستگاهش را جمع کند و به عراق برود!

شوی های مسخرۀ سال‌های اخیر فرقه با هزینه های هنگفتی که  خرج آن کردند نه تنها  پشیزی ارزش و دستاورد سیاسی برای این فرقه بهمراه نیاورد بلکه  هر سال بعد از  این شو تعداد زیادی از اعضا فرار کردند و به افشاگری علیه رجوی پرداختند.

آیا براستی افشای برنامه اتمی و موشکی مملکت و دست در دست دشمنان این مرز و بوم گذاشتن ربطی به سرنگونی رژیم داشت و دارد؟

آیا این خیانت نیست که کسی اسرار نظامی کشور خودش را به بیگانگان بدهد؟

مگر توان نظامی ارتش شاهنشاهی ایران کم بود؟ و مگر قدرت موشکی و توپخانه ایران در زمان شاه کم بود؟ و مگر ایران کلا حرف اول را در خاورمیانه نمی زد؟ و مگر نیروهای چپ از جمله خود سازمان مجاهدین آن زمان شاه را «ژاندارم خلیج» لقب نداده بودند؟ و مگر همه اینها از سرنگون شدن رژیم شاه جلوگیری کرد؟

آیا داشتن زرادخانۀ هسته ای و قدرت موشکی شوروی مانع سقوط آن شد؟

به هرحال تظاهرات با شعارهایی علیه توان موشکی رژیم و دخالت در کشورهای عربی و…. یاوه سرایی تنها به هدف خالی نبودن عریضه و ابراز وجود یک فرقۀ ورشکسته و در حال فروپاشی و خالی نگذاشتن روزهای ژوئن طبق معمول سنواتی است و بس.

این دوست و همرزم سابقم میگفت مجری این شوی میدان بروکسل هم فرد کودنی به نام نصرت است و افرادی دیگر به نامهای بهاره، بهشته، حسن و شکوه هم قرار است شعارهای ضد موشکی درست کنند و مسئول شعارها هستند.

توان نظامی و قدرت بازدارندگی برای هر کشوری و مخصوصا ایران عزیز ما  واجب  است چرا که اصل و جوهر و صورت مسئله ایران است و هیچ ربطی به سرنگون شدن و یا نشدن رژیم آن ندارد لااقل امروز به روشنی می توان گفت که تنها دشمنان ایران از این توان نگران و ناراضی هستند چرا که طرح امریکا و دشمنان منطقه ای ابران آرزوی تجزیۀ وطن ما را دارند و در این میان فرقۀ متعفن رجوی جلودار وطن فروشی و جنگ و ویرانی ایران است.

ماکت موشک درست کردن هم برای این تظاهرات اتفاقا در این راستاست و رجوی متوهم میخواهد هر طور شده آمریکا را به حمله نظامی به ایران وادار کند و نیز برنامه دارند بزودی و بعد از تظاهرات دیگری که روز بیست ونهم ژوئن در واشنگتن برگزار خواهند کرد دوباره علیرضا جعفرزاده و سونا صمصامی را برای افشای یک سایت مخفی اتمی !! دیگر وارد گود کرده و به اصطلاح افشاگری کنند.

خیلی جالب است که این فرقۀ پوسیده ادعا می‌کند از درون رژیم اطلاعات دارد آنهم سری ترین ولی حتی قادر نیست لانۀ عنکبوتی خودش را هم حفظ کند.

البته برای ما جداشدگان روشن است که فرقۀ رجوی به هیچ وجه نفوذی ویا اطلاعات سری لااقل بعد از سال شصت و هفت به این طرف ندارد و اطلاعات و عکس های ماهواره ای توسط دشمنان ایران از جمله اسرائیل به رجوی داده می‌شود.

ایرانیان آزاده و وطن پرست؛

دشمنی و ضدیت با جمهوری اسلامی یک موضوع داخلی و مربوط به مردم ایران می باشد و ربطی به هیچ بیگانه ای ندارد.

دشمنان ایران زمین در پی تجزیه و ویرانی کشور ما هستند و فرقۀ رجوی به مثابۀ ضد ایرانی ترین نیروی ارتجاعی همراه و پرچم دار این دشمنان می باشد. لذا بر همۀ ما وطن پرستان است که جلوی این وطن فروشان ایستاده و آنها را افشا کنیم.

همرزمان سابق ، برادران و خواهران عزیزم؛

مگر استراتژی ترسیم شده توسط رجوی خائن و بزدل  فراری برای سرنگونی رژیم، ارتش آزادیبخش ملی و جنگ آزادیبخش نوین نبود؟ در کجای این استراتژی همدست شدن با دشمنان قسم خوردۀ ایران بود؟

مگر نمی گفت ما مستقل ترین! ، تحصیل کرده ترین! و وطن پرست ترین نیرو هستیم!

باز هم تکرار میکنم که تعهد شمایان و همۀ ما به خلق قهرمان ایران بوده و هست نه به رجوی خائن که سازمان حنیف بزرگ را به این ذلت ‌و خواری کشاند.

پس به سوگند و تعهد خود در قبال مردم ایران پایبند باشید نه به تعهدهای اجباری و زورکی دیکته ای در قبال یک خائن فراری بزدل.

زنده و پاینده باد ایران عزیز

رضا جبلی

۱۳ خرداد ۱۳۹۸

۳ ژوئن ۲۰۱۹

فرقه تروریستی مجاهدین خلق  ممنوعیت در فرانسه، تظاهرات در بروکسل

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/فرقه-رجوی-و-افتخاری-دیگر/

فرقه رجوی و افتخاری دیگر

فرقه رجوی و افتخاری دیگررضا صادقی جبلی، کانون آوا، هجدهم می ۲۰۱۹:… فرقه رجوی که با ورود به آلبانی از یک طرف هر روز با مشکلات تشکیلاتی و از طرف دیگر با ریزش نیرو مواجه بود با حضور آقای ترامپ و مخصوصا با ورود مایک پومپئو و جان بولتن سعی کرد باقی ماندۀ اعضا را با قول قریب الوقوع بودن سرنگونی و گرفتن تعهدات گوناگون سرگرم و از اضمحلال کامل تشکیلات پوشالی اش حتی برای مدت کوتاهی جلوگیری کند. فرقۀ رجوی و افتخاری دیگر.

