بین حرمسراداری و خط دادن به دانش آموزان چه رابطه ای برقرار است !ا

بین حرمسراداری و خط دادن به دانش آموزان چه رابطه ای برقرار است !ا

 Rajavi_Faisal_1صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیست و سوم سپتامبر 2017:… درس مقاومت دادن به بچه ها بمعنی این است که ازگروه هایی مانند گروه عجالتا وظاهرا تحت رهبری شما متنفر تر باشند  واین هیچ سودی برایتان ندارد وبرعکس ، این دانش آموزان درآموختن این نوع درس ها ، ابراز انزجار بیشتری برعلیه شما خواهند کرد! دیگر اینکه اگر حرکت ” ماهی سیاه ” گونه خوب و …

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشخبرت هست که در شهر شکر ارزان شد؟!ا

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

https://iran-interlink.org

بین حرمسراداری و خط دادن به دانش آموزان چه رابطه ای برقرار است !

01/07/1396

مریم رجوی که ازنظر ازهم پاشیدن خانواده های وابستگان رجوی وتبدیل زنان بیوه شده از طریق زور وخدعه ی عریان به کنیزان بی حقوق رجوی وایجاد حرمسرا ازاین زنان مظلوم – اغلب شوهر و فرزند ازدست داده – ید طولا وبی رحمی مثال زدنی دارد- بمناسبت فرار رسیدن آغاز سال تحصیلی بیانیه ای داده که این عمل شرم آورش آن شخص را تداعی میکند که به ده راه نمیدادند وسراغ کدخدا را میگرفت!

درقسمتی ازاین پیام میخوانیم :

” دانشجویان و دانش‌آموزان دلیر، استادان و معلمان شریف ایران!- به‌مناسبت شروع سال تحصیلی جدید به‌همه شما درود می‌فرستم. امیدوارم که این سال برای شما نه تنها سال موفقیت آموزشی و علمی بلکه سال پیشروی و خیزش، برای به‌زیر کشیدن ولایت فقیه و به‌دست آوردن آزادی باشد “.

این درود شما خانم محترمه؟! ، از بدترین الفاظ رکیک برای این اقشار آگاه وفرزندان زحمتکشان بدتر است!

چرا ؟

برای اینکه شما کارنامه ی بسیار سیاهی در زجرکش کردن افرادی ازاین اقشار دارید !

ثانیا ، اعتراضات  اقشار مختلف که هر ازچند گاهی دراین کشور رخ میدهد ، معمولا مسائل صنفی را هدف قرار داده که امری طبیعی است و بواسطه ی این اعتراضات صنفی ، حکومتی سرنگون نمی شود و مهمتر اینکه جای پایی برای امثال شما پیدا نمیشود!

ماهیت این نوع اعتراضات ، مخالفت غیر مستقیمی با طرز تفکر باند رجوی هم هست که حقوقی برای کسی- الا رجوی- قائل نیست ودانش آموزان ومعلمان کشور ، البته که اقبالی به گروه هایی مانند فرقه ی رجوی ندارند!

درادامه :

” به‌معلمان شریف و به‌انجمن‌ها و کانون‌های فرهنگیان در تمام شهرها و استان‌های کشور درود می‌فرستم و پیشاپیش روز ۱۳مهر روز جهانی معلم را تبریک می‌گویم. باشد که امسال بیش از هر سال دیگر به‌دانش آموزان، درس مقاومت و آزادی بدهید؛ درس جستجو و نوخواهی، درس ماهی سیاه کوچولو و حرکت برخلاف جریان آب و تن ندادن به زور و دروغ و تبعیض حاکم ” .

درس مقاومت دادن به بچه ها بمعنی این است که ازگروه هایی مانند گروه عجالتا وظاهرا تحت رهبری شما متنفر تر باشند  واین هیچ سودی برایتان ندارد وبرعکس ، این دانش آموزان درآموختن این نوع درس ها ، ابراز انزجار بیشتری برعلیه شما خواهند کرد!

دیگر اینکه اگر حرکت ” ماهی سیاه ” گونه خوب وبمعنی بریدن از قفس و رفتن به میان جمع است ، چرا به بندی های خود درکمپ آلبانی اجازه ی این کار را نداده وازآنها میخواهید چند سالی را هم منتظر ماجچرا جویی های دونالد ترامپ مانده ، “ماهی سیاه کوچولو” نباشند ومانند گذشته مرغی در قفس باشند؟!

همچنین :

” در دی ماه گذشته دانش آموزان مدارس شوش که در کلاس‌هایشان وسائل گرمایشی نداشتند یک اجتماع اعتراضی تشکیل دادند و شعار می‌دادند:‌ «با دست‌های یخ‌زده چگونه بنویسیم؟ “.

آری!

وضع بنحو دلخواهی خوب نیست وایرادات زیادی دراین مورد وجود دارد، اما منهم بعنوان یک بچه ی سردسیر آذربایجانی ، شاهد روشن شدن بخاری های مدارس دراواخرآذرماه ( با گذشتن 3 ماه از فصل سرمای  کشنده ی آذربایجان ) بودم که حالا با وجود مشکلاتی که در بعضی از مدارس روستائی وجود دارد ، بجای بخاری کم سو ، از شوفاژ وموتورخانه استفاده میشود واوضاع بمراتب بهتر از دوران ستمشاهی است!

همچنین :

” رمز مقاومت چنان‌که مسعود گفته است، در مرزبندی قاطع و بدون سازش با ولايت فقيه است. با هرکس که با این رژیم درسازش است، قاطعانه مرزبندی کنید. بر شماست که با استفاده خلاقانه از محیط زندگی و تحصیل خود در راستای برپایی هزار اشرف، به‌تشکیل کانون‌های شورش و مقاومت دست بزنید “.

درمرزبندی با آمریکای سلطه گر و عوامل منطقه ای آنها چه باید بکنند؟

آیا راه تسلیم و دریوزگی  را – شبیه آنچه را که شما پیشه کردید- به آنها توصیه میکنید ؟!

خنده آور اینکه شما با بی موقع مطرح کردن موضوع وآوردن نام نحس ” کمپ اشرف ” ، خواب رفتگان را بیدار میکنید تا جستجو کرده وبدانند که ” اشرف ” چه جانوری بوده و البته که دراین راه ضرر میکنید!!

وایضا :

” هرگونه تحقیر زنان و جوانان و هرگونه نگاه کالایی به زنان را طرد کنید. و بر همه مناسبات و رسومی که مردان را مهاجم، سرکوبگر و خودپرست به‌بار می‌آورد خط بطلان بکشید “.

خوب است که مسعودت – والبته با کوشش  ومساعدت خستگی ناپذیر شما – نگاه کالایی نکرد؟؟!

درکنار بردگی جنسی وجسمی که زنان عضو تشکیلات رجوی متحمل شدند ، مردان هم ازاعتبار افتاده وبه بردگی جسمی واداشته شدند وآیا شما اینرا از مردم ایران میخواهید؟!

هیچ انسان عاقلی تصور نمیکند که مردم ایران ، تن باین خفت وخواری بی نظیری بدهد وشما  یقینا قیاس بنفس میکنید عزیز برادر!

