بیانیه لوزان و تناقض‌گویی‌های مریم رجوی

بیانیه لوزان و تناقض‌گویی‌های مریم رجوی

سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، چهارم آوریل 2015:…  اما آنچه که در خصوص این اطلاعیه و موضعگیری عجولانه و پر از تناقض رهبری مجاهدین می‌توان گفت این‌که آنان به کرات و در سرفصل‌های مختلف نیات ضدمردمی و ضدایرانی خود را ثابت کرده و نشان داده‌اند که این گروه فاسد و خیانتکار چه فاصله عمیقی با اهداف مردم ایران و خواسته های به‌حق آنان دارند. بی شک مجاهدین بازنده اصلی توافق …

 مریم رجوی علی صفوی تروریسماسرائیل، عربستان و منافقین بزرگترین بازندگان توافق ایران و قدرت های جهانی

لینک به منبع

بیانیه لوزان و تناقض‌گویی‌های مریم رجوی

سیدحجت سیداسماعلی

عضو پیشین شورای مرکزی مجاهدین

در شامگاه سیزدهم فروردین 1394 یک رویداد منحصربفرد در تاریخ معاصر ایران و جهان بعد از 13 سال در لوزان سوئیس ثبت گردید و نشان داد که چگونه دیپلماسی و راه کارهای سیاسی می‌تواند در حل و فصل پیچیده‌ترین مسائل، از جنگ و خونریزی و خشونت طلبی پیشی گرفته و به یک راه حل منطقی و توافق همه جانبه منجر شود.

در ورای همه انگیزه های سیاسی و اقتصادی که در پس پرده موافقان و مخالفان این بیانیه وجود دارد، 9 روز ماراتن لوزان نشان داد که مردم ایران چه در داخل کشور و چه در خارج، تا چه حد علاقمند به فرجام رسیدن این مذاکرات بودند.

انعکاس نظرات مردم در فضای مجازی (توئیتر و فیسبوک) و رسانه‌های بین‌المللی خود گویای حسی مشترک در وطن‌پرستی، علاقمندی و احساس مسئولیت جمعی در کم شدن فشار تحریم‌ها از روی دوش هموطنانشان است. به همین دلیل هم با بی صبری تمام در انتظار یک خبر خوش از لوزان سوئیس بودند.

اما در این میان تنها اسرائیل، چند کشور عربی و مزدوران وطن فروش و خائنین بی‌وطن مثل مجاهدین بودند که بر علیه این بیانیه اطلاعیه داده و عقده های فروخورده خود را بر علیه مردم ایران خالی کردند.

گروهی که بیش از سه دهه انواع جرم و جنایت را در حق مردم ایران در نقش ستون پنجم دشمن انجام داده است حال برگ دیگری را در مسیر جنگ‌طلبی بر پرونده قطور خیانت بارشان افزودند.

اطلاعیه مجاهدین در سیزدهم فروردین 94 تنها اطلاعیه ضدایرانی است که تاکنون بر علیه بیانیه لوزان و مردم ایران صادر شده است.

البته تناقض گویی‌های آشکار و یک خط درمیان مریم رجوی در این اطلاعیه حاکی از باخت تاریخی این جماعت بی‌وطن در خیانت به ایران است.

مریم رجوی در این اطلاعیه از یک سو ادعا می‌کند که رژیم جام زهر اتمی خورده و از سوی دیگر بازهم از اینکه رژیم ممکن است به سلاح هسته ای دست یابد هشدار می‌دهد.

در این اطلاعیه مریم رجوی ادعا کرد ” . . . مذاکرات لوزان پس از 16ماه بار دیگر (رژیم ایران را ) به یک عقب‌نشینی تحمیلی در راستای خوردن زهر اتمی وادار کرده است . . .”

اما تنها دو خط بعد مریم رجوی ادعا می‌کند که هنوز راه بر تولید بمب اتمی توسط رژیم بسته نشده است. بنابراین از نظر مریم رجوی رژیم هم جام زهر اتمی را خورده است و هم میتواند بمب اتمی تولید کند؟!

