بیست و دومین شمارۀ مجلۀ ماهانۀ انجمن «یاران ایران» به زبان فرانسه منتشر شد

بیست و دومین شمارۀ مجلۀ ماهانۀ انجمن «یاران ایران» به زبان فرانسه منتشر شد

یاران ایران، پاریس، بیست و چهارم ژانویه 2019:… بیست و دومین شمارۀ مجلۀ ماهانۀ انجمن «یاران ایران»  شمارۀ ماه ژانویه 2019 – به زبان فرانسه به نام  Qui se RessembleS’assemble (این هم همان است) (تشابه دو فرقۀ رجوی و داعش) در 8 صفحه در فرانسه و کشورهای دارای جمعیت فرانسوی زبان منتشر شد. این مجله همه ماهه برای شهروندان فرانسوی بویژه … 

فشن تی وی مریم رجوی رقاصه سابق صدام امروز شیخ سعودیMeet Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult): the Terrorist Cult Supported by Trump Administration

لینک به منبع

بیست و دومین شمارۀ مجلۀ ماهانۀ انجمن «یاران ایران» به زبان فرانسه منتشر شد

Organisation des Moudjahidines du peuple d'iran (OMPI) est un secte djihadist on Cal d'Oise Franceدانلود شمارۀ جدید مجلۀ فرانسوی زبان انجمن «یاران ایران» شمارۀ بیست و دوم (ماه ژانویه 2019)‏

بیست و دومین شمارۀ مجلۀ ماهانۀ انجمن «یاران ایران» – اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق– شمارۀ ماه ژانویه 2019 – به زبان فرانسه به نام  Qui se RessembleS’assemble (این هم همان است) (تشابه دو فرقۀ رجوی و داعش) در 8 صفحه در فرانسه و کشورهای دارای جمعیت فرانسوی زبان منتشر شد. این مجله همه ماهه برای شهروندان فرانسوی بویژه مقامات و نمایندگان پارلمان و شخصیتها و جریانها و نهادهای سیاسی و حقوق بشری فرانسه و فرانسوی زبان توزیع و ارسال می شود.

شعار این مجله «سازمان مجاهدین خلق یک فرقۀ جهادیست در استان وال دوایز فرانسه» و با هدف کمک به فرانسه ای خالی از خشونت و تروریسم و فرقه گرایی می باشد.

شمارۀ بیست و دوم این مجله (شمارۀ ماه ژانویه 2019) شامل دو مطلب زیر می باشد:

گزارش جنجالی روزنامه های ال دیاریو و ال پایس اسپانیا مبنی بر دادن 800 یورو توسط فرقۀ رجوی به حزب دست راستی اسپانیا که آلخو ویدال کوادراس نایب رئیس سابق پارلمان اروپا و حامی فرقۀ رجوی از مسئولان آن می باشد برای مصرف در تبلیغات انتخاباتی این حزب در مقابل حمایت آن از این فرقه در پارلمان اروپا.
در گزارشی که روزنامه ال دیاریو*  انتشار داده آمده است که حزب راست گرائی افراطی اسپانیا در انتخابات پارلمان اروپا در سال ۲۰۱۴، ۸۰ درصد از هزینه های کمپین انتخاباتی خودش را از فرقه رجوی دریافت کرده است. روزنامه ال دیاریو می نویسد: حزب راست گرای افراطی ۱۴۶ مرتبه کمک های مالی به ارزش  ۸۰۰٫۰۰۰ یورو برای تامین مالی انتخاباتی خود از سازمان مجاهدین خلق دریافت کرده است.

مقالۀ یک نمایندۀ پارلمان آلمان در روزنامۀ آلمانی زبان بین المللی چاپ سویس به نام «نویه تسورشر تسایتونگ»  در شماره روز دوشنبه ۲۴ دی (۱۴ ژانویه) این روزنامه با عنوان “دوستان پرسش‌برانگیز واشنگتن” در مورد فرقۀ رجوی که در آن از “مجاهدین خلق” به عنوان گروهی بحث‌برانگیز با یک ایدئولوژی ضد و نقیض یاد شده بعد از شرحی از گذشتۀ این فرقه و همکاریهایش با صدام حسین و از دست دادن پایگاهش در داخل ایران و اوضاع آن در عراق و بعد از انتقال به آلبانی، می نویسد: «این گروه بیش از هر گروه اپوزیسیون دیگر ایران، منتقد دارد. منتقدان “مجاهدین خلق” معتقدند که این گروه در انزوا، رفته‌رفته به یک فرقه سیاسی تبدیل شده است. کسانی که موفق شده‌اند از این گروه خارج شوند، گفته‌اند که در جلسات عمومی مجبور به اعتراف در مورد رویاها و افکار جنسی خود بوده‌اند. یرواند آبراهامیان‌، پژوهشگر تاریخ و منتقد “مجاهدین خلق”، معتقد است که این گروه پس از “انقلاب ایدئولوژیک” خود بیشتر و بیشتر به یک فرقه‌ تبدیل شده، و آن‌طور که در فیلم‌های تبلیغاتی مجاهدین خلق که خودشان تهیه کرده‌اند دیده می‌شود، زنان روسری‌های یک‌رنگ بر سر دارند، شعار می‌دهند، پا می‌کوبند و تغییری در افکار آنها دیده نمی‌شود». این روزنامه سپس در مورد وضعیت داخل تشکیلات فرقۀ رجوی نوشته است: «در اردوگاه‌ “مجاهدین خلق” تفکیک جنسیتی شدید حاکم است. رابطه دوستانه یا مکالمات شخصی، استفاده از رادیو، روزنامه یا تلویزیون برای ساکنان اردوگاه ممنوع است. دیده‌بان حقوق بشر در سال ۲۰۰۵ میلادی گزارشی از وضعیت کسانی تهیه کرده بود که به دلیل ترک “مجاهدین خلق” به شدت تحت فشار بوده و گاه زندانی و شکنجه شده بودند».

