بهار ایرانی! بگذارید که همه فرقه رجوی را تجدید کشف! نمایند

بهار ایرانی! بگذارید که همه فرقه رجوی را تجدید کشف! نمایند

مسعود جابانی، هلند، پنجم اوت 2013: …  بهار عزیز! کشف همین است دیگر. یعنی یک پدیده  وجود دارد و واقعی و ملموس و ثابت شده است و بعد از آن بتدریج بنا به مقتضیات زمان و درک  و بینش افراد  کشف می شود. کشف آتش و دیگر منابع طبیعی و یا سرزمین های ناشناخته هم  از این موارد هستند. آقای کریمی هم  باید خودش بدون استفاده و تماس و اعتماد به دیگر جداشدگان و زخم خوردگان  به این نتیجه برسند. در ضمن شما باید …

کریم قصیم: پاسخگویی محول به بعد از سرنگونی نمی شود. سرنگونی بهانه نیست. رهبران مجاهدین خلق امروز جواب دهند

آقای بهار ایرانی مطلبی را در مورد کشف آقای کریمی نوشته است که بنده هم جهت تصدیق حرف ایشان چند جمله ای را ضمیمه می کنم. بهار ایرانی مطلبش را بدینگونه شروع می کند.

اوغر بخیر آقای کریمی
بهار ایرانی، مجاهدین دبلیو اس، پنجم اوت ۲۰۱۳: … این که با چه زبانی باید آقای کریمی را متوجه این حقیقت کرد که موضوع سکت بودن مجاهدین مربوط به امروز و دیروز نیست و حداقل یک سبقه ده ساله دارد و اینکه مجاهدین منتقدین خود را وابسته به جمهوری اسلامی معرفی می کنند سبقه ای حداقل سه دهه ای دارد، به گمانم افاقه پذیر نیست. چون قبل از ما خود ایشان از سبقه این به اصطلاحات با خبر هستند.
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=5773

بهار عزیز! کشف همین است دیگر

یعنی یک پدیده وجود دارد و واقعی و ملموس و ثابت شده است و بعد از آن بتدریج بنا به مقتضیات زمان و درک و بینش افراد کشف می شود. کشف آتش و دیگر منابع طبیعی و یا سرزمین های ناشناخته هم از این موارد هستند. آقای کریمی هم باید خودش بدون استفاده و تماس و اعتماد به دیگر جداشدگان و زخم خوردگان به این نتیجه برسند.

در ضمن شما باید کمی صبورتر باشید همین فردا ممکن است که خود آقای رجوی هم کشف کند که ” مجاهدین توسط وزارت اطلاعات به فرقه تبدیل شده اند” از این موجود هر چیزی را می شود انتظار داشت. مگر همین آقای رجوی نبود که بنی صدر را بخاط نوشتن نامه سرگشاده به رفسنجانی ” معتاد خمینی” خواند. حالا خودش برای رفسنجانی نامه می نویسد و از او تقاضا می کند که خودش را کاندید ریاست جمهوری نماید.

از یک منظر دیگر می بینیم که سخنانی را هم که آقایان مصداقی و یا قصیم و .. دیگر جداشدگان جدید می گویند، تازگی ندارد فقط از این بابت جذابیت دارد که آنها هم جهت تائید حرف شما وارد کارزار شده اند و همان واقعیت اثبات شده را دوباره با واژه های دلپسند و جذاب توصیف نماید.

در نامه های آقای مصداقی هم دلایل و توضیحات سعید شاهسوندی را می بینید. زمانیکه سعید شاهسوندی دلایل خودش را برای خروج از مناسبات فرقه بیان می کرد بسیاری از منتقدین امروز که همان دلایل و مستدلات را امروزه می آورند، جرات تماس با ایشان را به دلیل اتهامات مجاهدین که ایشان را تیرخلاص زن معرفی می کردند، نداشتند.

مطالعه متون اعتراضی پرویز یعقوبی در سال 63 به عنوان اعتراض به رجوی برای انتقال پایگاه های مجاهدین به عراق امروزه دیگر عادی شده است در حالیکه آن زمان کشف بسیار مهمی برای به خطرافتادن اعتبار مجاهدین محسوب میشد. او با صدای بلندی که خیلی ها هم نشنیدند ملتمسانه می گفت که رفتن به عراق سوزاندن تمامی هست و نیست مجاهدین و اعتبار انان است.

بهار عزیز ! باید خوشحال باشیم که دیگر بسیاری از سیاسیون و حتی مردمی که در مناسبات معمول جامعه بسر می برند به ماهیت و مناسبات فرقه ای آقای رجوی واقف شده اند.

در همین جا باید اضافه کنم که کارهای تحقیقی زیادی در مورد فرقه توسط دوستان جداشده خانم آن سنگیلتن و آقای مسعود بنی صدر و سایر دیگر از دوستان جداشده انجام شده است که براحتی می شود از آن استفاده نمود. کتاب های سکت و روانشناسی خشونت و ترور و جزوه های وابسته به آنهم که توسط خود بنده نوشته شده همیشه در دسترس می باشد. البته تمامی این موارد در صورتی کشف! می شود که کاشف علاقه به کشف داشته باشد. هرچند که آن مورد تکراری باشد.

می گویند که تاریخ هم تکرار می شود . به نظر من تاریخ فقط برای کسانی تکرار می شود که اطلاعات لازم را در بار اول کسب کرده باشند. برای کریمی ها تاریخ تکرار نمی شود.

همچنین:

چشمها را باید شست، جور دیگر باید دید (قسمت دوم)

۲۰۱۳/۰۷/۳۱ by

مسعود جابانی، ایران قلم، سی و یکم ژوئیه ۲۰۱۳: … … همفکری و استفاده از تجارب  جداشدگان بالاترین و ارزشمندترین  سرمایه ای است که می توان برای یاری رساندن به دوستان جداشده پس از انتقال آنان به کشورهای مختلف و قطع رابطه آنان با مناسبات فرقه ای، استفاده نمود. در این جلسه  با نمایش  تصویری  پروسه  […]

چشمها را باید شست جور دیگر باید دید ـ دیدار صمیمی ۷ نفر از اعضای جدا شده فرقه مجاهدین ساکن اروپا ـ قسمت اول

۲۰۱۳/۰۷/۰۷ by

مسعود جابانی، نیم نگاه، هفتم ژوئیه ۲۰۱۳: … همفکری و استفاده از تجارب  جداشدگان بالاترین و ارزشمندترین  سرمایه ای است که می توان برای یاری رساندن به دوستان جداشده پس از انتقال آنان به کشورهای مختلف و قطع رابطه آنان با مناسبات فرقه ای، استفاده نمود. در این جلسه  با نمایش  تصویری  پروسه  التصاق روانشناسانه  همراه […]

شعار “زنده باد بهار” احمدی نژاد به بار نشست و رجوی را هم شوکه کرد

۲۰۱۳/۰۶/۲۷ by

مسعود جابانی، ایران فانوس، بیست و هفتم ژوئن ۲۰۱۳: …  شهردار پاریس از مریم رجوی در این گردهمائی بعنوان رئیس جمهور منتخب نام می برد و خانم لیندا چاوز او را متملقانه نجات دهنده تمامی زنان جهان معرفی می نماید .آنها بخوبی می دانند که مریم رجوی به این تملقات و تعاریف بشدت نیازمند است […]

ترک مناسبات مجاهدین و الزامات ورود به دنیای آزاد – نگاهی به ورود اسماعیل یغمائی ، روحانی و کریم قصیم و… به دنیای آزاد

۲۰۱۳/۰۶/۱۰ by

مسعود جابانی، دهم ژوئن ۲۰۱۳: … دوستان گرامی ! مطمئنا  تا کنون  به اندازه کافی  پس از خروجتان از روابط  ، مورد لطف ! مجاهدین  قرار گرفته اید و یا بزودی قرار خواهید گرفت. ولی نکته ای که می خواهم بدان اشاره کنم این است که شما هیچ نیازی ندارید که  ثابت کنید که جاسوس وزارت […]

(Rajavi cult or MKO aslo known as Saddam’s Private Army)