البته تناقض‌گویی مریم رجوی که حاصل بر باد رفتن بیش از یک دهه سرمایه‌گذاری روی برنامه هسته‌ای ایران با هدف پیشی‌گرفتن راه کار جنگ بر دیپلماسی بوده تمامی ندارد.وی در بخش دیگری از این اطلاعیه میگوید: ” . . . وادار کردن رژیم به تن‌دادن به قطعنامه‌های شورای امنیت به‌سادگی تنها راه ممانعت از دستیابی آنها به بمب اتمی است . . . “.

بنظر می‌رسد مریم رجوی مانند همیشه یک فاز از تحولات عقب است و هذیان می‌گوید، حتی اگر بیانیه لوزان را بخوبی می‌خواند متوجه می‌شد که یکی از مواد توافق نامه لوزان لغو کامل تحریم‌های سازمان ملل متحد و کشورهای اروپایی و آمریکا است که روی آن تاکید شده است.

اما آنچه که در خصوص این اطلاعیه و موضعگیری عجولانه و پر از تناقض رهبری مجاهدین می‌توان گفت این‌که آنان به کرات و در سرفصل‌های مختلف نیات ضدمردمی و ضدایرانی خود را ثابت کرده و نشان داده‌اند که این گروه فاسد و خیانتکار چه فاصله عمیقی با اهداف مردم ایران و خواسته های به‌حق آنان دارند.

بی شک مجاهدین بازنده اصلی توافق ایران با غرب در موضوع هسته‌ای بعنوان بزرگترین چالش سیاسی – دیپلماتیک در بعد از انقلاب 57 هستند که حکم ضربه آخر بر پیکره فرتوت و شکاف زی مجاهدین را دارد. ضمن اینکه تلاش مجاهدین برای سؤاستفاده از موضوعاتی مثل روز دانشجو، جریان اسیدپاشی، چهارشنبه سوری و موضوع حقوق بشر در عرصه داخلی نیز به شکست انجامید و نشان داد که این گروه تا چه حد در نزد مردم ایران منفور بوده و همیشه لعنت ابدی تاریخ و مردم را بدنبال خود دارند.

غیبت صغرای رجوی کی به پایان میرسد؟


https://youtu.be/wFBoPhmNyxU

2014-09-16-USIran.jpgآیا عدم توافق با ایران ، امنیت جهانی را حفظ میکند؟!

مریم قجر (رجوی) به سیم آخر زد

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsمهندس میثمی: مسعود رجوی کجاست؟

جناب ابریشمچی گاهی خیلی خنده دار می شوی!

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=17058

حمایت مجاهدین از مواضع ضد ایرانی نخست وزیر رژیم صهیونیستی (در جمع تماشاچی استیجاری)

ایران دیدبان، نهم مارس ۲۰۱۵:…  یک هفته پس از سخنرانی ضد ایرانی نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کنگره آمریکا، مریم قجر عضدانلو یکی از دو سرکرده گروهک مجاهدین، عینا خواسته بنیامین نتانیاهو علیه ایران را که حتی توسط آمریکا رد شده بود، تکرار کرد. ایرنا- پایگاه اینترنتی رادیو فرانسه گزارش داد: «مریم رجوی» به قدرت های جهانی هشدار داد که به بهانه مبارزه با گروه داعش با …

That Secret Iranian ‘Nuclear Facility’ You Just Found? Not So Much.

حمایت مجاهدین از مواضع ضدایرانی نخست وزیر رژیم صهیونیستی

لینک به منبع

یک هفته پس از سخنرانی ضد ایرانی نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کنگره آمریکا، مریم قجر عضدانلو یکی از دو سرکرده گروهک مجاهدین، عینا خواسته بنیامین نتانیاهو علیه ایران را که حتی توسط آمریکا رد شده بود، تکرار کرد.

ایرنا- پایگاه اینترنتی رادیو فرانسه گزارش داد: «مریم رجوی» به قدرت های جهانی هشدار داد که به بهانه مبارزه با گروه داعش با جمهوری اسلامی ایران مصالحه و سازش نکنند.