دانلود شمارۀ جدید مجلۀ فرانسوی زبان انجمن «یاران ایران» شمارۀ بیست و دوم (ماه ژانویه 2019)‏

*** 

حسن_حیرانی_تلویزیون_الجزیره_مصاحبه_مجاهدین_خلق_،فرقه_رجوی_آلبانیحسن حیرانی: ارتش سایبری مریم پاک رهایی (قسمت اول)ا

مجاهدی،ن خلق و قتل عام اکراد عراق به فرمان مستقیم رجوی،سالگردعملیات کردکشی توسط فرقه داعش صفت رجوی

همچنین:

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/مزدوران-و-اطلاعات-فروشان-ایران-و-جنگ-سا/

مزدوران و اطلاعات فروشان ایران و جنگ سازمان مجاهدین (فرقه رجوی) است نه کس دیگر

علیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، دوم ژانویه ۲۰۱۹:… سازمان مجاهدین برای همکاری با رژیم صدام و خیانت به کشور خودش در هیچ زمانی کوتاهی نکرده،و همواره این مدال پر افتخار خیانت به ایران بر گردنش آویزان می باشد و در حال حاضر هم از طرف عربستان و اسراییل و آمریکا مدالهای طلاهای دیگر هم دریافت کرده است! ایران نه هر کشور دیگری هم جای ایران بود با وجود این همه … 

وطن فروشی و خیانت مجاهدین خلق مسعود و مریم رجوی علیه مردم ایران در کنار صدام حسین 1بخشی از دستگاه های شنود سازمان مجاهدین در نوار مرزی عراق و ایران

لینک به منبع

مزدوران و اطلاعات فروشان ایران و جنگ سازمان مجاهدین است نه کس دیگر

نوشته علیرضا نصرالهّی از اعضای جداشده از فرقه رجوی

علیرضا نصراللهی

علیرضا نصراللهی

بعد از مصاحبه محسن رضایی به عنوان فرمانده مستقیم کربلای ۴ و به ‍گفته خودش:در عملیات کربلای چهار به دشمن وانمود کردیم که عملیات سالانه ما تنها همین بوده است. ده روز بعد در همان نقطه و در زمانی که نیروهای ارتش بعثی به مرخصی رفته بودند، عملیات کربلای پنج را انجام دادیم. عملیات کربلای چهار برای فریب دشمن انجام شد.

حالا این فرمانده جنگ در آن دوران چه درست و چه غلط در رابطه با این حمله تصمیم گرفته است برمی گردد به ۳۲ سال قبل،در آن دوران همه مردم ایران چه مرد و چه زن همه دست در دست هم تلاش می کردند که هر آن چه در آستین دارند را در طبق اخلاص بگذارند،تا اینکه خاک و ناموس شان در امنیت کامل باشد.

در آن دوران یادم هست که مردم با جان دل فداری می کردند هر کسی به اندازه آنچه از دستش برمی آمد به جبهه و جنگ کمک می کرد،جوانان دسته گل  ما در میادین خط مقدم یکی پس از دیگری پَرپَر می شدند و هیچ کس هم گلایه ای از کسی نداشت،در یک کلام ملّت ایران جانشان را برای هم میدادند،ولی در مقابل دشمن همچون شیری خروشان ایستادگی میکردنند.