مجاهدین خلق در مظان اتهام انفجارات بندر الفجیره؟مجاهدین خلق در مظان اتهام انفجارات بندر الفجیره؟

رضا صادقی جبلی، پارلمان اروپا

رضا صادقی جبلی، پارلمان اروپا

فرقه تروریستی مجاهدین خلق  و افتخاری دیگر

رضا جبلی عضو سابق فرقه مجاهدین خلق

با ورود آقای ترامپ به کاخ سفید دشمنان ایران زمین از جمله فرقه رجوی و وهابیون بچه کش و در رأس آنها بن سلاخ به آرزوی دیرینه خود رسیدند و هر روز بر طبل جنگ می کوبند و سعی می‌کنند آمریکا را به یک  جنگ خانمانسوز دیگری هر چند خلاف نظر آقای ترامپ بکشانند.

فرقه رجوی که با ورود به آلبانی از یک طرف هر روز با مشکلات تشکیلاتی و از طرف دیگر با ریزش نیرو مواجه بود با حضور آقای ترامپ و مخصوصا با ورود مایک پومپئو و جان بولتن سعی کرد باقی ماندۀ اعضا را با قول قریب الوقوع بودن سرنگونی و گرفتن تعهدات گوناگون سرگرم و از اضمحلال کامل تشکیلات پوشالی اش حتی برای مدت کوتاهی جلوگیری کند.

تاریخ سرنگونی در بهمن ماه گذشته تحقق پیدا نکرد که البته جای تعجب نداشت چون از سی خرداد شصت تا کنون قرار بود شش ماه دیگر رژیم را سرنگون کنیم! ولی بهرحال به تازگی مریم قجر دوباره قول داده است که تا پایان ‌دوره اول ریاست جمهوری ترامپ آمریکا به ایران حمله خواهد کرد و رژیم را سرنگون می‌کند! و با افتخار اعلام کرده که شمایان (فرقه) تنها جایگزین خواهید بود.

سازمان پر افتخار مجاهدین خلق! با قول جان بولتن برای بردن خواهر مریم به تهران سعی کرد خود را در صحنه بین المللی فعال نشان دهد و هر روز با دستور اربابان جدید و قدیمی خود برای نابود کردن ایران زمین توطئه چینی می کند ولی این بار هم مانند چهل سال گذشته در توهم می باشد.

درست است که جان بولتن تا امروز سیاست های ضد ایرانی خود را به ترامپ تحمیل کرده است ولی این شیوه با نظرات اقای ترامپ همخوانی ندارد و دیر یا زود متوجه خواهد شد که توسط بولتن و وزیر خارجه اش  مورد بازی قرار گرفته است و آنها در پی پیشبرد سیاستهای جنگ طلبانه خود هستند و مطمئنا بولتن را به زودی با اوردنگی از کاخ سفید با یک توئیت اخراج خواهد کرد و حتی ممکن است بعد از وی وزیر خارجه اش را هم اخراج کند چون ترامپ دنبال منافع اقتصادی می‌باشد و نه جنگ.

به یاد داریم که حتی آقای ترامپ دو هزار نیروی نظامی امریکا را هم از سوریه می خواست خارج کند.

بهر حال این افتخار فرقه درمانده رجوی که تمام سرمایه گذاری اش را روی جانی ترین حیوانات تاریخ معاصر مانند بولتن کرده است بزودی به پایان خواهد رسید.

البته بر همگان آشکار است که این فرقه ضد ایرانی نه  در ایران و نه در خارج از ایران و بین ایرانیان نه تنها هیچ جایگاهی ندارد بلکه مورد تنفر آنهاست.

افتخار دوستی با جان بولتن و بن سلاخ و جانیان آدم کش وهابی هیچ گرهی از مشکلات فرقه باز نخواهد کرد و ذلت و خواری در انتظار رجوی و هوادارانش می باشد.

زنده و پاینده باد ایران زمین

فرقه تروریستی مجاهدین خلق  و افتخاری دیگر

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/شکست-سکوت-و-آغاز-سقوط-داستان-امیر-ها-در/

شکست سکوت و آغاز سقوط (داستان امیر ها در سازمان مجاهدین خلق، فرقه رجوی)ا

رضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، چهارم فوریه ۲۰۱۹:… شقاوت و بی رحمی رجوی را بنگر که حتی به مادری که آرزوی کشته شدن فرزندش را داشت اجازۀ ملاقات با این فرزندش را نمی دهد و آنهم امیر که به هیچ وجه در این پانزده سال علیه این فرقه کلامی بهزبان نیاورده بود. براستی چرا رجوی اجازۀ ملاقات به امیر و مادرش را هم نمی دهد؟ مادری که اثبات کرده با تمام وجود در خدمت رجوی است … 

خاطرات امÛÂامیر وفا یغمائی از سرگذشت تلخ خودش و هزاران نوجوان وابسته به مجاهدین از اشرف تا پایگاه تیفŒÃ˜Â± یغمایی کودکان سرباز مجاهدین خلق فرقه رجوی ارتش خصوصی صدامامیر وفا یغمائی از سرگذشت تلخ خودش و هزاران نوجوان وابسته به مجاهدین از اشرف تا پایگاه تیف

شکست سکوت و آغاز سقوط

نوشتۀ رضا صادقی جبلی عضو سابق سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

رضا صادقی پارلمان اروپا

آقای رضا صادقی جبلی، پارلمان اروپا

لینک صحبتهای امیر وفا یغمایی را دوستان برایم ارسال کردند و با شنیدن صحبتهای او چندین ده بار ناخود اگاه اشک از چشمانم جاری شد با وجودیکه خودم هم سالها در سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) بودم.