رجوی همچنین بدون اشاره به پیشینه سال ها همکاری جنگی و تروریستی مجاهدین با رژیم صدام در جنگ تحمیلی علیه ایران و سرکوب قیام های مردمی عراق بویژه کردها و شیعیان علیه حکومت بعثی، افزوده است: جامعه جهانی نباید با ایران همکاری کند.

این خواسته های قجر عضدانلو عینا توسط نتانیاهو در کنگره آمریکا بیان شده که گفته بود «نباید با جمهوری اسلامی به توافق رسید.»

سخنگوی کاخ سفید ادعاهای نتانیاهو را به عنوان «فرضیه های نادرست و دیگر هیچ» رد کرده بود و بر درستی موضع کاخ سفید در قبول نکردن درخواست نتانیاهو برای دیدار با باراک اوباما تاکید کرد.

مجاهدین پس از اخراج از خاک عراق با حمایت های اطلاعاتی و مالی رژیم صهیونیستی و ارائه اطلاعات جاسوسی خود از عراق به داعش، سعی در جلب گسترش حمایت های تل آویو دارند.

کشتار هزاران عراقی و همکاری با استخبارات دوران حکومت صدام در شکنجه زندانیان عراقی و اسیران ایرانی بخشی از اقدامات مجاهدین در زمان استفاده حکومت بعثی از این گروهک است که تحقیقات در مورد ابعاد این همکاری ها توسط نظام قضایی عراق در حال انجام است.

تماشاچی استیجاری، افتضاحی دیگر برای دار و دسته رجوی

لینک به منبع

سالن ده هزار نفری کنفرانس ولدوروم برلین پر بود از دانشجویان چک و لهستانی که ادعا کردند برای شرکت در کنفرانس روز شنبه بلیط دو سره و هتل از برگزار کنندگان دریافت کردند.

رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک در کنفرانسی که شورای ملی مقاومت سازمان مجاهدین خلق در برلین برگزار کرد، خواهان ارائه پناهندگی به نزدیک به ۲ هزار و ۷۰۰ عضو سازمان مجاهدین خلق شد که در اردوگاه لیبرتی در عراق بسر می‌برند.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس سالن ده هزار نفری کنفرانس ولدوروم برلین پر بود از دانشجویان چک و لهستانی که ادعا کردند برای شرکت در کنفرانس روز شنبه بلیط دو سره و هتل از برگزار کنندگان دریافت کردند.

شورای ملی مقاومت سازمان مجاهدین خلق در سال ۲۰۱۲ میلادی از فهرست گروه های تروریستی ایالات متحده حذف شد.

شوی مریم رجوی در برلینگند فرقه گرایی در برلین بیرون زد. سخنرانان و تماشاچی ها اجاره ای

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسماگر رجوی این انرژی را بجای مزدوری و دریوزگی، برای مردم گذاشته بود

Maryam Rajavi’s annual Rally in Villepinte. This year promoting ISIS, MEK, Saddamists – Everyone Loses

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=16779

افشاگری یا افتضاح جدید مجاهدین. رشته هایی که خیلی زود پنبه شد (دولت امریکا: هیچ مدرکی وجود ندارد)

سید حچت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و هشتم فوریه ۲۰۱۵:…  اولین واکنش به اظهارات سخنگوی مجاهدین ؛ موضعگیری سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بود. خانم جن ساکی، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز چهارشنبه ۰۶/۱۲/۹۳ ادعای مجاهدین درباره برنامه هسته‌ای ایران را رد کرد. خانم ساکی گفت آمریکا در حال حاضر هیچ اطلاعاتی برای تأیید گزارش روز گذشته این گروه درباره برنامه مخفیانه …

جعل رجوی اتمی مزدور مجاهدین خلقBREAKING: Amateur hour at the pro-war media, latest allegations by Mojahedin Khalq (Rajavi cult) FABRICATED.

لینک به منبع

افشاگری یا افتضاح جدید مجاهدین. رشته هایی که خیلی زود پنبه شد

پایگاه دیلی‌کاس در آخر گزارش خود می‌نویسد مشخص نیست چرا دری که قرار است در برابر تشعشعات هسته‌ای مقاوم باشد از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. چنین درب هایی بایدس سرب باشند!

سیدحجت سیداسماعیلی

عضو پیشین شورای مرکزی مجاهدین

روز سه شنبه مورخه ۰۵/۱۲/۹۳ سازمان بد نام مجاهدین در پایان دور اخیر مذاکرات ژنو بار دیگر بخت خود را به آزمایش گذاشت تا باصطلاح با یک افشاگری اتمی جدید و همسو با تقلاهای نتانیاهو موضوع ایران هراسی را پیش برده و به زغم خود مانعی در مسیر پیشرفت مذاکرات ایران و ۱+۵ ایجاد کند.

در همین رابطه در تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۱۵ روزنامه های واشنگتن پست، نیویورک تایمز، خبرگزاری فرانسه و تلویزیون الحره آنطور که در سایت مجاهدین انعکاس داده شده است افشاگری جدید اتمی این گروه را انعکاس داده اند.

بنا‌ به ادعای مجاهدین ، وجود این تاسیسات و اقدامات جمهوری اسلامی هرگز برای مقامات بین‌المللی فاش نشده است، این تأسیسات که “لویزان ۳″ نام دارد، برای تحقیقات و توسعه مخفیانه برنامه هسته‌ای و همچنین غنی‌سازی با دستگاههای پیشرفته سانتریفوژ IR-2m و IR-4 به‌کار گرفته شده است.

مجاهدین در این کنفرانس بریف متن تنظیم شده ای را در اختیار خبرنگاران دعوت شده قرار دادند که به ادعای آنان حاوی اطلاعات و تصاویر فوق سری از سایت لویزان ۳ میباشد.

در این کنغرانس تأکید شد افشاگری جدید، حاصل “ده سال گردآوری جزئی، پر خطر و پیچیده” اطلاعات توسط اعضای مجاهدین خلق بوده است ؟!

اما گرد و خاکی که مجاهدین راه انداخته بودند خیلی زود و بعد از تنها ۲۴ ساعت فرو نشست و دست مجاهدین رو و دروغگویی این جماعت مزدور و بی وطن بر همگان آشکار گشت.

اولین واکنش به اظهارات سخنگوی مجاهدین ؛ موضعگیری سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بود. خانم جن ساکی، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز چهارشنبه ۰۶/۱۲/۹۳ ادعای مجاهدین درباره برنامه هسته‌ای ایران را رد کرد.

خانم ساکی گفت آمریکا در حال حاضر هیچ اطلاعاتی برای تأیید گزارش روز گذشته این گروه درباره برنامه مخفیانه هسته‌ای ایران ندارد.

در این میان جالب تر از همه افشاگری وبگاه خبری «واشنگتن فری بیکن» بود.

این وبگاه گزارش داد: شورای ملی مقاومت (وابسته به مجاهدین) سه‌شنبه اعلام کرد مدارک مستندی را یافته که بر اساس آن مکان فوق سری هسته‌ای تحقیقاتی ایران با سانتریفیوژهای پیشرفته در آنجا قرار گرفته است.

سایت جدید کشف شده بنا به ادعای مجاهدین «لویزان ۳» نام دارد که در شمال شرقی تهران و در اطراف این شهر واقع است.

عکس زیر در صفحه ۱۰ گزارشی که مجاهدین منتشر کرده اند ادعا شده مربوط به درب‌های ضدانفجاری در سایت ادعایی «لویزان ۳» است.

شورای ملی مقاومت دورغ اتمی فوریه 2015

مجاهدین مدعی است این عکس درب یک سایت هسته‌ای تازه کشف‌شده است

اما پایگاه «دیلی‌کاس» می‌نویسد این عکس مربوط به یک شرکت تولیدکننده درب‌های نسوز در ایران است. بنا بر این گزارش، تصویر بالا دقیقاً همان عکسی است که در وب‌سایت شرکت «جی‌ام‌پی» ایران قرار گرفته است که ذیلا آنرا می بینید.

شورای ملی مقاومت دروغ هسته ای اتمی فوریه 2015

عکس مربوط به شرکت جی‌ام‌پی