حالا بعد از ۳۲ سال رسیدیم به کربلای ۴ و بقیه ماجرا،واقعآ چرا باید الان این مسله عنوان شود؟
و اگر هم این خاطرات باید زنده نگه داشته شود،چرا هیزم در آتش دشمنان ایران و ایرانی میریزیم؟
آیا تا به حال کسی رفته تحقیق کند تا متوجه شود که چرا ایران در آن سالها در بعضی از عملیات ها شکست میخورد؟
آیا تا به حال برای پیدا کردن خیانتکاران به ایران وقت گذاشته اید؟
آیا هیچ از خودتان پرسیده اید که در طول ۸ سال جنگ تحملی ایران با چند کشور حامی صدام می جنگید؟
آیا واقعآ ایران اگر فقط در مقابل کشور عراق و بی هیچ حمایتی بود جنگ این همه سال طول می کشید؟
چرا این حامیان صدام حسین در طول سال های جنگ ،بعدها شدن دشمنان صدام حسین و نابودش کردنند؟
چرا صدام از ورد ایرانی های خیانتکار(سازمان مجاهدین ) به کشورش استقبال کرد و چرا ؟
و خیلی از سوال های دیگر که در شکل گرفتن این موضوعات ما بی تفسیر نبوده ایم!شاید محسن رضایی و رفسنجانی در آن دوران با گفتن رمز عملیات باعث کشته شدن هزاران هزار از بهترین فرزندان این مرز و بوم شدند!ولی آیا واقعآ آنها از روی عمد اینکار رو کرده اند؟
آیا واقعآ محسن رضایی و هاشمی میخواستند با اینکار باعث کشته شدن نیروهای خودشان شوند؟
آیا به نظر شما دستهای پشت پرده و خیانت یک عده باعث این فاجعه نشده است؟
عملیات کربلای ۴ در دی ماه ۱۳۶۵ یعنی یازده ماه پس از عملیات والفجر ۸ آغاز و دو روز به طول انجامید که بر اساس استناد و روایت فرماندهین تعداد شهدای این عملیات بالغ بر هفت هزار و ۶۵۱ رزمنده ایرانی بوده، همچنین تعداد سه هزار و ۵۲۲ نفر نیز مفقودالاثر و عده زیادی مجروح به جا گذاشت و پیکر مطهر این شهدا در مناطق عملیاتی فاو، ابوفلوس، شلمچه ، مجنون، شرق دجله ، جاده خندق و زبیدات کشف شده و زمانی که پیکرهای ۲۷۰ شهید، سال گذشته تفحص گردید، پیکر ۱۷۵ شهید هیچ جراحتی نداشتند و با دستان بسته به شهادت رسیده و زنده به گور شده بودند که مشخص گردید این پیکرها متعلق به غواصان خط شکن عملیات کربلای ۴ بوده که چند روز قبل ازعملیات، تحرکات آنها لو رفته بود ، ماجرای لو رفتن این عملیات و یادآوری عملیات والفجر ۸ ، سندی دیگری از نقش رجوی در جاسوسی و ارتباط با سرویس های جاسوسی بیگانه است که پس از سالها برملا گردید ، شنود بیسیم های فرماندهان عملیات والفجر ۸ توسط مزدوران رجوی و خبرچینی به مقامات نظامی و امنیتی رژیم بعثی سابق عراق گواهی براین سند است و نشانگر ردپای قدم نحس رجوی درعملیات کربلای ۴ بوده و هنوز اشخاص و مزدورانی که بدستور رجوی دراین خیانت ذینفع بودند در پناهندگی و مقرهای رجوی حضور دارند . سال گذشته با ورود پیکر شهدای تازه تفحص شده به کشور بود که بمب خبری بزرگی از چگونگی ماجرای لو رفتن عملیات غواصان ایجاد کرد و منشاء یک تحول و آگاهی عظیم در میان مردم شد و ناگفته هایی روایت شد .ماجرای لو رفتن عملیات غواصان خط شکن که در اوایل دی ماه رخ داد، با نقش مریدان رجوی در جمع آوری اطلاعات مربوط به عملیات کربلای ۴ و انتقال این اطلاعات به سرویس های جاسوسی غرب و در نهایت دستگاه امنیتی عراق بار دیگر در اقدامات جاسوسی آنها در جنگ تحمیلی به ثبت رسید و از آنجاییکه این عملیات بسیار حساس بود رجوی همچون گذشته برای خودشیرینی ابتدا گزارش این عملیات را به آمریکا اطلاع داده وسپس در سلسله مراتب امنیتی عربستان و عراق نیز مطلع شدند که پس از سالها از سپری شدن این عملیات، یکی از افسران عالی رتبۀ نظامی امنیتی عراق پرده از این ماجرا برداشت و از اطلاع رسانی های سرویس جاسوسی آمریکا و آواکس سخن گفت .از مظلومیت غواصان و بازگشت پیکرهای آنان پس از سی سال آنهم با دستانی بسته ، مردم ایران را متاثر نمود.من نمیخواهم از یک عده طرفداری کنم و از یک عده انتقاد،ولی دوستان باور کنید در بوق و کرنا کردن مطلب توسط  رسانه ها که میخواهند تیتراژ و صفحه های رسانه های خودشان و مخاطبین خودشان را بالا ببرند و بی آنکه اطلاعات درستی و درک درستی از مطلب درج شده داشته باشند و برایشان اوّل پخش کردن یک مطلب مهم هست و یک طرفه همه را محکوم می کردنند،از رسانه های داخلی گرفته تا این رسانه های وابسته به سرویس های جاسوسی و گروه های فرصت طلب و خیانتکار همانند همین سازمان مجاهدین

فرقه رجوی ( سازمان مجاهدین ) هر موضوعی که باعث رسوایی و مشکل برای دولت جمهوری اسلامی شود را در تمامی رسانه های خودش و وبلاگ های سوری و هوادارنش به طوری که دلش میخواهد ویرایش کرده و آنرا تحویل مخاطبین از خودش بی خبرتر می دهد ولی شما بیایید و یک نگاه به این رسانه های این جلادان تاریخ این ایران بکنید یک کلام در مورد حرفهای محسن رضایی در مورد کربلای ۴ و ۵ حرف نزدنند.