امیر وفا! واقعا که این اسم چقدر برازنده  توست و در تمام کلماتت وفای به عهد و صداقت یک انسان واقعی موج می زند (برای دیدن و شنیدن گواهی های آقای امیر یغمایی اینجا را کلیک کنید) .

روشنگریهای امیر واقعیتهای روزمرۀ بچه ها و نوجوانانی است که با رذالت و دجالیت از احساسات پاک آنها سوء استفاده شد و بطور غیر قانونی و غیر انسانی از کشورهای اروپایی به اسارتگاه اشرف برده شدند که آرزوها و توهمات یک جانی ضد ایرانی را برآورده کنند ولی هیچ کس به فکر آرزوها و احساسات انها نبود حتی مادرانشان، مادرانی که خودشان نیز در اثر شستشوی مغزی توسط رهبری سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) به جای مادر بودن به فدائیان رجوی تبدیل شدند که آرزوی کشته شدن فرزندانشان را داشتند. شگفتا از این فرقۀ ضد بشر.

جنایت را بنگر که چگونه رهبری این فرقه با زندگی حدود هزار نفر از فرزندان حتی فدائیان خودش بازی کرد؟.

نوجوانانی که اگر در کشورهای اروپایی مانده بودند حتما ادامۀ تحصیل داده و اکنون به سرمایه های گرانبهایی برای آیندۀ ایران زمین و ملتشان تبدیل شده بودند ولی هزار افسوس که رجوی جوانی شان را تباه کرد.

البته خوشبختانه امیر این جوان شجاع با تمام فشارها و مشکلاتی که من هم تا حدود زیادی در جریان آن بودم اکنون خود و زندگی اش را از نو ساخته و مشت محکمی به دهان رجوی زده که می گفت خارج از سازمان شمایان معتاد و در جویها و کنار خیابانها خواهید مرد و اکنون امیر را ببین که با اتمام تحصیلات دانشگاهی خود منتظر فرزندش می باشد و رجوی را ببین که معلوم نیست در کدام چاه و کنار کدام جوبی و یا سوراخ موشی در غیبت کبری بسر می برد تا روزی که این بار بجای امیرها بلکه بولتن ها و جولیانی ها وی را به تهران!! ببرند و البته که این آرزو را به گور خواهد برد اگر تا به حال نمرده باشد (که البته به قول ترکی الفیصل «مرحوم» شده).

داستان امیر و امیرها داستان اسیران اشرف بود که سالیان سال در بدترین شرایط روحی و فیزیکی بسر بردند و جهان از ظلم و ستم رجوی آگاه نشد ولی خوشبختانه در این چند سال بعد از سرنگونی صدام حسین جداشدگان تا آنجاییکه توانستند چهرۀ اهریمنی رجوی را افشا کردند و اکنون بعد از یاسر عزتی نوبت امیر بود که حقایق را با صداقت کامل بیان کند صحبتهایی که قلب و روح هر انسان آزاده ای را تحت تاثیر قرار داد و شقاوت رجوی را هر چه بیشتر بیان کرد.

شقاوت و بی رحمی رجوی را بنگر که حتی به مادری که آرزوی کشته شدن فرزندش را داشت اجازۀ ملاقات با این فرزندش را نمی دهد و آنهم امیر که به هیچ وجه در این پانزده سال علیه این فرقه کلامی به زبان نیاورده بود.

براستی چرا رجوی اجازۀ ملاقات به امیر و مادرش را هم نمی دهد؟ مادری که اثبات کرده با تمام وجود در خدمت رجوی است. پس مارک و تهمت ماموران اطلاعات رژیم بودن به خانواده ها و اجازه ندادن به آنها برای دیدن عزیزانشان صرفا یک ترفند ضد انسانی است برای قطع کامل خانواده از یکدیگر و دنیای ازاد جهت در اسارت نگهداشتن هر چه بیشتر اعضای سازمان تا اینکه راهی بجز ماندن نداشته باشند.

شجاعت امیر در شکستن سکوتش یک حرکت کاملا انسانی است که کمک خواهد کرد که دیگر جداشدگان و مخصوصا «بچه های سازمان» یعنی جوانانی که از کودکی در سازمان بزرگ شده اند هم سکوتشان را شکسته و واقعیت ها را بیان کنند.

رجوی همیشه می گفت دلیل اینکه نمی توانیم رژیم را سرنگون کنیم این است که شمایان از جنس خود خمینی هستید و بایستی با انقلاب مریم خود را از عنصر جنسیت! رها کنید.

براستی آیا دلیل عدم سرنگونی رژیم ما اعضای سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) بودیم و یا در درجه اول شخص رجوی بعنوان رهبر عقیدتی که در سی و چند سال گذشته حتی یکی از تحلیل هایش هم درست از آب در نیامده است؟!

مگر رجوی نمی گفت در آخرالزمان و در سر پل صراط در روز قیامت از هر نفر فقط اسم رهبرش را می پرسند و می گویند بهشت یا جهنم!

چطور میشود انجا فقط اسم رهبر را می پرسند ولی مقصر سرنگون نشدن رژیم، ما باشیم! البته که این مزخرفات را رجوی در نشستهای مغزشویی و صرفا برای ما بهم می بافت.

رجوی همیشه سورۀ کوثر را برایمان می خواند و می گفت خمینی ابتر بود و خواهر مریم کوثر مجاهدین! کوثر مجاهدین را بنگر که این همه فرزندان دارد!!

رجوی حتی نتوانست فرزند خودش را عضوگیری ایدئولوژیک کند و اکنون معلوم شد که کوثر واقعی برادر مسعود نه خواهر مریم بلکه جان بولتن و جولیانی و مایک پمپئو و بن سلاخ بوده اند!.

امبر جان عزیز پیشاپیش تولد فرزندت را تبریک می گویم و سلامتی برای تو و خانوده ات آرزومندم.

رضا جبلی از اعضای سابق فرقه تروریستی مجاهدین خلق 

*** 

برگزاری نمایشگاه بین المللی عکس در بروکسلبرگزاری نمایشگاه بین المللی عکس در بروکسل

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/سرنگونی-رژیم-تا-بیست-و-دوم-بهمن/

سرنگونی رژیم تا ۲۲ بهمن!! (وعده سرنگونی از رجوی و ترکی الفیصل تا بولتون و بهزاد نظیری)ا

رضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، بیست و پنجم ژانویه ۲۰۱۹:… در چند روز گذشته اخبار کال کنفرانس بهزاد نظیری از عناصر سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) که از داخل مناسبات فرقه  به بیرون درز کرده را خواندم که بیشتر یک غلط کردم گویی بود که البته این بار از زبان برادر بهزاد عنوان می شد. فرقۀ وطن فروش رجوی برای برآورده کردن آرزوی جان بولتن ضد ایرانی سال گذشته ۲۲ بهمن ۹۷ را … 

توّهم بی پایان در نوروز ۹۲ مریم رجوی سرنگونیتوّهم بی پایان در نوروز ۹۲

سرنگونی رژیم تا ۲۲ بهمن!! (وعده سرنگونی از مریم رجوی و ترکی الفیصل تا جان بولتون و بهزاد نظیری)ا

نوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین سابق سازمان مجاهدین

در چند روز گذشته اخبار کال کنفرانس بهزاد نظیری از عناصر سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) که از داخل مناسبات فرقه  به بیرون درز کرده را خواندم که بیشتر یک غلط کردم گویی بود که البته این بار از زبان برادر بهزاد عنوان می شد.

فرقۀ وطن فروش رجوی برای برآورده کردن آرزوی جان بولتن ضد ایرانی سال گذشته ۲۲ بهمن ۹۷ را روز سرنگونی رژیم اعلام کرده بود و از اسیران و اعضای فرقه هم تعهد نامه گرفته بود که تا این زمان با فرقه بمانید و اگر نرفتیم ایران میتوانید جدا شوید و دنبال زندگی خود بروید.

البته این اولین باری نبود و نیست که فرقه تروریستی مجاهدین خلق  با دروغ از اعضا تعهد نامه میگرفت و در چهل سال گذشته هر کدام از اعضای فرقه به اندازه یک کتاب تعهد نامه امضا کرده اند ولی سرنگونی به سال بعد موکول شد و تعهد دوباره و هزار باره.

اکنون فقط چند هفته به تاریخ اعلام سرنگونی رژیم مانده ولی از سران تبهکار فرقۀ خبری نیست و برادر بهزاد توسط کال کنفرانس از مرکز عنکبوتی فرقه در اور سورواز بجای سرنگونی شدن رژیم اعلام می کند که در دوران سرنگونی هستیم و فعلا هشت فوریه برای تظاهرات به پاریس بیایید تا بعد ببینیم چه می شود؟! و یادآوری می کند که همانطوریکه برادر بهنام در جمع بندی با شما سال ۲۰۱۸ را بعنوان سال قیام اعلام کردند امسال هم که در شروع سال ۲۰۱۹ هستیم سال آماده باش  و سال پیشروی و سال تحولات بزرگ است و از الآن وارد دوران سرنگونی و آماده باش کامل باید بشویم.

خوب اولا چرا شما را به صحنه فرستاده اند؟ برادر مسعود خوب قابل فهم است که نمی تواند خودش را نشان دهد ولی پس خواهر مریم و برادر شریف! کجا هستند؟ پس چی شد قول سرنگونی در ۲۲ بهمن و اینکه رژیم چهلمین سالگردش را نخواهد دید و خواهر با جولیانی و بولتن در تهران خواهند بود؟!!

بهزاد نظیری ادامه می دهد: «الآن روز هفدهم ژانویه هستیم وقایع را نگاه کنید یک شتاب جدیدی گرفته از تحریم رژیم توسط اتحادیه اروپا تا سفر و صحبتهای وزیر خارجه امریکا که گفت ما به مردم ایران پیوسته و دوران شرمی که امریکا برای خودش بوجود اورده بود به پایان رسیده است. از این سفر بعنوان محاصره منطقه ای رژیم اسم برده میشود”.

خوب جناب برادر مجاهد خلق! شما از محاصره ایران توسط دشمنان قسم خورده این مرز و بوم چنان به وجد آمده اید که قراموش کردید که برادر مسعود مرحوم در سی سال گذشته مجاهدین واستراتژی ارتش ازادیبخش نوین! را تنها راه سرنگونی اعلام کرده بود و بهمین دلیل در این سی سال در بیابانهای عراق مشغول جارو کردن و تنظیف تانک و سلاح بودیم.

اگر قرار بود آمریکا و ؤزیم های ارتجاعی و جنایتکار عربی بروند رژیم را سرنگون کنند پس آنهمه خون های ریخته شده از سال ۶۰ برای چه بود؟

مگر رجوی نمی گفت ما تنها سازمان مستقل جهان هستیم که از هیچ قدرتی کمک نمی گیریم؟

پس برو گم شو امریکایی! و… سر کوچه کمینه مجاهد پر کینه چی شد! که اکنون رئیس سابق سیا و جنگ طلبان امریکایی که مصدق کبیر را سرنگون کردند اکنون دوستان آزادی و مردم ایران شده اند؟

برادر بهزاد چهار دلیل برای تظاهرات روز جمعه هشتم فوریه در پاریس اعلام می کند: «اولین دلیل پیوند با وضعیت داخل کشور و قیام و فعالیتهای کانونهای شورشی! است»! خیلی جالب است که عنوان می کند فعالیتهای کانونهای شورشی را هر روز در سیمای به اصطلاح ازادی مشاهده می کنید! وجالبتر اینکه طبق معمول و به رسم برادر مسعود به منابع داخل رژیم هم استناد می کند و می گوید: “علی ربیعی عنصر اطلاعاتی و شکنجه گر رژیم اخیرا مصاحبه کرده و گفته در دی ماه پارسال در صد و شصت شهر قیام وجود داشته و تا بحال در بهترین حالتش أمار خودمان یعنی صد و چهل و دو شهر اعلام شده بود و ربیعی أدمی نیست که حرفهایش را بی مورد بزند”. آفرین برادر مجاهد! که به قول خودت منبع اطلاعات فرقه یک عنصر اطلاعاتی و شکنجه گر می باشد! که حرفهایش هم واقعی و درست است. یعنی واقعا آفرین! بیخود نیست چهل سال است که تا بحال حتی یکی از تحلیل های رجوی درست از آب در نیامده است.

خوب این مزخرفات البته صرفا برای اعضا و تعداد معدودی از وابستگان فرقه می باشد وگرنه کدام ایرانی است که نداند کانون های شورشی و قیام واقعی در آلبانی و در به اصطلاح اشرف سه وجود دارد که هر روز علیه فرقه و شخص مریم ومسعود در سرویس های بهداشتی شعار نویسی می کنند و بسیاری هم در اولین فرصت فرار کرده و خود را از شر این فرقه خائن و جنایتکار رها می کنند.

دلیل دوم: «سیاسی است؛ ما می خواهیم قبل از اینکه روز دوشنبه یازدهم فوریه رژیم بخواهد رو به دنیا جشن چهلمین سالگردش را بگیرد ما زودتر بعنوان آلترناتیو حرف خودمان را بزنیم و بگوییم نه شاه نه شیخ یعنی همان حرفی که چهل سال است می زنیم و اتفاقا امسال بایستی بیشتر از هر زمانی بگوییم نه شاه نه شیخ و اینکه نماینده آرمانهای همان انقلابی که خمینی بهش خیانت کرد ما هستیم».

چه افتخاری برای فرقۀ رجوی و البته با تشکر از برادر بهزاد که روی نکته خوبی دست گذاشته است یعنی دقیقا همان حرفی که ما جداشدگان در این سالیان زده ایم مبنی براینکه فرقۀ رجوی استحاله پذیر نیست و هرگز به آزادی و دموکراسی معتقد نبوده و نیست. چهل سال است می گویند ایران رجوی رجوی ایران! یعنی دقیقا مثل خاندان آل سعود و این یعنی دیکتاتوری و هیچ ربطی به آرمانهای ملت ایران ندارد آرمانهایی که بر خلاف آرمانهای داعشی شما می باشد و به همین دلیل است که در شوهای فرقه خبری از مردم ایران نیست و به جای آنها سیاهی لشکر خارجی با پرداخت پول می باشد که هر ساله این سیرک ها که پشیزی ارزش ندارد توسط فرقه برگزار شده و نتیجه اش هم این است که رژیم جشن چهل ساگی میگیرد و شما جشن نه شیخ نه شاه.

پس برادر! آن شوهای مسخره همبستگی ملی ایرانیان! چی شد؟ البته که این کال کنفرانس و صحبتها برای داخل فرقه می باشد و قرار نبود که ما علنی کنیم.

یعنی بجای اینکه جواب قول سرنگونی در ۲۲ بهمن را بدهد حالا می گوید خوب سرنگون که نشد لااقل ما پیش دستی کنیم و قبل از اینکه رژیم جشن بگیرد ما تظاهرات بگذاریم که بله ما هنوز می گوییم نه شاه نه شیخ! احسن و صد افرین!

دلیل سوم:  «این هم باز سیاسی است؛ چرا پاریس؟ چرا فرانسه؟ و چرا هشت فوریه؟. دلیلش خیلی روشنه. آنچه در فرانسه رخ داد ما الآن پانزده سال تو فرانسه از همین گردهمایی ها داشتیم که همه شرکت داشتید ولی چرا این آخری ویژگی پیدا کرد؟ چرا هنوز تصاویر آن را توی تلویزیونها نشان می دهند؟ اصلا سابقه نداشت. قبلا همان روز اول نشان می دادند و تمام می شد».

خوب باز هم برادر بهزاد ممنون از اینکه قبول کردی که در این لااقل به گفته خودت پانزده سال شوهای مسخره با دلارهای ارباب وهابی هیچ ارزشی حتی برای نشان دادن هم نداشت و همان روز اول تمام می شد. البته با شناختی که از شمایان دارم بعید نمی دانم که به همین دلیل و به اعتراف خودت و برای اینکه شوی سال گذشته همان روز اول تمام نشود برنامه و سناریوچینی حمله تروریستی را با کمک های برادران وهابی و غیر وهابی هماهنگ کرده باشید.

نطیری ادامه می دهد: «یعنی هدف یک انفجار در گردهمایی همین بود که بتواند صورت مسألۀ آلترناتیو را حذف کند همان کاری که میخواست تو نوروز در آلبانی انجام دهد».

اولا با توجه به اخبار عمومی در رابطه با بستۀ انفجاری، هر عنصر نظامی می داند که آن مقدار مواد و نوع آن هر گز نمی توانست باعث کشتار شود و در ثانی کدام آلترناتیو؟! در ضمن می گوید نوروز و آلبانی! تو ماجرای ادعائی نوروز را اول توضیح بده، کدام عملیات؟ چرا در هیچ رسانه ای خبر آن در همان موقع منتشر نشد؟. اگر منظورت آن دو خبرنگار بازنشسته حدود هفتاد ساله که برای بکتاشی های آلبانی دعوت رسمی شده بودند و اطلاعات دروغی که مریم توسط آمریکایی ها به مقامات آلبانی داد می باشد که خوب آن که با آزاد کردنشان و عذرخواهی رسمی پلیس به یک افتضاح سیاسی برای آلبانی تبدیل شد و مقامات البانی اعلام کردند که دیگر فریب اطلاعات دروغ فرقه را نخواهند خورد و همگی شاهد بودیم که اقای مصطفی محمدی و همسر ایشان سه ماه در تیرانا بودند و فرقه نتوانست هیچ غلطی بکند.

دلیل چهارم: «به نوعی تقویت کنفرانس لهستان است». بالاخره برادر بهزاد جانش در آمد و حرف اصلی را بعد از کلی مزخرفات بیان کرد.

اولا کنفرانسی که قرار است با تظاهرات فرقۀ رجوی تقویت شود از همان ابتدا و قبل از برگزاری شکست خورده است، دلیل آن هم بسیار ساده است. ملت ایران از شما متنفر هستند کما اینکه ایرانیان خارج کشور.

ثانیا این کنفرانس از چه کسانی تشکیل شده و هزینه های آن را چه کسانی می دهد؟. طبق معمول از جنایتکاران و دیکتاتورهای به غایت بدتر از رژیم بسر کردگی وهابیون قصاب عربستان که مخارج کامل آن را می پردازند یعنی همان به اصطلاح ائتلاف کشورهای عربی ضد ایرانی که در رؤیای نابودی فارس ها و عوض کردن نام خلیج همیشه فارس هستند. پس ننگ بر شما فرقۀ وطن فروش و ضد ایرانی که تا مرفق غرق در مستراح وهابیون به سرکردگی بن سلاخ هستید و از آنجا تغذیه میشوید.

البته باز برادر بهزاد ناخواسته حرف ما جداشدگان را اثبات کرد که سالهاست می نویسیم و می گوییم که اصولا مسعود رجوی سالها است دریافته که مورد تنفر مردم ایران است و آنها رژیم را هزار بار به فرقۀ وطن فروش و خائن رجوی ترجیح می دهند فرقه ای  که در جنگ ایران و عراق برای اربابش صدام جاسوسی می کرد و برای موشک زدن به شهرهای ایران به نیروهای دشمن متجاوز گرای می داد و بخشی از ارتش متجاوز او علیه خاک و مردم ایران شده بود.

رجوی از فردای سی خرداد ۱۳۶۰ وعدۀ سرنگونی شش ماهه داد و اینک بعد از چهل سال تحلیل های غیر واقعی و وطن فروشی و جنایت تازه میخواهد در هشت فوریه بر همان سیاستهای جنایتکارانۀ گذشته به قول بهزاد نظیری حتی بیشتر از قبل اصرار ورزد.

رجوی بعد از اشغال سفارت آمریکا در تهران فرمان داد که برویم جلوی سفارت و آن کار گروگانگیری تروریستی را تأیید و تحسین کنیم و اصرار داشت که گروگانهای آمریکایی نباید آزاد شوند یعنی حتما در نهایت اعدام انقلابی شوند! و مهدی ابریشمچی در جلسات دانشگاه شریف در جواب یکی از دانشجویان که پرسید آیا مستشاران آمریکایی را شما ترور کردید جواب داد: «بله با افتخار و البته که ما آنها را به جهنم فرستادیم و بقیۀ آنها را هم خواهیم کشت». اکنون بعد از چهل سال ذلت و خواری و در حالیکه حتی جرأت ظاهر شدن بین فدائیانش را هم ندارد بجای جواب دادن اکنون به کنفرانس لهستان و رئیس سابق سازمان جاسوسی سیا و وزیر امور خارجۀ فعلی آمریکا دخیل بسته است. غافل از اینکه فعلا رئیس خود این آقا یعنی ترامپ هر روز درگیر یک رسوایی و دردسر جدید می باشد و معلوم نیست حتی بتواند تا پایان دورۀ ریاست جمهوری بماند حالا اگر این آقای جاسوس سابق می تواند کاری بکند اول کاری برای نگه داشتن رئیس خود انجام دهد تا در ضمن خودش هم بیکار نشود و بعد از کنفرانس قاتلان بین المللی در لهستان برای رجوی برنامۀ جدید وطن فروشی و ماموریت های جدیدش را ابلاغ کند.

هموطنان عزیزم

امروز بیشتر از هر زمان دیگری دشمنان تاریخی این مرز و بوم در حال نقشه کشیدن برای نابودی سرزمین مادریمان و این بهترین و زیباترین وطن هستند و امروز رجوی بعنوان مجری این نقشه های شوم از طرف این دشمنان ایران زمین استخدام و تغذیۀ مالی و سیاسی می شود. مخالف جمهوری اسلامی بودن دلیل برای تبرئۀ فرقه تروریستی مجاهدین خلق  از وطن فروشی نیست بلکه بایستی جلوی این فرقه تبهکار ایستاد. از همۀ هم وطنان آزاده ام درخواست می کنم این سیاستهای ضد ایرانی فرقه رجوی را محکوم کنند.

زنده و پاینده باد ایران عزیز

رضا جبلی

۲۵ ژانویه ۲۰۱۹

۵ بهمن ۱۳۹۷

***

سرنگونی ؛ استراتژی یا وسیله فریب اعضا سرنگونی ؛ استراتژی یا وسیله فریب اعضا 

عملیات مشترک موساد و مجاهدین خلق در ترور اساتید دانشگاههای ایرانعملیات مشترک موساد و مجاهدین خلق در ترور اساتید دانشگاههای ایران

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائیاز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/بی-بی-سی-فارسی-و-برنامۀ-پرگار-در-مورد-فر/

بی بی سی فارسی و برنامۀ پرگار در مورد فرقه تروریستی مجاهدین خلق  (نیازی به نظر سنجی در ایران نیست. در همین خارج کشور نظر سنجی می کردید)ا

 reza sadeghiرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، بیست و یکم سپتامبر ۲۰۱۸:…  البته بنده به جناب آقای کریمی و بی بی سی و آقای رفیع زاده پیشنهاد میکنم که برای روشن شدن حمایت مردم ایران از فرقه رجوی نیاز نیست نبودن امکان نظرسنجی در داخل ایران را بهانه کنید. از همین اروپا و آمریکا این نظرسنجی را شروع کنید تا ببینید آیا کسی از ایرانیان مقیم خارج از این فرقه حمایت … 

آریو بررزن پیروزنیا: شکستن رکورد وقاحت توسط مجاهدین خلق بدلیل سکوت ماست
(نفوذ تروریسم به قلب کنگره امریکا تحت لوای “نوروز”؟!)ا 

لینک به منبع

عتابی در خطاب به بی بی سی فارسی و برنامۀ پرگار در مورد فرقه تروریستی مجاهدین خلق

نوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین سابق سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

«مجید رفیع زاده متولد ۲۵ دسامبر ۱۹۸۰ (مصادف با ۴ دی ماه ۱۳۵۹) یک دانشمند و سیاستمدار آمریکایی، محقق، استاد دانشگاه هاروارد، تحلیلگر سیاس

متن بالا از ویکی‌ پدیا، دانشنامهٔ آزاد کپی شده است که معرف آقای مجید رفیع زاده مهمان برنامه پرگار در بخش فارسی بی بی سی در هفته گذشته می باشد.ی و متخصص و مفسر سیاستهای خارجی آمریکا و خاورمیانه است. او اصالتاً اهل ایران و سوریه است رئیس شورای بین‌المللی آمریکا در خاورمیانه است ,به عنوان مشاور رئیس جمهور امریکا خدمت کرده است، و یکی از اعضای هیئت مدیره Harvard International Review ازHarvard International Relations Council در دانشگاه هاروارد است. از وی به عنوان یکی از چهره‌های شاخص و برجسته ایرانی-آمریکایی یاد می‌شود. او یک روزنامه‌نگار، فعال حقوق بشر، عضو ارشد نفی خشونت بین‌الملل، عضو هیئت مشاوران بین‌المللی مرکز مطالعات پیشرفته انرژی تأسیس شده به وسیلهUSAID و عضو پروژه خاورمیانه‌ای خلیج ۲۰۰۰ مدرسه امور عام و بین‌المللی دانشگاه کلمبیا است. رفیع زاده به عنوان سفیر و نماینده شورای ملی ایرانی آمریکایی در واشینگتن خدمت کرده‌است. از وی به عنوان یکی از چهره‌های شاخص و برجسته ایرانی-آمریکایی یاد می‌شود. او یک روزنامه‌نگار، فعال حقوق بشر، عضو ارشد نفی خشونت بین‌الملل، عضو هیئت مشاوران بین‌المللی مرکز مطالعات پیشرفته انرژی تأسیس شده به وسیلهUSAID و عضو پروژه خاورمیانه‌ای خلیج ۲۰۰۰ مدرسه امور عام و بین‌المللی دانشگاه کلمبیا است. به عنوان سفیر و نماینده شورای ملی ایرانی آمریکایی در واشینگتن خدمت کرده‌است. به عنوان فارغ‌التحصیل هاروارد مدارک دیگری نیز از دانشگاه‌هایی همچون کالیفرنیا سنتاباربارا دارد. او دارای دکترا در امور دولتی و بین‌الملل، فوق لیسانس در مطالعات بین‌المللی و جهانی، فوق لیسانس در ژورنالیسم و ارتباطات، فوق لیسانس در زبان‌شناسی و تدریس و لیسانس در زبان‌شناسی است».

لطفا به عناوین و شغلهای این جناب کمی دقت کنید و فیلم برنامه پرگار و شیوه ارائه به اصطلاح تحقیقات و استدلال های ایشان را هم ببینید. آیا واقعا این عناوین و مشاغل این جناب با شیوه صحبت کردن و ارائه تحقیقات ایشان سازگاری دارد؟

آیا ایشان حتی یک سند و مدرک و یا اسامی کسانی را که مورد تحقیق قرار گرفته اند ارائه می دهد؟

آیا ایشان که مرتب از تحقیقاتشان صحبت میکنند حتی یک مورد مشخص که نشانگر یک بررسی علمی و منطبق بر امار و اسامی نفرات باشد ارائه می دهد؟ فقط می گوید من تحقیق کرده ام!! بدون هیچ ذکر منبعی!! این را که هر کودکی هم می تواند بگوید.

 ایشان می گوید که بر اساس مدرک، تجزیه و تحلیل میکند و به اسناد و مدارکی که وجود دارد نگاه می کند! اما هیچکدام را نشان نمی دهد یا به آنها و مشخصات آنها اشاره ای هم نمی کند. خوب شما طبق کدام سند و نظر سنجی گفتید که خانوادهای اعدام شدگان این سازمان برایشان پول ارسال میکنند و از این سازمان حمایت می کنند؟ مگر شما چند ثانیه قبلتر نگفتید هیچ گونه امکان نظرسنجی در ایران وجود ندارد؟

 البته ایشان در همان چند دقیقه اول چند سوتی و اعتراف هم کردند که از توجه اقای کریمی آگاهانه و یا نا آگاهانه مخفی ماند. ایشان گفتند در سال گذشته به گردهمایی پاریس رفتند “البته با خرج خودشان ” این یعنی اقای رفیع زاده خواستند رد گم کنند که پول رفتن ایشان را مثل بقیه افراد فرقه نداده و خودشان پرداخت کرده اند!! که به طور ضمنی یعنی هزینه های بقیۀ افراد را سازمان پرداخت کرده است!!… دوم اینکه ایشان نه تاریخ تظاهرات و نه حتی اسم آن سیاسمتدار امریکایی را نمی دانست که از وی نقل قول کرد که ” این گردهمایی از گردهمایی های حزب دموکرات و جمهوریخواه هم بیشتر است”. این شیوه تحقیق مبتنی بر سند و مدرک است که مرتب تکرار می کردید؟؟

 در ضمن جناب رفیع زاده شما که خودتان رأسا در این گردهمایی شرکت داشتید چرا از دیگران نقل قول می کنید؟ مگر تحلیل و نظر شما برا اساس تحقیق نیست؟ خوب بالاخره آمار این گردهمایی ده هزار نفر بود یا ده ها هزار نفر! لطقا یک فیلم از تحقیقات خود و کسانیکه با آنها مصاحبه کردید و ایرانیان سرشناس و دکتر و دانشمند که در این شو شرکت داشتند را منتشر کنید تا ما هم ببینیم چرا که افرادی که ما دیدیم همه غیر ایرانی بودند.

 با عرض پوزش شما حتی با بودن در یک گردهمایی قدرت دادن یک آمار درست را ندارید آن وقت مدعی پژوهشگری با سند و مدرک هم می شوید!!.

 بنده بعنوان یک عضو سابق این فرقه که در تظاهرات سی خرداد گلوله خورده و زخمی شده ام و پنج سال در زندان رژیم منجمله دو سال انفرادی بوده ام و در کانادا و آمریکا برای فرقه فعالیت می کرده ام از بسیاری از شیوه های جذب سیاستمداران و منابع مالی این فرقه به خوبی آگاه هستم. لطفا برای ادامه تحقیقات خود با این جانب هم تماس بگیرید تا با سند و مدرک پروسۀ چهل سال گذشتۀ فرقه را برایتان توضیح دهم و حتی بهتر این است که بی بی سی و آقای کریمی برای روشن شدن هر چه بهتر و بیشتر این موضوع و برای اینکه عدالت را رعایت کنید یک برنامه و میزگرد بگذارید تا بنده بعنوان یک عضو سابق و با توجه به اطلاعات موثقی که دارم و با حضور آقای رفیع زاده این موضوع را روشن کرده و نتیجه گیری را به قضاوت ملت ایران واگذار کنیم.

 البته بنده به جناب آقای کریمی و بی بی سی و آقای رفیع زاده پیشنهاد میکنم که برای روشن شدن حمایت مردم ایران از فرقه رجوی نیاز نیست نبودن امکان نظرسنجی در داخل ایران را بهانه کنید. از همین اروپا و آمریکا این نظرسنجی را شروع کنید تا ببینید آیا کسی از ایرانیان مقیم خارج از این فرقه حمایت می کند؟ و یا می توانستید قسمت کامنت برنامه تان را باز بگذارید تا می دیدید ایرانیان آزاده و وطن پرست چه کامنت هایی برایتان می گذاشتند و آنرا بعنوان نظرسنجی و مدرک خدمت اقای رفیع زاده می دادید.

 برای روشن شدن بهتر موضوع دو مثال میزنم:

 کنسرت خانم مرضیه در لوس انجلس در سال هفتاد و شش که من خودم آنجا بودم و با توجه به اینکه حدود دو میلیون ایرانی در امریکا زندگی می کنند سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) حدود دو هزار نفر توانست بیاورد و آنهم تعداد زیادی ازاروپا و کانادا آمده بودند که من خودم هم تعداد زیادی از دوستانم را که هوادار هم نبودند آوردم که آنها هم فقط به دلیل مجانی بودن و پرداخت تمامی هزینه از طرف فرقه، به این کنسرت آمدند.

 بنده بعنوان کسی که هم در کانادا و هم در آمریکا با فرقه بودم به شما اطمینان می دهم که هیچ ایرانی سرشناسی نه تنها در این دو کشور بلکه اساسا در هیچ کشور دیگری از این فرقه حمایت نمی کند. جناب اقای کریمی به چه دلیل وقتی آقای رفیع زاده گفتند خیلی از ایرانیان سرشناس دکتر و استاد دانشگاه به این فرقه کمک می کنند از ایشان نپرسیدید اسامی فقط یک نفر از این استادان دانشگاه را اعلام کنید؟ دیگر در امریکا که ترس از اعدام وجود ندارد. در ضمن چرا یکی از این استادان دانشگاه و دکترهای سرشناس ایرانی در این گردهمایی ها هر گز شرکت و یا سخنرانی نکرده اند؟ و یا نپرسیدید که خود آقای رفیع زاده که می گوید هر فرد پناهندۀ عادی که تازه از ایران آمده (و به قول شما که گفتید زبان هم بلد نیست تا کار کند) در ماه هزار دلار کمک می کند!!! خود ایشان با اینهمه سمت و شغل پردرآمدی که دارد چقدر به فرقۀ رجوی کمک می کند؟ نکند قضیه بر عکس است که واقعیت هم همین است و آقای رفیع زاده عمدا آن را کتمان کرد.

جناب اقای کریمی و مدیران بی بی سی فارسی!

 آیا بهتر نبود برای روشن شدن حقیقت از کسانی در این برنامه استفاده میشد که خود سند و مدرک زنده هستند و سالیان سال در این فرقه بوده اند و از منابع مالی و شیوه های کاری آن به خوبی آگاهند؟

 اگر بی بی سی فارسی واقعا متعهد به اصول و قواعد دموکراتیک می باشد بایستی برای شفافیت هر چه بیشتر، حق ما اعضای سابق این فرقه را هم رعایت نماید تا در یک برنامه ما هم بعنوان کسانیکه سالها قبل از تولد آقای رفیع زاده با سازمان بوده ایم بتوانیم واقعیتها را بازگو کنیم.

رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین سابق سازمان مجاهدین ( فرقه تروریستی مجاهدین خلق )

*** 

دیدار اعضای سابق مجاهدین خلق فرقه رجوی ا پارلمان اروپادیدار هیأتی از جداشدگان فرقۀ رجوی با نمایندۀ پارلمان اروپا از پرتقال در بروکسل

MEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #AlbaniaMEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #Albania

Mojahedin_Khalq_MEK_Ch_4_News_Albania The shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian governmentThe shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

Albanian Police No Match For MEK Commanders Trained By Saddam’s Mukhabarat Albanian Police No Match For MEK Commanders Trained By Saddam’s Mukhabarat 

همچنین: