بهزاد نظیری سرچماقدار فرقه رجوی

بهزاد نظیری سرچماقدار فرقه رجوی

مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران قلم، سیزدهم سپتامبر 2014: … بهزاد نظیری یکی از گماشتگان فرقه رجوی می باشد که سالهای زیادی در عراق در خدمت رجوی بوده است و بارها از اروپا به عراق و پادگان اشرف برای فعالیت های تروریستی سازمان مجاهدین سفر کرده است. نام برده در عراق در اکثر عملیات نظامی سازمان بعنوان فرمانده شرکت داشته است و در اروپا نیر فرماندهی تیم های عملیاتی در داخل ایران را از طریق تلفن …

بهزاد نظیری مجاهدین خلق فرقه رجویبهزاد نظیری مزدور و شکنجه گر ارتش خصوصی صدام، نفوذی فرقه تروریستی رجوی در ژنو

لینک به منبع

بهزاد نظیری سرچماقدار فرقه رجوی

اجلاس سالانه حقوق بشر سازمان ملل در ژنو از تاریخ 8 سپتامبر تا 26 سپتامبر در جریان خواهد بود. امسال نیز فعالین حقوق بشر فعال هستند و تلاش می کنند در حوزه تجربیات خودشان در زمینه مناسبات درونی و بیرونی فرقه مجاهدین خلق افشاگری کنند. در هیمن راستا لازم در مورد نقش بهزاد نظیری به عنوان یکی از سرچماقداران فرقه مجاهدین خلق روشنگری های لازم صورت گیرد.

بهزاد نظیری یکی از گماشتگان فرقه رجوی می باشد که سالهای زیادی در عراق در خدمت رجوی بوده است و بارها از اروپا به عراق و پادگان اشرف برای فعالیت های تروریستی سازمان مجاهدین سفر کرده است. نام برده در عراق در اکثر عملیات نظامی سازمان بعنوان فرمانده شرکت داشته است و در اروپا نیر فرماندهی تیم های عملیاتی در داخل ایران را از طریق تلفن بر عهده داشته است. عجب اینکه بهزاد نظیری اکنون مانند گرگی در لباس میش ظاهر شده و به بهانه دفاع از حقوق ساکنان لیبرتی ( در واقع برای بیشتر نگه داشتن افراد کمپ لیبرتی و قتل عام ساکنان لیبرتی ) سعی می کند با لابی گری به فریب انجمن های مرتبط با سازمان ملل و جا زدن خود بعنوان فعال حقوق بشری و حامی اعضای گرفتار در کمپ لیبرتی بپردازد . ایشان در شروع سعی می کند با صحبت های بسیار قشنگ افراد حقوق بشری را جذب کند و بعد خواستار برسمیت شناختن رجوی و وادار کردن آنها به حمایت از سیاست های رجوی می کند.

لازم به یادآوری هست که بهزاد نظیری در سپتامبر سال 2009 حمله چماقداران فرقه رجوی به فعالین حقوق بشر در ژنو را فرماندهی کرده است. در همان مقطع وضعیت بهزاد نظیری به عنوان سرچماقدار فرقه رجوی افشا گردید. در اطلاعیه ای که کانون ایران قلم در سال 2009 منتشر کرده، در بخشی از آن امده است:

” … اجرای موفقیت آمیز آکسیون روشنگرانه فعالین حقوق بشری که در غالب انجمن‌های متعدد صورت گرفته و به مدت سه ساعت به طول انجامید باعث خشم وغضب مسئولان فرقه مجاهدین گردید که بطور مشخص تروریست بهزاد نظیری نماینده و سرکرده این جریان تروریستی پس از دیدن این فعالیتها با تماس تلفنی اقدام به اعزام این تروریست ها به محل اجرای آکسیون اعتراضی در مقابل مقر اروپایی سازمان ملل در شهر ژنونمود و لحظاتی بعد تیم های اعزامی که پیوسته با تلفن همراه مشغول گرفتن خط وخطوط از فرماندهان پشت صحنه خود بودند در میان آکسیون آمده و آنان نیز در حالیکه بشدت ترسیده ورنگ پریده بودند از فاصله نزدیک 3-4 متری از افراد فیلم تهیه میکردند و در همین رابطه یک تیم چند نفره از چماقداران فرقه همزمان با تهدید و فحاشی به خانم ملکی و آقای سبحانی و آقای ساغرچی و علی جهانی خود را برای حمله فیزیکی به فعالین حقوق بشر آماده می کردند و …. “

برای مطالعه متن کامل این اطلاعیه و مسائل در ارتباط به لینک زیر مراجعه کنید.

http://www.iran-ghalam.de/2Haupt/5358-TahririeGalam-EjlaseJenev2-29.09.2011.htm

لذا وظیفه همه جدا شدگان از فرقه رجوی هست که این سرچماقدار فرقه رجوی را که همواره به دستور مریم رجوی از اورسورواز به اکسیون های اعتراضی جدا شدگان و ما منتقدان سازمان در پاریس و کشورهای دیگر یورش برده و به ضرب و شتم آنها پرداخته است ولی اکنون که عنوان عضو کمیسیون خارجه به اصطلاح شورا را یدک می‌کشد که همان ارگان عادی سازی فرقه تروریستی رجوی است وی فردی است که حافظ منافع رجوی و دستورات خشونت طلبانه او است .

ما جدا شدگان از فرقه رجوی از مجامع بین‌المللی و ارگانهای حقوق بشری خواستار هستیم که این فرد را به چنین مکانهای مقدس که برای اهداف انسانی و حقوق بشری دایر شده است راه ندهند و این فرد به هیچ وجه خواسته های ساکنان لیبرتی را نمایندگی نمی کند بلکه اهداف شوم و تروریستی رجوی را نمایندگی می کند چرا که ساکنان لیبرتی خواستار آزادی و انتقال فوری از کشور نا امن عراق هستند ولی رهبری سازمان خواهان نگه داشتن هر چه بیشتر آنها در عراق هست که اکنون با توجه به شرایط اسفباری که در عراق وجود دارد ساکنان لیبرتی از کمترین امنیت جانی برخوردار نیستند لذا اینجانب به عنوان فعال یکی از فعالین حقوق بشر از همه سازمان های بین المللی و ارگانهای حقوق بشری و انجمن های مرتبط با سازمان ملل متحد خواهش مندیم که ضمن راه ندادن و اخراج این فرد از اجلاس و مجامع خود در جهت انتقال فوری ساکنان لیبرتی به کشورهای امن ثالث تلاش نمایند.

***

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1استراتژی که در عراق جا ماند

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمسعود و مریم رجوی زهره قائمی مسئول ترور شهید صیاد شیرازی را به همراه دیگران در قرارگاه اشرف باقی گذاشتند تا کشته شوند

زهره قائمی کمپ اشرف 2زهره قائمی بصورتی مشکوک در کنار بیش از پنجاه تن دیگر در قرارگاه اشرف به ضرب گلوله گشته شد. رجوی هنوز اجازه دسترسی و تحقیق از ۴۲ تن باقی مانده از این واقعه را نمی دهد

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

همچنین:
https://iran-interlink.org/fa/?mod=view&id=10820

مشروح گزارش اقدام خشونت طلبانه و تروریستی فرقه تروریستی مجاهدین علیه فعالین حقوق بشر در ژنو (گزارش شماره ۲)

.… لازم به یادآوری است که هفته گذشته پس از انتشار بیانیه کمیساریای عالی پناهندگان فعالین حقوق بشر منتقدین این سازمان هشدار داده بودند که مجاهدین به هر وسیله ممکن و با سنگ اندازی مانع اجرای بیانیه کمیساریای عالی پناهندگان میشوند ومریم رجوی سرکرده این فرقه در فرانسه باتمام وقاحت گفت: “… ما ا جازه نمیدهیم خط مالکی وبارزانی مزدورپیش برود که تحت عنوان مصاحبه با تک تک افراد خط حکومت ایران پیش را ببرد….” و در ادامه این تلاش‌های مزبوحانه میگوید” ….کلیه افراد مجاهدین می بایست با هلیکوپتربرای مصاحبه برده شوند…”و این به این مفهوم است که برای مصاحبه اسیران در بند این سازمان حداقل ۷هزار سورتی پرواز برای رفت و برگشت و انجام مصاحبه‌ها صورت گیرد وهمه …

ایران قلم، بیست و نهم سپتامبر ۲۰۱۱
http://www.iran-ghalam.de/2Haupt/5358-TahririeGalam-EjlaseJenev2-29.09.2011.htm

همانطور که در گزارش شماره ۱ که به تاریخ ۲۸ سپتامبر منتشر شد همزمان با اجلاس سالانه کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل متحد گروهی از فعالین حقوق بشر و منتقدین فرقه تروریستی مجاهدین خلق از جمله سرکار خانم بتول ملکی و آقایان مهرداد ساغرچی، روح الله تاجبخش، علی قشقاوی، امیر موثقی، میلاد آریایی، علی اکبر راستگو، علی جهانی و محمدحسین سبحانی در تاریخ ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۱ در شهر ژنو حضور یافتند و در حمایت از نجات اسرا و قربانیان این فرقه خشونت طلب در کمپ عراق جدید (اشرف سابق) به روشنگری پرداختند.

اما بدلیل عدم تحمل هر گونه دیگراندیشی و صدای مخالف توسط رهبران خشونت طلب این فرقه تروریستی وهمچنین بدلیل وجود جو سرکوب و خشونت نهادینه شده در این جریان ضد ملی گروهی از چماقداران اعزامی این فرقه با حمله ور شدن و توهین و گرفتن عکس و فیلمبرداری از منتقدان این سازمان برای سازماندهی حملات احتمالی اقدام به موارد زیر نمودند:

بهزاد نظیری مجاهدین خلق فرقه رجوی(بهزاد نظیری و دیگر چاقوکش های رجوی در اروپا)

پیش از اجرای موفقیت آمیز آکسیون روشنگرانه فعالین حقوق بشری که در غالب انجمن‌های متعدد سازمان داده شده بود و به مدت سه ساعت به طول انجامید باعث خشم وغضب مسئولان این جریان گردید که بطور مشخص تروریست بهزاد نظیری نماینده و سرکرده این جریان تروریستی پس از دیدن این فعالیتها با تماس تلفنی اقدام به اعزام این تروریست ها به محل اجرای آکسیون اعتراضی در مقابل مقر اروپایی سازمان ملل در شهر ژنونمود.

سپس دقایقی بعد یکی از اعضای شورای رهبری فرقه با روسری وحجاب فرقه پسند به همراه یک نفر دیگرهمراه با یک خودروی در محل حاضر شده و از درون ماشین مشغول فیلمبرداری وعکسبرداری از آکسیون مزبور شدند.

لحطاتی بعد تیم های اعزامی که پیوسته با تلفن همراه مشغول گرفتن خط وخطوط از فرماندهان پشت صحنه خود بودند در میان آکسیون آمده و آنان نیز در حالیکه بشدت ترسیده ورنگ پریده بودند از فاصله نزدیک ۳-۴ متری از افراد فیلم تهیه میکردند و در همین رابطه یک تیم چند نفره از چماقداران فرقه همزمان با تهدید و فحاشی به خانم ملکی و آقای سبحانی و آقای ساغرچی و علی جهانی خود را برای حمله فیزیکی به فعالین حقوق بشر آماده می کردند که لازم است در اینجا از شجاعت و جسارت سرکار خانم بتول ملکی در این تهاجم فرقه تروریستی به فعالین حقوق بشر تشکر ویژه داشته باشیم. در ادامه یک تیم دو نفره دیگر فرقه تروریستی به تیم های قبلی این فرقه اضافه شدند که عکس های بعضی از آنها در این گزارش مشاهده می کنید.

فعالین حقوق بشر با توجه به اینکه اساساً برای فعالیت‌های افشاگرانه و تبلیغی و برای نجات اسیران و گروگانهای این فرقه در عراق تلاش میکردند و قصد داشتند روشنفکران جامعه جهانی را با اهداف خود آشنا سازنند بلافاصله با پلیس شهر ژنو تماس گرفته و درخواست کمک کردند و همزمان اعضای جدا شده از مجاهدین همزمان با خونسردی و متانت اقدام به ادامه فعالیتهای روشنگرانه خود نموده و با پخش بیانیه و اطلاعیه های متعدد و نشریات انگلیسی و فرانسوی و همچنین ترجمه نامه سرگشاده به آقای اد مرکلت نماینده ویژه سازمان ملل در عراق و ….. و همچنین توضیح و تشریح آن برای فعالین حقوق بشرو مراجعه کنندگان به مقرسازمان ملل در ژنو وکمیسیون حقوق بشرخواستاراین شدند که جامعه جهانی و مجامع حقوق بشری برای نجات و آزادی قربانیان ازبند فرقه، تلاش کنند.

پر واضح است فیلم‌برداری چماقداران این فرقه برای آن صورت میگیرد که در شرایط احتمالی ودرسرکمینگاه های مورد نظر اقدام به تروراعضای ناراضی در اروپا کنند اما لازم به یادآوری است که تمامی فعالیت‌های آنان توسط پلیس کشورها مانیتورینگ می‌شود و با توجه به سابقه سیاه و طولانی این گروه و حضور پانزده سالانه در لیست گروههای تروریستی تاکنون موفق به انجام اهداف پلید خود نگردیده و منتقدین این سازمان با توجه به حفاظت از جانب مسئولان امنیتی کشورها به کارشان همچنان مصمم و پرشور ادامه خواهند داد.

لازم به یادآوری است که هفته گذشته پس از انتشار بیانیه کمیساریای عالی پناهندگان فعالین حقوق بشر منتقدین این سازمان هشدار داده بودند که مجاهدین به هر وسیله ممکن و با سنگ اندازی مانع اجرای بیانیه کمیساریای عالی پناهندگان میشوند ومریم رجوی سرکرده این فرقه در فرانسه باتمام وقاحت گفت:

“… ما ا جازه نمیدهیم خط مالکی وبارزانی مزدورپیش برود که تحت عنوان مصاحبه با تک تک افراد خط حکومت ایران پیش را ببرد….” و در ادامه این تلاش‌های مزبوحانه میگوید” ….کلیه افراد مجاهدین می بایست با هلیکوپتربرای مصاحبه برده شوند…”و این به این مفهوم است که برای مصاحبه اسیران در بند این سازمان حداقل ۷هزار سورتی پرواز برای رفت و برگشت و انجام مصاحبه‌ها صورت گیرد وهمه این ها بخشی از موانع و مشکلاتی است که برای عدم اجرای طرح کمیساریای عالی پناهندگان توسط بالاترین مراجع این سازمان بوجود می آید .

تأکید میکنیم که این بیانات یک شارلاتان سیاسی است که تلاش میکند برای بازمانده بقای خود راه خروجی اندیشیده و بیش از هر چیز از به خطر افتادن جان سرکرده این جریان یعنی مسعود رجوی به هول و ولا افتاده وبی ربط نیست که بگوئیم که حضور بلا تردید مسعود رجوی در این قلعه باعث بیان وطرح این خزعبلات سیاسی میشود وگرنه همه میدانند این فرقه برای جان اعضای خود هیچ اهمیتی قائل نیست و ازسویی دیگر از آنجا که میداند چنین هزینه وامکانی برای کمیساریای عالی پناهندگان ممکن نیست این فرار به جلو را پر شتاب و بی دنده و ترمزانجام میدهد.

بار دیگر ضمن تشکر از همه دست اندرکاران و حاضر شدگان در آکسیون اعتراضی در گزارش های بعدی سایر فعالیت های صورت گرفته حقوق بشری در شهر ژنو به اطلاع علاقمندان خواهد رسید.

عکسهای از سایر چماقداران در حمله به آکسیون های قبلی

 ———-

همچنین:
https://iran-interlink.org/fa/index.php?mod=view&id=10517

مجاهدین خلق؛ نماد وابستگی، خشونت و ترور در ایران

(حمایت از جنایتکاران و منافقین یاد آور کودتای ضد ایرانی بیست و هشت مرداد است)

.

… سازمان مجاهدین خلق نماد خشونت و دشمنی، و نماد وابستگی و تکیه بر قدرت‌های بیگانه و درنتیجه نامشروع است و یادآور تلخ‌ترین خیانت‌ها هست. و امروز که ملت ایران، سر مشق مبارزه ی مسالمت آمیز و ضد استبدادی و نماد «استقلال و استغنا»ی ملتها است. دولتمردانی که فریبِ حمایت از این سازمان را می‌خورند تنها دیوار بی‌اعتمادی میان ملت‌ها را بالا می‌برند و خاطرات تلخ سیاست‌های ضدایرانی همچون کودتای ۲۸ مرداد را در اذهان مردم زنده می‌کنند. به پیروی از همراه بزرگ جنبش سبز، سازمان مجاهدین خلق را همچنان «منافقینی می‌دانیم که با خیانت‌ها و جنایت‌های خود مرده‌اند» و هشدار میرحسین موسوی را اینگونه تکرار می‌کنیم که «هیچ دولتی نباید برای کسب امتیازهای خود آنان را زنده کند و اگر چنین تلاشی کرد در خاطر ملت ایران به بدنامی نامبردار خواهد شد» …

سایت کلمه، چهاردهم اوت ۲۰۱۱
http://www.kaleme.com/1390/05/23/klm-69203/

من به عنوان یک دلسوز می‌گویم منافقین با خیانت‌ها و جنایت‌های خود مرده‌اند، شما(حاکمان) برای کسب امتیازهای جناحی و کینه ورزی، آن‌ها را زنده نکنید. (میر حسین موسوی، بیانیه شماره ۱۷)

در تاریخ معاصر ایران، هیچ حزب، سازمان و حتی هیچ فرقه‌ای به اندازه سازمان مجاهدین خلق در نزد ملت ایران بدنام نیست. هنوز ملت ایران، فراموش نکرده است که بهترین فرزندانش، توسط سازمان مجاهدین خلق به فجیع‌ترین شکل ممکن ترور شدند و به شهادت رسیدند و هنوز هزاران خانواده و فرزندان کسانی که توسط این سازمان ترور شده اند زنده‌ و شاهد بر این جنایاتند. ملت ایران فراموش نمی‌کند که این سازمان در کنار صدام حسین، به جان و ناموس ایرانیان طمع کرد و همراه و یاور او در سرکوب و کشتار مردم ایران و عراق بود. ایرانیان به سالهای دفاع در برابر مجاهدین خلق و صدام افتخار می‌کنند و در هر فرصتی صد‌ها هزار شهیدِ این دفاع مقدس را تکریم می‌کنند. مردم ایران به خوبی می‌دانند که این سازمان هنوز هم از منابع نامشروعی بهره می‌گیرد که در اساس متعلق به ملت عراق و ایران بوده است و آگاهند که بقای مالی و موجودیتِ محدودِ این سازمان، وابسته به حمایتهایی است که صدام حسین از زمان جنگ علیه کشورمان از آنان نمود.

سازمان مجاهدین خلق، «نماد خشونت و ترور» در ایران است و کمترین حضور این واژه و کمترین تعلق خاطر به این سازمان، کافی است تا مخاطب ایرانی به یاد خشونت و ترور و خیانت بیافتد. مادامی که شالوده فرقه ای و فردپرستانه‌ی این سازمان باقی است این سازمان چاره ای جز تمکین به بیگانگان برای خنجر زدن به ملت خود ندارد و هر کشور و نهادی که از این سازمان حمایت کند، خود را در میان مردم ایران بدنام می‌کند و در اذهان تاریخی مردم ایران به دفاع از خشونت و خیانت مشهور می‌شود.

دولتمردانی که فریبِ حمایت از این سازمان را می‌خورند تنها دیوار بی‌اعتمادی میان ملت‌ها را بالا می‌برند و خاطرات تلخ سیاست‌های ضدایرانی همچون کودتای ۲۸ مرداد را در اذهان مردم زنده می‌کنند.

سازمان مجاهدین خلق، راندهٔ ملت ایران است؛ پیش از آنکه راندهٔ دولت باشد. زنده کردن نام بدیُمن مجاهدین خلق، آرزوی شوم همهٔ دشمنان دموکراسی و مردمسالاری در ایران است. خشونت طلبان از زنده شدن نام و یاد مجاهدین خلق خوشحال خواهند شد، چه در کنار آن‌ها باشند و چه در برابر آن‌ها؛ زیرا از خشونت، خشونت می‌زاید.

حضور این سازمان تروریست در هر نقطه‌ای از جهان می‌تواند، بهانه‌ای برای برخوردهای نامشروع اقتدارگرایان در ایران با فضای نقد و اعتراض باشد و آن‌ها تنها گروهی خواهند بود که از وجود و حضور رسمی آن‌ها استقبال خواهند کرد؛ حتی اگر در ظاهر خود را دشمنان آنان بخوانند.

سازمان مجاهدین خلق نماد خشونت و دشمنی، و نماد وابستگی و تکیه بر قدرت‌های بیگانه و درنتیجه نامشروع است و یادآور تلخ‌ترین خیانت‌ها هست. و امروز که ملت ایران، سر مشق مبارزه ی مسالمت آمیز و ضد استبدادی و نماد «استقلال و استغنا»ی ملتها است پیوند با «خشونت و وابستگی » را نمی پذیرد و حمایت هیج دولتی را از خشونت و وابستگی برنمی تابد.

به پیروی از همراه بزرگ جنبش سبز، سازمان مجاهدین خلق را همچنان «منافقینی می‌دانیم که با خیانت‌ها و جنایت‌های خود مرده‌اند» و هشدار میرحسین موسوی را اینگونه تکرار می‌کنیم که «هیچ دولتی نباید برای کسب امتیازهای خود آنان را زنده کند و اگر چنین تلاشی کرد در خاطر ملت ایران به بدنامی نامبردار خواهد شد».

همچنین:

آیا حیدرالعبادی اشتباه نوری المالکی را تکرار می کند؟

مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران قلم، بیست و هفتم اوت 2014: …  آقای حیدر العبادی نباید منتظر تشکیل کابینه خودش باشد و باید از هم اکنون راه حل های عملی برای مبارزه با تروریسم را توسط مشاورین خودش دنبال کند. بدون تردید وجود فرقه مجاهدین خلق در عراق بی ارتباط با قدرت گرفتن داعش در این کشور نمی باشد، در غیر این صورت چ

چرا فرقه مجاهدین گروه تروریستی داعش را عملا متحد خود می داند؟

مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران قلم، بیستم اوت 2014: …  براستی چرا سازمان مجاهدین که خود را دمکرات ترین وازاد ترین وتنهاترین سازمان وگروه حامی حقوق بشر مینامد از گروهک داعشی که دیگر کل عالم و ادم به وحشیگری وماورای انسان بودنشان اذعان دارند اینهمه حمایت وبه اسم نیروی مردمی وانقلابی از انها تعریف وتمجید میکند؟ نگاهی کوتاه �

فرقه رجوی تاریخ را هم سانسور می کند

مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران قلم، دوم اوت 2014: …سران فرقه تحت عنوان مطلبی به مناسبت فرار بزرگ رجوی در تاریخ هفتم مرداد ماه سال شصت انرا با اب و تاب پرواز تاریخ ساز نامیده و بدون ذکر نامی از اقای بنی صدر و اقای مهدی افتخاری که فرماندهی این عملیات فرار را بر عهده داشت به دروغ مدعی شده است که رجوی خود