به نظر شما چرا سازمان مجاهدین از این فاکت به این بزرگی چشم پوشی کرده است؟
آیا به نظر شما این پرونده مشکوک نمی باشد که سازمان حتی نمی خواسته این موضوع رسانه ای شود؟
آیا فکر نمی کنید که سازمان از چنین موضوعاتی استقبال نمی کنند؟
چون به خوبی می داند با بالا گرفتن چنین اخبارهایی فلش به سمت خودش خواهد چرخید و برای همین سعی می کنند با موضوعات دیگر این نوع اخبارها را بی اهمیت جلوه دهند،به نظر من محسن رضایی باید بیاید و با مدارک و شواهد موجود از خیانتکاران آنزمان که در همه ی اداره های دولتی و ارتشی و حتی در جبهه های جنگ حضور فعال داشتند افشاگری کند که چگونه با آبروی یک ملّت و با جون هزاران هزار جوانان این مرز و بوم بازی کردنند؟
چه کسی باید پاسخ این سوالات مردم را بدهد،خوب اگر این کسانی هم که در آن زمان در جبهه های جنگ بودند،از ببین بروند دگر همه چیز در تاریکی فرو خواهد رفت؟
آیا خبر دارید که بزرگترین شاخه نظامی صدام در طول ۸ سال جنگ و بعد از آن جنگ کویت و بعد از آن سرکوب کردهای عراق و سازمان مجاهدین بوده است؟
آیا می دانستید که صدام برای استخدام ارتش خصوصی مسعود رجوی ماهانه حق و حقوق مردم عراق را در گلوی این گروه تروریستی فرو می کرده است؟
آیا می دانستید که سازمان مجاهدین از اینکه نتوانسته بود به قدرت برسد  تصمیم گرفته بود به هر قیمت،حتی نابود کردن نیروهای خودش به حاکمیت برسد؟
سازمان مجاهدین برای همکاری با رژیم صدام و خیانت به کشور خودش در هیچ زمانی کوتاهی نکرده،و همواره این مدال پر افتخار خیانت به ایران بر گردنش آویزان می باشد و در حال حاضر هم از طرف عربستان و اسراییل و آمریکا مدالهای طلاهای دیگر هم دریافت کرده است!
ایران نه هر کشور دیگری هم جای ایران بود با وجود این همه خیانتکار،باید در تمامی مراحل سخت و طاقت فرسا با مشکل و لو رفتن اطلاعات رو به رو شود،راستش مشکل اینجاست که این پول لعنتی باعث شده که خیلی از این مزدوران در دستگاه های دولتی رخه کنند و واقعآ به چه کسی میتوان اعتماد کرد؟

در زمان جنگ این مزدوران صدام آنقدر پست و کثافت بودنند که به هموطن های خودشان هم رحم نمی کردنند و اصلا برایشان مهم نبود که این همه جوان با انگیزه که پا در میادین جبهه گذاشته اند و برای دفاع از خاک وناموسشان جان بر کف گرفته و راهی خط مقدم جنگ که جز گلوله و خمپاره و موشک چیزی در انتظارشان نبوده شدند به کام حیله های آنها شوند!

بله دوستان اگر خطا کاری هم هست تمام نشانه ها باید به سمت این فرقه آدمکش و بی وجدان نشانه رود،نه اینکه جای متهم و قتل را عوض کنیم،درست است که فرماندهای دوران جنگ در مواردی اشتباه کردنند ولی من حاضرم قسم بخورم هیچگاه حاضر نبودنند که با دست خودشان باعث کشته شدن هم قطاران خودشان باشند.

این خصلت و ،ویژگی فقط برای سازمان مجاهدین است که از نیروهای خودش هم به عنوان طمعه استفاده می کنند.

شما این گفته آقای حسام‌الدین آشنا که گفتند:و هم در رشته توییتی محسن رضایی را این چنین خطاب قرار داده است که « بین عملیات فریب و عملیات لو رفته تفاوت از زمین تا آسمان است. تحلیلهای پسینی مشکلی را حل نمی‌کند. ما شایدخطاکاران را ببخشیم اما خودشیفتگان را هرگز»

آیا واقعآ چنین است که شما خطاکاران را می ببخشید شما از جانب کی صحبت می کنید از جانب خودتان که اصلا مهم نیست چون درک درستی از مسله خیانت ندارید،ولی اگه از جانب مردم صحبت می کنید باید بگم شما در جایگاهی نیستید که بخواهید در رابطه با نظرات مردم نظر دهید،ولی باید بدانید که این حرفهای شما هیزم ریختن در آتش سازمان مجاهدین است و جز اینکه دست باز به این سازمان فوق تروریسم بدهید چیز دیگری مثل تحریم ها نسیب مردم شریف ایران نخواهد شد.