صابر

*** 

استراتژی جدید مریم قجر عضدانلو ( فاز تهاجم سیاسی ) این بار به دست یک امریکائی به ثمر رسید

بمب های خوشه ای در یمن توسط عربستان سعودی و مجاهدین خلق فرقه رجویسیاست های جهانی و باند رجوی را بهتر بشناسیم!ا

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31485

رجوی ها خام نشوند، ترامپ را اسرائیل شیر کرده بود!ا

 Trump_Rouhani_Regime Change MEKصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیست و یکم سپتامبر ۲۰۱۷:… بدین ترتیب هم اشتباهات استراتژیک ، هم نیات واقعی اسرائیل روشن میشود وهم میزان وطن فروشی باند رجوی ، بیش از پیش چهره مینماید! بلی! تاریخ اجازه ی نشستن میان دوصندلی را به کسی نمیدهد وبخصوص اینکه این شخص وجریان ،  گروه زوار دررفته ا ی  بنام باند رجویه باشد! اینها میگفتند که … 

Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_Regime_ChangePssst, Whisper It, Even Iran’s Enemies Don’t Want Regime Change

https://iran-interlink.org

رجوی ها خام نشوند، ترامپ را اسرائیل شیر کرده بود!

سی ام شهریور ۱۳۹۶ خورشیدی

” خبر بازبینی دولت آمریکا در سیاست‌ها و استراتژی خود درباره ایران، به سرعت به‌ یکی از مهمترین خبرهای دنیا تبدیل شد. «به گفته ۶مقام از بالاترین مقامهای فعلی و سابق آمریکا، ترامپ مشغول بررسی یک استراتژی است که می‌تواند واکنشهای تهاجمی‌تری علیه نیروهای (رژیم) ایران، دست نشاندگان شیعی آن در عراق و سوریه و حمایتش از گروه‌های افراطی اتخاذ نماید. خبرگزاری بلومبرگ (۲۲شهریور) نیز گزارش داد: «اجماعی بین مقامهای دولت آمریکا وجود دارد که بر اساس آن، توافق اتمی‌ بخشی از یک استراتژی وسیع‌تر مقابله با اَعمال بی‌ثبات‌کننده ایران در خاورمیانه، شامل توسعه موشک بالستیکی و حمایتش از گروه‌های تروریستی و حمایت از رژیم بشار اسد در سوریه است . گفته می‌شود این طرح (بازبینی سیاست‌ها) تا پایان سپتامبر علنی می‌گردد؛ این در حالی است که اعلام پایبندی یا عدم پایبندی رژیم به ‌برجام نیز قرار است در ۱۷اکتبر یعنی حدود یک ماه دیگر علنی شود “.

اما دیگرانی هم خوشبختانه وجود دارند که قضیه را طور دیگر ودرتعارض با باند رجوی وارباب های رسانه ای شان حلاجی میکنند که من یک نمونه ی آنرا  که درنشریه ی هافینگتن پست چاپ شده وترجمه اش را از اینترنت دریافت داشته ام ، دراختیار خوانندگان محترم قرار میدهم :

” بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل که برای شرکت در اجلاس سالانه سازمان ملل به نیویورک رفته با دونالد ترامپ در کاخ سفید دیدار خواهد کرد و بی تردید ایالات متحده را به خارج شدن از برجام ترغیب. استدلال نتانیاهو که ترامپ هم آنرا پیشاپیش پذیرفته اینست که تعهد آمریکا به برجام نباید تنها به پایبندی ایران به آن متکی باشد بلکه باید منوط به تغییر دیگرسیاست های ایران هم که در تضاد با منافع آمریکاست استوار باشد. این استدلال نتانیاهو کاملا در تضاد با آنچیزی است که در دهه ی گذشته میگفت؛ یعنی خطر عینی برنامه ی اتمی ایران برای اسرائیل.

دولت ترامپ سخت در پی بهانه یی برای بیرون رفتن از برجام و خلاص شدن از بندهای دست و پاگیری است که مانع اتخاذ سیاست های خصمانه اش علیه ایران میشود؛ حتی به بهای برداشته شدن محدویت هایی که برجام بر فعالیتهای اتمی ایران اعمال کرده است. ترامپ پایبندی ایران به برجام را باید هر ۹۰ روز در نامه یی به کنگره اعلام کند و به نظر میرسد او میخواهد از همین مساله استفاده کند. برخلاف گزارشهای آژانس انرژی اتمی که صرفا پیرامون پایبندی به برجام است، گزارش رئیس جمهور به کنگره فراتر از مساله ی هسته یی است و باید مشخص کند که آیا تعلیق تحریمها علیه ایران “مناسب و متناسب با عملکرد ایران و امنیت ملی و منافع آمریکا هم هست.”

نقشه ی ترامپ اینست که پایبندی ایران به برجام را تصدیق کند اما تعلیق تحریمها را به بهانه ی تضاد سیاست های منطقه یی ایران با منافع آمریکا منتفی کند.

نیکی هیلی هنگام سخنرانی در موسسه ی آمریکن انترپرایز استدلال کرد که توافق هسته یی ایران طوری تنظیم شده که “شکست آن پرهزینه باشد” و مرزبندی مصنوعی “بین توسعه ی هسته یی ایران و دیگر رفتارهای غیرقانونی اش” ایجاد کرده است. به گفته ی هیلی، تلاش برای نگه داشتن توافق به معنی مهم تر دانستن توافق از هرچیز و از جمله سایر نگرانیها درباره ی سیاستهای ایران است. بنابراین توافق هسته یی دست آمریکا را برای برخورد خصمانه با ایران میبندد آنچنانکه مایه ی حسرت و آزردگی جنگ طلبانی مانند هیلی و دوستان نومحافظه کارش در موسسه ی امریکن انترپرایز شده است.

اما ترامپ و هیلی نباید باراک اوباما بلکه نتانیاهو را برای مواردی که این توافق حل نکرده سرزنش کنند.

نتانیاهو از میانه ی دهه ی ۱۹۹۰ بر این باور بوده که برنامه ی هسته یی و غنی سازی اورانیوم ایران تهدیدی عینی برای اسرائیل است. او در دوره ی بوش بارها هشدار داد که “اکنون ۱۹۳۸ است و ایران آلمان نازی”. هدفش هم این بوده است که ایالات متحده را به حمله ی پیشگیرانه به ایران وادارد پیش از آنکه تهران غرب را اشغال کند. هیچ رهبر اسرائیل به اندازه ی نتانیاهو در این زمینه پیگیر نبوده است.

استدلال نتانیاهو که ایران در آستانه ی توانایی برای نابود کردن اسرائیل است چندین هدف را دنبال میکرد. نخست، تهدید به نابودی اسرائیل از سوی ایران به همراه ادعای بی خردی و تمایل انتحاری ایرانیها میتوانست نیاز به حمله ی پیشگیرانه را توجیه کند چرا که اساسا نمیتوان با چنین رژیمی مذاکره کرد.

دوم، مساله ی تهدید عینی در برابر سایر مسائل اولویت بالاتر دارد. چنانچه برنامه ی هسته ی تهدیدی به نابودی اسرائیل تلقی میشد. این مساله مقدم بر همه ی نگرانیها – و فرصتهایی – میگردید که ایالات متحده با ایران داشت. اگراسرائیل در جلوگیری از مذاکره ناکام میشد، در برابر میتوانست برنامه ی هسته یی ایران را به عنوان تهدید به نابودی اسرائیل معرفی کند و به این ترتیب امکان چانه زنی بر سر مسائل منطقه یی را از بین ببرد. برای اسرائیل ایده ال آن بود که ایالات متحده اساسا بر سر مسائل غیر هسته یی با ایران مذاکره نکند و تنها بر روی برنامه ی اتمی ایران متمرکز شود.

و این درست همان چیزی ست که اتفاق افتاد. عمدتا به دلیل فشار اسرائیل و عربستان، موضع ایالات متحده تمرکز روی فعالیت های اتمی ایران بود. (ایران مایل بود مذاکرات دربرگیرنده ی مسائل گوناگون باشد.) نتانیاهو تصور میکرد با تمرکز تنها روی فعالیت های اتمی ایران مذاکرات به شکست میانجامد. بگفته ی جان کری وزیر خارجه ی وقت آمریکا “رهبران منطقه به خود من و پرزیدنت اوباما گفتند که تنها راه حل این مساله اینست که ایران را بمباران کنید.”

دولت اوباما بر این باور بود که برای حفظ یکپارچگی کشورهای طرف ایران در مذاکرات باید تنها روی مساله ی جلوگیری از توسعه ی سلاح اتمی در ایران که مورد توافق همه ی کشورهای طرف مذاکره ی ایران بود، متمرکز ماند. اگر دستور عمل مذاکرات به مسائل منطقه یی چون سوریه بسط میافت تهران میتوانست در اردوی کشورهای مذاکره کننده شکاف بیاندازد و روسیه و چین را با خود همراه کند.

و اکنون جنگ طلبان در واشنگتن و نتانیاهو از اینکه مذاکره با ایران تنها بر مساله ی اتمی متمرکز بوده شکایت دارند و ناگهان از خطر “توسعه طلبی” منطقه یی ایران سخن میگویند. دولت ترامپ گمان میکند توافق هسته یی ایران مانع از آنست که ایالات متحده با سیاستهای ایران مقابله کند و تخفیف تحریمها در راستای منافع امنیت ملی این کشور نیست.

واقعیت اینست که تخفیف تحریمها به سه دهه تلاش ایالات متحده برای به انزوا کشاندن و بازداشتن ایران پایان داد. اما چنان استدلالی با ادعای نتانیاهو و جنگ طلبان واشتنگتن مبنی بر اینکه ایران تهدیدی عینی برای اسرائیل است همخوانی ندارد. اگر اینها واقعا در پی بازداشتن ایران بودند بایست از توافق اتمی ایران استقبال کرده و خوشحال میبودند. اما تلاش آنها برای از بین بردن توافق ضد اولویت برنامه ی امنیتی ایالات متحده و جامعه ی جهانی برای ۱۵ سال نخست سده کنونی است. واقعیت اینست که نتانیاهو به هر روشی ترامپ را به نماندن در برجام وادار کند گریزی از عواقب آن نیست. از بین رفتن توافق اتمی، ایالات متحده را در مسیر جنگ با ایران قرار میدهد و این درست همان چیزیست که نتانیاهو در همه ی ۲۵ سال گذشته به دنبال آن بوده است. نتانیاهو با حضور ترامپ در کاخ سفید سرانجام گوش شنوایی برای بحثهای دمدمی و تناقض آمیزش پیدا کرده تا ایالات متحده را درگیر جنگی دیگر در خاورمیانه کند “.

بدین ترتیب هم اشتباهات استراتژیک ، هم نیات واقعی اسرائیل روشن میشود وهم میزان وطن فروشی باند رجوی ، بیش از پیش چهره مینماید!

بلی! تاریخ اجازه ی نشستن میان دوصندلی را به کسی نمیدهد وبخصوص اینکه این شخص وجریان ،  گروه زوار دررفته ا ی  بنام باند رجویه باشد!

اینها میگفتند که اگر ایران بمب اتمی نداشته باشد ، همه ی مشکلات حل است و مشکلات مجاهدین رجوی حل تر – که بقدرت برسند – وزمانی که این بمب ساخته نشد ، دیدند که اوضاع عوض نشد و مشکلاتی ازآنها حل نشد!

صابر

*** 

پنج بعلاوه یک ایران 2015Victory of Diplomacy over war disappointed the MKO (Mojahedin Khalq, Rajavi cult)

Israel Provided IAEA with Fake Documents on Iran’s Nuclear Program

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31437

دروغگویی این مرید دیر سال رجوی!ا 

 پرویز خزایی صدام حسین مجاهدین خلق مزدوریصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، هجدهم سپتامبر ۲۰۱۷:…  این جمع بسیار اندک و درحاشیه قرار گرفته کیانند؟ به شخص بنده که برسیم ، درجوابت عرض می شود که من هرگز شاهد اقبال داخلی از شما نبوده ام که مثلا دچار حسادت گردم! اقبال خارجی تان البته که نشانه های مهمی مانند خیانت به منافع ملی ودریوزگی درمقابل هارترین ومرتجع ترین را نشان میدهد و … 

مسعود رجوی و موسی خیابانی در دیدار امام خمینیمجاهدین خلق از تأسیس تا احتضار

عبدالرضا نیک بینآنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)ا

https://iran-interlink.org

دروغگویی این مرید دیر سال رجوی!

۲۷/۰۶/۱۳۹۶

” درد دلی با مجاهد “ نام نوشته ایست منتسب به پرویز خزائی که  نوشته اش نشان می دهد که هرچه پیرتر میشود ، خرف تر ودورغگو تر جلوه میکند!

او مینویسد :

” آری ای مجاهد!، مسعود تو، در زمانیکه بسیاری بسیار، حتی توده ای ها، عکس امام را در ماه بر پشت بامها به نظاره ایستاده بودند- در قم به خمینی نه بزرگی گفت …”.

قسمت اول ادعا بقدر کافی دروغ است و احتیاجی بدلیل تراشی در تکذیب آن وجود ندارد!

به قسمت دوم که میرسیم ، یاد خاطره ی یکی از شاهدان زنده را که دراینترنت منتشر شده میافتم که طرف بعنوان خبرنگار دراتاق همجوار محل این ملاقات منتظر نوبت بوده وبا گوش خود شنیده بود که رجوی ازامام خمینی درخواست میکرده که بشرط تحویل انحصاری دولت بدست رجوی وراندن هواداران سایر جریانات سیاسی از دوایر دولتی، او متقابلا میلشیای خود را تحت امر امام خمینی قرار خواهد داد واورا بعنوان پدر معنوی سازمان خواهد پذیرفت که مقبول نیافتاده بود وسایر قضایا …

دراصل رجوی بعنوان یک خود شیفته ، انحصار طلب علاج ناپذیر وماکیاولیست تمام قد ، ازهمان روزهای اولیه ی انقلاب قصد سرکوب تمامی جریانات سیاسی کشور را داشت وبهتر میدانست این عمل را بدست بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران انجام دهد!

درادامه ی این دروغ گویی های بی شرمانه آمده است :

” ای مجاهد! آیا لازم است که من شرح این داستان بزرگ تاریخی، از قم و امجدیه به بعد، را در این نوشته تکرار کنم؟ نه! به همین بسنده میکنم، چون جزء جزء این داستان پرافتخار پنچ دهه تاریخ ایران زمین، سرزمین محبوب و معشوق ما، در سینه هر هم میهن آگاه ثبت و ضبط است “.

اگر ازترقه بازی های سازمان از سال ۱۳۵۰تا ۵۴ ، صرفنظر کنیم یا حتی آنها را بحساب افتخارات سازمان درج کنیم ، آنچه از این جریان استحاله شده وبه صفوف دشمنان مردم پیوسته در سینه ی مردم میماند ، چیزی جز خیانت وکینه ورزی نیست وتو هموطن ره گم کرده ای که این گم کردن تبدیل به خیانت واضح ومهمی شده ، بازهم داری دروغ میگویی!

همچنین است :

” جمع بسیار اندکی که به حاشیه، اگر نگوییم به محاق، رفته اند و خود را هرازگاهی کنشگر معرفی می کنند، که بگمان این نگارنده لر، در حقیقت واکنشگر هستند، چون هروقت فعالیتی شاخص و تعیین کننده، و اقبالی داخلی و جهانی از ما مشاهده می کنند، … به دو اقدام قلم کشانانه و حرافانه برمی خیزند: اینکه این مجاهد تمام عیار در صحنه و این شورای ملی مقاومت همیشه حی و حاضر، اصلا وجود خارجی و داخلی ندارند!! کم سویی بینایی را با عینک می توان جبران کرد، اما کم سویی ذهنی را چه کنم؟! …”.

این جمع بسیار اندک و درحاشیه قرار گرفته کیانند؟

به شخص بنده که برسیم ، درجوابت عرض می شود که من هرگز شاهد اقبال داخلی از شما نبوده ام که مثلا دچار حسادت گردم!

اقبال خارجی تان البته که نشانه های مهمی مانند خیانت به منافع ملی ودریوزگی درمقابل هارترین ومرتجع ترین را نشان میدهد ودلیلی برای حسادت وغبطه بدست نمیدهد!

 همه ی این بداقبالی  داخلی وخارجی پیکش خودتان !

در جواب قسمت آخر نوشته ی این پیرمرد مرید رجوی باید گفت که اگر ته مانده ای ازانسانیت ووجدان در درون خود سراغ دارید ، میتوانید با مراجعه به تاریخ وآموختن ان ، این کم سوئی ذهنی خود را کمی تا قسمتی حل کنید!

آشنایان میدانند که برادر صابر شما ، نسخه های بدی نمی پیچد!

صابر

*** 
پرویز خزایی صدام حسین مجاهدین خلق مزدوریگزارش پرویز خزائی و طرح یک پرسش: مخاطب اصلی “گزارش تا این تاریخ” چه کسی است؟ (+ آینده فرقه رجوی)

شکرالله پاکنژاد مزدور صدام رجوی خیانترجوی تمامی اتهامات پولشویی، دزدی و کلاهبرداری و … را قبول کرد (شورایی ها و رسیدهایشان)

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویاعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31399

افتتاح مراسم انتخاب مسئول اول الدنگی با پخش اذان سانسور شده!ا

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، شانزدهم سپتامبر ۲۰۱۷:… جالب است که درمراسم افتتاحیه ی این خیمه شب بازی ، اذانی با صدای مرضیه پخش شد و آن قسمت از اذان که مورد تایید غیر شیعیان نبود ، حذف شد ! این  نمایشکاری ها میتواند اهداف زیر را داشته باشد : ۱-  بگویند که حقوق زن در سازمان بیشتر از مردان است وموذن آن یک زن است! من ضمن اینکه به برابری حقوق زن ومرد احترام … 

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRILe Figaro: Mojahedin Khalq (aka MKO, MEK, Rajavi cult) Fight alogside insurgents in Syria

https://iran-interlink.org

افتتاح مراسم انتخاب مسئول اول الدنگی با پخش اذان سانسور شده!ا

۲۵/۰۶/۱۳۹۶

هنوز معلوم نیست که خانم زهرا مریخی باوجود حضور ده ها تن افراد مسن تر و با تجربه تر ازخود که برخلاف او ، زندان های مخوف شاه را تجربه کرده اند ، به این مسئولیت – که  اگر مقام تشریفاتی  صرف هم باشد که هست – اقلا ازنظر ظاهری مهم است – به این مقام انتصاب شد؟

مقامات  و رده های کذائی درفرقه ی رجوی همگی با میزان سرسپردگی به رجوی واگذار میشود وبنابراین باید گشت و از مطلعین قضیه سئوال کرد که این خانم چه خدماتی برای رجوی کرده که اینگونه ارتقا یافته است!

چرا که اظهارات افراد مختلف در توجیه انتخاب او ، بقدر کافی منطقی نبود!

جالب است که درمراسم افتتاحیه ی این خیمه شب بازی ، اذانی با صدای مرضیه پخش شد و آن قسمت از اذان که مورد تایید غیر شیعیان نبود ، حذف شد !

این  نمایشکاری ها میتواند اهداف زیر را داشته باشد :

۱-  بگویند که حقوق زن در سازمان بیشتر از مردان است وموذن آن یک زن است!

من ضمن اینکه به برابری حقوق زن ومرد احترام میگذارم ، این اعتقاد را ندارم که درمقابل افراط هایی که برعلیه زنان شده ، این بار باید برعلیه مردان بشود واگرسازمان رجوی چنین کرده، برای ریاکاری است که این شیوه ی نامرضیه !! را انتخاب کرده وتو گویی که حقوق زنان با تحقیر مردان بدست میآید وشرط لازم وکافی اعاده ی حقوق زنان درپایمالی حقوق مردان است!!

دراین مورد خاص ، بازهم رجوی دچار ریاکاری بزرگی شده وخود را بربالای سر این زنان الکی رهبر ورئیس شده ، قرار داده و درتحلیل نهائی ، مرد خاصی را ( خودش را ) بربالاسر زنان نشانده و این زنان ضمن اینکه به سرکوب مردان کمک موثری میکنند ، بردگی جنسی را بهمراه بردگی فکری وجسمی که  مردان محکوم به تحمل آن هستند ، بر دوش بکشند!!

رجوی به مردان هم تراز خودکه کاملا ازنظر سیاسی وشخصیتی اخته شده اند ، هنوز هم اعتماد لازم را نداشته و هنوز هم محکم کاری را دراین مورد بجا میداند !

بدین ترتیب درماهیت قضیه ، زنان وابسته به رجویه هستند که گرفتار ستم مضاعف بوده وبا شال قشوهایی که بعمل میآید ، این ستم نامرئی تر میگردد!

۲- انتخاب اذان خانم مرضیه دراین راستا وبمنظور عوامفریبی بوده و عدم ذکر نام امام اول شیعیان در متن این اذان ، نشان دادن چراغ سبز به مثلا سنی های افراطی است !

این بازی کردن با متن اذان شیعی ، درتضاد کامل با ادعاهای همیشگی رجوی هست که فرزند دوم این امام را ( امام سوم شیعیان را ) مقتدا ی بزرگ خود معرفی میکنند!

اگر تظاهر به تقلید از امام سوم کار درستی است ، بی توجهی به امام اول که پدر بزرگوار ایشان هم هست ، هیچ دلیل وتوجیه منطقی ندارد الا باید گفت که کاری است درجهت تحقق اهداف نابخردانه ی  دوگانه ای که قبلا معروض افتاد !

صابر

*** 

مریم رجوی در حال مزخرف گوییزمین گیر شدن مریم رجوی در آلبانی و واکنشی از سر استیصال

Alireza Jafarzadeh sitting with Americans instead of Maryam Rajaviشما رجوی ها را دست انداخته اند ، باور کنید!ا

طناب صدامحامیان غربی صدام هنگام اعدام وی با طناب کشتی امریکایی کجا بودند؟ 

رجوی ویلپنت مجاهدین خلق اول ژوئیه 2014Which occasion is Maryam Rajavi celebrating in Paris? (letter to Emmanuel Macron)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31345

ماهیت داعش ( عشایر انقلابی رجوی ) آشکارتر میشود!ا 

Maryam Rajavi Baghdadi MEK ISIS terror Tehranصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، یازدهم سپتامبر ۲۰۱۷:…  باند رجوی که احتمالا بعلت روابط تو درتوی خود با  بقایای ارتش صدام ، اطلاعاتی ازقضیه داشت ، با عجله وارد صحنه شد واعلام کرد که اشغالگران موصل ، کسانی جز ” عشایر انقلابی عراق ” نیستند وچه شادی ها در جریان این خاک پاشیدن بچشم مردم که نکرد! فرض رجوی براین بود که لااقل قسمتی از خاک عراق بدست بعثی های … 

تروریسم را محکوم می کنیم. حامیان تروریسم را هم محکوم کنیم (دو مطلب بیاد قربانیان بارسلون)ا

https://iran-interlink.org

ماهیت داعش ( عشایر انقلابی رجوی ) آشکارتر میشود!

۲۰شهریور۱۳۹۶

تا اشغال عراق توسط آمریکا و متحدانش القاعده ای در عراق وجود نداشت والقاعده ی عراق بعد از این تجاوز بوجود آمد وبا به خاک وخون کشیده شدن لیبی ، سلاح وامکانات زیادی بدست آن افتاد ، قوی تر شد ونامش را به داعش تغییر داد.

زمانی که نیروهای داعش با ۵۰۰ اتوموبیل وانت به موصل حمله کرد ، براثر اقدامات مشکوک  فرماندهان ارتش ۲۵ میلیارد دلاری عراق که بدست آمریکا ساخته شده بود ، این شهر بسیار مهم ، بسادگی تصرف یک روستا وتقریبا بدون درگیری بدست داعش افتاد!!

باند رجوی که احتمالا بعلت روابط تو درتوی خود با  بقایای ارتش صدام ، اطلاعاتی ازقضیه داشت ، با عجله وارد صحنه شد واعلام کرد که اشغالگران موصل ، کسانی جز ” عشایر انقلابی عراق ” نیستند وچه شادی ها در جریان این خاک پاشیدن بچشم مردم که نکرد!

فرض رجوی براین بود که لااقل قسمتی از خاک عراق بدست بعثی های صدامی خواهد افتاد و اوهم دراین حکومت جدید ” عشایر انقلابی ” سهم شیر را دریافت نموده و بر سر بزنگاه رو به ایران آورده ودولت ایرانی- عراقی خود را خواهد ساخت!

رجوی هرگز ارزیابی درستی ازجناح مقابل ( سوریه ، ایران ، روسیه وحزب اله لبنان ” نداشت وبر عزم جدی وزیرکی آنها اهمیتی نمیداد!

در زمانی که گروههای تروریستی واغلب تکفیری برقسمت اصلی سوریه حکم میرانده ودرعین حال اختلافات ورقابت هایی هم – بسته باینکه توسط کدام کشور ساخته وپرداخته شده اند –  یک افسر بلند پایه ی اطلاعات نیروی هوایی صدام بنام ”  عبدالخلیوالی ” که موثرترین بنیانگذار داعش ومغز متفکر آن بود ، بصورت اشتباهی ازطرف ایادی خودش ( جبهه ی تروریست های  موجود درسوریه وعراق ) کشته شد

آنها دیر متوجه شدند که چه ضربه ی کاری بزرگی برپیکر دشمنان مردم سوریه و … زده ورهبر اصلی خود را کشته اند!

کشته شدن این چنینی این افسر مرموز وبلند پایه ی عراقی ، تئوری ” عشایر انقلابی ” رجوی را زیر ضرب برد وبسیاری دانستند که : ” صورتی در زیر دارد آنچه در بالاستی ”  !

اما خبر با اهمیت دیگری نیز روشن شده که ضمن افشای بیشتر ماهیت بنیانگذاران داعش ، باند رجوی را بیشتر رسوا میکند!

این خبر ابدا ازرسانه های مرتبط با جمهوری اسلامی گرفته نشده ونمیتوان انگ ” جعلی بودن وتبلیغات روانی ” بر آن زد.

توصیه ی اکید من به خواننده ی محترم خبر زیر – به همراه شرح مختصری که فوقا داده شد – را با دقت بخواند وآنگاه درموقعیت مناسب تری دراظهار نظر درمورد ماهیت داعش وسازمان مجاهدین رجوی به قضاوت بنشیند:

” با کشته شدن وزیر جنگ داعش در جنگهای سوریه، اطلاعات تازه ای درباره شکل گیری داعش انتشار یافته است. از جمله مجله آلمانی اشپیگل نوشت:

«داعش» در درون زندان‌های ابوغُرَیب (واقع در ۳۲ کیلومتری غرب بغداد) و بوکا (واقع در شهر ام‌ القصر بصره در کنار خلیج فارس) شکل گرفت؛ یعنی دو زندانی که، پس از حمله نظامی آمریکا و بریتانیا و متحدان‌شان و سقوط حکومت صدام در ماه مه سال ۲۰۰۳ (اردیبهشت ۱۳۸۲) شکل گرفت و آمریکائیان قریب به هفت سال حدود ۳۵ هزار زندانی بعثی را در آنها نگهداری کردند. در این دو زندان سرویس‌های اطلاعاتی غرب تعدادی از زندانیان را که بیشتر افسران اطلاعاتی سابق رژیم صدام بودند، برگزیدند و آموزش دادند. یکی از زندانیان بوکا بنام ابراهیم عواد البَدری السامرایی نیز شناسایی و آموزش داده شد. ابراهیم بدری سامرایی، که فارغ‌التحصیل علوم اسلامی از دانشگاه بغداد بود، یک دهه بعد با نام «ابوبکر البغدادی» رهبر داعش شد و شهرت جهانی یافت !

همچنین ” حلیموف ” وزیر جنگ داعش که در سوریه کشته شد، از نظامیان سابق عملیات ویژه تاجیک بود که پیشتر فرماندهی عملیات ویژه پلیس را در وزارت کشور تاجیکستان بر عهده داشت. پیشتر در ماه اوت وزارت امور خارجه آمریکا به ازای هر اطلاعاتی که منجر به شناسایی بازداشت یا محاکمه حلیموف شود، بیش از سه میلیون دلار پاداش تعیین کرده بود. این در حالیست که پیش از اضافه شدن نام حلیموف در فهرست سیاه تروریستهای تحت تعقیب از سوی آمریکا، وی در پایگاه های آموزش نظامی آمریکا در حال سپری کردن دوره های آموزشی گسترده بود. گفته می شود حلیموف در سال ۲۰۰۲ در پایگاه نظامی باتون روژ در لوئیزیانا در کنار نیروهای ویژه آمریکایی تعلیم دیده است. وی در سال ۲۰۰۸ نیز برای سپری کردن یک دوره آموزشی ویژه دیگر به این پایگاه بازگشت و طی سالهای ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۸ در پایگاه نظامی بلک واتر آمریکا نیز آموزش دیده بود. حلیموف در آوریل سال ۲۰۱۵ در تاجیکستان ناپدید شد و بعدها در یوتیوب اعلام کرد به صفوف داعش پیوسته است.”

صابر

*** 

مریم رجوی البغدادی مجاهدین خلق داعش تروریسم تهرانISIS Drew On MEK Expertise For Terror Attacks On Tehran (Mojahedin Khalq, Rajavi cult)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29886

تشابه اقدام تروریستی داعش با مجاهدین (چرا رجوی ترورها در ایران را محکوم نمیکند)ا 

 علی مرادی، لرستان، ایران اینترلینک، دوازدهم ژوئن ۲۰۱۷:…  اگر میتوانید نظرتان را صریح و قاطع و بی هیچ زاویه پنهان و حاشیه پردازی را نسبت به این عمیات داعش اعلام نمایید؟ اگر به تعهدات تان به سران امریکا و فرماندهان پنتاگون و وزارت دفاع آن مبنی بر ترک و کنارگذاشتن عملیات خشونت آمیز و مسلحانه و از سرگیری مشی سیاسی و مسالمت آمیز پایبند هستید پس این عملیات را قاطعانه محکوم کنید تا به هویت و … 

مجاهدین خلق فرقه رجوی داعش تروریسم تهرانمجاهدین بزرگترین بازنده عملیات تروریستی داعش در تهران

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانتو را بر این وقاحت ها که عادت داد؟

https://iran-interlink.org

تشابه اقدام تروریستی داعش با مجاهدین

تاریخ : ۲۰/۳/۹۶

علی مرادی

آقای علی مرادی

عملیات کور و تروریستی اخیر داعش در مقابل مجلس شورای اسلامی و مرقد امام (ره ) یاد آور عملیات  تروریستی مجاهدین (بخوانید منافقین یا فرقه تروریستی رجوی ) چه در دهه ۶۰ و چه در دوران حضورشان در عراق و در پوشش ارتش رژیم بعث میباشد.

اینکه تروریست ها و اساسا فرقه ها در مبانی فکری و تاکتیک ها و خوی ضد بشری با هم مشترک باشند جای تعجبی نیست اما گاهی برخی گروه ها و جریانات فکری تحت نام اپوزرسیون و مبارزه ظهور میکنند و چند صباحی نیز فعالیت دارند و از آنجا که اهداف خود را تحت عناوینی از آزادی خواهی و مبارزه و ….. اعلام میکنند ناگزیر به رعایت برخی منشور ها و قوانین اخلاقی هستند .از جمله پرهیز از کشتار مردم بی گناه و یا جنگ مستقیم فقط با اهداف و نیرو های نظامی و….  .  اگرچه ممکن است همه در اساس عملیات تروریستی انجام بدهند اما کمتر به کشتار مردم بی گناه میپردازند و یا کمتر بخاطر پیشبرد هدف رذیلانه خود به هر وسیله ای متوسل میشوند که نمونه هایی از این گروه ها در طی سالیان بعد از انقلاب آمدند و رفتند اما اگرچه همه ضد مردم و ضد انقلاب بودند ولی کمتر مورد کینه و نفرت و انزجار عموم جامعه قرار گرفتند که در این مطلب از ذکر نام و هویت آنها خودداری میکنیم .

اما مجاهدین خلق که مردم ایران آنها را منافقین مینامند و با انزجار از آنها یاد میکنند و داعش که اخیرا در طویله مشترک آمریکا – سعودی ساخته و پرداخته شده و پروار شده اند هر دو محصول مشترک این کارخانه هستند و دقیقا چه در مبانی فکری و چه در تاکتیک و کینه هیستریک و ضد بشری با هم تابع نعل به نعل و میخ به میخ با هم مشابه و مشترک هستند .

بهمین خاطر این حقیر که خود زخم عمیق خیانت مجاهدین  را بر تن دارم با شنیدن خبر تروریستی داعش در این  دو مکان مذبور را شنیدم بلافاصله عملیات کور و ضد مردمی مجاهدین در ذهنم تداعی شد و گاهی میخواستم ذهنم را قانع کنم که باز هم کار مجاهدین است اما چون میدانستم دیگر توان و کفایت این کار را ندارند ذهنم بسمت داعش میرفت .

از اشتراک عملیات تروریستی داعش در نقاط ورود بداخل خاک ایران ، آموزش ها ، بکار گیری خانه های امن در استانهای مرزی ، گماشتن نیرو های رابط و پشتیبان . و استفاده از عوامل داخلی و…..

از نمونه های این عملیات تروریستی داعش موارد بسیار زیادی از عملیات تروریستی مجاهدین در دهه هفتاد را میتوان برشمرد که مجاهدین در عراق  تحت نام ارتش آزادیبخش بعنوان زیرمجموعه ارتش عراق فعالیت داشتند که در دورانی در هماهنگی با وزارت دفاع و نیرو های مسلح عراق تیم هایی با نام “عملیات راهگشایی ” متشکل از ۴ تا ۷ نفر را حدودا ۶ ماه آموزش میدادند و بهمراه نیرو هایی که جدیدا از داخل جذب این گروه شده بودند صرفا برای ترور کور و تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت بداخل خاک ایران میفرستادند که عموما سرتروریست جنایتکاری بنام مهوش سپری (نسرین ) آنها را فرماندهی و رهبری میکرد و در داخل نیز عناصری خودفروخته و وطن فروش اسباب و وسایل و تجهیزات ترور را برای انها مهیا میکردند و مامن و پناهگاه امن در اختیار انها قرار میدادند . که اسناد و مدارک این تیم ها و ترورها چه در آرشیو های صدا و سیما و نیرو های امنیتی ایران و چه در آرشیو ها گروه مجاهدین موجود است .

اما با ذکر نمونه های کوچکی از اشتراکات و مشابهت های داعش و مجاهدین بد نیست بر موضعگیری های سران این سازمان در مورد دو عملیات تروریستی داعش در مقابل مجلس شورای اسلامی و حرم امام (ره ) تامل و توجهی داشته باشیم و سوال کنیم :

خطاب به رهبر مفقود و مخفی ( مسعود رجوی ) و یار غار سران آل سعود و رفیق فابریک مک کین  مریم رجوی سران مجاهدین عاملین و آمرین تمامی این اقدامات و عملیات تروریستی مجاهدین از دهه ۶۰ تا کنون :

اگر میتوانید نظرتان را صریح و قاطع و بی هیچ زاویه پنهان و حاشیه پردازی را نسبت به این عمیات داعش اعلام نمایید؟

اگر به تعهدات تان به سران امریکا و فرماندهان پنتاگون و وزارت دفاع آن مبنی بر ترک و کنارگذاشتن عملیات خشونت آمیز و مسلحانه و از سرگیری مشی سیاسی و مسالمت آمیز پایبند هستید پس این عملیات را قاطعانه محکوم کنید تا به هویت و موجودیت خود لگدی  محکم کوبیده باشید ، که خود این کار تبعات بدتر و عاقبتی ننگ آلود خواهد داشت .

در این صورت  اول با خود آمریکا در تعارض خواهید بود زیرا ارباب بزرگتان آمریکا خود مولد و سازنده همین داعش است و در حال حاضر از آنها دفاع میکند همچنانکه در موضعگیری اخیرش در این خصوص درونمایه کثیفش را نتوانسته پنهان نماید .

دوم تمام سابقه تروریستی خود را مرور نموده و یکباره تمام پیشینه ضد انسانی خود را بررسی نموده و تازه در می یابید که از نوچه های داعش کنونی بوده و هستید .

و اگر برایتان مقدور نیست خلاف ماهیت جنایت کارانه و خیانت کارانه و خوی ضد بشری خود موضعگیری نمایید با انطباق شکل بر محتوی صریحا از این عملیات دفاع نموده و آنر تایید نمایید .

در هر حالت هم شما و هم داعش باید بیاموزد که هردو:

 آزموده اید در این شهر بخت خویش       بیرون باید کشید از این ورطه رخت خویش

و خطاب هم به سران فرقه تروریستی رجوی و هم به داعش :

اگر چه شرط استخدام و بکار گیریتان در تشکیلات هر دو گروه پذیرش تحمیق و بی مغزی و بی تفکری و خالی الذهن بودن است تا بتوانید برده وار مطیع دستورات باشید اما نیرو های اطلاعاتی ، امنیتی و نظامی و انتظامی ایران با پشتیبانی ملت شریف و بزرگ و مقتدر ایران وجب به وجب خاک ایران را برایتان قتلگاه خواهند ساخت همچنانکه کردند و اردنگی به پوزتان خواهند آویخت . اگرچه آزموده را آزمودن خطاست اما از ضرب شصت های مدافعین حرم و رشادت دلاور مردان ایرانی در قالب مستشار در عراق و سوریه پند بگیرید .

مرگ و پایان حیات خائنان و جنایتکاران فرا رسیده است این را از اربابانتان در آمریکا و آل سعود بپرسید .

نویسنده :  علی مرادی

*** 

Republican Congressman Dana Rohrabacher lobby for MEK and ISISامریکایی ها مسئولیت عملیات تروریستی مشترک عربستان/داعش/مجاهدین خلق را بعهده گرفتند

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی در تهرانحملات تروریستی داعش در تهران و سکوت مجاهدین خلق در فرانسه

Maryam Rajavi terrorist syriaInternational meeting for ISIL in France (Mojahedin Khalq, MKO, MEK, Rajavi cult)

Rajavi cult attack Peace association in Paris

http://youtu.be/Un-Y8sM9U70

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult FlaqsMojahedin Khalq, Rajavi cult, Saddam’s Private Army, were trained by Mossad to assassinate Iranian scientists 

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویDebate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

همچنین:

 •  Trump_Rouhani_Regime Change MEKصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیست و یکم سپتامبر 2017:… بدین ترتیب هم اشتباهات استراتژیک ، هم نیات واقعی اسرائیل روشن میشود وهم میزان وطن فروشی باند رجوی ، بیش از پیش چهره مینماید! بلی! تاریخ اجازه ی نشستن میان دوصندلی را به کسی نمیدهد وبخصوص اینکه این شخص وجریان ،  گروه زوار دررفته ا ی  بن

   پرویز خزایی صدام حسین مجاهدین خلق مزدوریصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، هجدهم سپتامبر 2017:…  این جمع بسیار اندک و درحاشیه قرار گرفته کیانند؟ به شخص بنده که برسیم ، درجوابت عرض می شود که من هرگز شاهد اقبال داخلی از شما نبوده ام که مثلا دچار حسادت گردم! اقبال خارجی تان البته که نشانه

  Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، شانزدهم سپتامبر 2017:… جالب است که درمراسم افتتاحیه ی این خیمه شب بازی ، اذانی با صدای مرضیه پخش شد و آن قسمت از اذان که مورد تایید غیر شیعیان نبود ، حذف شد ! این  نمایشکاری ها میتواند اهداف زیر را داشته باشد : 1-  بگویند که حقوق زن در سازمان بیشتر از مردا

  Maryam Rajavi Baghdadi MEK ISIS terror Tehranصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، یازدهم سپتامبر 2017:…  باند رجوی که احتمالا بعلت روابط تو درتوی خود با  بقایای ارتش صدام ، اطلاعاتی ازقضیه داشت ، با عجله وارد صحنه شد واعلام کرد که اشغالگران موصل ، کسانی جز ” عشایر انقلابی عراق ” نیستند وچه شادی ها در جریان این خاک پاشیدن بچشم مر

   Maryam_Rajavi_Massoud_Mojahedin_Khalq_MEK_fake_news_2صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، دهم سپتامبر 2017:…  جامعه ی آرمانی خلق ایران دیگر چه صیغه ایست؟ چطور ممکن است که این جامعه ی آرمانی با مساعدت جان بولتن ها ، شاهزاده ترکی الفیصل ها ، جان مک کین ها و … ، محقق شود؟! آیا این یگانگی با برداشته شدن نظام سلطه وتابعیت بدست

   صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، هفتم سپتامبر 2017:… اگر بفرض محال این کمیته ی مرکزی وجود داشته باشد ، شورای رهبری 1000نفره برای حداکثر 3000 عضو ، چه صیغه ایست دیگر ؟ آیا این شورای عریض وطویل  کاملا انتصابی – آنهم توسط یک نفر- برراس این 20 همردیف  ( مثلا کمیته ی مرکزی ) قرار دار

  محمد حنیف نژادصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، ششم سپتامبر 2017:…  بنابراین چیزی بنام سازمان مجاهدین خلق با آرمان های بنیانگذارش وجود ندارد وآنچه که هست ، جریان ابتری است بنام باند رجویه با چرخش 180درجه ای که از مواضع اولیه کرده واین سازمان را تبدیل به فرقه ای با عملکرد منحط وجنایتکارانه کرده و فدا وصدا

   forough_javidan_10صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، سی ام اوت 2017:… اگر شما رجوی ها با دادن مشروعیت آسمانی به حکومت مخالفید ، چرا رجوی را نائب امام زمان معرفی کرده و با داغ ودرفش القائات ذهنی وفیزیکی ، پذیرفته اید که ” رجوی بجز خدا ، پاسخگوی هیچکس نیست “!! مقامی که این بنیانگذار جمهوری اسلامی هرگز برای خود قایل نشد و حتی د

  Maryam_Rajavi_Massoud_Mojahedin_Khalq_MEK_fake_news_2صابر از تبریز، امضاء محفوظ، بیست و یکم اوت 2017:…  این تحریم ها برای چیست ؟ بخاطر مردم ایران و خوشبخت کردن آنها؟ چرا قرار است که هیئت حاکمه ی آمریکا برای مردم ایران دلسوزی کند؟! مگر در 28 مرداد 1332، که امریکا وانگلستان به کمک ایادی درباری و ارتجاعی خو

  forough_javidan_10یکی از زندانیان دهه شصت، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، بیست و یکم اوت 2017:…  در موقع خود، این خانم منیره و شوهرش ، ازن ظر درخشش در تلویزیون و نثار بد وب یراه به رجوی ، زبانزد خاص وعام بودند! مهمتر اینکه منیره خانم درست قبل از عملیات فروغ جاویدان درمرخصی بود- مرخصی ای که به امثال من نمی د

  Cluster Munition Yemen MEK Rajavi Saudi Arabia3صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، نوزدهم اوت 2017:…  دولت عربستان به بهانه ی جلوگیری ازورود سلاح به یمن ، مانع رسیدن آذوقه ی کافی به مردم یمن بوده و هزاران نفر را براثر این محاصره ی سخت به مرگ محکوم کرده وکشته است ! هم اکنون صدها هزار نفر از کودکان  یمن به بیماری وبا مبتلا ه

  Mojahedin_Khalq_martyrs_Massoud_Maryam_Rajavi_MEK_Mccainصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، شانزدهم اوت 2017:… درخضوص اعدام های سال 1367 نظر من این است که دفاع رجوی واربابان ازحقوق آنها ، حقوق احتمالا ضایع شده ی آنها را مورد تشکیک قرار خواهد داد و مریم خانم با این کارهایش ضمن اینکه سنگ را به ی

   American_delegation_Intergating_Maryam_Rajavi_Tirana_Albaniaصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، پانزدهم اوت 2017:… مثلا درزمانی که شما بطور وسیع تر ازگذشته ، بی شرمانه تر و آشکارتری با مهره های ریز ودرشت امپریالیزم نشست وبرخاست کرده وبدان افتخار هم میکنید ، به حکومت این مجال را میدهید که به مردم نشان دهد که چه اپوزیسیون حق

  صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، تبریز، سیزدهم اوت 2017:… شما که مدت های  دراز این مطلب را که قبول برجام بمنزله ی جام زهری است که درحلقوم سران حکومت ریخته شده ، تبلیغ میکردید ، چگونه در یک تغییر مسیر 180 درجه ای اینگونه اظهار نظر میکنید ؟ آن موقع دروغ میگفتید یا حالا؟ حمله ی نظامی برعلیه ایران با برجام وبدون آن چنان

  طناب صدامصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، دهم اوت 2017:… مصاحبه ی اخیر آقای مهدی براعی که از فرماندهان درجه اول سازمان بوده ومیباشد ، نمونه ی بارزی ازصحت این ادعای ما ست : ” جنبش دادخواهی طناب دار سرنگونی را به گردن رژیم انداخته است “. این واژه ی خشن ( طناب دار ) یک واژه ی محبوب درادبیات رجویه است وبگونه ایست که گویا این

  Iran_President_Rohani_2017صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، هشتم اوت 2017:… یعنی مثل مراسم ” ویلپنتی ” شما فشفشه بازی وبادکنک هواکنی ورقص نور درکار نبود؟! یا برای این با شکوه نبود که دولت پولی را برای مجیزگویان کنار نگذاشته بود تا شاهنامه خوانی کرده و مقام وموقعیت این منتخب مردم را به عرش اع

   صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، دوم ژوئیه 2017:…  این فرقه ی مفلس کارش بدانجا رسیده که نقل قول از یک صهیونیست معروف را ، افتخاری برای خود میداند!  افتخار به صهیونیست غداری بنام ” جان بولتن ” که زمانی بصراحت گفته بود که سازمان ملل متحدمخل اقدامات آمریکا برای گسترش آزادی ها ؟! درجهان است و بهتر آنکه طبقات زیا

  مجاهدین خلق رجوی امام امریکاصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، سی و یکم ژوئیه 2017:…  آقای توحیدی میگوید :”… صورت مسأله اصلی در رابطه با محاصره بودن رژیم توسط یک مقاومتی است که در وجه سیاسی خطوطش در سطح بین‌المللی، از 30سال پیش تأکید داشته که باید رژیم را تحریم و طرد کرد. منتها الآن دنیا هم دارد به همین نتیجه می‌رسد

  Saudi Israel Mojahedin Khalq Rajaviصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، بیست و نهم ژوئیه 2017:…  این تحریم ها برعلیه هرچه هم که باشد، بخاطر حقوق بشر نیست که هم مریم خانم و هم هیئت حاکمه ی امریکا ، غم این یکی را ندارند! قانونی بودنش هم پیشکش مریم خانم که حکم دخالت عریان درامور داخلی کشورهای دیگر دارد وکاملا غیر قانونی است!! تو

  Kalkan_Nejat_against MEK Rajavi cult_3گروهی از خانواده های اسرای رجوی در آلبانی، ایران اینترلینک، تبریز، بیست و چهارم ژوئیه 2017:…  این باصطلاح رزمندگان ، مانند عروسک های خیمه شب بازی وفقط درزمانی که درجوار مرزهای کشور ودر کمپ اشرف بودند ، آلت دست کم وبیش موثر رجوی شمرده می شدند ،حال که با تلاش طاقت ف

  Mojahedin_Khalq_martyrs_Massoud_Maryam_Rajavi_MEK_Mccainصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، بیست و سوم ژوئیه 2017:…  واقعا میخواهید باین مسئله افتخار کنید؟ سرود ” سرکوچه کمینه ” یادتان رفته یا دیگر جامعه ی بی طبقه را گور پدرش کرده اید؟! چرا باید جمهوری خواهان ودموکرات ها – یک حزب متعلق به 500 

  Mojahedin_Khalq_Paris_Carnaval_Terrorists_2ایران اینترلینک، ایران قلم و پیوند رهایی، تبریز، بیست دو دوم ژوئیه 2017:…  اینکه کسی بخواهد نام شوبازی را کهکشان مقاومت بنامد ، تحت تعقیب قانون نیست وسازمان براتعلی هم با استفاده ازاین خلآ قانونی ، میتواند چنین ادعایی بکند که باکی نیست! منهم درمقام و موقعیتی نیستم که به دولتهای فرانسه ا

  Camp Ashraf 90صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، هجدهم ژوئیه 2017:…  ما این اطمینان قطعی را بشما میدهیم که خواب آخوندها به هردلیلی که آشفته شود ، بخاطر این نوشته ها وآن اقدامات سفیهانه وشوهای تهوع آور شما ، آشفته نمی شود. درعوض، خانواده های گرفتار شامل این ادعای شما هستند !! چرا که میبینند ، عزیزانشان در چه … 

  Mojahedin_Khalq_MEK_Rajavi_Cult_Terror_Americans_Tehran_2صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، هفدهم ژوئیه 2017:…  به فرقه ی رجوی که می رسیم ، باید گفت که شما ازاول همه کار را کردید که توافق برجام حاصل نشود وزمانی که موفق به جلوگیری آن نشدید ، آنرا بمنزله ی جام زهری برای حکومت دانستید وحالا که