من و دگر اعضای جدا شده از این سازمان مردم فریب به خوبی می دانیم که در طول این ۴۰ سال یعنی از شکل گیری جمهوری اسلامی و قبل از آن از سال ۵۰ بعد از اعدام اعضای کادر رهبری سازمان مجاهدین توسط مسعود رجوی تا به الان تنها کسانی که در طول تاریخ ایران به کشور خودشان خیانت کرده اند کسانی نبوده و نخواهند بود جز سازمان پر افتخار خیانتکار و جنایتکار مجاهدین

من مختصری هم به جنگ کویتاشاره کنم و بعد از آن این مقاله را به اتمام برسانم،صدام بعد از اینکه آمریکا به کمک کویت آمد و نیروهای عراقی را به عقب راند،دچار یک بهم ریختگی نظامی شد چنان که نیروهای صدام دگر سر درگم شده بودند و توان قبلی خودشان را از دست داده بودند و همین باعث شد که مردم عراق بخصوص نیروهای کرد کردستان عراق به این نتیجه رسیدن که الان وقت آن رسیده که بتواند به این دیکتاتوری صدام خط پایان دهند،ولی این بنده های خدا غافل از اینکه صدام یک ارتش خصوصی (سازمان مجاهدین )تاسیس کرده است و بابت این ارتش هزینه های گزافی هم ماهانه پرداخت کرده و می کند وقتی نیروهای کُرد عراق وارد کارزار شدند دیدند به غیره از اینکه نیروهای صدام که آنها از ارایش آنها آگاهی داشتند عده دیگری هم در این مناطق حضور دارند ولی فکر نمی کردنند که آنها با تمام قوا در برابرشان ایستادگی کنند و اصلا انتظار چنین کاری را هم از سازمان مجاهدین نداشتند ولی متاسفانه دیدید که با فرمان صدام فرقه رجوی شروع به درگیری با آنها کرد و باعث این شدند مسیر و خط مشق آنها (نیروهای کُرد عراق )به گِل نشیند.

این سازمان نه تنها به ایران،بلکه در کار کشورهای دیگر هم دخالت می کرد چون نیرویی که با پول کار کند باید در برابر همه به جز ارباب خودش آماده تهاجم باشد.

البته باید عرض کنم آنزمان نیروهای سازمان همه جوانان بودنند و از قدرت بدنی کافی برخودار بودنند ولی الان به قول دوستان خانه سالمندان دگر نه توان دارد و نه جان و همانطور که شاهد هستید یکی پس از دیگری دارفانی را وداع گفته و به دیار باقی می شتافند.

در آخر اگر واقعآ به دنبال کسانی می گردید که باعث همه بدبختیهای ایران شدند دست و نشانه شما نباید اشتباه کند چون چه از قبل انقلاب و چه بعد از انقلاب این سازمان مجاهدین هست که باعث این مشکلات شده است،و حاضرم قسم بخورم که اگه روزی روزگاری بر اثر ابر و باد و مه و خورشید اینها (سازمان مجاهدین )به قدرت برسند باید فاتحه ایران و ایرانی را برای همیشه بخوانیم.

(پایان)

*** 

دانشجویان دانشگاه آزاد علیه مسعود رجوی مریم رجوی صدام حسین مزدوری خیانتشکنجه رزمندگان؛ اوج خیانت منافقین (فرقه رجوی، مجاهدین خلق) در جنگ تحمیلی

غواصان شهید و جشن مجاهدین خلق فرقه رجویپایکوبی مجاهدین بخاطر شهادت غواصان ایرانی (رجوی: این کارناوال استخوان بود)

شکست مریم رجوی موساد و عربستان در سوء استفاده از دانشجویانحادثه دانشگاه آزاد و تبلیغات ناکار آمد مریم رجوی و مجاهدین خلق

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/مجاهدین-خلق-مریم-رجوی-و-بازی-کثیف-اسرائ/

مجاهدین خلق، فرقه رجوی ابزار بازی کثیف اسرائیل، عربستان و امریکا

علیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، بیست و یکم دسامبر ۲۰۱۸:… فرقه رجوی، مجاهدین خلق، این پاپوش را برای من (علیرضا نصرالهی) هم تدارک دیده بودید ولی با هوشیاری من و پلیس فرانسه نقشه های شوم شما را خنثی کردیم، ولی در آن طرف داستان شخصی با نام علی پاک در دام شما قرار گرفت و برای چند صدر یورو خودش،شرافتش،انسانیتش،و خلاصه همه چیز خودش را به شما  … 

اسرائیل مجاهدین خلق آلبانی سفارت ایران دیپلمات ایرانی اخراج ترور مزدوری جنایتAlbania fell prey to Israeli-US scenario (Albania also hosts MEK terrorists Israel)

Mossad To Use MEK Maryam Rajavi For Fatal False Flag Op In AlbaniaMossad To Use Mercenary MEK For Fatal False Flag Op In Albania

لینک به منبع

بازی کثیفی که آمریکا و اسراییل و عربستان،توسط فرقه رجوی آغاز کرده اند!

انجمن یاران ایران بیست و یکم دسامبر ۲۰۱۸

(علیرضا نصرالهی یکی از اعضای جداشده از سازمان مجاهدین)

 از آغاز روی کار آمدن دونالد ترامپ به عنوان رئیس‌ جمهور کشور آمریکا،تنش بین خیلی کشورها شدت گرفت.و این هم از سیاست به شدت اشتباه سیاستمداران آمریکایی و به خصوص شخص خود ترامپ است.راستش من در این مدت خیلی تحقیق کردم و تاریخچه و زندگینامه دونالد ترامپ زیر و رو کردم تا ببینم این احساس ضد ایرانی ترامپ از کجا سر چشمه می گیرد؟

ولی متاسفانه چیزی که بتونه منو به این امر برسونه پیدا نکردم.ترامپ آشکارا و بی پروا به اصطلاح دولت ایران را تحت فشار اقتصادی قرار داده است،ولی در محتوا همه شاهد هستند که این مردم ایران هستند که از این تحریم ها در حال آسیب دیدن هستند.و در اصل این ملّت کشور من است که تحریم شده و آمریکا خودش خوب می داند که با سیاست غلت و اشتباه مجاهدین هر شب پدر و مادرهای ما را خجالت زده ی فرزندان خودشان می کنند.

ولی تا آنجا که همه دنیا شاهد این هستیم که آمریکا بزرگترین تحریمها را در طول تاریخ نسبت ایران اعمال کرده است ولی به کوری چشم دشمنان ایران می بینیم که مردم و دولت دست در دست هم در حال تلاش برای رفع این مشکل هستند.درست است که همه درگیر این فشار اقتصادی شدند ولی نمی گذارند که دست نامحرم و وطن فروش به مملکت برسد.

ترامپ و همه ی سیاستمداران غربی از اینکه دولت ایران قبول نمی کند همانند کشورهای دیگر از فرمان بی چون و چرای آنها اطاعت کنند مورد خشم این آقایان قرار گرفته اند،و آنها جز اینکه با مدل های متفاوت به دولت ایران فشار وارد کرده و همیشه ایران را سر تیتر خبرها قرار دهند کار دیگری از دستشان برنمی آید.

حالا شما حساب کنید در این میان تعدادی وطنفروش هم پیدا شود تا بخواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند دیگه قوز بالا قوز می شود.البته همه کسانی که در حال کارگردانی این سناریو هستند،متاسفانه هنرپیشه های خوبی(سازمان مجاهدین) برای این فیلمنامه انتخاب نکردنند،لزا میتوانستند با این سناریو و انتخاب درُست هنرپیشه ،فروش این فیلم و تاثیرگذاری آن را بر  روی مخاطب،صد چندان کنند،ولی از آنجا که خدا جای حق نشسته و نمی گذارد که یک مشت آدم از خدا بی خبر و بی اصل و نسب وارد این داستان شوند و بخواهند از فرصتهای باد آورده کامل استفاده را ببرند.

چون زمانی که ترامپ یک طرفه از برجام خارج شد و چند تایی از سیاستمداران بازنشسته و راس کار کشورهای غربی و بخصوص آمریکا وارد بازی با کسانی شدند،که زمانی این عده با جون و دل آماده کشتن همین آقایان بودند.و بنیاد تاسیس سازمانشان را هم با شکست به اصطلاح(Impérialisme)امپـِریالیسم بنا کردنند،چطور می شود به یکباره همه گذشته یک سازمان تروریسی را فراموش کرد و یا به باد فراموشی سپرد؟

این سازمان چه تضمینی و چه قولی به شما داده که شماها حاضر شدید که با همه ی ضدیتی که به این فرقه دارید با او همگام شوید؟

اگر به خاطر ندارید که غیر ممکن است که مطبوعات خارجه از یادشان رفته باشد که سازمان مجاهدین،همان کسانی هستند که مستشارهای آمریکایی را ترور کردنند،و در انقلاب ۱۳۵۷که باز هم توسط سیاستمداران غربی طراحی شد بود،سفارت لانه جاسوسی را تسخیر کردنند.و آن داستانها را برپا کردنند،و شما با برزگترین ارتش در همان جریان طبس شکست خوردید اینها همان آنها هستند!

البته بازیکه شماها با این فرقه شروع کرده اید برای شماها شرم آور خواهد بود ولی خودشان با همه زرنگی که داشتند،اینبار در دام شماها گرفتار شدند و نفهمیدن که هم سو شدن با دشمن ایران یعنی از دست دادن تمامیت ایران،

اینا (فرقه رجوی ) فکر میکنند،چون دولت ایران در حال حاضر به خاطر وجود خیلی از مسایل زیر فشار اجتماعی است میتوانند با هر آشغالی طرح دوستی بریزند و توسط قدرت آنها در یک صبح کاملا رویایی وارد فرودگاه تهران شوند،ولی نمی دانند که به قول معرف بوی کباب می آید ولی دارن…….

بعد از پاپوش درست کردن برای دیپلماتهای اتریشی که با نقشه بسیار ماهرانه با سناریو از قبل طراحی شده توانستید به هدف شوم خودتان برسید. و آنها را به دام خودتان انداختید.!

ولی مریم رجوی هم تو و هم همه کسانی که پشت این داستان بودند خوب میدونند که این موضوع صحت نداشت ولی بالاخره این کم عقلی دیپلماتهای ایرانی بوده که به دام افتادند.. ماه هیچ وقت پشت ابر نمی ماند،مثل جریان لو رفتن دلارهای پدر صدام و فیلم های اطلاعات عراق

اگر به خاطر داشته باشی (فرقه رجوی) در حدود هشت الی نه سال پیش این پاپوش را هم برای من (علیرضا نصرالهی) تدارک دیده بودید ولی با هوشیاری من و پلیس فرانسه نقشه های شوم شما را خنسا کردیم،ولی در آن طرف داستان شخصی با نام علی پاک در دام شما قرار گرفت و برای چند صدر یورو خودش،شرافتش،انسانیتش،و خلاصه همه چیز خودش را به شما فروخت،و در عوض شما هم بعداز مدتی با یک پاپوش به راحتی آنرا به زندان انداختید،این است که باید هر کسی که با شما میخواهد وارد معامله شود خوب همه ی حواسش را جمع کنند چون شما به بچه های خودتان هم رحم نکردید چه برسه به بقیه.

برگردیم به اتفاق تازه که درباره دیپلماتهای ایرانی تکرار شد امّا اینبار توسط دولت آلبانی،دولتی که قبل از وارد شدنه فرقه رجوی،رابطه خوبی با دولت ایران داشت.ولی با روی کار آمدن ترامپ و اخراج مجاهدین از عراق و رابطه کشورهای اروپایی و قول مساعد دادند به دولت وقف آلبانی با پشتیبانی مالی و وام های قرض والحسنه،بالاخره این کشور پذیرفت که این تعداد سالمند را به عنوان پناهند قبول کند،البته با عرض کنم یکی از دلیل های قبول این فرقه شرایط بد اقتصادی این کشور نو ظهور بود،که با پذیرش این تروریستهای تواب میتوانست فشار اقتصادی کشورش را کم کند چه بسا کمک های کشورهای گردن کلفتی مثل آمریکا شرایط سیاسی اقتصادی،جغرافیایی این کشور نوپا را دگرگون کند،حالا خیلی زود است که قضاوت کنیم ولی نشانه ها  همیشه بر خلاف حرفهای این سیاستمداران بوده است ولی شاید اینبار بر خلاف همیشه که زیر حرفهایشان میزنند اینبار به قول خودشان عمل کنند،الله اعلم

االبته ناگفته نماند این رابطه خاص و تلاش آلبانی برای نزدیکی بیشتر به واشنگتن از جمله موضوعاتی بودند که موجب شدند پذیرش سازمان مجاهدین خلق از سوی آلبانی که در پی درخواست دولت باراک اوباما رئیس‌جمهوری آمریکا انجام شد، برای برخی ناظران قابل درک توصیف شود. آلبانی اساسا در موقعیتی قرار نداشت که به چنین درخواستی پاسخ رد بدهد.البته یکی از درخواستهای آلبانی پذیرفتن کوزوو به عنوان پایتخت این کشور از اسرائیل و دگر طرفهای حساب بود

جدیدأ در بازهای این فرقه ردپای اسرائیل هم دیده میشود که آشکارا بی هیچ شرمی نسبت به گذشته شوم خودشان به همین کشوری که الان دوست آنهاست یک زمانی دشمن آنها بوده،من و خیلی از کسانی که در مجاهدین بودیم خوب میدانیم که سازمان مجاهدین یکی از طرفدارترین کسانی بود که با فلسطین رابطه نزدیک داشته است،که این دوستی از زمان محمدرضا شاه پهلوی در جریان بوده،و این سازمان نیروهای خودش را برای آموزش چریکی به آنجا اعزام  می کرده است،و خوب به یاد دارم که در یکی از نشستهای به مسعود رجوی اخبار رسید که  اسرائیل همه نوار غزه را محاصره کرده و یاسر عرفات هم گیر افتاده که مسعود رجوی موضوع نشست را عوض کرد چنان به همه نشان داد که از این موضوع حالش خیلی خراب شده و به نظر می رسد در حال فکر این است که کاری انجام دهد،باور کنید همش فیلم بود میخواست نشان دهد که از این کار اسرائیلبهم ریخته که اگه قدرت داشت به اسرائیل حمله میکرد.چون راه می رفت و می گفت چکار می شود کرد؟

حالا داستان بر عکس شده همین فرقه رجوی که دشمن سرسخت این چند کشور بود حالا باهم شدند داداش،دست در دست هم میخواهند دنیا را گلستان کنند البته با باروت و فشنگ و بمب و خمپاره .

بازی اسرائیل و دیپلمات‌های ایرانی

ماجرای دیپلمات‌های ایرانی، هنوز موضوع مبهمی است که شاید در نهایت اطلاعات دقیقی هم درباره آن منتشر نشود. تا اینجای کار تنها نقاط ویژه‌ای از داستان وجود دارند که پیوند دادن آنها به همدیگر بیشتر به گمانه‌زنی‌ها دامن می‌زند تا فهمیدن اینکه واقعا چه اتفاقی افتاده است.

ایران می‌گوید که آنچه آلبانی گفته اتهامات بی‌اساس است و بخشی از یک پروژه گسترده‌تر که ازسوی واشنگتن و تل‌آویو هدایت می‌شود و هدفش برهم زدن روابط ایران و اروپاست.

به گفته رسانه‌های محلی، اخراج دیپلمات‌ها به دلیل نقش آنها در ماجراهای بازی فوتبال اسرائیل و آلبانی است که در چارجوب رقابت‌های مقدماتی جام جهانی برگزار شد. اسرائیل، تنها کشور خاورمیانه است که به جای بازی کردن در مقدماتی جام جهانی در آسیا (قاره‌ای که در آن قرار دارد) در رقابت‌های مقدماتی اروپا بازی می‌کند.

در آستانه آن بازی، نیروهای امنیتی آلبانی ۲۰ تن را به اتهام تلاش برای خرابکاری و حمله به اسرائیلی‌ها دستگیر کردند. در آن زمان صحبت از ارتباط مظنونین با داعش و گروههای جهادگرای تندرو بود.

نکته حاشیه‌ای دیگر در ارتباط با این اخراج، واکنش سریع جان بولتون، مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ بود. آقای بولتون از چهره‌های نزدیک به سازمان مجاهدین خلق در دولت دونالد ترامپ است که پیش از رسیدن به این مقام‌، بارها در مراسم سازمان مجاهدین خلق شرکت کرده و رهبران این سازمان را ستایش کرده است. آقای بولتون، نخستین منبعی بود که اصولا خبر اخراج دیپلمات‌های ایرانی را از آلبانی در توییترش منتشر کرد. او همچنین تنها منبعی است که تا این لحظه، یکی از دو دیپلمات را سفیر ایران در آلبانی خوانده است.

ضمن اینکه اخراج این دیپلمات‌ها با استقبال مایک پومپئو، وزیر خارجه آمریکا نیز روبه‌رو شده است.

داستان عربستان و فرقه رجوی

اعدام شیخ نمر باقر النمر روحانی سرشناس شیعه در عربستان سعودی و حمله به سفارت این کشور در تهران، به قطع روابط دو کشور انجامید. تحولات جاری در یمن، عراق، سوریه و سرآخر دور تازه تهدیدهای رهبران ایران علیه حکومت بحرین، ظاهرا جایی برای پرده پوشی و احتیاط نزد رهبران عربستان سعودی باقی نگذاشته است.

در چنین شرایطی، حمایت آشکار و مستقیم از نیروی مخالفی که رهبران جمهوری اسلامی از همان آغاز استقرار نسبت به آن حساسیت فوق العاده ای نشان داده اند، پیامی است که تندی آن به خوبی در تهران احساس خواهد شد و ناگزیر در واکنش ها و مناسبات و تحولات منطقه ای بازتاب خواهد یافت.

از سوی دیگری، فرقه رجوی  نیز که در سال های اخیر و به دنبال از دست دادن پایگاه اصلی خود در عراق در کمپ اشرف به طور فزاینده ای تحت فشار بوده است، دلیلی نمی بیند که از این همکاری علنی و صدور چنین پیامی به تهران استقبال نکند.

هدف اصلی و اولویت غیرقابل جایگزین سازمان مجاهدین خلق ایران، برانداختن حکومت جمهوری اسلامی است. استقرار در خاک عراق، هنگام جنگ این کشور علیه ایران، به روشنی ثابت کرد که این سازمان تا کجا حاضر است برای دستیابی به هدف خود هزینه بپردازد. به همین دلیل، برای این فرقه، به ویژه در شرایط کنونی داشتن متحد یا یاریگری علنی مانند عربستان سعودی، رخدادی مثبت به حساب خواهد آمد.

ولی با همه این کمک ها و پشتیبانیها که این کشورها در حال حاضر در حال انجام هستند و با تمام قوا میخواهند که از اهرم فشار از طریق این فرقه به دولت ایران فشار وارد کنند ولی از یک موضوع غافل هستند که مهمترین آن است آنهم مردم ایران هستند که به خون این فرقه تشنه هستند

آقایان و خانمهای طرفدار این فرقه بیاید یکبار برای همیشه خیال خودتان را راحت کنید مگه نه اینکه شما می گویید مردم ایران پشتیبان آنها هستند بیاید و در یک آزمون شرکت کنید ببینید چند درصد مردم ایران خواهان (سازمان مجاهدین)هستند،باور کنید حتی شما بگویید یک درصد من یک شما را صد قبول میکنم آخه بابا هر چیزی حساب و کتابی داره اینها با خانواده های اعضای خودشان هم مثل دشمن برخورد کردید! همین خانواده های اعضای فرقه رجوی  تشنه به خون سرکرده های این فرقه هستند چه برسد به مردم عادی که شماها رو باعث بدبختی خودشان می دانند

*** 

Edi Rama, Prime Minister of Albania | CEEC-China 2018Open Letter to Prime Minister Edi Rama – Secure the lives of all current and former MEK members

False_Flaq_Albania_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_Cult_MKO_MEKFalse Flag Op In Albania Would Drive A Wedge Between The EU And Iran

US Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEKUS Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEK

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

link to one of the Mojahedin Khalq songs advocating killing Americans celebrating killing of Captain Hawkins
(Recorded and distributed by MEK even years after the revolution. In Persian) 

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

همچنین: